Lisický David, 1981

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 12:02,8744.80/6,653/30/36
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 9.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:59,94 - 02:01,82 - 02:01,828.72/7,743/6/24
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 12. 1/VMLISICKÝ David 1981 Olomouc - - - - 10:27,3458.61/10,331/0/50
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 10:00,1444.31/8,049/56/58
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 16. 2/VMLISICKÝ David 1981 Olomouc - - - - 10:31,7861.51/10,8-
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 10:09,7552.59/9,4-
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - DNS -
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:11,0284.52/7,549/42/42
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 11.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 28:56,89604.59/53,435/6/6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 10:03,5085.00/16,413
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 13:00,5050.90/7,013
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 09:59,8040.60/7,30
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 13:10,8070.40/9,89
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 00:52,561.31/2,646/55/55
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 5.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 11:34,7930.15/4,553/73/43
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 16:01,0048.40/5,357/54/54
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 16:03,1047.40/5,257/66/30
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:02,4061.90/5,453/43/30
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:56,2057.60/5,153/43/42
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - DNS 0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:12,1063.00/7,49
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 4.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:43,0043.70/5,226
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:59,8047.40/5,633
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 4.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:58,7049.80/5,926
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:38,5764.36/7,931/42/25
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 01:58,953.65/3,231
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 18.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,054.92/10,48/2/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:51,54 - 00:50,61 - B 20/27/32
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 09:42.90 47/88/31
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 01:12,941.47/2,147/88/43
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:28,7080.40/7,042/42/24
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:07,8045.20/3,947/54/36
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:25,5017.70/1,917
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:19,0313.03/1,517
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 23:29,07291.00/26,01
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 26.  LISICKÝ David 1981 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993549.40/7.016,00/0/0
C2M 20.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.90/6.946,40/0/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 20.  LISICKÝ David 1981 Olomouc 01:03,80 - 00:59,88 - 00:59,888.28/16,06/0/3
C2M 11.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:56,65 - 00:57,97 - 00:56,655.95/11,720/33/21
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C2M 5.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
02:00,21 - 01:58,18 - 01:58,186.59/5,938/31/37
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 13:59,4221.97/2,747/61/37
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 11.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:53,84 - 00:51,18 - 00:51,184.22/9,020/33/33
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 8.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:50,62 - 00:50,56 - 00:50,563.39/7,228/58/45
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 09:47,0419.55/3,442/80/27
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:12,18 - 01:12,78 - 01:12,183.90/5,734/68/33
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:22,409.90/1,153/72/36
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 12:04,7013.80/1,947/84/31
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:38,5046.00/4,142/54/24
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:12,2055.40/4,847/66/24
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 16:37,50 22
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:13,00 13
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:10,8026.30/3,221
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 16:49,0046.70/4,930
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
MT Pardub.
Olomouc
01:23,86 - 00:00,00 - 01:23,863.80/4,734/94/47
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
- - - - 17:51,4031.37/3,053/82/42
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:04,4012.10/1,353/79/39
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:06,8012.20/1,353/79/39
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M    LISICKÝ David 1981 2 Olomouc - - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 12:40,80 43
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:34,605.90/0,533
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:19,775.67/0,747/67/25
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 23.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 01:06,40 - 00:00,00 - 01:06,408.32/14,34
C2M 8.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:01,86 - 00:00,00 - 01:01,863.88/6,728
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 28.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 01:08,13 - 01:08,45 - 01:08,1310.30/17,80/0/17
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:04,03 - 01:00,45 - 01:00,454.00/7,10/0/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 15:13,97 60/110/49
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:15,10 60/85/48
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:03,90 60/97/48
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 22:28,60 60/92/79
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 22:37,706.90/0,553/80/67
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - 13:34,50 36
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - 13:21,30 37
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C1M 1.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - 19:31,70 47
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C2M 3.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 19:16,4021.90/1,966
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C2M 4.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 19:01,406.30/0,657
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 1.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 18:24,30 88
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 1.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 18:04,70 87
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:44,80 60/133/43
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 19:07,20 60/133/43
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 6.  LISICKÝ David 1981 2 Olomouc - - - - 18:48,8940.70/3,734/0/86
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
- - - - 17:32,99 60/116/55
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 16.  LISICKÝ David 1981 2 Olomouc 01:21,41 - 01:21,18 - 02:42,5916.12/11,010/0/26
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
01:13,83 - 01:16,04 - 02:29,877.60/5,334/92/43
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 6.  LISICKÝ David 1981 2 Olomouc - - - - 19:41,4048.40/4,334/0/78
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:31,90 60/110/66
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 3.  LISICKÝ David 1981 2 Olomouc - - - - 19:50,2037.70/3,347/0/79
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:59,70 60/112/54
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 12.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 02:08,68 - 02:08,26 - 04:16,9430.99/13,718/0/15
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:53,20 - 01:53,39 - 03:46,593.01/1,347/61/36
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M    LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - DNS-A 0/0/0
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 14:02,53 60/86/36
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 18.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 01:25,81 - 01:18,02 - 02:43,8322.62/16,08/0/15
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:13,04 - 01:12,12 - 02:25,163.13/2,242/74/49
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 17.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 01:23,94 - 01:21,34 - 02:45,2822.05/15,49/0/28
C2M 10.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:17,95 - 01:14,10 - 02:32,057.74/5,422/44/37
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:21,80 60/100/13
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:21,80 60/100/13
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 6.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc 01:29,25 - 01:29,07 - 02:58,328.65/5,134/0/63
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M    LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - DNS-A 0/0/0
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:29,2137.43/3,947/67/24
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:02,0026.10/2,247/85/36
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 12.  LISICKÝ David 1981 1 Olomouc - - - - 02:08,6816.41/14,618/0/15
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:19,3024.90/2,147/85/48
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 1 15.11.18 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 17.11.12 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 26.11.11 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 25.05.11 updated from RVP
Lisický DavidUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: MT 17.05.10 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 1/1 31
11.C2M
Uncajtík Lukáš
4/6 194
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
5.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 1/1 50
5.C2M
Uncajtík Lukáš
5/10 173

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Uncajtík Lukáš
4/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Uncajtík Lukáš
5/12 227

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Uncajtík Lukáš
5/8 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Uncajtík Lukáš
5/10 314
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Uncajtík Lukáš
5/7 167

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 6
5.C2M
Uncajtík Lukáš
8/12 314
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
6.C2M
Uncajtík Lukáš
5/12 370
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 2/2 3
3.C2M
Uncajtík Lukáš
5/16 188

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Uncajtík Lukáš
4/4 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Uncajtík Lukáš
4/4 334
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
2.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 210

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 2/2 4
5.C2M
Uncajtík Lukáš
7/9 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
1.C2M
Uncajtík Lukáš
5/12 474
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 137
1.C2M
Uncajtík Lukáš
5/8 291

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 4/4 125
7.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
1.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 604
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 4/4 269
2.C2M
Uncajtík Lukáš
5/6 261

Statistika výsledků

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Lisický Davidsl 35
29.04.18
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.6.6.3.12.
odstup %10,33,74,33,314,6
% poražených soupeřů67,682,880,092,342,1
pořadí201120122018celkem
průměr12.05.012.07.8
medián126126
modus126126
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %14,63,810,37,2
průměrné % poražených soupeřů42,185,067,673,0

Kategorie C2M

Lisický Davidsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.3.3.4.3.3.4.2.3.4.3.2.2.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,02,17,03,92,73,41,11,94,14,83,01,31,30,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,887,588,257,175,081,878,685,781,862,571,493,891,791,775,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.01.52.03.24.05.07.33.2
medián111233563
modus111233561
počet závodů6563656441
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,93,03,24,718,93,7
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,477,072,361,042,079,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Lisický Davidsl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí6.6.5.2.1.
odstup %8,07,54,51,30,0
% poražených soupeřů73,750,069,291,7100,0
pořadí2011201420172018celkem
průměr1.02.05.06.04.0
medián12565
modus12566
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %0,01,34,57,74,3
průměrné % poražených soupeřů100,091,769,261,976,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Lisický Davidsl 35
29.04.18
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.6.6.3.12.
odstup %10,33,74,33,314,6
% poražených soupeřů67,682,880,092,342,1
pořadí201120122018celkem
průměr12.05.012.07.8
medián126126
modus126126
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %14,63,810,37,2
průměrné % poražených soupeřů42,185,067,673,0

Kategorie C2M

Lisický Davidsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.3.3.4.3.2.2.6.4.2.3.4.3.2.2.2.3.1.1.1.1.2.3.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,02,17,03,91,51,926,03,41,11,94,14,83,01,31,30,70,00,00,00,00,51,90,60,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,887,588,257,175,066,766,7---78,685,781,862,571,493,891,791,775,0100,0100,0100,0100,094,177,870,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.01.82.03.23.85.07.33.1
medián111233563
modus111233561
počet závodů65103586447
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,41,93,15,74,718,93,9
průměrné % poražených soupeřů91,1100,091,792,476,061,961,042,077,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Lisický Davidsl 35
29.04.18
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.1.1.1.6.6.3.12.
odstup %10,30,00,00,03,74,33,314,6
% poražených soupeřů67,6100,0100,0100,082,880,092,342,1
pořadí2011201220132018celkem
průměr12.05.01.012.05.3
medián1261123
modus1261121
počet závodů13318
průměrný odstup od vítěze %14,63,80,010,34,5
průměrné % poražených soupeřů42,185,0100,067,683,1

Kategorie C2M

Lisický Davidsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.4.5.4.5.7.5.4.4.5.5.3.4.3.4.7.3.3.4.3.4.2.3.4.3.1.1.2.2.2.2.2.2.1.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,416,47,07,39,82,64,55,35,25,45,17,45,25,65,93,20,02,17,03,93,41,11,94,14,80,00,03,24,93,01,31,30,50,00,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---50,042,950,033,357,169,257,166,755,660,050,062,571,462,553,887,588,257,175,078,685,781,862,571,4100,0100,075,083,393,891,791,785,7100,075,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.01.51.82.44.04.45.93.1
medián111223453
modus111223461
počet závodů65659510854
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,22,63,25,214,54,1
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,682,072,361,243,076,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Lisický Davidsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí26.20.23.28.16.12.18.17.6.
odstup %7.016,016,014,317,811,013,716,015,45,1
% poražených soupeřů3,826,940,532,548,342,141,450,073,7
pořadí2011201220132015celkem
průměr13.316.025.523.018.4
medián1216232018
modus61623206
počet závodů41229
průměrný odstup od vítěze %12,611,016,13.516,0791,7
průměrné % poražených soupeřů51,848,336,515,439,9

Kategorie C2M

Lisický Davidsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.8.7.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,76,77,15,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,263,273,973,780,083,355,0
pořadí2011201220132014201520162018celkem
průměr5.76.07.56.010.218.09.08.8
medián467681898
modus3676111896
počet závodů312161115
průměrný odstup od vítěze %3,05,36,94,71.164,310,47,7469,1
průměrné % poražených soupeřů72,873,768,676,248,210,511,154,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Lisický Davidsj 51
15.05.16
Lipno, start
28.08.11
pořadí18.3.
odstup %10,41,3
% poražených soupeřů10,580,0
pořadí20112016celkem
průměr3.018.010.5
medián3183
modus3183
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %1,310,45,9
průměrné % poražených soupeřů80,010,545,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Lisický Davidsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí26.20.16.12.18.17.6.
odstup %7.016,016,011,013,716,015,45,1
% poražených soupeřů3,826,948,342,141,450,073,7
pořadí201120122015celkem
průměr13.316.023.016.4
medián12162017
modus616206
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %12,611,03.516,01.013,3
průměrné % poražených soupeřů51,848,315,440,9

Kategorie C2M

Lisický Davidsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí201120122014201520162018celkem
průměr5.76.06.010.218.09.09.0
medián46681898
modus366111896
počet závodů31161113
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,7540,2
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,152,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Lisický Davidsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí26.20.16.12.18.17.6.
odstup %7.016,016,011,013,716,015,45,1
% poražených soupeřů3,826,948,342,141,450,073,7
pořadí201120122015celkem
průměr13.316.023.016.4
medián12162017
modus616206
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %12,611,03.516,01.013,3
průměrné % poražených soupeřů51,848,315,440,9

Kategorie C2M

Lisický Davidsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí201120122014201520162018celkem
průměr5.76.06.010.218.09.09.0
medián46681898
modus366111896
počet závodů31161113
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,7540,2
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,152,2