Šotola Karel, 1997

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 35. 8/U23 12.1124,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
HUDEČEK Vojtěch
23.   3955.618.008,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 32. 5/U23 10.7121,5
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
HUDEČEK Vojtěch
23.   10.8021,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 19. 4/U23 119.3215,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 2/U23 73.869,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HUDEČEK Vojtěch
17.   7.9317,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HUDEČEK Vojtěch
19.   8.0917,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HUDEČEK Vojtěch
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HUDEČEK Vojtěch
   
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 17. 4/U23 5.5511,4
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 2.865,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 18. 4/U23 6.5513,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
8. 2/U23 2.735,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd    
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 2/U23 2.254,8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 17. 5/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 3/U23 1.840,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 26. 5/U23 142.3025,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
9. 3/U23 54.639,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 25. 4/U23 121.6621,3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
5. 2/U23 51.179,2
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
5. 2/U23 81.417,2
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
5. 2/U23 87.157,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/U23 120.0012,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/U23 136.1012,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3. 1/U23 84.0016,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 57.607,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd    
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 2/U23 61.508,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
5. 2/U23 42.507,6
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 18. 2/U23 5.4510,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 16. 3/U23 68.6910,2
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 7/U23 4.027,9
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
19. 4/U23 3.567,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 18. 7/U23 6.5813,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 3/U23 1.994,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 13. 4/U23 4.6610,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
9. 2/U23 4.028,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11. 4/U23 4.319,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 1.823,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 15. 4/U23 88.4516,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 3/U23 30.405,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 4/U23 8.4612,1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
5. 2/U23 3.805,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 2/U23 41.003,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 64.905,7
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 75.107,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
1. 1/U23
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
1. 1/U23
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2.   42.605,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3.   40.004,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 1/U23 52.906,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3.   45.805,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 18. 4/U23 20.0016,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 3/U23 4.969,8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 12. 4/U23 5.8911,6
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 13. 4/U23 95.4911,6
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 18. 5/U23 13.7112,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 4.133,6
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PATÁK Jan
8. 3/U23 38.7030,5
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 3/U23 12.2011,0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PATÁK Jan
5. 3/U23 14.6010,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 3/U23 17.9015,1
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16. 2/U23 19.5018,9
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PATÁK Jan
4. 1/U23 21.0018,0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 2. 1/U23 61.6011,5
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/U23 17.2016,2
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PATÁK Jan
3. 1/U23 10.909,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 13. 4/U23 3.848,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 3/U23 1.382,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 2. 1/U23 0.170,3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 1/U23 32.9031,8
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
3. 1/U23 25.4021,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 13. 4/U23
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 13. 4/U23 8.3111,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 2/U23 1.762,5
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 3/U23 138.7012,0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 3/U23 154.5013,4
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 2/U23 83.007,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 3/U23 58.405,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 3/U23 37.504,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 76.107,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 77.609,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 3/U23 50.504,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 3/U23 41.704,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 52.505,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 77.109,1
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 4.   91.0110,1
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3.   48.805,4
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 6.   123.0010,9
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3.   62.935,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 19. 4/DS 17.7016,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
8. 2/DS 17.6014,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 19. 5/DS 22.1020,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
6. 2/DS 7.505,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 4. 3/DS 2.275,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 2/DS 1.282,9
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
10. 6/DS 95.1687,3
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28. 10/DS 85.5292,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 2/DS 6.1712,2
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 1/DS 3.086,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 18. 3/DS 7.4314,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7. 1/DS 3.637,2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 10.   7.096,3
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
7.   8.047,2
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 9.   45.915,4
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4.   49.266,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 2/DS 17.7016,0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 3/DS 22.9020,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 3. 3/DS 28.624,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3. 2/DS 18.382,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 4. 3/DS 42.386,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 2/DS 13.112,1
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C1M sjezd 4. 3/DS 31.303,9
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
VAŇKOVÁ Michaela
8. 2/DS 71.808,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C1M sjezd 5. 3/DS 57.006,5
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M sjezd 6. 3/DS 7.8013,3
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
VAŇKOVÁ Michaela
8. 2/DS 105.7012,2
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
VAŇKOVÁ Michaela
9. 2/DS 11.5018,9
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 14.   5.2611,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
10.   4.148,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 14.   4.7910,0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
11.   5.0310,7
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 3/DS 93.4816,0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
8. 2/DS 55.279,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 15. 3/DS 9.2212,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
9. 2/DS 7.0610,3
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 14. 3/DS 72.307,9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 12. 3/DS 65.709,3
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 2/DS 39.405,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 11. 3/DS 164.2014,4
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 2/DS 146.9012,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 2/DS 87.308,9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 2/DS 61.907,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 2/DS 90.4010,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 2/DS 93.009,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 23. 1/DS 28.1224,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
DIMOVOVÁ Barbora
12. 3/DS 41.4236,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 35. 2/DS 46.2343,4
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
DIMOVOVÁ Barbora
21. 3/DS 102.0886,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 3.   5.6610,3
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2.   1.552,9
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
10.   64.3756,2
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 17. 2/DS 13.2711,8
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 13. 2/DS 82.979,8
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 2/DS 8.1015,5
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KUČA Jakub
15. 2/DS 10.4620,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 19. 2/DS 7.3714,3
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KUČA Jakub
16. 2/DS 9.5818,9
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 3. 1/DS 69.107,8
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 3. 2/DS 70.908,1
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 19. 2/DS 8.6313,3
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 22. 3/DS 9.3614,3
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/DS 27.0026,4
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 3. 1/DS 4.109,1
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
1. 1/DS
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 22.   12.6315,0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 13. 2/DS 124.4811,5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 14. 2/DS 172.7018,1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 14. 2/DS 187.4019,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 6.   79.5010,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 6. 2/DS 96.808,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 6. 2/DS 120.2010,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 7. 2/DS 86.2011,1
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 5.   10.5615,0
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Kuča Jakub
7.   7.2110,3
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 16.   162.6618,9
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 32. 6/DM 19.0332,8
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KUČA Jakub
16. 1/DM 11.0819,1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 32. 5/DM 14.9025,8
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
KUČA Jakub
18. 1/DM 11.1419,7
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 8. 3/DM 65.1010,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. C1M sjezd 5. 3/DM 44.007,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 12. 4/DM 75.7013,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
KU?A Jakub
5. 1/DM 26.004,4
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 22. 4/DM 16.4025,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 23. 4/DM 14.4122,9
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 3. 3/DM 5.7611,7
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 6. 5/DM 36.0034,8
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
KUČA Jakub
   
