Šmoldas Michal, 1998

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 2/U23 73.869,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
   
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
7. 2/U23 4.378,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 53.   3957.298.294,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
5. 2/U23 2.415,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 7. 2/U23 2.615,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
5. 1/U23 1.543,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PAVLÍK Radek
   
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom    
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PAVLÍK Radek
3.   13.1010,5
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 3/U23 15.2014,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 7. 2/U23 4.176,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
3. 1/U23 3.445,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ZIERIS Matyáš
   
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 5. 1/U23 2.163,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
3. 1/U23 3.455,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ZIERIS Matyáš
   
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
   
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6. 1/U23 67.565,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6. 1/U23 111.169,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 2/U23 53.505,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
   
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 2/U23 71.007,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ZAPLETAL Vojtěch
4. 2/U23 63.306,5
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 8. 2/U23 40.434,8
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 9. 3/U23 6.946,1
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 3. 2/U23 0.871,8
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 6. 3/U23 4.128,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠMAKAL Petr
3. 1/U23 3.677,4
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠMAKAL Petr
4. 1/U23 3.607,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 3. 2/U23 1.032,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/U23 2.865,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 4. 1/U23 1.272,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
8. 2/U23 2.735,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 10. 1/U23 3.026,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 2/U23 2.254,8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 8. 2/U23 0.190,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 3/U23 1.840,1
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 6. 1/U23 6.206,8
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
ŠVADLENA Václav
4.   9.608,2
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C1M sjezd 1. 1/U23
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 9. 2/U23 11.4012,0
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 10.201,2
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
JANŮ Petr
3.   13.8011,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 6. 1/U23 13.6012,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 5. 2/U23 21.373,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
9. 3/U23 54.639,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 4. 1/U23 20.773,6
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
5. 2/U23 51.179,2
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 4. 1/U23 46.364,1
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
5. 2/U23 81.417,2
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5. 1/U23 40.283,5
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
5. 2/U23 87.157,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/U23 25.803,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/U23 10.601,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3. 1/U23 84.0016,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/U23 57.607,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 2/U23 15.202,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/U23 8.101,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
4. 2/U23 61.508,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
5. 2/U23 42.507,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 15. 4/U23 16.1015,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
6. 2/U23 22.7018,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 17. 4/U23 15.0014,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
6. 2/U23 23.8020,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd    
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd    
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 3/U23 0.721,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
19. 4/U23 3.567,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 6. 2/U23 1.913,9
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 3/U23 1.994,0
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C1M sjezd 1. 1/U23
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C1M slalom 5. 1/U23 12.4011,7
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 6.400,8
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
3. 1/U23 105.6076,5
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 1. 1/U23
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M slalom 4. 1/U23 14.8312,7
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 16.201,9
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 21.2012,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 7. 3/U23 2.635,6
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
9. 2/U23 4.028,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9. 3/U23 2.796,0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/U23 1.823,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 4. 2/U23 29.675,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 3/U23 30.405,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6. 2/U23 2.613,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
5. 2/U23 3.805,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 4. 2/U23 43.503,8
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
4. 2/U23 41.003,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 4. 2/U23 60.505,3
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/U23 64.905,7
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 2. 2/U23 6.200,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 1/U23 75.107,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 2. 1/U23 65.106,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 4. 2/U23 57.506,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
1. 1/U23
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
1. 1/U23
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 2.   50.505,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 3.   26.903,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2.   42.605,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3.   40.004,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 3.   12.401,4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 3. 1/U23 33.703,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
4. 1/U23 52.906,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3.   45.805,4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd    
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 5. 1/DS 1.131,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/U23 4.133,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 1. 1/DS
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 1. 1/DS
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C1M sjezd 3. 1/DS 26.603,2
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
3. 1/DS 28.203,2
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C1M sjezd 5. 2/DS 30.603,6
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C1M sjezd 6. 1/DS 4.909,6
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
2. 1/U23 2.404,5
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
5. 1/U23 27.503,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 4. 1/DS 1.863,9
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 3/U23 1.382,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 1. 1/DS
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 9. 4/DS 28.1027,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠOTOLA Karel
3. 1/U23 25.4021,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 4. 1/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 4. 1/DS 3.254,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 2/U23 1.762,5
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd    
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
   
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5. 1/DS 64.305,6
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
4. 2/U23 83.007,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/DS 21.302,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/DS 5.900,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 1/U23 76.107,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 1/U23 77.609,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/DS 23.402,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/DS 17.902,0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 1/U23 52.505,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 1/U23 77.109,1
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 2.   16.951,9
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3.   48.805,4
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 3.   57.605,1
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3.   62.935,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 20. 5/DS 17.8016,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠOTOLA Karel
8. 2/DS 17.6014,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 17. 4/DS 19.4017,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
ŠOTOLA Karel
6. 2/DS 7.505,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/DS
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 2/DS 1.282,9
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠOTOLA Karel
10. 6/DS 95.1687,3
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 30. 11/DS 94.82102,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/DS 6.2012,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 1/DS 3.086,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/DS 2.134,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7. 1/DS 3.637,2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 6.   3.042,7
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
7.   8.047,2
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 6.   25.963,1
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
4.   49.266,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
10. 1/DS 27.9021,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 3/DS 19.3017,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
11. 1/DS 38.3028,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 2/DS 20.2018,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 1. 1/DS
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
3. 2/DS 18.382,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 1. 1/DS
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2. 2/DS 13.112,1
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C1M sjezd 1. 1/DS
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
6. 1/DS 48.005,8
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C1M sjezd 1. 1/DS
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M sjezd 2. 1/DS
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
4. 1/DS 58.006,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
4. 1/DS 5.208,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5.   0.911,9
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
10.   4.148,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 3.   0.070,1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
11.   5.0310,7
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 1. 1/DS
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 8. 4/DS 42.1044,5
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 1. 1/DS
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 1/DS 36.136,2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
8. 2/DS 55.279,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 1/DS 2.313,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
9. 2/DS 7.0610,3
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 8. 1/DS 40.004,4
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 6. 1/DS 39.405,6
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
6. 2/DS 39.405,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6. 1/DS 73.406,4
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6. 1/DS 87.907,7
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 1/DS 20.502,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/DS 38.603,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/DS 37.803,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 1/DS 43.005,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 11. 4/DM 12.1510,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 19. 6/DM 13.9913,1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ČAPÁKOVÁ Eliška
16. 6/U23 74.8063,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 1.  
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
2.   1.552,9
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠOTOLA Karel
10.   64.3756,2
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 25.   46.2944,0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 9. 1/DM 5.364,8
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 9. 1/DM 60.987,2
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 1/DM 2.134,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 9. 1/DM 3.206,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
BUKNA Lukáš
13.   6.1112,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 1. 1/DM
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 2. 1/DM 5.900,7
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 10. 1/DM 3.124,8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7. 1/DM 2.604,0
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 1. 1/DM
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 3. 2/DM 28.9028,3
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
1. 1/DS
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 8.   5.536,6
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 7. 1/DM 56.525,2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 8. 1/DM 86.509,1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 8. 1/DM 91.209,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 3.   13.701,7
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 3. 1/DM 18.701,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 2. 1/DM 31.402,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 4. 1/DM 28.903,7
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 3. 1/DM 57.107,5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 4. 1/DM 50.006,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 20. 4/DM 24.3027,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 20. 6/DM 22.0623,5
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
ČAPÁKOVÁ Eliška
16. 6/DS 135.70124,2
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 2.   3.474,9
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Paták Jan
2.   0.941,3
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 9.   5.855,1
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 9.   47.855,6
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 10. 1/DM 3.395,8
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 11. 1/DM 3.516,1
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 1. 1/DM
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. C1M sjezd 1. 1/DM
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 2. 1/DM 27.404,8
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 12. 1/DM 5.799,1
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7. 1/DM 3.465,5
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 1. 1/DM
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 3. 3/DM 22.3021,6
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1M slalom 5. 1/DM 13.1012,9
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1M slalom 7. 2/DM 25.1020,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 13. 1/DM 17.2018,2
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 10.   103.3611,4
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 10. 1/DM 139.6012,2
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 10. 1/DM 149.9013,2
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 16. 1/DM 184.4013,7
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 17. 1/DM 172.7012,8
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/DM 88.9010,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 2/DM 98.6012,3
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C1M sjezd 5. 1/DM 129.4011,0
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 6.   172.2013,7
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 6.   183.5014,8
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 18. 4/ZS 24.9026,0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 12. 2/ZS 16.9018,3
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 3. 1/ZS 11.859,6
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KUČA Jakub
3.   11.247,9
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 1.  
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KUČA Jakub
7.   156.78142,1
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12.   41.0442,5
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C1M sjezd 9.   153.5818,6
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 16.   65.1428,2
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 25. 2/ZS 31.8427,8
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 24. 1/ZS 28.6825,3
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd    
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 9. 1/ZS 67.2010,8
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 4. 1/ZS 56.208,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 15. 3/ZS 15.1013,5
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1M slalom 9. 3/ZS 22.4021,9
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1M slalom 9. 4/ZS 28.7034,3
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 4.   13.8011,5
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 7. 1/ZS 17.0016,5
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 4.   13.1010,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 8. 2/ZS 20.1021,6
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M sjezd 2. 1/ZS 0.400,4
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 3/ZS 24.1022,3
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 1. 1/ZS
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 2. 1/ZS 7.700,6
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 1. 1/ZS
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 1. 1/ZS
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd    
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 24. 2/ZS 60.1147,3
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 14.   246.0022,1
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 14.   272.4024,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 27. 1/ZS 176.2116,2
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 24. 1/ZS 26.2717,9
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 22.   227.7020,1
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 22.   206.8017,9
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 6. 1/ZS 51.705,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 1/ZS 45.305,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 4. 1/ZS 63.406,6
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 1/ZS 51.206,2
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 4.   95.109,1
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 5.   89.508,6
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 19. 4/ZS 28.7026,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KUČA Jakub
20. 4/ZS 81.6070,7
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
PATÁK Jan
   
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 26. 7/ZS 40.0039,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KUČA Jakub
23. 4/ZS 91.0078,4
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C2M slalom
PATÁK Jan
11.   310.40250,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 23.   71.2868,7
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 29. 1/ZS 69.1248,9
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 10. 3/ZS 32.7028,6
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C2M slalom
KUČA Jakub
   
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 11. 5/ZS 29.7026,1
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KUČA Jakub
   
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 25. 3/ZS 20.4018,1
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 46. 12/ZS 27.2026,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 33. 3/ZS 26.0024,2
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 35. 9/ZS 21.4020,9
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 10. 1/ZS 32.0034,5
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
KUČA Jakub
6. 1/ZS 35.4031,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 14. 3/ZS 47.3052,8
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
KUČA Jakub
4. 1/ZS 39.7035,4
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 2/ZS 24.6020,7
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KUČA Jakub
3. 1/ZS 10.807,1
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 1/ZS 26.5021,4
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 1/ZS 24.8021,4
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KUČA Jakub
3. 1/ZS 20.7013,8
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/ZS 29.3024,5
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 21. 9/ZS 34.5039,5
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 31. 16/ZS 61.2066,5
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 24. 3/ZS 57.4125,6
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 19. 3/ZS 249.3023,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
4. 1/ZS 26.1022,3
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
25. 6/ZS 39.0039,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
5. 1/ZS 41.3034,3
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
17. 4/ZS 32.5032,4
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 5. 2/ZS 30.1027,8
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 14. 6/ZS 43.0044,7
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 27. 2/ZS 387.6031,6
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 27. 2/ZS 387.6031,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
29. 1/ZM 40.1038,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
KUČA Jakub
19. 5/ZM 65.3061,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
25. 1/ZM 38.5036,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
KUČA Jakub
   
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
sobota 19.6.2010
14. 1/ZM 49.1044,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
KUČA Jakub
8. 2/ZM 55.5041,1
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
34. 8/ZM 45.5041,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
neděle 20.6.2010
13. 1/ZM 38.4032,7
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
KUČA Jakub
8. 2/ZM 50.0037,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
34. 6/ZM 43.9039,0
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom    
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
KUČA Jakub
8. 2/ZM 45.1237,4
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 14. 8/ZM 45.9945,9
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 6. 2/ZM 77.5071,3
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 15. 2/ZM 55.3064,1
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
46. 4/ZM 120.30106,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
86. 10/ZM 69.9073,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
39. 3/ZM 59.8052,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
83. 11/ZM 70.6072,3
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C1M slalom 17.   88.0763,8
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1M slalom 50.   66.1453,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1M slalom
sobota
15. 2/ZM 71.0063,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
KUČA Jakub
13. 3/ZM 77.1055,5
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
53. 8/ZM 67.7062,9
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1M slalom
neděle
13. 2/ZM 69.5059,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
KUČA Jakub
12. 2/ZM 60.3042,8
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
49. 8/ZM 65.9062,2
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
18. 1/ZM 103.30114,1
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
KUČA Jakub
10. 2/ZM 138.30118,7
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
46. 7/ZM 101.50120,8
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
19. 2/ZM 157.90176,2
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
KUČA Jakub
9. 2/ZM 164.50130,3
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
43. 8/ZM 128.20140,3
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
34. 2/ZM 79.6072,6
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
69. 8/ZM 76.2072,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
   
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
   
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 15.11.18 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 24.05.18 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 30.05.17 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 23.11.16 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 27.05.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 31.03.12 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3710|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Šotola Karel
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Šotola Karel
1/1 17

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 7
25.C2M
Pavlík Radek
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/8 246
13.C2M
Zapletal Vojtěch
6/8 186
30.C2M
Zieris Matyáš
2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
3.C2M
Zapletal Vojtěch
5/8 486
52.C2M
Zieris Matyáš
2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/12 389
3.C2M
Zapletal Vojtěch
5/10 392
18.C2M
Zieris Matyáš
2/2 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 30
64.C2M
Janů Petr
1/1 8
70.C2M
Švadlena Václav
1/1 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 6/9 325
6.C2M
Šotola Karel
6/7 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/10 49
17.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 35
 C2M
Šotola Karel
5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/13 366
4.C2M
Šotola Karel
5/11 207

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 2/2 37
 C2X
Plachtová Alexandra
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 42
13.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 7/12 355
6.C2M
Šotola Karel
7/12 346
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/14 90
34.C2M
Plachtová Alexandra
2/2 42
 C2M
Šotola Karel
5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 281
4.C2M
Šotola Karel
5/19 223

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.C1M 1/1 8
28.C2M
Šotola Karel
1/1 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 5/8 195
9.C2M
Šotola Karel
5/7 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/12 190
23.C2M
Mašínová Marie
2/2 34
24.C2M
Šotola Karel
5/8 27
33.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/12 191
4.C2M
Šotola Karel
5/11 163

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 44
10.C2M
Šotola Karel
2/2 24
38.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 301
8.C2M
Šotola Karel
7/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/15 108
28.C2M
Plachtová Alexandra
3/3 19
 C2M
Šotola Karel
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 269
4.C2M
Šotola Karel
5/9 173
38.K1M 1/1 51

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 3/3 44
32.C2M
Čapáková Eliška
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/10 205
34.C2M
Bukna Lukáš
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/12 56
 C2M
Bukna Lukáš
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 352
23.C2M
Bukna Lukáš
1/1 4
29.C2M
Šotola Karel
1/1 1

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/5 45
33.C2M
Čapáková Eliška
1/1 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 301

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 1/1 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/7 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 8/12 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/14 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/25 112

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.C1M 2/2 22
270.K1M 2/2 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/13 48
23.C2M
Kuča Jakub
5/8 11
 C2M
Paták Jan
1/1 0
113.K1M 5/5 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M856669921
C2M30669834--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720122011
C1M148152147162
C2M70---
C2X-43--
K1M---270

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M34526678336064--
C1M-9324221618225525

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M564235572022242223
C2M25--28383233-47
C2X--13------
K1M--------113

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M1018444429--
C1M-323222314
K1M-----38---
Fotky nenalezeny.
0|3710|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Šotola Karel
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Šotola Karel
1/1 17

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 7
25.C2M
Pavlík Radek
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/8 246
13.C2M
Zapletal Vojtěch
6/8 186
30.C2M
Zieris Matyáš
2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
3.C2M
Zapletal Vojtěch
5/8 486
52.C2M
Zieris Matyáš
2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/12 389
3.C2M
Zapletal Vojtěch
5/10 392
18.C2M
Zieris Matyáš
2/2 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 30
64.C2M
Janů Petr
1/1 8
70.C2M
Švadlena Václav
1/1 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 6/9 325
6.C2M
Šotola Karel
6/7 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/10 49
17.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 35
 C2M
Šotola Karel
5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/13 366
4.C2M
Šotola Karel
5/11 207

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 2/2 37
 C2X
Plachtová Alexandra
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 42
13.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 7/12 355
6.C2M
Šotola Karel
7/12 346
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/14 90
34.C2M
Plachtová Alexandra
2/2 42
 C2M
Šotola Karel
5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 281
4.C2M
Šotola Karel
5/19 223

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.C1M 1/1 8
28.C2M
Šotola Karel
1/1 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 5/8 195
9.C2M
Šotola Karel
5/7 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/12 190
23.C2M
Mašínová Marie
2/2 34
24.C2M
Šotola Karel
5/8 27
33.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/12 191
4.C2M
Šotola Karel
5/11 163

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 44
10.C2M
Šotola Karel
2/2 24
38.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 301
8.C2M
Šotola Karel
7/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/15 108
28.C2M
Plachtová Alexandra
3/3 19
 C2M
Šotola Karel
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 269
4.C2M
Šotola Karel
5/9 173
38.K1M 1/1 51

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 3/3 44
32.C2M
Čapáková Eliška
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/10 205
34.C2M
Bukna Lukáš
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/12 56
 C2M
Bukna Lukáš
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 352
23.C2M
Bukna Lukáš
1/1 4
29.C2M
Šotola Karel
1/1 1

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/5 45
33.C2M
Čapáková Eliška
1/1 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 301

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 1/1 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/7 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 8/12 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/14 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/25 112

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.C1M 2/2 22
270.K1M 2/2 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/13 48
23.C2M
Kuča Jakub
5/8 11
 C2M
Paták Jan
1/1 0
113.K1M 5/5 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M856669921
C2M30669834--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720122011
C1M148152147162
C2M70---
C2X-43--
K1M---270

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M34526678336064--
C1M-9324221618225525

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M564235572022242223
C2M25--28383233-47
C2X--13------
K1M--------113

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M1018444429--
C1M-323222314
K1M-----38---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 63 32 1 158 72 344
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody17.413.0399
C1M14.512.0956
C2M9.48.0322
K1M40.235.03417
C2X4.33.064
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,011,088,199,199
C1M00,000,023,623,656
C2M00,000,0522,7522,722
K1M00,000,000,000,017
C2X00,0125,0125,0250,04
Celkem00,011,088,199,199
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1902916152513,2
C1M1091332121816,5
C2M4111062700,0
K1M3438211720,6
C2X6961600,0
Celkem1902916152513,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí30.25.12.23.14.17.
odstup % *)102,344,042,568,745,963,8
% poražených soupeřů *)6,525,050,029,023,511,1
pořadí200920102011201220142015celkem
průměr17.014.023.012.025.030.020.2
medián17142312253017
modus17142312253012
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)63,845,968,742,544,0102,361,2
průměrné % poražených soupeřů *)11,123,529,050,025,06,524,2
počet jízd22222212
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí10.10.7.11.8.
odstup % *)87,356,2142,1250,937,4
% poražených soupeřů *)40,030,825,09,146,2
pořadí20102011201220142015celkem
průměr8.011.07.010.010.09.2
medián8117101010
modus8117101010
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)37,4250,9142,156,287,3114,8
průměrné % poražených soupeřů *)46,29,125,030,840,030,2
počet jízd212229
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí6.9.5.4.15.25.33.34.
odstup %6,812,011,712,713,518,124,272,6
% poražených soupeřů75,057,976,583,373,144,237,315,4
pořadí20092011201220172018celkem
průměr34.029.015.04.57.516.4
medián342515469
modus342515464
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %72,621,113,512,29,421,5
průměrné % poražených soupeřů15,440,873,179,966,557,8
počet jízd1424415
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd1
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
26,7%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
pořadí4.3.
odstup %8,211,3
% poražených soupeřů72,771,4
pořadí2018celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,79,7
průměrné % poražených soupeřů72,172,1
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šmoldas Michalsl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí3.2.
odstup %76,512,9
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šmoldas Michalřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí46.35.69.
odstup %26,520,972,4
% poražených soupeřů37,555,310,5
pořadí20092011celkem
průměr69.040.550.0
medián693546
modus693535
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %72,423,739,9
průměrné % poražených soupeřů10,546,434,4
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 85
29.06.19
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí9.6.15.17.9.20.17.15.8.11.19.3.20.20.3.5.7.18.12.9.9.7.8.10.19.26.10.11.10.14.7.6.21.31.5.4.5.25.29.13.14.6.39.46.13.15.19.18.
odstup %14,712,715,914,327,116,217,917,544,510,713,128,327,223,521,612,920,926,018,321,934,316,521,622,326,939,028,626,134,552,821,424,539,566,534,322,327,836,438,832,744,271,352,2106,059,263,1176,2114,1
% poražených soupeřů50,079,267,461,955,651,359,053,322,269,753,881,855,852,566,755,633,337,063,346,742,962,553,340,050,028,659,160,043,823,553,861,542,916,760,072,777,835,133,340,031,616,75,02,27,7---5,310,5
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr25.017.413.010.411.011.015.09.016.06.09.014.2
medián1814109711159156912
modus136592038915699
počet závodů65137534121148
průměrný odstup od vítěze %95,144,734,223,021,217,424,027,115,112,714,736,2
průměrné % poražených soupeřů5,131,350,049,452,868,446,555,664,779,250,044,8
počet jízd111026141068242295
lepší 1. jízda1
16,7%
2
40,0%
5
38,5%
2
28,6%
3
60,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
17
35,4%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
6
23,1%
2
14,3%
2
20,0%
1
16,7%
1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
15
15,8%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 85
29.06.19
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 136
27.09.14
Hanácké SO
28.09.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí3.3.8.6.10.16.16.20.23.6.4.3.3.19.8.8.12.13.9.10.
odstup %10,521,914,65,621,163,1124,270,778,431,635,47,113,861,137,041,142,855,5130,3118,7
% poražených soupeřů50,080,068,277,340,028,616,713,68,328,657,166,766,728,041,736,4---7,7------
pořadí20092010201120132014201520162019celkem
průměr11.011.79.816.016.08.03.03.010.0
medián108416168338
modus98316166333
počet závodů4361131120
průměrný odstup od vítěze %86,846,439,5124,263,113,821,910,549,2
průměrné % poražených soupeřů1,935,440,216,728,661,880,050,035,8
počet jízd86121262239
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
3
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
9
45,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
2,6%

Kategorie C2X

Šmoldas Michalsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí6.6.
odstup %18,920,2
% poražených soupeřů44,444,4
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,519,5
průměrné % poražených soupeřů44,444,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šmoldas MichalŘeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí19.16.17.25.14.34.34.15.83.86.49.53.43.46.
odstup %20,721,432,439,244,739,041,064,172,373,262,262,9140,3120,8
% poražených soupeřů48,655,950,035,158,129,826,736,412,812,415,822,48,711,8
pořadí200920102011celkem
průměr60.027.718.238.1
medián49341734
modus43341434
počet závodů63514
průměrný odstup od vítěze %88,648,031,759,6
průměrné % poražených soupeřů14,031,049,530,3
počet jízd1261028
lepší 1. jízda3
50,0%
1
33,3%
1
20,0%
5
35,7%
čistých jízd2
16,7%
1
16,7%
3
30,0%
6
21,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí6.6.8.10.5.4.5.6.6.4.4.5.4.4.5.6.7.8.6.6.6.9.7.8.8.9.13.10.10.10.16.17.9.14.14.27.22.22.19.27.27.
odstup %5,99,74,86,53,84,13,51,43,93,85,31,00,04,55,63,16,24,45,66,47,77,25,29,19,55,618,211,412,213,213,712,818,622,124,016,220,117,923,031,631,6
% poražených soupeřů70,673,766,774,388,278,669,289,689,870,075,081,888,989,771,470,675,056,377,354,554,560,080,677,475,046,729,425,035,730,842,344,811,17,17,110,316,019,210,013,313,3
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr24.318.012.18.06.54.55.06.46.010.2
medián2714108644568
modus2714108644566
počet závodů36746445241
průměrný odstup od vítěze %28,719,812,47,85,62,83,64,57,810,3
průměrné % poražených soupeřů12,211,836,473,364,783,081,175,472,254,2

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.9.5.5.19.7.4.6.6.7.4.4.8.6.
odstup %4,89,87,27,77,34,03,65,73,62,57,16,09,75,5
% poražených soupeřů68,457,960,060,0---64,766,750,061,564,762,572,750,054,5
pořadí2015201620172018celkem
průměr6.05.79.06.56.9
medián66656
modus44454
počet závodů334414
průměrný odstup od vítěze %7,14,45,27,46,1
průměrné % poražených soupeřů59,162,945,461,656,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí6.10.5.4.6.1.1.5.1.1.1.9.2.8.2.4.
odstup %8,96,53,84,11,40,00,03,60,00,00,07,20,79,54,88,9
% poražených soupeřů61,574,388,278,689,6100,0100,063,6100,0100,0100,060,094,475,096,381,3
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr4.02.06.31.02.36.06.34.1
medián42811654
modus42211641
počet závodů113331416
průměrný odstup od vítěze %8,94,85,80,01,21,45,83,7
průměrné % poražených soupeřů81,396,376,5100,087,989,675,785,2

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí4.7.9.5.19.5.3.2.4.
odstup %7,24,89,87,27,33,12,92,16,7
% poražených soupeřů40,068,457,960,0---63,687,594,178,6
pořadí2015201620172018celkem
průměr3.05.019.06.36.4
medián351955
modus251944
počet závodů31149
průměrný odstup od vítěze %3,93,17,37,35,7
průměrné % poražených soupeřů86,763,60,056,661,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí6.6.8.10.1.5.4.5.6.6.1.1.4.4.4.5.3.4.4.5.2.3.1.1.7.8.6.6.6.9.1.2.7.8.8.9.13.10.10.10.16.17.9.9.14.14.27.22.22.19.27.27.
odstup %5,99,74,86,50,03,84,13,51,43,90,00,05,43,85,31,03,20,04,55,61,95,10,00,06,24,45,66,47,77,20,00,75,29,19,55,618,211,412,213,213,712,818,610,822,124,016,220,117,923,031,631,6
% poražených soupeřů70,673,766,774,3100,088,278,669,289,689,8100,0100,088,570,075,081,880,088,989,771,488,981,8100,0100,075,056,377,354,554,560,0100,094,480,677,475,046,729,425,035,730,842,344,811,179,57,17,110,316,019,210,013,313,3
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr24.316.712.15.85.03.73.75.56.08.5
medián2714107644566
modus279108634566
počet závodů37767776252
průměrný odstup od vítěze %28,718,512,45,34,33,02,83,87,88,5
průměrné % poražených soupeřů12,221,536,481,273,983,287,679,572,262,8

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 74
13.06.20
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.7.2.9.5.5.19.7.2.2.6.4.6.6.3.7.4.3.3.6.4.8.6.
odstup %9,84,81,29,87,27,77,34,00,81,95,63,65,73,63,22,57,15,45,65,86,79,75,5
% poražených soupeřů72,768,493,357,960,060,0---64,787,588,968,866,750,061,575,064,762,533,360,061,578,650,054,5
pořadí20152016201720182020celkem
průměr6.04.36.65.67.05.7
medián636576
modus632576
počet závodů4675123
průměrný odstup od vítěze %7,04,64,16,19,85,4
průměrné % poražených soupeřů61,259,560,967,972,762,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 5
24.03.19
sj 3
23.03.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí6.6.5.6.8.10.5.4.5.3.3.3.3.6.6.4.4.4.1.2.2.4.2.3.3.3.5.1.4.4.5.3.3.3.3.7.8.6.6.6.2.3.2.2.9.7.8.8.3.3.2.4.3.4.9.1.2.1.13.10.10.10.16.17.3.5.4.6.6.9.2.1.14.14.27.22.22.6.6.4.4.5.4.19.27.27.
odstup %5,99,75,47,14,86,53,84,13,51,83,51,42,01,43,95,43,85,30,00,66,46,75,83,13,91,41,00,00,04,55,60,72,02,02,26,24,45,66,47,72,43,95,13,87,25,29,19,51,61,72,73,77,56,55,60,04,80,018,211,412,213,213,712,810,911,012,314,813,718,60,60,022,124,016,220,117,95,55,46,26,68,69,123,031,631,6
% poražených soupeřů70,673,775,076,266,774,388,278,669,287,587,585,786,789,689,888,570,075,0100,088,988,962,587,585,787,586,781,8100,088,989,771,483,377,885,781,875,056,377,354,554,592,981,893,391,760,080,677,475,081,883,392,980,084,676,946,7100,096,3100,029,425,035,730,842,344,866,755,657,137,537,511,190,9100,07,17,110,316,019,244,437,570,066,760,070,010,013,313,3
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr24.310.07.55.14.73.43.44.95.86.5
medián27664633464
modus274103234363
počet závodů314151099139486
průměrný odstup od vítěze %28,711,510,35,55,02,03,73,57,07,3
průměrné % poražených soupeřů12,243,653,779,375,384,584,780,573,967,5

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 74
13.06.20
sj 3
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 22
09.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.4.7.9.5.5.3.6.5.4.19.7.6.4.6.2.1.1.2.3.4.3.6.7.4.2.2.2.2.8.6.
odstup %9,86,54,89,87,27,716,27,97,68,57,34,05,63,65,77,30,00,05,04,86,25,43,62,57,19,37,79,15,29,75,5
% poražených soupeřů72,766,768,457,960,060,066,728,633,350,0---64,768,866,750,080,0100,0100,075,075,057,175,061,564,762,585,780,085,780,050,054,5
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr7.03.64.85.54.07.04.9
medián6235474
modus6215472
počet závodů271281131
průměrný odstup od vítěze %7,66,44,68,76,59,86,5
průměrné % poražených soupeřů52,374,367,753,166,772,764,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí53.7.7.5.9.3.4.8.7.9.6.4.12.4.6.5.3.5.9.6.9.10.7.8.9.10.11.12.7.16.25.24.24.24.29.24.
odstup %8.294,55,56,53,46,12,12,60,05,66,03,73,912,34,12,71,90,13,24,84,16,24,84,06,65,15,86,19,15,528,227,825,347,317,948,925,6
% poražených soupeřů---88,780,687,566,794,992,782,176,965,282,888,557,788,570,683,391,383,360,084,476,570,081,379,457,975,775,056,076,9---14,320,711,520,73,411,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr26.522.69.88.25.84.07.36.018.011.7
medián2424108547478
modus242479546377
počet závodů25566134436
průměrný odstup od vítěze %37,329,36,35,14,13,95,12,72.077,5240,2
průměrné % poražených soupeřů7,513,468,375,379,188,575,084,164,262,7

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
pořadí7.5.5.3.3.6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.13.
odstup %8,75,13,25,55,45,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,312,1
% poražených soupeřů62,583,383,385,786,773,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,945,5
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr13.08.37.06.77.04.67.1
medián13776757
modus13775637
počet závodů16133519
průměrný odstup od vítěze %12,18,42,96,13,85,66,5
průměrné % poražených soupeřů45,556,468,464,670,680,366,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí7.4.8.4.1.2.1.9.9.2.3.1.24.24.
odstup %6,52,60,03,90,00,00,04,86,24,99,60,025,347,3
% poražených soupeřů80,692,782,188,5100,090,0100,060,076,591,784,6100,020,711,5
pořadí2012201320142015201620182019celkem
průměr13.02.06.31.54.06.07.07.1
medián32914474
modus242914471
počet závodů413212114
průměrný odstup od vítěze %20,54,93,70,03,91,36,57,9
průměrné % poražených soupeřů54,291,778,895,088,587,480,677,1

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí3.8.7.7.2.4.2.13.2.3.
odstup %5,55,50,12,92,98,62,912,11,37,9
% poražených soupeřů85,766,771,468,492,375,093,345,590,071,4
pořadí2012201320142015201620182019celkem
průměr3.02.07.53.07.07.53.05.1
medián32227733
modus32227732
počet závodů112212110
průměrný odstup od vítěze %7,91,37,55,72,92,85,55,0
průměrné % poražených soupeřů71,490,069,483,768,469,185,776,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí53.7.7.5.9.3.4.8.7.9.6.6.4.12.4.6.2.5.3.5.9.6.9.7.8.9.12.7.16.25.24.24.24.29.24.
odstup %8.294,55,56,53,46,12,12,60,05,66,03,79,63,912,34,12,70,01,90,13,24,84,16,24,06,65,19,15,528,227,825,347,317,948,925,6
% poražených soupeřů---88,780,687,566,794,992,782,176,965,282,861,588,557,788,570,690,083,391,383,360,084,476,581,379,457,956,076,9---14,320,711,520,73,411,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr26.522.69.37.85.35.07.36.018.011.4
medián242498547477
modus242479546377
počet závodů25357234435
průměrný odstup od vítěze %37,329,36,65,13,56,85,12,72.077,5246,9
průměrné % poražených soupeřů7,513,463,676,380,775,075,084,164,262,5

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
pořadí7.5.5.3.3.6.8.7.9.6.5.2.7.6.7.7.4.10.11.9.13.
odstup %8,75,13,25,55,45,95,50,18,83,95,74,52,96,07,27,28,68,810,710,312,1
% poražených soupeřů62,583,383,385,786,773,766,771,450,068,875,090,068,473,766,740,075,052,652,452,945,5
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr13.07.74.56.77.04.66.7
medián13726757
modus13725637
počet závodů17233521
průměrný odstup od vítěze %12,18,43,76,13,85,66,5
průměrné % poražených soupeřů45,559,079,264,670,680,367,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí53.7.7.5.9.3.4.8.7.9.6.4.12.4.6.5.3.1.5.9.6.9.7.1.8.9.12.7.1.16.25.24.4.4.2.1.1.24.24.29.24.
odstup %8.294,55,56,53,46,12,12,60,05,66,03,73,912,34,12,71,90,10,03,24,84,16,24,00,06,65,19,15,50,028,227,825,311,510,90,40,00,047,317,948,925,6
% poražených soupeřů---88,780,687,566,794,992,782,176,965,282,888,557,788,570,683,391,3100,083,360,084,476,581,3100,079,457,956,076,9100,0---14,320,772,772,790,0100,0100,011,520,73,411,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr26.512.57.36.75.14.07.36.018.09.9
medián24477547477
modus242419546371
počet závodů210467134441
průměrný odstup od vítěze %37,316,94,94,33,53,95,12,72.077,5211,1
průměrné % poražených soupeřů7,550,372,780,382,188,575,084,164,267,6

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
sj 46
14.05.14
pořadí7.5.5.3.3.6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.13.1.
odstup %8,75,13,25,55,45,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,312,10,0
% poražených soupeřů62,583,383,385,786,773,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,945,5---
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.08.37.06.77.04.66.8
medián1776757
modus1775637
počet závodů26133520
průměrný odstup od vítěze %6,08,42,96,13,85,66,2
průměrné % poražených soupeřů22,856,468,464,670,680,363,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále