Palouda Tomáš, 1969

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C2M slalom
VEJVODA Ondřej
4. 1/VM 28.6020,9
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
LAGNEROVÁ Jana
7. 1/V 105.1012,3
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 96. 11/V 29.2040,9
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 74. 8/V 36.0342,0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 84. 11/V 38.8453,7
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 72. 10/V 30.1538,5
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Martina
10. 1/VM 171.6019,9
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 64. 6/V 29.1735,1
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M sjezd
OLŠÁK Matyáš
2.   36.505,6
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 44. 6/V 25.8925,3
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1M slalom 41. 7/V 29.1040,4
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 34. 8/V 26.8034,8
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
VAŇKOVÁ Gabriela
8. 2/VM 102.9012,1
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1M slalom 28. 4/V 77.8079,4
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VAŇKOVÁ Gabriela
9. 2/VM 141.6016,8
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M slalom 12. 4/V 23.0020,9
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 83. 16/V 30.6940,2
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 84. 17/V 30.2849,9
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 69. 12/V 38.3343,2
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 66. 9/V 36.2241,4
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 8. 2/V 190.9020,6
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 10. 2/V 186.9019,9
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 38. 7/V 35.3036,1
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 40. 8/V 31.8032,0
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 53. 8/V 37.8138,2
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
BABOR Stanislav
   
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 6. 1/V 87.9019,9
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 63. 10/V 42.4641,6
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 64. 13/V 32.9540,5
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 40. 9/V 25.1029,1
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
HALEŠOVÁ Dana
7. 1/V 208.3023,6
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
HALEŠOVÁ Dana
10. 2/V 20.3037,7
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
HALEŠOVÁ Dana
10. 2/V 165.0018,5
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) K1M sjezd 4. 2/V 5.6011,2
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
13. 4/V 171.4015,1
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
   
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 9. 2/V 200.4021,2
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd    
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 31. 7/V 21.5831,5
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
17.   39.1943,3
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
PALOUDOVÁ Karolína
6.   29.2129,1
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 57. 11/V 45.5365,1
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
20.   49.9454,7
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
4.   33.704,1
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 K1M sjezd    
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
7.   96.2011,1
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
8.   9.3015,3
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M sjezd 8. 2/V 14.7027,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem K1M sjezd    
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom 25. 2/V 26.7733,4
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 45. 8/V 44.2545,0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1M sjezd 10. 3/V 231.2023,8
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 10. 3/V 238.1024,2
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1M sjezd 11. 2/V 144.5016,7
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 11. 2/V 234.2024,1
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
C2 mix
PALOUDOVÁ Karolína
5.   48.4740,4
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
C2 mix
PALOUDOVÁ Karolína
11.   164.87171,5
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom 28. 5/V 27.3529,4
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom 31. 5/V 23.6525,0
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 6/VM 141.4014,7
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1M slalom    
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
3. 1/VM 51.608,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
10. 3/VM 67.4011,5
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
   
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava K1M sjezd 4.   73.408,5
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
2.   5.104,9
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
   
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. K1M sjezd 4.   157.9019,7
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) K1M sjezd 5.   17.4022,3
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 38. 12/VM 42.9748,3
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 52. 13/VM 47.4152,4
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 7.   159.6017,0
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 7.   138.4014,6
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 10. 3/VM 174.1018,2
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 11. 3/VM 180.7019,3
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 49.   35.6348,1
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 40.   40.3949,2
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 81. 15/VM 32.3433,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 54. 11/VM 18.3120,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
4. 2/VM 10.0112,5
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 42. 5/VM 119.91191,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 24. 5/VM 21.1019,8
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
   
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1M sjezd 1.  
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
7.   28.5012,4
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
KOUDELKA Tomáš
   
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1M sjezd 3.   127.6015,8
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle K1M sjezd 7.   65.6036,5
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1M slalom 39. 13/VM 31.8937,4
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1M slalom 43. 15/ 31.4836,3
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 76.   43.0050,5
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 82.   45.6148,5
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 41. 11/VM 333.7335,5
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9.   204.2020,3
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 4/VM 231.8023,0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom    
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 56. 6/VM 32.9034,3
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 52. 3/VM 28.8034,9
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 86. 9/VM 44.9064,4
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 41. 9/VM 37.2843,5
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 29. 7/VM 28.4833,2
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 41. 4/VM 32.1041,9
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 54. 4/VM 45.9057,1
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1M slalom 29. 10/VM 35.0436,3
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1M slalom 28. 11/VM 29.4932,3
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 66. 19/VJ 45.8050,9
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 50. 4/VM 34.8042,7
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 50. 4/VM 35.2038,3
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 103. 12/VM 165.08204,9
26.06.2010 Evropský pohár - slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 11/VM 34.6840,0
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 72. 11/VM 36.9443,8
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
sobota
44. 10/VM 31.0331,3
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
neděle
46. 9/VM 28.0229,5
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
sobota
32. 5/VM 52.3071,0
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
neděle
27. 4/VM 35.7048,0
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
sobota
48. 9/VM 35.4044,2
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
neděle
37. 8/VM 26.2033,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 08.08.12 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4000|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vejvoda Ondřej
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2X
Lagnerová Jana
1/1 2

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
244.K1M 4/4 204
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Kratochvílová Martina
1/1 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.K1M 5/10 250
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C2M
Novosadová Gabriela
2/2 2
70.C2M
Olšák Matyáš
1/1 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/6 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Halešová Dana
3/3 2
 C2M
Babor Stanislav
1/1 0
39.K1M 4/4 64

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C2M
Paloudová Karolína
2/2 2
 C2X
Paloudová Karolína
1/1 0
244.K1M 4/4 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Paloudová Karolína
3/3 14
56.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 2
32.K1M 5/9 90

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Paloudová Karolína
2/2 6
279.K1M 2/2 70

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 3/3 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Koudelka Tomáš
3/3 4
30.K1M 5/6 93
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 10

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/7 187
Slalom: Oblastní žebříček Morava
90.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Koudelka Tomáš
4/4 5
41.K1M 5/9 96
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.K1M 5/6 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 4/4 81

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2012
K1M74

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2M93---10593---
K1M-244202167244279222167206
C2X----5----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016201520132012
C2X7------
C2M-447072563635
K1M---39323041

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20122011
K1M9071

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132012
C2M15-
K1M-115
Fotky nenalezeny.
0|4000|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vejvoda Ondřej
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2X
Lagnerová Jana
1/1 2

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
244.K1M 4/4 204
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Kratochvílová Martina
1/1 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.K1M 5/10 250
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C2M
Novosadová Gabriela
2/2 2
70.C2M
Olšák Matyáš
1/1 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/6 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Halešová Dana
3/3 2
 C2M
Babor Stanislav
1/1 0
39.K1M 4/4 64

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C2M
Paloudová Karolína
2/2 2
 C2X
Paloudová Karolína
1/1 0
244.K1M 4/4 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Paloudová Karolína
3/3 14
56.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 2
32.K1M 5/9 90

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Paloudová Karolína
2/2 6
279.K1M 2/2 70

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 3/3 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Koudelka Tomáš
3/3 4
30.K1M 5/6 93
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 10

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/7 187
Slalom: Oblastní žebříček Morava
90.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Koudelka Tomáš
4/4 5
41.K1M 5/9 96
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.K1M 5/6 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 4/4 81

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2012
K1M74

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2M93---10593---
K1M-244202167244279222167206
C2X----5----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016201520132012
C2X7------
C2M-447072563635
K1M---39323041

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20122011
K1M9071

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132012
C2M15-
K1M-115

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
58   6 25   17 106
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody47.644.02863
K1M51.548.02857
C2M11.411.045
C2X6.06.061
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,063
K1M00,000,000,000,057
C2M00,000,000,000,05
C2X00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,063
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1221424122016,4
K1M1121180112017,9
C2M82262800,0
C2X218900,0
Celkem1221424122016,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Palouda Tomášsl 57
12.05.19
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
pořadí4.17.20.5.11.
odstup %20,943,354,740,4171,5
% poražených soupeřů---20,017,450,0---
pořadí201420152019celkem
průměr8.018.54.011.4
medián517411
modus51744
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %106,049,020,966,2
průměrné % poražených soupeřů25,018,70,017,5
počet jízd3418
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Palouda Tomášsl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí96.74.84.72.64.44.41.34.28.12.83.84.69.66.38.40.53.63.64.40.31.57.25.45.28.31.38.52.81.54.24.39.43.76.82.52.86.41.29.29.28.66.103.72.46.44.27.32.37.48.
odstup %40,942,053,738,535,125,340,434,879,420,940,249,943,241,436,132,038,241,640,529,131,565,133,445,029,425,048,352,433,520,719,837,436,350,548,534,964,443,533,236,332,350,9204,943,829,531,348,071,033,344,2
% poražených soupeřů37,552,052,059,450,867,246,756,612,964,555,255,935,845,414,026,458,153,058,074,851,621,163,645,762,063,048,633,849,066,775,841,535,427,922,149,517,541,262,233,343,843,05,636,623,732,816,111,436,819,0
pořadí2009201020112012201320142015201620172018celkem
průměr39.080.344.257.045.029.539.549.752.581.551.9
medián3772295438283140447445
modus2766292438282540127228
počet závodů6367224610450
průměrný odstup od vítěze %42,999,940,835,250,327,243,836,341,143,843,6
průměrné % poražených soupeřů23,328,441,345,541,262,545,547,449,150,243,1
počet jízd126121444812208100
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
3
30,0%
1
25,0%
12
24,0%
čistých jízd2
16,7%
1
16,7%
4
33,3%
2
14,3%
0
0,0%
2
50,0%
2
25,0%
2
16,7%
4
20,0%
3
37,5%
22
22,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Palouda Tomášsl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí49.40.56.41.54.50.50.
odstup %48,149,234,341,957,142,738,3
% poražených soupeřů39,250,637,552,436,933,836,4
pořadí201020112012celkem
průměr50.050.344.548.6
medián50544050
modus50414050
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %40,544,448,644,5
průměrné % poražených soupeřů35,142,344,941,0
počet jízd46414
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí10.7.10.
odstup %18,511,111,5
% poražených soupeřů18,257,143,8
pořadí201320152016celkem
průměr10.07.010.09.0
medián1071010
modus1071010
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %11,511,118,513,7
průměrné % poražených soupeřů43,857,118,239,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsl 52
12.05.18
sl 97
08.07.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 164
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí10.2.8.9.7.13.4.7.
odstup %19,95,612,116,823,615,14,111,1
% poražených soupeřů40,050,012,511,125,025,076,957,1
pořadí2015201620172018celkem
průměr8.07.06.310.07.5
medián778107
modus472107
počet závodů31318
průměrný odstup od vítěze %10,123,611,519,913,5
průměrné % poražených soupeřů53,025,024,540,037,2

Kategorie K1M

Palouda Tomášsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 91
09.07.16
sj 164
17.10.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí10.8.6.9.10.10.11.11.9.4.4.7.7.11.10.1.41.9.9.
odstup %19,920,619,921,224,223,816,724,114,78,519,714,617,019,318,20,035,523,020,3
% poražených soupeřů73,579,479,280,059,160,964,365,575,050,070,073,973,970,673,5100,02,442,942,9
pořadí2012201320152016celkem
průměr13.56.210.28.09.8
medián971089
modus941069
počet závodů655319
průměrný odstup od vítěze %19,414,922,020,219,0
průměrné % poražených soupeřů55,468,666,077,465,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.10.
odstup %8,511,5
% poražených soupeřů77,843,8
pořadí2013celkem
průměr6.56.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,010,0
průměrné % poražených soupeřů60,860,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí10.8.2.4.7.
odstup %37,715,34,912,512,4
% poražených soupeřů10,041,775,066,725,0
pořadí2012201320152016celkem
průměr5.52.08.010.06.2
medián428107
modus428102
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze %12,44,915,337,716,5
průměrné % poražených soupeřů45,975,041,710,043,7

Kategorie K1M

Palouda Tomášsj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí4.8.5.42.7.
odstup %11,227,722,3191,236,5
% poražených soupeřů76,936,463,6---14,3
pořadí2012201320152016celkem
průměr24.55.08.04.013.2
medián75847
modus75844
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze %113,922,327,711,257,8
průměrné % poražených soupeřů7,263,636,476,938,2