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
KUČA Jakub
   
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1M slalom 9. 4/DM 169.30167,3
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
KUČA Jakub
4. 1/DM 64.5048,1
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1M slalom 9. 4/DM 72.8060,7
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
KUČA Jakub
6. 2/DM 76.4059,4
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 18. 3/DM 25.1426,7
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
KUČA Jakub
   
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 12.   244.5926,9
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 15. 4/DM 306.8026,7
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 14. 4/DM 421.7037,1
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 23. 5/DM 281.9020,9
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
KUČA Jakub
17. 1/DM 277.6020,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 27. 5/DM 283.4021,0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
KUČA Jakub
17. 1/DM 260.1019,3
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 2/DM 104.7012,9
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KUČA Jakub
3. 1/DM 169.7020,7
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 4/DM 175.2021,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C1M sjezd 9. 3/DM 236.0020,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KUČA Jakub
3. 1/DM 172.5021,0
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C2M sjezd
KUČA Jakub
3. 1/DM 255.3021,7
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C2M sjezd
KUČA Jakub
3.   208.0016,2
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C2M sjezd
KUČA Jakub
3.   241.0018,5
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 7.   269.9021,5
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 7.   271.4021,9
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 10. 2/DM 49.1739,9
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 28. 4/DM 38.1833,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 28. 4/DM 42.8937,8
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 36. 7/DM 194.5031,2
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 17. 7/DM 183.5029,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 37. 3/DM 33.4029,9
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1M slalom    
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1M slalom 14. 1/DM 50.8060,8
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 6.   28.2023,6
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 12. 3/DM 38.9037,7
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 6.   29.6024,7
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 13. 3/DM 42.1045,2
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M sjezd 5. 3/DM 13.9013,3
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 13. 4/DM 34.1031,5
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 6. 3/DM 102.708,1
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 9. 3/DM 140.2059,8
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 5. 3/DM 98.608,0
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 7. 3/DM 42.4017,9
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 29. 5/DM 75.8251,2
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 26. 4/DM 66.9452,7
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 2/DM 95.1011,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd    
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 2/DM 109.9013,4
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 33. 8/ZS 61.8058,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 34. 8/ZS 103.40100,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C2M slalom
KUČA Jakub
10.   163.56132,2
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 31.   353.16340,2
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 45. 19/ZS 59.2069,3
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 48. 19/ZS 52.8070,2
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 30. 2/ZS 329.16233,1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 18. 9/ZS 54.5047,6
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 31. 11/ZS 58.3055,4
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 19. 10/ZS 50.6044,5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 37. 9/ZS 37.5033,2
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 64. 20/ZS 46.2045,0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 45. 10/ZS 41.5038,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 66. 21/ZS 41.2040,3
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 15. 5/ZS 58.1062,7
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 38. 8/ZS 52.0059,4
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 17. 5/ZS 72.6081,1
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 42. 6/ZS 68.1085,3
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 28. 6/ZS 51.3043,2
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PATÁK Jan
7. 2/ZS 53.7035,3
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 12. 4/ZS 55.0044,5
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 5/ZS 47.7041,1
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PATÁK Jan
7. 2/ZS 43.5029,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 12. 4/ZS 46.9039,2
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 35. 18/ZS 175.20200,7
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom    
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 27. 5/ZS 134.5160,1
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 20. 4/ZS 270.4925,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
8. 4/ZS 43.3037,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
31. 9/ZS 69.9070,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
7. 3/ZS 49.0040,7
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
27. 10/ZS 86.5086,2
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 8/ZS 59.5055,0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 31. 5/ZS 522.3042,6
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 31. 5/ZS 522.3042,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
37. 5/ZS 65.9063,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
PATÁK Jan
21. 4/ZS 79.8074,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
30. 5/ZS 60.3057,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
PATÁK Jan
19. 4/ZS 81.4073,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
sobota 19.6.2010
19. 5/ZS 101.0090,9
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
43. 8/ZS 87.7079,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
neděle 20.6.2010
19. 4/ZS 109.3093,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
45. 9/ZS 90.7080,6
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 68. 33/ZS 151.94160,5
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 17. 8/ZS 78.0777,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
47. 5/ZM 181.60160,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
95. 16/ZM 147.00153,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
41. 5/ZM 132.30115,5
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
89. 15/ZM 98.30100,6
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C1M slalom 19.   271.55196,6
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1M slalom 58.   161.59130,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
58. 10/ZM 85.2079,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
52. 10/ZM 84.1079,3
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
50. 11/ZM 231.50275,6
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
44. 9/ZM 139.90153,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
74. 11/ZM 104.0098,8
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
   
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 2 10.08.20 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 15.11.18 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 23.11.16 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Šotola KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4111|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 15
24.C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 0
 C2M
Šmoldas Michal
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 3/3 33
13.C2M
Šmoldas Michal
1/1 17
14.C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 10

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hudeček Vojtěch
2/2 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 5/5 88
6.C2M
Šmoldas Michal
6/7 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
 C2M
Šmoldas Michal
5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/9 145
4.C2M
Šmoldas Michal
5/11 207

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 7/8 209
6.C2M
Šmoldas Michal
7/12 346
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Šmoldas Michal
5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/8 184
4.C2M
Šmoldas Michal
5/19 223

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 15
94.C2M
Paták Jan
2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 4/4 42
28.C2M
Šmoldas Michal
1/1 13
37.C2M
Paták Jan
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/10 115
9.C2M
Šmoldas Michal
5/7 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/12 74
24.C2M
Šmoldas Michal
5/8 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/14 117
4.C2M
Šmoldas Michal
5/11 163

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 3/3 43
10.C2M
Šmoldas Michal
2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/12 155
8.C2M
Šmoldas Michal
7/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/15 40
38.C2M
Vaňková Michaela
3/3 8
 C2M
Šmoldas Michal
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/16 190
4.C2M
Šmoldas Michal
5/9 173

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 3/3 17
28.C2M
Dimovová Barbora
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 7/10 75
29.C2M
Kuča Jakub
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/12 36
 C2M
Kuča Jakub
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/15 183
20.C2M
Kuča Jakub
2/2 6
29.C2M
Šmoldas Michal
1/1 1

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 3
26.C2M
Kuča Jakub
3/3 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 8/12 64
25.C2M
Kuča Jakub
5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Kuča Jakub
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/20 92
13.C2M
Kuča Jakub
5/11 12

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 1/1 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.C1M 5/5 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/14 23

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.C1M 5/13 6
 C2M
Paták Jan
2/2 0
150.K1M 5/7 5

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M3822161314182051
C2M2466982925-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620122011
C1M168182230
C2M94--
K1M--379

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M7887852327286195
C2M51667824606549-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201620152014201320122011
C2M3737102826-43
C1M-252240505961
K1M------150

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M12854451622
C2M1444442913-
Fotky nenalezeny.
0|4111|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 15
24.C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 0
 C2M
Šmoldas Michal
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 3/3 33
13.C2M
Šmoldas Michal
1/1 17
14.C2M
Hudeček Vojtěch
4/4 10

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hudeček Vojtěch
2/2 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 5/5 88
6.C2M
Šmoldas Michal
6/7 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
 C2M
Šmoldas Michal
5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/9 145
4.C2M
Šmoldas Michal
5/11 207

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 7/8 209
6.C2M
Šmoldas Michal
7/12 346
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Šmoldas Michal
5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/8 184
4.C2M
Šmoldas Michal
5/19 223

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 15
94.C2M
Paták Jan
2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 4/4 42
28.C2M
Šmoldas Michal
1/1 13
37.C2M
Paták Jan
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/10 115
9.C2M
Šmoldas Michal
5/7 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/12 74
24.C2M
Šmoldas Michal
5/8 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/14 117
4.C2M
Šmoldas Michal
5/11 163

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 3/3 43
10.C2M
Šmoldas Michal
2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/12 155
8.C2M
Šmoldas Michal
7/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/15 40
38.C2M
Vaňková Michaela
3/3 8
 C2M
Šmoldas Michal
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/16 190
4.C2M
Šmoldas Michal
5/9 173

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 3/3 17
28.C2M
Dimovová Barbora
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 7/10 75
29.C2M
Kuča Jakub
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/12 36
 C2M
Kuča Jakub
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/15 183
20.C2M
Kuča Jakub
2/2 6
29.C2M
Šmoldas Michal
1/1 1

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 3
26.C2M
Kuča Jakub
3/3 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 8/12 64
25.C2M
Kuča Jakub
5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Kuča Jakub
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/20 92
13.C2M
Kuča Jakub
5/11 12

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 1/1 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.C1M 5/5 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/14 23

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.C1M 5/13 6
 C2M
Paták Jan
2/2 0
150.K1M 5/7 5

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M3822161314182051
C2M2466982925-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620122011
C1M168182230
C2M94--
K1M--379

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M7887852327286195
C2M51667824606549-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201620152014201320122011
C2M3737102826-43
C1M-252240505961
K1M------150

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202018201720162015201420132012
C1M12854451622
C2M1444442913-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 47 18   117 72 274
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody25.619.01975
C1M21.017.01942
K1M50.144.03118
C2M8.97.0315
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,011,322,734,075
C1M00,012,400,012,442
K1M00,000,000,000,018
C2M00,000,0213,3213,315
Celkem00,011,322,734,075
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody141305222117,8
C1M8116842167,4
K1M3479623411,8
C2M265722213,8
Celkem141305222117,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 146
12.09.15
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí28.31.17.19.
odstup % *)92,3340,277,9196,6
% poražených soupeřů *)12,93,25,9---
pořadí2009201020112015celkem
průměr19.017.031.028.023.8
medián1917312819
modus1917312817
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)196,677,9340,292,3176,7
průměrné % poražených soupeřů *)0,05,93,212,95,5
počet jízd12126
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šotola Karelsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí10.10.10.
odstup % *)87,356,2132,2
% poražených soupeřů *)40,030,818,2
pořadí201120142015celkem
průměr10.010.010.010.0
medián10101010
modus10101010
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)132,256,287,391,9
průměrné % poražených soupeřů *)18,230,840,029,7
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šotola Karelřeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí68.58.
odstup % *)160,5130,3
% poražených soupeřů *)4,3---
pořadí20092010celkem
průměr58.068.063.0
medián586858
modus586858
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)130,3160,5145,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,04,32,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl.V.Mýto
16.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí16.11.37.45.48.37.45.
odstup %18,916,229,969,370,233,238,6
% poražených soupeřů46,463,030,86,42,116,313,7
pořadí201120122016celkem
průměr43.837.013.534.1
medián45371137
modus45371137
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %52,829,917,539,5
průměrné % poražených soupeřů9,630,854,725,5
počet jízd82313
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie C2M

Šotola Karelsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí4.3.
odstup %18,09,0
% poražených soupeřů40,050,0
pořadí2016celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,513,5
průměrné % poražených soupeřů45,045,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šotola Karelřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí64.66.74.
odstup %45,040,398,8
% poražených soupeřů12,514,53,9
pořadí20092011celkem
průměr74.065.068.0
medián746466
modus746464
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %98,842,661,4
průměrné % poražených soupeřů3,913,510,3
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí18.7.8.10.19.19.13.23.35.2.6.9.9.14.12.13.13.33.34.18.19.15.17.12.12.35.7.8.12.30.37.19.19.41.47.
odstup %16,711,015,131,816,120,416,024,843,426,434,8167,360,760,837,745,231,558,0100,947,644,562,781,144,539,2200,740,737,055,057,063,893,090,9115,5160,0
% poražených soupeřů55,371,461,150,053,853,860,033,312,890,916,711,111,17,131,320,020,011,15,722,728,012,55,915,415,42,940,036,438,921,614,310,05,3------
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr44.026.318.513.08.020.017.010.818.4
medián4119151392319815
modus411912139219719
počet závodů24124333435
průměrný odstup od vítěze %137,876,267,743,887,631,517,518,658,6
průměrné % poražených soupeřů0,012,819,619,613,045,755,959,527,0
počet jízd48248666769
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
5
41,7%
1
25,0%
1
33,3%
2
66,7%
1
33,3%
1
25,0%
13
37,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
12,5%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
14,3%
6
8,7%

Kategorie C2M

Šotola Karelsl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí8.5.3.8.6.12.21.4.6.7.7.19.21.
odstup %30,510,321,914,65,636,286,148,159,435,329,073,574,7
% poražených soupeřů41,766,780,068,277,342,14,857,137,5------14,320,0
pořadí201020112013201420152016celkem
průměr20.07.05.016.57.05.39.8
medián197412657
modus197412636
počet závodů22222313
průměrný odstup od vítěze %74,132,153,761,110,120,940,4
průměrné % poražených soupeřů17,20,047,323,572,862,839,2
počet jízd44444525
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
33,3%
7
53,8%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
12,0%

Kategorie K1M

Šotola KarelMlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí31.38.42.28.24.27.31.45.43.89.95.52.58.44.50.
odstup %55,459,485,343,241,186,270,280,679,0100,6153,979,379,2153,1275,6
% poražených soupeřů26,819,618,022,932,418,818,96,46,76,43,110,514,96,53,9
pořadí200920102011celkem
průměr64.744.031.646.5
medián52433143
modus44433131
počet závodů62715
průměrný odstup od vítěze %140,379,863,096,1
průměrné % poražených soupeřů7,66,622,514,4
počet jízd1141328
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
3
42,9%
4
26,7%
čistých jízd1
9,1%
0
0,0%
3
23,1%
4
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí26.18.16.18.18.9.18.13.13.9.10.9.17.14.12.11.10.13.13.14.14.16.18.12.15.14.23.27.20.31.31.
odstup %25,010,510,27,913,39,812,00,011,512,013,45,416,07,99,314,412,89,811,518,119,518,926,726,926,737,120,921,025,042,642,6
% poražených soupeřů26,522,725,064,665,361,922,755,658,638,535,752,933,318,850,09,118,240,061,358,153,6------8,3------15,410,35,0------
pořadí2011201320142015201620172018celkem
průměr27.317.913.512.212.017.526.016.2
medián3116131110182614
modus31121399182618
počet závodů374664131
průměrný odstup od vítěze %36,725,514,811,09,810,525,017,4
průměrné % poražených soupeřů1,74,953,330,445,544,426,529,4

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí17.19.7.9.5.5.19.7.4.6.6.7.4.4.8.6.17.17.
odstup %17,017,24,89,87,27,77,34,03,65,73,62,57,16,09,75,520,619,3
% poražených soupeřů15,810,068,457,960,060,0---64,766,750,061,564,762,572,750,054,55,95,9
pořadí201320152016201720182020celkem
průměr17.06.05.79.06.518.09.3
medián176665177
modus174445174
počet závodů23344218
průměrný odstup od vítěze %19,97,14,45,27,417,18,8
průměrné % poražených soupeřů5,959,162,945,461,612,946,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí26.16.18.3.4.5.13.3.14.12.17.
odstup %25,010,27,94,46,86,59,88,119,513,229,0
% poražených soupeřů26,525,064,687,582,455,640,088,953,659,3---
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr17.012.010.04.017.026.011.9
medián1712134162613
modus17123316263
počet závodů11332111
průměrný odstup od vítěze %29,013,212,55,99,025,012,8
průměrné % poražených soupeřů0,059,360,875,244,826,553,0

Kategorie C2M

Šotola Karelsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí7.9.5.19.3.2.8.5.
odstup %4,89,87,27,32,92,112,24,4
% poražených soupeřů68,457,960,0---87,594,150,075,0
pořadí2013201520172018celkem
průměr5.04.319.07.07.3
medián531975
modus521955
počet závodů13138
průměrný odstup od vítěze %4,45,87,37,36,4
průměrné % poražených soupeřů75,077,20,062,161,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šotola Karelsj 74
13.06.20
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí19.26.18.16.18.18.15.9.18.2.13.13.9.10.4.6.4.5.17.14.12.11.10.13.3.3.13.14.14.16.18.12.15.14.23.27.36.20.31.31.
odstup %15,425,010,510,27,913,316,09,812,011,50,011,512,013,410,110,93,96,516,07,99,314,412,89,87,88,111,518,119,518,926,726,926,737,120,921,031,225,042,642,6
% poražených soupeřů51,426,522,725,064,665,346,261,922,792,355,658,638,535,766,754,566,755,633,318,850,09,118,240,087,588,961,358,153,6------8,3------15,410,310,35,0------
pořadí201120122013201420152016201720182020celkem
průměr27.336.017.910.010.49.317.026.019.014.8
medián3136161311918261914
modus31361234918261918
počet závodů31767951140
průměrný odstup od vítěze %36,731,225,512,510,110,111,625,015,416,4
průměrné % poražených soupeřů1,710,34,964,936,054,144,826,551,437,0

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí7.17.19.7.9.5.5.19.7.6.4.6.6.7.4.3.3.8.8.8.6.17.17.
odstup %9,817,017,24,89,87,27,77,34,05,63,65,73,62,57,15,45,68,712,29,75,520,619,3
% poražených soupeřů72,715,810,068,457,960,060,0---64,768,866,750,061,564,762,533,360,046,250,050,054,55,95,9
pořadí201320152016201720182020celkem
průměr17.07.54.68.46.514.38.6
medián178465177
modus17836576
počet závodů24554323
průměrný odstup od vítěze %19,99,14,85,37,414,78,7
průměrné % poražených soupeřů5,950,256,450,061,632,847,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šotola Karelsj 74
13.06.20
sl 35
29.04.18
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí19.26.5.5.18.16.18.18.15.9.18.2.13.13.9.10.4.4.4.4.17.14.12.11.10.4.4.3.4.13.13.14.14.6.6.6.7.16.8.12.5.18.12.15.14.23.27.4.9.8.7.7.6.5.10.11.20.31.31.
odstup %15,425,012,512,910,510,27,913,316,09,812,00,30,011,512,013,44,25,64,64,816,07,99,314,412,87,28,910,69,39,811,518,119,58,310,010,511,118,910,513,27,326,726,926,737,120,921,012,920,121,921,921,58,18,011,513,425,042,642,6
% poražených soupeřů51,426,578,977,822,725,064,665,346,261,922,787,555,658,638,535,775,066,778,672,733,318,850,09,118,278,672,786,775,040,061,358,153,654,558,364,360,0---56,359,360,0---8,3------15,410,350,011,1---25,025,054,542,9------5,0------
pořadí201120122013201420152016201720182020celkem
průměr27.38.012.39.98.88.217.012.019.011.6
medián3161271091851911
modus3157644185194
počet závodů3415891153159
průměrný odstup od vítěze %36,710,320,512,410,77,111,616,815,414,5
průměrné % poražených soupeřů1,724,421,456,349,259,444,861,151,441,1

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 22
09.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
pořadí7.17.19.7.9.5.5.3.6.5.4.19.7.6.4.6.2.1.1.2.3.4.3.6.7.4.2.2.2.2.8.6.5.17.17.3.3.3.3.3.
odstup %9,817,017,24,89,87,27,716,27,97,68,57,34,05,63,65,77,30,00,05,04,86,25,43,62,57,19,37,79,15,29,75,54,420,619,320,721,721,018,516,2
% poražených soupeřů72,715,810,068,457,960,060,066,728,633,350,0---64,768,866,750,080,0100,0100,075,075,057,175,061,564,762,585,780,085,780,050,054,575,05,95,9---------------
pořadí201320152016201720182020celkem
průměr6.87.03.64.85.514.36.0
medián36235174
modus3621573
počet závodů827128340
průměrný odstup od vítěze %17,87,66,44,68,714,79,3
průměrné % poražených soupeřů10,952,374,367,753,132,851,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šotola Karelsj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí32.17.18.17.13.11.17.12.13.11.18.10.14.14.15.17.20.19.19.22.22.32.32.22.23.28.28.29.26.30.27.
odstup %21,511,413,50,010,09,312,111,68,112,214,46,311,210,012,711,815,514,313,314,315,032,825,825,822,933,337,851,252,7233,160,1
% poražených soupeřů40,459,058,559,053,856,544,850,053,861,534,647,145,843,541,720,040,647,140,034,438,216,222,516,015,43,66,9---3,8------
pořadí201120122013201420152016201720182020celkem
průměr28.527.827.319.813.712.513.717.332.020.3
medián27282319141213173219
modus27283219141211173217
počet závodů24466233131
průměrný odstup od vítěze %146,643,726,814,011,19,910,58,321,526,6
průměrné % poražených soupeřů0,03,617,536,745,751,951,758,840,434,0

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí23.6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.15.16.16.18.
odstup %21,85,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,320,618,919,119,7
% poražených soupeřů12,073,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,930,031,821,126,1
pořadí2013201420152016201720182020celkem
průměr17.015.58.37.06.77.023.010.3
medián16157767238
modus16157756237
počet závodů226133118
průměrný odstup od vítěze %19,419,88,42,96,13,821,810,2
průměrné % poražených soupeřů23,630,956,468,464,670,612,051,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šotola Karelsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí18.17.13.4.6.3.17.19.5.10.28.29.26.
odstup %13,50,08,15,113,310,311,814,315,039,937,851,252,7
% poražených soupeřů58,559,053,882,450,089,520,047,166,730,86,9---3,8
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr23.35.013.05.013.017.515.0
medián265174131717
modus10534131717
počet závodů41321213
průměrný odstup od vítěze %45,415,012,19,28,16,821,0
průměrné % poražených soupeřů10,466,752,266,253,858,843,7

Kategorie C2M

Šotola Karelsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
pořadí8.7.7.2.9.2.16.7.
odstup %5,50,12,92,918,92,918,910,3
% poražených soupeřů66,771,468,492,333,393,331,840,0
pořadí20132014201520162018celkem
průměr7.09.05.57.07.57.3
medián722777
modus722777
počet závodů122128
průměrný odstup od vítěze %10,310,910,92,92,87,8
průměrné % poražených soupeřů40,062,662,868,469,162,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šotola Karelsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí35.32.17.18.17.13.11.17.12.13.11.18.10.6.14.14.15.17.20.19.22.22.22.23.28.28.29.26.30.27.
odstup %24,221,511,413,50,010,09,312,111,68,112,214,46,313,311,210,012,711,815,514,314,315,025,822,933,337,851,252,7233,160,1
% poražených soupeřů34,640,459,058,559,053,856,544,850,053,861,534,647,150,045,843,541,720,040,647,134,438,216,015,43,66,9---3,8------
pořadí201120122013201420152016201720182020celkem
průměr28.527.822.520.012.612.513.717.333.519.5
medián27282220141213173218
modus27282222141211173217
počet závodů24257233230
průměrný odstup od vítěze %146,643,724,314,211,49,910,58,322,926,3
průměrné % poražených soupeřů0,03,615,736,146,351,951,758,837,535,4

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí23.23.6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.9.10.11.9.15.16.
odstup %8.008,921,85,95,50,18,83,95,72,96,07,27,218,98,810,710,320,618,9
% poražených soupeřů12,012,073,766,771,450,068,875,068,473,766,740,033,352,652,452,930,031,8
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr15.58.47.06.77.023.010.2
medián159767238
modus157756237
počet závodů27133218
průměrný odstup od vítěze %19,89,92,96,13,84.015,4454,0
průměrné % poražených soupeřů30,953,168,464,670,612,051,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šotola Karelsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí35.32.17.18.17.13.11.17.12.13.11.18.10.14.14.15.17.20.19.22.3.22.22.23.3.28.28.6.6.5.9.7.29.26.30.27.
odstup %24,221,511,413,50,010,09,312,111,68,112,214,46,311,210,012,711,815,514,314,39,115,025,822,911,733,337,823,624,713,359,817,951,252,7233,160,1
% poražených soupeřů34,640,459,058,559,053,856,544,850,053,861,534,647,145,843,541,720,040,647,134,460,038,216,015,433,33,66,954,554,560,0---45,5---3,8------
pořadí201120122013201420152016201720182020celkem
průměr28.516.016.017.213.712.513.717.333.517.2
medián2792219141213173217
modus276322141211173217
počet závodů29366233236
průměrný odstup od vítěze %146,634,920,113,311,19,910,58,322,926,0
průměrné % poražených soupeřů0,025,421,640,145,751,951,758,837,536,6

Kategorie C2M

Šotola Karelsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 46
14.05.14
pořadí23.23.6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.15.16.1.
odstup %8.008,921,85,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,320,618,90,0
% poražených soupeřů12,012,073,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,930,031,8---
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr10.78.37.06.77.023.09.8
medián157767237
modus17756237
počet závodů36133218
průměrný odstup od vítěze %13,28,42,96,13,84.015,4453,0
průměrné % poražených soupeřů20,656,468,464,670,612,049,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále