Pospíšilová Jitka, 1989

VS Tábor
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 54.   50.3850,9
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 59.   61.7259,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 61.   109.08132,7
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 63.   146.92184,2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu FOR slalom 4.   22.1429,0
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27.   18.9420,7
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 41.   29.9435,3
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4.   86.607,4
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4.   82.307,0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 3. 1/ 3.293,7
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
NOVÁK Matouš
   
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 5. 1/ 9.279,2
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 4. 1/ 4.103,9
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
NOVÁK Matouš
5. 2/ 20.6117,0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 5. 1/ 15.5614,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 4.   10.408,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 5.   9.409,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
NOVÁK Matouš
10.   23.1017,4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 4.   11.5010,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 4.   8.207,8
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
NOVÁK Matouš
8.   22.9019,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 34.   34.3735,7
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 56.   143.50146,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 26.   102.4792,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 28.   206.46179,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 9.   16.3614,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 18.   10.7810,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOČEK Zdeněk
3.   4.013,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 8.   19.8716,4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOČEK Zdeněk
2.   11.479,1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9.   5.935,5
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 55. 21/ 29.2029,4
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 9.   25.5429,2
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 15.   10.5512,4
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 11.   45.8246,7
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 13.   18.5321,8
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8.   12.7911,8
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 6.   12.3213,7
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
NOVÁK Matouš
5.   19.5115,9
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8.   9.339,0
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 5.   11.6114,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 45.   54.7551,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 40.   44.2242,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 14.   6.786,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19.   12.3012,7
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 5. 1/ 5.304,8
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
KELLER Miloslav
2. 1/ 6.754,9
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 7. 1/ 15.8313,2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 8. 2/ 15.2717,1
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
KELLER Miloslav
2. 2/
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 7. 1/ 8.657,9
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37.   51.5045,5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 44.   85.1377,0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 30.   63.4057,9
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 31.   142.00141,3
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 30.   152.34147,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28.   56.0066,7
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 5.   24.9921,6
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 3.   3.693,4
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 6.   29.7725,0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 5.   5.745,3
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 20.   44.9350,2
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 4.   3.524,6
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 6.   107.709,5
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 6.   66.205,8
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom 3. 1/ 2.532,4
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C1W slalom 8. 1/ 8.397,2
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 5. 1/ 13.3013,4
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1W slalom 10. 1/ 12.1010,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 3.   5.443,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 1.  
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 3.   11.968,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 1.  
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
KELLER Miloslav
2.   11.377,6
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 24.   26.9531,6
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 50.   78.5993,0
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 11.   23.3825,2
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 33.   88.2288,3
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 3.   7.616,3
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 1.  
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 3.   7.115,7
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 1.  
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 4.   5.804,3
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 1.  
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 3.   3.202,4
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 1.  
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 4.   6.518,3
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 2.   3.344,0
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1W slalom 2.   4.804,6
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 1.  
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1W slalom 3.   8.308,5
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 1.  
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 10.   11.6713,2
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 3.   1.431,8
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 9.   12.8911,3
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 2.   2.782,8
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
KELLER Miloslav
3.   5.644,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 36.   40.3139,0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
BOČEK Zdeněk
4.   41.7735,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 37.   87.5685,1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
BOČEK Zdeněk
5.   338.81203,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34.   37.8638,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
BOČEK Zdeněk
5.   39.2230,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 36.   46.7947,9
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
BOČEK Zdeněk
5.   65.5449,3
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 5. 1/ 16.9521,8
20.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
KELLER Miloslav
2. 2/ 0.740,7
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 4. 1/ 3.192,9
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 5. 1/ 17.4921,4
19.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
KELLER Miloslav
2.   0.720,6
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 4. 1/ 9.518,8
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 1.  
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1W sjezd 5.   93.6011,3
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
BOČEK Zdeněk
7.   106.6012,4
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 2.   1.401,4
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 8.   4.384,6
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 3.   4.914,8
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 7.   8.517,5
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 8.   10.679,8
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5.   68.805,4
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5.   86.707,0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5.   86.707,0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd    
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2.   2.800,2
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3.   35.702,8
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 3. 1/ 2.142,0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom    
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 2. 1/ 1.671,5
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 9. 1/ 12.2510,0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5.   7.605,9
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 6.   2.602,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 4.   2.301,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 4.   5.004,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KELLER Miloslav
3.   11.708,6
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 2.   6.805,4
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 2.   0.300,3
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
KELLER Miloslav
2.   0.100,1
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 2.   5.103,8
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 1.  
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 7.   17.9217,6
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 4.   3.914,1
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
WEBER Oldřich
2.   2.222,0
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 6.   19.2516,0
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W sjezd 5.   30.805,3
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 6.   6.665,8
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
WEBER Oldřich
2.   5.304,0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň C1W slalom 1.  
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1W slalom 1.  
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 1.  
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 1.  
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11.   16.6918,0
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 14.   70.6273,5
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C1W slalom    
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
JIRKA David
3.   32.303,8
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom 3.   4.874,4
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1W slalom    
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W slalom 2.   0.900,7
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
JIRKA David
3.   58.506,9
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 5. 2/ 14.1716,8
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
KELLER Miloslav
11. 5/ 16.6816,8
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1W slalom 6. 1/ 14.4914,4
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 6. 2/ 20.6232,7
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
KELLER Miloslav
11. 4/ 16.8919,5
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1W slalom 6. 1/ 17.5221,4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 6.   28.4923,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 5.   10.5010,3
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 4.   18.6317,6
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 2.   7.417,7
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1W slalom 5.   19.8917,6
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 5.   5.585,6
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
KELLER Miloslav
2.   5.484,4
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1W slalom 3.   20.7918,5
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 4.   5.285,3
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
KELLER Miloslav
1.  
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 8.   10.8814,0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 1.  
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 2.   2.472,0
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 2.   2.222,0
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 3.   5.464,4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8.   15.1013,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 3.   6.104,6
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 3.   8.407,4
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 3.   3.202,4
28.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 19.   206.51168,8
27.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 23.   203.37193,7
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 10.   8.707,7
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 4.   11.009,0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 13.   9.708,6
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 6.   18.3014,6
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 3.   1.801,7
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 3.   9.508,0
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 3.   1.301,1
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 3.   11.209,2
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 4.   4.274,8
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 5.   6.807,9
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 5.   6.175,1
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C2M slalom
VAŇKOVÁ Klára
9.   49.9642,2
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 6.   29.5425,2
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 4.   3.392,7
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
VAŇKOVÁ Klára
1.  
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C2M slalom
VAŇKOVÁ Klára
14.   45.7836,9
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 5.   33.1727,5
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 3.   5.005,3
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2.   8.608,1
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 3.   1.401,5
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2.   1.601,5
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 8. 2/ 12.6713,7
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C2W slalom
VAŇKOVÁ Klára
2. 1/
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1W slalom 5. 1/ 14.5013,7
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 10. 3/ 25.1029,0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C2W slalom
VAŇKOVÁ Klára
2. 1/
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1W slalom 5. 1/ 19.5417,3
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 43.   46.6452,3
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 47.   52.6958,2
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 3.   8.409,6
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1W slalom 2.   16.3016,3
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 3.   10.6010,5
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1W slalom 2.   14.3011,9
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1W slalom 2.   10.8011,1
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). C1W slalom 1.  
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1W slalom 6.   14.7514,9
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) C1W slalom 1.  
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd    
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8.   324.5027,6
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8.   373.4033,8
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 1.  
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 2.   10.900,8
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 2. 2/ 0.660,6
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 2. 1/ 1.281,0
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 4. 3/ 4.543,8
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 2. 1/ 7.155,2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 4.   2.602,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
KELLER Miloslav
12.   18.6015,6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 4.   7.807,1
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 2.   0.500,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
KELLER Miloslav
11.   20.7017,6
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 3.   10.009,0
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1W slalom    
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1W slalom 11.   57.9747,1
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C1W slalom 4.   4.603,4
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1W slalom 6.   9.207,9
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C1W slalom 3.   6.804,8
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1W slalom 4.   6.705,7
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5.   6.806,2
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1.  
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6.   5.805,2
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1.  
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 5.   14.1714,1
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 2.   28.3426,7
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3.   14.2014,4
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 2.   26.4924,8
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 46.   376.45401,0
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1W slalom 6. 2/ 8.758,8
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu C1W slalom 5. 2/ 23.7822,5
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1W slalom 11. 5/ 9.449,5
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží C1W slalom 6. 2/ 19.2618,2
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 40.   147.73141,2
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42.   193.90186,4
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 5.   2.672,9
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 2.   15.6215,5
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 10.   13.4711,3
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 2.   12.009,0
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom    
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom    
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 11.   116.68118,6
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 12.   24.0230,9
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 10. 4/ 10.419,8
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom    
04.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 11. 5/ 23.1022,4
04.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 1. 1/
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 11.   15.5013,6
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 4.   14.1011,3
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 11.   17.0014,8
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 6.   23.2018,2
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 5.   5.906,3
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2.   1.501,3
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 8.   12.5013,3
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 4.   3.803,2
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 36.   42.2038,6
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 10.   16.8914,9
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
BOUZEK Filip
10.   33.2628,0
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1.  
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 30.   28.1124,5
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 10.   14.3912,2
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
BOUZEK Filip
13.   35.6928,8
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1.  
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 15. 3/ 25.8033,3
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 6. 1/ 23.9023,7
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
BOUZEK Filip
19. 3/U23 42.6845,0
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 20. 3/ 28.8137,9
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 6. 1/ 14.2214,4
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
BOUZEK Filip
11. 3/U23 25.6727,4
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C2M slalom
Bouzek Filip
9. 4/ 23.3020,2
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 9. 3/ 10.749,9
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C2M slalom
Bouzek Filip
8. 3/ 18.7316,2
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 10. 3/ 9.388,6
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 19.   28.5024,1
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
BOUZEK Filip
10.   31.8024,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom    
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 10. 3/ 24.6126,3
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom    
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
BOUZEK Filip
8.   36.7632,7
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom    
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
BOUZEK Filip
   
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 16.   20.2017,3
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
BOUZEK Filip
7.   16.3012,2
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1W slalom 3.   26.5021,3
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 11.   17.7014,3
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
BOUZEK Filip
8.   22.5016,1
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1W slalom 3.   21.3015,4
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Bouzek Filip
5. 2/ 17.9414,3
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 11. 5/ 16.9715,2
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 14. 5/ 28.4525,1
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Bouzek Filip
11. 4/ 41.0033,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 3/U23 157.5014,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 7. 3/U23 158.1014,6
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/U23
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 5. 3/U23 11.6010,1
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/U23
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 4/U23 8.907,7
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 2/U23 13.6012,5
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
BOUZEK Filip
5. 1/U23 12.009,7
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 4. 2/U23 13.6011,0
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 2/U23 8.207,3
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
BOUZEK Filip
5. 1/U23 13.8010,9
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 4. 2/U23 9.007,1
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1M slalom 50.   69.2169,0
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C2M slalom
BOUZEK Filip
12. 1/U23 92.4079,4
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 17. 3/U23 24.5024,1
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1W slalom 2. 1/U23 15.0010,9
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C2M slalom
BOUZEK Filip
10. 1/U23 48.4041,9
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 17. 3/U23 33.3032,6
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 17. 4/ 28.0734,0
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 10. 3/ 15.5114,6
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Bouzek Filip
25. 7/ 135.12137,0
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 19. 5/ 27.0230,6
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 13. 3/ 32.5929,4
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Bouzek Filip
34. 9/ 70.6068,0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 13. 2/ 45.1138,6
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 24. 6/ 22.2821,2
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 12. 1/ 25.7623,7
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 30. 7/ 18.9019,6
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 22. 5/ 33.2036,9
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 8. 1/ 27.4024,6
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 24. 7/ 39.0040,9
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 7. 2/ 40.3036,8
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C1W slalom 2. 1/ 22.0320,4
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 11. 6/ 15.7718,7
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem C1W slalom 3. 1/ 28.8926,3
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 10. 4/ 20.3024,0
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.3 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3.   78.206,5
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.4 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3.   87.607,4
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2.   14.401,1
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2.   48.403,9
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 11.   16.2015,4
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 4.   18.9017,0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 6.   16.4014,7
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 3.   21.0017,6
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom 26.   30.4028,7
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C1W slalom 4.   13.6011,1
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C1W slalom    
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom 23.   32.5030,9
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 8.   17.2314,6
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5.   15.1013,0
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 9.   23.3718,5
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5.   17.2314,2
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1W slalom 12.   20.1718,7
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1W slalom 13.   22.8321,5
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 14. 6/ 21.8522,2
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Keller Miloslav
5. 4/ 29.3026,9
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 14. 5/ 28.6330,2
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Keller Miloslav
9. 3/ 42.6541,0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 31.   32.1035,2
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 31.   31.7039,5
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 2. 1/ 9.727,3
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 18. 7/ 39.7943,8
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 2. 1/ 6.084,6
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Kuna Jan
14. 8/ 47.9744,3
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 15. 7/ 27.2428,5
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C1W slalom 3. 3/ 4.423,1
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 7. 5/ 12.1411,0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C1M slalom 27. 8/ 60.9566,5
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 11. 5/ 21.4920,6
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 4.   104.7061,0
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 24.   51.0043,6
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 30.   134.98136,3
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
sobota
32.   33.2034,4
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C1W slalom
sobota
3.   38.1031,7
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
neděle
43.   101.70102,1
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C1W slalom
neděle
3.   39.2032,3
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota
15.   40.9337,9
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom
sobota
4.   28.3320,3
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle
19.   45.0644,5
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom
neděle
3.   34.2226,8
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
18.   44.0036,5
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
HABICHOVÁ Alena
14.   61.8045,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
neděle
10.   25.6021,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
HABICHOVÁ Alena
10.   56.0041,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 30.05.17 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.05.14 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Pospíšilová JitkaVS Tábor K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
0|3951|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
45.K1W 2/2 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 FOR 1/1 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.K1W 5/6 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.K1W 4/6 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/14 57
11.C2X
Keller Miloslav
2/2 87
12.C2X
Novák Matouš
5/5 82
19.C2X
Boček Zdeněk
2/2 54
10.K1W 5/20 633
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 2/2 28

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2X
Boček Zdeněk
4/4 225
34.K1W 4/6 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/14 45
2.C2X
Keller Miloslav
5/16 152
2.K1W 5/24 536
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Boček Zdeněk
1/1 7
21.K1W 5/7 114

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/18 47
28.C2M
Keller Miloslav
2/2 54
1.C2X
Keller Miloslav
5/10 71
4.C2X
Weber Oldřich
2/2 28
7.K1W 5/24 365
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Jirka David
2/2 26
28.K1W 3/3 42

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/18 61
73.C2M
Vaňková Klára
2/2 9
2.C2W
Vaňková Klára
2/2 5
7.K1W 5/22 305
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
58.C2M
Vaňková Klára
1/1 1

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/14 25
56.C2M
Keller Miloslav
2/2 23
10.K1W 5/20 299
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 2/2 3

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 2/2 6
14.C1W 5/10 23
48.C2M
Bouzek Filip
5/7 30
27.K1W 5/14 192

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 8
30.C2M
Bouzek Filip
5/6 41
35.K1W 5/6 77

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
21.C1W 5/13 16
76.C2M
Bouzek Filip
5/6 9
36.K1W 5/14 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/6 27

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
192.C1M 3/3 7
11.C1W 5/7 26
85.C2M
Keller Miloslav
2/2 6
 C2M
Kuna Jan
1/1 0
56.K1W 5/16 64

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
K1W29

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820162015
K1W4933344747
C2X--5--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
FOR10---------
K1W45102771027353656
C1W-1591981114192111
C2X-1924------
C2M---287356483076120
C2W----2-----
C1M------190-218192

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152012
K1W252128--25
C2M-374358--
C1M---66--
C1W----10-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
FOR7
Fotky nenalezeny.
0|3951|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
45.K1W 2/2 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 FOR 1/1 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.K1W 5/6 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.K1W 4/6 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/14 57
11.C2X
Keller Miloslav
2/2 87
12.C2X
Novák Matouš
5/5 82
19.C2X
Boček Zdeněk
2/2 54
10.K1W 5/20 633
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 2/2 28

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2X
Boček Zdeněk
4/4 225
34.K1W 4/6 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/14 45
2.C2X
Keller Miloslav
5/16 152
2.K1W 5/24 536
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Boček Zdeněk
1/1 7
21.K1W 5/7 114

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/18 47
28.C2M
Keller Miloslav
2/2 54
1.C2X
Keller Miloslav
5/10 71
4.C2X
Weber Oldřich
2/2 28
7.K1W 5/24 365
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Jirka David
2/2 26
28.K1W 3/3 42

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/18 61
73.C2M
Vaňková Klára
2/2 9
2.C2W
Vaňková Klára
2/2 5
7.K1W 5/22 305
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
58.C2M
Vaňková Klára
1/1 1

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/14 25
56.C2M
Keller Miloslav
2/2 23
10.K1W 5/20 299
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 2/2 3

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 2/2 6
14.C1W 5/10 23
48.C2M
Bouzek Filip
5/7 30
27.K1W 5/14 192

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 8
30.C2M
Bouzek Filip
5/6 41
35.K1W 5/6 77

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
21.C1W 5/13 16
76.C2M
Bouzek Filip
5/6 9
36.K1W 5/14 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/6 27

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
192.C1M 3/3 7
11.C1W 5/7 26
85.C2M
Keller Miloslav
2/2 6
 C2M
Kuna Jan
1/1 0
56.K1W 5/16 64

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
K1W29

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820162015
K1W4933344747
C2X--5--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
FOR10---------
K1W45102771027353656
C1W-1591981114192111
C2X-1924------
C2M---287356483076120
C2W----2-----
C1M------190-218192

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152012
K1W252128--25
C2M-374358--
C1M---66--
C1W----10-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
FOR7

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
188 116 71 17 4 4 400
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár28.828.0286
K1W28.828.0286
NKZ37.940.0525
K1W44.243.03421
C2X4.85.054
veřejné závody7.65.01340
K1W9.77.05159
C1W4.44.03109
C2X2.11.0136
C2M11.410.01128
C1M26.727.086
C2W2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,06
K1W00,000,000,000,06
NKZ00,000,000,000,025
K1W00,000,000,000,021
C2X00,000,000,000,04
veřejné závody4312,64212,44011,812536,8340
K1W138,2106,31610,13924,5159
C1W1110,12018,32119,35247,7109
C2X1952,81027,838,33288,936
C2M00,000,000,000,028
C1M00,000,000,000,06
C2W00,02100,000,02100,02
Celkem4311,64211,34010,812533,7371
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár12170614200,0
K1W12170614200,0
NKZ4738388212,1
K1W4032888212,5
C2X75507900,0
veřejné závody6554660724537,4
K1W3132488811135,5
C1W20893449947,6
C2X6848672435,3
C2M5271814611,5
C1M10202550,0
C2W414400,0
Celkem714102041424634,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Pospíšilová Jitkasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
pořadí26.28.30.31.30.28.
odstup % *)92,3179,857,9141,3147,066,7
% poražených soupeřů *)7,4------------6,9
pořadí2019celkem
průměr28.828.8
medián2828
modus2828
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze % *)114,2114,2
průměrné % poražených soupeřů *)2,42,4
počet jízd1212
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Pospíšilová Jitkasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 84
24.06.17
sl 24
20.04.14
pořadí26.28.14.19.
odstup % *)92,3179,873,524,1
% poražených soupeřů *)7,4---62,943,8
pořadí201420172019celkem
průměr19.014.027.021.8
medián19142619
modus19142614
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)24,173,5136,092,4
průměrné % poražených soupeřů *)43,862,93,728,5
počet jízd2248
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2X

Pospíšilová Jitkasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí4.5.5.5.
odstup %35,4203,830,849,3
% poražených soupeřů40,0---20,020,0
pořadí2018celkem
průměr4.84.8
medián55
modus55
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %79,879,8
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd77
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Pospíšilová Jitkasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí54.59.61.63.34.56.45.40.37.44.24.50.36.37.34.36.43.47.46.40.42.
odstup %50,959,3132,7184,235,7146,451,042,845,577,031,693,039,085,138,147,952,358,2401,0141,2186,4
% poražených soupeřů14,59,43,21,642,15,220,029,136,824,659,618,337,536,845,043,526,319,3---7,16,8
pořadí20152016201820192020celkem
průměr42.745.036.242.759.344.2
medián424336405943
modus404336345434
počet závodů3266421
průměrný odstup od vítěze %242,955,255,866,4106,895,2
průměrné % poražených soupeřů4,622,840,126,37,223,2
počet jízd441212840
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
1
25,0%
8
38,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
2,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Pospíšilová Jitkasl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl.Benátky
12.08.12
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
Lužnice pod
07.05.11
pořadí36.30.50.8.9.27.
odstup %38,624,569,014,618,566,5
% poražených soupeřů2,827,55,830,020,03,7
pořadí201120122014celkem
průměr14.750.033.026.7
medián9503027
modus850308
počet závodů3126
průměrný odstup od vítěze %33,269,031,638,6
průměrné % poražených soupeřů17,95,815,215,0
počet jízd61310
lepší 1. jízda1
33,3%
1
100,0%
1
50,0%
3
50,0%
čistých jízd1
16,7%
1
100,0%
3
100,0%
5
50,0%

Kategorie C1W

Pospíšilová Jitkasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 141
04.10.14
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Řeka Jizera,
14.08.10
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
pořadí5.5.4.4.9.8.9.11.8.8.7.7.5.6.8.10.3.3.3.3.4.3.2.3.10.9.4.4.9.5.4.2.2.7.6.1.1.6.6.6.4.5.3.2.3.3.3.4.6.3.3.6.5.2.2.5.5.2.2.1.1.2.2.2.4.3.1.1.2.2.5.6.2.2.1.4.6.2.4.1.1.6.6.3.3.1.1.4.4.2.10.13.13.12.8.7.2.3.4.3.4.2.2.3.4.3.3.3.4.
odstup %9,214,08,810,114,316,429,246,711,89,013,27,921,625,07,210,43,98,56,35,74,32,44,68,513,211,32,98,810,05,91,75,43,817,616,00,00,014,421,423,917,617,618,52,04,44,62,49,014,68,09,225,227,58,11,513,717,316,311,90,00,01,05,20,43,44,80,00,026,724,822,518,215,59,00,011,318,21,33,20,00,023,714,421,315,40,00,011,07,110,914,629,438,623,724,636,820,426,317,017,611,17,34,63,161,032,331,726,820,3
% poražených soupeřů42,955,680,081,357,963,246,733,356,356,353,853,842,944,436,435,788,287,577,880,057,171,485,766,750,055,672,772,738,576,583,385,783,360,064,3100,0100,064,364,328,657,142,977,880,066,781,881,880,066,777,877,861,569,287,587,571,469,266,766,7100,0100,087,587,588,950,066,7100,0100,083,380,055,637,550,050,0100,075,058,375,025,0100,0100,054,554,575,075,0100,0100,0---25,050,035,714,329,431,336,450,075,050,062,571,470,075,075,0---------33,333,325,0
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr3.34.03.06.23.03.42.63.24.54.96.94.4
medián343434235374
modus342131226353
počet závodů41613291318151414109
průměrný odstup od vítěze %27,861,010,118,718,38,010,19,811,67,016,912,9
průměrné % poražených soupeřů22,90,059,045,975,071,472,177,468,467,054,963,3
počet jízd7212244172536292825209
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
16,7%
3
23,1%
1
50,0%
3
33,3%
7
53,8%
6
33,3%
2
13,3%
5
35,7%
6
42,9%
35
32,1%
čistých jízd2
28,6%
1
50,0%
6
50,0%
4
16,7%
0
0,0%
9
52,9%
17
68,0%
14
38,9%
16
55,2%
17
60,7%
15
60,0%
101
48,3%

Kategorie C2M

Pospíšilová Jitkasl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 151
26.09.15
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 24
20.04.14
KT ST NE
06.10.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
řeka Otava,
11.06.11
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí11.11.9.14.11.10.13.19.11.9.8.10.8.7.8.5.11.5.5.12.10.25.34.5.9.14.10.14.
odstup %16,819,542,236,917,628,028,845,027,420,216,224,332,712,216,114,333,79,710,979,441,9137,068,026,941,044,341,945,1
% poražených soupeřů66,768,852,931,666,740,025,028,061,538,546,240,012,573,970,869,228,642,933,315,430,8------60,027,318,810,07,1
pořadí20092011201220132014201520162017celkem
průměr12.09.315.27.811.411.011.511.011.4
medián109108101191110
modus10558101191111
počet závodů2365712228
průměrný odstup od vítěze %43,537,457,821,827,117,639,518,134,9
průměrné % poražených soupeřů8,635,418,451,039,966,742,367,837,7
počet jízd4611101324454
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
4
66,7%
4
80,0%
3
42,9%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
16
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
27,3%
1
10,0%
2
15,4%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
8
14,8%

Kategorie C2W

Pospíšilová Jitkasl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí2.2.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů80,075,0
pořadí2016celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů77,577,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Pospíšilová Jitkasl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
pořadí5.10.8.3.2.5.2.2.1.2.1.1.1.1.1.1.1.3.2.2.1.1.1.1.1.3.2.1.2.2.1.1.1.1.2.1.
odstup %17,017,419,43,29,115,94,90,00,07,60,00,00,00,00,00,00,04,70,70,60,00,00,00,00,08,60,10,02,04,00,00,00,00,04,40,0
% poražených soupeřů69,250,068,283,392,969,293,394,4100,095,7100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,081,888,992,3100,0100,0100,0100,0100,085,785,7100,083,385,7100,0100,0100,0100,066,7100,0
pořadí201720182019celkem
průměr1.51.34.62.1
medián1131
modus1121
počet závodů1216836
průměrný odstup od vítěze %1,60,810,93,3
průměrné % poražených soupeřů92,397,477,691,3
počet jízd21321467
lepší 1. jízda7
58,3%
11
68,8%
6
75,0%
24
66,7%
čistých jízd3
14,3%
17
53,1%
4
28,6%
24
35,8%

Kategorie K1W

Pospíšilová Jitkasl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 19
09.04.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 119
28.08.16
sl 118
27.08.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 136
29.08.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 142
05.10.14
sl 141
04.10.14
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 24
20.04.14
KT ST NE
06.10.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
26.06.10
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí27.41.3.4.5.4.18.9.15.13.6.5.14.19.5.8.3.5.4.20.3.5.1.1.11.33.1.1.1.1.4.2.1.1.3.2.5.5.1.2.8.3.7.8.3.2.6.4.2.1.4.6.1.1.11.14.3.2.5.6.5.2.5.4.8.1.2.8.3.19.23.10.13.3.3.4.5.5.4.3.3.8.10.3.3.2.6.2.4.3.11.6.4.5.6.5.3.6.11.5.10.12.11.10.11.11.11.5.8.10.10.15.20.9.10.19.10.16.11.11.14.5.7.8.6.17.17.17.19.24.30.22.24.11.10.11.6.26.23.5.5.12.13.14.14.31.31.18.15.7.11.24.30.43.32.19.15.10.18.
odstup %20,735,33,73,99,07,810,35,512,421,813,714,16,912,74,817,13,45,34,650,22,413,40,00,025,288,30,00,00,00,08,34,00,00,01,82,821,821,40,01,44,64,87,59,82,01,52,24,20,30,04,15,80,00,018,073,54,40,716,832,710,37,75,65,314,00,02,013,07,4168,8193,77,78,61,71,14,87,95,12,75,31,513,729,09,610,511,114,90,63,89,047,17,95,76,25,214,114,48,89,52,911,330,9118,69,822,413,614,86,313,314,912,233,337,99,98,624,126,317,314,315,225,110,17,712,57,324,132,634,030,621,219,636,940,918,724,015,414,728,730,913,014,218,721,522,230,235,239,543,828,511,020,643,6136,3102,134,444,537,921,236,5
% poražených soupeřů55,939,494,693,692,694,876,189,273,678,693,094,672,966,793,789,292,387,590,034,595,191,7100,0100,065,55,9100,0100,0100,0100,092,797,9100,0100,097,098,594,294,5100,094,182,995,678,674,195,297,688,193,596,7100,095,091,2100,0100,066,762,986,794,193,993,287,196,690,793,566,7100,097,383,795,2------83,376,592,393,191,287,991,394,294,194,188,585,992,692,996,785,396,992,395,733,388,692,582,678,391,795,789,681,185,273,545,033,365,471,475,076,285,776,774,378,678,568,975,875,043,866,761,575,064,356,789,785,768,280,046,748,464,467,366,259,759,657,452,455,073,786,126,533,371,475,057,753,855,255,240,040,052,865,962,544,434,325,66,731,130,846,218,232,0
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr22.827.015.115.512.411.56.56.44.54.68.934.09.7
medián18241317111054425277
modus1024517111053215275
počet závodů62161451316222124182159
průměrný odstup od vítěze %46,190,024,322,919,617,018,523,610,09,111,528,018,8
průměrné % poražených soupeřů27,530,055,864,364,872,778,582,690,089,983,847,775,5
počet jízd124322892631434248364315
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
9
56,3%
7
50,0%
3
60,0%
7
53,8%
6
37,5%
6
27,3%
8
38,1%
9
37,5%
6
33,3%
1
50,0%
64
40,3%
čistých jízd2
16,7%
1
25,0%
6
18,8%
4
14,3%
1
11,1%
7
26,9%
8
25,8%
16
37,2%
21
50,0%
27
56,3%
20
55,6%
0
0,0%
113
35,9%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Pospíšilová Jitkasj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
pořadí8.8.
odstup %33,827,6
% poražených soupeřů12,512,5
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,730,7
průměrné % poražených soupeřů12,512,5

Kategorie C1W

Pospíšilová Jitkasj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
pořadí1.2.
odstup %0,00,8
% poražených soupeřů100,050,0
pořadí2015celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,40,4
průměrné % poražených soupeřů75,075,0

Kategorie C2M

Pospíšilová Jitkasl 52
12.05.18
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 91
09.07.16
pořadí7.3.3.1.
odstup %12,43,86,90,0
% poražených soupeřů60,075,077,8100,0
pořadí201620172018celkem
průměr1.03.07.03.5
medián1373
modus1373
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %0,05,412,45,8
průměrné % poražených soupeřů100,076,460,078,2

Kategorie K1W

Pospíšilová Jitkasj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sl 97
08.07.17
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lužnice
01.04.12
sj.Lužnice
01.04.12/2
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí4.4.6.6.5.5.5.5.2.3.5.6.7.3.3.2.2.
odstup %7,07,45,89,511,37,05,47,00,22,85,314,714,67,46,53,91,1
% poražených soupeřů66,766,775,075,060,066,766,766,790,983,378,966,760,050,050,083,383,3
pořadí2012201720182019celkem
průměr3.83.35.34.04.3
medián33545
modus22545
počet závodů636217
průměrný odstup od vítěze %8,02,87,77,26,9
průměrné % poražených soupeřů65,684,468,466,770,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále