Záruba Martin, 1974

TJ Dvůr Králové
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 2.802,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 1/V 7.207,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 3.903,4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 1/V 8.408,7
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 92. 6/V 33.7342,9
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 104. 11/V 37.9952,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 29. 4/V 15.6016,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 36. 6/V 23.8022,4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Michaela
17.   64.3048,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 30. 5/V 16.3017,4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 28. 6/V 16.2015,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Michaela
6.   20.9017,7
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 2/V 9.899,2
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 28. 3/V 13.1914,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 28. 3/V 15.4716,1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 1/V 11.9910,4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 5. 2/V 9.708,9
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 8. 1/V 15.3016,6
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Michaela
1.  
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 4. 2/V 14.0012,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 9. 2/V 16.1016,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Michaela
2.   2.201,6
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom    
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
VOREL Zdeněk
5. 3/V 17.1318,6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 40. 5/V 22.7928,3
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
VOREL Zdeněk
6. 3/V 18.9218,5
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOREL Zdeněk
4. 1/V 35.8028,5
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 28. 4/V 13.2815,1
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 48. 7/V 16.5919,9
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 61. 10/V 27.3433,6
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 11/V 27.0335,2
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 4. 1/V 84.6011,8
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 4. 1/V 96.2013,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 5. 1/V 9.8011,1
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 5. 2/V 7.4014,3
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/V
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 23. 2/V 22.4524,5
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/V
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 25. 2/V 14.9515,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 17. 5/VM 12.3010,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 3.702,7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 26. 7/VM 16.9414,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 2/VM 2.111,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 23. 3/VM 20.1024,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 39. 4/VM 20.2027,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 21. 3/VM 15.3017,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 46. 4/VM 24.8033,8
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 44. 10/VM 23.2524,9
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 3.222,6
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 32. 7/VM 16.9417,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 5. 3/VM 11.7010,3
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 2. 1/VM 3.803,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 4. 3/VM 13.1011,2
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 7. 1/VM 8.808,2
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 31. 8/VM 13.0718,3
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 31. 9/VM 19.2222,4
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 43. 11/VM 25.7632,4
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 47. 12/VM 26.1831,6
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2M sjezd
VOREL Zdeněk
   
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 2/VM 8.208,5
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 9. 4/VM 8.6010,4
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 2/VM 9.8110,1
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 10. 4/VM 8.109,9
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 10. 3/VM 13.0712,7
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 20. 5/VM 14.5914,0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 31. 5/VM 20.4020,3
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 21.9019,4
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 35. 6/VM 21.6020,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 1/VM 13.2011,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 8. 2/VM 115.4015,0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/VM 96.8014,8
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 9. 3/VM 13.8013,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 9. 3/VM 9.0015,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 4/VM 17.3016,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 33. 10/VM 24.6021,5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
6. 2/VM 18.8015,7
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 5/VM 14.0013,3
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 27. 8/VM 19.8018,0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
5. 2/VM 17.4015,2
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 33. 7/VM 19.7019,7
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 15. 4/VM 13.3013,3
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/VM 8.301,8
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/VM 10.102,3
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 4. 1/VM 6.7012,1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 4. 1/VM 5.609,7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 17. 5/VM 20.0019,4
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 2/VM 9.8010,0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 5/VM 19.9018,7
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
VOREL Zdeněk
   
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 5. 1/VM 93.8019,3
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/VM 10.3010,2
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 29. 8/VM 18.9123,2
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 33. 7/VM 21.2424,7
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 17. 5/VM 17.9817,8
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 6.795,4
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 10. 4/VM 14.3514,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 19. 2/VM 12.5012,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VOREL Zdeněk
4. 1/VM 4.904,1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 33. 10/VM 21.4020,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 30. 5/VM 17.4017,1
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VOREL Zdeněk
4. 1/VM 10.909,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 40. 9/VM 22.7021,1
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 14. 4/VM 13.5013,0
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 17. 5/VM 14.7013,9
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 2/VM 92.6011,5
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 2/VM 5.2010,0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/VM 99.6011,7
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 2/VM 6.4012,6
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1M slalom 32. 6/VM 18.0521,2
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1M slalom 36. 9/VM 16.9720,7
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 6. 3/VM 8.808,3
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 11. 5/VM 8.406,2
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 24.   16.6016,4
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VOREL Zdeněk
3.   8.306,8
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 17.   20.7018,9
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 23.   23.7021,4
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VOREL Zdeněk
3.   23.9021,9
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 15.   12.8012,2
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 12. 3/VM 21.2027,5
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 9. 2/VM 18.3023,2
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2.   61.507,7
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2.   47.106,9
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C2M sjezd
VOREL Zdeněk
1.  
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
VOREL Zdeněk
1.  
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2. 1/VM 3.606,2
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v K1M sjezd 3.   4.908,6
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C2M slalom
Lásko Jan
6. 1/VM 22.1022,8
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 25. 5/VM 25.3034,6
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C2M slalom
Lásko Jan
4. 1/VM 13.8013,4
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 23. 4/VM 20.0627,2
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
5. 2/VM 9.006,9
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 33. 9/VM 21.4020,5
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
VOREL Zdeněk
4. 2/VM 105.3014,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 34. 10/VM 22.7020,9
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 14. 3/VM 20.6024,2
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 12. 3/VM 17.7020,8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd 6.   68.907,8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 4.   5.9012,4
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1M sjezd 6.   66.007,5
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1M sjezd 6. 2/VM 3.907,7
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 6.   132.5020,9
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 7.   12.4018,5
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 4.   186.6017,9
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 7.   11.5016,9
04.05.2013 Trutnovský slalom C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
04.05.2013 Trutnovský slalom K1M slalom 16. 8/VM 30.0027,9
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 20. 6/VM 12.5012,3
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 21. 6/VM 17.6016,7
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 5/VM 17.7018,6
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 7.106,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 22. 8/VM 17.2016,3
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 3.   39.203,7
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 3. 2/VM 16.901,6
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 5. 2/VM 23.2017,1
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 5. 2/VM 21.6015,8
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 21. 7/VM 18.1015,6
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
VOREL Zdeněk
3. 1/VM 1.501,2
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 12. 3/VM 12.5012,1
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 23. 8/VM 20.0017,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 0.200,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 14. 3/VM 13.8013,0
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 10. 2/VM 9.8011,2
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Nedvídek František
9. 2/VM 81.2279,5
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 14. 4/VM 14.6316,7
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Nedvídek František
7. 2/VM 30.4229,0
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 15.   14.6015,6
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 31.   22.5023,5
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 6.806,2
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 13.   15.6016,0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 31.   23.0022,4
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VOREL Zdeněk
2.   10.208,9
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 39. 12/V 21.1024,0
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 43. 14/V 26.3031,0
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1M slalom    
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1M slalom    
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
VOREL Zdeněk
   
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 19. 8/VM 16.2014,3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
VOREL Zdeněk
4. 2/VM 2.402,0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 14. 5/VM 10.209,9
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 16. 9/VM 10.409,7
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 14. 4/VM 10.8010,6
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 11. 4/VM 10.6012,2
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 13. 4/VM 10.5011,3
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 10. 2/VM 13.6011,1
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 16. 2/VM 16.1013,1
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 2.301,5
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 22. 5/V 32.0330,8
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 29. 7/V 28.5429,1
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
44.   33.5035,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
VOREL Zdeněk
7.   4.803,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
24.   19.4020,0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
28.   24.0023,4
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
VOREL Zdeněk
4.   3.703,1
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
21.   17.3018,1
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 52. 15/VJ 34.2038,0
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Vorel Zdeněk
18. 11/VJ 32.7026,3
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
sobota
VOREL Zdeněk
3.   12.9113,5
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
sobota
61.   31.0639,4
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
neděle
VOREL Zdeněk
2. 2/VM 2.091,9
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
neděle
37. 12/VM 28.7836,4
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
obří slalom
VOREL Zdeněk
2. 2/VM 3.334,8
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
obří slalom
19. 11/VM 11.8520,1
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
slalom
VOREL Zdeněk
2. 2/VM 12.9113,5
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
slalom
28. 16/VM 29.4336,6
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
sobota
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 19.0018,6
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
45. 12/VM 29.9035,2
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
neděle
VOREL Zdeněk
2. 1/VM 1.301,0
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
53. 12/VM 32.2035,5
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
sobota
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
sobota
16. 4/VM 40.6035,8
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
neděle
VOREL Zdeněk
1. 1/VM
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
neděle
10. 3/VM 21.1017,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 25.07.18 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 04.08.14 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 21.05.14 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.04.14 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Záruba MartinTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|405|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Outrata Jindřich
2/2 13
105.K1M 4/4 221

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
125.C1M 4/4 81
8.C2M
Vorel Zdeněk
5/11 131
16.C2X
Zárubová Michaela
4/4 60
77.K1M 5/14 910
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1M 4/4 119

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 1/1 8
8.C2M
Vorel Zdeněk
5/7 109
71.K1M 5/13 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 2/2 43
77.K1M 2/2 113
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vorel Zdeněk
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 70
263.K1M 2/2 160
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 4/4 45

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 4/4 62
4.C2M
Vorel Zdeněk
5/6 112
66.K1M 5/10 460
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vorel Zdeněk
1/1 0
44.K1M 5/5 48

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 2/2 44
5.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 98
62.K1M 5/8 483
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 4/4 52

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 2/2 49
10.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 101
57.C2M
Lásko Jan
2/2 26
88.K1M 5/8 370
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Vorel Zdeněk
3/3 4
40.K1M 4/4 70

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C2M
Vorel Zdeněk
1/1 12
202.K1M 3/3 91
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/8 94

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 4/4 83
24.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 62
 C2M
Nedvídek František
2/2 0
117.K1M 5/6 311
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 4/4 152

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 4/4 85
9.C2M
Vorel Zdeněk
5/7 76
72.K1M 5/14 274

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2M1788214557681209
K1M105777126366628820211772
C1M-125199-110116112-9996
C2X-16--------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M43-644449402929
C2M-81-71-43--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
C1M32
K1M77
Fotky nenalezeny.
0|405|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Outrata Jindřich
2/2 13
105.K1M 4/4 221

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
125.C1M 4/4 81
8.C2M
Vorel Zdeněk
5/11 131
16.C2X
Zárubová Michaela
4/4 60
77.K1M 5/14 910
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1M 4/4 119

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 1/1 8
8.C2M
Vorel Zdeněk
5/7 109
71.K1M 5/13 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 2/2 43
77.K1M 2/2 113
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vorel Zdeněk
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 70
263.K1M 2/2 160
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 4/4 45

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 4/4 62
4.C2M
Vorel Zdeněk
5/6 112
66.K1M 5/10 460
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vorel Zdeněk
1/1 0
44.K1M 5/5 48

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 2/2 44
5.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 98
62.K1M 5/8 483
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 4/4 52

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 2/2 49
10.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 101
57.C2M
Lásko Jan
2/2 26
88.K1M 5/8 370
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Vorel Zdeněk
3/3 4
40.K1M 4/4 70

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C2M
Vorel Zdeněk
1/1 12
202.K1M 3/3 91
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/8 94

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 4/4 83
24.C2M
Vorel Zdeněk
4/4 62
 C2M
Nedvídek František
2/2 0
117.K1M 5/6 311
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 4/4 152

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 4/4 85
9.C2M
Vorel Zdeněk
5/7 76
72.K1M 5/14 274

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2M1788214557681209
K1M105777126366628820211772
C1M-125199-110116112-9996
C2X-16--------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M43-644449402929
C2M-81-71-43--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
C1M32
K1M77

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
93 26 62 33   3 217
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody17.814.01170
K1M25.923.01088
C2M3.12.0154
C1M22.822.02124
C2X6.52.014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody169,4158,8105,94124,1170
K1M00,000,000,000,088
C2M1527,81425,91018,53972,254
C1M00,000,000,000,024
C2X125,0125,000,0250,04
Celkem169,4158,8105,94124,1170
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3292734813340,4
K1M174150697140,8
C2M10492893028,8
C1M4423052965,9
C2X77010342,9
Celkem3292734813340,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Záruba Martinsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 96
21.07.18
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí36.28.5.4.4.33.27.17.14.40.17.23.21.22.21.23.31.31.19.16.28.44.
odstup %22,415,78,912,311,221,518,019,418,721,118,921,416,716,315,617,923,522,414,39,723,435,3
% poražených soupeřů47,064,071,481,376,947,560,042,951,947,365,260,763,666,141,257,750,054,558,170,642,632,8
pořadí20102011201220142015201620182019celkem
průměr36.024.321.820.040.022.84.018.322.9
medián2819211740174522
modus283121174014444
počet závodů2442141422
průměrný odstup od vítěze %29,417,516,620,221,119,411,214,818,4
průměrné % poražených soupeřů37,758,357,263,047,350,676,965,957,0
počet jízd4883272741
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
100,0%
2
50,0%
8
36,4%
čistých jízd2
50,0%
4
50,0%
6
75,0%
3
100,0%
1
50,0%
4
57,1%
1
50,0%
6
85,7%
27
65,9%

Kategorie C2M

Záruba Martinsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí2.2.3.3.5.6.4.1.1.2.3.1.2.1.3.3.2.3.6.5.1.1.1.2.4.1.1.3.3.6.4.5.1.1.1.2.3.2.9.7.2.2.4.1.2.4.7.18.2.3.2.2.1.1.
odstup %2,43,49,210,418,618,528,50,00,02,71,50,02,60,08,510,119,411,115,715,20,00,00,05,49,30,00,06,821,922,813,46,90,00,00,06,01,20,279,529,06,28,92,00,01,53,13,826,31,913,51,018,60,00,0
% poražených soupeřů90,990,085,788,255,637,557,1100,0100,095,290,5100,091,7100,081,880,096,292,981,584,6100,0100,0100,080,090,0100,0100,090,090,072,281,373,3100,0100,0100,095,566,785,7---25,095,896,075,0100,085,784,271,429,288,983,395,896,0100,0100,0
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr1.89.72.24.01.03.72.02.72.52.13.32.03.1
medián2722131122322
modus2422131123121
počet závodů63561636277254
průměrný odstup od vítěze %5,811,13,719,30,011,93,16,115,33,612,22,98,6
průměrné % poražených soupeřů94,061,690,562,2100,084,596,791,094,691,374,990,584,3
počet jízd1261012212612413143106
lepší 1. jízda2
33,3%
3
100,0%
1
20,0%
5
83,3%
1
100,0%
3
50,0%
1
33,3%
3
50,0%
2
100,0%
5
71,4%
4
57,1%
2
100,0%
32
59,3%
čistých jízd2
16,7%
2
33,3%
2
20,0%
6
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
16,7%
2
50,0%
8
61,5%
4
28,6%
2
66,7%
32
30,2%

Kategorie C2X

Záruba Martinsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí17.6.1.2.
odstup %48,317,70,01,6
% poražených soupeřů11,177,3100,087,5
pořadí2019celkem
průměr6.56.5
medián22
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,916,9
průměrné % poražených soupeřů69,069,0
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd3
42,9%
3
42,9%

Kategorie K1M

Záruba Martinsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 82
17.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí11.7.92.104.29.30.28.28.8.9.40.28.48.61.70.23.25.17.26.44.32.7.31.31.43.9.10.10.20.31.35.24.24.33.15.7.6.29.33.17.10.30.14.17.32.36.6.11.24.15.12.9.25.23.33.34.14.12.16.20.22.12.14.10.14.15.13.39.43.14.14.11.13.10.16.22.29.21.24.52.37.61.53.45.10.16.
odstup %7,58,742,952,016,117,414,216,116,616,528,315,119,933,635,224,515,510,814,324,917,18,218,322,432,410,49,912,714,020,320,916,013,319,713,310,010,223,224,717,814,017,113,013,921,220,78,36,216,412,227,523,234,627,220,520,924,220,827,912,318,612,113,011,216,715,616,024,031,09,910,612,211,311,113,130,829,118,120,038,036,439,435,535,217,535,8
% poražených soupeřů84,691,037,732,782,281,981,183,177,477,867,584,674,753,154,669,473,388,382,363,275,677,880,380,355,887,586,487,574,075,472,479,881,368,987,490,292,181,379,464,482,073,686,083,578,075,990,277,372,985,681,086,076,579,456,253,570,575,651,684,384,085,386,383,075,088,089,862,056,781,982,980,877,478,064,338,231,773,072,355,341,017,850,960,060,944,4
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr37.032.319.915.314.021.920.919.833.023.332.853.525.6
medián37241414142317173120281122
modus10211314129624311028710
počet závodů631263871021213486
průměrný odstup od vítěze %33,325,417,914,024,322,814,316,220,616,320,727,819,9
průměrné % poražených soupeřů45,866,969,383,065,973,980,680,773,978,373,961,572,8
počet jízd12624126161420424258171
lepší 1. jízda2
33,3%
2
66,7%
7
58,3%
1
16,7%
0
0,0%
2
25,0%
3
42,9%
5
50,0%
1
50,0%
4
33,3%
4
30,8%
2
50,0%
33
38,4%
čistých jízd1
8,3%
4
66,7%
6
25,0%
6
50,0%
3
50,0%
6
37,5%
7
50,0%
11
55,0%
1
25,0%
13
54,2%
12
48,0%
2
25,0%
72
42,1%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C2M

Záruba MartinUSD Roztoky
19.06.09
USD Roztoky
19.06.09/2
pořadí2.2.
odstup %13,54,8
% poražených soupeřů87,588,9
pořadí2009celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,19,1
průměrné % poražených soupeřů88,288,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Záruba MartinUSD Roztoky
19.06.09
USD Roztoky
19.06.09/2
pořadí28.19.
odstup %36,620,1
% poražených soupeřů10,025,0
pořadí2009celkem
průměr23.523.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,428,4
průměrné % poražených soupeřů17,517,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Záruba Martinsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí23.21.
odstup %24,217,2
% poražených soupeřů51,160,0
pořadí2018celkem
průměr22.022.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů55,655,6
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Záruba Martinsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí39.46.
odstup %27,733,8
% poražených soupeřů62,759,5
pořadí2018celkem
průměr42.542.5
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,730,7
průměrné % poražených soupeřů61,161,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Záruba Martinsj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí4.4.8.8.3.3.5.6.5.2.2.6.6.6.4.3.3.
odstup %13,611,815,014,82,31,819,311,511,76,97,77,87,520,917,91,63,7
% poražených soupeřů87,587,566,766,784,684,677,877,380,090,990,978,372,261,576,990,588,9
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr3.05.52.05.53.78.04.04.6
medián36253844
modus36253843
počet závodů242232217
průměrný odstup od vítěze %2,713,57,311,67,814,912,710,3
průměrné % poražených soupeřů89,772,290,978,782,366,787,580,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Záruba Martinsj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2014celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1M

Záruba Martinsj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 87
09.07.16
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí5.5.9.9.4.8.9.2.3.4.6.7.7.5.5.
odstup %14,311,115,813,212,110,012,66,28,612,47,718,516,915,817,1
% poražených soupeřů87,587,565,263,680,068,268,094,789,587,072,264,764,787,987,9
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr5.06.02.58.54.09.05.05.9
medián56284955
modus57284955
počet závodů242212215
průměrný odstup od vítěze %16,513,97,411,312,114,512,712,8
průměrné % poražených soupeřů87,972,292,168,180,064,487,577,9