Konvalinková Irena, 1977

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057042
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 58. 6/V 153.17135,7
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 1/V 37.4427,2
4
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 58. 6/V 73.8766,4
3
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/V 19.4413,5
9
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/V 14.9911,5
5
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/V 0.050,1
7
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 10. 1/V 294.7032,1
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 11. 1/V 14.7024,3
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 12. 1/V 299.6032,2
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 13. 1/V 16.5028,3
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 20. 1/V 36.4036,0
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/V 17.3815,2
3
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 20. 1/V 41.0538,1
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 5.334,2
4
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 2/V 24.5021,9
3
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/V 24.1021,5
4
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/V 13.1512,4
5
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/V 13.9011,7
5
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   9.007,8
8
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
   
0
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/V 22.2017,8
4
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/V 110.1574,7
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/V 53.8731,3
1
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 3.671,9
6
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/V 187.4019,9
4
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 2/VM 13.2611,7
2
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 2/VM 19.9516,8
4
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 66. 7/VM 57.7459,0
2
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 3/VM 21.5618,0
17
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 72. 7/VM 65.1259,3
1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 4/VM 18.2013,8
12
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/VM 198.0021,4
7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 14. 3/VM 31.4931,0
2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 13. 2/VM 33.9730,1
3
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 209.9424,3
5
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 49. 5/VM 53.1649,7
4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 2/VM 25.6820,8
12
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 53. 5/VM 46.0942,8
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 12.609,8
28
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/VM 23.3220,5
15
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 2/VM 30.2927,0
7
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 3.803,1
27
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 2/VM 8.106,3
23
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 1/VM 174.2019,6
4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 14.2025,6
2
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 1/VM 156.1017,8
3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 12.6022,3
2
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 2/VM 22.1124,6
22
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
OUTRATA Jindřich
13. 2/VM 19.9121,1
4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 10. 3/VM 34.1131,9
2
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 4.874,0
15
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 14. 3/VM 32.5630,2
2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 1.351,1
15
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 3/VM 59.2060,7
6
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 2.902,3
12
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 185.3036,4
2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/VM 49.2045,3
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
16
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/VM 244.9528,2
2
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 6/VM 60.0057,4
1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/VM 12.409,3
19
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 6/VM 49.4047,2
4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 3/VM 21.3018,1
31
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/VM 7.335,8
13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/VM 23.4918,7
13
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 1/VM 193.4019,7
2
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/VM 14.7025,7
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/VM 201.5020,3
3
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/VM 14.3024,7
2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 12. 3/VM 32.1027,2
1
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 0.400,3
10
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 10. 1/VM 32.6026,0
4
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
15
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 1/VM
1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 1/VM 80.7570,9
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 3/VM 36.3030,6
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
13
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 4. 2/VM 222.5036,3
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 3/VM 35.5029,0
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
17
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 8. 1/VM 14.7025,7
1
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/VM 33.303,4
4
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/VM 27.3723,0
7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/VM 84.7168,7
2
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/VM 17.2712,6
17
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
OUTRATA Jindřich
12. 1/VM 19.5115,9
6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5. 1/VM 176.6019,5
3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 6. 1/VM 137.9012,8
0
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 2/VM 9.807,3
4
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 3. 1/VM 244.5028,5
1
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 17. 4/VM 41.4046,9
1
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 18. 4/VM 29.4056,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 166.7018,5
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 112.0474,8
1
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/VM 321.01209,6
1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5.   170.7018,6
1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 48. 5/VM 56.2043,9
2
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/VM 15.4010,1
12
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 51. 8/VM 55.7541,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/VM 21.4614,3
15
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/VM 19.0814,5
5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
OUTRATA Jindřich
   
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 141.2013,6
3
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 11.9019,0
2
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 163.4015,1
3
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 12.4019,7
2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 6. 1/VM 36.6028,6-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 5.904,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 8. 1/VM 48.7040,2
3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 12. 1/VM 28.4021,9
1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd    
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2X sjezd
OUTRATA Jindřich
   
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 11. 1/VM 30.6022,2
2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
6
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 87.008,9
3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 3/VM 59.6050,2
1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 43. 5/VM 66.9056,1
0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 2/VM 113.8012,2
1
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 3/VM 9.6016,3
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 86.409,7
2
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 3/VM 9.2015,7
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom 6.   29.9022,0
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1W slalom 4.   120.4054,9
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2W slalom
VORLOVÁ Darina
   
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3.   12.108,2
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom 6.   37.0026,6
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1W slalom 4.   58.5023,7
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2W slalom
VORLOVÁ Darina
   
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2.   13.308,7
1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   13.7021,0
2
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom    
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom    
0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/VM
4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 3. 2/VM 83.708,7
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 3. 2/VM 112.3014,0
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 37.0026,7
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 5.607,0
0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 5/VM 58.6050,3
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 3/VM 47.0041,2
0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 142.7013,2
0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 5. 2/VM 10.5014,9
0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 2/VM 194.8018,3
0
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 6. 2/VM 17.4024,9
0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 72.3013,5
0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 4. 2/VM 79.7014,8
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 9.2011,7
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 4. 2/VM 11.8014,8
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 3/VM 71.9062,7
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 2/VM 69.0056,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.06.17 updated from RVP
Konvaliková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Konvaliková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5604|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2X
Outrata Jindřich
5/15 32
180.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/6 12

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Outrata Jindřich
4/4 35
164.K1W 4/4 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2X
Outrata Jindřich
5/12 116
120.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/7 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
5/18 99
158.K1W 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
128.K1M 2/2 1
30.K1W 5/12 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2X
Outrata Jindřich
5/7 47
144.K1W 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Outrata Jindřich
1/1 0
49.K1W 5/7 16

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
40.C2X
Outrata Jindřich
2/2 1
160.K1W 5/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 5/11 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C2X141898640-
K1W180164120158144160155
C1W-----65-
C2W-----7-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
K1W29272030495174
C1W---16---
K1M---128---
C2X----1--
Fotky nenalezeny.
0|5604|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2X
Outrata Jindřich
5/15 32
180.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/6 12

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Outrata Jindřich
4/4 35
164.K1W 4/4 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2X
Outrata Jindřich
5/12 116
120.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/7 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
5/18 99
158.K1W 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
128.K1M 2/2 1
30.K1W 5/12 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2X
Outrata Jindřich
5/7 47
144.K1W 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Outrata Jindřich
1/1 0
49.K1W 5/7 16

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
40.C2X
Outrata Jindřich
2/2 1
160.K1W 5/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 5/11 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C2X141898640-
K1W180164120158144160155
C1W-----65-
C2W-----7-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
K1W29272030495174
C1W---16---
K1M---128---
C2X----1--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
34 2 57 52 1   146
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody13.67.0291
C2X4.84.0256
K1W29.115.01433
C1W4.04.042
C2W0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody88,899,977,72426,491
C2X814,3916,1712,52442,956
K1W00,000,000,000,033
C1W00,000,000,000,02
C2W00,000,000,000,02
Celkem88,899,977,72426,491
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1782276135530,9
C2X1081868172825,9
K1W6640262639,4
C1W462125,0
Celkem1782276135530,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Konvalinková Irenasl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí4.4.
odstup %54,923,7
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Konvalinková Irenasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí10.8.6.6.4.2.5.6.3.4.5.5.3.2.2.3.8.9.9.3.7.10.2.4.8.13.2.2.2.1.6.7.5.7.2.1.10.9.1.1.4.6.8.12.3.1.3.4.8.6.5.1.1.1.3.2.
odstup %27,213,511,50,115,24,221,921,512,411,717,874,731,31,911,716,818,013,820,89,820,527,03,16,324,621,14,01,12,30,09,318,15,818,70,30,00,070,90,00,023,068,712,615,97,30,074,8209,610,114,314,50,00,00,08,28,7
% poražených soupeřů47,158,858,361,566,788,950,050,077,872,750,0---33,350,075,075,070,865,255,686,764,750,090,075,061,125,088,988,990,9100,072,272,766,757,183,3100,010,011,1100,0100,040,016,753,338,9---100,0---25,066,778,360,0100,0100,0100,0---50,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr2.53.75.05.35.54.94.8
medián2143354
modus2112252
počet závodů26181241456
průměrný odstup od vítěze %8,46,529,711,715,118,918,9
průměrné % poražených soupeřů25,084,252,673,171,554,761,2
počet jízd4123623826109
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
8
44,4%
5
41,7%
3
75,0%
7
50,0%
25
44,6%
čistých jízd1
25,0%
3
25,0%
7
19,4%
8
34,8%
2
25,0%
8
30,8%
29
26,6%

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí58.58.20.20.66.72.14.13.49.53.10.14.14.13.51.51.12.10.12.14.48.51.8.12.11.40.43.6.6.41.40.15.14.
odstup %135,766,436,038,159,059,331,030,149,742,831,930,260,745,357,447,227,226,030,629,043,941,940,221,922,250,256,122,026,650,341,262,756,9
% poražených soupeřů---8,19,513,65,84,118,825,011,18,835,727,845,845,57,413,815,435,715,413,314,510,730,015,428,67,18,7------7,07,16,77,1
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr27.523.826.025.025.541.339.029.1
medián156121214142015
modus14681214132014
počet závodů445664433
průměrný odstup od vítěze %52,838,734,036,243,444,969,144,5
průměrné % poražených soupeřů7,04,019,816,829,113,47,815,3
počet jízd881012128866
lepší 1. jízda2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
1
16,7%
1
25,0%
1
25,0%
8
24,2%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
4
40,0%
7
58,3%
5
41,7%
3
37,5%
3
37,5%
26
39,4%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 58
19.05.22
sj 29
14.04.22
sj 156
23.09.21
sj 146
08.10.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 43
05.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
pořadí10.12.2.4.2.4.3.3.5.3.7.4.4.8.2.5.3.4.5.4.4.4.1.6.5.3.1.3.3.1.4.3.4.3.
odstup %32,132,27,819,921,424,319,617,836,428,219,720,336,325,73,419,528,518,518,613,615,18,90,012,29,721,00,08,714,00,013,218,314,813,5
% poražených soupeřů18,215,492,370,092,370,071,466,733,350,033,350,0---22,283,360,0---25,042,957,157,162,5100,028,642,966,7100,0------100,040,033,3---33,3
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr3.53.13.34.73.62.07.04.1
medián33443244
modus33443224
počet závodů474951434
průměrný odstup od vítěze %15,09,49,421,225,221,423,017,4
průměrné % poražených soupeřů26,748,369,235,258,392,349,047,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinková Irenasj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí18.17.
odstup %56,846,9
% poražených soupeřů46,950,0
pořadí2019celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,851,8
průměrné % poražených soupeřů48,548,5

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
pořadí11.13.5.5.8.5.5.5.9.9.3.3.5.6.3.
odstup %24,328,325,622,325,724,719,019,716,315,77,026,714,924,911,7
% poražených soupeřů28,614,360,060,022,242,942,942,9------33,3---20,0---33,3
pořadí201620172018201920202022celkem
průměr4.76.05.06.55.012.06.3
medián53555115
modus33555115
počet závodů34222215
průměrný odstup od vítěze %17,216,419,325,224,026,320,5
průměrné % poražených soupeřů17,88,342,932,660,021,526,7