Kintzl Daniel, 1978

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024029
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom 43. 10/V 37.9046,7
6
09.05.2026 38 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 25. 7/V 19.2054,7
2
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 52. 10/V 43.6044,9
9
08.05.2026 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd    
0
05.04.2026 9 2. Český pohár ve sjezdu + 2. Český pohár juniorů ve Vyšším Brodě Řeka Vltava v úseku Vyšší Brod - Herbertov K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
04.04.2026 7 1. Český pohár ve sjezdu + MČR veteránů + 1. Český pohár juniorů ve Vyšším Brodě Řeka Vltava v úseku Vyšší Brod - Herbertov K1M sjezd 72. 8/V 479.1458,5ČP/OČ/OM
0/0/0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom    
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom    
0
17.06.2025 79 Egonův krumlovský sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: C2M sjezd
FIKEJS Adam
6. 2/VM 129.7019,6
1
01.05.2025 39 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 27.   2855.79383,7
0
19.10.2024 152 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
FIKEJS Adam
4. 1/VM 266.8028,3
2
19.10.2024 153 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
FIKEJS Adam
4. 2/VM 165.5017,3
1
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 155. 25/V 104.90129,2
0
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 151. 25/V 55.1367,1
16
04.06.2024 69 Egonův sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: C2M sjezd
FIKEJS Adam
4.   135.6021,0
0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom    
26
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 155. 22/V 35.7254,5
26
12.05.2024 49 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 29. 4/V 40.4050,1
7
11.05.2024 45 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 38.   3565.5910.365,1
0
11.05.2024 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom    
0
21.10.2023 151 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
3. 1/V 179.9015,2
2
21.10.2023 150 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
4. 1/V 224.1018,9
1
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 124. 19/V 45.6656,2
14
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 121. 15/V 82.7081,6
4
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 142. 20/V 56.3165,7
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 146. 21/V 56.6763,0
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kintzl DanielSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kintzl DanielSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.23 aktualizace z registru ČSK
Kintzl DanielSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kintzl DanielSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.10.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6585|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.K1M 2/2 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Fikejs Adam
1/1 1
 K1M 1/1 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
380.K1M 5/6 75
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Fikejs Adam
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
479.K1M 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Palouda Tomáš
2/2 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
K1M196522380479

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
K1M78146214-
C2M-616352

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M100
Fotky nenalezeny.
0|6585|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.K1M 2/2 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Fikejs Adam
1/1 1
 K1M 1/1 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
380.K1M 5/6 75
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Fikejs Adam
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
479.K1M 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Palouda Tomáš
2/2 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
K1M196522380479

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
K1M78146214-
C2M-616352

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M100

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10     4   6 20
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody111.8124.015510
K1M111.8124.015510
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
Celkem00,000,000,000,010
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody213781814,8
K1M213781814,8
Celkem213781814,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Kintzl Danielsl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 61
25.05.24
sl 49
12.05.24
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
pořadí43.52.155.151.155.29.124.121.142.146.
odstup %46,744,9129,267,154,550,156,281,665,763,0
% poražených soupeřů22,222,76,118,926,028,212,85,56,07,1
pořadí202320242026celkem
průměr133.3122.547.5111.8
medián12415143124
modus12115543155
počet závodů44210
průměrný odstup od vítěze %66,675,245,865,9
průměrné % poražených soupeřů7,919,822,515,6
počet jízd88420
lepší 1. jízda3
75,0%
2
50,0%
0
0,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
5,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Kintzl Danielsj 79
17.06.25
sj 153
19.10.24
sj 152
19.10.24/2
sj 69
04.06.24
sj 151
21.10.23
sj 150
21.10.23/2
pořadí6.4.4.4.3.4.
odstup %19,617,328,321,015,218,9
% poražených soupeřů37,525,040,0---50,025,0
pořadí202320242025celkem
průměr3.54.06.04.2
medián3464
modus3464
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %17,022,219,620,0
průměrné % poražených soupeřů37,521,737,529,6

Kategorie K1M

Kintzl Danielsj 7
04.04.26
sj 39
01.05.25
pořadí72.27.
odstup %58,5383,7
% poražených soupeřů1,47,1
pořadí20252026celkem
průměr27.072.049.5
medián277227
modus277227
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %383,758,5221,1
průměrné % poražených soupeřů7,11,44,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Kintzl Danielsp 38
09.05.26
sp 45
11.05.24
pořadí25.38.
odstup %54,710.365,1
% poražených soupeřů31,42,6
pořadí20242026celkem
průměr38.025.031.5
medián382525
modus382525
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %10.365,154,75.209,9
průměrné % poražených soupeřů2,631,417,0