Krejza Filip, 1989

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064010
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   78.7013,1OM
37
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   42.9614,1OM
37
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 5.   86.1012,6OM
36
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 4.   45.9915,5OM
40
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 52.   8.4519,1ČP/OČ/OM
0/115/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   7.0213,8ČP/OČ/OM
21/8/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 55.   8.8320,2ČP/OČ/OM
0/121/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   5.1410,3ČP/OČ/OM
33/44/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 27.   5.4910,8ČP/OČ/OM
9/88/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
ŠILAR Jakub
9.   5.9611,3ČP/OČ/OM
40/19/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 22.   92.8112,1ČP/OČ/OM
15/90/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   96.8411,7ČP/OČ/OM
49/36/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 40.   13.2813,6
105
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 43.   0.420,7
111
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   2.100,2
22
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   1.603,2
24
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   24.002,8
26
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 2.   2.705,5
27
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.   -
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
3.   10.108,6
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15.   14.0014,1
47
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
12.   55.4044,0
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd    
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
3.   6.305,0
14
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
   
0
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   130.5015,5
9
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
24
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 49.   13.4520,3ČP/OČ/OM
0/38/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   11.4715,7ČP/OČ/OM
31/23/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 33.   7.0916,2ČP/OČ/OM
4/122/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   4.9810,1ČP/OČ/OM
37/29/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 14.   79.249,4ČP/OČ/OM
29/114/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 19.   9.7011,5ČP/OČ/OM
19/136/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   11.3212,3ČP/OČ/OM
46/24/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15.   144.7414,2ČP/OČ/OM
27/90/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14.   117.5710,7ČP/OČ/OM
29/90/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
5.   13.6310,5
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 19.   13.5413,9
73
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
7.   84.8864,8
1
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 27.   23.0524,3
78
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
ŠILAR Jakub
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 16.   11.9212,6
115
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
26
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25.   123.6712,8ČP/OČ/OM
11/107/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   167.2015,9ČP/OČ/OM
37/37/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27.   98.9211,3ČP/OČ/OM
9/101/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   86.349,2ČP/OČ/OM
46/49/0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 5.   90.8013,7OM
44
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 7.   54.2018,1OM
36
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.   OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.   OM
0
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
18
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 44.   5.9613,6ČP/OČ/OM
6/113/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
20.   8.8318,6ČP/OČ/OM
19/2/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 39.   6.9616,2ČP/OČ/OM
13/143/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 28.   120.7319,5ČP/OČ/OM
8/42/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 15.   5.4510,7
102
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   8.7116,6
1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 19.   28.1028,0
7
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   5.805,4
8
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36.   23.1026,0
24
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 2.   8.101,7
33
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11.   10.5010,3
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10.   8.809,6
53
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28.   5.1711,5ČP/OČ/OM
8/87/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30.   7.8618,1ČP/OČ/OM
6/87/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 27.   183.9115,8ČP/OČ/OM
9/91/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
ŠILAR Jakub
8.   177.0313,2ČP/OČ/OM
43/11/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 29.   191.1616,2ČP/OČ/OM
7/85/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   196.1214,8ČP/OČ/OM
46/29/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
23
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
10
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 22.   116.0915,4ČP/OČ/OM
15/72/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠILAR Jakub
10.   83.6912,2ČP/OČ/OM
37/12/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 26.   7.2214,5ČP/OČ/OM
11/78/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   7.5514,4ČP/OČ/OM
31/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 40.   7.0815,9ČP/OČ/OM
12/101/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   8.7817,8ČP/OČ/OM
23/2/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 41.   6.7915,1ČP/OČ/OM
9/90/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
16.   7.4114,9ČP/OČ/OM
27/8/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 2.   32.404,1
44
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3.   2.405,4
45
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3.   54.607,1
42
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5.   2.605,7
33
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 23.   9.8714,4
298
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
ŠILAR Jakub
6.   9.4610,9
27
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 50.   20.8529,1
26
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 35.   11.7917,2
249
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
ŠILAR Jakub
11.   21.7125,9
6
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 50.   19.8227,5
24
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16.   17.3016,5
8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6.   5.305,5
76
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
11.   33.1026,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   32.507,1
41
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11.   11.6011,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
10
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5.   7.708,0
78
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NOVÁKOVÁ Andrea
8.   18.9014,2
3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 21.   108.9614,5ČP/OČ/OM
19/42/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 24.   7.7216,1ČP/OČ/OM
14/66/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   3954.777.873,3ČP/OČ/OM
27/6/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 40.   7.6017,3ČP/OČ/OM
8/98/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
17.   8.9818,9ČP/OČ/OM
25/20/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 45.   8.7520,1ČP/OČ/OM
4/93/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
18.   8.1216,9ČP/OČ/OM
25/20/0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   68.608,4
38
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   3.507,7
40
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   65.407,9
43
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3.   3.407,4
44
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
3.   18.3013,9
2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 9.   15.9017,2
34
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4.   37.6029,4
2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 10.   16.9017,3
33
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9.   21.7019,5
4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6.   8.908,7
25
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   76.9016,3
27
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9.   15.3013,1
4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
11
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4.   6.806,6
34
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   3.507,7
40
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
38
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 29.   7.4212,6ČP/OČ/OM
7/60/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   10.2516,2ČP/OČ/OM
29/19/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
39
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3.   44.206,2
35
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3.   53.107,5
42
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 33.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 33.   3548.196.849,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
29
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
12
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23.   112.3811,7ČP/OČ/OM
13/86/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   196.8019,0ČP/OČ/OM
35/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27.   128.0413,5ČP/OČ/OM
9/75/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   196.8219,3ČP/OČ/OM
31/13/0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14.   99.3013,2OM
62
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17.   104.0012,0OM
62
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
5.   119.9014,5OM
12
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   159.9016,8OM
8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 20.   101.4013,4OM
58
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21.   138.5015,6OM
58
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   138.5016,9OM
12
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
9.   178.4018,4OM
8
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 28.   4.048,9ČP/OČ/OM
29/152/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   7.4715,5ČP/OČ/OM
33/9/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 30.   4.8010,6ČP/OČ/OM
19/110/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠILAR Jakub
13.   4.889,8ČP/OČ/OM
33/9/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 35.   20.9531,6
128
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 16.   13.8419,6
215
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 9.   20.8018,7
6
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 2.   0.900,8
53
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 11.   25.5021,0
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   2.502,0
4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 2.   3.002,7
61
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   34.504,7
23
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 18.   2.595,7ČP/OČ/OM
23/43/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   4.9810,6ČP/OČ/OM
33/2/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 12.   0.970,0ČP/OČ/OM
35/61/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ŠILAR Jakub
22.   5.270,3ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
20
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 21.   50.8410,0ČP/OČ/OM
15/89/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠILAR Jakub
14.   87.8315,8ČP/OČ/OM
29/14/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 24.   56.4411,1-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠILAR Jakub
12.   83.9215,1-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   67.609,3
17
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
4.   35.604,2
3
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20.   158.2815,2ČP/OČ/OM
17/14/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18.   154.1614,8ČP/OČ/OM
21/20/0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11.   94.1018,6OM
41
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18.   124.1019,0OM
37
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   133.7025,8OM
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŠILAR Jakub
7.   125.8017,2OM
1
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 4.   48.909,1
17
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
31
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
4
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
21
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21.   53.3710,5ČP/OČ/OM
15/84/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   94.3417,3ČP/OČ/OM
35/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19.   5.148,2ČP/OČ/OM
19/70/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
11.   7.8911,7ČP/OČ/OM
35/20/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 12.   103.5011,9ČP/OČ/OM
33/105/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 13.   87.3010,0ČP/OČ/OM
31/80/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠILAR Jakub
2.   45.305,4
3
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   14.601,9
17
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   149.5014,3ČP/OČ/OM
25/37/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   150.0014,5ČP/OČ/OM
25/25/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 5. 1/ 76.909,6OM
53
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 7.   99.3010,4OM
44
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 6.   78.4010,0OM
53
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 6.   88.509,6OM
52
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   177.7021,2OM
10
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 7.   103.6013,1OM
59
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 11.   102.5013,1OM
39
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 13.   114.5014,6OM
32
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 11.   107.7013,7OM
36
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ŠILAR Jakub
6.   187.8022,1OM
10
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 8.   79.7011,2OM
12
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 8.   79.8013,4OM
11
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 1.  
12
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20.   ČP/OČ/OM
17/47/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
15.   ČP/OČ/OM
12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠILAR Jakub
17.   9.7413,6ČP/OČ/OM
9/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 26.   5.468,3ČP/OČ/OM
10/22/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 1.  
8
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1M sjezd 150.   3558.898.659,1-
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 16.   14.8711,6ČP/OČ/OM
25/0/25
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 16.   17.1013,5ČP/OČ/OM
25/0/38
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 23.   21.2011,0ČP/OČ/OM
15/0/42
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 23.   140.8915,4ČP/OČ/OM
17/0/38
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 21.   139.9013,5ČP/OČ/OM
15/0/31
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 21.   139.9013,5ČP/OČ/OM
15/0/31
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 17.   15.6110,4ČP/OČ/OM
23/0/40
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 21.   126.7314,5ČP/OČ/OM
15/0/13
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 19.   176.6017,3ČP/OČ/OM
21/0/19
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 19.   186.4018,0ČP/OČ/OM
21/0/19
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
16.   22.4022,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
sobota
ŠILAR Jakub
4.   20.4017,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
23.   23.4024,8-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
neděle
ŠILAR Jakub
1.   -
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
ŠILAR Jakub
2.   2.001,5-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
8.   8.608,2-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
ŠILAR Jakub
2.   2.501,9-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
7.   8.808,7-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 52.   195.6287,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C2M slalom
Šilar Jakub
15.   527.81222,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1M slalom     -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 13.08.20 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 1 20.07.20 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 16.07.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 18.06.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.05.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1789|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Šilar Jakub
5/5 31
 C2X
Nováková Andrea
2/2 0
149.K1M 5/6 482
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Šilar Jakub
8/10 288
27.K1M 8/12 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 1/1 9
10.C2M
Šilar Jakub
5/10 195
21.K1M 5/19 608
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
5/12 0
19.K1M 5/18 194

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 23
22.C2M
Šilar Jakub
2/2 24
333.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Šilar Jakub
4/4 108
31.K1M 7/7 57
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Šilar Jakub
5/5 43
14.K1M 5/10 536
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 4/4 71
27.C2M
Šilar Jakub
4/4 54
60.C2X
Nováková Andrea
2/2 3
94.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
4/4 118
28.K1M 4/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Šilar Jakub
5/9 44
15.K1M 5/10 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 2/2 8
41.C2M
Šilar Jakub
2/2 22
74.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 4
325.K1M 4/4 126
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
6/8 147
29.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/10 84
16.K1M 5/21 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Šilar Jakub
5/12 40
28.K1M 5/12 240

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 8
59.C2M
Šilar Jakub
2/2 12
127.K1M 4/4 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
5/5 128
19.K1M 6/7 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
5/8 43
19.K1M 5/10 455
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 2
36.K1M 5/9 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C2M10251515153127
K1M27312829192647

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C2M2122277459
C2X72-60--
K1M14933394325127
C1M-146116202196

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M44------
C2M10201614153649
K1M21141516191531

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C2M16194913141725
K1M197413328361984
Fotky nenalezeny.
0|1789|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Šilar Jakub
5/5 31
 C2X
Nováková Andrea
2/2 0
149.K1M 5/6 482
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Šilar Jakub
8/10 288
27.K1M 8/12 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 1/1 9
10.C2M
Šilar Jakub
5/10 195
21.K1M 5/19 608
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
5/12 0
19.K1M 5/18 194

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 23
22.C2M
Šilar Jakub
2/2 24
333.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Šilar Jakub
4/4 108
31.K1M 7/7 57
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Šilar Jakub
5/5 43
14.K1M 5/10 536
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 4/4 71
27.C2M
Šilar Jakub
4/4 54
60.C2X
Nováková Andrea
2/2 3
94.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
4/4 118
28.K1M 4/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Šilar Jakub
5/9 44
15.K1M 5/10 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 2/2 8
41.C2M
Šilar Jakub
2/2 22
74.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 4
325.K1M 4/4 126
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
6/8 147
29.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/10 84
16.K1M 5/21 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Šilar Jakub
5/12 40
28.K1M 5/12 240

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 8
59.C2M
Šilar Jakub
2/2 12
127.K1M 4/4 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
5/5 128
19.K1M 6/7 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
5/8 43
19.K1M 5/10 455
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 2
36.K1M 5/9 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C2M10251515153127
K1M27312829192647

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C2M2122277459
C2X72-60--
K1M14933394325127
C1M-146116202196

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M44------
C2M10201614153649
K1M21141516191531

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C2M16194913141725
K1M197413328361984

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25 10 24 118 1 55 233
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody12.39.0157
K1M17.215.01624
C2M3.12.0120
C1M19.511.0910
C2X10.311.083
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody712,3610,535,31628,157
K1M00,028,300,028,324
C2M735,0420,0315,01470,020
C1M00,000,000,000,010
C2X00,000,000,000,03
Celkem712,3610,535,31628,157
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10647444744,3
K1M4712232348,9
C2M3831081231,6
C1M151611173,3
C2X6264116,7
Celkem10647444744,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 30
16.04.22
USD Troja
17.09.05
pořadí7.15.
odstup % *)64,8222,1
% poražených soupeřů *)------
pořadí20052022celkem
průměr15.07.011.0
medián1577
modus1577
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)222,164,8143,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,00,0
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 30
16.04.22
USD Roudnice
23.09.06
pořadí27.52.
odstup % *)24,387,1
% poražených soupeřů *)77,012,1
pořadí20062022celkem
průměr52.027.039.5
medián522727
modus522727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)87,124,355,7
průměrné % poražených soupeřů *)12,177,044,6
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Krejza Filipsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí19.11.50.50.16.11.9.9.9.11.
odstup %28,010,329,127,516,511,219,513,118,721,0
% poražených soupeřů37,966,738,035,542,361,546,746,752,933,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr10.09.031.815.019.5
medián99161111
modus9950119
počet závodů224210
průměrný odstup od vítěze %19,816,321,119,219,5
průměrné % poražených soupeřů43,146,744,352,346,2
počet jízd238215
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
6
60,0%
čistých jízd1
50,0%
3
100,0%
5
62,5%
1
50,0%
10
66,7%

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí3.3.5.7.2.1.6.11.1.1.3.4.1.1.1.2.1.4.2.2.
odstup %8,65,010,564,85,40,010,925,90,00,013,929,40,00,00,02,00,017,11,91,5
% poražených soupeřů85,786,733,3---88,9100,073,741,2100,0100,066,757,1100,0100,0100,080,0100,085,790,092,9
pořadí200920182019202020212022celkem
průměr2.31.52.34.81.54.53.1
medián2111132
modus2111131
počet závodů42442420
průměrný odstup od vítěze %5,11,010,89,22,722,29,8
průměrné % poražených soupeřů92,290,081,078,794,551,479,1
počet jízd84884638
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
6
30,0%
čistých jízd1
12,5%
3
75,0%
1
12,5%
4
50,0%
2
50,0%
1
16,7%
12
31,6%

Kategorie C2X

Krejza Filipsl 75
19.06.22
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí12.11.8.
odstup %44,026,214,2
% poražených soupeřů8,39,130,0
pořadí20202022celkem
průměr9.512.010.3
medián81211
modus8128
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %20,244,028,2
průměrné % poražených soupeřů19,68,315,8
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí40.43.15.19.27.16.36.10.23.35.6.5.9.10.6.4.35.16.2.2.23.16.7.8.
odstup %13,60,714,113,924,312,626,09,614,417,25,58,017,217,38,76,631,619,60,82,724,822,18,78,2
% poražených soupeřů74,273,280,679,377,084,849,387,586,379,392,394,074,275,086,892,972,488,398,098,172,882,489,190,8
pořadí200920182019202020212022celkem
průměr13.513.87.317.323.026.717.2
medián8266101915
modus7245101516
počet závodů44442624
průměrný odstup od vítěze %16,013,712,511,317,813,213,7
průměrné % poražených soupeřů83,889,282,288,068,478,282,4
počet jízd888841248
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
7
29,2%
čistých jízd3
37,5%
5
62,5%
4
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
6
50,0%
24
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.10.7.7.10.11.13.12.14.15.17.
odstup %11,715,99,214,812,219,019,310,615,80,013,6
% poražených soupeřů37,543,857,168,418,29,120,042,131,612,55,9
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr16.013.012.010.07.07.711.1
medián151211107711
modus15121110767
počet závodů22211311
průměrný odstup od vítěze %6,813,219,112,214,812,312,9
průměrné % poražených soupeřů9,236,914,618,268,446,131,5

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí22.14.15.14.25.27.28.29.22.21.23.27.18.21.20.18.12.13.16.16.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %12,19,414,210,712,811,319,516,215,414,511,713,55,710,015,214,811,910,014,314,50,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů43,261,863,262,955,651,910,066,741,728,658,551,973,868,329,637,042,150,034,834,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019202020212022celkem
průměr20.723.014.319.323.722.028.519.520.4
medián212013182322281521
modus212016182122281421
počet závodů6244312628
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,711,413,215,417,811,812,8
průměrné % poražených soupeřů40,158,240,452,246,341,738,456,447,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí10.7.7.10.12.14.
odstup %15,99,214,812,210,615,8
% poražených soupeřů43,857,168,418,242,131,6
pořadí2018202020212022celkem
průměr13.010.07.08.510.0
medián12107710
modus1210777
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %13,212,214,812,613,1
průměrné % poražených soupeřů36,918,268,450,543,5

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
pořadí14.25.27.29.22.18.21.20.
odstup %9,412,811,316,215,45,710,015,2
% poražených soupeřů61,855,651,966,741,773,868,329,6
pořadí2018202020212022celkem
průměr19.722.029.022.022.0
medián2022292521
modus1822291414
počet závodů31138
průměrný odstup od vítěze %10,315,416,211,212,0
průměrné % poražených soupeřů57,241,766,756,456,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.10.7.7.1.10.1.1.1.1.11.13.1.12.1.14.4.1.11.2.15.17.
odstup %11,715,99,214,80,012,20,00,00,00,019,019,30,010,60,015,84,20,017,35,40,013,6
% poražených soupeřů37,543,857,168,4100,018,2100,0100,0100,0100,09,120,0---42,1100,031,662,5100,037,580,012,55,9
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr16.04.76.46.53.37.07.76.7
medián152411776
modus151111761
počet závodů235441322
průměrný odstup od vítěze %6,87,66,19,63,114,812,37,7
průměrné % poražených soupeřů9,272,547,257,379,668,446,155,7

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 109
20.08.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 66
02.06.22
sj 41
01.05.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 158
14.10.21
sj 122
29.08.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 119
25.08.19
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 92
01.07.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí22.2.2.1.1.14.1.25.27.1.28.2.29.1.22.2.3.4.21.3.3.4.3.1.1.3.3.1.23.27.2.18.1.21.4.20.18.4.1.1.21.12.13.2.16.16.1.1.20.26.1.23.21.21.21.19.19.
odstup %12,10,22,80,00,09,40,012,811,30,019,51,716,20,015,44,17,17,114,58,47,916,37,70,00,07,56,20,011,713,54,75,70,010,09,315,214,89,10,00,010,511,910,01,914,314,50,00,00,08,30,015,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů43,294,494,7100,0100,061,8100,055,651,9100,010,096,466,7100,041,796,393,191,228,692,693,185,093,9100,0100,091,791,7100,058,551,994,773,8100,068,384,229,637,082,4100,0100,064,342,150,090,034,834,8100,0100,063,552,8100,058,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019202020212022celkem
průměr20.712.08.712.07.86.415.010.610.9
medián21141833224
modus21111831111
počet závodů641071254957
průměrný odstup od vítěze %15,42,17,28,57,86,79,35,47,8
průměrné % poražených soupeřů40,179,169,869,782,384,568,378,072,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.10.7.1.1.7.10.11.13.5.6.7.9.12.14.6.7.11.6.6.15.17.
odstup %11,715,99,20,00,014,812,219,019,314,516,816,918,410,615,825,817,217,321,222,10,013,6
% poražených soupeřů37,543,857,1------68,418,29,120,020,016,714,311,142,131,616,714,337,537,537,512,55,9
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr16.07.79.88.510.07.05.08.5
medián1567710767
modus1566510716
počet závodů234611522
průměrný odstup od vítěze %6,820,217,417,512,214,87,414,2
průměrné % poražených soupeřů9,237,526,215,218,268,427,725,1

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.4.4.5.22.14.25.27.7.5.28.29.22.21.23.27.14.17.20.21.18.21.20.18.11.18.21.12.13.16.16.5.7.6.6.11.7.11.13.8.8.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %14,113,115,512,612,19,412,811,318,113,719,516,215,414,511,713,513,212,013,415,65,710,015,214,818,619,010,511,910,014,314,59,610,49,610,013,113,113,714,613,411,20,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů89,789,789,385,743,261,855,651,981,887,510,066,741,728,658,551,974,069,867,266,173,868,329,637,067,755,364,342,150,034,834,888,982,487,587,869,780,065,558,656,358,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019202020212022celkem
průměr20.723.010.717.720.422.028.511.715.8
medián21201118212228518
modus2120618212228421
počet závodů621567121049
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,013,913,415,417,813,313,1
průměrné % poražených soupeřů40,158,264,155,359,441,738,473,659,6

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí18.12.9.13.10.7.20.13.16.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %13,810,311,315,710,112,318,614,414,97.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů29,254,246,750,062,545,529,67,740,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.016.316.014.520.011.514.2
medián11141513201014
modus1113141320713
počet závodů13421617
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,314,718,612,3475,5
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,123,929,648,033,3

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí52.55.27.49.33.19.44.39.28.30.26.41.24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %19,120,210,820,316,211,513,616,211,518,114,515,116,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů54,151,456,744,863,264,057,062,060,958,047,960,447,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019202020212022celkem
průměr18.019.023.334.533.535.339.230.9
medián1619282926303328
modus1619122426281916
počet závodů413424624
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,514,814,916,313,6
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,354,259,555,757,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí18.12.13.10.13.13.22.
odstup %13,810,315,710,114,49,80,3
% poražených soupeřů29,254,250,062,57,742,9---
pořadí201820202022celkem
průměr17.513.013.314.4
medián13131213
modus13131013
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %5,014,412,510,6
průměrné % poražených soupeřů21,57,749,035,2

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí52.55.49.33.26.30.12.
odstup %19,120,220,316,214,510,60,0
% poražených soupeřů54,151,444,863,247,964,283,6
pořadí201820202022celkem
průměr21.026.047.336.7
medián12264933
modus12263312
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %5,314,519,014,4
průměrné % poražených soupeřů73,947,953,458,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 123
28.08.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí18.12.9.7.20.10.13.18.16.1.1.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %13,810,311,312,318,616,614,417,814,90,00,07.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů29,254,246,745,529,6---7,732,040,0100,0100,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.016.316.09.815.011.513.1
medián1114151310914
modus111314110718
počet závodů13452419
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,39,417,611,9425,9
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,155,914,843,936,1

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí52.55.27.2.2.19.44.39.15.28.30.26.40.41.3.5.24.40.45.3.3.29.33.33.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %19,120,210,83,25,511,513,616,210,711,518,114,515,915,15,45,716,117,320,17,77,412,66.849,83.977,08,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů54,151,456,795,895,764,057,062,066,760,958,047,961,460,494,188,247,754,748,893,993,950,0------64,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019202020212022celkem
průměr18.019.023.326.323.031.226.225.0
medián1619282926301926
modus161912331523
počet závodů413855632
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,51.363,511,314,011,7349,3
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,848,670,460,969,661,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí18.12.
odstup %13,810,3
% poražených soupeřů29,254,2
pořadí2022celkem
průměr15.015.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,012,0
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí52.55.
odstup %19,120,2
% poražených soupeřů54,151,4
pořadí2022celkem
průměr53.553.5
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,719,7
průměrné % poražených soupeřů52,852,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí18.12.9.7.20.13.18.16.15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %13,810,311,312,318,614,417,814,97.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů29,254,246,745,529,67,732,040,012,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.016.316.015.720.011.514.8
medián1114151620914
modus1113141320718
počet závodů13431416
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,315,718,611,9504,7
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,126,629,643,930,3

Kategorie K1M

Krejza Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí52.55.27.19.44.39.28.30.26.40.41.24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %19,120,210,811,513,616,211,518,114,515,915,116,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů54,151,456,764,057,062,060,958,047,961,460,447,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019202020212022celkem
průměr18.019.023.334.535.735.338.330.4
medián1619282940302728
modus1619122426281916
počet závodů413434423
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,515,114,915,413,3
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,356,659,556,658,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále