Papula Jan, 2005

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 12. 4/DM 12.6012,0
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 8. 5/DM 39.808,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 12. 4/DM 13.7013,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 14. 7/DM 97.8512,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GEPRT David
10. 5/DM 97.8612,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 13. 8/DM 88.6811,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GEPRT David
9. 5/DM 86.4511,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GEPRT David
18. 6/DM 8.3717,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 6/DM 7.6816,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GEPRT David
15. 4/DM 7.1915,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom    
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 17. 3/ZS 10.1024,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
GEPRT David
11. 2/ZS 7.0216,6
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 8. 8/ZS 4.669,3
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
STRATIL Filip
5. 5/ZS 3.116,2
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 18. 2/ZS 198.3124,1
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 22. 2/ZS 11.3622,1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 3. 3/ZS 1.182,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 45. 4/ZS 18.9239,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
STRATIL Filip
2. 2/ZS 3.336,0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 19.256,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 42. 4/ZS 14.2629,8
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
STRATIL Filip
2. 2/ZS 9.693,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 3/ZS 22.0020,7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 1/ZS 18.2017,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 14. 3/ZS 123.0015,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
STRATIL Filip
7. 3/ZS 102.6212,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 16. 3/ZS 121.5615,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
STRATIL Filip
7. 1/ZS 89.0011,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom    
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom    
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 28. 3/ZS 17.8627,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 30. 3/ZS 20.5032,2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 6. 1/ZS 9.6021,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 16. 5/ZS 45.0042,3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 13. 4/ZS 18.1015,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 12. 4/ZS 21.1017,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 27. 6/ZS 23.8028,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GEPRT David
9. 4/ZS 22.6022,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 30. 6/ZS 23.1026,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GEPRT David
11. 4/ZS 21.7019,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 18. 8/ZS 19.3527,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
GEPRT David
12. 3/ZS 13.6319,3
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 6/ZS 7.2713,9
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
3. 3/ZS 2.855,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 25. 3/ZS 30.1926,6
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 14.   3552.627.499,7
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 14.   24.9153,5
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
SALAJ František
5. 2/U14 14.6929,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
SALAJ František
6. 2/U14 12.4925,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 32. 4/ZS 17.1135,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
SALAJ František
19. 4/ZS 20.2441,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 31. 4/ZS 33.9870,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
SALAJ František
19. 3/ZS 16.4032,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 17. 5/ZS 164.7118,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
SALAJ František
9. 4/ZS 118.9213,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 20. 8/ZS 190.5922,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠMAKAL Petr
8. 5/DM 99.4211,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
GEPRT David
   
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 10. 3/ZS 22.8020,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 23. 6/ZS 15.6014,0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 5. 3/ZS 132.4023,0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 10. 4/ZS 25.1020,6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 23. 5/ZS 26.6024,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 9. 4/ZS 32.3026,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GEPRT David
   
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 34. 12/ZS 50.6053,5
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 10. 3/ZS 46.4035,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GEPRT David
   
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 46. 16/ZS 94.2096,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 30. 6/ZS 19.3041,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
GEPRT David
20. 3/ZS 15.0732,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 29. 5/ZS 1.530,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
GEPRT David
20. 3/ZS 4.590,2
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 6. 3/ZS 23.2019,6
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GEPRT David
2. 2/ZS 8.906,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 10. 4/ZS 17.4014,9
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GEPRT David
2. 2/ZS 2.601,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 19. 7/ZS 43.8040,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
GEPRT David
3. 3/ZS 12.407,8
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 12. 4/ZS 27.6024,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
VODÁK Norbert
5. 4/ZS 31.4022,5
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 9. 4/ZS 25.1021,6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
VODÁK Norbert
4. 3/ZS 31.0020,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 27. 4/ZS 168.1829,6
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 32. 4/ZS 157.5527,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 2/ZS 199.2021,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 2/ZS 220.3020,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 2/ZS 199.2021,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 2/ZS 229.7021,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 38. 5/ZM 52.2051,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 47. 3/ZM 32.5035,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 18. 1/ZM 11.5927,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
GEPRT David
18. 1/ZM 13.4232,5
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 7. 2/ZM 39.5211,9
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 45. 1/ZM 21.0541,1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
GEPRT David
3. 1/ZM 32.7710,0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 6. 2/ZM
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 41. 1/ZM 27.6355,9
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
GEPRT David
3. 1/ZM
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 28. 4/ZM 36.6032,2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 1/ZM 40.0033,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 30. 3/ZM 37.3037,0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 1/ZM 36.6032,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 17. 2/ZM 144.5023,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
GEPRT David
11. 1/ZM 133.0021,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 21. 2/ZM 258.4923,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
GEPRT David
15. 1/ZM 261.2423,9
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 68. 25/ZM 33.2134,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 8. 2/ZM 6.4817,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 69. 28/ZM 38.5633,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
GEPRT David
8. 2/ZM 9.4224,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 45. 4/ZM 26.2360,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 5. 1/ZM 11.9024,5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 13. 4/ZM 14.3036,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 26. 5/ZM 48.2055,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 32. 9/ZM 55.4054,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 35. 10/ZM 107.40115,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 53. 3/ZM 204.5340,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 3/ZM 31.6050,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 19. 3/ZM 386.8040,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 20. 2/ZM 337.5042,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 21. 3/ZM 341.0036,8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 24. 3/ZM 318.9040,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 20.   320.1040,3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 24.   329.4042,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 34. 5/ZM 62.0054,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 78. 17/ZM 60.2062,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 37. 5/ZM 54.7045,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 83. 16/ZM 57.9053,9
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 10. 4/ZM 17.2729,7
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 13. 7/ZM 328.6484,2
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 18. 8/ZM 120.6835,6
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 25. 13/ZM 22.3445,0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 19. 7/ZM 23.4728,7
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
SALAJ František
8. 4/ZM 17.8922,2
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 77. 34/ZM 115.47125,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 34. 6/ZM 47.9048,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 37. 7/ZM 43.7039,6
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 33. 5/ZM 32.1032,8
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 14. 4/ZM 285.5058,8
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36. 6/ZM 39.8039,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 21. 6/ZM 352.9158,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 40. 9/ZM 224.5441,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 18. 3/ZM 419.4640,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 42. 10/ZM 390.0142,1
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 75. 35/ZM 232.80241,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 76. 34/ZM 240.18297,3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 20. 5/ZM 26.3273,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 27. 8/ZM 106.30112,0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 5/ZM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 1/ZM 33.7751,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom    
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 10.   24.7018,5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 6. 3/PZM 44.9034,8
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 6. 4/PZM 49.1038,8
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 24. 1/PZ 22.5057,7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 25. 1/PZ 106.60116,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 15.11.18 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 08.05.18 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 10.07.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.12.13 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5034|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 2/2 15
17.C2M
Geprt David
2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/5 7
 C2M
Geprt David
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 4/4 54
8.C2M
Geprt David
4/4 36

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/8 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Stratil Filip
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 76
14.C2M
Stratil Filip
3/3 22

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 2/2 8
387.K1M 2/2 36
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/9 52
7.C2M
Geprt David
5/7 26
28.C2M
Vodák Norbert
2/2 2
122.K1M 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 48
27.C2M
Salaj František
2/2 44
30.C2M
Geprt David
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/9 23
32.C2M
Šmakal Petr
1/1 9
35.C2M
Salaj František
3/3 8
 C2M
Geprt David
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/10 22
 C2M
Geprt David
2/2 0
 C2M
Salaj František
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 1/1 10
83.C2M
Geprt David
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
76.C1M 3/3 2
90.K1M 5/8 101
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 4/4 89
21.C2M
Geprt David
2/2 119
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/5 51
24.C2M
Geprt David
3/3 70
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 20
23.C2M
Geprt David
3/3 8
56.K1M 5/13 58

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
372.K1M 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
151.K1M 5/7 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
129.K1M 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 3/3 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 1/1 0
 PW 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1M28313131-
C2M17-3021-
K1M---9972

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201820172016
C1M66197193-
K1M-387-372
C2M--83-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M30763531-
C2M29597724-
K1M---167129

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M38277681-
C2M-28---
K1M-12290151126
C2W----25
PW----24

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1M7252431--
C2M8143323--
K1M---5659101
Fotky nenalezeny.
0|5034|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 2/2 15
17.C2M
Geprt David
2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/5 7
 C2M
Geprt David
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 4/4 54
8.C2M
Geprt David
4/4 36

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/8 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Stratil Filip
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 76
14.C2M
Stratil Filip
3/3 22

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 2/2 8
387.K1M 2/2 36
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/9 52
7.C2M
Geprt David
5/7 26
28.C2M
Vodák Norbert
2/2 2
122.K1M 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 48
27.C2M
Salaj František
2/2 44
30.C2M
Geprt David
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/9 23
32.C2M
Šmakal Petr
1/1 9
35.C2M
Salaj František
3/3 8
 C2M
Geprt David
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/10 22
 C2M
Geprt David
2/2 0
 C2M
Salaj František
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 1/1 10
83.C2M
Geprt David
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
76.C1M 3/3 2
90.K1M 5/8 101
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 4/4 89
21.C2M
Geprt David
2/2 119
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/5 51
24.C2M
Geprt David
3/3 70
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 20
23.C2M
Geprt David
3/3 8
56.K1M 5/13 58

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
372.K1M 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
151.K1M 5/7 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
129.K1M 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 3/3 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 1/1 0
 PW 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1M28313131-
C2M17-3021-
K1M---9972

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201820172016
C1M66197193-
K1M-387-372
C2M--83-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M30763531-
C2M29597724-
K1M---167129

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M38277681-
C2M-28---
K1M-12290151126
C2W----25
PW----24

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1M7252431--
C2M8143323--
K1M---5659101

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
23 24 10 19 48 26 150
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody25.016.01056
C1M15.912.01024
K1M43.934.02322
C2M4.93.028
PW6.06.061
C2W10.010.0101
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,023,623,647,156
C1M00,000,000,000,024
K1M00,000,000,000,022
C2M00,0225,0225,0450,08
PW00,000,000,000,01
C2W00,000,000,000,01
Celkem00,023,623,647,156
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1111220113329,7
C1M487622347,9
K1M4392221818,6
C2M1615210212,5
PW2582900,0
C2W212600,0
Celkem1111220113329,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Papula Jansl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí12.12.10.10.6.
odstup %12,013,220,520,60,0
% poražených soupeřů57,757,747,140,073,7
pořadí201720182020celkem
průměr6.010.012.010.0
medián6101210
modus6101210
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,020,612,613,3
průměrné % poražených soupeřů73,743,657,755,2
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd2
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
5
50,0%

Kategorie K1M

Papula Jansl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí23.23.33.36.
odstup %14,024,132,839,3
% poražených soupeřů55,157,747,544,4
pořadí20162018celkem
průměr34.523.028.8
medián332323
modus332323
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,019,127,6
průměrné % poražených soupeřů46,056,451,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
3
75,0%
4
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Papula Jansl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí11.11.16.13.12.27.30.9.10.6.10.19.12.9.38.14.14.34.37.
odstup %20,717,642,315,117,928,726,026,735,819,614,940,724,721,651,533,132,854,845,5
% poražených soupeřů28,637,521,147,854,242,242,050,043,866,743,825,050,061,914,023,523,58,35,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr35.522.014.712.617.5
medián3414101213
modus34149119
počet závodů239519
průměrný odstup od vítěze %50,239,126,522,730,0
průměrné % poražených soupeřů6,820,347,337,836,3
počet jízd46181038
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
6
66,7%
1
20,0%
11
57,9%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
8
44,4%
5
50,0%
18
47,4%

Kategorie C2M

Papula Jansl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí9.11.2.2.3.5.4.
odstup %22,519,76,11,87,822,520,1
% poražených soupeřů46,741,283,383,371,442,940,0
pořadí2018celkem
průměr5.15.1
medián44
modus22
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %14,414,4
průměrné % poražených soupeřů58,458,4
počet jízd1414
lepší 1. jízda2
28,6%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Papula Jansl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 146
01.10.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 45
13.05.15
pořadí34.46.47.28.30.68.69.26.32.35.78.83.34.37.75.76.27.25.
odstup %53,596,135,632,237,034,533,155,354,3115,062,653,948,839,6241,9297,3112,0116,9
% poražených soupeřů44,125,043,925,019,436,835,840,527,922,718,116,310,85,33,92,616,17,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr25.058.641.940.047.2
medián2575323435
modus2527263434
počet závodů178218
průměrný odstup od vítěze %116,9122,349,674,884,4
průměrné % poražených soupeřů7,710,431,534,622,3
počet jízd21316435
lepší 1. jízda0
0,0%
3
42,9%
2
25,0%
1
50,0%
6
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
15,4%
2
12,5%
0
0,0%
4
11,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.18.30.27.45.41.17.21.
odstup %16,324,141,729,641,155,923,323,2
% poražených soupeřů41,5---17,123,58,318,444,837,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr31.028.518.025.028.0
medián2127182525
modus1727182517
počet závodů42118
průměrný odstup od vítěze %35,935,624,116,331,9
průměrné % poražených soupeřů27,320,30,041,523,9

Kategorie C2M

Papula Jansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí18.15.20.11.15.
odstup %17,915,332,021,823,9
% poražených soupeřů10,530,0---52,439,1
pořadí201720182020celkem
průměr13.020.016.515.8
medián11201515
modus11201515
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %22,932,016,622,2
průměrné % poražených soupeřů45,80,020,326,4

Kategorie K1M

Papula Jansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí51.47.
odstup %0,051,4
% poražených soupeřů3,813,2
pořadí2016celkem
průměr49.049.0
medián4747
modus4747
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,725,7
průměrné % poražených soupeřů8,58,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí14.14.17.20.30.27.45.21.18.
odstup %12,853,518,722,241,729,641,158,640,5
% poražených soupeřů64,9---46,736,717,123,58,34,822,7
pořadí2016201720182020celkem
průměr19.545.021.614.022.9
medián1845201420
modus1845141414
počet závodů21519
průměrný odstup od vítěze %49,641,133,112,835,4
průměrné % poražených soupeřů13,88,324,864,925,0

Kategorie C2M

Papula Jansj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
pořadí10.6.9.8.20.
odstup %12,925,113,411,232,0
% poražených soupeřů60,9---60,063,2---
pořadí20182020celkem
průměr10.810.010.6
medián8109
modus6106
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %20,412,918,9
průměrné % poražených soupeřů30,860,936,8

Kategorie K1M

Papula Jansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí40.42.
odstup %41,242,1
% poražených soupeřů33,931,7
pořadí2016celkem
průměr41.041.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,641,6
průměrné % poražených soupeřů32,832,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.14.13.25.18.16.17.20.5.30.27.7.45.41.17.21.
odstup %8,012,811,516,324,115,118,722,223,041,729,611,941,155,923,323,2
% poražených soupeřů50,064,967,641,5---50,046,736,750,017,123,566,78,318,444,837,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr26.219.817.015.020.3
medián2120161317
modus7516817
počet závodů552416
průměrný odstup od vítěze %31,127,019,612,123,6
průměrné % poražených soupeřů35,134,825,056,039,0

Kategorie C2M

Papula Jansj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.9.18.15.7.9.8.20.3.11.15.
odstup %12,911,517,915,311,313,411,232,010,021,823,9
% poražených soupeřů60,963,610,530,062,560,063,2---71,452,439,1
pořadí2017201820192020celkem
průměr9.712.37.013.011.4
medián11971010
modus38799
počet závodů331411
průměrný odstup od vítěze %18,618,911,314,416,5
průměrné % poražených soupeřů54,341,162,541,346,7

Kategorie K1M

Papula Jansj 41
30.04.17
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí53.14.51.47.
odstup %40,458,80,051,4
% poražených soupeřů7,127,83,813,2
pořadí20162017celkem
průměr37.353.041.3
medián475347
modus145314
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %36,740,437,7
průměrné % poražených soupeřů14,97,113,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí14.13.25.18.16.30.27.14.13.14.13.45.41.17.21.
odstup %12,811,516,324,115,141,729,620,821,721,121,441,155,923,323,2
% poražených soupeřů64,967,641,5---50,017,123,527,833,331,633,38,318,444,837,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr31.018.517.017.321.4
medián2114161417
modus1713161313
počet závodů462315
průměrný odstup od vítěze %35,926,019,613,525,3
průměrné % poražených soupeřů27,327,825,058,033,3

Kategorie C2M

Papula Jansj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.9.18.15.7.20.11.15.
odstup %12,911,517,915,311,332,021,823,9
% poražených soupeřů60,963,610,530,062,5---52,439,1
pořadí2017201820192020celkem
průměr13.020.07.013.013.1
medián112071011
modus11207915
počet závodů21148
průměrný odstup od vítěze %22,932,011,314,418,3
průměrné % poražených soupeřů45,80,062,541,339,9

Kategorie K1M

Papula Jansj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí53.20.19.21.24.24.20.20.51.47.
odstup %40,442,140,436,840,742,240,373,10,051,4
% poražených soupeřů7,147,247,150,043,930,336,726,93,813,2
pořadí20162017celkem
průměr39.325.929.9
medián472121
modus202020
počet závodů3710
průměrný odstup od vítěze %41,540,440,7
průměrné % poražených soupeřů14,637,530,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Papula Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí22.45.42.28.30.25.32.31.29.13.10.
odstup %22,139,729,827,932,226,635,170,00,184,229,7
% poražených soupeřů27,615,422,612,99,4---20,526,828,214,335,7
pořadí201620182019celkem
průměr11.529.333.427.9
medián10293029
modus10252210
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %56,933,030,436,1
průměrné % poražených soupeřů25,018,917,619,4

Kategorie C2M

Papula Jansl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí19.19.20.
odstup %41,932,80,2
% poražených soupeřů5,314,39,5
pořadí2018celkem
průměr19.319.3
medián1919
modus1919
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %25,025,0
průměrné % poražených soupeřů9,79,7

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí45.51.18.25.
odstup %60,650,235,645,0
% poražených soupeřů4,32,034,67,7
pořadí20162017celkem
průměr21.548.034.8
medián184525
modus184518
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %40,355,447,8
průměrné % poražených soupeřů21,23,212,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Papula Jansj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí17.8.28.18.6.31.29.18.19.
odstup %24,49,327,927,813,970,00,127,328,7
% poražených soupeřů36,070,812,937,079,226,828,245,225,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr19.018.021.017.719.3
medián1918181718
modus19186818
počet závodů11439
průměrný odstup od vítěze %28,727,327,920,625,5
průměrné % poražených soupeřů25,045,242,839,940,1

Kategorie C2M

Papula Jansj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí11.5.12.3.19.20.18.8.
odstup %16,66,219,35,332,80,232,522,2
% poražených soupeřů9,155,635,384,614,39,515,012,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr8.018.013.58.012.0
medián81812511
modus818353
počet závodů11428
průměrný odstup od vítěze %22,232,514,411,416,9
průměrné % poražených soupeřů12,515,035,932,429,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Papula Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí22.45.3.42.4.28.30.25.32.31.29.
odstup %22,139,72,129,86,327,932,226,635,170,00,1
% poražených soupeřů27,615,490,922,685,712,99,4---20,526,828,2
pořadí20182019celkem
průměr29.324.926.5
medián292829
modus2533
počet závodů4711
průměrný odstup od vítěze %33,022,926,5
průměrné % poražených soupeřů18,937,830,9

Kategorie C2M

Papula Jansj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí2.2.19.19.20.
odstup %6,03,241,932,80,2
% poražených soupeřů88,985,75,314,39,5
pořadí20182019celkem
průměr19.32.012.4
medián19219
modus1922
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %25,04,616,8
průměrné % poražených soupeřů9,787,340,7

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
pořadí45.51.
odstup %60,650,2
% poražených soupeřů4,32,0
pořadí2017celkem
průměr48.048.0
medián4545
modus4545
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,455,4
průměrné % poražených soupeřů3,23,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Papula Jansj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí4.14.
odstup %6,37.499,7
% poražených soupeřů85,77,1
pořadí20182019celkem
průměr14.04.09.0
medián1444
modus1444
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %7.499,76,33.753,0
průměrné % poražených soupeřů7,185,746,4

Kategorie C2M

Papula Jansj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí2.5.
odstup %3,229,6
% poražených soupeřů85,720,0
pořadí20182019celkem
průměr5.02.03.5
medián522
modus522
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %29,63,216,4
průměrné % poražených soupeřů20,085,752,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Papula Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí22.45.3.42.4.28.30.6.25.32.31.29.8.5.
odstup %22,139,72,129,86,327,932,221,326,635,170,00,117,024,5
% poražených soupeřů27,615,490,922,685,712,99,472,2---20,526,828,269,671,4
pořadí201720182019celkem
průměr6.529.322.522.1
medián5292225
modus52533
počet závodů24814
průměrný odstup od vítěze %20,833,022,725,3
průměrné % poražených soupeřů70,518,942,139,5

Kategorie C2M

Papula Jansj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí2.2.19.19.20.8.
odstup %6,03,241,932,80,224,9
% poražených soupeřů88,985,75,314,39,541,7
pořadí201720182019celkem
průměr8.019.32.011.7
medián81928
modus81922
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %24,925,04,618,2
průměrné % poražených soupeřů41,79,787,340,9

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 46
13.05.15
pořadí45.13.51.24.
odstup %60,636,450,257,7
% poražených soupeřů4,364,72,014,8
pořadí20152017celkem
průměr24.036.333.3
medián244524
modus241313
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %57,749,151,2
průměrné % poražených soupeřů14,823,721,5