Florián Heřman, 2003

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 9. 4/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov 00:52,90 - 00:56,70 - 00:52,907.40/16,316
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 19. 5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov - - - - 19:09,70330.10/40,34
C2M 5. 2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
- - - - 20:30,00131.70/12,00
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 5. 2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
01:11,70 - 00:00,00 - 01:11,705.20/7,80
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 13. 5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov 00:57,20 - 00:59,50 - 00:57,2011.00/23,813
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 25. 5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov - - - - 21:05,20442.40/53,81
C2M 4. 2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
- - - - 21:21,70135.80/11,90
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 5.  MÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993534.09/5.362,80
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 33. 13/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov - - - - 14:21,33184.70/27,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 25. 9/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov - - - - 13:57,34169.90/25,547/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 9. 4/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov - - - - 00:52,907.40/16,316
C2M 5. 2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
- - - - 01:11,705.20/7,80
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M    FLORIÁN Heřman 2003 Trutnov - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M    FLORIÁN Heřman 2003 Trutnov - - - - DNS 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Florián HeřmanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Florián HeřmanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 updated from RVP
Florián HeřmanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.06.18 inserted RVP
0|6239|0|N

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Míl Jakub
5/5 0
48.K1M 5/6 96
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C2M68-
K1M48203

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
K1M93

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
      7   5 12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Florián Heřmansl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí5.4.5.
odstup %12,011,97,8
% poražených soupeřů20,025,020,0
pořadí2019celkem
průměr4.74.7
medián55
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %10,610,6
průměrné % poražených soupeřů21,721,7

Kategorie K1M

Florián Heřmansl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
pořadí19.25.25.9.
odstup %40,353,825,516,3
% poražených soupeřů33,317,273,375,8
pořadí2019celkem
průměr19.519.5
medián1919
modus2525
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %33,933,9
průměrné % poražených soupeřů49,949,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Florián Heřmansj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí5.5.
odstup %7,85.362,8
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2019celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2.685,32.685,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0

Kategorie K1M

Florián Heřmansj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí9.13.
odstup %16,323,8
% poražených soupeřů75,863,6
pořadí2019celkem
průměr11.011.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,020,0
průměrné % poražených soupeřů69,769,7