Lagnerová Jana, 1959

SK Domeček Soběslav
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 26. 1/VS 129.4217,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 30. 1/VS 179.0125,5
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 135.6011,6
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 99.008,4
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom    
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 17. 2/VS 15.8215,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 19. 1/VS 24.1023,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BENHÁK Jiří
   
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 1/VS 17.1016,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BENHÁK Jiří
5. 1/VS 18.6015,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 31. 1/VS 20.5019,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 40. 2/VS 25.6623,6
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom    
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 35. 1/VS 41.0048,2
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 27. 1/VS 27.0430,1
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 34. 1/VS 29.5835,9
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 26. 2/VS 19.3417,5
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 29. 2/VS 29.4132,8
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1W slalom 4. 1/VS 7.807,0
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 5. 1/VS 10.7010,1
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
PALOUDA Tomáš
7. 1/V 105.1012,3
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 19. 1/VS 17.8418,1
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 26. 1/VS 17.5118,1
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 9. 1/VS 120.3010,5
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 10. 1/VS 139.7012,3
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom 14. 2/VS 11.2910,6
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 33. 2/VS 33.3733,7
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 9. 1/VS 10.208,3
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 9. 1/VS 9.107,4
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom    
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2X slalom
JINDRÁK Petr
   
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 25. 1/VS 20.6224,6
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2X slalom
JINDRÁK Petr
3. 1/V 3.973,4
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 26. 1/VS 14.1417,4
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 11. 1/VS 14.5914,7
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 23. 2/VS 29.1637,5
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 23. 2/VS 26.3132,1
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 7. 1/VS 11.3012,1
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
KUBEŠ Vladimír
6. 1/VS 88.6010,3
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 6. 1/VS 9.809,9
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 19. 1/VS 13.8414,6
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 21. 1/VS 17.2016,8
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/VS 46.603,8
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4. 1/VS 41.203,3
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/VS 46.603,8
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd    
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/VS 29.102,3
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/VS 36.502,9
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KUBEŠ Vladimír
3. 1/VS 124.8010,4
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KUBEŠ Vladimír
5. 2/VS 51.703,9
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/VS 5.604,8
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 1/VS 11.209,2
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 18. 2/VS 13.7114,2
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 15. 2/VS 14.6912,8
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
KUBEŠ Vladimír
4. 1/VS 66.207,8
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom 7. 1/VS 13.1711,9
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
KUBEŠ Vladimír
5. 1/VS 75.008,9
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 15. 1/VS 20.9821,0
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 16. 1/VS 23.2923,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 1/VS 102.1818,7
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1W sjezd 3. 1/VS 40.403,4
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně K1W sjezd 3. 1/VS 20.201,7
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně C1W sjezd 2. 1/VS 42.503,0
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně C1W sjezd 3. 1/VS 14.301,0
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1W sjezd 3. 1/VS 36.803,1
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1W sjezd 3. 1/VS 50.504,3
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně C1W sjezd 2. 1/VS 22.501,6
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně C1W sjezd 3. 1/VS 19.101,4
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 8. 1/VS 155.2017,8
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 9. 1/VS
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 3. 1/VS 105.809,6
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 3. 1/VS 94.308,5
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 4. 1/VS 126.8010,0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 4. 1/VS 98.307,7
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 9. 1/VS 9.208,5
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 13. 1/VS 15.0013,2
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 14. 1/VS 13.8511,4
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 20. 2/VS 15.4512,3
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 5. 1/VS 3.205,5
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 13. 1/VS 14.6016,4
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 6. 1/VS 7.4012,2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 14. 1/VS 19.8020,2
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
GROSSMANN Zdeněk
9. 1/VS 275.9031,2
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
JINDRÁK Petr
6. 1/V 10.8020,0
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
JINDRÁK Petr
7. 1/V 81.009,1
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1W slalom 6. 1/VS 20.6921,2
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1W slalom 8. 1/VS 21.6921,9
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 1/VS 178.5016,5
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 1/VS 169.1015,2
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 202.5018,4
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 178.2016,3
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 95.638,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd    
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 1. 1/VS
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/VS 28.602,1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 5. 1/VS 12.5011,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 8. 1/VS 14.6013,1
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/VS 7.206,6
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/VS 5.004,5
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
BOČÁNKOVÁ Jana
6.   52.5041,9
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
JINDRÁK Petr
6. 4/V 15.3116,8
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 10. 1/VS 25.8531,2
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 18. 1/VS 22.2322,1
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
LAGNER Václav
6.   23.1918,5
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 1/VS 21.6521,9
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
LAGNER Václav
4.   9.827,2
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
BABOR Stanislav
13. 1/VS 247.9030,1
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
BABOR Stanislav
13. 1/VS 27.3044,9
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
BABOR Stanislav
14. 1/VS 312.9036,2
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 10. 1/VS 13.6614,6
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 9. 1/VS 12.9010,9
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/VS 177.4015,8
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1W sjezd 6. 1/VS 163.9014,8
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1W sjezd 3. 1/VS 105.007,6
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 3. 1/VS 86.106,1
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1W sjezd 4. 1/VS 130.2011,9
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4. 1/VS 156.3013,8
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1W sjezd 3. 1/VS 85.806,1
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 3. 1/VS 97.606,6
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/VS 13.401,3
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 4. 1/VS 89.308,9
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/VS 21.901,7
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/VS 54.604,5
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom    
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 1/VS 15.9313,5
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 5. 1/VS 5.535,1
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 5. 1/VS 5.815,3
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom    
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1W sjezd    
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom    
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 13. 2/VS 351.3030,7
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/VS
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/VS 43.603,8
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/VS 3.300,3
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd    
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 9. 1/V 165.5015,1
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M slalom    
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/V
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W slalom    
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 6. 2/V 18.8320,1
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 8. 2/V 13.5614,3
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 4. 1/V 7.707,4
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
VANDAS Bohuslav
11. 5/V 63.7052,9
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 5. 1/V 6.505,9
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
VANDAS Bohuslav
10. 5/V 118.1094,1
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 15. 1/V 10.1110,5
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 16. 1/V 26.1235,7
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom    
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 17. 2/V 25.1426,5
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích C1W sjezd 2. 1/V 80.8010,8
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 9. 1/V 10.939,8
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 6. 1/V 4.113,6
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5.   70.006,7
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5.   79.907,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/V 72.706,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/V 85.007,9
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd    
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 3. 1/V 34.802,6
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 3. 2/V 7.106,5
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Karel
6.   12.5010,1
18.08.2012 VZ ve sjezdu - Plzeňský sjezd C1M sjezd 4. 1/V 79.0013,4
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 2/V 6.705,9
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Karel
4.   12.109,6
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 12. 3/V 19.4022,0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 21. 1/VS 19.7118,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 10. 2/V 10.4814,4
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 19. 1/VS 12.2012,6
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom    
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 6. 1/V 7.005,8
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 8. 1/V 8.219,7
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 5. 1/V 8.6910,3
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.3 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/V
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.4 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/V
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 1/V 16.8018,4
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 1/V 15.0018,7
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 4. 1/V 6.205,3
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 3. 1/V 5.004,4
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 2/VS 17.9118,7
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 5. 1/V 2.562,3
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 2. 1/V 0.370,4
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
sobota
11. 1/V 12.6014,0
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C2W slalom
sobota
LAGNEROVÁ Lenka
2.   0.800,6
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
neděle
12. 1/V 17.1018,8
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C2W slalom
neděle
LAGNEROVÁ Lenka
2.   10.408,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 03.07.18 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 19.07.15 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.12 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 17.11.12 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Lagnerová JanaSK Domeček Soběslav K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 20.02.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1876|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C2X
Benhák Jiří
2/2 39
57.K1W 5/16 201
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2X
Palouda Tomáš
1/1 2
28.K1W 2/2 20

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C2X
Jindrák Petr
2/2 13
41.K1W 5/14 207
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Kubeš Vladimír
1/1 11
23.K1W 5/6 106

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.K1W 5/7 140
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 4/4 1
46.C2M
Kubeš Vladimír
4/4 18
21.K1W 5/9 77
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 5/6 116
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 1
37.C2M
Jindrák Petr
2/2 8
 C2M
Grossmann Zdeněk
1/1 0
14.K1W 5/6 80
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1W 2/2 15

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Jindrák Petr
1/1 20
71.C2M
Lagner Václav
2/2 12
110.C2M
Bočánková Jana
1/1 1
37.K1W 5/10 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/6 6
 C2M
Babor Stanislav
3/3 0
8.K1W 5/6 97

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 5/6 93
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
10.C1W 2/2 4
12.K1W 5/7 94

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 1/1 3
 C2M
Vandas Bohuslav
2/2 0
28.K1W 5/11 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 1/1 3
8.C1W 1/1 1
16.K1W 3/3 40

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C2M
Habich Karel
2/2 5
24.K1W 5/9 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
7.C1W 2/2 23
13.K1W 5/5 71

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/7 139

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1W53

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2X2527-------
K1W574154483758282430
C2M----110-11491-
C1M------174--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W17282321148121613
C2X-7-------
C2M--30466668---
C1W---291471087
C1M------8246110

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
K1W46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020172016
K1W506625
Fotky nenalezeny.
0|1876|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C2X
Benhák Jiří
2/2 39
57.K1W 5/16 201
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2X
Palouda Tomáš
1/1 2
28.K1W 2/2 20

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C2X
Jindrák Petr
2/2 13
41.K1W 5/14 207
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Kubeš Vladimír
1/1 11
23.K1W 5/6 106

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.K1W 5/7 140
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 4/4 1
46.C2M
Kubeš Vladimír
4/4 18
21.K1W 5/9 77
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 5/6 116
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 1
37.C2M
Jindrák Petr
2/2 8
 C2M
Grossmann Zdeněk
1/1 0
14.K1W 5/6 80
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1W 2/2 15

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Jindrák Petr
1/1 20
71.C2M
Lagner Václav
2/2 12
110.C2M
Bočánková Jana
1/1 1
37.K1W 5/10 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/6 6
 C2M
Babor Stanislav
3/3 0
8.K1W 5/6 97

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 5/6 93
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
10.C1W 2/2 4
12.K1W 5/7 94

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 1/1 3
 C2M
Vandas Bohuslav
2/2 0
28.K1W 5/11 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 1/1 3
8.C1W 1/1 1
16.K1W 3/3 40

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C2M
Habich Karel
2/2 5
24.K1W 5/9 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
7.C1W 2/2 23
13.K1W 5/5 71

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/7 139

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1W53

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2X2527-------
K1W574154483758282430
C2M----110-11491-
C1M------174--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W17282321148121613
C2X-7-------
C2M--30466668---
C1W---291471087
C1M------8246110

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
K1W46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020172016
K1W506625

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
80   12 44 19 12 167
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody12.510.0691
K1W13.612.0579
C2M6.66.068
C2W2.02.022
C2X4.03.032
C1M0.00.001
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,033,333,366,691
K1W00,011,322,533,879
C2M00,000,000,000,08
C2W00,02100,000,02100,02
C2X00,000,0150,0150,02
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,033,333,366,691
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody179616311061,5
K1W156214110869,2
C2M153762516,7
C2W412300,0
C2X4144125,0
Celkem179616311061,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Lagnerová Janasl 115
01.08.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
pořadí6.6.6.4.11.10.6.4.
odstup %41,916,818,57,252,994,110,19,6
% poražených soupeřů---78,358,372,7------28,650,0
pořadí201220132015celkem
průměr5.010.55.56.6
medián41066
modus41066
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %9,873,521,131,4
průměrné % poražených soupeřů39,30,052,336,0
počet jízd43815
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
6,7%

Kategorie C2W

Lagnerová Janaslalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí2.2.
odstup %8,20,6
% poražených soupeřů50,066,7
pořadí2009celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,44,4
průměrné % poražených soupeřů58,458,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Lagnerová Janasl 136
28.09.19
sl 92
14.07.18
pořadí5.3.
odstup %15,83,4
% poražených soupeřů81,871,4
pořadí20182019celkem
průměr3.05.04.0
medián353
modus353
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %3,415,89,6
průměrné % poražených soupeřů71,481,876,6
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Lagnerová Janasl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 71
28.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 71
28.06.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
KT ST NE
06.10.13
KT ST SO
05.10.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí17.19.15.31.40.35.27.34.26.29.4.5.19.26.14.33.9.9.25.26.11.23.23.7.6.19.21.6.8.18.15.7.15.16.9.13.14.20.6.8.8.6.5.10.18.12.10.9.12.5.5.6.8.4.5.15.16.17.9.6.3.5.12.21.19.6.8.5.14.14.4.3.12.5.2.12.11.
odstup %15,123,116,319,623,648,230,135,917,532,87,010,118,118,110,633,78,37,424,617,414,737,532,112,19,914,616,84,89,214,212,811,921,023,48,513,211,412,321,221,913,16,64,531,222,121,914,610,913,55,15,320,114,37,45,910,535,726,59,83,66,55,922,018,712,65,89,710,318,418,75,34,418,72,30,418,814,0
% poražených soupeřů66,066,775,957,747,339,363,455,460,356,972,771,464,059,068,333,370,473,348,962,185,368,169,964,770,656,155,683,376,771,775,460,067,467,469,258,671,763,583,379,485,178,382,647,164,676,166,776,573,887,988,981,573,185,781,072,071,765,271,483,390,984,080,070,675,087,266,780,074,074,091,494,673,275,094,469,463,0
pořadí2009201120122013201420152016201720182019celkem
průměr11.57.79.99.67.39.811.712.117.423.413.6
medián1156859915192612
modus1114565106159195
počet závodů27893867131477
průměrný odstup od vítěze %16,49,711,414,98,015,614,813,918,422,515,8
průměrné % poražených soupeřů66,282,479,376,183,572,171,071,763,661,171,0
počet jízd414161861612142627153
lepší 1. jízda2
100,0%
1
14,3%
1
12,5%
2
22,2%
0
0,0%
5
62,5%
4
66,7%
3
42,9%
9
69,2%
3
21,4%
30
39,0%
čistých jízd1
25,0%
12
85,7%
10
62,5%
12
66,7%
3
50,0%
12
75,0%
8
66,7%
8
57,1%
21
80,8%
20
74,1%
107
69,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Lagnerová Janasl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
pořadí13.14.
odstup %16,420,2
% poražených soupeřů52,050,0
pořadí2016celkem
průměr13.513.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,318,3
průměrné % poražených soupeřů51,051,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Lagnerová Janasj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
pořadí7.14.
odstup %9,136,2
% poražených soupeřů45,57,1
pořadí20152016celkem
průměr14.07.010.5
medián1477
modus1477
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,29,122,6
průměrné % poražených soupeřů7,145,526,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Lagnerová Janasj 16
13.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj.Borskápř.
18.08.12
pořadí13.9.4.
odstup %30,715,113,4
% poražených soupeřů---27,325,0
pořadí201220132014celkem
průměr4.09.013.08.7
medián49139
modus49134
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %13,415,130,719,7
průměrné % poražených soupeřů25,027,30,017,4

Kategorie C1W

Lagnerová Janasj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj.Strakonic
22.06.13
sj.Bechyně
20.10.12
pořadí3.2.3.2.4.4.2.1.3.3.3.3.2.2.2.3.
odstup %1,03,01,41,67,710,02,10,06,17,66,16,64,51,710,82,6
% poražených soupeřů---66,7---50,050,025,050,0100,033,333,333,333,366,766,750,060,0
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr3.02.02.02.54.02.52.6
medián3223423
modus3223423
počet závodů11262416
průměrný odstup od vítěze %2,610,83,14,78,91,74,5
průměrné % poražených soupeřů60,050,066,747,237,529,244,9

Kategorie C2M

Lagnerová Janasl 52
12.05.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí6.5.3.4.5.9.13.14.
odstup %10,33,910,47,88,931,230,136,2
% poražených soupeřů66,720,060,062,555,6---7,77,1
pořadí2015201620172018celkem
průměr13.59.04.36.07.4
medián139465
modus139565
počet závodů21418
průměrný odstup od vítěze %33,231,27,810,317,4
průměrné % poražených soupeřů7,40,049,566,735,0

Kategorie K1W

Lagnerová Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 41
30.04.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lužnice
01.04.12
sj.Lužnice
01.04.12/2
pořadí26.30.5.5.9.10.3.4.3.3.2.20.3.3.3.3.8.9.3.3.6.6.5.5.5.5.6.4.4.4.2.2.1.2.1.5.5.3.2.1.1.
odstup %17,925,58,411,610,512,33,83,33,82,92,318,71,73,44,33,117,80,08,59,615,216,516,318,48,615,814,811,913,88,91,33,80,00,30,07,76,77,96,70,00,0
% poražených soupeřů52,845,355,655,660,055,083,375,083,381,891,732,177,877,877,877,836,433,388,988,964,366,773,373,382,673,368,883,383,383,394,492,3100,092,9100,060,060,086,793,3100,0100,0
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr1.83.72.24.84.76.05.85.028.05.6
medián15255345264
modus15243335263
počet závodů43556952241
průměrný odstup od vítěze %3,74,82,913,014,16,06,710,021,78,4
průměrné % poražených soupeřů95,073,392,678,375,965,271,355,649,174,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Lagnerová Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 41
30.04.17
pořadí26.30.20.
odstup %17,925,518,7
% poražených soupeřů52,845,332,1
pořadí20172020celkem
průměr20.028.025.3
medián202626
modus202620
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %18,721,720,7
průměrné % poražených soupeřů32,149,143,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Lagnerová Janasj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
pořadí6.13.
odstup %20,044,9
% poražených soupeřů50,0---
pořadí20152016celkem
průměr13.06.09.5
medián1366
modus1366
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %44,920,032,5
průměrné % poražených soupeřů0,050,025,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Lagnerová Janasj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí5.6.
odstup %5,512,2
% poražených soupeřů75,068,8
pořadí2016celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů71,971,9