Vysokomýtský slalom

28.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily129.50 2 128.10 2 130.10 0
2.2/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno136.70 0 136.60 8 136.706.60/5,10
3.3/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno158.10 6 152.40 8 160.4030.30/23,30
4.4/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov158.30 8 157.20 18 166.3036.20/27,80
5.1/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno191.00 4 181.70 0 181.7051.60/39,70
6.2/PZZELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov214.90 10 176.80 14 190.8060.70/46,70
7.3/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.213.70 16 206.50 66 229.7099.60/76,60
8.5/PZMFLORIÁN Michal 2011 Trutnov186.90 64 192.70 116 250.90120.80/92,90
9.4/PZZKUTÁ Lucie 2011 Litovel264.90 154 256.70 58 314.70184.60/141,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka, 2005, KK Brno MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno126.40 10 122.90 0 122.90 4
2.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.126.30 0 123.70 0 123.700.80/0,73
3.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto123.60 2 124.10 2 125.602.70/2,22
4. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.4.00 999 135.80 0 135.8012.90/10,51
5.1/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha156.00 0 150.50 0 150.5027.60/22,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto105.10 0 107.60 2 105.10 35
2.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.106.50 0 105.40 4 106.501.40/1,331
3.1/DSLACINA Jakub 2003 3+ Semily106.90 0 108.10 2 106.901.80/1,727
4.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.107.10 0 109.10 2 107.102.00/1,923
5.1/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov106.10 6 105.50 2 107.502.40/2,319
6.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.112.50 2 106.70 2 108.703.60/3,418
7.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc109.10 2 109.10 0 109.104.00/3,817
8.3/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.107.50 4 108.90 4 111.506.40/6,116
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto118.10 0 111.70 0 111.706.60/6,315
10.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.114.30 0 116.30 2 114.309.20/8,814
11.2/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel121.50 6 114.90 2 116.9011.80/11,213
12.4/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel115.70 2 123.40 0 117.7012.60/12,012
13.1/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.122.20 2 118.30 2 120.3015.20/14,511
14.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.120.90 0 121.70 0 120.9015.80/15,010
15.3/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha122.30 0 4.00 999 122.3017.20/16,49
16. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto122.40 0 120.80 4 122.4017.30/16,58
17.5/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel120.60 2 121.70 2 122.6017.50/16,77
18.6/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno124.60 4 125.60 0 125.6020.50/19,56
19.7/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.127.40 6 125.80 4 129.8024.70/23,55
20.8/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno131.10 0 130.00 0 130.0024.90/23,74
21.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto137.50 66 135.70 4 139.7034.60/32,93
22.9/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto146.40 0 144.20 0 144.2039.10/37,22
23.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.145.30 0 144.00 2 145.3040.20/38,21
24.4/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto151.20 0 148.30 4 151.2046.10/43,90
24.5/ZSZUNA Vilém 2007 Semily151.20 0 151.50 8 151.2046.10/43,90
26.6/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto160.60 8 159.70 4 163.7058.60/55,80
27.10/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto193.40 2 173.40 4 177.4072.30/68,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
114.80 0 114.90 2 114.80 11
2.1/VZÁRUBA Martin
OUTRATA Jindřich
1974
1970
2 Dv.Král.
Pardub.
117.60 0 4.00 999 117.602.80/2,47
3. SUCHÁNEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
1993
2000
Vys.Mýto
Týniště
122.10 6 116.50 4 120.505.70/5,06
4. WALTER Jakub
TATÍČEK Miroslav
1998
1985
3 Olomouc
Pardub.
122.10 8 119.90 2 121.907.10/6,25
5.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
123.80 6 123.90 2 125.9011.10/9,74
6.1/U23RUFFER Matěj
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
Pardub.
USK Pha
127.20 12 126.00 4 130.0015.20/13,23
7.2/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
135.50 8 141.60 2 143.5028.70/25,02
8.1/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
Pardub.
Pardub.
146.60 4 147.80 6 150.6035.80/31,21
9.2/ZSKOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
166.60 8 177.70 8 174.6059.80/52,10
10.3/ZSSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
Vys.Mýto
Týniště
165.00 10 183.40 60 175.0060.20/52,40
11.4/ZSKVAPIL Ondřej
SEDLÁK Václav
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
156.10 22 161.20 18 178.1063.30/55,10
12. KUTÝ Tomáš
KUTÝ Lukáš
1979
2014
Litovel
Litovel
182.00 6 4.00 999 188.0073.20/63,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha97.50 0 97.90 0 97.50 29
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.112.60 0 109.40 0 109.4011.90/12,221
3.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.114.20 2 113.20 0 113.2015.70/16,117
4.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.70 2 114.90 4 114.7017.20/17,616
5.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto115.80 2 117.60 0 117.6020.10/20,615
6.3/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno124.70 0 137.80 2 124.7027.20/27,914
7.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno123.20 4 121.00 4 125.0027.50/28,213
8.1/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.132.30 2 126.90 0 126.9029.40/30,212
9.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.130.20 6 131.40 2 133.4035.90/36,811
10.2/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha133.20 4 134.50 2 136.5039.00/40,010
11.2/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.139.40 6 136.80 0 136.8039.30/40,39
12.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov138.40 2 143.60 0 140.4042.90/44,08
13.5/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha135.90 6 140.80 8 141.9044.40/45,57
14.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.158.70 2 152.70 4 156.7059.20/60,76
15.3/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto165.30 2 160.90 0 160.9063.40/65,05
16.4/ZSVAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel167.10 12 168.10 0 168.1070.60/72,44
17.5/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov166.00 6 175.70 4 172.0074.50/76,43
18.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov168.60 4 171.10 2 172.6075.10/77,02
19.2/U23VENIGEROVÁ Hana 2001 Vys.Mýto189.20 60 158.90 14 172.9075.40/77,31
20.2/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov166.20 10 167.70 8 175.7078.20/80,20
21.3/ZMSALAJOVÁ Alžběta 2009 Litovel213.60 2 187.20 2 189.2091.70/94,10
22.4/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž187.10 14 175.40 18 193.4095.90/98,40
23.5/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž185.70 12 193.70 18 197.70100.20/102,80
24.6/DMHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.192.50 60 187.90 14 201.90104.40/107,10
25.6/ZMZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov217.60 14 211.10 16 227.10129.60/132,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto98.50 0 96.30 0 96.30 96
2.1/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily96.90 54 95.70 2 97.701.40/1,592
3. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.102.80 2 93.90 4 97.901.60/1,788
4.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště100.90 0 98.80 0 98.802.50/2,684
5.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště99.60 0 100.90 2 99.603.30/3,480
6. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto101.70 0 101.60 0 101.605.30/5,576
7.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily100.50 4 101.70 0 101.705.40/5,672
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.30 0 101.00 2 102.306.00/6,268
9.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov104.40 2 103.10 0 103.106.80/7,164
10.3/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.107.70 4 103.20 0 103.206.90/7,260
11.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.00 2 103.50 0 103.507.20/7,556
12.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.104.10 0 102.60 2 104.107.80/8,152
13. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto107.90 0 105.60 0 105.609.30/9,748
13.4/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno105.60 0 106.70 2 105.609.30/9,744
15.5/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.101.90 4 103.90 4 105.909.60/10,040
16.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov102.00 4 111.50 8 106.009.70/10,139
17.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.107.60 4 106.90 0 106.9010.60/11,038
18.6/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno105.20 2 106.10 2 107.2010.90/11,337
19.2/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto107.30 0 105.70 2 107.3011.00/11,436
20.2/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily109.50 0 107.80 0 107.8011.50/11,935
21.3/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.60 0 106.40 4 108.6012.30/12,834
22.2/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.20 2 108.80 0 108.8012.50/13,033
23.1/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily107.80 2 118.40 4 109.8013.50/14,032
24.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto109.70 2 110.80 4 111.7015.40/16,031
25.4/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto110.80 2 112.60 0 112.6016.30/16,930
25.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily106.60 6 108.20 6 112.6016.30/16,929
27.7/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno110.80 4 112.80 0 112.8016.50/17,128
28.4/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.113.40 0 111.90 2 113.4017.10/17,827
28.8/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov113.60 4 111.40 2 113.4017.10/17,826
30.9/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto116.10 4 114.90 0 114.9018.60/19,325
31.5/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.116.70 0 113.20 2 115.2018.90/19,624
32.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.115.70 0 116.30 0 115.7019.40/20,123
33.5/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily118.60 0 120.90 6 118.6022.30/23,222
34. PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.114.90 8 115.30 4 119.3023.00/23,921
34.10/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.117.30 2 120.10 4 119.3023.00/23,920
36.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel121.70 54 118.40 2 120.4024.10/25,019
37.7/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel125.00 2 120.30 2 122.3026.00/27,018
38.8/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště117.20 8 119.30 4 123.3027.00/28,017
39.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.121.80 4 123.40 2 125.4029.10/30,216
40.9/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto127.40 0 126.50 0 126.5030.20/31,415
41.10/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.130.30 8 126.60 0 126.6030.30/31,514
42.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto124.30 4 126.70 2 128.3032.00/33,213
42.4/VPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí128.30 0 130.40 4 128.3032.00/33,212
44.12/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto124.60 4 128.80 2 128.6032.30/33,511
45.11/DMTRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.127.40 2 127.20 2 129.2032.90/34,210
46.13/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel131.70 8 128.10 2 130.1033.80/35,19
47.2/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.129.50 4 128.20 2 130.2033.90/35,28
47.4/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.50 2 130.20 0 130.2033.90/35,27
49.14/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.134.00 4 130.00 4 134.0037.70/39,16
50.15/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto130.10 6 134.30 2 136.1039.80/41,35
51.16/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily137.50 0 140.60 6 137.5041.20/42,84
52.17/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.148.60 4 141.10 4 145.1048.80/50,73
53.3/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel141.90 6 145.60 2 147.6051.30/53,32
54.12/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.142.40 14 147.80 4 151.8055.50/57,61
55.3/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.145.20 8 171.40 4 153.2056.90/59,10
56.13/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno153.90 6 150.20 4 154.2057.90/60,10
57.18/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno170.70 10 149.30 8 157.3061.00/63,30
58.14/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel153.00 8 151.40 8 159.4063.10/65,50
59.4/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.153.60 10 167.50 4 163.6067.30/69,90
60.4/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov162.70 2 161.20 6 164.7068.40/71,00
61.15/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto166.30 2 159.60 6 165.6069.30/72,00
62. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov169.30 8 167.20 4 171.2074.90/77,80
63.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto173.80 4 167.30 6 173.3077.00/80,00
64.19/ZSHLUBUČEK Jakub 2006 Tech.Pha193.50 10 172.10 6 178.1081.80/84,90
65.20/ZSPISKÁČEK Tomáš 2007 Štětí286.90 16 228.60 10 238.60142.30/147,80
66.6/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov243.00 14 239.40 16 255.40159.10/165,20

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej
DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina
1991
1998
Pardub.
USK Pha
129.20 12 124.10 2 126.10 16
2.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
131.70 2 129.00 0 129.002.90/2,312
3.1/DMBUNDOVÁ Simona
ŠŤASTNÝ Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
137.90 6 131.80 0 131.805.70/4,58
4. ŠILAR Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1987
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
130.10 2 129.80 4 132.106.00/4,87
5. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
129.40 4 133.60 4 133.407.30/5,86
6.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
145.00 4 139.50 0 139.5013.40/10,65
7. HOLUBOVÁ Nela
SUCHÁNEK Daniel
2007
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
144.40 8 142.60 0 142.6016.50/13,14
8.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
135.30 10 137.40 12 145.3019.20/15,23
9.2/VMJANDÍKOVÁ Martina
TATÍČEK Miroslav
1983
1985
3 Pardub.
Pardub.
153.40 4 168.90 12 157.4031.30/24,82
10.3/DMHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
155.80 2 155.00 6 157.8031.70/25,11
11. KREJZA Filip
NOVÁKOVÁ Andrea
1989
1986
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
164.80 4 157.20 2 159.2033.10/26,20
12.1/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
Turnov
Turnov
173.40 4 162.90 0 162.9036.80/29,20
Oddíl