Šťastný Jan, 1970, TJ Syntesia Pardubice

Šťastný Jan, 1970

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 101.   3556.218.122,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 55. 4/V 9.1321,3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
   
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
1. 1/V
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 1/V 3.533,2
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 14. 1/V 101.6212,0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 14. 1/V 5.269,5
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 27. 5/V 13.6113,9
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 22. 2/V 16.6718,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 14. 2/V 3.787,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 16. 2/V 5.7011,4
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 25. 2/V 11.9716,7
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 22. 3/V 11.0315,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 34. 1/V 29.3237,3
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 39. 1/V 35.6448,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/V 2.001,9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 1/V 3.303,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11. 1/V 3.006,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 17. 1/V 6.8614,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 52.   3957.298.294,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 50.   3957.128.264,7
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom    
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 23. 3/V
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 44. 9/V 30.6335,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16. 3/V
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/V 2.902,5
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOREL Zdeněk
5. 1/V 36.8028,9
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 2/V 17.3320,1
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14. 3/V 12.8114,0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 14. 1/V 6.7010,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 14. 1/V 9.0914,3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 25. 1/V 253.0524,1
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/V 215.9518,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 16. 1/V 243.7621,4
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1. 1/V
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1. 1/V
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 5. 1/V 139.4912,0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 1/V 103.9012,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 2/V 175.1017,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 1/V 130.5015,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 1/V 172.0017,1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 5. 2/V 10.708,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 7. 3/V 10.758,6
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 38. 4/V 37.7750,2
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 42. 3/V 32.4341,6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 16. 1/V 105.0112,5
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 15. 1/V 27.8724,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 15. 1/V 3.928,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 7. 1/V 3.266,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 1. 1/V
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
2. 1/V 3.602,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 1. 1/V
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
2. 1/V 3.002,0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 1. 1/V
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 39. 1/V 33.7737,5
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 33. 2/V 28.1329,4
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/V 84.0010,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 8. 1/V 2.264,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 5. 1/V
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/V 15.201,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd    
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 26. 2/V 122.2021,4
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   108.0013,6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/V 205.2118,1
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 1/V 162.6114,1
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   86.2010,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 6. 1/V 142.3015,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 7. 1/V 194.5021,0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 7. 1/V 180.1020,0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 7. 1/V 179.6019,9
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 6. 1/V 5.2310,1
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   1.102,1
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 18. 1/V 85.4512,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 44. 4/V 1.943,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
6.   2.705,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/V 3.787,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
4.   0.440,9
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 2.   7.807,5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
2.   2.601,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 1.  
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2X slalom
ŠŤASTNÁ Marta
3.   16.1010,6
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   1.101,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10. 1/V 3.768,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
4.   3.136,9
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5. 1/V 2.134,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
4.   1.032,2
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   70.108,3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 6. 4/V 10.3611,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 4. 3/V 7.198,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd    
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd    
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/V
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 3. 1/V 3.803,1
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/V 25.102,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12. 1/V 6.9610,0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 7. 1/V 115.7012,5
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 8. 1/V 89.009,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/V 84.9010,1
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 1/V 184.3016,2
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 1/V 174.3015,4
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 19. 1/V 25.9433,1
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 15. 1/V 11.9217,1
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   129.1016,2
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 9. 1/V 201.0022,4
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 10. 1/V
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 10. 1/V 195.6022,5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 5. 1/V 9.208,0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 2/V 9.008,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 1/V 4.037,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   1.543,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 5. 1/V 3.386,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.494,8
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 15. 1/V 122.8614,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 10. 1/V 9.558,4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.  
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 1/V 16.703,2
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 1/V 10.302,0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/V
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/V
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 1/V 4.204,1
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 1/V 4.103,9
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 3. 1/V 1.702,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 8. 1/V 1.884,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   1.052,2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 6. 1/V 119.9015,2
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/V 180.6015,6
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 1/V 167.7014,6
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 6. 1/V 119.9015,2
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 8.   130.4016,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd    
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd    
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 1/V 5.3710,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
4.   2.715,3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 8. 1/V 2.875,6
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
5.   2.785,5
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd    
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 17.   99.8111,8
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   2.003,1
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.511,1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11.   2.184,6
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   0.280,6
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   107.9013,6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11. 1/V 7.3910,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   2.964,3
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 11. 1/V 61.306,7
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 13. 1/V 66.009,4
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   77.409,4
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 1/V 144.6012,6
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8. 1/V 127.7011,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/V 119.4012,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/V 90.4010,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/V 117.6011,7
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/V 114.8013,5
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   106.0012,9
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ROLENC Ondřej
6.   244.1028,7
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 8. 2/VM 4.914,4
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 10. 2/VM 64.307,6
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/VM 2.314,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Jan
3. 1/V 1.262,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/VM 1.843,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Jan
3. 1/V 0.691,4
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/VM
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/VM
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 2. 1/VM 17.904,5
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/VM 52.706,5
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 2.163,3
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   0.631,0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 6. 2/VM 1.932,9
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   4.600,7
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 9.   6.187,4
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.443,0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 11. 3/VM 99.779,3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 11. 3/VM 127.5013,4
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 11. 3/VM 136.2014,2
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/VM 72.009,2
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
2.   4.700,5
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/VM 69.408,7
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
1.  
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 6.   5.104,5
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.400,4
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/VM 4.127,1
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.010,0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 7. 2/VM 2.464,3
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
5.   2.865,1
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace/heats
17.   30.8534,2
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
semifinal
21.   129.54125,7
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 1. 1/VM
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 1. 1/VM
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 1. 1/VM
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 6. 3/VM 4.026,3
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1. 1/VM
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 1.141,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1. 1/VM
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 3.   35.004,2
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 5. 3/VM 6.076,4
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1. 1/VM
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd    
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 3.   64.608,0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 4. 2/VM 91.007,9
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 4. 2/VM 79.607,0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 9. 3/VM 119.308,9
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 10. 3/VM 114.708,5
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 3.   74.409,1
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C1M sjezd 2. 1/VJ 85.208,1
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C1M sjezd 3. 1/VJ 84.607,3
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 7. 1/VJ 88.108,1
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 7. 1/VJ 92.408,5
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 11. 4/VM 4.485,3
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Vorel Zdeněk
10. 2/VM 21.7522,0
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 13. 6/VM 4.615,1
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Vorel Zdeněk
3. 1/VM 4.934,7
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 3.733,3
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 2.912,6
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 6. 2/VM 9.666,5
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.421,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/VM 6.014,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
5.   5.624,5
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 7.   113.6010,2
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 7.   106.209,4
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 3.   79.309,9
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 2.   0.700,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 20. 4/VM 104.609,6
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   23.732,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 6. 2/VM 7.865,4
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.461,7
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 19.   171.8015,2
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   35.703,2
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 14.   124.4010,8
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 3.   76.609,6
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 6.   54.704,7
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 8.   133.2012,1
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 6.   102.009,3
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 10.   128.1011,7
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 5. 3/VM 7.823,5
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 8. 3/VM 72.848,6
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C1M slalom 6. 3/V 8.709,3
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 32. 9/V 15.9018,0
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 34. 10/V 22.1026,0
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C1M slalom 10. 6/V 10.8011,2
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
VOREL Zdeněk
6. 3/VM 18.5019,2
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C1M slalom 6. 3/VM 11.8412,7
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 2/VM 16.2617,3
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C1M slalom 6. 3/VM 7.548,0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 8.756,2
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 4. 2/VM 8.576,0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd    
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd    
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 4. 2/VM 5.543,3
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd 5. 3/VM 43.884,6
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 7.   83.507,1
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 5. 3/VM 3.653,3
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 5. 4/VJ 9.309,0
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
kvalifikace
31.   31.5628,5
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
semifinále
23.   41.6734,6
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
sobota
13.   55.6126,1
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
sobota
43.   70.2432,6
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
neděle
11.   31.4614,1
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
neděle
56.   77.2036,4
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom    
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom    
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.07.18 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 29.09.16 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 12.07.16 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 1   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 1   C2: 2 22.08.11 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 1   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPardubice
ZnameníHadonoš
BydlištěPardubice
ZaměstnáníUPOL Olomouc
Plánované povoláníUž neplánuji, pracuji :-)
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděHawk
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiHiko, Rašner, MS Composite, ZBS
Od kolika let pádluje3
První trenérJirka Svačinka, Jaroslav Horyna
Současný trenérJan Šťastný
ZálibyRodina,
Zimní přípravaPardubice
Cíle na sezonuFinále ČP ve sprintu
Nejlepší dosažené výsledkyMS 2008 3 místo sprint C1, 1. místo nostop maraton Pardubice - Hamburk 2001 (860 km), MS rafting 2018 - R4 Argentina 1. místo celkové pořadí (overall)
Zajímavost o soběPravá levá jedno jak, hlavně né kajak
Oblíbenci v hudběŠum svistu
Oblíbený herecJean Paul Belmondo
Oblíbená traťŠpindl
Webhttp://www.chrudos.cz
Facebookhttps://www.facebook.com/jan.chrudos.stastny?ref=bookmarks

Profil aktualizován 20.05.2020

Videa nenalezena.
0|1503|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C2X
Šťastná Marta
2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 2/2 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/7 364
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/6 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/6 485
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 5/6 287
81.C2M
Vorel Zdeněk
1/1 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/8 125
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/12 206
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 86

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C1M 4/4 191
44.C2X
Šťastná Marta
1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/9 239
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/17 317
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 5/8 160
41.C2X
Šťastná Marta
2/2 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/11 311
9.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/24 509
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 4/4 243
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/8 172
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/15 491
4.C2M
Rolenc Ondřej
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Rolenc Ondřej
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 190
10.C2M
Rolenc Ondřej
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/18 297
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/16 86
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
129.C1M 2/2 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 7/10 211
6.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 220
17.C2M
Rolenc Jan
2/2 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/15 463
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 431
9.C2M
Rolenc Jan
2/2 220
21.C2M
Uncajtík Lukáš
2/2 27
99.K1M 1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0
 C2M
Rolenc Jan
2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 288
3.C2M
Rolenc Ondřej
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/20 421
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 189
19.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/10 243
4.C2M
Rolenc Ondřej
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/16 463
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 603
105.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 4/4 320
22.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 52
171.K1M 2/2 119

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M82---------
C1M-142212979866
C2M----93101734

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202018
C1M3739

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162014201320122011
C2X35--4441-----
C1M-3047697925129935112
C2M--81-----1922
K1M---------171

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M63------99-105
C1M-913106811667
C2M----2422132

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M155---------
C1M-43204253517465150
C2M----502727443635
https://www.zonerama.com/Kanoe/Photo/3636993/114374667
https://www.zonerama.com/Kanoe/Photo/3636993/114374667
https://www.zonerama.com/Kanoe/Photo/4343701/142760022
https://www.zonerama.com/Kanoe/Photo/4343701/142760022
0|1503|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C2X
Šťastná Marta
2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 2/2 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/7 364
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/6 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/6 485
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 5/6 287
81.C2M
Vorel Zdeněk
1/1 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/8 125
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/12 206
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 86

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C1M 4/4 191
44.C2X
Šťastná Marta
1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/9 239
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/17 317
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 5/8 160
41.C2X
Šťastná Marta
2/2 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/11 311
9.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/24 509
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 4/4 243
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/8 172
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/15 491
4.C2M
Rolenc Ondřej
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Rolenc Ondřej
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 190
10.C2M
Rolenc Ondřej
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/18 297
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/16 86
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
129.C1M 2/2 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 7/10 211
6.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 220
17.C2M
Rolenc Jan
2/2 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/15 463
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 431
9.C2M
Rolenc Jan
2/2 220
21.C2M
Uncajtík Lukáš
2/2 27
99.K1M 1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0
 C2M
Rolenc Jan
2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 288
3.C2M
Rolenc Ondřej
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/20 421
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 189
19.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/10 243
4.C2M
Rolenc Ondřej
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/16 463
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 603
105.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 4/4 320
22.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 52
171.K1M 2/2 119

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M82---------
C1M-142212979866
C2M----93101734

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202018
C1M3739

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162014201320122011
C2X35--4441-----
C1M-3047697925129935112
C2M--81-----1922
K1M---------171

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M63------99-105
C1M-913106811667
C2M----2422132

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M155---------
C1M-43204253517465150
C2M----502727443635

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 51 10 4 148 41 258
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ37.538.0396
C1M37.538.0396
veřejné závody11.26.0153
C1M9.86.0140
C2M5.45.035
K1M41.334.0324
C2X2.02.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,06
veřejné závody815,159,435,71630,253
C1M717,537,500,01025,040
C2M00,000,0240,0240,05
K1M00,000,000,000,04
C2X125,0250,0125,04100,04
Celkem813,658,535,11627,159
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ12108900,0
C1M12108900,0
veřejné závody1041146115048,1
C1M781006134152,6
C2M10949330,0
K1M8263337,5
C2X8203337,5
Celkem1161254115043,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí34.39.38.42.39.33.
odstup %37,348,250,241,637,529,4
% poražených soupeřů34,025,527,524,129,640,7
pořadí20182020celkem
průměr38.036.537.5
medián383438
modus333439
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %39,742,840,7
průměrné % poražených soupeřů30,529,830,2
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 135
27.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
Řeka Jizera,
14.08.10
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí9.27.22.25.22.4.5.23.44.16.4.12.14.5.7.1.1.2.1.6.4.15.19.5.9.2.2.1.1.1.1.11.13.6.10.6.6.5.11.13.
odstup %3,213,918,116,715,31,93,20,035,90,02,520,114,08,98,60,00,07,50,011,28,117,133,18,08,24,13,90,00,00,00,05,35,19,311,212,78,09,014,126,1
% poražených soupeřů89,758,169,669,672,488,584,669,941,9---80,075,675,093,090,2100,0100,091,7100,085,791,754,818,293,487,796,496,3100,0100,0100,0100,081,182,991,986,284,888,693,158,350,0
pořadí20072010201120122013201420162017201820192020celkem
průměr12.05.07.012.01.01.04.57.83.518.816.39.8
medián1156111124114226
modus115611112114221
počet závodů2142224646740
průměrný odstup od vítěze %20,19,010,35,20,00,06,012,84,412,110,39,1
průměrné % poražených soupeřů54,293,187,982,0100,0100,093,573,795,857,176,179,8
počet jízd4284448128111479
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
4
66,7%
2
50,0%
4
66,7%
4
57,1%
23
57,5%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
6
75,0%
6
50,0%
7
87,5%
4
36,4%
7
50,0%
41
51,9%

Kategorie C2M

Šťastný Jansl 83
29.06.19
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
pořadí5.10.3.6.3.
odstup %28,922,04,719,217,3
% poražených soupeřů42,959,193,870,690,5
pořadí201120122019celkem
průměr4.56.55.05.4
medián3355
modus3353
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %18,313,428,918,5
průměrné % poražených soupeřů80,676,542,971,4
počet jízd44210
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
30,0%

Kategorie C2X

Šťastný Jansl 98
10.07.21
sl 96
21.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí1.2.2.3.
odstup %0,02,01,810,6
% poražených soupeřů100,085,750,0---
pořadí201720182021celkem
průměr2.52.01.02.0
medián2212
modus2212
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %6,22,00,03,6
průměrné % poražených soupeřů25,085,7100,058,9
počet jízd4228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
37,5%

Kategorie K1M

Šťastný JanObodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí32.34.56.43.
odstup %18,026,036,432,6
% poražených soupeřů69,066,038,253,8
pořadí20072011celkem
průměr49.533.041.3
medián433234
modus433232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,522,028,3
průměrné % poražených soupeřů46,067,556,8
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Šťastný JanWave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13/2
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
pořadí21.17.23.31.
odstup %125,734,234,628,5
% poražených soupeřů20,038,540,533,3
pořadí20092013celkem
průměr27.019.023.0
medián231721
modus231717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,679,955,7
průměrné % poražených soupeřů36,929,333,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.11.17.25.13.16.16.8.13.12.6.18.44.7.7.8.9.10.6.10.13.14.17.11.13.10.8.10.11.11.11.5.4.4.9.10.7.7.20.19.14.8.5.7.5.
odstup %12,06,314,624,118,921,412,54,918,114,110,112,73,87,612,59,616,215,47,98,415,614,611,86,79,412,611,17,69,313,414,26,47,97,08,98,510,29,49,615,210,88,64,67,13,3
% poražených soupeřů38,175,661,022,629,421,128,680,014,315,477,315,010,487,825,022,220,025,076,259,17,77,15,937,545,518,236,455,067,767,764,376,578,676,969,269,057,157,134,528,050,050,069,245,578,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.313.46.410.811.810.813.612.318.014.011.6
medián5145111110812161410
modus57411867813117
počet závodů455454843345
průměrný odstup od vítěze %5,911,07,711,110,311,611,012,421,411,011,0
průměrné % poražených soupeřů60,945,374,063,728,737,535,334,624,458,245,7

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.2.2.
odstup %2,15,60,93,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,092,994,1
pořadí2012201320162017celkem
průměr2.01.02.54.02.8
medián21242
modus21222
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,52,92,1
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,582,588,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí14.8.13.18.44.10.11.8.
odstup %12,04,918,112,73,87,614,28,6
% poražených soupeřů38,180,014,315,010,455,064,350,0
pořadí20112014201720182020celkem
průměr8.010.531.010.514.015.8
medián8101881411
modus810188148
počet závodů122218
průměrný odstup od vítěze %8,610,98,211,512,010,2
průměrné % poražených soupeřů50,059,712,747,238,140,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 126
26.08.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.11.17.25.13.16.1.1.5.16.2.8.2.4.13.12.3.6.7.7.7.6.18.44.7.3.4.3.7.8.3.9.10.3.9.10.10.6.10.2.2.3.6.13.14.6.8.2.7.11.13.6.10.8.6.10.2.3.2.11.11.11.3.4.1.1.3.5.3.4.4.9.10.3.2.3.7.7.7.7.3.20.19.14.3.6.8.10.8.5.7.5.
odstup %12,06,314,624,118,921,40,00,012,012,510,64,91,713,618,114,110,615,221,019,920,010,112,73,87,61,98,32,912,59,610,116,215,416,222,422,50,07,98,42,03,22,115,215,614,615,216,63,113,66,79,49,412,611,112,97,64,56,50,79,313,414,29,28,70,00,04,26,48,07,97,08,98,59,18,17,38,58,110,29,49,99,615,210,89,64,712,111,78,64,67,13,3
% poražených soupeřů38,175,661,022,629,421,1100,0100,042,928,693,380,091,778,614,315,485,737,533,345,545,577,315,010,487,883,362,583,325,022,283,320,025,081,820,025,025,076,259,180,080,081,850,07,77,150,030,083,340,037,545,550,018,236,466,755,087,575,088,967,767,764,381,872,7100,0100,081,876,580,078,676,969,269,075,075,050,057,157,157,157,171,434,528,050,050,066,756,352,650,069,245,578,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.39.74.46.37.97.09.67.310.214.07.8
medián573476775147
modus5331166371113
počet závodů41014981016126392
průměrný odstup od vítěze %5,910,36,68,29,910,110,813,512,711,010,0
průměrné % poražených soupeřů60,952,474,773,447,252,246,754,152,758,257,2

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.6.2.1.1.1.1.2.2.1.
odstup %2,15,60,93,00,00,028,70,50,00,00,00,02,33,20,0
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,0---50,0100,0100,0100,0100,092,994,1100,0
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr1.51.01.53.52.54.02.3
medián1111242
modus1111221
počet závodů42222315
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,314,31,52,93,1
průměrné % poražených soupeřů96,8100,075,050,088,582,584,1

Kategorie K1M

Šťastný Jansl 49
22.05.14
sj.Chrudimka
26.04.12
pořadí1.2.
odstup %0,00,1
% poražených soupeřů100,090,0
pořadí20122014celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,10,00,0
průměrné % poražených soupeřů90,0100,095,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.11.17.25.13.16.6.12.10.13.16.8.13.12.6.18.44.7.7.8.9.10.6.10.13.14.11.13.10.8.5.5.5.5.10.11.11.11.5.4.4.9.10.7.7.20.19.14.6.8.5.7.5.
odstup %12,06,314,624,118,921,412,117,715,017,112,54,918,114,110,112,73,87,612,59,616,215,47,98,415,614,66,79,412,611,110,612,213,511,77,69,313,414,26,47,97,08,98,510,29,49,615,210,89,38,64,67,13,3
% poražených soupeřů38,175,661,022,629,421,161,531,352,642,928,680,014,315,477,315,010,487,825,022,220,025,076,259,17,77,137,545,518,236,471,463,673,366,755,067,767,764,376,578,676,969,269,057,157,134,528,050,073,750,069,245,578,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.312.26.410.87.810.813.612.313.614.010.8
medián57511510812131410
modus57411567813115
počet závodů465484847353
průměrný odstup od vítěze %5,910,77,711,111,011,611,012,418,011,011,4
průměrné % poražených soupeřů60,950,174,063,751,637,535,334,637,358,248,8

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.2.2.
odstup %2,15,60,93,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,092,994,1
pořadí2012201320162017celkem
průměr2.01.02.54.02.8
medián21242
modus21222
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,52,92,1
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,582,588,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.16.52.50.14.14.15.15.7.5.10.5.12.5.8.9.8.11.11.8.7.4.4.6.9.6.12.7.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %9,511,48.294,58.264,710,514,324,58,06,70,08,04,610,06,74,010,65,64,610,24,44,43,63,32,97,44,57,14,36,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů51,971,21,97,558,159,441,764,185,489,765,482,662,181,873,169,273,156,558,365,081,391,290,084,476,573,770,385,080,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.34.87.06.39.86.59.010.532.515.010.1
medián44669510714147
modus446411551514144
počet závodů455642344239
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,84,37,75,37,59,84.146,010,5430,8
průměrné % poražených soupeřů85,986,579,581,464,377,570,070,231,761,672,2

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.3.1.2.2.2.5.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,41,00,03,00,40,05,10,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,988,9100,095,287,594,782,6100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.22.22.23.42.04.02.5
medián12223242
modus11133242
počet závodů155652226
průměrný odstup od vítěze %0,01,61,11,33,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,593,094,287,193,881,391,7

Kategorie K1M

Šťastný Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí101.55.
odstup %8.122,921,3
% poražených soupeřů---46,0
pořadí2021celkem
průměr78.078.0
medián5555
modus5555
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.072,14.072,1
průměrné % poražených soupeřů23,023,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí14.14.7.5.8.8.4.4.6.4.5.
odstup %9,510,56,70,04,04,43,62,66,54,73,5
% poražených soupeřů51,958,185,489,773,165,091,289,782,188,578,9
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr5.04.76.08.06.014.014.07.2
medián5448514146
modus5448514144
počet závodů132121111
průměrný odstup od vítěze %3,54,64,04,03,410,59,55,1
průměrné % poražených soupeřů78,986,878,173,187,658,151,977,6

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.1.3.1.2.5.
odstup %2,20,01,40,01,74,5
% poražených soupeřů94,7100,090,9100,095,077,8
pořadí201220142016celkem
průměr2.72.02.02.3
medián2122
modus1121
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %2,00,72,21,6
průměrné % poražených soupeřů90,995,594,793,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 87
09.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.14.16.52.50.14.14.15.15.7.5.10.5.1.3.12.5.1.8.9.8.11.11.8.7.4.6.9.6.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %9,57,611,48.294,58.264,710,514,324,58,06,70,08,04,60,03,110,06,70,04,010,65,64,610,24,44,43,62,97,44,56,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů51,975,071,21,97,558,159,441,764,185,489,765,482,6100,077,862,181,8100,073,169,273,156,558,365,081,391,284,476,573,780,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.34.85.36.89.84.76.210.532.514.79.8
medián4467955714146
modus446411111514144
počet závodů453543544340
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,24,57,73,55,29,84.146,09,5419,9
průměrné % poražených soupeřů85,986,580,779,764,385,077,670,231,766,073,1

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,40,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,9100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.21.32.03.42.04.02.4
medián12123242
modus11113241
počet závodů153552223
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,43,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,895,287,193,881,392,0

Kategorie K1M

Šťastný Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí101.55.
odstup %8.122,921,3
% poražených soupeřů---46,0
pořadí2021celkem
průměr78.078.0
medián5555
modus5555
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.072,14.072,1
průměrné % poražených soupeřů23,023,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.14.16.52.50.14.14.15.15.7.5.10.5.12.5.8.9.8.11.11.8.7.4.6.9.6.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %9,57,611,48.294,58.264,710,514,324,58,06,70,08,04,610,06,74,010,65,64,610,24,44,43,62,97,44,56,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů51,975,071,21,97,558,159,441,764,185,489,765,482,662,181,873,169,273,156,558,365,081,391,284,476,573,780,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.34.85.36.89.86.59.010.532.514.710.4
medián44679510714147
modus446411551514144
počet závodů453542344337
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,24,57,75,37,59,84.146,09,5453,9
průměrné % poražených soupeřů85,986,580,779,764,377,570,070,231,766,071,5

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,40,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,9100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.21.32.03.42.04.02.4
medián12123242
modus11113241
počet závodů153552223
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,43,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,895,287,193,881,392,0

Kategorie K1M

Šťastný Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí101.55.
odstup %8.122,921,3
% poražených soupeřů---46,0
pořadí2021celkem
průměr78.078.0
medián5555
modus5555
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.072,14.072,1
průměrné % poražených soupeřů23,023,0