Šindelářová Tereza, 2004

VS Tábor
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 8. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 98.12 52 97.68 2 99.6810.52/11,836
C2X 4. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
132.17 2 143.73 4 134.1724.94/22,83
C1W 7. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 142.34 4 121.17 0 121.1720.24/20,11
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 13. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 115.78 2 117.89 50 117.7813.21/12,642
C2X 7. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
145.92 50 144.32 0 144.3223.15/19,110
C1W 6. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 130.46 2 132.47 4 132.4621.31/19,23
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 7. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 135.30 0 136.40 0 135.3016.50/13,98
K1W 8. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 118.00 0 130.20 6 118.0013.50/12,956
C2X 8. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
152.90 0 152.10 2 152.9019.90/15,011
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 5. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 128.50 0 125.10 2 127.1013.30/11,711
K1W 6. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 115.80 0 120.30 10 115.8011.20/10,767
C2X 13. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.60 4 144.10 2 146.1028.20/23,97
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1W 58. 14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 179.01 62 166.33 154 241.01144.70/150,20
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1W 57. 14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 154.83 112 147.73 216 266.83168.78/172,10
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1W 46. 15/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 175.55 20 154.64 26 180.6476.46/73,4-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1W 15. 6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 131.44 52 136.64 4 140.6426.26/23,05
K1W 33. 5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 121.96 4 126.12 4 125.9621.57/20,737
C2X 8. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.28 2 147.19 4 151.1924.34/19,24
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1W 15. 5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 146.70 2 146.81 2 148.7027.50/22,75
C2X 13. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
165.96 14 164.38 14 178.3852.86/42,11
K1W 28. 5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 132.70 2 128.53 0 128.5319.93/18,451
03.08.2019-04.08.2019 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
K1W 76. 17/DMSINDELAROVA Tereza 2004 2 VS Tábor 0.00 0 161.59 60 221.59122.21/123,0-
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1W 23. 5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 102.49 4 100.71 0 100.7115.78/18,647
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1W 44. 6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 142.88 10 122.30 12 134.3049.20/57,812
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
C1W 13. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 132.36 2 135.71 2 134.3625.69/23,63
C2M 20. 2/DMRIANTOVÁ Anežka
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2008
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
161.57 12 167.88 8 173.5759.32/51,90
K1W 33. 8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 122.33 0 120.23 4 122.3332.56/36,329
C2X 8.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
142.82 4 1.00 999 146.8223.92/19,58
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
C1W 12. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 122.00 2 120.89 0 120.8917.46/16,94
K1W 29. 8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 106.92 2 108.98 0 108.9226.61/32,336
C2X 8. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
138.16 2 143.38 2 140.1634.77/33,04
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu
K1W 29. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 130.93 2 128.73 2 130.7320.19/18,332
C2X 12. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.38 4 170.00 4 168.3831.71/23,24
C1W 11. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 149.33 4 144.66 2 146.6626.40/22,03
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství
K1W 23. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 115.25 0 114.24 0 114.2424.70/27,664
C2X 13. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
142.93 4 143.36 2 145.3622.45/18,35
C1W 9. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 130.20 2 127.33 0 127.3318.23/16,76
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 54. 14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 191.25 154 189.34 56 245.34132.15/116,80
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 53. 14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 186.76 54 184.73 62 240.76130.23/117,80
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
C1W 4. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 154.50 14 143.50 108 168.5054.80/48,20
K1W 10. 6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 153.40 12 133.30 8 141.3035.60/33,76
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
C1W 9. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 150.52 54 122.38 6 128.38320.49/19,01
K1W 10. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 111.90 4 107.80 0 107.8029.11/9,265
C2X 8. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
149.31 10 145.42 2 147.42320.78/16,44
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
C1W 10. 4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 131.20 6 126.71 0 126.70621.83/20,81
K1W 15. 6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 111.45 6 106.96 0 106.96310.12/10,573
C2X 9. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
142.73 8 151.46 58 150.72727.32/22,15
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 30. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 141.48 254 148.00 60 208.00118.56/132,61
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 19. 6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 92.82 0 98.10 56 92.8216.16/21,120
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 26. 10/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 161.18 10 147.68 58 171.1880.83/89,521
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 20. 7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 98.92 4 94.25 0 94.2517.99/23,632
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích
K1W 20. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 121.67 0 122.31 0 121.6715.50/14,618
C2X 4. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
148.70 4 151.64 2 152.7029.38/23,81
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
K1W 24. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 120.96 6 128.28 0 126.9627.86/28,121
C2X 6. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
160.20 4 163.12 2 164.2035.47/27,60
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 25. 22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 01:05,46 - 01:38,98 - 01:05,4615.13/30,1-
C2M 8. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
VS Tábor
VS Tábor
01:05,35 - 01:02,33 - 01:02,339.04/17,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 13. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 135.41 8 122.67 6 128.6741.64/47,8-
K1W 24. 18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 110.61 2 120.53 2 112.6130.29/36,8-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek
C1W 7. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 144.48 0 143.31 0 143.3121.57/17,74
K1W 38. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 138.77 2 148.42 2 140.7726.82/23,510
C2X 10. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
165.82 4 317.69 20 169.8237.93/28,80
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek
C1W 8. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 148.95 0 145.15 2 147.1521.35/17,04
K1W 29. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 135.98 0 135.53 0 135.5318.94/16,221
C2X 8. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
167.58 8 172.18 8 175.5840.69/30,21
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou
C1W 5. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 146.50 0 147.20 0 146.5012.50/9,33
K1W 10. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 134.10 0 135.90 0 134.1010.60/8,621
C2X 7. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
161.80 2 169.10 2 163.8024.40/17,52
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou
C1W 5. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 148.00 2 147.40 0 147.4013.00/9,73
K1W 16. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 137.60 2 136.80 2 138.8016.10/13,115
C2X 6. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
172.50 6 159.20 2 161.2024.80/18,23
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
C1W 13. 10/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 148.74 4 134.27 8 142.2748.19/51,20
K1W 28. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 106.18 10 106.92 2 108.9230.09/38,212
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
C1W 12. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 142.62 8 132.14 4 136.1439.21/40,51
K1W 41. 13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor 119.19 50 125.16 4 129.1645.31/54,03
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
C1W 3. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 120.00 2 119.50 54 122.0016.70/15,95
K1W 7. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 99.90 2 98.70 0 98.707.80/8,633
C2X 5. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
135.40 56 133.60 10 143.6034.80/32,00
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
C1W 4. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 105.30 4 108.00 2 109.3011.90/12,23
K1W 9. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 97.70 0 98.10 2 97.709.70/11,024
C2X 3. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
137.00 4 123.10 4 127.1019.40/18,03
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích
C1W 13. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 107.64 4 110.27 2 111.6423.00/25,94
K1W 27. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 100.12 0 95.87 0 95.8714.49/17,830
C2X 8. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
122.96 2 119.69 0 119.6920.54/20,72
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích
C1W 11. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 148.36 4 139.11 2 141.1127.06/23,77
K1W 21. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 118.05 0 130.71 50 118.0518.63/18,737
C2X 8. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
160.13 2 174.86 56 162.1341.51/34,43
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
C1W 14. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 1.00 999 195.60 264 459.60357.00/348,01/0
K1W 32. 22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 1.00 999 155.69 20 175.6978.60/81,09/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
C1W 14. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 159.65 216 145.60 264 375.65271.20/259,61/0
K1W 32. 21/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 122.83 66 153.98 12 165.9873.75/80,08/0
20.05.2018 Slalom v Sušici
K1W 33. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 112.64 4 112.39 2 114.3936.66/47,226
C2X 7. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
141.99 6 143.65 6 147.9934.20/30,18
C1W 8. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 127.48 2 140.05 2 129.4819.29/17,53
19.05.2018 Slalom v Sušici
K1W 33. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 112.88 2 114.30 0 114.3032.45/39,628
C2X 10.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.72 10 153.71 10 157.7240.95/35,13
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 197.33 2 129.86 2 131.8624.26/22,52
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.26 0 127.75 2 129.74824.13/22,82
K1W 27. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 115.87 2 119.50 2 117.87223.22/24,515
C2X 10. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.04 12 149.69 4 153.69335.26/29,80
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 142.90 2 139.80 2 141.79824.17/20,52
K1W 32. 10/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 126.41 2 128.73 0 128.40525.94/25,313
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.92 2 151.93 0 151.9325.56/20,22
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 12. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 25:10,10269.80/21,81
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 13. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 27:14,00370.50/29,30
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 12. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 25:10,10269.80/21,81
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 22. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 116.15 108 123.97 154 224.15147.34/191,80
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 17. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 124.56 2 124.71 0 124.7118.71/17,717
C2X 5. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
168.67 8 160.78 4 164.7850.11/43,72
C1W 12. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 147.71 2 142.89 0 142.8930.68/27,30
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 18. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 130.00 2 132.25 0 132.0021.49/19,416
C2X 5. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.93 6 168.78 54 170.9349.28/40,52
C1W 7. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 124.42 8 188.98 2 132.4210.13/8,36
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 12. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 161.30 0 153.20 0 153.2024.10/18,73
C2M 26. 7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
197.90 12 196.90 8 204.9092.10/81,60
K1W 20. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 139.30 0 136.10 0 136.1017.40/14,721
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.70 6 174.60 2 176.6041.30/30,52
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 13. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 161.80 2 156.00 2 158.0025.20/19,03
K1W 23. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 140.30 4 139.60 0 139.6020.30/17,020
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.60 8 175.00 4 179.0042.40/31,01
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 45. 23/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 189.81 110 241.19 62 299.81195.61/187,7-
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1W 7.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 178.40 52 170.63 2 172.6349.99/40,82
K1W 31.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 139.35 0 151.54 2 139.3532.60/30,58
C2X 10.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
208.00 10 175.66 2 177.6651.23/40,50
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1W 7.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 220.77 62 235.03 8 243.03102.41/72,82
K1W 35.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 187.33 8 182.29 6 188.2960.47/47,34
C2X 9.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
210.15 56 238.83 58 266.15106.24/66,40
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1W 7. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 157.10 4 151.50 0 151.5026.40/21,11
K1W 13. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.00 2 134.00 4 133.0017.10/14,817
C2X 7. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
163.40 6 162.90 6 168.9032.80/24,11
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1W 6. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 182.10 0 164.30 0 164.3030.30/22,61
K1W 22. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 150.00 2 146.40 4 150.4028.30/23,28
C2X 7. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
178.30 10 172.20 10 182.2036.70/25,20
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W 3. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
142.40 10 140.78 4 144.7811.37/8,50
K1W 14. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 1.00 999 121.37 6 127.3736.77/40,62
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W 4. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
179.83 16 184.59 16 195.8340.72/26,30
K1W 22. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 147.54 104 155.55 12 167.5575.06/81,22
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 15. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 156.26 2 143.61 2 145.6143.79/43,00
K1W 34. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 125.92 0 129.77 2 125.9229.38/30,416
C2X 7. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
183.45 56 165.76 0 165.7654.28/48,71
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 13. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 195.57 2 172.51 0 172.5152.23/43,41
K1W 33. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 162.83 52 146.01 0 146.0131.45/27,512
C2X 8. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
203.68 16 194.38 10 204.3870.82/53,00
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 19. 13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.72 2 160.40 0 160.4042.70/36,31
K1W 27. 17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 133.27 0 130.57 0 130.5720.95/19,111
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 22. 14/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 176.97 2 162.21 6 168.2155.32/49,00
K1W 30. 18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 132.03 2 131.61 0 131.6123.68/21,910
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 32. 17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.10 2 140.78 0 133.1035.61/36,59
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 38. 20/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 174.83 8 207.27 4 182.8365.97/56,54
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 17. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 178.40 0 186.40 100 178.4052.00/41,11
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
K1W 41. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 120.96 6 127.02 0 126.9642.80/50,911
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
K1W 53. 13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 108.68 8 111.14 4 115.1452.15/82,85
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 29. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 189.13 4 156.22 6 162.2260.36/59,30
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 26. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 137.39 4 134.29 52 141.3945.19/47,02
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 34. 12/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 173.16 6 147.41 10 157.40757.59/57,75
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 43. 15/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 140.46 110 137.61 208 250.464150.74/151,20
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 24.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 136.39 4 135.70 2 137.7031.58/29,83
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 32.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 169.78 6 143.10 4 147.1036.56/33,11
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 35. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 169.10 4 158.30 0 158.3041.80/35,93
C2W 6. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
231.50 4 194.20 14 208.2049.60/31,30
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 38. 8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 150.30 8 148.20 6 154.2040.10/35,10
C2W 6. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
200.20 62 189.70 12 201.7044.80/28,60
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 55. 9/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 178.40 110 1.00 999 288.40175.70/155,90
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 52. 8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 154.40 52 1.00 999 206.4093.20/82,30
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 34. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 181.70 104 222.80 56 278.80184.40/195,30
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 32. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.90 10 157.70 6 163.7071.10/76,80
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1W 60. 12/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 221.18 14 238.50 8 235.18142.74/154,40
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 272.11 4 1.00 999 999.00 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 09.07.18 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 24.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.07.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.16 inserted RVP
0|5574|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/13 35
 C2M
Riantová Anežka
1/1 0
26.C2X
Válek Michal
5/11 38
54.C2X
Válek Michal
1/1 8
36.K1W 5/19 325

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/16 24
22.C2X
Válek Michal
5/12 20
63.C2X
Vrzalová Veronika
2/2 1
64.K1W 5/22 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.K1W 3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 5/12 16
 C2M
Márová Zuzana
1/1 0
 C2W
Vaňková Klára
2/2 0
21.C2X
Válek Michal
5/10 8
75.K1W 5/22 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1W 2/2 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Márová Zuzana
2/2 0
126.K1W 5/10 7

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019
K1W50

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C1W251841-
C2M104-137-
C2X546321-
K1W366475126
C2W--314

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1W66

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
C1W43-
K1W8560

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
78 42 42 4   1 167
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí46.24.45.
odstup % *)73,436,8187,7
% poražených soupeřů *)10,059,66,4
pořadí201720182019celkem
průměr45.024.046.038.3
medián45244645
modus45244624
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)187,736,873,499,3
průměrné % poražených soupeřů *)6,459,610,025,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí58.57.54.53.
odstup %150,2172,1116,8117,8
% poražených soupeřů---3,47,08,8
pořadí2019celkem
průměr55.555.5
medián5454
modus5353
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %139,2139,2
průměrné % poražených soupeřů4,84,8
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí7.6.7.5.15.15.13.12.11.9.4.9.10.7.8.5.5.13.12.3.4.13.11.14.14.8.9.9.9.12.7.12.13.7.7.7.6.15.13.19.22.
odstup %20,119,213,911,723,022,723,616,922,016,748,219,020,817,717,09,39,751,240,515,912,225,923,7348,0259,617,522,522,820,527,38,318,719,040,872,821,122,643,043,436,349,0
% poražených soupeřů14,344,460,075,026,326,325,031,323,138,5---11,110,033,330,042,942,914,321,471,450,033,344,4------36,427,320,020,08,353,835,333,3---14,314,316,76,714,318,212,5
pořadí201720182019celkem
průměr11.79.09.59.9
medián12999
modus7977
počet závodů12161341
průměrný odstup od vítěze %33,557,121,438,9
průměrné % poražených soupeřů19,030,529,626,8
počet jízd24312681
lepší 1. jízda1
8,3%
6
37,5%
5
38,5%
12
29,3%
čistých jízd8
33,3%
7
22,6%
7
26,9%
22
27,2%

Kategorie C2M

Šindelářová Terezasl 88
30.06.19
sl 144
01.10.17
pořadí20.26.
odstup %51,981,6
% poražených soupeřů9,53,8
pořadí20172019celkem
průměr26.020.023.0
medián262020
modus262020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %81,651,966,8
průměrné % poražených soupeřů3,89,56,7
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Šindelářová Terezasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.4.6.6.
odstup %8,526,331,328,6
% poražených soupeřů---40,0------
pořadí20162017celkem
průměr6.03.54.8
medián634
modus636
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,917,423,7
průměrné % poražených soupeřů0,020,010,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šindelářová Terezasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
pořadí4.7.8.13.8.13.8.8.12.13.8.9.4.6.10.8.7.6.5.3.8.8.7.10.10.9.5.5.9.9.10.9.7.7.7.8.
odstup %22,819,115,023,919,242,119,533,023,218,316,422,123,827,628,830,217,518,232,018,020,734,430,135,129,820,243,740,530,531,040,566,424,125,248,753,0
% poražených soupeřů25,053,861,145,541,714,346,241,726,733,336,433,340,016,710,022,225,037,5---66,730,036,433,330,810,027,333,333,342,942,9------14,3---------
pořadí201720182019celkem
průměr7.67.29.38.0
medián7788
modus7888
počet závodů10141236
průměrný odstup od vítěze %40,426,222,929,0
průměrné % poražených soupeřů16,727,638,328,1
počet jízd20282371
lepší 1. jízda2
20,0%
8
57,1%
6
50,0%
16
44,4%
čistých jízd1
5,0%
2
7,1%
2
8,7%
5
7,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 13
07.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
pořadí8.13.8.6.33.28.23.44.33.29.29.23.10.10.15.19.30.20.26.20.24.38.29.10.16.28.41.7.9.27.21.32.32.33.33.27.32.22.17.18.20.23.31.35.13.22.14.22.34.33.27.30.17.41.53.29.26.34.43.24.32.35.38.55.52.34.32.60.
odstup %11,812,612,910,720,718,418,657,836,332,318,327,633,79,210,521,1132,623,689,514,628,123,516,28,613,138,254,08,611,017,818,781,080,047,239,624,525,3191,817,719,414,717,030,547,314,823,240,681,230,427,519,121,941,150,982,859,347,057,7151,229,833,135,935,1155,982,3195,376,8154,4
% poražených soupeřů81,174,587,091,454,963,558,523,254,962,255,666,235,782,077,040,0---44,116,753,752,122,944,066,750,034,114,985,479,560,670,624,426,253,656,236,631,1---61,959,554,852,225,015,060,030,023,516,045,043,936,632,65,939,428,89,713,823,38,728,116,220,911,9------2,98,83,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr40.227.725.321.426.9
medián3527272327
modus321732832
počet závodů921191968
průměrný odstup od vítěze %88,742,639,131,544,6
průměrné % poražených soupeřů10,232,645,456,239,8
počet jízd16413738132
lepší 1. jízda3
33,3%
8
38,1%
9
47,4%
8
42,1%
28
41,2%
čistých jízd1
6,3%
13
31,7%
14
37,8%
12
31,6%
40
30,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí14.14.
odstup %348,0259,6
% poražených soupeřů------
pořadí2018celkem
průměr14.014.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %303,8303,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí32.32.32.38.
odstup %81,080,036,556,5
% poražených soupeřů24,426,229,517,8
pořadí20172018celkem
průměr35.032.033.5
medián323232
modus323232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %46,580,563,5
průměrné % poražených soupeřů23,725,324,5
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
pořadí12.13.12.
odstup %21,829,321,8
% poražených soupeřů8,3---8,3
pořadí2018celkem
průměr12.312.3
medián1212
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,324,3
průměrné % poražených soupeřů5,55,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále