Čapáková Eliška, 1995

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 11. 4/U23 15.7331,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 8. 3/U23 4.188,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 11. 5/U23 2.565,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 10. 5/U23
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 2/U23 107.7012,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 2/U23 130.6012,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 19. 4/U23 188.6419,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7. 3/U23 2.845,9
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 3/U23 0.781,6
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 5/U23 67.8312,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
17. 5/U23 160.2529,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 7. 4/U23 3.004,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
17. 5/U23 22.0232,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 8. 3/U23 106.0011,4
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 3/U23 156.0013,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 3/U23 177.0015,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd    
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 4.   103.9012,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 6.   98.9011,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 6.   99.8011,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 6. 2/U23 115.7013,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 37. 4/U23 43.6036,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 2/U23 2.554,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 5. 2/U23 2.604,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 5. 2/U23 3.372,8
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 2/U23 1.022,0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/U23
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 4/U23
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd    
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 3/U23 2.002,8
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 2/U23 7.759,3
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 3/U23 97.708,3
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 3/U23 103.808,8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/U23 42.805,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 1/U23 77.507,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 2/U23 47.005,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 2/U23 71.307,2
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 6.   82.987,5
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom    
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 29. 5/U23 26.3024,1
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1W sjezd 1. 1/U23
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1W slalom 4. 3/U23 19.3019,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 3. 2/U23 1.001,8
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 4.   4.844,2
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 4.   59.247,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5.   3.016,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VALÍKOVÁ Radka
   
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3.   1.853,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VALÍKOVÁ Radka
22.   11.4524,3
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 1/U23 15.592,7
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VALÍKOVÁ Radka
   
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 1/U23 0.160,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VALÍKOVÁ Radka
17.   21.2531,1
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 4. 1/U23 34.003,6
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 8. 1/U23 50.506,9
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 1/U23 292.9024,6
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 1/U23 84.107,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
16. 6/U23 74.8063,1
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 5. 2/U23 4.603,9
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 5. 2/U23 57.126,6
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 2/U23 2.845,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 3. 2/U23 2.935,5
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 2/U23 2.083,2
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 3/U23 4.526,7
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 6.   2.342,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 6. 2/U23 52.934,9
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 5. 2/U23 39.904,2
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 5. 2/U23 38.404,0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1W sjezd 3. 1/U23 38.803,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd    
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 2. 1/U23 18.702,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 2. 1/U23 34.403,1
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 2. 1/U23 36.805,0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 2. 1/U23 29.803,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom    
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 36. 6/DS 37.9837,6
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
16. 6/DS 135.70124,2
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3.   2.593,7
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd 3.   4.293,5
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/DS 4.337,3
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 8. 2/DS 6.2010,7
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 2. 1/DS 25.304,4
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 2. 1/DS 30.405,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 3. 2/DS 25.304,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 2. 1/DS 16.502,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 2/DS 2.173,2
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6. 2/DS 2.313,6
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/DS
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 6. 1/DS 30.8927,1
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
3. 1/DS 57.0440,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1W sjezd    
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 8. 2/DS 131.5011,6
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 8. 2/DS 142.8012,5
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 8. 2/DS 139.8010,7
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd    
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 7. 2/DS 98.007,2
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd    
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 2/DS 64.108,2
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 4. 2/DS 63.305,5
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 2/DS 61.307,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 16. 3/DS 19.5018,3
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 16. 3/DS 18.3018,3
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 4. 2/DS 8.666,6
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd    
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 5. 2/DS 8.397,1
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 4. 2/DS 60.6044,1
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 4. 2/DS 5.664,8
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/DS 52.4937,6
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 3. 2/DS 60.009,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 17. 2/DS 25.2021,1
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1W sjezd 2. 1/DS 56.707,7
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 1. 1/DS
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 6. 3/DS 16.9015,5
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 1. 1/DS
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 1. 1/DS
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 1. 1/DS
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 8. 3/DS 19.4019,1
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W sjezd 1. 1/DS
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 5. 1/DS 18.1014,8
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 2. 1/DS 41.903,7
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 2. 1/DS 7.203,5
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 2. 1/DS 44.204,0
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 2. 1/DS 15.706,1
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DS 16.1710,4
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 12. 2/DS 13.9610,3
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd    
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd    
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 14. 2/DS 128.9012,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1W sjezd    
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 13. 2/DS 17.1611,4
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1W sjezd    
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 8.   78.907,1
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1W sjezd    
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 8.   114.2010,2
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1W sjezd 5.   114.908,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 4. 1/DS 31.203,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DS 30.203,8
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 6. 1/DS 43.404,6
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/DS 48.006,0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 3.   45.504,6
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 3.   35.103,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 22. 4/DM 27.0023,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 7. 2/DM 32.9025,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 21. 4/DM 30.1026,7
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 7. 2/DM 35.9027,8
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd 19. 3/DM 35.0624,0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1W sjezd 4. 2/DM 50.8929,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 17. 2/DM 30.0620,8
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1W sjezd 7. 2/DM 63.5835,9
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 10. 1/DM 27.2021,7
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 13. 2/DM 299.40214,3
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 2/DM 35.9029,8
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 20. 2/DM 21.9018,8
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 10. 1/DM 59.1045,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 16. 1/DM 16.3014,3
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 10. 1/DM 58.1045,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 7. 1/DM 60.7052,1
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 12. 3/DM 35.2036,4
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 8. 2/DM 181.20155,1
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 13. 3/DM 42.0044,9
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 1/DM 92.2067,9
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 1/DM 22.7017,7
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 2/DM 93.0070,9
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 2/DM 26.3021,1
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 15. 3/DM 34.4415,6
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1W sjezd 4. 2/DM 159.9258,0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 15. 4/DM 189.0717,7
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1W sjezd    
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
10. 3/DM 24.1020,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
12. 2/DM 77.5060,4
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 6.   21.1017,5
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 8. 1/DM 36.3030,1
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 20. 3/DM 314.7026,3
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 20. 3/DM 314.7026,3
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 13. 2/DM 40.9623,8
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd    
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
29. 6/DM 40.0036,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
ŘEHÁKOVÁ Barbora
24. 5/DM 88.0082,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
32. 8/DM 50.6046,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
ŘEHÁKOVÁ Barbora
   
