Syrový Filip, 2007

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 2/ZS 24.963,0
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/ZS 114.0415,5
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 85. 22/ZS 28.8231,8
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 66. 17/ZS 22.4022,0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 43. 21/DM 11.1629,7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
BEK Matyáš
12. 3/DM 7.5818,4
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 4.139,0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 78. 8/ZS 12.5528,7
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
SEDLÁK Václav
4. 4/ZS 6.6112,5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
24. 3/DM 13.4228,3
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 5/ZS 18.907,0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 76. 4/ZS 13.3231,1
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SEDLÁK Václav
4. 4/ZS 24.287,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
26. 3/DM 12.5126,3
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 27. 2/ZS 115.9918,7
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 22. 2/ZS 7.7315,2
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 4. 4/ZS 0.982,3
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
SEDLÁK Václav
7. 7/ZS 8.3218,5
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 86. 54/ZS 70.0889,2
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 74. 51/ZS 44.0246,3
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 67. 48/ZS 40.9844,0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 21. 4/ZS 27.4334,6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 20. 4/ZS 30.0233,0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 45. 5/ZS 127.2121,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
BEK Matyáš
22. 4/DM 128.9219,1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 52. 5/ZS 124.4822,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
BEK Matyáš
19. 5/DM 90.0013,6
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 28. 8/ZS 43.6043,5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
7. 2/DM 46.3043,1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 11/ZS 23.0025,9
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 9. 4/ZS 67.3014,0
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/DM 39.006,7
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 7/ZS 45.0044,3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
8. 1/DM 55.3054,0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 11/ZS 22.7024,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 57. 6/ZS 10.9124,2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEK Matyáš
25. 3/DM 8.8618,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 51. 3/ZS 12.1628,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEK Matyáš
26. 4/DM 11.0323,0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 58. 8/ZS 338.5829,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
BEK Matyáš
16. 4/DM 318.5923,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 53. 6/ZS 304.1025,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
BEK Matyáš
15. 4/DM 327.0924,6
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZS 108.9813,8
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/DM 46.055,0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZS 90.0311,1
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 26/ZS 27.2126,8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 78. 17/ZS 63.3958,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 117. 29/ZS 30.0429,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 78. 17/ZS 58.1653,8
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 62.027,3
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 50. 9/ZS 17.1428,1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KVAPIL Ondřej
10. 1/ZS 16.4924,5
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 72.018,6
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 12. 10/ZS 6.1415,8
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KVAPIL Ondřej
6. 5/ZS 7.6617,7
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 10/ZS 8.2517,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 88. 7/ZS 39.4588,4
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 10/ZS 58.4722,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 95. 11/ZS 29.0564,5
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 15. 5/ZS 153.7019,5
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 22. 6/ZS 15.2034,0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 17. 6/ZS 182.9023,7
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 21. 6/ZS 14.5031,6
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 21. 4/ZS 71.5669,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 20. 5/ZS 25.8727,6
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 24. 4/ZS 96.0996,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 24. 4/ZS 28.1530,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
10. 3/ZS 60.2052,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 11/ZS 32.0033,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 14. 4/ZS 77.1016,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
10. 3/ZS 68.3059,9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 5/ZS 23.4024,3
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 99.0311,8
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 69.937,5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 123. 70/ZS 107.00102,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 64. 15/ZS 208.5831,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 60. 11/ZS 185.4028,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 142. 38/ZM 51.7053,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 139. 35/ZM 46.9050,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 36. 8/ZM 12.8230,4
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 27. 7/ZM 17.1738,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 29. 6/ZM 85.8333,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 8/ZM 54.3052,9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 15. 1/ZM 248.1052,6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 7/ZM 51.8050,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 70. 9/ZM 299.7944,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 70. 7/ZM 326.4348,9
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZM 317.9041,0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 17. 2/ZM 755.5087,6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 1/ZM 257.1032,6
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 20. 2/ZM 296.7041,4
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 1/ZM 283.4040,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 27.   3511.693.977,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 27.   3548.196.849,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12. 3/ZM 631.0074,2
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 2/ZM 304.0038,9
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   193.2022,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 34. 1/ZM 310.6040,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 1/ZM 386.1043,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 40. 2/ZM 332.9044,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 42. 4/ZM 698.7079,7
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 1/ZM 272.0031,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 22. 2/ZM 615.3562,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 25. 2/ZM 500.9851,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 45. 2/ZM 283.3037,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 54. 6/ZM 516.5059,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 57. 3/ZM 417.0046,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 57. 4/ZM 360.4047,7
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 22. 4/ZM 334.5063,1
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 23.   451.3068,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 132. 39/ZM 74.5065,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 126. 33/ZM 70.9059,8
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 16. 4/ZM 82.5075,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 25. 4/ZM 96.1089,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 80. 21/ZM 483.0567,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 81. 22/ZM 516.2873,6
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 44. 14/ZM 59.3053,2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 18. 4/ZM 440.1080,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 44. 10/ZM 70.7064,2
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 2/ZM 468.0064,3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 3/ZM 549.7071,7
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   572.9078,8
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
7.   377.8044,4
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 18.   942.00117,1
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2.   190.6015,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 27. 22/PZM 94.7075,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 28. 21/PZM 84.8066,1
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 24.   107.50103,5
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 22.   110.10108,4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 13. 6/PZM 87.7068,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 16. 8/PZM 76.5860,2
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 1/PZ 805.60105,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5728|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
68.C2M
Bek Matyáš
2/2 2
237.K1M 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Bek Matyáš
8/8 131
50.K1M 8/9 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Bek Matyáš
5/10 17
48.C2M
Sedlák Václav
2/2 2
36.K1M 5/16 207
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
5/8 0
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
 K1M 5/11 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
275.K1M 5/7 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Bek Matyáš
1/1 5
48.K1M 5/15 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
428.K1M 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
75.K1M 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
79.K1M 5/13 5

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
432.K1M 5/5 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 1
142.K1M 5/7 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C2M21-
K1M5074

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M188219248--
C2M6891---
K1M237275428432512
PW----37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M4826-53-
K1M364875142171
C1M--67--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M141206

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C2M44--
K1M9410279
Fotky nenalezeny.
0|5728|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
68.C2M
Bek Matyáš
2/2 2
237.K1M 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Bek Matyáš
8/8 131
50.K1M 8/9 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Bek Matyáš
5/10 17
48.C2M
Sedlák Václav
2/2 2
36.K1M 5/16 207
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
5/8 0
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
 K1M 5/11 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
275.K1M 5/7 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Bek Matyáš
1/1 5
48.K1M 5/15 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
428.K1M 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
75.K1M 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
79.K1M 5/13 5

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
432.K1M 5/5 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 1
142.K1M 5/7 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C2M21-
K1M5074

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M188219248--
C2M6891---
K1M237275428432512
PW----37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M4826-53-
K1M364875142171
C1M--67--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M141206

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C2M44--
K1M9410279

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
28 6 4 70 2 19 129
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.134.02441
K1M63.844.02027
C1M42.727.0786
PW21.016.0134
C2M8.88.0104
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,041
K1M00,000,000,000,027
C1M00,000,000,000,06
PW00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,041
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody80896111417,5
K1M54514101222,2
C1M10525220,0
PW81481900,0
C2M81822300,0
Celkem80896111417,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Syrový Filipsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
pořadí28.27.78.78.21.24.
odstup %43,544,358,053,869,596,5
% poražených soupeřů6,913,31,36,14,8---
pořadí20202021celkem
průměr50.327.542.7
medián242727
modus782778
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %69,443,960,9
průměrné % poražených soupeřů3,110,15,4
počet jízd7310
lepší 1. jízda1
25,0%
2
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
66,7%
2
20,0%

Kategorie C2M

Syrový Filipsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.8.10.10.
odstup %43,154,052,459,9
% poražených soupeřů33,322,218,210,0
pořadí20202021celkem
průměr10.07.58.8
medián1078
modus10710
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,248,552,4
průměrné % poražených soupeřů14,127,820,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí85.66.86.74.67.21.20.35.38.105.117.20.24.42.34.123.142.139.32.35.132.126.25.44.44.24.22.
odstup %31,822,089,246,344,034,633,025,924,926,829,627,630,533,224,3102,353,550,252,950,265,159,889,853,264,2103,5108,4
% poražených soupeřů45,160,112,433,039,442,952,550,748,628,327,553,745,236,950,711,610,213,818,419,04,411,311,112,217,3---8,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr23.074.287.066.454.763.8
medián224435426644
modus224432202020
počet závodů2547927
průměrný odstup od vítěze %105,966,451,739,239,151,0
průměrné % poražených soupeřů4,411,315,436,342,728,3
počet jízd4108141854
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
2
28,6%
4
44,4%
12
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
35,7%
7
38,9%
12
22,2%

Kategorie PW

Syrový Filipsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí27.28.13.16.
odstup %75,166,168,760,2
% poražených soupeřů10,36,9------
pořadí2017celkem
průměr21.021.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %67,667,6
průměrné % poražených soupeřů4,34,3
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí86.74.67.
odstup %89,246,344,0
% poražených soupeřů12,433,039,4
pořadí2021celkem
průměr75.775.7
medián7474
modus6767
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %59,959,9
průměrné % poražených soupeřů28,328,3
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí22.19.15.
odstup %19,113,624,6
% poražených soupeřů12,525,026,3
pořadí2021celkem
průměr18.718.7
medián1919
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů21,321,3

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí27.45.52.53.12.
odstup %18,721,922,025,822,6
% poražených soupeřů13,358,952,338,171,8
pořadí20202021celkem
průměr12.044.337.8
medián124545
modus122712
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %22,622,122,2
průměrné % poražených soupeřů71,840,746,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí7.22.15.
odstup %18,519,124,6
% poražených soupeřů40,012,526,3
pořadí2021celkem
průměr14.714.7
medián1515
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů26,326,3

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.45.53.64.80.81.
odstup %2,321,925,831,667,873,6
% poražených soupeřů94,958,938,135,74,84,8
pořadí201820202021celkem
průměr80.564.034.054.5
medián80644553
modus806444
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %70,731,616,737,2
průměrné % poražených soupeřů4,835,764,039,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Syrový Filipsl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí17.12.
odstup %87,674,2
% poražených soupeřů---26,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,980,9
průměrné % poražených soupeřů13,413,4

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 80
25.06.20
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí4.22.19.2.15.2.2.7.2.
odstup %7,719,113,66,724,65,07,544,415,8
% poražených soupeřů25,012,525,0---26,385,787,525,066,7
pořadí201820202021celkem
průměr4.52.010.78.3
medián2244
modus2222
počet závodů2169
průměrný odstup od vítěze %30,17,512,816,1
průměrné % poražených soupeřů45,987,529,139,3

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 126
04.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 42
04.05.17
pořadí3.2.5.27.45.52.9.53.8.6.4.4.12.15.17.14.7.64.60.15.70.10.10.21.20.9.7.13.22.25.80.81.18.13.11.15.18.11.
odstup %3,015,57,018,721,922,014,025,813,811,17,38,622,619,523,716,811,831,628,052,648,941,032,640,041,438,922,131,562,751,667,873,680,464,371,778,8117,1105,8
% poražených soupeřů88,294,791,813,358,952,371,438,173,172,282,483,371,848,144,861,870,035,743,330,023,359,164,016,720,857,957,140,04,54,04,84,85,636,837,526,3------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr11.033.720.220.322.723.1
medián11181512914
modus1118104215
počet závodů171110938
průměrný odstup od vítěze %105,879,142,118,115,838,0
průměrné % poražených soupeřů0,016,534,361,364,644,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí4.22.19.15.
odstup %7,719,113,624,6
% poražených soupeřů25,012,525,026,3
pořadí2021celkem
průměr15.015.0
medián1515
modus44
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,316,3
průměrné % poražených soupeřů22,222,2

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 126
04.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí5.27.45.52.53.12.64.60.70.34.36.40.42.45.54.57.57.22.23.
odstup %7,018,721,922,025,822,631,628,048,940,743,644,279,737,759,847,746,963,168,6
% poražených soupeřů91,813,358,952,338,171,835,743,323,313,25,44,9---12,0---3,45,112,58,3
pořadí201920202021celkem
průměr43.645.336.442.0
medián42604545
modus5712545
počet závodů113519
průměrný odstup od vítěze %52,827,419,139,9
průměrné % poražených soupeřů8,050,350,926,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí24.26.25.26.
odstup %28,326,318,423,0
% poražených soupeřů14,83,87,73,8
pořadí2021celkem
průměr25.325.3
medián2525
modus2626
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %24,024,0
průměrné % poražených soupeřů7,57,5

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí78.76.57.51.95.
odstup %28,731,124,228,164,5
% poražených soupeřů23,025,018,827,56,9
pořadí20202021celkem
průměr95.065.571.4
medián955776
modus955151
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %64,528,035,3
průměrné % poražených soupeřů6,923,620,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
pořadí12.10.6.
odstup %18,424,517,7
% poražených soupeřů8,310,064,3
pořadí20202021celkem
průměr8.012.09.3
medián61210
modus6126
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %21,118,420,2
průměrné % poražených soupeřů37,28,327,5

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí43.50.12.36.
odstup %29,728,115,830,4
% poražených soupeřů22,216,977,652,1
pořadí201920202021celkem
průměr36.031.043.035.3
medián36124336
modus36124312
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %30,422,029,726,0
průměrné % poražených soupeřů52,147,322,242,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí24.4.26.25.26.
odstup %28,312,526,318,423,0
% poražených soupeřů14,840,03,87,73,8
pořadí2021celkem
průměr21.021.0
medián2525
modus2626
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %21,721,7
průměrné % poražených soupeřů14,014,0

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí78.7.76.22.57.51.88.12.95.22.21.27.29.27.27.
odstup %28,79,031,115,224,228,188,417,864,534,031,638,533,56.849,83.977,0
% poražených soupeřů23,088,225,050,018,827,513,973,26,938,241,242,234,918,818,8
pořadí201920202021celkem
průměr27.547.648.542.6
medián27225127
modus2712727
počet závodů45615
průměrný odstup od vítěze %2.724,747,222,7751,4
průměrné % poražených soupeřů28,734,738,834,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí24.4.26.25.26.
odstup %28,312,526,318,423,0
% poražených soupeřů14,840,03,87,73,8
pořadí2021celkem
průměr21.021.0
medián2525
modus2626
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %21,721,7
průměrné % poražených soupeřů14,014,0

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí78.7.76.57.51.88.12.95.27.29.
odstup %28,79,031,124,228,188,417,864,538,533,5
% poražených soupeřů23,088,225,018,827,513,973,26,942,234,9
pořadí201920202021celkem
průměr28.065.053.852.0
medián27885751
modus271277
počet závodů23510
průměrný odstup od vítěze %36,056,924,236,4
průměrné % poražených soupeřů38,631,336,535,4