Kučerová Veronika, 1999

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024093
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C2: 2sjezd K1: 1 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2023.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2023
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy4904021022070
Morava18040709070
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy16040609030
Morava12070606040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 51.   38.5034,5
6
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
4.   10.708,1
20
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 46.   35.7033,5
9
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
32
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 27.   9.9219,8ČP/OČ/OM
14/14/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 24.   8.9218,0ČP/OČ/OM
17/33/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 9.   7.4214,4
24
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 8.   6.3112,1
30
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1W sjezd 12.   86.9712,4ČP/OČ/OM
33/12/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1W sjezd 15.   590.2684,9ČP/OČ/OM
27/6/0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 52.   164.04212,7
0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
2.   8.056,8
8
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 44.   440.49539,6
0
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
4.   39.5737,4
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 7.   92.0175,3
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17.   54.6848,1
3
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
4.   11.227,9
4
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 2.   42.737,9
14
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 8.   83.1569,7
0
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 19.   45.2940,4
3
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
4.   11.018,0
5
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22.   8.8514,3ČP/OČ/OM
19/28/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23.   9.4315,3ČP/OČ/OM
27/64/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 11.   110.0310,5ČP/OČ/OM
35/29/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 12.   108.2710,2ČP/OČ/OM
33/35/0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 5.   57.207,3OM
27
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 6.   26.707,6OM
23
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1W sjezd 6.   85.209,3OM
4
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1W sjezd 6.   25.706,3OM
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 52. 3/U23 64.0556,7
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
8.   31.1022,6
9
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 53. 3/U23 55.6550,1
8
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
10.   31.4021,9
4
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 24. 9/U23 8.0716,0ČP/OČ/OM
14/27/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 15. 5/U23 5.9411,7ČP/OČ/OM
31/57/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 14. 5/U23 7.2812,9ČP/OČ/OM
29/8/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 7. 4/U23 108.9612,7ČP/OČ/OM
46/24/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 16. 7/U23 10.4014,2ČP/OČ/OM
25/48/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 26. 7/U23 10.3920,7ČP/OČ/OM
11/18/0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1W sjezd 4. 2/U23 1.804,2
12
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1W sjezd 3. 2/U23 3.506,9
4
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 4. 3/U23 20.002,3
7
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
5. 2/U23 67.707,9
4
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 12. 5/U23 11.0911,8ČP/OČ/OM
33/25/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 5/U23 120.3411,3ČP/OČ/OM
35/38/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 7/U23 216.9122,8ČP/OČ/OM
10/3/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 9. 4/U23 49.057,3ČP/OČ/OM
40/57/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 13. 5/U23 65.998,7ČP/OČ/OM
31/1/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 12. 5/U23 47.737,4ČP/OČ/OM
33/49/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 14. 6/U23 62.328,6ČP/OČ/OM
29/1/0
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 4. 2/U23 51.406,4
16
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1W sjezd 3. 2/U23 44.204,8
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 6/U23 4.468,9ČP/OČ/OM
37/39/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 6/U23 9.5019,3ČP/OČ/OM
12/3/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 14. 6/U23 171.0613,0ČP/OČ/OM
29/19/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 11. 5/U23 119.907,6ČP/OČ/OM
35/6/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 13. 6/U23 170.4212,9ČP/OČ/OM
31/25/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 24.03.23 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.22 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.06.21 updated from RVP
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.21 updated from RVP
Kučerová VeronikaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6952|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
8.C2X
Suchánek Daniel
5/6 69
161.K1W 5/6 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/11 191
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 2/2 8
23.K1W 5/10 50

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C2X
Suchánek Daniel
2/2 13
171.K1W 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 8/10 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 1/1 4
47.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4
12.K1W 5/12 195
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 3/3 95
17.K1W 6/6 182
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 8
7.K1W 5/7 189
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 5/6 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1W141617
C1W--18

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W96-
C2X826
K1W161171

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
K1W14127
C1W-196
C2M-47-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
C1W14-24
K1W236345
Fotky nenalezeny.
0|6952|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
8.C2X
Suchánek Daniel
5/6 69
161.K1W 5/6 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/11 191
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 2/2 8
23.K1W 5/10 50

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C2X
Suchánek Daniel
2/2 13
171.K1W 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 8/10 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 1/1 4
47.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4
12.K1W 5/12 195
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 3/3 95
17.K1W 6/6 182
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 8
7.K1W 5/7 189
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 5/6 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1W141617
C1W--18

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W96-
C2X826
K1W161171

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
K1W14127
C1W-196
C2M-47-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
C1W14-24
K1W236345

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 2 8 31 7 1 57
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody21.48.0418
C2X4.64.048
K1W41.846.0528
C1W7.57.072
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody15,615,600,0211,118
C2X112,5112,500,0225,08
K1W00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,02
Celkem15,615,600,0211,118
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3585424411,4
C2X16845212,5
K1W157545016,7
C1W4164125,0
Celkem3585424411,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kučerová Veronikasl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
pořadí7.8.
odstup %75,369,7
% poražených soupeřů------
pořadí2023celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %72,572,5
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Kučerová Veronikasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí4.1.2.4.4.4.8.10.
odstup %8,10,06,837,47,98,022,621,9
% poražených soupeřů80,0100,080,040,057,162,558,847,1
pořadí20222023celkem
průměr9.03.24.6
medián844
modus844
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %22,211,414,1
průměrné % poražených soupeřů53,069,965,7
počet jízd41216
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
12,5%

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí51.46.52.44.17.19.52.53.
odstup %34,533,5212,7539,648,140,456,750,1
% poražených soupeřů12,319,6------23,818,210,516,1
pořadí20222023celkem
průměr52.538.241.8
medián524446
modus521752
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %53,4151,5126,9
průměrné % poražených soupeřů13,312,312,6
počet jízd41115
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
2
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
6,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kučerová Veronikasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí13.14.
odstup %8,78,6
% poražených soupeřů33,331,6
pořadí2021celkem
průměr13.513.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,68,6
průměrné % poražených soupeřů32,532,5

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí12.15.11.12.7.11.26.9.12.13.
odstup %12,484,910,510,212,711,322,87,37,412,9
% poražených soupeřů15,4---61,559,345,561,5---82,674,467,6
pořadí202120222023celkem
průměr11.314.712.512.8
medián12111212
modus971212
počet závodů33410
průměrný odstup od vítěze %9,215,629,519,2
průměrné % poražených soupeřů74,935,734,146,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí11.12.11.26.9.13.
odstup %10,510,211,322,87,312,9
% poražených soupeřů61,559,361,5---82,667,6
pořadí202120222023celkem
průměr11.018.511.513.7
medián9111111
modus9111111
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %10,117,010,412,5
průměrné % poražených soupeřů75,130,860,455,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kučerová Veronikasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
pořadí13.14.3.
odstup %8,78,64,8
% poražených soupeřů33,331,6---
pořadí2021celkem
průměr10.010.0
medián1313
modus33
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %7,37,3
průměrné % poražených soupeřů21,621,6

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 81
24.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí12.15.2.11.12.7.4.11.26.9.12.4.13.
odstup %12,484,97,910,510,212,72,311,322,87,37,46,412,9
% poražených soupeřů15,4---80,061,559,345,566,761,5---82,674,475,067,6
pořadí202120222023celkem
průměr9.512.010.410.6
medián971211
modus441212
počet závodů44513
průměrný odstup od vítěze %8,512,325,216,1
průměrné % poražených soupeřů74,943,443,253,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kučerová Veronikasj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí6.6.13.14.
odstup %9,36,38,78,6
% poražených soupeřů16,716,733,331,6
pořadí20212023celkem
průměr13.56.09.8
medián1366
modus1366
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,67,88,2
průměrné % poražených soupeřů32,516,724,6

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí12.15.11.12.5.6.7.11.26.9.12.13.
odstup %12,484,910,510,27,37,612,711,322,87,37,412,9
% poražených soupeřů15,4---61,559,375,068,845,561,5---82,674,467,6
pořadí202120222023celkem
průměr11.314.710.211.6
medián12111111
modus971212
počet závodů33612
průměrný odstup od vítěze %9,215,622,117,3
průměrné % poražených soupeřů74,935,746,751,0

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí27.24.22.23.24.15.14.16.26.12.10.24.
odstup %19,818,014,315,316,011,712,914,220,711,88,919,3
% poražených soupeřů25,732,448,846,341,064,127,863,439,045,075,036,1
pořadí202120222023celkem
průměr17.017.824.019.8
medián10152322
modus10122224
počet závodů26412
průměrný odstup od vítěze %14,114,516,815,2
průměrné % poražených soupeřů55,646,738,345,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí27.24.22.23.24.15.16.26.
odstup %19,818,014,315,316,011,714,220,7
% poražených soupeřů25,732,448,846,341,064,163,439,0
pořadí20222023celkem
průměr20.324.022.1
medián162323
modus152224
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %15,616,816,2
průměrné % poražených soupeřů51,938,345,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí27.24.9.8.22.23.24.15.14.4.12.10.24.
odstup %19,818,014,412,114,315,316,011,712,94,211,88,919,3
% poražených soupeřů25,732,433,341,748,846,341,064,127,875,045,075,036,1
pořadí202120222023celkem
průměr17.013.818.816.6
medián10142215
modus104824
počet závodů25613
průměrný odstup od vítěze %14,111,315,613,7
průměrné % poražených soupeřů55,650,638,045,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí27.24.24.15.
odstup %19,818,016,011,7
% poražených soupeřů25,732,441,064,1
pořadí20222023celkem
průměr19.525.522.5
medián152424
modus152424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,818,916,4
průměrné % poražených soupeřů52,629,140,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Kučerová Veronikasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí27.24.22.23.24.15.14.12.10.24.
odstup %19,818,014,315,316,011,712,911,88,919,3
% poražených soupeřů25,732,448,846,341,064,127,845,075,036,1
pořadí202120222023celkem
průměr17.016.324.019.5
medián10142322
modus10122224
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %14,113,116,814,8
průměrné % poražených soupeřů55,644,538,344,2