Geprt David, 2005

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1M 30. 7/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 150.10 0 146.50 0 146.5039.90/37,411
C2M 11. 1/DSGEPRT David
BERKA Štěpán
2005
2002
2 Litovel
Litovel
197.70 10 1.00 999 207.7056.80/37,60
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1M 28. 7/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 161.50 0 172.10 10 161.5041.40/34,513
C2M 13. 1/DSGEPRT David
BERKA Štěpán
2005
2002
2 Litovel
Litovel
205.30 18 213.40 18 223.3076.20/51,80
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
C1M 19. 5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 01:02,42 - 00:52,28 - 00:52,2810.93/26,4-
C2M 11. 2/ZSPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:50,24 - 00:49,30 - 00:49,307.02/16,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 4. 4/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 00:53,87 - 00:53,42 - 00:53,423.54/7,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 5. 5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 01:00,66 - 00:59,92 - 00:59,922.80/4,90/13
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C1M 40. 2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 01:01,30 - 01:01,60 - 01:01,6013.89/29,13/0/21
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 5. 5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 05:27,6121.44/7,00/13
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C1M 41. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 01:03,90 - 01:02,09 - 01:02,0914.21/29,70/0/15
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1M 18. 4/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 15:56,80156.74/19,6-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1M 22. 6/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 16:18,18173.30/21,50/5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
C1M 30. 5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 01:25,60 - 01:23,12 - 01:23,1219.22/30,16/0/8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 33. 5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 01:28,1624.59/38,73/0/2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 8. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel 00:58,20 - 00:56,70 - 00:56,7011.70/26,05
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1M 15. 5/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 144.70 6 139.50 4 143.5023.70/19,87
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1M 16. 5/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 146.40 2 150.90 4 148.4030.30/25,76
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 26. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 22:48,56312.03/29,510/0/14
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 29. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 22:34,35302.86/28,87/0/8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
C1M 14. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 17:51,60187.90/21,32
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 15. 3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 21:07,30256.80/25,42
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
C1M 16. 2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 20:27,60215.10/21,23
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
C1M 16. 2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 17:36,90190.50/22,03
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 16. 1/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 17:44,60196.80/22,74
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 18. 1/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel - - - - 20:50,80246.10/24,54
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 32. 9/ZSGEPRT David 2005 Litovel 112.60 0 114.30 0 112.6029.70/35,89
C2M 9. 4/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
121.00 6 117.00 6 123.0022.60/22,56
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 40. 11/ZSGEPRT David 2005 Litovel 121.00 0 118.60 2 120.6031.70/35,76
C2M 11. 4/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
134.20 6 125.80 6 131.8021.70/19,75
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
C1M 20. 9/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 01:52,61 - 01:30,20 - 01:30,2020.52/29,4-
C2M 12. 3/ZSPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:24,39 - 01:25,47 - 01:24,3913.63/19,3-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 35. 6/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,1918.49/38,06/0/2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 39. 9/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel 01:19,21 - 00:00,00 - 06:41,003952.49/8.147,82/0/1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel - - - - DNS 0
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - DNS 0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 29. 5/ZSGEPRT David 2005 Litovel - - - - 01:07,4621.17/45,77/0/2
C2M 20. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - 01:02,1515.07/32,017/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 32. 6/ZSGEPRT David 2005 Litovel 01:10,55 - 16:39,00 - 33:50,991.56/0,14/0/0
C2M 20. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:07,83 - 01:04,31 - 34:36,314.59/0,219/0/0
13.05.2018 Slalom v Ostravě
C1M 12. 7/ZSGEPRT David 2005 Litovel 171.60 0 151.40 0 151.4033.10/28,01
C2M 2. 2/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
153.90 2 150.40 4 154.408.90/6,15
12.05.2018 Slalom v Ostravě
C1M 12. 6/ZSGEPRT David 2005 Litovel 139.50 2 137.40 2 139.4022.60/19,32
C2M 2. 2/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
141.50 10 142.80 6 148.802.60/1,85
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1M 20. 8/ZSGEPRT David 2005 Litovel 154.00 2 153.90 0 153.9046.40/43,21
C2M 3. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
159.90 12 170.10 58 171.9012.40/7,85
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 19. 7/ZSGEPRT David 2005 Litovel 1.00 999 148.80 0 148.8037.20/33,30
C2M 3. 2/ZSSTRATIL Filip
GEPRT David
2006
2005
Litovel
Litovel
158.40 8 165.40 4 166.4026.90/19,36
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 17. 7/ZSGEPRT David 2005 Litovel 152.20 10 149.90 2 151.9035.70/30,71
C2M 5. 4/ZSSTRATIL Filip
GEPRT David
2006
2005
Litovel
Litovel
185.40 68 175.70 16 191.7037.70/24,50
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 14. 3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 18:51,90213.40/23,22
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 15. 3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 21:32,10231.90/21,91
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 15. 3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 19:13,30221.00/23,72
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 17. 4/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 22:23,70257.20/23,71
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel - - - - DNS 0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M    GEPRT David 2005 3 Litovel - - - - DNS 0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 12. 3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 16:10,60224.00/30,04
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 12. 3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel - - - - 12:06,90147.20/25,40
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 26. 3/ZMGEPRT David 2005 Litovel 00:00,00 - 00:58,54 - 00:58,5416.11/38,0-
C2M 18. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
00:54,76 - 00:55,85 - 00:54,7613.42/32,5-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 11. 4/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 06:49,4676.77/23,15
C2M 3. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - 06:01,6032.77/10,04
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 12. 5/ZMGEPRT David 2005 Litovel 77.22 0 92.81 0 01:17.22 4
C2M 3. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
66.85 0 68.86 0 01:06.85 5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M    GEPRT David 2005 3 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 23. 4/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 13:35,64195.88/31,627/14/0
C2M 11. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
- - - - 12:22,43133.00/21,862/37/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 25. 4/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 24:38,61362.53/32,531/12/0
C2M 15. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
- - - - 22:35,33261.24/23,957/29/3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 85. 34/ZMGEPRT David 2005 Litovel 143.97 0 147.57 10 143.9747.71/49,612
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 17. 5/ZMGEPRT David 2005 Litovel 00:50,44 - 00:50,52 - 00:50,4412.37/32,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 88. 37/ZMGEPRT David 2005 Litovel 179.32 6 171.86 4 175.8659.52/51,29
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 8. 2/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
00:47,90 - 00:47,32 - 00:47,329.42/24,90
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 17. 5/ZMGEPRT David 2005 Litovel 00:55,70 - 59:59,99 - 00:55,7016.40/41,78
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 31. 8/ZMGEPRT David 2005 Litovel 144.90 4 143.50 4 147.5060.40/69,33
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 36. 11/ZMGEPRT David 2005 Litovel 183.60 4 190.80 8 187.6085.60/83,90
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 39. 11/ZMGEPRT David 2005 Litovel 171.00 56 1.00 999 227.00133.60/143,00
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 32. 9/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 23:33,90455.50/47,50
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 33. 8/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 19:44,20383.10/47,80
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 36. 9/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 19:05,60362.90/46,40
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 38. 11/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 23:00,00454.30/49,10
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    GEPRT David 2005 Litovel - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    GEPRT David 2005 Litovel - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    GEPRT David 2005 Litovel - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    GEPRT David 2005 Litovel - - - - DNS 0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 79. 18/ZMGEPRT David 2005 Litovel 164.20 0 156.30 2 158.3062.20/64,74
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 85. 17/ZMGEPRT David 2005 Litovel 167.60 4 169.80 14 171.6064.10/59,64
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1M 15.  GEPRT David 2005 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993541.75/6.081,3-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1M 15.  GEPRT David 2005 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993209.60/822,2-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 27.  GEPRT David 2005 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993550.32/7.147,8-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 27.  GEPRT David 2005 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993260.68/961,0-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 30. 19/ZMGEPRT David 2005 0 Litovel 01:42,87 - 01:36,83 - 01:36,8331.22/47,6-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 85. 41/ZMGEPRT David 2005 Litovel 277.24 66 384.29 110 343.24250.91/271,8-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 49. 11/ZMGEPRT David 2005 Litovel 151.15 2 158.70 0 153.1555.25/56,40
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 45. 10/ZMGEPRT David 2005 Litovel 159.80 4 153.70 0 153.7052.40/51,70
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M    GEPRT David 2005 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 24. 9/ZMGEPRT David 2005 Litovel - - - - 01:08,2732.26/89,60
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 30. 11/ZMGEPRT David 2005 Litovel 262.30 60 231.10 6 237.10142.20/149,80
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2W 19.  GEPRT David
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
191.20 54 173.90 4 177.9045.30/34,20
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C2W 20.  GEPRT David
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
188.40 6 172.60 8 180.6046.80/35,00
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 15.11.18 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.15 inserted RVP
0|5451|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/6 37
 C2M
Berka Štěpán
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 5/6 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/16 76

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 5/9 19
7.C2M
Papula Jan
5/7 26
18.C2M
Stratil Filip
2/2 6
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 19
30.C2M
Papula Jan
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 C2M
Papula Jan
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/12 12
 C2M
Papula Jan
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 1/1 4
83.C2M
Papula Jan
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
143.K1M 5/7 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 2/2 58
21.C2M
Papula Jan
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 3/3 31
24.C2M
Papula Jan
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
23.C2M
Papula Jan
3/3 8
96.K1M 5/9 8

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
155.K1M 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1M403939
C2M-3021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20172016
C1M207-
C2M83-
K1M-455

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C1M799245
C2M-7724

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M364887--
C2M3618---
K1M-217143155-
C2W----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
C1M262669-
C2M-2623-
K1M--96102

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
11 12 14 9 37 9 92
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Geprt Davidsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí49.45.
odstup %56,451,7
% poražených soupeřů21,330,2
pořadí2016celkem
průměr47.047.0
medián4545
modus4545
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %54,154,1
průměrné % poražených soupeřů25,825,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Geprt Davidsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí30.28.15.16.32.40.12.12.20.19.17.
odstup %37,434,519,825,735,835,728,019,343,233,330,7
% poražených soupeřů29,335,739,137,531,122,026,731,320,818,223,8
pořadí20182019celkem
průměr21.722.321.9
medián191619
modus121512
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze %32,329,331,2
průměrné % poražených soupeřů24,835,428,7
počet jízd13821
lepší 1. jízda1
14,3%
2
50,0%
3
27,3%
čistých jízd6
46,2%
3
37,5%
9
42,9%

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí11.13.9.11.2.2.3.3.5.
odstup %37,651,822,519,76,11,87,819,324,5
% poražených soupeřů------46,741,283,383,371,471,420,0
pořadí20182019celkem
průměr5.012.06.6
medián3115
modus2112
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %14,544,721,2
průměrné % poražených soupeřů59,60,046,4
počet jízd14317
lepší 1. jízda2
28,6%
2
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Geprt Davidsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí19.20.
odstup %34,235,0
% poražených soupeřů45,545,7
pořadí2015celkem
průměr19.519.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,634,6
průměrné % poražených soupeřů45,645,6
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Geprt Davidsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí85.88.31.36.39.79.85.30.
odstup %49,651,269,383,9143,064,759,6149,8
% poražených soupeřů20,817,928,618,613,617,014,36,5
pořadí20162017celkem
průměr64.755.859.1
medián793939
modus303185
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %91,479,483,9
průměrné % poražených soupeřů12,619,917,2
počet jízd6915
lepší 1. jízda1
33,3%
3
60,0%
4
50,0%
čistých jízd1
16,7%
1
11,1%
2
13,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí26.29.29.23.25.
odstup %29,528,845,731,632,5
% poražených soupeřů10,79,720,024,125,0
pořadí201720182019celkem
průměr24.029.027.526.4
medián23292626
modus23292629
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %32,045,729,233,6
průměrné % poražených soupeřů24,620,010,217,9

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí20.11.15.
odstup %32,021,823,9
% poražených soupeřů---52,439,1
pořadí20172018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %22,932,025,9
průměrné % poražených soupeřů45,80,030,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.26.29.29.11.23.25.
odstup %21,529,528,845,723,131,632,5
% poražených soupeřů30,010,79,720,044,424,125,0
pořadí201720182019celkem
průměr19.729.025.723.6
medián23292625
modus11292229
počet závodů3137
průměrný odstup od vítěze %29,145,726,630,4
průměrné % poražených soupeřů31,220,016,823,4

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí20.3.11.15.
odstup %32,010,021,823,9
% poražených soupeřů---71,452,439,1
pořadí20172018celkem
průměr9.720.012.3
medián112011
modus3203
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %18,632,021,9
průměrné % poražených soupeřů54,30,040,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.26.29.14.15.16.16.16.18.29.15.14.17.15.12.12.23.25.
odstup %21,529,528,821,325,422,021,222,724,545,721,923,223,723,725,430,031,632,5
% poražených soupeřů30,010,79,77,16,711,811,821,119,020,022,227,815,822,221,426,724,125,0
pořadí201720182019celkem
průměr24.016.319.118.6
medián23151616
modus23121615
počet závodů27918
průměrný odstup od vítěze %32,027,724,126,4
průměrné % poražených soupeřů24,622,314,218,5

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí20.11.15.
odstup %32,021,823,9
% poražených soupeřů---52,439,1
pořadí20172018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %22,932,025,9
průměrné % poražených soupeřů45,80,030,5

Kategorie K1M

Geprt Davidsj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
pořadí33.32.38.36.24.
odstup %47,847,549,146,489,6
% poražených soupeřů11,18,87,514,611,5
pořadí20162017celkem
průměr24.034.832.6
medián243333
modus243224
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %89,647,756,1
průměrné % poražených soupeřů11,510,510,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí40.41.30.33.35.39.32.15.15.
odstup %29,129,730,138,738,08.147,80,1822,26.081,3
% poražených soupeřů25,024,56,5---12,87,320,5------
pořadí201620182019celkem
průměr15.035.336.031.1
medián15353333
modus15323015
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %3.451,72.728,631,91.690,8
průměrné % poražených soupeřů0,013,514,010,7

Kategorie K1M

Geprt Davidsp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí27.27.
odstup %961,07.147,8
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr27.027.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.054,44.054,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí19.4.30.20.39.32.26.
odstup %26,47,130,129,48.147,80,138,0
% poražených soupeřů28,087,56,529,67,320,519,4
pořadí201720182019celkem
průměr26.030.317.724.3
medián26321926
modus262044
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %38,02.725,821,21.182,7
průměrné % poražených soupeřů19,419,140,728,4

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí11.12.20.18.
odstup %16,619,30,232,5
% poražených soupeřů9,135,39,515,0
pořadí201720182019celkem
průměr18.016.011.015.3
medián18121112
modus18121111
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %32,59,716,617,1
průměrné % poražených soupeřů15,022,49,117,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí40.5.41.5.30.33.35.39.32.
odstup %29,14,929,77,030,138,738,08.147,80,1
% poražených soupeřů25,081,824,581,06,5---12,87,320,5
pořadí20182019celkem
průměr35.325.728.9
medián353033
modus3255
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %2.728,623,2925,0
průměrné % poražených soupeřů13,536,528,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí40.5.41.5.30.33.8.35.39.32.17.
odstup %29,14,929,77,030,138,726,038,08.147,80,132,5
% poražených soupeřů25,081,824,581,06,5---61,112,87,320,530,4
pořadí201720182019celkem
průměr17.035.323.125.9
medián17353032
modus173255
počet závodů13711
průměrný odstup od vítěze %32,52.728,623,6762,2
průměrné % poražených soupeřů30,413,540,031,9

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí20.8.
odstup %0,224,9
% poražených soupeřů9,541,7
pořadí20172018celkem
průměr8.020.014.0
medián8208
modus8208
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %24,90,212,5
průměrné % poražených soupeřů41,79,525,6