Florián Jindřich, 2006

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 25. 5/DM 83.0614,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 26. 5/DM 83.9714,8
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 4. 4/ZS 2.717,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 1.894,1
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 14.065,4
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
3. 3/ZS 18.816,1
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd    
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 13.   3545.596.517,6
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 6. 1/ZS 77.109,8
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 12. 1/ZS 6.9015,4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 22.602,4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 2.704,7
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd    
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 13.   3545.196.469,3
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 6. 1/ZS 89.0011,5
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 12. 1/ZS 6.8014,8
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 55.206,0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 4.007,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 21. 2/ZS 75.3711,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 22. 2/ZS 81.2312,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 53. 4/ZS 10.4223,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 18. 15/ZS 9.2722,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 6. 6/ZS 7.7517,4
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Alva
23. 2/ZS 3957.428.317,4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 6. 6/ZS 31.5612,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Alva
23. 1/ZS 15.5432,3
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 17. 9/U23
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 7. 1/ZS 130.1015,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 11. 1/ZS 9.9021,8
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEIER Alva
2. 1/ZS 29.502,7
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/ZS 91.8011,2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 1/ZS 7.4016,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 21. 5/ZS 116.7017,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BEIER Alva
4. 1/ZS 86.4310,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 23. 5/ZS 137.2820,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BEIER Alva
   
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 1/ZS 9.9021,8
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEIER Alva
1. 1/ZS
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 10/ZM 13.4828,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 40. 2/ZM 246.8534,7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 54. 6/ZM 322.8746,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 30.07.19 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Florián JindřichLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.06.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6238|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 2/2 255
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
19.C2M
Bek Matyáš
5/6 18
24.K1M 5/10 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
 K1M 5/6 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Beier Alva
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Beier Alva
5/10 60
34.K1M 5/8 168
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Alva
5/5 0
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 2/2 47

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1M4695-
C2M--28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M548

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M30243486
C1M-90--
C2M-1916-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M1179192
C2M-4336
Fotky nenalezeny.
0|6238|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 2/2 255
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
19.C2M
Bek Matyáš
5/6 18
24.K1M 5/10 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
 K1M 5/6 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Beier Alva
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Beier Alva
5/10 60
34.K1M 5/8 168
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Alva
5/5 0
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 2/2 47

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1M4695-
C2M--28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M548

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M30243486
C1M-90--
C2M-1916-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M1179192
C2M-4336

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  1   25 2 17 45
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
pořadí25.26.2.53.
odstup %14,314,85,423,6
% poražených soupeřů77,676,697,427,8
pořadí20202021celkem
průměr27.525.526.5
medián22525
modus2252
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %14,514,614,5
průměrné % poražených soupeřů62,677,169,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí25.21.40.54.
odstup %14,311,434,746,0
% poražených soupeřů77,679,653,036,9
pořadí201820202021celkem
průměr47.021.025.035.0
medián40212525
modus40212521
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %40,311,414,326,6
průměrné % poražených soupeřů45,079,677,661,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Florián Jindřichsj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí3.2.2.2.1.1.
odstup %6,12,46,02,70,00,0
% poražených soupeřů75,0------80,0100,0100,0
pořadí20192020celkem
průměr1.32.31.8
medián122
modus122
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %0,94,82,8
průměrné % poražených soupeřů93,325,059,2

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí25.26.2.6.6.21.22.53.7.4.23.11.40.54.
odstup %14,314,85,49,811,511,412,323,615,911,220,621,834,746,0
% poražených soupeřů77,676,697,481,582,879,679,827,877,889,775,669,753,036,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr47.011.318.325.521.4
medián40762521
modus4046256
počet závodů246214
průměrný odstup od vítěze %40,317,312,314,618,1
průměrné % poražených soupeřů45,078,274,877,171,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí25.26.2.21.22.53.23.
odstup %14,314,85,411,412,323,620,6
% poražených soupeřů77,676,697,479,679,827,875,6
pořadí201920202021celkem
průměr23.024.525.524.6
medián23212523
modus232252
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %20,613,214,614,6
průměrné % poražených soupeřů75,671,277,173,5

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Florián Jindřichsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí23.23.
odstup %8.317,432,3
% poražených soupeřů8,38,3
pořadí2019celkem
průměr23.023.0
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.174,84.174,8
průměrné % poražených soupeřů8,38,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí4.18.35.
odstup %7,022,028,8
% poražených soupeřů93,976,747,7
pořadí201820192020celkem
průměr35.018.04.019.0
medián3518418
modus351844
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %28,822,07,019,3
průměrné % poražených soupeřů47,776,793,972,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Florián Jindřichsj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí13.13.
odstup %6.517,66.469,3
% poražených soupeřů7,77,7
pořadí2020celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %6.493,56.493,5
průměrné % poražených soupeřů7,77,7

Kategorie C2M

Florián Jindřichsj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí1.2.2.23.1.23.1.1.1.
odstup %0,04,77,08.317,40,032,30,00,00,0
% poražených soupeřů100,050,050,08,3100,08,3100,0100,0100,0
pořadí20192020celkem
průměr8.31.76.1
medián121
modus121
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %1.391,63,9929,0
průměrné % poražených soupeřů69,466,768,5

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí2.12.12.6.6.11.8.
odstup %4,115,414,817,412,321,816,0
% poražených soupeřů97,667,667,688,988,469,778,8
pořadí20192020celkem
průměr7.88.78.1
medián6128
modus6126
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %16,911,414,5
průměrné % poražených soupeřů81,577,679,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Florián Jindřichsj 110
09.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí1.23.1.23.1.
odstup %0,08.317,40,032,30,0
% poražených soupeřů100,08,3100,08,3100,0
pořadí20192020celkem
průměr12.01.09.8
medián111
modus111
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %2.087,40,01.669,9
průměrné % poražených soupeřů54,2100,063,3

Kategorie K1M

Florián Jindřichsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí2.6.6.
odstup %4,117,412,3
% poražených soupeřů97,688,988,4
pořadí20192020celkem
průměr6.02.04.7
medián626
modus626
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %14,84,111,2
průměrné % poražených soupeřů88,797,691,6