Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
2.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
4.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 127 106 25 117 73   448
5.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 250 57 26 103 2   438
6.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 137 99 6 116 70 2 430
7.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
8.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 110 102 118 37 52   419
9.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 197 104 88 17 1 3 410
10.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
11.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 110 102 43 59 67 16 397
12.Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 45 147 105 3 21 67 388
13.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 42 24 23 11 157 124 381
14.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 176 112 68 15 4 4 379
15.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 102 100 21 92 57   372
16.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 48 27 136 71 15 368
17.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 180 81 24 62 5 15 367
18.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 159 76 131       366
19.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
20.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 143 135 26 55 1 1 361
21.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 112 75 31 95 10 37 360
22.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 192 51 2 2 2 359
23.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 181 74 100       355
24.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 71 343
25.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 89 77 6 100 68   340
26.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 116 15 24 172   4 331
27.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 10 24 135 73 17 330
28.Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 158 41 4 8 1 328
29.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 161 160 6       327
30.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 184 92   2 2 325
31.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 168 46 8 99   3 324
32.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 82 71 115 10 19 25 322
33.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 185 125 10       320
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 135 132 20 25 8   320
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 173 24 123       320
36.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 172 102       318
37.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 212 20 48 29   4 313
38.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 128       305
39.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 152 3 138 9     302
40.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 147 23 10 120 1   301
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 76 21 48 79 25 301
42.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 101 8   300
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 230 67 2 1     300
44.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 30 159 41   32 37 299
45.Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 151 143 4       298
46.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 178 82 19 16 2   297
47.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 81 17 39 122   37 296
48.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 66 13 7 146 1 60 293
49.Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 208 32   1 1 290
50.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 127 4 147 10   1 289
52.Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   129 153   4 1 287
53.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 183 83 7 13     286
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
55.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 110 2 66 71 1 35 285
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   202 81   1 1 285
57.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 72 56 14 86 43 12 283
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 242 2 39       283
59.Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   160 122       282
60.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 129 91 15 29 14   278
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 134 102       278
62.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 86 52 33 79 27   277
63.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 173 14 40 49     276
64.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 58 14 3 142 4 48 269
65.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 94 60 25 55 32 2 268
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 124 14 10 120     268
67.Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 158 92   7 5 267
68.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 33 105 30   66 32 266
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 129 2 135       266
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   114 67 266
71.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 12 11 3   165 74 265
72.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 95 79 1 2 1 264
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 179 2 82     1 264
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 208 56         264
75.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 107 42 9 100 2   260
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 41 2 4 176   37 260
77.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 93 71 21 30 43 1 259
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   133 109   9 8 259
79.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 181 37 38       256
80.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 86 34 30 50 13 42 255
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 111 33 2 255
82.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 178 69   5   2 254
83.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 128 6       252
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 105 131 16       252
85.Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 174 39     1 250
86.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 26 30 30   115 46 247
88.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 114 87 21 23 1   246
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 20 113 246
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 220 10 16       246
91.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 79 52 25 57 29 2 244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
93.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 113 19 66 13 3 29 243
94.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 203 1 38       242
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 130 14 33 2 11 242
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   137 105       242
97.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   165 75   1   241
98.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 42 9 2 142 41 240
99.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   31 16 2 122 68 239
100.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 64 18 156       238
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 82 154       238
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 172   10 56     238
104.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 90   47 77   23 237
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 48 129 15 9 30 6 237
106.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 96 11 235
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 209 19 4 3     235
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   149 86       235
109.Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 78 29 127       234
110.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 20 116 22 10 57 7 232
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 92 53       232
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 173 37 22       232
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   83 149       232
114.Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 55 36   79 53 231
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   124 107       231
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 181 44 6       231
117.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 145 31 30 23 1   230
118.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 97 97 13 6 15 1 229
119.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 96 17 16 76 1 22 228
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 60   25 126   17 228
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 72 67 6 33 5 228
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 90   4 134     228
123.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 72 56 13 59 25 1 226
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 83 50 11 40 40 2 226
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 112 3       226
127.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 29 7   128 36 225
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 182 40 3       225
129.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 94 69 53 7   1 224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 110 77 35 1 1   224
132.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 84 57 13 41 28   223
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 124 46 15 36 1 1 223
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 74 116 2 31     223
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 14 33 2   45 129 223
136.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 112 72 35 3     222
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 40 145     2 222
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
140.Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 114   107       221
142.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
144.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 86 4 20 102 1 5 218
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 145     1 218
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 194 17 7       218
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   215 3       218
148.Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 82 134 1       217
149.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 73 74       216
150.Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 94 2       215
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 116 2   97     215
152.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 91 28 11 214
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 75 11 36 14 6 214
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 211   3       214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 199 14       214
157.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   108 105       213
158.Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   64 148       212
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   132 66 212
160.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 105 91 211
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
162.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 51 53 4 22 66 14 210
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 116 45 26 22 1   210
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 7 41 162       210
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 194 2 5 9     210
167.Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 78   1 209
168.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 102 64 12 8 17 5 208
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 137 17 54       208
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 20 3       208
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 70     138     208
172.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 97   4 207
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 157 31 19       207
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 164 1 41 1     207
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 205 1 1       207
177.Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 153 2       206
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 185 19       206
179.Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 135 13 57       205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 87 24 58 33   3 205
184.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 104 3       204
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 69   2 133     204
186.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 131 32       203
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 10 18     112 63 203
188.Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 127       202
189.Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 196 2 3       201
191.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 190 6   1 1 199
192.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 152 29 6 10   1 198
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 194 2 1 1     198
194.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 128 44 19 6     197
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 69 59 5 9 53 2 197
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 118 68 197
197.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 192   4       196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
199.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 164 8 23       195
201.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 71 45 6 49 23   194
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 57 41 24 29 31 12 194
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 62     96 7 29 194
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 105       194
205.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 83 36 12 56 5 1 193
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 111 71 11       193
207.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 129 2 61       192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
209.Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   49 40 191
210.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 97 13   42 2 190
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 130 5 51 4     190
212.Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   183 6       189
213.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 48 44       188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
216.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 49 54 33 12 31 8 187
217.Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 60 42 26 58     186
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 167 4       186
219.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 56 52 19 27 28 3 185
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 100 52       185
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 181   4       185
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 81 78   8 17 185
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 124     61     185
224.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 87 6 5 86     184
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 110 12 30 1 25 6 184
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 180 4         184
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 57   34 184
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 50 36 37 32 17 12 184
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 77 63   5 37 184
231.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 139 13 28 3     183
232.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   76 51     55 182
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 161 3 18       182
235.Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 71   36 74     181
236.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 34 8 17 78 7 36 180
237.Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha 37 1 3 138     179
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 60 30 42 1 2 44 179
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   111 68       179

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu