Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
2.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
4.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 108 25 117 73   452
5.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 252 59 26 103 2   442
6.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 138 100 6 116 70 2 432
7.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 112 104 120 37 52   425
9.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 202 105 93 17 1 3 421
10.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 114 106 45 59 67 16 407
11.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
12.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 182 116 71 17 4 4 394
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 47 149 107 3 21 67 394
14.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 106 104 23 92 57   382
15.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 42 24 23 11 157 124 381
16.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 163 77 137       377
17.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 182 83 24 64 7 15 375
18.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 136 71 15 374
19.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 115 76 31 95 10 37 364
20.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 145 135 26 55 1 1 363
22.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 185 74 103       362
23.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 192 51 2 2 2 359
24.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 93 81 6 100 68   348
25.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 71 343
26.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 116 15 24 172   4 331
27.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 10 24 135 73 17 330
28.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 170 46 8 101   3 328
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 158 41 4 8 1 328
30.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 161 160 6       327
31.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 139 132 21 25 8   325
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 184 92   2 2 325
33.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 187 127 10       324
34.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 82 71 115 10 19 25 322
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 175 24 123       322
36.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 174 102       320
37.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 216 20 48 31   4 319
38.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 151 25 12 120 1   309
39.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 154 3 140 9     306
40.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 128       305
42.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 101 8   300
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 159 41   32 37 300
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 230 67 2 1     300
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 153 143 4       300
46.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 82 17 40 122   37 298
47.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 178 82 19 16 2   297
48.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 114 4 70 71 1 35 295
49.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 67 13 7 146 1 60 294
50.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 74 58 16 86 45 14 293
51.Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 209 32   1 1 291
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   131 155   4 1 291
53.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 127 4 147 10   1 289
55.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
56.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 246 2 39       287
57.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
58.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 90 54 35 79 27   285
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   202 81   1 1 285
60.Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   160 122       282
61.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 131 91 15 29 14   280
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 177 14 40 49     280
63.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 98 64 27 55 32 2 278
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 134 102       278
65.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 101 82 1 2 1 273
66.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 109 30   66 32 272
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 128 14 10 120     272
68.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 75 25 30 43 1 271
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 60 14 3 142 4 48 271
70.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 131 2 137       270
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 212 58         270
72.Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 158 92   7 5 267
73.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 181 2 82     1 266
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   114 67 266
75.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 12 11 3   165 74 265
76.Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   135 111   9 8 263
77.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 43 2 4 176   37 262
78.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 88 38 30 50 13 42 261
79.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 107 42 9 100 2   260
80.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 181 37 38       256
81.Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 111 33 2 255
82.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 83 56 27 57 29 2 254
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 118 91 21 23 1   254
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 130 6       254
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 178 69   5   2 254
86.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 105 131 16       252
87.Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 174 40     1 251
88.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 115 250
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 224 10 16       250
90.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 117 21 66 13 3 29 249
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 27 31 30   115 46 249
92.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 94   53 77   23 247
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
94.Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   139 107       246
95.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 205 1 38       244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
97.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 130 14 33 2 11 242
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 66 18 158       242
99.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   165 75   1   241
100.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 75 59 7   1 240
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 42 9 2 142 41 240
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 174   10 56     240
103.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   31 16 2 122 68 239
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 82 155       239
105.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 120 22 10 57 7 238
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 49 129 15 9 30 6 238
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 80 29 129       238
109.Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
110.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 87 54 13 40 40 2 236
111.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 99 101 13 6 15 1 235
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 96 11 235
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 209 19 4 3     235
114.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 76 60 13 59 25 1 234
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 100 19 16 76 1 22 234
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 175 37 22       234
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 94 53       234
 Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 57 37   79 53 234
119.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   124 109       233
121.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 147 31 30 23 1   232
122.Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 181 44 6       231
123.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 62   25 126   17 230
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 92   4 134     230
125.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 128 48 15 36 1 1 229
126.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 72 67 6 33 5 228
127.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
128.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 114 72 37 3     226
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 42 147     2 226
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 112 3       226
132.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 29 7   128 36 225
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 75 117 2 31     225
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 182 40 3       225
135.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 84 57 14 41 28   224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
137.Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 114   109       223
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 14 33 2   45 129 223
139.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 121 2   99     222
142.Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 84 136 1       221
144.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 75 76       220
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 88 4 20 102 1 5 220
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 196 17 7       220
150.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 79 11 36 14 6 218
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   215 3       218
152.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   110 107       217
153.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 106 68 12 8 17 5 216
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 213   3       216
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 201 14       216
156.Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 94 2       215
157.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 53 55 4 22 66 14 214
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 91 28 11 214
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 120 45 26 22 1   214
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   66 148       214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
162.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   132 66 212
163.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 105 91 211
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 89 26 60 33   3 211
166.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 139 17 54       210
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 7 41 162       210
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 194 2 5 9     210
170.Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 78   1 209
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 207 1 1       209
173.Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 20 3       208
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 187 19       208
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 70     138     208
176.Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 137 13 57       207
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 97   4 207
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 12 20     112 63 207
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 157 31 19       207
181.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 153 2       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 131       206
185.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 133 32       205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
189.Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 71 63 5 9 53 2 203
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 198 2 3       203
191.Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 192 6   1 1 201
193.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 75 47 6 49 23   200
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 59 45 24 29 31 12 200
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 196   4       200
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 196 2 1 1     200
197.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 85 38 14 56 5 1 199
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 130 44 19 6     199
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 113 73 13       199
200.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 152 29 6 10   1 198
201.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 166 8 23       197
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 118 68 197
203.Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 64     96 7 29 196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
205.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 51 58 35 12 31 8 195
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
207.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 131 2 61       194
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 99 13   44 2 194
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 105       194
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 132 5 53 4     194
211.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 145 16 28 3     192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 62 44 28 58     192
214.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 58 56 19 27 28 3 191
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   49 40 191
216.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 50 44       190
217.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 185   4       189
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   183 6       189
219.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 91 6 5 86     188
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 112 14 30 1 25 6 188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 169 4       188
224.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 102 52       187
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 124     63     187
226.Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 182 4         186
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 62 30 45 1 2 46 186
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 50 36 39 32 17 12 186
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 79 63   5 37 186
230.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 81 78   8 17 185
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 73   38 74     185
232.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 36 8 19 78 7 36 184
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 57   34 184
235.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 58 17 34 55 6 13 183
236.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   76 51     55 182
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 161 3 18       182
239.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 62 7 9 181
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 116 6 2 48 1 8 181
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 87   5 89     181
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 163   18       181
243.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 88 46 24 22     180
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 167 5 4 4     180
245.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 104 40 30 4 1   179
 Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha 37 1 3 138     179
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 177 2         179
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   111 68       179

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu