Ondřich Václav, 2001

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 87.  ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 86.  ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 06:45,003961.52/9.111,10/0/0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 11. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 12:05,4748.84/7,2-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 10. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 12:06,5559.11/8,979/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 19. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 01:08,91 - 01:03,52 - 01:03,525.36/9,219/90/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 25. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:05,346.66/11,311/72/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56
K1M 19. 3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 105.00 10 106.90 6 112.9022.50/24,914
C2X 1. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.80 110 145.60 12 157.60 8
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1M 3. 2/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 12:56,0027.50/3,736
C2X 4. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:14,7059.20/6,95
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
K1M 13. 2/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 113.60 4 105.70 2 107.7017.00/18,722
C2X 1. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.00 4 151.80 10 134.00 8
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 73. 5/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 107.92 8 112.62 2 114.6225.42/28,544
C2X 4. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.75 4 131.63 4 135.6288.99/7,117
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 84. 7/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 107.87 10 110.27 2 112.27124.74/28,358
C2X 2. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.78 2 129.94 0 129.9446.53/5,330
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 22. 7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 17:47,23106.30/11,114/92/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 17:37,32108.22/11,412/87/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M    ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 22. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 20:48,23214.96/20,814/14/0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 7. 4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:10,81108.62/11,151
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 8. 4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:07,76116.49/12,059
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
K1M 2. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:10,10115.20/11,853
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
K1M 2. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:25,50153.30/16,153
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 25. 9/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 01:12,98 - 01:12,73 - 01:12,7310.98/17,8-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 107. 24/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 141.80 108 1.00 999 249.80158.81/174,5-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 40. 4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 15:06,28153.04/20,37/19/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 36. 5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 02:02,07 - 02:03,33 - 02:03,3319.15/18,410/44/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 37. 18/U18ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:53,02 - 00:55,81 - 00:55,8112.84/29,9-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 45. 23/U18ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 00:52,126.84/15,1-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 44. 7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,026.39/14,07/86/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 44. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:54,14 - 00:52,14 - 00:52,146.96/15,46/92/0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 46. 3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 91.00 4 86.26 2 88.2616.94/23,881
C2X 7. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.39 2 113.79 2 113.3914.24/14,43
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 54. 4/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 155.81 58 113.03 0 113.0327.17/31,673
C2X 7. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.44 8 137.49 8 145.4924.87/20,67
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 12. 5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 13:05,0872.74/10,2109
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 13. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 13:17,9896.07/13,7103
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 43. 7/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. - - - - 00:55,4710.02/22,00/9/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 43. 8/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 01:02,95 - 00:52,44 - 34:13,445.77/0,30/10/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C2M 12. 4/U23ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.90 58 1.00 999 217.90100.30/85,30
K1M 15. 2/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 106.70 0 98.90 0 98.9016.50/20,025
C2X 3. 2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
128.00 10 123.90 8 131.9012.00/10,01
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
K1M 3. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 14:12,6069.20/8,828
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C2M 4. 2/U23ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
116.60 20 124.40 22 136.6014.00/11,44
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
C2M 5. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:44,2082.50/9,615
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M 22. 3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 102.00 8 110.40 4 110.0021.60/24,417
C2X 2. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
124.50 10 135.10 10 134.5011.10/9,02
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 32. 3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 100.75 0 104.44 4 100.74721.05/26,467
C2X 4. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
126.70 8 128.21 2 130.20711.78/9,98
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 58. 5/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 112.15 0 110.00 4 112.14526.26/30,683
C2X 5. 1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.34 6 141.17 4 145.16918.80/14,98
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 25. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 09:28,3057.77/11,311/77/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 30. 6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 09:46,5976.30/15,0-
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 1. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:55,10 37
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 1. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:22,70 36
C2M 3. 1/DSOLŠÁK Matyáš
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 23:25,5058.30/4,31
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 1. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:22,70 36
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 2. 1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:41,3018.60/1,745
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 3. 1/DSOLŠÁK Matyáš
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 23:25,5058.30/4,31
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 9. 4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 15:49,70119.40/14,450
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 11. 5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 16:16,70139.70/16,742
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 12. 5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 15:03,00103.00/12,948
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 12. 5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 14:58,8097.30/12,148
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 3. 1/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:14,40137.50/14,460
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 5. 2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 18:50,30156.00/16,044
C2M    ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 23. 10/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. 00:42,30 - 00:43,72 - 00:42,306.76/19,0-
C2M 7. 6/DSONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:45,03 - 00:00,00 - 00:45,033.69/8,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 113. 38/DMONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml. 162.45 58 142.29 112 220.45133.53/153,6-
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 48. 9/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 01:04,4817.32/36,70/9/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 49. 7/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 01:38,5551.53/109,60/7/0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 42. 8/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 114.94 10 104.61 0 104.6121.53/25,961
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 5. 2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml. - - - - 08:48,7062.70/13,538
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 39. 6/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 121.79 4 129.51 6 125.7923.53/23,067
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 20. 5/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - 09:52,0782.84/16,30/25/53
C2M 5. 2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 11:00,4150.98/8,40/57/11
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 22. 6/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - 18:21,78169.00/18,10/21/61
C2M 6. 2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 20:04,69110.60/10,10/53/12
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
K1M 4. 2/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - 13:59,7076.10/10,014
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C2M 5. 1/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
172.10 10 4.00 999 182.1050.60/38,50
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 7. 1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:34,2086.10/10,22
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1M 23. 5/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 148.10 2 139.50 6 145.5047.50/48,55
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1M 6. 3/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - 14:59,60149.00/19,95
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 7. 1/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
191.20 8 188.90 14 199.2050.50/34,00
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 8. 1/DMBAUEROVÁ Markéta
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:18,20136.40/16,22
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1M 17. 4/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 135.50 2 137.80 6 137.5027.50/25,012
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 16. 2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:54,16 - 00:55,26 - 00:55,269.74/21,425/0/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 15. 1/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:21,39 - 00:54,68 - 00:54,687.88/16,827/0/0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 73. 9/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 122.14 6 142.21 4 128.13739.41/44,421
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 85. 11/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. 149.73 258 137.81 2 139.80552.32/59,822
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně
K1M 7. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 19:49,60221.90/22,917
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M 8. 2/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 19:40,40220.20/22,911
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně
C2M 1. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 23:48,50 1
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
C2M 3. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 24:15,90227.20/18,50
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M 9. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 19:43,60231.40/24,316
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M    ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - DSQ-R 0
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
C2M 4. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:32,9098.90/8,31
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
C2M 6. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:42,60130.20/11,10
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 4. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:35,90190.00/20,50
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 4. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:29,40170.30/18,10
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 5. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 17:44.10 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 3. 1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 17:57,10166.70/18,31
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M    ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M    ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 48.  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 120.00 2 122.31 4 122.0036.82/43,218
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 72.  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 137.26 10 131.75 6 137.7547.49/52,67
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M    ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M    ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 92. 7/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 158.45 2 157.88 4 160.4561.43/62,03
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 2. 1/DMONDŘICH Václav
MALEČEK Matyáš
2001
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 11:41,4069.20/10,90
K1M 13. 2/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 09:56,50155.80/35,47
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 87. 7/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 166.39 62 149.85 10 159.8557.83/56,715
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1M 121. 13/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 1.00 999 145.57 6 151.5770.12/86,10
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1M 132. 14/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 159.11 112 173.97 8 181.9795.81/111,20
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 14. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 26:33,30617.40/63,30
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 16. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 26:45,70622.40/63,30
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 21. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 27:58,20638.40/61,40
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 21. 1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. - - - - 26:36,70577.50/56,70
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 08.05.18 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 10.07.17 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 19.06.17 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.05.17 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.16 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.05.16 updated from RVP
Ondřich VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.15 inserted RVP
0|5492|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2X
Kratochvílová Tereza
4/4 63
317.K1M 4/4 138
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C2X
Kratochvílová Tereza
1/1 5
15.K1M 5/12 420
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.C2M
Študlar Patrik
2/2 4
16.C2X
Kratochvílová Tereza
5/6 28
181.K1M 5/6 329
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1M 6/7 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Kratochvílová Tereza
1/1 15
49.C2M
Olšák Matyáš
2/2 2
18.K1M 5/20 467
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Klein Pavel
2/2 0
244.K1M 5/6 183
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C2M
Klein Pavel
4/4 52
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Klein Pavel
5/12 113
65.C2M
Bauerová Markéta
1/1 2
67.C2M
Kratochvílová Tereza
1/1 2
 C2M
Študlar Patrik
2/2 0
23.K1M 5/13 188
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Klein Pavel
4/4 23
34.K1M 4/4 114

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
322.K1M 5/8 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Maleček Matyáš
1/1 0
110.K1M 5/7 7

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M2838110
C2M--35

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C2X1416--
K1M317181244322
C2M-83119-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C2X4---
K1M151823110
C2M-499374

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M868034
C2M--16

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24   14 54   20 112
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Ondřich Václavsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
pořadí107.113.
odstup % *)174,5153,6
% poražených soupeřů *)3,62,6
pořadí20172018celkem
průměr113.0107.0110.0
medián113107107
modus113107107
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)153,6174,5164,1
průměrné % poražených soupeřů *)2,63,63,1
počet jízd213
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Ondřich Václavsl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí12.4.5.7.
odstup %85,311,438,534,0
% poražených soupeřů---57,120,0---
pořadí20172018celkem
průměr6.08.07.0
medián545
modus544
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,248,442,3
průměrné % poražených soupeřů10,028,619,3
počet jízd336
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Ondřich Václavsl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
pořadí1.1.4.2.7.7.3.2.4.5.
odstup %0,00,07,15,314,420,610,09,09,914,9
% poražených soupeřů100,0100,072,791,740,045,5---50,070,063,6
pořadí20182019celkem
průměr4.72.03.6
medián413
modus711
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %13,13,19,1
průměrné % poražených soupeřů44,991,163,4
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
1
25,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
1
5,0%

Kategorie K1M

Ondřich Václavsl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí19.13.73.84.46.54.15.22.32.58.42.39.23.17.73.85.48.72.92.87.121.132.
odstup %24,918,728,528,323,831,620,024,426,430,625,923,048,525,044,459,843,252,662,056,786,1111,2
% poražených soupeřů47,166,741,044,370,465,166,748,870,261,768,071,029,048,432,129,447,229,726,634,820,015,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr92.046.537.847.356.7
medián8739321948
modus4817151373
počet závodů666422
průměrný odstup od vítěze %68,637,826,125,140,7
průměrné % poražených soupeřů29,046,363,849,847,0
počet jízd111212843
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
8
36,4%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
5
41,7%
0
0,0%
6
14,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Ondřich Václavsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.6.
odstup %8,410,1
% poražených soupeřů81,078,3
pořadí2017celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,29,2
průměrné % poražených soupeřů79,779,7

Kategorie K1M

Ondřich Václavsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.24.22.40.43.25.48.49.20.22.
odstup %11,111,420,820,322,011,336,7109,616,318,1
% poražených soupeřů60,457,422,211,435,461,920,320,074,774,7
pořadí201720182019celkem
průměr34.836.022.731.5
medián22402224
modus20252222
počet závodů43310
průměrný odstup od vítěze %45,217,914,427,8
průměrné % poražených soupeřů47,436,246,743,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Ondřich Václavsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
pořadí45.12.13.43.25.48.
odstup %15,110,213,722,011,336,7
% poražených soupeřů2,286,785,735,461,920,3
pořadí20172018celkem
průměr48.027.631.0
medián482525
modus481212
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %36,714,518,2
průměrné % poražených soupeřů20,354,448,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Ondřich Václavsl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 18
07.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 91
09.07.16
pořadí5.3.3.5.6.7.8.1.3.4.6.4.4.3.5.2.
odstup %9,64,34,38,410,110,216,20,018,58,311,118,120,518,30,010,9
% poražených soupeřů73,3------81,078,325,022,2100,0---40,0---------33,333,350,0
pořadí201620172018celkem
průměr2.04.73.74.3
medián2434
modus2433
počet závodů112316
průměrný odstup od vítěze %10,911,66,110,6
průměrné % poražených soupeřů50,034,424,433,5

Kategorie K1M

Ondřich Václavsl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 19
07.04.18
sj 18
07.04.18/2
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 91
09.07.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
pořadí10.3.22.24.22.7.8.2.2.40.12.13.43.3.25.1.1.2.1.9.11.12.12.3.5.48.49.5.20.22.4.6.7.8.9.13.14.16.21.21.
odstup %8,93,711,111,420,811,112,016,111,820,310,213,722,08,811,30,00,01,70,014,416,712,112,914,416,036,7109,613,516,318,110,019,922,922,924,335,463,363,356,761,4
% poražených soupeřů90,085,760,457,422,272,772,097,097,011,486,785,735,490,061,9100,0100,096,6100,073,366,768,668,693,887,520,320,087,174,774,778,654,576,970,870,450,013,311,816,716,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr17.015.511.813.713.9
medián16791010
modus2151221
počet závodů51216740
průměrný odstup od vítěze %56,027,010,811,321,4
průměrné % poražených soupeřů21,767,477,465,865,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Ondřich Václavsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.6.
odstup %8,410,1
% poražených soupeřů81,078,3
pořadí2017celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,29,2
průměrné % poražených soupeřů79,779,7

Kategorie K1M

Ondřich Václavsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.22.24.22.40.43.25.48.49.20.22.
odstup %8,911,111,420,820,322,011,336,7109,616,318,1
% poražených soupeřů90,060,457,422,211,435,461,920,320,074,774,7
pořadí201720182019celkem
průměr34.836.019.529.5
medián22402224
modus20252222
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %45,217,913,026,0
průměrné % poražených soupeřů47,436,257,548,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Ondřich Václavsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí16.15.
odstup %21,416,8
% poražených soupeřů6,312,5
pořadí2017celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů9,49,4

Kategorie K1M

Ondřich Václavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí87.86.19.25.36.44.44.43.
odstup %9.008,59.111,19,211,318,414,015,40,3
% poražených soupeřů---1,267,957,130,043,446,937,3
pořadí20182019celkem
průměr41.854.348.0
medián432543
modus441944
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %12,04.535,02.273,5
průměrné % poražených soupeřů39,431,635,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Ondřich Václavsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí19.25.44.43.23.
odstup %9,217,815,40,319,0
% poražených soupeřů67,950,046,937,357,7
pořadí201720182019celkem
průměr23.037.319.030.8
medián23431925
modus23251919
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %19,011,29,212,3
průměrné % poražených soupeřů57,744,767,952,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Ondřich Václavsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí16.15.
odstup %21,416,8
% poražených soupeřů6,312,5
pořadí2017celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů9,49,4

Kategorie K1M

Ondřich Václavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí87.86.19.25.36.44.44.43.
odstup %9.008,59.111,19,211,318,414,015,40,3
% poražených soupeřů---1,267,957,130,043,446,937,3
pořadí20182019celkem
průměr41.854.348.0
medián432543
modus441944
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %12,04.535,02.273,5
průměrné % poražených soupeřů39,431,635,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Ondřich Václavsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí16.15.
odstup %21,416,8
% poražených soupeřů6,312,5
pořadí2017celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů9,49,4

Kategorie K1M

Ondřich Václavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí87.86.19.25.36.44.44.43.
odstup %9.008,59.111,19,211,318,414,015,40,3
% poražených soupeřů---1,267,957,130,043,446,937,3
pořadí20182019celkem
průměr41.854.348.0
medián432543
modus441944
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %12,04.535,02.273,5
průměrné % poražených soupeřů39,431,635,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále