Krejza Filip, 1989

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064010
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 C2: 3sjezd K1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.06.2024 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4. 1/VM 4.904,7
49
16.06.2024 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
8. 1/VM 40.3028,9
0
16.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/VM 0.992,3
34
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 25. 1/VM 106.9513,8ČP/OČ/OM
11/121/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14. 1/VM 109.4212,3ČP/OČ/OM
29/50/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 22. 1/VM 96.0012,2ČP/OČ/OM
14/119/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13. 1/VM 100.6811,2ČP/OČ/OM
31/50/0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 7. 1/VM 82.1012,2OM
27
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 7. 1/VM 87.6012,9OM
27
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1. 1/VM OM
13
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
4. 1/VM 94.3012,7OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 6. 1/VM 65.909,7OM
32
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 7. 1/VM 77.7011,6OM
28
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1. 1/VM OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
3. 1/VM 82.4011,0OM
9
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 5. 1/VM 80.5012,2OM
32
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 5. 1/VM 33.7011,9OM
32
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1. 1/VM OM
0
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1. 1/VM OM
0
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   7.801,0
25
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33.   8.0618,6ČP/OČ/OM
7/115/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   7.2615,2ČP/OČ/OM
27/32/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33.   3.958,5ČP/OČ/OM
7/113/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   4.869,9ČP/OČ/OM
27/38/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 34.   113.8718,0ČP/OČ/OM
4/43/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
9.   77.0611,2ČP/OČ/OM
40/42/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 30.   99.3215,6ČP/OČ/OM
8/61/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   79.9411,6ČP/OČ/OM
35/24/0
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 15.   27.9927,7
10
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 11.   14.9516,4
34
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 8.   14.9715,9
48
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 17.   28.0026,9
10
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 3.   2.405,0
30
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 5.   68.827,9
22
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd    
0
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 25.   3551.747.361,1
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
14
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8.   14.1013,8
63
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
7.   33.3623,4
1
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
14
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C2M sjezd
ŠILAR Jakub
2.   33.165,8
9
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9.   11.1611,3
66
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
8.   42.5430,9
1
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 43.   9.9418,5ČP/OČ/OM
0/80/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
16.   6.9611,3ČP/OČ/OM
25/35/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37.   9.3717,3ČP/OČ/OM
7/157/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   6.6710,7ČP/OČ/OM
27/35/0
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15.   118.8111,4ČP/OČ/OM
27/96/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   125.3211,8ČP/OČ/OM
25/72/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 9.   145.9014,6OM
64
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 9.   103.6010,0OM
56
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
4.   103.509,1OM
8
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
5.   86.807,4OM
8
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 7.   107.3010,7OM
66
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 9.   108.9010,9OM
61
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
4.   88.708,0OM
12
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C2M sjezd
ŠILAR Jakub
5.   76.006,7OM
12
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 1.  
27
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 4.   96.2014,5OM
50
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 5.   40.5013,8OM
46
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   78.7013,1OM
37
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   42.9614,1OM
37
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 5.   86.1012,6OM
36
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   45.9915,5OM
40
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 52.   8.4519,1ČP/OČ/OM
0/115/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   7.0213,8ČP/OČ/OM
21/8/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 55.   8.8320,2ČP/OČ/OM
0/121/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   5.1410,3ČP/OČ/OM
33/44/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 27.   5.4910,8ČP/OČ/OM
9/88/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
ŠILAR Jakub
9.   5.9611,3ČP/OČ/OM
40/19/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 22.   92.8112,1ČP/OČ/OM
15/90/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   96.8411,7ČP/OČ/OM
49/36/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 40.   13.2813,6
105
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 43.   0.420,7
111
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   2.100,2
22
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   1.603,2
24
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   24.002,8
26
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   2.705,5
27
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.   -
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
3.   10.108,6
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15.   14.0014,1
47
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
12.   55.4044,0
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd    
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
3.   6.305,0
14
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
   
0
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   130.5015,5
9
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
24
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 49.   13.4520,3ČP/OČ/OM
0/38/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   11.4715,7ČP/OČ/OM
31/23/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 33.   7.0916,2ČP/OČ/OM
4/122/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   4.9810,1ČP/OČ/OM
37/29/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 14.   79.249,4ČP/OČ/OM
29/114/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 19.   9.7011,5ČP/OČ/OM
19/136/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   11.3212,3ČP/OČ/OM
46/24/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15.   144.7414,2ČP/OČ/OM
27/90/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14.   117.5710,7ČP/OČ/OM
29/90/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
5.   13.6310,5
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 19.   13.5413,9
73
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
7.   84.8864,8
1
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 27.   23.0524,3
78
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 16.   11.9212,6
115
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
26
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25.   123.6712,8ČP/OČ/OM
11/107/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   167.2015,9ČP/OČ/OM
37/37/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27.   98.9211,3ČP/OČ/OM
9/101/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   86.349,2ČP/OČ/OM
46/49/0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 5.   90.8013,7OM
44
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 7.   54.2018,1OM
36
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.   OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.   OM
0
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
18
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 44.   5.9613,6ČP/OČ/OM
6/113/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
20.   8.8318,6ČP/OČ/OM
19/2/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 39.   6.9616,2ČP/OČ/OM
13/143/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 28.   120.7319,5ČP/OČ/OM
8/42/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 15.   5.4510,7
102
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   8.7116,6
1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 19.   28.1028,0
7
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   5.805,4
8
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36.   23.1026,0
24
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 2.   8.101,7
33
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11.   10.5010,3
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10.   8.809,6
53
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28.   5.1711,5ČP/OČ/OM
8/87/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30.   7.8618,1ČP/OČ/OM
6/87/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 27.   183.9115,8ČP/OČ/OM
9/91/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
ŠILAR Jakub
8.   177.0313,2ČP/OČ/OM
43/11/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 29.   191.1616,2ČP/OČ/OM
7/85/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   196.1214,8ČP/OČ/OM
46/29/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
23
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
10
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 22.   116.0915,4ČP/OČ/OM
15/72/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   83.6912,2ČP/OČ/OM
37/12/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 26.   7.2214,5ČP/OČ/OM
11/78/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   7.5514,4ČP/OČ/OM
31/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 40.   7.0815,9ČP/OČ/OM
12/101/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   8.7817,8ČP/OČ/OM
23/2/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 41.   6.7915,1ČP/OČ/OM
9/90/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
16.   7.4114,9ČP/OČ/OM
27/8/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 2.   32.404,1
44
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3.   2.405,4
45
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3.   54.607,1
42
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5.   2.605,7
33
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 23.   9.8714,4
298
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
ŠILAR Jakub
6.   9.4610,9
27
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 50.   20.8529,1
26
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 35.   11.7917,2
249
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
ŠILAR Jakub
11.   21.7125,9
6
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 50.   19.8227,5
24
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16.   17.3016,5
8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6.   5.305,5
76
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
11.   33.1026,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   32.507,1
41
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11.   11.6011,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
10
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5.   7.708,0
78
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
8.   18.9014,2
3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 21.   108.9614,5ČP/OČ/OM
19/42/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 24.   7.7216,1ČP/OČ/OM
14/66/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   3954.777.873,3ČP/OČ/OM
27/6/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 40.   7.6017,3ČP/OČ/OM
8/98/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
17.   8.9818,9ČP/OČ/OM
25/20/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 45.   8.7520,1ČP/OČ/OM
4/93/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   8.1216,9ČP/OČ/OM
25/20/0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   68.608,4
38
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   3.507,7
40
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   65.407,9
43
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   3.407,4
44
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
3.   18.3013,9
2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 9.   15.9017,2
34
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4.   37.6029,4
2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 10.   16.9017,3
33
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9.   21.7019,5
4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6.   8.908,7
25
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   76.9016,3
27
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9.   15.3013,1
4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4.   6.806,6
34
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   3.507,7
40
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
38
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 29.   7.4212,6ČP/OČ/OM
7/60/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   10.2516,2ČP/OČ/OM
29/19/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
39
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3.   44.206,2
35
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3.   53.107,5
42
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 33.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 33.   3548.196.849,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
29
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
12
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23.   112.3811,7ČP/OČ/OM
13/86/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   196.8019,0ČP/OČ/OM
35/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27.   128.0413,5ČP/OČ/OM
9/75/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   196.8219,3ČP/OČ/OM
31/13/0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14.   99.3013,2OM
62
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17.   104.0012,0OM
62
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
5.   119.9014,5OM
12
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   159.9016,8OM
8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 20.   101.4013,4OM
58
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21.   138.5015,6OM
58
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   138.5016,9OM
12
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
9.   178.4018,4OM
8
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 28.   4.048,9ČP/OČ/OM
29/152/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   7.4715,5ČP/OČ/OM
33/9/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 30.   4.8010,6ČP/OČ/OM
19/110/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   4.889,8ČP/OČ/OM
33/9/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 35.   20.9531,6
128
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 16.   13.8419,6
215
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 9.   20.8018,7
6
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 2.   0.900,8
53
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 11.   25.5021,0
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   2.502,0
4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 2.   3.002,7
61
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   34.504,7
23
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 18.   2.595,7ČP/OČ/OM
23/43/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   4.9810,6ČP/OČ/OM
33/2/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 12.   0.970,0ČP/OČ/OM
35/61/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ŠILAR Jakub
22.   5.270,3ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
20
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 21.   50.8410,0ČP/OČ/OM
15/89/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   87.8315,8ČP/OČ/OM
29/14/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 24.   56.4411,1-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   83.9215,1-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   67.609,3
17
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
4.   35.604,2
3
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20.   158.2815,2ČP/OČ/OM
17/14/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18.   154.1614,8ČP/OČ/OM
21/20/0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11.   94.1018,6OM
41
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18.   124.1019,0OM
37
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   133.7025,8OM
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   125.8017,2OM
1
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   48.909,1
17
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
31
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
4
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
21
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21.   53.3710,5ČP/OČ/OM
15/84/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   94.3417,3ČP/OČ/OM
35/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19.   5.148,2ČP/OČ/OM
19/70/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   7.8911,7ČP/OČ/OM
35/20/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 12.   103.5011,9ČP/OČ/OM
33/105/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 13.   87.3010,0ČP/OČ/OM
31/80/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
2.   45.305,4
3
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   14.601,9
17
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   149.5014,3ČP/OČ/OM
25/37/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   150.0014,5ČP/OČ/OM
25/25/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 5. 1/ 76.909,6OM
53
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 7.   99.3010,4OM
44
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 6.   78.4010,0OM
53
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 6.   88.509,6OM
52
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   177.7021,2OM
10
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 7.   103.6013,1OM
59
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 11.   102.5013,1OM
39
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 13.   114.5014,6OM
32
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 11.   107.7013,7OM
36
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   187.8022,1OM
10
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 8.   79.7011,2OM
12
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 8.   79.8013,4OM
11
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 1.  
12
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20.   ČP/OČ/OM
17/47/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   ČP/OČ/OM
12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
17.   9.7413,6ČP/OČ/OM
9/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 26.   5.468,3ČP/OČ/OM
10/22/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 1.  
8
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1M sjezd 150.   3558.898.659,1-
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 16.   14.8711,6ČP/OČ/OM
25/0/25
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 16.   17.1013,5ČP/OČ/OM
25/0/38
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 23.   21.2011,0ČP/OČ/OM
15/0/42
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 23.   140.8915,4ČP/OČ/OM
17/0/38
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 21.   139.9013,5ČP/OČ/OM
15/0/31
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 21.   139.9013,5ČP/OČ/OM
15/0/31
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 17.   15.6110,4ČP/OČ/OM
23/0/40
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 21.   126.7314,5ČP/OČ/OM
15/0/13
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 19.   176.6017,3ČP/OČ/OM
21/0/19
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 19.   186.4018,0ČP/OČ/OM
21/0/19
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
16.   22.4022,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
sobota
ŠILAR Jakub
4.   20.4017,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
23.   23.4024,8-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
neděle
ŠILAR Jakub
1.   -
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
ŠILAR Jakub
2.   2.001,5-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
8.   8.608,2-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
ŠILAR Jakub
2.   2.501,9-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
7.   8.808,7-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 52.   195.6287,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C2M slalom
Šilar Jakub
15.   527.81222,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1M slalom     -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 05.08.23 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 13.08.20 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 20.07.20 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 16.07.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 18.06.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.05.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1789|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Nováková Andrea
1/1 0
354.K1M 1/1 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Šilar Jakub
2/2 60
37.K1M 2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
2/2 100
28.K1M 4/4 299
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Šilar Jakub
5/8 40
11.K1M 5/8 151

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.C1M 2/2 20
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 28
54.C2X
Nováková Andrea
2/2 2
285.K1M 4/4 211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 156
29.K1M 6/8 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 182
26.K1M 5/13 561
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Šilar Jakub
5/10 40
10.K1M 5/14 297

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Šilar Jakub
5/5 31
 C2X
Nováková Andrea
2/2 0
149.K1M 5/6 482
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Šilar Jakub
8/10 288
27.K1M 8/12 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 1/1 9
10.C2M
Šilar Jakub
5/10 195
21.K1M 5/19 608
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
5/12 0
19.K1M 5/18 194

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 23
22.C2M
Šilar Jakub
2/2 24
333.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Šilar Jakub
4/4 108
31.K1M 7/7 57
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Šilar Jakub
5/5 43
14.K1M 5/10 536
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 4/4 71
27.C2M
Šilar Jakub
4/4 54
60.C2X
Nováková Andrea
2/2 3
94.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
4/4 118
28.K1M 4/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Šilar Jakub
5/9 44
15.K1M 5/10 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 2/2 8
41.C2M
Šilar Jakub
2/2 22
74.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 4
325.K1M 4/4 126
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
6/8 147
29.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/10 84
16.K1M 5/21 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Šilar Jakub
5/12 40
28.K1M 5/12 240

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 8
59.C2M
Šilar Jakub
2/2 12
127.K1M 4/4 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
5/5 128
19.K1M 6/7 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
5/8 43
19.K1M 5/10 455
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 2
36.K1M 5/9 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M211710251515153127
K1M372927312829192647

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C2X385472-60--
K1M35428514933394325127
C1M-234-146116202196
C2M-312122277459

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M151410201614153649
K1M282621141516191531
C1M--44------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M5816194913141725
K1M1110197413328361984
Fotky nenalezeny.
0|1789|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Nováková Andrea
1/1 0
354.K1M 1/1 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Šilar Jakub
2/2 60
37.K1M 2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
2/2 100
28.K1M 4/4 299
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Šilar Jakub
5/8 40
11.K1M 5/8 151

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.C1M 2/2 20
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 28
54.C2X
Nováková Andrea
2/2 2
285.K1M 4/4 211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 156
29.K1M 6/8 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 182
26.K1M 5/13 561
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Šilar Jakub
5/10 40
10.K1M 5/14 297

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Šilar Jakub
5/5 31
 C2X
Nováková Andrea
2/2 0
149.K1M 5/6 482
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Šilar Jakub
8/10 288
27.K1M 8/12 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 1/1 9
10.C2M
Šilar Jakub
5/10 195
21.K1M 5/19 608
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
5/12 0
19.K1M 5/18 194

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 23
22.C2M
Šilar Jakub
2/2 24
333.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Šilar Jakub
4/4 108
31.K1M 7/7 57
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Šilar Jakub
5/5 43
14.K1M 5/10 536
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 4/4 71
27.C2M
Šilar Jakub
4/4 54
60.C2X
Nováková Andrea
2/2 3
94.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
4/4 118
28.K1M 4/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Šilar Jakub
5/9 44
15.K1M 5/10 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 2/2 8
41.C2M
Šilar Jakub
2/2 22
74.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 4
325.K1M 4/4 126
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
6/8 147
29.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/10 84
16.K1M 5/21 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Šilar Jakub
5/12 40
28.K1M 5/12 240

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 8
59.C2M
Šilar Jakub
2/2 12
127.K1M 4/4 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
5/5 128
19.K1M 6/7 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
5/8 43
19.K1M 5/10 455
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 2
36.K1M 5/9 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M211710251515153127
K1M372927312829192647

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C2X385472-60--
K1M35428514933394325127
C1M-234-146116202196
C2M-312122277459

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M151410201614153649
K1M282621141516191531
C1M--44------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2M5816194913141725
K1M1110197413328361984

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 12 29 146 1 74 292
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody11.68.0169
K1M15.610.0829
C2M2.92.0122
C1M18.911.0912
C2X9.08.086
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody913,068,734,31826,169
K1M00,026,900,026,929
C2M940,9418,2313,61672,722
C1M00,000,000,000,012
C2X00,000,000,000,06
Celkem913,068,734,31826,169
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody12860855643,8
K1M5713622849,1
C2M4231681433,3
C1M186841372,2
C2X1188819,1
Celkem12860855643,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 30
16.04.22
USD Troja
17.09.05
pořadí7.15.
odstup % *)64,8222,1
% poražených soupeřů *)------
pořadí20052022celkem
průměr15.07.011.0
medián1577
modus1577
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)222,164,8143,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,00,0
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 30
16.04.22
USD Roudnice
23.09.06
pořadí27.52.
odstup % *)24,387,1
% poražených soupeřů *)77,012,1
pořadí20062022celkem
průměr52.027.039.5
medián522727
modus522727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)87,124,355,7
průměrné % poražených soupeřů *)12,177,044,6
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Krejza Filipsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí15.17.19.11.50.50.16.11.9.9.9.11.
odstup %27,726,928,010,329,127,516,511,219,513,118,721,0
% poražených soupeřů48,144,837,966,738,035,542,361,546,746,752,933,3
pořadí20182019202020212023celkem
průměr10.09.031.815.016.018.9
medián9916111511
modus995011159
počet závodů2242212
průměrný odstup od vítěze %19,816,321,119,227,320,8
průměrné % poražených soupeřů43,146,744,352,346,546,2
počet jízd2382318
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
100,0%
8
66,7%
čistých jízd1
50,0%
3
100,0%
5
62,5%
1
50,0%
2
66,7%
12
66,7%

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.1.3.3.5.7.2.1.6.11.1.1.3.4.1.1.1.2.1.4.2.2.
odstup %0,00,08,65,010,564,85,40,010,925,90,00,013,929,40,00,00,02,00,017,11,91,5
% poražených soupeřů100,0100,085,786,733,3---88,9100,073,741,2100,0100,066,757,1100,0100,0100,080,0100,085,790,092,9
pořadí2009201820192020202120222023celkem
průměr2.31.52.34.81.54.51.02.9
medián21111312
modus21111311
počet závodů424424222
průměrný odstup od vítěze %5,11,010,89,22,722,20,09,0
průměrné % poražených soupeřů92,290,081,078,794,551,4100,081,0
počet jízd848846442
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
8
36,4%
čistých jízd1
12,5%
3
75,0%
1
12,5%
4
50,0%
2
50,0%
1
16,7%
2
50,0%
14
33,3%

Kategorie C2X

Krejza Filipsl 82
16.06.24
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 75
19.06.22
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí8.7.8.12.11.8.
odstup %28,923,430,944,026,214,2
% poražených soupeřů12,514,312,58,39,130,0
pořadí2020202220232024celkem
průměr9.512.07.58.09.0
medián812788
modus812788
počet závodů21216
průměrný odstup od vítěze %20,244,027,128,927,9
průměrné % poražených soupeřů19,68,313,412,514,5
počet jízd423211
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 82
16.06.24
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí4.11.8.8.9.40.43.15.19.27.16.36.10.23.35.6.5.9.10.6.4.35.16.2.2.23.16.7.8.
odstup %4,716,415,913,811,313,60,714,113,924,312,626,09,614,417,25,58,017,217,38,76,631,619,60,82,724,822,18,78,2
% poražených soupeřů95,283,387,989,488,474,273,280,679,377,084,849,387,586,379,392,394,074,275,086,892,972,488,398,098,172,882,489,190,8
pořadí20092018201920202021202220232024celkem
průměr13.513.87.317.323.026.79.04.015.6
medián826610198410
modus72451015848
počet závodů4444264129
průměrný odstup od vítěze %16,013,712,511,317,813,214,44,713,5
průměrné % poražených soupeřů83,889,282,288,068,478,287,395,283,5
počet jízd88884128258
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
7
24,1%
čistých jízd3
37,5%
5
62,5%
4
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
6
50,0%
5
62,5%
0
0,0%
29
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí14.13.9.11.6.10.7.7.10.11.13.12.14.15.17.
odstup %12,311,211,211,611,715,99,214,812,219,019,310,615,80,013,6
% poražených soupeřů38,142,911,19,137,543,857,168,418,29,120,042,131,612,55,9
pořadí20162018201920202021202220232024celkem
průměr16.013.012.010.07.07.710.013.511.3
medián151211107791311
modus15121110769137
počet závodů2221132215
průměrný odstup od vítěze %6,813,219,112,214,812,311,411,712,6
průměrné % poražených soupeřů9,236,914,618,268,446,110,140,529,8

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí25.22.34.30.15.16.22.14.15.14.25.27.28.29.22.21.23.27.18.21.20.18.12.13.16.16.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %13,812,218,015,611,411,812,19,414,210,712,811,319,516,215,414,511,713,55,710,015,214,811,910,014,314,50,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů66,770,019,532,654,851,643,261,863,262,955,651,910,066,741,728,658,551,973,868,329,637,042,150,034,834,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018201920202021202220232024celkem
průměr20.723.014.319.323.722.028.519.523.823.521.0
medián2120131823222815162221
modus2120161821222814152221
počet závodů624431264234
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,711,413,215,417,811,814,213,013,0
průměrné % poražených soupeřů40,158,240,452,246,341,738,456,439,668,447,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí14.13.10.7.7.10.12.14.
odstup %12,311,215,99,214,812,210,615,8
% poražených soupeřů38,142,943,857,168,418,242,131,6
pořadí20182020202120222024celkem
průměr13.010.07.08.513.510.9
medián1210771310
modus121077137
počet závodů211228
průměrný odstup od vítěze %13,212,214,812,611,712,7
průměrné % poražených soupeřů36,918,268,450,540,542,8

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 31
23.04.23
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
pořadí25.22.15.14.25.27.29.22.18.21.20.
odstup %13,812,211,49,412,811,316,215,45,710,015,2
% poražených soupeřů66,770,054,861,855,651,966,741,773,868,329,6
pořadí201820202021202220232024celkem
průměr19.722.029.022.015.023.521.6
medián20222925152222
modus18222914152222
počet závodů31131211
průměrný odstup od vítěze %10,315,416,211,211,413,012,1
průměrné % poražených soupeřů57,241,766,756,454,868,458,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 81
24.06.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí14.13.9.11.2.6.10.7.7.1.10.1.1.1.1.11.13.1.12.1.14.4.1.11.2.15.17.
odstup %12,311,211,211,65,811,715,99,214,80,012,20,00,00,00,019,019,30,010,60,015,84,20,017,35,40,013,6
% poražených soupeřů38,142,911,19,150,037,543,857,168,4100,018,2100,0100,0100,0100,09,120,0---42,1100,031,662,5100,037,580,012,55,9
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr16.04.76.46.53.37.07.77.313.57.3
medián152411779137
modus151111762131
počet závodů23544133227
průměrný odstup od vítěze %6,87,66,19,63,114,812,39,511,78,2
průměrné % poražených soupeřů9,272,547,257,379,668,446,123,440,551,0

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 52
16.05.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 3
21.03.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 101
23.07.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 66
02.06.22
sj 41
01.05.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 158
14.10.21
sj 122
29.08.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 119
25.08.19
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 92
01.07.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.25.22.3.34.30.5.15.16.1.22.2.2.1.1.14.1.25.27.1.28.2.29.1.22.2.3.4.21.3.3.4.3.1.1.3.3.1.23.27.2.18.1.21.4.20.18.4.1.1.21.12.13.2.16.16.1.1.20.26.1.23.21.21.21.19.19.
odstup %2,313,812,21,018,015,67,911,411,80,012,10,22,80,00,09,40,012,811,30,019,51,716,20,015,44,17,17,114,58,47,916,37,70,00,07,56,20,011,713,54,75,70,010,09,315,214,89,10,00,010,511,910,01,914,314,50,00,00,08,30,015,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů96,666,770,093,119,532,676,554,851,6100,043,294,494,7100,0100,061,8100,055,651,9100,010,096,466,7100,041,796,393,191,228,692,693,185,093,9100,0100,091,791,7100,058,551,994,773,8100,068,384,229,637,082,4100,0100,064,342,150,090,034,834,8100,0100,063,552,8100,058,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018201920202021202220232024celkem
průměr20.712.08.712.07.86.415.010.616.813.011.6
medián21141833221535
modus2111183111121
počet závodů64107125496467
průměrný odstup od vítěze %15,42,17,28,57,86,79,35,410,87,38,1
průměrné % poražených soupeřů40,179,169,869,782,384,568,378,055,881,671,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí14.13.4.1.3.1.1.1.9.11.5.4.5.4.6.10.7.1.1.7.10.11.13.5.6.7.9.12.14.6.7.11.6.6.15.17.
odstup %12,311,212,70,011,00,00,00,011,211,67,49,16,78,011,715,99,20,00,014,812,219,019,314,516,816,918,410,615,825,817,217,321,222,10,013,6
% poražených soupeřů38,142,950,0100,060,0100,0100,0100,011,19,133,340,042,950,037,543,857,1------68,418,29,120,020,016,714,311,142,131,616,714,337,537,537,512,55,9
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr16.07.79.88.510.07.05.06.34.87.3
medián156771076516
modus156651071411
počet závodů23461156836
průměrný odstup od vítěze %6,820,217,417,512,214,87,49,05,911,5
průměrné % poražených soupeřů9,237,526,215,218,268,427,731,173,936,9

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí25.22.7.7.6.7.5.5.34.30.15.16.9.9.7.9.4.5.4.4.4.5.22.14.25.27.7.5.28.29.22.21.23.27.14.17.20.21.18.21.20.18.11.18.21.12.13.16.16.5.7.6.6.11.7.11.13.8.8.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %13,812,212,912,29,711,611,912,218,015,611,411,810,014,610,710,914,513,814,113,115,512,612,19,412,811,318,113,719,516,215,414,511,713,513,212,013,415,65,710,015,214,818,619,010,511,910,014,314,59,610,49,610,013,113,113,714,613,411,20,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů66,770,078,678,682,879,384,084,019,532,654,851,681,882,685,781,088,985,289,789,789,385,743,261,855,651,981,887,510,066,741,728,658,551,974,069,867,266,173,868,329,637,067,755,364,342,150,034,834,888,982,487,587,869,780,065,558,656,358,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018201920202021202220232024celkem
průměr20.723.010.717.720.422.028.511.713.810.514.9
medián2120111821222859715
modus21206182122284977
počet závodů621567121010867
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,013,913,415,417,813,313,112,013,0
průměrné % poražených soupeřů40,158,264,155,359,441,738,473,666,478,062,8

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.15.16.15.18.12.9.13.10.7.20.13.16.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,315,710,112,318,614,414,97.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,750,062,545,529,67,740,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr11.016.316.014.520.011.515.314.4
medián1114151320101515
modus111314132071515
počet závodů134216421
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,314,718,612,311,8387,2
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,123,929,648,044,135,3

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí33.33.43.37.52.55.27.49.33.19.44.39.28.30.26.41.24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %18,68,518,517,319,120,210,820,316,211,513,616,211,518,114,515,116,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,060,549,456,654,151,456,744,863,264,057,062,060,958,047,960,447,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí20112017201820192020202120222023celkem
průměr18.019.023.334.533.535.339.236.531.7
medián161928292630333330
modus161912242628193333
počet závodů4134246428
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,514,814,916,315,713,9
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,354,259,555,757,657,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí15.15.16.15.18.12.13.10.13.13.22.
odstup %15,29,911,310,713,810,315,710,114,49,80,3
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,250,062,57,742,9---
pořadí2018202020222023celkem
průměr17.513.013.315.314.7
medián1313121515
modus1313101513
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %5,014,412,511,811,0
průměrné % poražených soupeřů21,57,749,044,138,4

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí33.33.43.37.52.55.49.33.26.30.12.
odstup %18,68,518,517,319,120,220,316,214,510,60,0
% poražených soupeřů64,060,549,456,654,151,444,863,247,964,283,6
pořadí2018202020222023celkem
průměr21.026.047.336.536.6
medián1226493333
modus1226333333
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %5,314,519,015,714,9
průměrné % poražených soupeřů73,947,953,457,658,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 123
28.08.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.15.16.15.18.12.9.7.20.10.13.18.16.1.1.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,312,318,616,614,417,814,90,00,07.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,745,529,6---7,732,040,0100,0100,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr11.016.316.09.815.011.515.313.5
medián111415131091515
modus11131411071515
počet závodů134524423
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,39,417,611,911,8353,9
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,155,914,843,944,137,5

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí33.33.3.25.43.37.52.55.27.2.2.19.44.39.15.28.30.26.40.41.3.5.24.40.45.3.3.29.33.33.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %18,68,55,07.361,118,517,319,120,210,83,25,511,513,616,210,711,518,114,515,915,15,45,716,117,320,17,77,412,66.849,83.977,08,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,060,591,7---49,456,654,151,456,795,895,764,057,062,066,760,958,047,961,460,494,188,247,754,748,893,993,950,0------64,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí20112017201820192020202120222023celkem
průměr18.019.023.326.323.031.226.229.025.6
medián161928292630193327
modus16191233152333
počet závodů4138556638
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,51.363,511,314,011,71.238,1489,7
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,848,670,460,969,653,760,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí15.15.18.12.
odstup %15,29,913,810,3
% poražených soupeřů46,241,729,254,2
pořadí20222023celkem
průměr15.015.015.0
medián121515
modus121515
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,012,512,3
průměrné % poražených soupeřů41,744,042,8

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí33.33.52.55.
odstup %18,68,519,120,2
% poražených soupeřů64,060,554,151,4
pořadí20222023celkem
průměr53.533.043.3
medián523333
modus523333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %19,713,516,6
průměrné % poražených soupeřů52,862,357,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.15.16.15.18.12.9.7.20.13.18.16.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,312,318,614,417,814,97.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,745,529,67,732,040,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr11.016.316.015.720.011.515.314.9
medián111415162091515
modus111314132071515
počet závodů134314420
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,315,718,611,911,8406,1
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,126,629,643,944,133,1

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí33.33.43.37.52.55.27.19.44.39.28.30.26.40.41.24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %18,68,518,517,319,120,210,811,513,616,211,518,114,515,915,116,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,060,549,456,654,151,456,764,057,062,060,958,047,961,460,447,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí20112017201820192020202120222023celkem
průměr18.019.023.334.535.735.338.336.531.3
medián161928294030273330
modus161912242628193316
počet závodů4134344427
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,515,114,915,415,713,7
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,356,659,556,657,658,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále