Olšák Matyáš, 2001

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024067
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 36. 14/U23 6.2614,2ČP/OČ/OM
11/181/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 32. 13/U23 6.1814,1ČP/OČ/OM
13/193/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 19. 7/U23 3.126,1ČP/OČ/OM
19/124/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 16. 9/U23 78.0410,2ČP/OČ/OM
27/108/0
21.06.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start pod jezem ve Větřní (ř.km 288,1 ), Cíl nad jezem K1M sjezd 1. 1/U23
15
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 9. 1/U23 44.9846,1
2
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 6. 1/U23 7.327,5
14
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 25. 9/U23 8.5112,9ČP/OČ/OM
13/152/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 30. 11/U23 6.6515,2ČP/OČ/OM
7/134/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 16. 1/U23 55.9056,5
1
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 10. 2/U23 13.2014,5
23
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 7. 4/U23 3.008,1
19
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 15. 2/U23 28.2032,7
4
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C2M sjezd
KOLIHOVÁ Hana
5. 2/U23 6.1013,5
3
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 16. 2/U23 14.7020,0
20
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd    
0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 13. 7/U23 77.949,3ČP/OČ/OM
31/126/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 20. 10/U23 9.7811,6ČP/OČ/OM
17/130/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 6/U23 129.6912,7ČP/OČ/OM
29/96/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 6/U23 91.788,4ČP/OČ/OM
40/138/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 8/U23 104.6810,8ČP/OČ/OM
15/113/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 8/U23 89.0010,2ČP/OČ/OM
14/113/0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 42. 3/U23 28.1529,0
3
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 23. 2/U23 15.3018,6
97
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 49. 4/U23 33.4732,4
1
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 43. 3/U23 22.8026,7
91
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
0
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 39. 1/U23 19.7623,0
102
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 43. 1/U23 49.5054,8
5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 29. 8/U23 98.7017,0ČP/OČ/OM
7/113/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 34. 9/U23 95.3316,9ČP/OČ/OM
2/100/0
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 4. 1/U23 38.605,1
16
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
ONDŘICH Václav
4. 2/U23 117.2014,4
2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 11/U23 5.0211,1ČP/OČ/OM
10/99/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 31. 12/U23 8.0118,5ČP/OČ/OM
5/81/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 30. 8/U23 190.2916,3ČP/OČ/OM
6/79/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 26. 8/U23 169.2414,3ČP/OČ/OM
10/91/0
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 47. 1/U23 25.4631,4
59
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 48. 2/U23 77.5492,0
2
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 43. 1/U23 31.6837,4
70
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 45. 2/U23 53.5159,9
10
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 25. 4/U23 126.9616,8ČP/OČ/OM
12/54/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 33. 6/U23 8.9017,8ČP/OČ/OM
4/60/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 56. 18/U23 11.0124,7ČP/OČ/OM
2/71/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 55. 18/U23 11.4825,5ČP/OČ/OM
1/60/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 22. 3/U23 78.0311,8OČ/OM
58/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 29. 4/U23 105.4315,9OČ/OM
52/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 33. 7/U23 5.4712,4ČP/OČ/OM
3/55/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 7/U23 5.2211,9ČP/OČ/OM
6/55/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 8. 4/U23 216.9019,1
0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1M sjezd 5. 2/U23 146.5015,5
15
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 8. 1/DS 199.8020,1
27
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 10. 1/DS 253.0026,2
19
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
6. 1/DS 83.606,6
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
9. 1/DS 100.007,9
0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 33. 1/DS 40.3548,0
6
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
5. 1/DS 28.1725,8
2
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 29. 1/DS 24.0532,6
57
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 43. 1/DS 49.1149,5
2
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
9. 1/DS 24.4520,2
5
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 43. 1/DS 27.6231,8
60
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 14. 7/DS 6.0315,9-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 25. 5/DS 153.4520,5ČP/OČ/OM
13/18/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 33. 7/DS 8.9118,6ČP/OČ/OM
7/42/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 49. 7/DS 32.9775,0ČP/OČ/OM
1/80/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 44. 7/DS 15.2835,1ČP/OČ/OM
5/99/0
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 55. 5/DS
56
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 72. 5/DS 37.7947,0
45
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 22. 9/DS 122.0018,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 20. 9/DS 122.2418,3OČ/OM
63/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 38. 8/DS 12.7521,9ČP/OČ/OM
0/42/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 37. 8/DS 19.8233,8ČP/OČ/OM
0/36/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1M slalom 16. 2/DS 109.40114,3
1
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 15. 2/DS 18.7020,7
18
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 8. 3/DS 138.4018,5
16
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1M slalom 14. 2/DS 66.8067,3
0
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
BOČÁNKOVÁ Jana
12. 3/DS 223.1026,1
0
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 15. 3/DS 17.8019,6
20
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 83. 6/DS 32.1036,0
34
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 42. 2/DS 54.8659,0
4
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 71. 5/DS 21.4024,4
70
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 50. 2/DS 65.9571,8
3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 39. 9/DS 187.9719,6ČP/OČ/OM
0/44/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 37. 9/DS 179.1118,9ČP/OČ/OM
0/45/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 27. 6/DS 322.3331,4ČP/OČ/OM
9/1/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 14. 5/DS 225.6223,0
23
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 15. 5/DS 234.3624,1
31
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C1M slalom 36. 3/DS 48.3046,3
1
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 60. 5/DS 26.3528,7
51
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1M slalom 39. 4/DS 52.0849,3
2
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 66. 7/DS 30.1631,9
49
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 37. 13/DS 19.1731,0-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 95. 23/DS 67.7474,4-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 44. 6/DS 224.6229,8ČP/OČ/OM
3/1/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 48. 8/DS 46.1144,3ČP/OČ/OM
0/2/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 38. 19/U18 15.5836,3-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 38. 20/U18 11.1524,6-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 61. 9/DS 12.8528,2ČP/OČ/OM
0/50/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 58. 7/DS 12.7528,2ČP/OČ/OM
0/50/0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 26. 8/DS 153.0621,5
53
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 26. 8/DS 172.9724,6
51
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 47. 8/DS 9.7421,4ČP/OČ/OM
0/7/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 59. 10/DS 8.300,4ČP/OČ/OM
0/2/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 21. 3/DS 27.3033,1
19
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 8. 2/DS 155.0019,8
11
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
BOČÁNKOVÁ Jana
13. 4/DS 197.9023,0
1
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 19. 2/DS 20.4023,1
20
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 70. 4/DS 37.7047,3
29
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 89. 6/DS 37.4043,5
52
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 45. 8/DS 110.9921,7ČP/OČ/OM
0/10/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 47. 8/DS 122.4024,0-
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 7. 2/DS 183.6016,2
13
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 8. 2/DS 250.5022,7
11
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ONDŘICH Václav
3. 1/DS 58.304,3
1
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 8. 2/DS 250.5022,7
11
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 10. 2/DS 199.1018,1
16
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ONDŘICH Václav
3. 1/DS 58.304,3
1
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 16. 6/DS 216.4026,1
22
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 17. 6/DS 221.9026,5
18
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19. 6/DS 224.6028,1
20
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 20. 6/DS 227.6028,4
16
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 38. 17/DM 11.5532,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 104. 35/DM 76.1787,6-
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 91. 10/DM 41.8250,3
17
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M sjezd 16. 3/DM 161.4034,6
12
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
2.   36.505,6
1
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 92. 9/DM 44.5043,5
18
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 103. 21/DM 64.6981,7
18
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 117. 21/DM 69.7788,1
8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 40. 14/DM 174.8334,3ČP/OČ/OM
0/1/24
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 38. 13/DM 256.2727,5ČP/OČ/OM
0/3/33
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 120. 7/DM 47.4562,1
20
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 114. 10/DM 41.1667,8
28
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 64. 8/DM 37.5742,3
30
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 92. 12/DM 56.6464,7
15
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 48. 10/DM 151.0229,8ČP/OČ/OM
0/5/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 10/DM 21.9134,8ČP/OČ/OM
0/2/0
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 14. 4/DM 347.4036,2
5
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně K1M sjezd 15. 4/DM 280.7029,0
6
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 13. 1/DM 303.0032,2
9
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 14. 3/DM 282.5029,7
8
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 15. 4/DM 290.5035,6
3
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 16. 4/DM 318.0038,8
2
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 19. 4/DM 273.8033,9
2
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 19. 4/DM
2
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 23. 1/DM 360.1038,9
6
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 26. 2/DM 345.1036,8
3
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 99. 10/DM 70.7070,6
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 103. 11/DM 70.2070,3
0
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 42. 3/DM 75.6077,3
0
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 50. 3/DM 66.5067,0
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 59. 4/DM 53.0061,2
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 69. 4/DM 51.8063,9
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 45. 15/DM 235.3243,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 48. 15/DM 443.1947,8-
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 131. 14/DM 83.71102,8
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 128. 13/DM 88.47102,7
0
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 K1M sjezd 8. 2/DM 305.7034,7
0
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) K1M sjezd 10. 1/DM 26.2052,2
1
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) K1M sjezd 10. 2/DM 423.5056,6
1
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1M slalom 75. 8/DM 92.30106,0
0
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1M slalom 81. 8/DM 105.41120,8
0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 16. 2/DM 757.5077,6
0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 17. 2/DM 656.1066,7
0
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 23. 2/DM 705.7067,9
0
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 23. 2/DM 709.6069,6
0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 39. 5/ZS 719.3074,4
0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 39. 5/ZS 708.9075,0
0
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 31.   148.9061,0
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 101. 50/ZS 340.83314,4
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 37. 22/ZS 36.1281,5
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 101. 49/ZS 177.35155,7
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.01.19 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.04.18 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.16 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.05.16 updated from RVP
Olšák MatyášSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5292|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
228.C1M 3/3 7
397.K1M 3/3 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 8/12 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Kolihová Hana
1/1 3
13.K1M 5/15 798
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.C1M 4/4 9
202.K1M 4/4 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C2M
Ondřich Václav
1/1 2
19.K1M 5/7 484
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.C1M 2/2 12
269.K1M 2/2 129
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
18.K1M 5/9 304
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.C1M 5/6 16
59.C2X
Kratochvílová Tereza
2/2 7
227.K1M 5/8 288
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1M 6/10 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kleinová Štěpánka
2/2 0
 C2X
Bočánková Jana
1/1 0
20.K1M 5/16 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 2/2 3
248.K1M 5/6 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 6/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Ondřich Václav
2/2 2
56.C2M
Bočánková Jana
1/1 1
29.K1M 5/18 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
298.K1M 5/8 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C2M
Palouda Tomáš
1/1 1
69.K1M 5/13 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 4/4 57

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
94.K1M 5/9 11

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M203734385196

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M228166172183215---
K1M397202269227248298423447
C2X---59----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M5047-875670--
K1M13191820296994178
C1M--77-----
C2X---12----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1M917375909057
Fotky nenalezeny.
0|5292|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
228.C1M 3/3 7
397.K1M 3/3 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 8/12 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Kolihová Hana
1/1 3
13.K1M 5/15 798
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.C1M 4/4 9
202.K1M 4/4 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C2M
Ondřich Václav
1/1 2
19.K1M 5/7 484
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.C1M 2/2 12
269.K1M 2/2 129
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
18.K1M 5/9 304
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.C1M 5/6 16
59.C2X
Kratochvílová Tereza
2/2 7
227.K1M 5/8 288
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1M 6/10 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kleinová Štěpánka
2/2 0
 C2X
Bočánková Jana
1/1 0
20.K1M 5/16 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 2/2 3
248.K1M 5/6 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 6/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Ondřich Václav
2/2 2
56.C2M
Bočánková Jana
1/1 1
29.K1M 5/18 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
298.K1M 5/8 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C2M
Palouda Tomáš
1/1 1
69.K1M 5/13 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 4/4 57

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
94.K1M 5/9 11

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M203734385196

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M228166172183215---
K1M397202269227248298423447
C2X---59----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M5047-875670--
K1M13191820296994178
C1M--77-----
C2X---12----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1M917375909057

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
44 16 2 98 1 9 170
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody55.447.04360
K1M65.966.04342
C1M33.839.01616
C2X7.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,060
K1M00,000,000,000,042
C1M00,000,000,000,016
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,060
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody119108692218,5
K1M83810101518,1
C1M322688515,6
C2X482250,0
Celkem119108692218,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Olšák Matyášsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí95.104.117.
odstup % *)74,487,688,1
% poražených soupeřů *)14,510,48,7
pořadí20172018celkem
průměr110.595.0105.3
medián10495104
modus1049595
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)87,974,483,4
průměrné % poražených soupeřů *)9,614,511,2
počet jízd325
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Olšák Matyášsl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 137
18.09.21
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
pořadí9.16.15.42.49.43.48.45.33.43.16.14.42.50.36.39.
odstup %46,156,532,729,032,454,892,059,948,049,5114,367,359,071,846,349,3
% poražených soupeřů20,016,733,319,618,616,09,621,427,316,06,3---8,95,810,313,6
pořadí20182019202020212022celkem
průměr37.533.046.544.713.333.8
medián363345431539
modus36144542916
počet závodů2623316
průměrný odstup od vítěze %47,868,376,038,745,156,8
průměrné % poražených soupeřů12,010,715,518,123,315,2
počet jízd41246632
lepší 1. jízda1
50,0%
1
16,7%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
18,8%
čistých jízd1
25,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
5
15,6%

Kategorie C2X

Olšák Matyášsl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
pořadí5.9.
odstup %25,820,2
% poražených soupeřů---38,5
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,023,0
průměrné % poražených soupeřů19,319,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Olšák Matyášsl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 137
18.09.21
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.10.16.23.43.39.47.43.29.43.55.72.15.15.83.71.60.66.21.19.70.89.91.92.103.117.120.114.64.92.99.103.42.50.59.69.131.128.75.81.101.101.
odstup %7,514,520,018,626,723,031,437,432,631,80,047,020,719,636,024,428,731,933,123,147,343,550,343,581,788,162,167,842,364,770,670,377,367,061,263,9102,8102,7106,0120,8314,4155,7
% poražených soupeřů77,375,060,585,174,574,058,664,476,169,352,640,858,861,132,853,057,953,952,456,133,740,929,730,517,18,735,039,940,623,54,98,14,77,520,515,013,318,114,017,5---1,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr101.083.799.154.247.945.035.010.765.9
medián1017592604343391066
modus101429219154323643
počet závodů21086823342
průměrný odstup od vítěze %235,184,262,634,626,534,422,814,057,4
průměrné % poražených soupeřů0,512,428,149,255,661,577,970,939,5
počet jízd32016121646683
lepší 1. jízda0
0,0%
7
70,0%
4
50,0%
2
33,3%
4
50,0%
1
50,0%
3
100,0%
2
66,7%
23
54,8%
čistých jízd0
0,0%
1
5,0%
1
6,3%
5
41,7%
6
37,5%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
15
18,1%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Olšák Matyášsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí101.101.
odstup %314,4155,7
% poražených soupeřů---1,0
pořadí2015celkem
průměr101.0101.0
medián101101
modus101101
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %235,1235,1
průměrné % poražených soupeřů0,50,5
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Olšák Matyášsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.13.14.9.21.22.29.34.26.25.33.30.25.39.37.27.44.47.45.40.38.
odstup %10,29,312,78,410,810,217,016,914,316,812,411,920,519,618,931,429,821,421,734,327,5
% poražených soupeřů59,564,765,877,163,061,173,869,270,233,355,658,614,328,333,3---2,329,230,248,055,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr39.045.332.029.329.715.829.2
medián38452730291429
modus3844252526925
počet závodů23433621
průměrný odstup od vítěze %30,924,322,613,716,110,317,9
průměrné % poražených soupeřů51,720,619,049,271,165,247,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Olšák Matyášsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
pořadí13.21.22.29.26.25.22.38.26.26.47.45.45.48.10.
odstup %9,310,810,217,014,316,811,824,621,524,621,421,743,247,856,6
% poražených soupeřů64,763,061,173,870,233,378,617,869,970,229,230,225,421,730,8
pořadí20162018202020212022celkem
průměr34.336.423.527.518.729.5
medián453822262126
modus102622261326
počet závodů3522315
průměrný odstup od vítěze %49,222,814,315,710,123,5
průměrné % poražených soupeřů26,043,556,072,062,949,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Olšák Matyášsj 79
17.06.21
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 18
07.04.18
sl 97
08.07.17
pořadí4.6.9.13.3.3.2.
odstup %14,46,67,923,04,34,35,6
% poražených soupeřů40,0---11,120,0------50,0
pořadí2017201820192021celkem
průměr2.06.37.54.05.7
medián23644
modus23643
počet závodů13217
průměrný odstup od vítěze %5,610,57,214,49,4
průměrné % poražených soupeřů50,06,75,640,017,3

Kategorie K1M

Olšák Matyášsj 109
20.08.22
sj 78
21.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 19
07.04.18
sj 18
07.04.18/2
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 55
22.05.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 123
16.08.15
pořadí16.1.13.21.22.29.34.4.26.25.22.29.33.30.5.10.8.25.20.8.39.37.27.14.15.44.26.26.47.8.45.8.7.10.8.16.17.20.19.16.40.38.48.15.14.14.13.16.15.19.19.26.23.8.16.17.23.23.39.39.31.
odstup %10,20,09,310,810,217,016,95,114,316,811,815,912,411,915,526,220,120,518,318,519,618,931,423,024,129,821,524,621,419,821,722,716,218,122,726,126,528,428,134,634,327,529,829,036,229,732,238,835,633,90,036,838,934,777,666,769,667,975,074,461,0
% poražených soupeřů59,5100,064,763,061,173,869,285,070,233,378,673,155,658,673,367,975,914,378,950,028,333,3---40,944,02,369,970,229,265,030,269,676,069,069,650,046,745,748,651,648,055,416,146,245,851,953,816,722,214,330,826,535,330,0---5,98,38,35,05,0---
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr36.319.422.321.520.324.023.314.621.7
medián392316171525261620
modus392314885418
počet závodů3712141064561
průměrný odstup od vítěze %70,256,030,123,422,014,113,38,127,7
průměrné % poražených soupeřů3,316,337,753,043,462,174,669,745,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Olšák Matyášsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
pořadí16.13.21.22.29.34.26.25.22.29.33.30.25.20.39.37.27.44.47.45.40.38.48.
odstup %10,29,310,810,217,016,914,316,811,815,912,411,920,518,319,618,931,429,821,421,734,327,529,8
% poražených soupeřů59,564,763,061,173,869,270,233,378,673,155,658,614,378,928,333,3---2,329,230,248,055,416,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr42.045.329.627.829.718.030.9
medián40452729291629
modus38442022261322
počet závodů33553423
průměrný odstup od vítěze %30,524,321,713,816,110,118,7
průměrné % poražených soupeřů39,820,631,059,871,162,147,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Olšák Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí36.32.19.25.30.20.26.31.33.55.33.49.44.38.37.48.61.58.59.47.
odstup %14,214,16,112,915,211,611,118,517,825,518,675,035,121,933,844,328,228,20,434,8
% poražených soupeřů68,572,170,072,466,762,063,856,533,346,527,344,250,033,935,76,021,129,613,49,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr47.056.540.244.028.527.039.1
medián47583833262536
modus47483333261933
počet závodů14522620
průměrný odstup od vítěze %34,825,336,921,714,812,323,4
průměrné % poražených soupeřů9,817,538,239,960,268,644,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Olšák Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí36.32.25.30.33.14.38.37.58.59.38.
odstup %14,214,112,915,217,815,921,931,028,20,432,5
% poražených soupeřů68,572,172,466,733,375,033,925,029,613,428,8
pořadí20172018201920202022celkem
průměr38.051.326.033.030.836.4
medián385814333036
modus383714332538
počet závodů1321411
průměrný odstup od vítěze %32,519,918,917,814,118,6
průměrné % poražených soupeřů28,822,754,533,369,947,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Olšák Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 121
15.08.15
pořadí36.32.19.7.20.26.31.33.56.55.33.49.44.38.37.48.61.58.59.47.10.37.
odstup %14,214,16,18,111,611,118,517,824,725,518,675,035,121,933,844,328,228,20,434,852,281,5
% poražených soupeřů68,572,170,081,362,063,856,533,345,546,527,344,250,033,935,76,021,129,613,49,830,85,3
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr37.010.047.056.540.248.028.522.838.0
medián371047583855262037
modus37104748333326733
počet závodů1114532522
průměrný odstup od vítěze %81,552,234,825,336,922,714,810,827,5
průměrné % poražených soupeřů5,330,89,817,538,241,860,270,841,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Olšák Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí36.32.38.
odstup %14,214,136,3
% poražených soupeřů68,572,122,9
pořadí20182022celkem
průměr38.034.035.3
medián383236
modus383232
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,314,121,5
průměrné % poražených soupeřů22,970,354,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Olšák Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí36.32.19.20.26.31.33.56.55.33.49.44.38.37.48.61.58.59.47.
odstup %14,214,16,111,611,118,517,824,725,518,675,035,121,933,844,328,228,20,434,8
% poražených soupeřů68,572,170,062,063,856,533,345,546,527,344,250,033,935,76,021,129,613,49,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr47.056.540.248.028.526.841.2
medián47583855262038
modus47483333261933
počet závodů14532419
průměrný odstup od vítěze %34,825,336,922,714,811,524,4
průměrné % poražených soupeřů9,817,538,241,860,268,241,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále