Outrata Jindřich, 1970

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057033
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 45. 5/V 38.2733,8
15
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 78. 8/V 36.1234,3
48
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
10. 1/V 37.4427,2
4
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 48. 7/V 36.0532,8
18
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 61. 9/V 27.1725,9
71
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
8. 1/V 19.4413,5
9
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 84. 6/V 13.9531,5ČP/OČ/OM
0/11/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 92. 6/V 17.0038,9ČP/OČ/OM
0/9/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 65. 12/V 19.4220,0
80
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 54. 9/V 32.6331,3
19
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 1/V 14.9911,5
5
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 77. 14/V 0.761,2
77
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 58.   0.570,9
19
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 1/V 0.050,1
7
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 6. 2/V 118.3013,5
9
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 7. 2/V 5.8011,6
10
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 9. 2/V 6.9014,1
8
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 10. 2/V 171.1019,7
6
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
ROLENC Ondřej
4.   12.0311,8
7
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 19. 3/V 25.0031,3
22
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
4. 1/V 17.3815,2
3
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
ROLENC Ondřej
2.   9.337,8
16
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 19. 3/V 23.8124,7
29
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/V 5.334,2
4
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 19. 5/V 23.3025,9
12
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 40. 6/V 24.1029,3
16
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
5. 2/V 24.5021,9
3
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 25. 9/V 27.7031,3
10
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 36. 11/V 20.5025,0
25
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 2/V 24.1021,5
4
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 1/V 13.1512,4
5
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 68. 14/V 18.3625,1
91
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
4. 1/V 13.9011,7
5
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 70. 14/V 24.0233,4
97
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   9.0011,1
13
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom    
0
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom    
0
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
   
0
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 29. 7/V 35.0036,8
12
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 55. 12/V 25.9030,1
62
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
5. 1/V 22.2017,8
4
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 37. 9/V 44.7244,3
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 51. 12/V 34.2535,2
29
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
5. 1/V 110.1574,7
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 73. 16/V 46.2448,8
32
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 1/V 53.8731,3
1
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 56. 12/V 32.4834,4
35
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/V 3.671,9
6
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/V 135.9017,3
10
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 2/VM 13.2611,7
2
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 2/VM 19.9516,8
4
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 116. 12/V 37.8941,8
26
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
8. 3/VM 21.5618,0
17
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 8/V 25.5825,2
70
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
9. 4/VM 18.2013,8
12
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/V 143.0119,1
12
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/V 29.973,7
15
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 55. 8/V 16.6816,4
85
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
TROCH Petr
7. 3/V 18.8015,8
33
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 54. 10/V 24.4322,3
18
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
9. 2/VM 25.6820,8
12
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 48. 7/V 15.3515,1
105
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
TROCH Petr
6. 3/V 14.0511,6
37
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 48. 8/V 23.3221,6
28
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 1/VM 12.609,8
28
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/V
20
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 68. 7/V 22.3026,0
64
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 45. 8/V 28.3528,9
16
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
7. 2/VM 23.3220,5
15
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 11/V 21.6924,9
96
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 47. 8/V 29.9432,5
20
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
10. 2/VM 30.2927,0
7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 75. 6/V 12.4427,9ČP/OČ/OM
0/29/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 81. 6/V 14.0731,2ČP/OČ/OM
0/18/0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 31. 8/V 15.9014,2
15
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 18. 7/V 16.5017,2
60
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/VM 3.803,1
27
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 29. 6/V 15.1012,9
23
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 33. 10/V 19.6019,3
46
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
4. 2/VM 8.106,3
23
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 10. 2/V 99.6012,6
15
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 10. 2/V 6.1013,6
17
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 8. 2/V 104.6013,5
22
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 11. 2/V 5.9012,9
16
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 63. 9/V 15.9523,3
123
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 57. 9/V 23.8433,3
19
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
8. 2/VM 22.1124,6
22
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 83. 12/V 18.4827,0
74
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 63. 11/V 30.7042,6
11
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
13. 2/VM 19.9121,1
4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 12. 4/V 25.5324,8
8
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 5. 1/V 6.977,4
39
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/VM 4.874,0
15
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 10. 4/V 15.9816,1
12
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 7. 2/V 6.617,2
38
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/VM 1.351,1
15
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 2/V 15.8015,0
10
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/V 2.802,4
7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 2/V 10.6011,0
38
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/VM 2.902,3
12
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 8. 1/V 58.7012,8
25
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 2/V 18.0017,3
9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/V 3.903,4
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 3/V 11.4011,9
39
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
16
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/V
25
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 95. 9/V 33.1034,3
52
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 38. 7/V 24.5023,1
21
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 2/VM 12.409,3
19
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 10/V 25.3027,1
80
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 47. 14/V 28.7027,8
21
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
7. 3/VM 21.3018,1
31
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 54. 4/V 10.4523,8ČP/OČ/OM
0/62/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 59. 4/V 18.6042,8ČP/OČ/OM
0/57/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 35. 9/V 19.8319,2
27
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 5/V 20.5022,1
81
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
5. 1/VM 7.335,8
13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 50. 9/V 20.4921,3
159
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
7. 2/VM 23.4918,7
13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 50. 14/V 29.2126,9
21
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/V 4.8010,5
36
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/V 123.6015,1
22
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/V 114.4013,9
35
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/V 5.7012,3
28
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 8. 3/V 24.5022,4
5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 10. 2/V 19.5021,1
30
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2. 1/VM 0.400,3
10
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 8. 3/V 24.6021,6
7
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 8. 1/V 15.4015,8
41
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
15
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 47. 7/V
80
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 63. 8/V
9
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
10. 1/VM
1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 68. 10/V 34.4642,9
48
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 65. 12/V 46.7954,9
6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
9. 1/VM 80.7570,9
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 2/V 11.8010,6
8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 1/V 15.7015,3
21
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
13
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 1/V 102.7021,8
15
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 7. 3/V 10.809,3
6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/V 9.609,3
29
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
17
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/V 4.8010,5
36
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/V 63.408,2
30
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 36. 4/V 32.5837,8
10
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 60. 9/V 27.1033,3
68
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
4. 1/VM 27.3723,0
7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 43. 7/V 48.0852,5
8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 64. 9/V 25.9133,8
125
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 1/VM 84.7168,7
2
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom 30. 4/V 19.4417,2
26
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
8. 1/VM 17.2712,6
17
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 41. 7/V 22.2523,0
148
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 35. 4/V 20.2720,6
27
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
12. 1/VM 19.5115,9
6
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 45. 8/V 21.1124,2
148
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/V 49.106,2
31
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 12. 4/V 32.8036,3
8
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 17. 3/V 15.6021,1
58
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 2/VM 9.807,3
4
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 12. 4/V 23.0026,3
10
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 22. 4/V 15.9019,2
55
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 6. 2/V 115.4016,3
30
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 7. 2/V 104.7014,6
19
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 3. 1/V 6.6012,7
33
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 6. 2/V 11.3012,8
21
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/V 69.808,9
21
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom    
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 41. 3/V 29.8932,6
32
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 1/VM 112.0474,8
1
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom    
0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 27. 3/V 15.3815,9
79
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
4. 1/VM 321.01209,6
1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
15
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 33. 4/V 16.8014,7
97
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 32. 6/V 26.6022,1
18
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
8. 1/VM 15.4010,1
12
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 38. 5/V 20.8617,6
92
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 16. 5/V 17.3913,8
40
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
6. 2/VM 21.4614,3
15
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 53. 3/V 12.8728,2ČP/OČ/OM
0/74/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 56. 4/V 26.9759,7ČP/OČ/OM
0/56/0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 37. 3/V 20.5922,1
121
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
5. 1/VM 19.0814,5
5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 42. 6/V 19.9720,2
128
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
   
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 2. 1/V 75.608,8
29
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/V 2.905,9
26
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 2. 1/V 88.2010,1
28
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/V 2.003,9
21
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 8. 2/V 19.0016,7-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 5. 1/V 5.905,4-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3. 1/VM 5.904,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 6. 2/V 16.7014,3
6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 10. 1/V 14.7013,7
19
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
9
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 50. 7/V 25.0237,7
68
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 48. 9/V 25.1535,7
87
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/V 4.907,0
23
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 42. 7/V 25.6532,2
60
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 37. 4/V 19.9824,1
86
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 5. 2/V 15.8014,2
10
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 6. 1/V 4.804,3
37
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd    
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 4. 1/V 73.3013,4
11
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 4. 1/V 14.0011,5
9
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2X sjezd
KONVALINKOVÁ Irena
   
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 6. 1/V 10.509,5
45
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
1. 1/VM
6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 11. 2/V 21.4023,5
5
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 15. 1/V 11.5013,9
44
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 13. 1/V 33.4041,9
4
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 19. 2/V 13.8016,8
41
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/V 96.8012,6
12
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom 18. 4/V 33.8230,0
3
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2M slalom
KUCHAŘ Jaromír
   
0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 23. 1/V 18.9718,4
48
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom 14. 4/V 21.6019,4
7
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2M slalom
KUCHAŘ Jaromír
4. 2/VM 15.0210,9
4
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 21. 1/V 14.8314,3
55
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   184.1025,3
8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 2/V 18.5418,4
113
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 25. 5/V 23.5021,9
31
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 27. 4/V 19.6019,0
105
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 26. 6/V 23.7021,7
36
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 3/V 9.8020,8ČP/OČ/OM
8/39/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 48. 4/V 13.6128,9ČP/OČ/OM
0/8/0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 21.   26.7028,0
20
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 21.   16.8418,5
119
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 19.   38.0035,6
31
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 38.   37.1935,4
77
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/V 28.203,4
19
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 2/V 2.104,5
16
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/V 43.905,6
21
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 2/V 3.206,9
16
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 6.   24.4023,6
3
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 6.   9.008,7
12
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
3.   12.108,2
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 7.   21.8019,2
3
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 6.   16.5016,2
12
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2X slalom
KONVALINKOVÁ Irena
2.   13.308,7
1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   2.004,4
15
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1M slalom 39. 8/V 25.9430,8
20
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 41. 8/V 21.2027,8
91
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1M slalom 38. 8/V 22.5232,9
24
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 44. 9/V 22.6537,3
93
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   47.806,3
10
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 18. 5/V 34.9437,7
13
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 5. 1/V 21.9626,0
81
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 22. 6/V 37.6242,4
10
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 8. 1/V 16.5819,7
75
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 6. 1/V 76.9010,0
16
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 6. 1/V 79.6012,2
17
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 6. 1/V 4.307,6
17
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 7. 1/V 10.7010,2
13
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/V 55.307,3
9
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 17. 4/V 39.4036,1
4
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 20. 1/V 17.6016,1
39
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 25. 4/V 58.3252,1
0
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 23. 2/V 19.5118,3
44
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/V 74.609,5
9
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   68.108,4
5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 3/V 16.0014,8
79
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 31. 7/V 23.7020,7
23
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 5/V 14.3013,5
78
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 31. 9/V 21.1019,1
26
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 3/V 4.739,3ČP/OČ/OM
14/12/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 26. 3/V 5.2010,2ČP/OČ/OM
10/6/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 20. 4/V 13.6013,6
85
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 22. 6/V 14.8014,8
89
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/V 74.409,0
23
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 4. 1/V 3.607,3
24
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 4. 1/V 78.109,5
22
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 4. 1/V 2.905,7
23
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 25. 2/V 21.7831,9
74
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 41. 7/V 29.5542,6
29
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/V
17
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/V
17
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/V 5.309,5
14
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/V 3.806,6
14
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13. 4/V 18.3017,7
9
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/V 8.708,9
41
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 4/V 22.9021,5
5
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 4. 1/V 76.7015,8
14
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 2/V 13.1012,9
28
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 1. 1/V
16
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1M slalom 40. 7/V 30.3233,9
9
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 37. 7/V 20.4525,1
69
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1M slalom 45. 8/V 42.5144,2
4
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 19. 2/V 17.1819,9
143
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 12. 1/V 26.3036,9
40
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 9. 1/V 25.0030,3
46
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 10. 1/V 13.7113,6
37
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 13. 2/V 16.7916,4
31
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 2. 1/V 14.201,7
8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 32. 4/V ČP/OČ/OM
4/8/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 24. 3/V 9.2314,0ČP/OČ/OM
12/28/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 2. 1/VS 14.201,7
4
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 2.   30.303,7
7
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
76.   69.3068,3-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
72.   66.2070,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.06.22 aktualizace z registru ČSK
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.22 aktualizace z registru ČSK
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 06.05.19 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.05.16 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.04.16 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1526|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.C1M 5/11 83
31.C2M
Rolenc Ondřej
2/2 23
14.C2X
Konvalinková Irena
5/15 32
165.K1M 5/15 416
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
73.K1M 5/8 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Konvalinková Irena
4/4 35
317.K1M 2/2 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
111.K1M 1/1 12

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.C1M 5/12 108
21.C2M
Troch Petr
2/2 70
49.C2M
Záruba Martin
2/2 13
9.C2X
Konvalinková Irena
5/12 116
133.K1M 5/12 483
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 5/10 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 5/18 122
8.C2X
Konvalinková Irena
5/18 99
107.K1M 5/18 661
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/16 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 5/9 84
82.C2M
Kuchař Jaromír
2/2 4
6.C2X
Konvalinková Irena
5/7 47
117.K1M 5/15 525
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2X
Konvalinková Irena
1/1 0
31.K1M 5/10 213
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 5/12 142
40.C2X
Konvalinková Irena
2/2 1
103.K1M 5/12 521
Sjezd: Žebříček Český Pohár
80.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1M 5/15 113
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 5/6 72
61.K1M 5/14 474
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/17 120
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220202019201820172016
K1M976180748040

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M133-9710511084102
C2M31-49-82--
C2X141898640-
K1M16531713310711710361

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
K1M731113329313123
C1M----94--
C2X----1--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019201820172016
K1M18013616410416191
Fotky nenalezeny.
0|1526|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.C1M 5/11 83
31.C2M
Rolenc Ondřej
2/2 23
14.C2X
Konvalinková Irena
5/15 32
165.K1M 5/15 416
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
73.K1M 5/8 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Konvalinková Irena
4/4 35
317.K1M 2/2 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
111.K1M 1/1 12

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.C1M 5/12 108
21.C2M
Troch Petr
2/2 70
49.C2M
Záruba Martin
2/2 13
9.C2X
Konvalinková Irena
5/12 116
133.K1M 5/12 483
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 5/10 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 5/18 122
8.C2X
Konvalinková Irena
5/18 99
107.K1M 5/18 661
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/16 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 5/9 84
82.C2M
Kuchař Jaromír
2/2 4
6.C2X
Konvalinková Irena
5/7 47
117.K1M 5/15 525
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2X
Konvalinková Irena
1/1 0
31.K1M 5/10 213
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 5/12 142
40.C2X
Konvalinková Irena
2/2 1
103.K1M 5/12 521
Sjezd: Žebříček Český Pohár
80.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1M 5/15 113
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 5/6 72
61.K1M 5/14 474
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/17 120
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220202019201820172016
K1M976180748040

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M133-9710511084102
C2M31-49-82--
C2X141898640-
K1M16531713310711710361

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
K1M731113329313123
C1M----94--
C2X----1--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019201820172016
K1M18013616410416191

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
90 64 64 77     295
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody24.917.06214
K1M36.933.0688
C1M28.426.01263
C2X4.84.0256
C2M3.94.027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody83,7125,673,32712,6214
K1M00,000,000,000,088
C1M00,000,000,000,063
C2X814,3916,1712,52442,956
C2M00,0342,900,0342,97
Celkem83,7125,673,32712,6214
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4183072716339,0
K1M17277656437,2
C1M12537636955,2
C2X1081868172825,9
C2M13524215,4
Celkem4183072716339,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Outrata Jindřichsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí45.48.54.58.19.25.29.37.54.48.45.47.31.29.57.63.12.10.14.15.38.47.35.50.8.8.63.65.5.7.36.43.30.35.12.12.32.16.6.5.4.11.13.18.14.25.26.21.19.6.7.39.38.18.22.17.25.31.31.13.15.40.45.
odstup %33,832,831,30,925,931,336,844,322,321,628,932,514,212,933,342,624,816,115,017,323,127,819,226,922,421,60,054,910,69,337,852,517,220,636,326,322,113,814,314,211,523,541,930,019,421,921,728,035,623,619,230,832,937,742,436,152,120,719,117,721,533,944,2
% poražených soupeřů30,231,929,327,845,538,541,714,332,142,729,033,336,247,229,118,447,660,950,046,243,938,746,032,950,056,315,113,573,360,022,219,252,550,045,050,045,675,461,576,580,050,042,926,140,962,564,352,459,158,357,142,446,451,441,727,37,750,853,857,148,129,121,4
pořadí201620172018201920202022celkem
průměr29.221.913.230.935.439.428.4
medián31211335313726
modus312548101912
počet závodů61291612863
průměrný odstup od vítěze %26,231,821,225,423,529,626,3
průměrné % poražených soupeřů43,447,655,441,839,432,443,3
počet jízd122418322416126
lepší 1. jízda2
33,3%
5
41,7%
1
11,1%
8
50,0%
6
50,0%
2
25,0%
24
38,1%
čistých jízd7
58,3%
9
37,5%
10
55,6%
16
50,0%
15
62,5%
13
81,3%
70
55,6%

Kategorie C2M

Outrata Jindřichsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 36
28.04.18
pořadí4.2.7.6.2.2.4.
odstup %11,87,815,811,62,43,410,9
% poražených soupeřů78,692,979,383,390,990,050,0
pořadí201820202022celkem
průměr4.04.33.03.9
medián4224
modus4222
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %10,98,39,89,1
průměrné % poražených soupeřů50,085,985,880,7
počet jízd27413
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
1
50,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
2
28,6%
0
0,0%
2
15,4%

Kategorie C2X

Outrata Jindřichsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí10.8.6.6.4.2.5.6.3.4.5.5.3.2.2.3.8.9.9.3.7.10.2.4.8.13.2.2.2.1.6.7.5.7.2.1.10.9.1.1.4.6.8.12.3.1.3.4.8.6.5.1.1.1.3.2.
odstup %27,213,511,50,115,24,221,921,512,411,717,874,731,31,911,716,818,013,820,89,820,527,03,16,324,621,14,01,12,30,09,318,15,818,70,30,00,070,90,00,023,068,712,615,97,30,074,8209,610,114,314,50,00,00,08,28,7
% poražených soupeřů47,158,858,361,566,788,950,050,077,872,750,0---33,350,075,075,070,865,255,686,764,750,090,075,061,125,088,988,990,9100,072,272,766,757,183,3100,010,011,1100,0100,040,016,753,338,9---100,0---25,066,778,360,0100,0100,0100,0---50,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr2.53.75.05.35.54.94.8
medián2143354
modus2112252
počet závodů26181241456
průměrný odstup od vítěze %8,46,529,711,715,118,918,9
průměrné % poražených soupeřů25,084,252,673,171,554,761,2
počet jízd4123623826109
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
8
44,4%
5
41,7%
3
75,0%
7
50,0%
25
44,6%
čistých jízd1
25,0%
3
25,0%
7
19,4%
8
34,8%
2
25,0%
8
30,8%
29
26,6%

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 82
17.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
pořadí78.61.65.77.19.19.40.36.68.70.55.51.73.56.116.80.55.48.68.58.18.33.63.83.5.7.17.16.95.69.58.50.10.8.47.68.10.6.60.64.41.45.17.22.41.27.33.38.37.42.10.50.48.42.6.6.15.19.23.21.24.27.21.38.6.6.41.44.5.8.20.23.22.26.20.22.25.41.6.9.37.19.12.9.10.13.72.76.
odstup %34,325,920,01,231,324,729,325,025,133,430,135,248,834,441,825,216,415,126,024,917,219,323,327,07,47,211,011,934,327,122,121,321,115,80,042,915,39,333,333,823,024,221,119,232,615,914,717,622,120,213,737,735,732,24,39,513,916,818,414,318,419,018,535,48,716,227,837,326,019,716,118,314,813,513,614,831,942,68,912,925,119,936,930,313,616,470,368,3
% poražených soupeřů43,057,457,651,667,370,045,155,165,566,257,142,536,344,424,851,562,870,651,462,077,062,861,550,090,285,775,477,640,157,560,169,471,080,659,644,276,388,153,958,679,178,278,174,744,471,176,673,869,267,766,760,263,356,889,890,478,172,769,472,681,178,982,669,778,378,378,177,195,792,669,468,681,679,781,681,173,049,491,887,376,088,482,887,980,076,012,311,8
pořadí20092016201720182019202020212022celkem
průměr74.019.421.927.941.039.398.054.936.9
medián721921234133805633
modus7296610580196
počet závodů2141214181221488
průměrný odstup od vítěze %69,321,121,819,422,917,233,528,523,3
průměrné % poražených soupeřů12,179,879,272,065,868,938,254,267,6
počet jízd32824283624426173
lepší 1. jízda0
0,0%
4
28,6%
7
58,3%
5
35,7%
6
33,3%
5
41,7%
0
0,0%
7
50,0%
34
38,6%
čistých jízd0
0,0%
8
28,6%
8
33,3%
11
39,3%
13
36,1%
11
45,8%
1
25,0%
12
46,2%
64
37,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí38.48.22.32.24.
odstup %20,828,99,30,014,0
% poražených soupeřů37,321,750,040,456,6
pořadí20162017celkem
průměr26.043.032.8
medián243832
modus223822
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %7,824,914,6
průměrné % poražených soupeřů49,029,541,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 58
19.05.22
sj 29
14.04.22
sj 156
23.09.21
sj 146
08.10.20
sj 144
10.09.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 83
21.06.18
sl 72
09.06.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 117
28.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
pořadí6.10.3.5.3.3.1.10.8.8.1.6.5.6.4.2.2.6.7.2.1.2.2.3.4.3.7.38.48.3.3.3.3.6.6.3.4.5.22.4.4.1.1.4.1.2.32.24.2.2.
odstup %13,519,711,117,319,13,70,012,613,512,80,015,113,921,810,58,26,216,314,68,90,08,810,17,013,412,625,320,828,93,45,64,46,310,012,27,39,58,49,39,09,50,00,015,80,01,70,014,01,73,7
% poražených soupeřů72,252,691,781,089,588,9100,066,775,979,4100,081,586,275,090,995,596,079,275,094,7100,095,595,088,283,387,568,437,321,792,092,685,783,376,276,280,070,069,250,085,785,0100,0100,083,3100,085,740,456,685,780,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr8.311.13.54.15.23.06.06.8
medián24343354
modus13221333
počet závodů121161061450
průměrný odstup od vítěze %5,410,612,911,67,119,115,410,0
průměrné % poražených soupeřů79,471,386,387,485,289,574,480,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí38.48.22.32.24.
odstup %20,828,99,30,014,0
% poražených soupeřů37,321,750,040,456,6
pořadí20162017celkem
průměr26.043.032.8
medián243832
modus223822
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %7,824,914,6
průměrné % poražených soupeřů49,029,541,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 116
27.08.16
pořadí84.92.81.54.59.53.56.26.
odstup %31,538,931,223,842,828,259,710,2
% poražených soupeřů25,218,020,838,432,631,632,139,0
pořadí20162018201920202022celkem
průměr26.054.556.581.088.063.1
medián265354818456
modus265354818426
počet závodů122128
průměrný odstup od vítěze %10,243,933,331,235,233,3
průměrné % poražených soupeřů39,031,935,520,821,629,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sl 114
18.08.18
pořadí84.92.56.
odstup %31,538,959,7
% poražených soupeřů25,218,032,1
pořadí20182022celkem
průměr56.088.077.3
medián568484
modus568456
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %59,735,243,4
průměrné % poražených soupeřů32,121,625,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
pořadí84.92.7.9.75.81.10.11.54.59.4.6.3.6.53.56.3.4.5.5.6.7.26.4.4.3.
odstup %31,538,911,614,127,931,213,612,923,842,810,512,312,712,828,259,75,93,94,56,97,610,210,27,35,79,5
% poražených soupeřů25,218,075,065,226,720,873,570,638,432,690,984,893,884,431,632,192,688,988,287,978,372,739,086,485,786,7
pořadí201620172018201920202022celkem
průměr9.35.829.022.044.348.026.0
medián45461197
modus45361074
počet závodů44464426
průměrný odstup od vítěze %8,27,324,419,221,424,017,5
průměrné % poražených soupeřů74,581,861,370,847,945,964,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí84.92.
odstup %31,538,9
% poražených soupeřů25,218,0
pořadí2022celkem
průměr88.088.0
medián8484
modus8484
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,235,2
průměrné % poražených soupeřů21,621,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 116
27.08.16
pořadí84.92.75.81.54.59.53.56.26.
odstup %31,538,927,931,223,842,828,259,710,2
% poražených soupeřů25,218,026,720,838,432,631,632,139,0
pořadí20162018201920202022celkem
průměr26.054.556.578.088.064.4
medián265354758459
modus265354758426
počet závodů122229
průměrný odstup od vítěze %10,243,933,329,535,232,7
průměrné % poražených soupeřů39,031,935,523,821,629,4