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
17. 4/DM 65.8054,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
16. 4/DM 51.6041,8
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 3/DM 231.60231,6
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
32. 10/ZS 234.40193,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
29. 10/ZS 206.10178,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4231|0|N

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 4/4 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/6 355

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C2M
Mašínová Marie
2/2 46
10.K1W 7/9 307
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Mašínová Marie
2/2 2
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mašínová Marie
2/2 0
9.K1W 5/15 294

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 31
5.K1W 6/9 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
21.K1W 5/9 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 2/2 3
5.K1W 5/13 401

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1W 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Valíková Radka
4/4 13
2.K1W 8/12 376
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Valíková Radka
4/4 1
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Valíková Radka
4/4 0
2.K1W 5/12 456

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C2M
Šmoldas Michal
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 1/1 47
6.K1W 7/10 284
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
2.K1W 5/15 353

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 2
 C2M
Hricová Adéla
1/1 0
54.K1W 3/3 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 3/3 0
6.K1W 8/10 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 11
3.K1W 5/16 375

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.K1W 1/1 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 5/5 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 118
10.K1W 8/10 188
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/9 50
5.K1W 5/22 340

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
86.K1W 2/2 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/7 12
33.K1W 5/12 45

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
K1W1810526610
C2M-37-27---
C1W--11-1187

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1W9986
C1W-36

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W91762153724460
C2M-63-57---
C1W--19-171115

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
K1W5939-543533
C2M--3244--
C1W-----15

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
K1W6952235
C2M-45-28---
C1W--10-1132
Fotky nenalezeny.
0|4231|0|N

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 4/4 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/6 355

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C2M
Mašínová Marie
2/2 46
10.K1W 7/9 307
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Mašínová Marie
2/2 2
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mašínová Marie
2/2 0
9.K1W 5/15 294

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 31
5.K1W 6/9 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
21.K1W 5/9 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 2/2 3
5.K1W 5/13 401

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1W 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Valíková Radka
4/4 13
2.K1W 8/12 376
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Valíková Radka
4/4 1
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Valíková Radka
4/4 0
2.K1W 5/12 456

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C2M
Šmoldas Michal
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 1/1 47
6.K1W 7/10 284
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
2.K1W 5/15 353

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 2
 C2M
Hricová Adéla
1/1 0
54.K1W 3/3 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 3/3 0
6.K1W 8/10 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 11
3.K1W 5/16 375

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.K1W 1/1 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 5/5 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 118
10.K1W 8/10 188
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/9 50
5.K1W 5/22 340

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
86.K1W 2/2 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/7 12
33.K1W 5/12 45

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
K1W1810526610
C2M-37-27---
C1W--11-1187

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1W9986
C1W-36

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W91762153724460
C2M-63-57---
C1W--19-171115

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
K1W5939-543533
C2M--3244--
C1W-----15

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
K1W6952235
C2M-45-28---
C1W--10-1132

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
32 9 4 105 13 4 167
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody14.913.01644
K1W16.916.0631
C1W7.97.079
C2M14.816.0164
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,012,312,344
K1W00,000,000,000,031
C1W00,000,000,000,09
C2M00,000,0125,0125,04
Celkem00,000,012,312,344
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody782086271721,8
K1W581422251525,9
C1W155743816,7
C2M59018120,0
Celkem782086271721,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Čapáková Eliškařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí10.10.
odstup %45,645,0
% poražených soupeřů18,218,2
pořadí2011celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,345,3
průměrné % poražených soupeřů18,218,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí17.20.16.
odstup %21,118,814,3
% poražených soupeřů59,045,759,5
pořadí20112012celkem
průměr18.017.017.7
medián161717
modus161716
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %16,521,118,0
průměrné % poražených soupeřů52,659,054,7
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Čapáková Eliškařeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí7.7.13.7.8.4.5.
odstup %25,027,8214,352,1155,167,970,9
% poražených soupeřů50,053,8---33,322,250,033,3
pořadí2011celkem
průměr7.37.3
medián77
modus77
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %87,687,6
průměrné % poražených soupeřů34,734,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd2
16,7%
2
16,7%

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasl 136
27.09.14
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
Mlýnský náho
25.09.10
pořadí16.16.3.24.
odstup %63,1124,240,982,4
% poražených soupeřů28,616,7---8,0
pořadí201020132014celkem
průměr24.09.516.014.8
medián2431616
modus2431616
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %82,482,563,177,6
průměrné % poražených soupeřů8,08,428,613,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 128
24.09.16
sl 156
26.09.15
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí37.29.36.6.16.16.6.8.5.22.21.10.18.12.13.6.7.12.10.8.32.29.16.17.13.29.32.
odstup %36,724,137,627,118,318,315,519,114,823,526,721,729,836,444,917,721,160,420,030,146,836,841,854,2231,6178,0193,4
% poražených soupeřů14,331,727,144,425,034,870,668,276,538,239,460,932,050,050,066,760,035,352,646,211,420,028,620,0---------
pořadí2009201020112012201320152016celkem
průměr30.521.412.610.221.029.037.017.3
medián29171286293716
modus29131016629376
počet závodů2511521127
průměrný odstup od vítěze %185,782,230,217,232,324,136,749,1
průměrné % poražených soupeřů0,016,048,355,035,831,714,337,2
počet jízd49231042153
lepší 1. jízda1
50,0%
4
80,0%
3
25,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
11
39,3%
čistých jízd0
0,0%
2
22,2%
5
21,7%
6
60,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
14
26,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.5.
odstup %9,33,18,3
% poražených soupeřů40,033,320,0
pořadí201220142016celkem
průměr5.03.07.05.0
medián5375
modus5373
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %8,33,19,36,9
průměrné % poražených soupeřů20,033,340,031,1

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 60
20.05.18
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.19.8.7.7.7.5.11.5.5.5.4.3.4.8.7.5.5.6.5.5.8.8.8.7.14.8.8.15.20.20.
odstup %5,319,111,413,615,74,72,80,02,88,38,87,32,73,66,924,67,06,64,94,24,011,612,510,77,212,07,110,217,726,326,3
% poražených soupeřů68,860,941,740,040,068,473,369,787,555,655,672,789,566,746,225,042,955,678,375,075,030,036,470,875,043,570,869,630,017,417,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.310.07.85.35.26.310.311.08.3
medián20885457117
modus20885457115
počet závodů3344664131
průměrný odstup od vítěze %23,49,710,54,98,74,614,95,39,9
průměrné % poražených soupeřů21,661,353,171,057,268,445,768,856,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí3.2.2.
odstup %3,12,57,7
% poražených soupeřů33,391,780,0
pořadí201220132014celkem
průměr2.02.03.02.3
medián2232
modus2232
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %7,72,53,14,5
průměrné % poražených soupeřů80,091,733,368,3

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 60
20.05.18
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí11.5.5.3.3.
odstup %5,36,64,04,59,9
% poražených soupeřů68,855,675,093,989,5
pořadí2012201320142018celkem
průměr3.03.05.011.05.4
medián335115
modus335113
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %9,94,55,35,36,1
průměrné % poražených soupeřů89,593,965,368,876,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.5.
odstup %9,33,18,3
% poražených soupeřů40,033,320,0
pořadí201220142016celkem
průměr5.03.07.05.0
medián5375
modus5373
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %8,33,19,36,9
průměrné % poražených soupeřů20,033,340,031,1

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 60
20.05.18
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.19.13.8.7.7.7.5.11.5.5.5.6.3.4.8.7.5.5.6.5.5.8.8.8.7.14.8.8.15.20.20.
odstup %5,319,112,411,413,615,74,72,80,02,88,38,87,52,73,66,924,67,06,64,94,24,011,612,510,77,212,07,110,217,726,326,3
% poražených soupeřů68,860,957,141,740,040,068,473,369,787,555,655,668,889,566,746,225,042,955,678,375,075,030,036,470,875,043,570,869,630,017,417,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.310.07.85.35.46.310.811.08.5
medián20885558117
modus20885357115
počet závodů3344575132
průměrný odstup od vítěze %23,49,710,54,99,05,014,45,39,9
průměrné % poražených soupeřů21,661,353,171,054,168,447,968,856,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.2.5.
odstup %9,33,12,58,3
% poražených soupeřů40,033,391,720,0
pořadí2012201320142016celkem
průměr5.02.03.07.04.3
medián52373
modus52372
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %8,32,53,19,35,8
průměrné % poražených soupeřů20,091,733,340,046,3

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 60
20.05.18
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.6.5.19.13.8.7.7.4.6.6.6.7.5.1.11.5.5.5.2.3.4.5.3.4.8.7.5.5.6.5.5.2.2.2.2.2.3.2.8.8.8.7.4.4.5.2.2.14.8.8.4.4.7.6.3.3.15.20.20.
odstup %5,312,612,119,112,411,413,615,712,111,713,711,84,72,80,00,02,88,38,85,07,95,57,22,73,66,924,67,06,64,94,24,03,12,53,95,04,44,55,511,612,510,77,28,25,57,93,74,012,07,110,23,83,36,04,63,54,617,726,326,3
% poražených soupeřů68,882,184,060,957,141,740,040,081,373,773,775,068,473,3100,069,787,555,655,695,090,087,082,689,566,746,225,042,955,678,375,075,095,295,292,392,396,293,990,030,036,470,875,072,776,969,294,192,343,570,869,683,384,270,075,077,877,830,017,417,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.35.55.13.65.44.88.47.36.2
medián2044255765
modus2028235655
počet závodů3111085119360
průměrný odstup od vítěze %23,45,77,84,39,04,813,510,08,2
průměrné % poražených soupeřů21,676,271,182,454,178,660,478,369,8

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.4.7.4.
odstup %44,137,629,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---25,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.04.54.8
medián444
modus444
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %41,140,841,0
průměrné % poražených soupeřů8,312,510,0

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %27,732,829,4
průměrné % poražených soupeřů3,00,02,0

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí11.8.10.7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.5.7.6.3.6.8.5.6.5.4.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %31,78,40,05,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,53,26,72,83,57,310,73,23,67,14,810,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů71,481,171,976,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,377,864,779,277,882,175,982,678,378,985,052,450,047,818,236,026,314,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr16.09.05.64.83.05.06.79.77.1
medián151165357106
modus1346335785
počet závodů4556623334
průměrný odstup od vítěze %21,18,85,74,52,73,54,013,47,6
průměrné % poražených soupeřů23,762,879,377,988,081,078,274,871,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí8.10.5.5.3.3.4.4.11.12.
odstup %8,40,02,03,95,53,76,64,810,410,3
% poražených soupeřů81,171,981,063,691,390,085,785,052,450,0
pořadí20122013201420162018celkem
průměr7.83.04.05.09.06.5
medián433585
modus433583
počet závodů4121210
průměrný odstup od vítěze %8,03,74,72,04,25,6
průměrné % poražených soupeřů68,390,077,581,076,575,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.4.7.4.
odstup %44,137,629,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---25,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.04.54.8
medián444
modus444
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %41,140,841,0
průměrné % poražených soupeřů8,312,510,0

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %27,732,829,4
průměrné % poražených soupeřů3,00,02,0

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí11.8.10.7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.7.6.3.5.6.5.4.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %31,78,40,05,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,56,72,83,53,23,67,14,810,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů71,481,171,976,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,364,779,277,882,678,378,985,052,450,047,818,236,026,314,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr16.09.04.74.83.05.06.79.77.2
medián151155357106
modus1343335785
počet závodů4535623331
průměrný odstup od vítěze %21,18,83,44,82,73,54,013,47,7
průměrné % poražených soupeřů23,762,879,677,988,081,078,274,870,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.1.1.2.4.7.4.
odstup %44,137,60,00,06,129,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---100,0100,085,725,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.02.63.5
medián424
modus414
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %41,117,626,4
průměrné % poražených soupeřů8,362,142,0

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %27,732,829,4
průměrné % poražených soupeřů3,00,02,0

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí11.8.10.7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.7.6.3.5.6.1.5.4.1.1.1.2.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %31,78,40,05,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,56,72,83,53,23,60,07,14,80,00,00,03,510,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů71,481,171,976,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,364,779,277,882,678,3100,078,985,0100,0100,0100,094,152,450,047,818,236,026,314,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr16.05.63.84.83.05.06.79.76.4
medián15435357105
modus1311335785
počet závodů4945623336
průměrný odstup od vítěze %21,15,32,64,82,73,54,013,46,7
průměrné % poražených soupeřů23,778,784,777,988,081,078,274,874,5