Statistiky Slalom World

Statistika medailových umístění ve slalomu

Statistika prezentuje počet medailových umístění po jednotlivých typech soutěží, celkovou sumu a % podíly z celkového počtu výsledků. Vysvětlivky k záhlavím sloupců pod tabulkou
lodní kategorie
 závodníkČeský pohárNKZveřejné závodycelkem
1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v.
1.Boček Zdeněk
1975 SKVSČB
                25                 61 18 4,5 22 5,5 32 8,0 72 18,0 400 18 3,7 22 4,5 32 6,6 72 14,8 486
2.Pospíšilová Jitka
1989 VS Tábor
                6                 25 47 11,7 48 11,9 46 11,4 141 35,1 402 47 10,9 48 11,1 46 10,6 141 32,6 433
3.Pohanka Vít
2000 Klatovy
1 1,5 4 5,8     5 7,3 69 5 6,9 7 9,7 3 4,2 15 20,8 72 36 14,3 19 7,5 8 3,2 63 25,0 252 42 10,7 30 7,6 11 2,8 83 21,1 393
4.Pechlát Hynek
1971 Sušice
                4                 28 10 2,8 22 6,2 28 7,9 60 16,9 355 10 2,6 22 5,7 28 7,2 60 15,5 387
5.Nedvídek František
1944 Dv.Král.
                                    9 2,5 11 3,0 21 5,8 41 11,3 363 9 2,5 11 3,0 21 5,8 41 11,3 363
6.Košík Michal
1995 SKVeselí
                83                 66 15 7,2 35 16,8 28 13,4 78 37,3 209 15 4,2 35 9,8 28 7,8 78 21,8 358
7.Růžičková Kateřina
2003 USK Pha
                25                 57 16 6,0 19 7,1 26 9,7 61 22,8 268 16 4,6 19 5,4 26 7,4 61 17,4 350
8.Heger Tomáš
1998 TJ Dukla
1 1,0 2 2,0 3 3,0 6 5,9 101 4 5,6     2 2,8 6 8,3 72 16 9,1 11 6,3 7 4,0 34 19,3 176 21 6,0 13 3,7 12 3,4 46 13,2 349
 Kvapilová Gabriela
1978 Sláv.KV
                70                 60 46 21,0 29 13,2 26 11,9 101 46,1 219 46 13,2 29 8,3 26 7,5 101 28,9 349
10.Filipi Robert
1964 Č.Lípa
                5                 59 2 0,7 1 0,4 10 3,6 13 4,6 281 2 0,6 1 0,3 10 2,9 13 3,8 345
11.Buchtel Martin
1982 Hubertus
        1 0,7 1 0,7 145 2 2,4 5 5,9 6 7,1 13 15,3 85 27 24,3 25 22,5 20 18,0 72 64,9 111 29 8,5 30 8,8 27 7,9 86 25,2 341
12.Satková Martina
1998 TJ Dukla
7 4,9 15 10,4 16 11,1 38 26,4 144 13 22,4 8 13,8 6 10,3 27 46,6 58 59 44,0 21 15,7 8 6,0 88 65,7 134 79 23,5 44 13,1 30 8,9 153 45,5 336
13.Wendl Denis
2000 Horš.Týn
1 1,3 4 5,3     5 6,7 75 4 5,2 5 6,5 3 3,9 12 15,6 77 11 6,3 6 3,4 7 4,0 24 13,7 175 16 4,9 15 4,6 10 3,1 41 12,5 327
14.Říhová Eva
2000 USK Pha
2 1,7 8 6,8 9 7,6 19 16,1 118 4 6,2 5 7,7 13 20,0 22 33,9 65 42 29,6 26 18,3 12 8,5 80 56,3 142 48 14,8 39 12,0 34 10,5 121 37,2 325
15.Kratochvíl Martin
2003 Olomouc
        1 1,6 1 1,6 64 17 20,0 6 7,1 3 3,5 26 30,6 85 21 12,1 17 9,8 15 8,7 53 30,6 173 38 11,8 23 7,1 19 5,9 80 24,8 322
16.Pšenička Luděk
1960 Rakovník
                4                 40                 274                 318
17.Šedivý Vít
2004 SKVSČB
                17     1 2,9 2 5,9 3 8,8 34 21 8,0 22 8,4 23 8,8 66 25,1 263 21 6,7 23 7,3 25 8,0 69 22,0 314
18.Lhota Matyáš
1999 USK Pha
4 4,8 2 2,4 4 4,8 10 11,9 84 5 10,6 3 6,4 2 4,3 10 21,3 47 11 6,1 9 5,0 11 6,1 31 17,2 180 20 6,4 14 4,5 17 5,5 51 16,4 311
19.Šrámek Michal
1982 TJ Dukla
                62     6 9,0 3 4,5 9 13,4 67 26 14,4 26 14,4 21 11,6 73 40,3 181 26 8,4 32 10,3 24 7,7 82 26,5 310
20.Matějka Michael
1997 USK Pha
1 0,9 2 1,7 2 1,7 5 4,4 115 5 6,8 6 8,1 4 5,4 15 20,3 74 6 5,0 6 5,0 3 2,5 15 12,5 120 12 3,9 14 4,5 9 2,9 35 11,3 309
21.Heger Vojtěch
2000 TJ Dukla
4 4,6 13 14,8 7 8,0 24 27,3 88 2 2,9 2 2,9 4 5,7 8 11,4 70 22 14,8 11 7,4 7 4,7 40 26,9 149 28 9,1 26 8,5 18 5,9 72 23,5 307
 Vaněk Matěj
2004 VS Tábor
                8                 52 9 3,6 6 2,4 3 1,2 18 7,3 247 9 2,9 6 2,0 3 1,0 18 5,9 307
23.Mrázek Jan
1998 KK Opava
6 5,6     1 0,9 7 6,5 107 5 5,3 3 3,2 6 6,3 14 14,7 95 5 4,9 7 6,8 7 6,8 19 18,5 103 16 5,3 10 3,3 14 4,6 40 13,1 305
24.Matulková Jana
1996 TJ Dukla
6 4,9 8 6,5 18 14,6 32 26,0 123 8 10,3 11 14,1 6 7,7 25 32,1 78 17 17,0 15 15,0 6 6,0 38 38,0 100 31 10,3 34 11,3 30 10,0 95 31,6 301
 Fišerová Tereza
1998 TJ Dukla
36 25,0 18 12,5 12 8,3 66 45,8 144 11 24,4 7 15,6 5 11,1 23 51,1 45 44 39,3 17 15,2 9 8,0 70 62,5 112 91 30,2 42 14,0 26 8,6 159 52,8 301
 Šrámek Jiří
1966 Rakovník
                                    7 2,3 4 1,3 7 2,3 18 6,0 301 7 2,3 4 1,3 7 2,3 18 6,0 301
 Válek Michal
2006 VS Tábor
                5                 20 1 0,4 3 1,1 7 2,5 11 4,0 276 1 0,3 3 1,0 7 2,3 11 3,7 301
28.Bohatý Karel
2001 Třebech.
                25 2 3,5 1 1,7     3 5,2 58 23 10,7 18 8,3 13 6,0 54 25,0 216 25 8,4 19 6,4 13 4,4 57 19,1 299
29.Weber Oldřich
1987 SKVSČB
1 1,0     1 1,0 2 2,0 98 2 3,1 1 1,5 1 1,5 4 6,2 65 28 20,9 13 9,7 10 7,5 51 38,1 134 31 10,4 14 4,7 12 4,0 57 19,2 297
30.Pospíchal Radek
1994 SKVSČB
1 1,0     1 1,0 2 2,0 102 1 1,6 4 6,6 1 1,6 6 9,8 61 29 23,4 15 12,1 5 4,0 49 39,5 124 31 10,8 19 6,6 7 2,4 57 19,9 287
 Kneblová Tereza
2003 Olomouc
1 1,2 2 2,4 5 5,9 8 9,4 85 22 28,2 15 19,2 3 3,9 40 51,3 78 35 28,2 17 13,7 11 8,9 63 50,8 124 58 20,2 34 11,9 19 6,6 111 38,7 287
32.Stránský Dominik
1999 Benátky
                41                 47 12 6,1 13 6,6 11 5,6 36 18,4 196 12 4,2 13 4,6 11 3,9 36 12,7 284
33.Hák Jiří
1952 Trutnov
                                    5 1,8 4 1,4 15 5,3 24 8,5 283 5 1,8 4 1,4 15 5,3 24 8,5 283
34.Koblencová Anna
1997 Kralupy
1 0,9 5 4,6 6 5,5 12 11,0 109 3 3,6     10 11,9 13 15,5 84 11 12,5 8 9,1 2 2,3 21 23,9 88 15 5,3 13 4,6 18 6,4 46 16,4 281
35.Zapletal Vojtěch
1998 Boh.Pha
                62 1 1,6 1 1,6 1 1,6 3 4,8 63 8 5,2 11 7,1 6 3,9 25 16,1 155 9 3,2 12 4,3 7 2,5 28 10,0 280
36.Kuna Václav
1998 TJ Dukla
                62     1 2,2     1 2,2 46 17 9,9 8 4,7 6 3,5 31 18,1 171 17 6,1 9 3,2 6 2,2 32 11,5 279
37.Krofta Zdeněk
1959 VS Tábor
                                    4 1,4 11 4,0 9 3,2 24 8,6 278 4 1,4 11 4,0 9 3,2 24 8,6 278
38.Abraham Tomáš
1992 Benátky
                71                 74 18 13,9 16 12,3 12 9,2 46 35,4 130 18 6,6 16 5,8 12 4,4 46 16,7 275
39.Kubeš Vladimír
1961 VS Tábor
                                    1 0,4 6 2,2 13 4,8 20 7,3 273 1 0,4 6 2,2 13 4,8 20 7,3 273
40.Zvolánek Jan
1995 Bechyně
                60                 63 9 6,0 17 11,4 13 8,7 39 26,2 149 9 3,3 17 6,3 13 4,8 39 14,3 272
41.Rousek Tomáš
1997 KK Opava
6 6,2     1 1,0 7 7,2 97 3 3,5 3 3,5 5 5,8 11 12,8 86 5 5,8 8 9,3 6 7,0 19 22,1 86 14 5,2 11 4,1 12 4,5 37 13,8 269
42.Král Adam
2003 USK Pha
        1 2,3 1 2,3 43 3 6,0 4 8,0 4 8,0 11 22,0 50 7 4,0 7 4,0 7 4,0 21 12,0 175 10 3,7 11 4,1 12 4,5 33 12,3 268
43.Pechlát Hynek
1995 USK Pha
                74         2 3,2 2 3,2 63 14 10,8 11 8,5 14 10,8 39 30,0 130 14 5,2 11 4,1 16 6,0 41 15,4 267
44.Černá Lucie
1977 Kadaň
                                  14 11 4,4 15 6,0 14 5,6 40 15,9 252 11 4,1 15 5,6 14 5,3 40 15,0 266
 Doležalová Lucie
2003 Olomouc
                65     1 1,5 7 10,8 8 12,3 65 10 7,4 15 11,0 16 11,8 41 30,2 136 10 3,8 16 6,0 23 8,7 49 18,4 266
46.Kašparová Anna
1985 Sláv.HK
3 2,9 9 8,8 3 2,9 15 14,7 102 10 16,7 4 6,7 5 8,3 19 31,7 60 30 29,1 17 16,5 12 11,7 59 57,3 103 43 16,2 30 11,3 20 7,6 93 35,1 265
47.Samková Olga
2005 Třebech.
3 8,1         3 8,1 37 1 1,7 6 10,3 3 5,2 10 17,2 58 39 23,1 23 13,6 20 11,8 82 48,5 169 43 16,3 29 11,0 23 8,7 95 36,0 264
48.Větrovský Jan
1997 USK Pha
1 0,8 2 1,5 7 5,3 10 7,6 132 6 9,5 7 11,1 4 6,4 17 27,0 63 4 5,9 6 8,8     10 14,7 68 11 4,2 15 5,7 11 4,2 37 14,1 263
 Košíková Denisa
2002 SKVeselí
                23                 42 23 11,6 21 10,6 33 16,7 77 38,9 198 23 8,8 21 8,0 33 12,6 77 29,3 263
50.Rohan Lukáš
1995 USK Pha
18 14,8 10 8,2 12 9,8 40 32,8 122 9 14,8 5 8,2 8 13,1 22 36,1 61 8 10,1 8 10,1 4 5,1 20 25,3 79 35 13,4 23 8,8 24 9,2 82 31,3 262
51.Pavlík Pavel
1998 Třebech.
                2                 23 2 0,9 1 0,4 5 2,1 8 3,4 236 2 0,8 1 0,4 5 1,9 8 3,1 261
52.Gotvald Robert
1990 Č.Lípa
        1 1,1 1 1,1 94 3 3,9 7 9,0 11 14,1 21 26,9 78 10 11,4 3 3,4 4 4,6 17 19,3 88 13 5,0 10 3,9 16 6,2 39 15,0 260
53.Němcová Marie
2000 KK Brno
                53         1 1,6 1 1,6 61 11 7,6 29 20,0 14 9,7 54 37,2 145 11 4,3 29 11,2 15 5,8 55 21,2 259
54.Satková Gabriela
2001 USK Pha
6 6,3 10 10,4 10 10,4 26 27,1 96 8 12,9 5 8,1 7 11,3 20 32,3 62 21 21,4 18 18,4 7 7,1 46 46,9 98 35 13,7 33 12,9 24 9,4 92 35,9 256
55.Kašpar Martin
1967 SKŽižkov
1 0,8 3 2,3 4 3,0 8 6,0 133     3 6,0 1 2,0 4 8,0 50 7 9,7 13 18,1 7 9,7 27 37,5 72 8 3,1 19 7,5 12 4,7 39 15,3 255
 Machutová Iva
2003 Kralupy
                14                 27 8 3,7 6 2,8 11 5,1 25 11,7 214 8 3,1 6 2,4 11 4,3 25 9,8 255
57.Lerch Adam
1998 Dukla B.
                56         2 4,1 2 4,1 49 6 4,1 7 4,7 7 4,7 20 13,5 148 6 2,4 7 2,8 9 3,6 22 8,7 253
58.Novotný Petr
2000 TJ Dukla
                76 1 1,7 2 3,4 2 3,4 5 8,5 59 10 8,6 4 3,5 8 6,9 22 19,0 116 11 4,4 6 2,4 10 4,0 27 10,8 251
 Kvapil Martin
1976 Sláv.KV
                80                 49 16 13,1 19 15,6 16 13,1 51 41,8 122 16 6,4 19 7,6 16 6,4 51 20,3 251
60.Suchý Ondřej
1979 TJ Dukla
1 1,0     2 1,9 3 2,9 105 14 20,9 8 11,9 6 9,0 28 41,8 67 21 26,9 11 14,1 5 6,4 37 47,4 78 36 14,4 19 7,6 13 5,2 68 27,2 250
 Příhoda Matouš
1998 USK Pha
                72     1 2,5 3 7,5 4 10,0 40 3 2,2 8 5,8 9 6,5 20 14,5 138 3 1,2 9 3,6 12 4,8 24 9,6 250
62.Macášek Tomáš
1992 TJ Dukla
1 0,7 1 0,7 2 1,5 4 2,9 136 2 2,9 2 2,9 2 2,9 6 8,7 69 8 18,2 6 13,6 6 13,6 20 45,5 44 11 4,4 9 3,6 10 4,0 30 12,1 249
 Bačáková Radka
1983 USK Pha
                2                 20 16 7,1 20 8,8 27 11,9 63 27,8 227 16 6,4 20 8,0 27 10,8 63 25,3 249
64.Volák Jaroslav
1990 Klášter.
    3 3,2 1 1,1 4 4,3 94     3 4,7 7 10,9 10 15,6 64 12 13,3 6 6,7 8 8,9 26 28,9 90 12 4,8 12 4,8 16 6,5 40 16,1 248
 Urban Michal
2004 TJ Dukla
                28 1 1,8 1 1,8 3 5,4 5 8,9 56 19 11,6 5 3,1 13 7,9 37 22,6 164 20 8,1 6 2,4 16 6,5 42 16,9 248
66.Říha Martin
1992 USK Pha
2 1,4 1 0,7 4 2,8 7 4,9 143 5 7,7 9 13,9 9 13,9 23 35,4 65 12 30,8 11 28,2 5 12,8 28 71,8 39 19 7,7 21 8,5 18 7,3 58 23,5 247
67.Kořínek Vilém
1999 USK Pha
                56     1 1,9 1 1,9 2 3,7 54 3 2,2 5 3,7 11 8,2 19 14,1 135 3 1,2 6 2,5 12 4,9 21 8,6 245
 Vaňková Klára
2001 VS Tábor
                37                 53 12 7,7 14 9,0 11 7,1 37 23,9 155 12 4,9 14 5,7 11 4,5 37 15,1 245
69.Fusek Radomír
1990 Val.Mez.
        1 1,0 1 1,0 99 2 3,7 1 1,9 2 3,7 5 9,3 54 36 39,6 22 24,2 13 14,3 71 78,0 91 38 15,6 23 9,4 16 6,6 77 31,6 244
 Žížala Josef
1999 USK Pha
                57                 41 2 1,4 3 2,1 9 6,2 14 9,6 146 2 0,8 3 1,2 9 3,7 14 5,7 244
71.Suchý Matěj
1986 TJ Dukla
1 0,9     2 1,7 3 2,6 117 13 21,0 8 12,9 6 9,7 27 43,6 62 24 37,5 16 25,0 4 6,3 44 68,8 64 38 15,6 24 9,9 12 4,9 74 30,5 243
72.Zárubová Michaela
1986 Dv.Král.
                21                 41 16 8,9 20 11,2 20 11,2 56 31,3 179 16 6,6 20 8,3 20 8,3 56 23,2 241
 Hojdová Eliška
2005 Horš.Týn
                11                 27 4 2,0 14 6,9 13 6,4 31 15,3 203 4 1,7 14 5,8 13 5,4 31 12,9 241
74.Kratochvíl Lukáš
2005 Olomouc
                27     1 2,7     1 2,7 37 8 4,6 30 17,1 19 10,8 57 32,4 176 8 3,3 31 12,9 19 7,9 58 24,2 240
 Kneblová Klára
2005 Olomouc
                52 6 10,7 11 19,6 2 3,6 19 33,9 56 44 33,3 14 10,6 19 14,4 77 58,3 132 50 20,8 25 10,4 21 8,8 96 40,0 240
76.Míka Viktor
1977 SKŽižkov
                117                 80                 42                 239
 Krofta Dominik
1993 VS Tábor
                                    4 1,7 11 4,6 10 4,2 25 10,5 239 4 1,7 11 4,6 10 4,2 25 10,5 239
 Doležalová Bára
2005 Olomouc
                46                 47 5 3,4 9 6,2 10 6,9 24 16,4 146 5 2,1 9 3,8 10 4,2 24 10,0 239
 Kloboučková Ivana
2003 KK Opava
                56     2 3,3 2 3,3 4 6,7 60 2 1,6 11 8,9 12 9,8 25 20,3 123 2 0,8 13 5,4 14 5,9 29 12,1 239
80.Kuna Alois
1960 SKVSČB
                                        1 0,4     1 0,4 238     1 0,4     1 0,4 238
 Dušková Kateřina
1998 USK Pha
1 1,6     1 1,6 2 3,2 63 3 7,1 1 2,4     4 9,5 42 24 18,1 14 10,5 16 12,0 54 40,6 133 28 11,8 15 6,3 17 7,1 60 25,2 238
82.Záruba Martin
1974 Dv.Král.
                                    34 14,4 23 9,7 11 4,6 68 28,7 237 34 14,4 23 9,7 11 4,6 68 28,7 237
 Zima Tomáš
2000 USK Pha
        2 3,1 2 3,1 65 2 4,2 5 10,4 4 8,3 11 22,9 48 7 5,7 8 6,5 6 4,8 21 16,9 124 9 3,8 13 5,5 12 5,1 34 14,4 237
84.Neugebauer Roman
1965 Kralupy
                65                 67 4 3,9 4 3,9 4 3,9 12 11,7 103 4 1,7 4 1,7 4 1,7 12 5,1 235
 Janů Veronika
2005 Olomouc
                26         1 1,9 1 1,9 52 7 4,5 10 6,4 12 7,6 29 18,5 157 7 3,0 10 4,3 13 5,5 30 12,8 235
86.Pípal Zbyněk
2003 SKVSČB
                15                 26 5 2,6 1 0,5 6 3,1 12 6,3 192 5 2,2 1 0,4 6 2,6 12 5,2 233
87.Rudorfer Martin
2003 Olomouc
                31 1 2,3 2 4,7 5 11,6 8 18,6 43 5 3,2 10 6,4 10 6,4 25 15,9 157 6 2,6 12 5,2 15 6,5 33 14,3 231
88.Vorel Zdeněk
1974 Pardub.
                                    32 13,9 24 10,4 24 10,4 80 34,8 230 32 13,9 24 10,4 24 10,4 80 34,8 230
89.Galušková Antonie
2001 USK Pha
3 5,6 4 7,4 5 9,3 12 22,2 54 5 13,9 6 16,7 5 13,9 16 44,4 36 17 12,2 19 13,7 11 7,9 47 33,8 139 25 10,9 29 12,7 21 9,2 75 32,8 229
 Petřík Matouš
1997 USK Pha
                65                 60     4 3,9 2 1,9 6 5,8 104     4 1,8 2 0,9 6 2,6 229
91.Vaňková Kristýna
1991 Kralupy
                8                 26 21 10,8 34 17,5 34 17,5 89 45,9 194 21 9,2 34 14,9 34 14,9 89 39,0 228
 Špalek Matěj
2000 Benátky
                28                 38 6 3,7 6 3,7 14 8,6 26 16,1 162 6 2,6 6 2,6 14 6,1 26 11,4 228
93.Mulač Viktor
1975 SKVSČB
                26                 60 1 0,7 6 4,3 12 8,5 19 13,5 141 1 0,4 6 2,6 12 5,3 19 8,4 227
 Chmátal Petr
1990 USK Pha
                125                 66 6 16,7 1 2,8 5 13,9 12 33,3 36 6 2,6 1 0,4 5 2,2 12 5,3 227
 Říha Matyáš
2003 USK Pha
    1 2,4 1 2,4 2 4,9 41     2 4,8 3 7,1 5 11,9 42 7 4,9 2 1,4 6 4,2 15 10,4 144 7 3,1 5 2,2 10 4,4 22 9,7 227
 Rouča Samuel
2002 Šumperk
                33                 41 6 3,9 11 7,2 15 9,8 32 20,9 153 6 2,6 11 4,9 15 6,6 32 14,1 227
97.Wendl Samuel
2003 Horš.Týn
                6     1 2,1 5 10,6 6 12,8 47 6 3,5 15 8,7 7 4,1 28 16,2 173 6 2,7 16 7,1 12 5,3 34 15,0 226
98.Mílová Terezie
1998 Trutnov
                                  10 8 3,7 12 5,6 14 6,5 34 15,9 214 8 3,6 12 5,4 14 6,3 34 15,2 224
99.Prell Pavel
1976 Kralupy
                78                 70 2 2,7     6 8,0 8 10,7 75 2 0,9     6 2,7 8 3,6 223
 Jiras Filip
2005 USK Pha
                13         1 5,0 1 5,0 20 3 1,6 8 4,2 7 3,7 18 9,5 190 3 1,4 8 3,6 8 3,6 19 8,5 223
101.Pavlík Jiří
1964 Třebech.
                                                    222                 222
 Kaminský Jan
1999 USK Pha
                45     1 2,8     1 2,8 36 12 8,5 5 3,6 5 3,6 22 15,6 141 12 5,4 6 2,7 5 2,3 23 10,4 222
 Kočí Martin
1991 Klášter.
    3 3,2 1 1,1 4 4,2 95     3 4,4 7 10,1 10 14,5 69 9 15,5 4 6,9 6 10,3 19 32,8 58 9 4,1 10 4,5 14 6,3 33 14,9 222
104.Foltysová Sabina
1996 USK Pha
1 1,3     6 7,7 7 9,0 78 4 7,3 4 7,3 6 10,9 14 25,5 55 20 22,7 14 15,9 15 17,1 49 55,7 88 25 11,3 18 8,1 27 12,2 70 31,7 221
 Tichý Štěpán
2000 TJ Dukla
                37         2 4,0 2 4,0 50 12 9,0 10 7,5 10 7,5 32 23,9 134 12 5,4 10 4,5 12 5,4 34 15,4 221
106.Slavík Vojtěch
2005 Frol
                1                 18 2 1,0 3 1,5 5 2,5 10 5,0 201 2 0,9 3 1,4 5 2,3 10 4,6 220
 Šindelářová Tereza
2004 VS Tábor
                1                 18     3 1,5 4 2,0 7 3,5 201     3 1,4 4 1,8 7 3,2 220
108.Pšenička Václav
2001 Rakovník
                                  4                 215                 219
109.Vrbová Alexandra
2000 Horš.Týn
                66     1 1,6 1 1,6 2 3,2 63 8 9,0 9 10,1 7 7,9 24 27,0 89 8 3,7 10 4,6 8 3,7 26 11,9 218
 Retková Anna
2005 Olomouc
                38     1 1,8 1 1,8 2 3,6 56 13 10,5 17 13,7 13 10,5 43 34,7 124 13 6,0 18 8,3 14 6,4 45 20,6 218
111.Novák Matyáš
2005 Olomouc
    1 4,2     1 4,2 24 1 2,4 3 7,3     4 9,8 41 17 11,2 18 11,8 15 9,9 50 32,9 152 18 8,3 22 10,1 15 6,9 55 25,4 217
112.Mráka Jan
2004 Olomouc
                3         2 5,0 2 5,0 40 24 13,9 9 5,2 2 1,2 35 20,2 173 24 11,1 9 4,2 4 1,9 37 17,1 216
 Malý Vojtěch
2006 Olomouc
                1         1 4,6 1 4,6 22 9 4,7 15 7,8 14 7,3 38 19,7 193 9 4,2 15 6,9 15 6,9 39 18,1 216
114.Beková Kateřina
2002 TJ Dukla
                62 1 2,8 6 16,7 5 13,9 12 33,3 36 17 14,5 22 18,8 15 12,8 54 46,2 117 18 8,4 28 13,0 20 9,3 66 30,7 215
 Vaněk Jiří
1987 Kralupy
                32                 24 11 6,9 8 5,0 13 8,2 32 20,1 159 11 5,1 8 3,7 13 6,1 32 14,9 215
 Příhoda Lukáš
2001 USK Pha
    1 3,6 2 7,1 3 10,7 28                 35 5 3,3 1 0,7 4 2,6 10 6,6 152 5 2,3 2 0,9 6 2,8 13 6,1 215
117.Mrůzek Vojtěch
1998 TJ Dukla
4 6,3 2 3,1 6 9,4 12 18,8 64 6 12,0 5 10,0 1 2,0 12 24,0 50 6 6,0 7 7,0 4 4,0 17 17,0 100 16 7,5 14 6,5 11 5,1 41 19,2 214
 Šedivý Jan
2003 SKVSČB
                                  10         1 0,5 1 0,5 204         1 0,5 1 0,5 214
 Houska Jan
2001 USK Pha
                8                 45     3 1,9 5 3,1 8 5,0 161     3 1,4 5 2,3 8 3,7 214
120.Švehlová Kateřina
2005 SKVSČB
                23         4 13,8 4 13,8 29 9 5,6 15 9,3 14 8,7 38 23,6 161 9 4,2 15 7,0 18 8,5 42 19,7 213
121.Šupolík Luboš
1992 Kralupy
                66     1 1,4 4 5,4 5 6,8 74 10 13,9 10 13,9 6 8,3 26 36,1 72 10 4,7 11 5,2 10 4,7 31 14,6 212
 Zapletal Mikuláš
2000 Boh.Pha
                50 1 1,9 1 1,9 1 1,9 3 5,6 54 10 9,3 10 9,3 5 4,6 25 23,2 108 11 5,2 11 5,2 6 2,8 28 13,2 212
123.Sahula Matěj
2003 Benátky
                1                 32 8 4,5 4 2,3 3 1,7 15 8,4 178 8 3,8 4 1,9 3 1,4 15 7,1 211
124.Duřt Vojtěch
2003 USK Pha
                7                 39         1 0,6 1 0,6 164         1 0,5 1 0,5 210
125.Outrata Jindřich
1970 Pardub.
                                    8 3,8 13 6,2 7 3,4 28 13,4 209 8 3,8 13 6,2 7 3,4 28 13,4 209
 Stránský Daniel
2002 Benátky
                3                 38         3 1,8 3 1,8 168         3 1,4 3 1,4 209
 Míl Jakub
2003 Trutnov
                2                 38     4 2,4 1 0,6 5 3,0 169     4 1,9 1 0,5 5 2,4 209
 Čihovský Šimon
2003 SKVSČB
                17                 32 4 2,5 5 3,1 5 3,1 14 8,8 160 4 1,9 5 2,4 5 2,4 14 6,7 209
 Frencl Josef
2002 USK Pha
                29         1 2,2 1 2,2 46 3 2,2 4 3,0 5 3,7 12 9,0 134 3 1,4 4 1,9 6 2,9 13 6,2 209
130.Kučera Tomáš
1970 RK Troja
                63     1 2,0     1 2,0 51 4 4,3 10 10,6 15 16,0 29 30,9 94 4 1,9 11 5,3 15 7,2 30 14,4 208
 Mrázek Jakub
2004 KK Opava
                33         1 2,6 1 2,6 38 9 6,6 5 3,7 8 5,8 22 16,1 137 9 4,3 5 2,4 9 4,3 23 11,1 208
 Dziadková Zuzana
2002 KK Brno
                21                 53 22 16,4 15 11,2 10 7,5 47 35,1 134 22 10,6 15 7,2 10 4,8 47 22,6 208
133.Jáně Jakub
1990 TJ Dukla
39 25,8 15 9,9 8 5,3 62 41,1 151 8 23,5 6 17,7 4 11,8 18 52,9 34 7 31,8 9 40,9     16 72,7 22 54 26,1 30 14,5 12 5,8 96 46,4 207
 Havlíčková Kateřina
1985 USK Pha
39 23,5 16 9,6 16 9,6 71 42,8 166 1 12,5 3 37,5     4 50,0 8 29 87,9 3 9,1     32 97,0 33 69 33,3 22 10,6 16 7,7 107 51,7 207
 Holý Jiří
1957 Rakovník
                                  12 6 3,1 13 6,7 17 8,7 36 18,5 195 6 2,9 13 6,3 17 8,2 36 17,4 207
136.Foukal Pavel
1987 TJ Dukla
    4 4,4 1 1,1 5 5,5 91 9 14,3 4 6,4 10 15,9 23 36,5 63 32 61,5 5 9,6 9 17,3 46 88,5 52 41 19,9 13 6,3 20 9,7 74 35,9 206
 Střílka Richard
2006 Olomouc
                                  24 10 5,5 10 5,5 6 3,3 26 14,3 182 10 4,9 10 4,9 6 2,9 26 12,6 206
138.Dušková Michala
2000 USK Pha
                41         3 7,3 3 7,3 41 4 3,3 10 8,1 16 13,0 30 24,4 123 4 2,0 10 4,9 19 9,3 33 16,1 205
 Beier Matouš
2004 Trutnov
                24                 37 4 2,8 9 6,3 9 6,3 22 15,3 144 4 2,0 9 4,4 9 4,4 22 10,7 205
 Hojdová Markéta
2007 Horš.Týn
                5                 22 9 5,1 10 5,6 10 5,6 29 16,3 178 9 4,4 10 4,9 10 4,9 29 14,2 205
141.Hošek Ondřej
1995 KK Brno
                58         1 2,3 1 2,3 44 19 18,6 17 16,7 15 14,7 51 50,0 102 19 9,3 17 8,3 16 7,8 52 25,5 204
 Fabianová Anna
2007 VS Ostr.
                15                 34 15 9,7 15 9,7 13 8,4 43 27,7 155 15 7,4 15 7,4 13 6,4 43 21,1 204
143.Kašpar Albert
1998 KK Opava
    2 3,3 4 6,6 6 9,8 61 6 15,0 5 12,5 1 2,5 12 30,0 40 8 7,8 6 5,9 4 3,9 18 17,7 102 14 6,9 13 6,4 9 4,4 36 17,7 203
144.Čekalová Bára
1998 SKVS ČB
        3 7,3 3 7,3 41     2 5,7 1 2,9 3 8,6 35 24 19,1 15 11,9 17 13,5 56 44,4 126 24 11,9 17 8,4 21 10,4 62 30,7 202
 Kratochvílová Adéla
2007 Olomouc
                1         1 4,6 1 4,6 22 10 5,6 8 4,5 11 6,2 29 16,2 179 10 5,0 8 4,0 12 5,9 30 14,9 202
146.Svoboda Adam
1994 USK Pha
    2 2,0 3 3,0 5 5,0 101 4 7,6 1 1,9 4 7,6 9 17,0 53 6 13,0 2 4,4 2 4,4 10 21,7 46 10 5,0 5 2,5 9 4,5 24 12,0 200
147.Šeba Patrik
1992 Kralupy
                69     1 1,5 4 6,0 5 7,5 67 11 17,5 12 19,1 6 9,5 29 46,0 63 11 5,5 13 6,5 10 5,0 34 17,1 199
148.Urban Daniel
2001 TJ Dukla
                39     2 4,4 3 6,5 5 10,9 46 7 6,2 20 17,7 15 13,3 42 37,2 113 7 3,5 22 11,1 18 9,1 47 23,7 198
 Retek Toman
2007 Olomouc
                1                 18 8 4,5 17 9,5 21 11,7 46 25,7 179 8 4,0 17 8,6 21 10,6 46 23,2 198
150.Bárta Jan
2000 USK Pha
1 2,1 1 2,1 2 4,3 4 8,5 47 3 6,8     3 6,8 6 13,6 44 5 4,7 7 6,6 3 2,8 15 14,2 106 9 4,6 8 4,1 8 4,1 25 12,7 197
151.Wendl Miloslav
1978 Horš.Týn
                4                 33 8 5,0 14 8,8 15 9,4 37 23,3 159 8 4,1 14 7,1 15 7,7 37 18,9 196
 Přikryl Matěj
1999 VSKRájec
    1 7,1 1 7,1 2 14,3 14                 26 26 16,7 10 6,4 12 7,7 48 30,8 156 26 13,3 11 5,6 13 6,6 50 25,5 196
 Haucková Gabriela
2002 KVS HK
                13                 34 2 1,3 5 3,4 13 8,7 20 13,4 149 2 1,0 5 2,6 13 6,6 20 10,2 196
154.Chaloupka Václav
1998 USK Pha
7 9,6 7 9,6 1 1,4 15 20,6 73 5 11,1 3 6,7 3 6,7 11 24,4 45 5 6,5 4 5,2 6 7,8 15 19,5 77 17 8,7 14 7,2 10 5,1 41 21,0 195
 Jordán František
1991 TJ Dukla
    1 0,9 2 1,8 3 2,7 113 7 14,6 4 8,3 1 2,1 12 25,0 48 18 52,9 7 20,6 3 8,8 28 82,4 34 25 12,8 12 6,2 6 3,1 43 22,1 195
 Táborský Jan
2003 Horš.Týn
                7         1 3,9 1 3,9 26     16 9,9 7 4,3 23 14,2 162     16 8,2 8 4,1 24 12,3 195
 Kočířová Valentýna
2008 Olomouc
                10                 28 17 10,8 15 9,6 14 8,9 46 29,3 157 17 8,7 15 7,7 14 7,2 46 23,6 195
158.Ivánek Roman
2002 SKVeselí
                10                 24 6 3,8 6 3,8 11 6,9 23 14,4 160 6 3,1 6 3,1 11 5,7 23 11,9 194
 Panzer Martin
2007 Loko Plz
                1                 18 2 1,1 11 6,3 9 5,1 22 12,6 175 2 1,0 11 5,7 9 4,6 22 11,3 194
160.Kratochvílová Monika
1992 TJ Dukla
12 9,8 13 10,6 7 5,7 32 26,0 123 3 8,8 4 11,8 2 5,9 9 26,5 34 8 22,2 8 22,2 6 16,7 22 61,1 36 23 11,9 25 13,0 15 7,8 63 32,6 193
 Beier Alva
2005 Pardub.
                1                 31 4 2,5 7 4,4 7 4,4 18 11,2 161 4 2,1 7 3,6 7 3,6 18 9,3 193
 Pollert Jáchym
2004 USK Pha
                9                 22     5 3,1 2 1,2 7 4,3 162     5 2,6 2 1,0 7 3,6 193
 Střílková Jana
2004 Olomouc
                1                 28 1 0,6 6 3,7 4 2,4 11 6,7 164 1 0,5 6 3,1 4 2,1 11 5,7 193
 Erlová Natálie
2006 USK Pha
                16         2 8,3 2 8,3 24 6 3,9 13 8,5 11 7,2 30 19,6 153 6 3,1 13 6,7 13 6,7 32 16,6 193
165.Raška Jan
1995 USK Pha
                62                 70 3 5,1 4 6,8     7 11,9 59 3 1,6 4 2,1     7 3,7 191
166.Lhota Kryštof
2002 USK Pha
                39     1 2,6 1 2,6 2 5,3 38 4 3,6 5 4,5 2 1,8 11 9,8 112 4 2,1 6 3,2 3 1,6 13 6,9 189
 Jindrák Petr
1969 Tech.Pha
1 3,6         1 3,6 28 3 11,5 2 7,7 3 11,5 8 30,8 26 19 14,1 19 14,1 14 10,4 52 38,5 135 23 12,2 21 11,1 17 9,0 61 32,3 189
 Nesnídalová Lucie
2002 USK Pha
    1 2,2     1 2,2 45 4 11,1 3 8,3 5 13,9 12 33,3 36 16 14,8 10 9,3 10 9,3 36 33,3 108 20 10,6 14 7,4 15 7,9 49 25,9 189
 Malá Magdaléna
2007 Olomouc
                4                 22 3 1,8 5 3,1 3 1,8 11 6,8 163 3 1,6 5 2,7 3 1,6 11 5,8 189
170.Řejha Jiří
1981 Kralupy
        1 1,4 1 1,4 74                 58     1 1,8 2 3,6 3 5,4 56     1 0,5 3 1,6 4 2,1 188
 Šedivý Jakub
1994 Č.Lípa
                48     1 2,5     1 2,5 40 13 13,0 14 14,0 9 9,0 36 36,0 100 13 6,9 15 8,0 9 4,8 37 19,7 188
 Novák Tobiáš
2008 Olomouc
                4         4 22,2 4 22,2 18 11 6,6 14 8,4 13 7,8 38 22,9 166 11 5,9 14 7,5 17 9,0 42 22,3 188
 Fröhlich Jáchym
2007 Roudnice
                                  18 2 1,2 4 2,4 6 3,5 12 7,1 170 2 1,1 4 2,1 6 3,2 12 6,4 188
174.Karlovský Ondřej
1991 TJ Dukla
28 21,9 14 10,9 8 6,3 50 39,1 128 6 19,4 4 12,9 2 6,5 12 38,7 31 10 35,7 4 14,3 7 25,0 21 75,0 28 44 23,5 22 11,8 17 9,1 83 44,4 187
 Králová Adéla
2001 USK Pha
                29 1 2,9 1 2,9 1 2,9 3 8,8 34 12 9,7 20 16,1 10 8,1 42 33,9 124 13 7,0 21 11,2 11 5,9 45 24,1 187
176.Prüher Vojtěch
2006 SKVSČB
                      1 5,0 1 5,0 2 10,0 20 8 4,8 12 7,2 12 7,2 32 19,3 166 8 4,3 13 7,0 13 7,0 34 18,3 186
 Kvapil Matěj
2009 Sláv.KV
                                  8 10 5,6 11 6,2 5 2,8 26 14,6 178 10 5,4 11 5,9 5 2,7 26 14,0 186
178.Indruch Tomáš
1976 KVS HK
13 13,3 16 16,3 10 10,2 39 39,8 98         1 4,2 1 4,2 24 12 19,1 12 19,1 11 17,5 35 55,6 63 25 13,5 28 15,1 22 11,9 75 40,5 185
 Miller Jan
1997 Turnov
                                  15 1 0,6     15 8,8 16 9,4 170 1 0,5     15 8,1 16 8,7 185
180.Prüher Jakub
1968 SKVSČB
                25                 30 7 5,4 11 8,5 13 10,1 31 24,0 129 7 3,8 11 6,0 13 7,1 31 16,9 184
 Marek Matyáš
2003 Třebech.
                                  6 1 0,6 7 3,9 11 6,2 19 10,7 178 1 0,5 7 3,8 11 6,0 19 10,3 184
182.Cubr Filip
2000 ČSAD Plz
                29                 28 6 4,8 14 11,1 6 4,8 26 20,6 126 6 3,3 14 7,7 6 3,3 26 14,2 183
 Capalini Daniel
2005 TJ Dukla
                14                 37 5 3,8 5 3,8 8 6,1 18 13,6 132 5 2,7 5 2,7 8 4,4 18 9,8 183
184.Galušková Karolína
1995 USK Pha
11 10,7 16 15,5 11 10,7 38 36,9 103 10 29,4 10 29,4 6 17,7 26 76,5 34 36 80,0 6 13,3 2 4,4 44 97,8 45 57 31,3 32 17,6 19 10,4 108 59,3 182
 Rak Tomáš
1989 TJ Dukla
4 3,1 12 9,4 15 11,7 31 24,2 128 3 12,5 7 29,2 2 8,3 12 50,0 24 19 63,3 6 20,0 1 3,3 26 86,7 30 26 14,3 25 13,7 18 9,9 69 37,9 182
 Vlček Jan
1990 USK Pha
4 2,9 3 2,2 8 5,8 15 11,0 137 3 7,7     8 20,5 11 28,2 39 1 16,7 1 16,7 2 33,3 4 66,7 6 8 4,4 4 2,2 18 9,9 30 16,5 182
 Hajduch Jaroslav
2004 Frol
                1                 28 4 2,6 1 0,7 6 3,9 11 7,2 153 4 2,2 1 0,6 6 3,3 11 6,0 182
188.Tunka Ondřej
1990 USK Pha
10 8,6 11 9,5 15 12,9 36 31,0 116 7 23,3 6 20,0 1 3,3 14 46,7 30 16 45,7 8 22,9 4 11,4 28 80,0 35 33 18,2 25 13,8 20 11,1 78 43,1 181
 Ondruš Mikuláš
2003 USK Pha
                                  19     2 1,2 5 3,1 7 4,3 162     2 1,1 5 2,8 7 3,9 181
 Semerád Adam
2004 Roudnice
                21 1 2,5 1 2,5 1 2,5 3 7,5 40 4 3,3 4 3,3 4 3,3 12 10,0 120 5 2,8 5 2,8 5 2,8 15 8,3 181
 Turner Karel
2004 Sušice
                9         1 3,7 1 3,7 27 3 2,1 1 0,7 7 4,8 11 7,6 145 3 1,7 1 0,6 8 4,4 12 6,6 181
 Kopeček Michal
2007 VS Tábor
                5                 27 16 10,7 9 6,0 5 3,4 30 20,1 149 16 8,8 9 5,0 5 2,8 30 16,6 181
 Kremrová Adéla
2005 USK Pha
                11                 28     2 1,4 5 3,5 7 4,9 142     2 1,1 5 2,8 7 3,9 181
194.Zajíc Ondřej
1990 Roudnice
                110 4 9,1 4 9,1 3 6,8 11 25,0 44 9 34,6 4 15,4 4 15,4 17 65,4 26 13 7,2 8 4,4 7 3,9 28 15,6 180
 Mrázková Klára
2006 KK Opava
                17                 26 23 16,8 11 8,0 9 6,6 43 31,4 137 23 12,8 11 6,1 9 5,0 43 23,9 180
 Voneš Jakub
2007 KK Brand
                5         1 4,6 1 4,6 22 8 5,2 1 0,7 7 4,6 16 10,5 153 8 4,4 1 0,6 8 4,4 17 9,4 180
197.Busta Jan
1989 USK Pha
1 1,1     3 3,2 4 4,2 95 1 3,1 4 12,5 5 15,6 10 31,3 32 25 48,1 8 15,4 7 13,5 40 76,9 52 27 15,1 12 6,7 15 8,4 54 30,2 179
 Válek Michal
1974 VS Tábor
                                        1 0,6 10 5,6 11 6,2 179     1 0,6 10 5,6 11 6,2 179
 Pollert Jan
2005 USK Pha
                23                 25 10 7,6 3 2,3 3 2,3 16 12,2 131 10 5,6 3 1,7 3 1,7 16 8,9 179
 Tesařová Hana
2004 SKVSČB
                13     1 2,9 4 11,8 5 14,7 34 5 3,8 15 11,4 6 4,6 26 19,7 132 5 2,8 16 8,9 10 5,6 31 17,3 179
201.Vrublovský Jan
1999 Olomouc
                37 1 2,6 2 5,1 1 2,6 4 10,3 39 4 3,9 3 2,9 4 3,9 11 10,8 102 5 2,8 5 2,8 5 2,8 15 8,4 178
 Novotný Jan
1998 Olomouc
                42                 39 1 1,0 3 3,1 2 2,1 6 6,2 97 1 0,6 3 1,7 2 1,1 6 3,4 178
 Hrdličková Sára
2003 Kralupy
                1                 30         2 1,4 2 1,4 147         2 1,1 2 1,1 178
204.Rubín Daniel
1975 TJ Dukla
                54                 56 4 6,0 2 3,0 3 4,5 9 13,4 67 4 2,3 2 1,1 3 1,7 9 5,1 177
 Větrovský Jiří
1966 Zbraslav
                6                 7 6 3,7 15 9,2 15 9,2 36 22,0 164 6 3,4 15 8,5 15 8,5 36 20,3 177
 Kofroňová Zuzana
2002 Benátky
                11                 36 2 1,5 6 4,6 5 3,9 13 10,0 130 2 1,1 6 3,4 5 2,8 13 7,3 177
 Kosík Dan
2004 Olomouc
                1                 24 2 1,3 10 6,6 4 2,6 16 10,5 152 2 1,1 10 5,7 4 2,3 16 9,0 177
208.Veverka Lukáš
2002 Benátky
                14                 36 7 5,6 7 5,6 7 5,6 21 16,7 126 7 4,0 7 4,0 7 4,0 21 11,9 176
209.Retek Václav
2007 Olomouc
                6                 21 14 9,5 13 8,8 13 8,8 40 27,0 148 14 8,0 13 7,4 13 7,4 40 22,9 175
210.Beranová Hana
2003 USK Pha
    1 5,6 1 5,6 2 11,1 18     1 3,3 1 3,3 2 6,7 30 7 5,6 6 4,8 7 5,6 20 15,9 126 7 4,0 8 4,6 9 5,2 24 13,8 174
 Venc Štěpán
2004 TJ Dukla
                27         1 2,6 1 2,6 38 5 4,6 4 3,7 5 4,6 14 12,8 109 5 2,9 4 2,3 6 3,5 15 8,6 174
 Rutarová Kateřina
2005 VS Desná
                1                 26 3 2,0 8 5,4 3 2,0 14 9,5 147 3 1,7 8 4,6 3 1,7 14 8,1 174
213.Lhota Zbyšek
1984 Žel.Brod
                63     2 5,9 1 2,9 3 8,8 34 19 25,0 25 32,9 9 11,8 53 69,7 76 19 11,0 27 15,6 10 5,8 56 32,4 173
 Mrůzek David
1976 TJ Dukla
    7 10,6 3 4,6 10 15,2 66 2 3,5 1 1,8 2 3,5 5 8,8 57 11 22,0 7 14,0 3 6,0 21 42,0 50 13 7,5 15 8,7 8 4,6 36 20,8 173
 Ondruš Mario
2005 USK Pha
                                  29 5 3,5 8 5,6 1 0,7 14 9,7 144 5 2,9 8 4,6 1 0,6 14 8,1 173
216.Franek Jakub
1997 Val.Mez.
                45         1 2,0 1 2,0 50 12 15,6 7 9,1 8 10,4 27 35,1 77 12 7,0 7 4,1 9 5,2 28 16,3 172
217.Cepek Marek
1994 USK Pha
    1 1,4     1 1,4 70     4 9,8     4 9,8 41 9 15,0 15 25,0 5 8,3 29 48,3 60 9 5,3 20 11,7 5 2,9 34 19,9 171
 Kabrhel Václav
1983 Olomouc
        1 1,0 1 1,0 97 1 5,9         1 5,9 17 35 61,4 9 15,8 5 8,8 49 86,0 57 36 21,1 9 5,3 6 3,5 51 29,8 171
 Pospíchalová Simona
1997 Kadaň
                27                 28 1 0,9 10 8,6 15 12,9 26 22,4 116 1 0,6 10 5,9 15 8,8 26 15,2 171
 Červenková Amélie
2005 USK Pha
                10                 30 2 1,5 2 1,5 3 2,3 7 5,3 131 2 1,2 2 1,2 3 1,8 7 4,1 171
221.Medřický Ludvík
1992 USK Pha
1 1,1 1 1,1 2 2,2 4 4,4 92 1 2,6 2 5,3     3 7,9 38 4 10,0 3 7,5 4 10,0 11 27,5 40 6 3,5 6 3,5 6 3,5 18 10,6 170
222.Hricová Klára
1999 Olomouc
        1 2,6 1 2,6 38                 31 10 10,0 4 4,0 15 15,0 29 29,0 100 10 5,9 4 2,4 16 9,5 30 17,8 169
 Míl Pavel
1967 Trutnov
                                            1 0,6 1 0,6 169         1 0,6 1 0,6 169
 Potužák Jan
1988 Sušice
                32                 45     2 2,2 6 6,5 8 8,7 92     2 1,2 6 3,6 8 4,7 169
 Vojtová Veronika
1990 USK Pha
16 13,2 17 14,1 18 14,9 51 42,2 121 11 47,8 4 17,4 2 8,7 17 73,9 23 19 76,0 3 12,0 3 12,0 25 100,0 25 46 27,2 24 14,2 23 13,6 93 55,0 169
 Krejčí Antonín
1955 Kralupy
                                            2 1,2 2 1,2 169         2 1,2 2 1,2 169
227.Krejčí Jakub
2002 TJ Dukla
1 2,3 1 2,3 3 6,8 5 11,4 44 7 18,0 5 12,8 2 5,1 14 35,9 39 23 27,1 8 9,4 4 4,7 35 41,2 85 31 18,5 14 8,3 9 5,4 54 32,1 168
228.Bouzek Filip
1992 Sušice
                16                 45 9 8,5 8 7,6 11 10,4 28 26,4 106 9 5,4 8 4,8 11 6,6 28 16,8 167
 Cvikl Ondřej
1992 USK Pha
3 2,9 5 4,8 4 3,9 12 11,5 104 4 8,9 3 6,7 3 6,7 10 22,2 45 1 5,6     3 16,7 4 22,2 18 8 4,8 8 4,8 10 6,0 26 15,6 167
 Klimuškin Pavel
1964 Kotva B.
1 0,9 3 2,8 4 3,8 8 7,6 106     3 10,7 1 3,6 4 14,3 28 7 21,2 11 33,3 4 12,1 22 66,7 33 8 4,8 17 10,2 9 5,4 34 20,4 167
 Zýková Barbora
1990 Kralupy
                58                 46     2 3,2 4 6,4 6 9,5 63     2 1,2 4 2,4 6 3,6 167
 Zimová Marie
1992 Roudnice
                82                 51 2 5,9 8 23,5 2 5,9 12 35,3 34 2 1,2 8 4,8 2 1,2 12 7,2 167
 Freislebenová Patricie
2003 USK Pha
                27         2 5,3 2 5,3 38 6 5,9 8 7,8 9 8,8 23 22,6 102 6 3,6 8 4,8 11 6,6 25 15,0 167
234.Satke Adam
1994 KK Brno
                11                 20 14 10,4 18 13,3 17 12,6 49 36,3 135 14 8,4 18 10,8 17 10,2 49 29,5 166
 Lerch Eduard
2002 Dukla B.
                16                 32 2 1,7 7 5,9 8 6,8 17 14,4 118 2 1,2 7 4,2 8 4,8 17 10,2 166
 Hric Ondřej
2004 Olomouc
                                  16 1 0,7 4 2,7 2 1,3 7 4,7 150 1 0,6 4 2,4 2 1,2 7 4,2 166
 Gabrlík Jakub
2004 Olomouc
                2         2 6,7 2 6,7 30 23 17,2 8 6,0 3 2,2 34 25,4 134 23 13,9 8 4,8 5 3,0 36 21,7 166
 Marousková Tereza
2009 Olomouc
                          4 28,6 4 28,6 14 8 5,3 12 7,9 10 6,6 30 19,7 152 8 4,8 12 7,2 14 8,4 34 20,5 166
 Vrbová Marie
2007 Olomouc
                10                 17 5 3,6 8 5,8 14 10,1 27 19,4 139 5 3,0 8 4,8 14 8,4 27 16,3 166
240.Malý Vojtěch
1986 USK Pha
        2 1,6 2 1,6 124         2 7,7 2 7,7 26 5 33,3 1 6,7 2 13,3 8 53,3 15 5 3,0 1 0,6 6 3,6 12 7,3 165
241.Mrázková Mária
1996 KK Opava
                49 1 2,3         1 2,3 43 11 15,3 5 6,9 9 12,5 25 34,7 72 12 7,3 5 3,1 9 5,5 26 15,9 164
 Háša Michal
1981 Bechyně
                                    41 25,0 13 7,9 12 7,3 66 40,2 164 41 25,0 13 7,9 12 7,3 66 40,2 164
 Urbánek Matyáš
2002 USK Pha
                2                 19                 143                 164
 Neugebauerová Anna Marie
2002 Kralupy
                49     1 2,4 1 2,4 2 4,8 42 9 12,3 14 19,2 8 11,0 31 42,5 73 9 5,5 15 9,2 9 5,5 33 20,1 164
 Drábek Matyáš
2005 KVS HK
3 23,1         3 23,1 13     5 15,6 1 3,1 6 18,8 32 13 10,9 5 4,2 5 4,2 23 19,3 119 16 9,8 10 6,1 6 3,7 32 19,5 164
246.Bízek Marek
2005 TJ Dukla
                17     1 3,3     1 3,3 30     3 2,6 3 2,6 6 5,2 116     4 2,5 3 1,8 7 4,3 163
 Novák Václav
2005 VS Tábor
                5     3 13,0     3 13,0 23 5 3,7 9 6,7 7 5,2 21 15,6 135 5 3,1 12 7,4 7 4,3 24 14,7 163
248.Majer Kryštof
2001 USK Pha
                5                 16 1 0,7 1 0,7 4 2,8 6 4,3 141 1 0,6 1 0,6 4 2,5 6 3,7 162
249.Havlíček Jan
1982 USK Pha
4 3,1 6 4,6 11 8,5 21 16,2 130     1 9,1     1 9,1 11 8 40,0 4 20,0 3 15,0 15 75,0 20 12 7,5 11 6,8 14 8,7 37 23,0 161
 Větrovský Tomáš
2005 USK Pha
                23                 26 2 1,8 9 8,0 9 8,0 20 17,9 112 2 1,2 9 5,6 9 5,6 20 12,4 161
251.Tůma Martin
1972 Hubertus
                46                 26 5 5,7 6 6,8 15 17,1 26 29,6 88 5 3,1 6 3,8 15 9,4 26 16,3 160
 Bohatý Oto
2007 KK Brand
                1                 10 1 0,7 14 9,4 2 1,3 17 11,4 149 1 0,6 14 8,8 2 1,3 17 10,6 160
 Černík Štěpán
2006 USK Pha
                1                 17 3 2,1     5 3,5 8 5,6 142 3 1,9     5 3,1 8 5,0 160
254.Vránek Jan
2004 Blovice
                                  2                 157                 159
255.Keller Miloslav
1962 VS Tábor
                                    22 14,0 13 8,3 8 5,1 43 27,4 157 22 14,0 13 8,3 8 5,1 43 27,4 157
 Novák Matouš
2006 VS Tábor
                                  6         1 0,7 1 0,7 151         1 0,6 1 0,6 157
257.Taišl Filip
1976 Sušice
                75                 31 1 2,0 2 4,0 2 4,0 5 10,0 50 1 0,6 2 1,3 2 1,3 5 3,2 156
 Rašek Michal
1977 TJ Dukla
                122                 29 1 20,0     2 40,0 3 60,0 5 1 0,6     2 1,3 3 1,9 156
 Maslaňák Tomáš
1990 TJ Dukla
2 1,9 1 1,0 4 3,9 7 6,7 104 9 20,5 2 4,6 3 6,8 14 31,8 44 3 37,5 2 25,0 1 12,5 6 75,0 8 14 9,0 5 3,2 8 5,1 27 17,3 156
 Zach Radovan
2005 KK Brand
                1                 22     3 2,3 1 0,8 4 3,0 133     3 1,9 1 0,6 4 2,6 156
261.Jáně Michal
1986 TJ Dukla
10 7,9 8 6,3 12 9,5 30 23,6 127 5 20,8 9 37,5 1 4,2 15 62,5 24 3 75,0     1 25,0 4 100,0 4 18 11,6 17 11,0 14 9,0 49 31,6 155
 Mašek Jan
1978 USK Pha
10 8,3 22 18,2 19 15,7 51 42,2 121 1 10,0 2 20,0 1 10,0 4 40,0 10 4 16,7 8 33,3 6 25,0 18 75,0 24 15 9,7 32 20,7 26 16,8 73 47,1 155
 Šupolík Pavel
1997 Kralupy
                52                 35         1 1,5 1 1,5 68         1 0,7 1 0,7 155
 Přikrylová Ema
2003 VSKRájec
    1 8,3 1 8,3 2 16,7 12                 22 29 24,0 16 13,2 15 12,4 60 49,6 121 29 18,7 17 11,0 16 10,3 62 40,0 155
 Hansgutová Monika
2005 Olomouc
                1         1 3,9 1 3,9 26 7 5,5 5 3,9 7 5,5 19 14,8 128 7 4,5 5 3,2 8 5,2 20 12,9 155
 Pinkava Lukáš
1976 SKVSČB
                                  3     2 1,3 2 1,3 4 2,6 152     2 1,3 2 1,3 4 2,6 155
267.Panzer Aleš
1974 Loko Plz
                                  6         2 1,4 2 1,4 148         2 1,3 2 1,3 154
 Zátopek Vladimír
1995 Val.Mez.
                54         1 2,2 1 2,2 46 7 13,0 8 14,8 3 5,6 18 33,3 54 7 4,6 8 5,2 4 2,6 19 12,3 154
 Machuta Zdeněk
1964 Kralupy
                                  11 1 0,7 4 2,8 2 1,4 7 4,9 143 1 0,7 4 2,6 2 1,3 7 4,6 154
 Hanzel Jáchym
2008 Loko Plz
                                  8 7 4,8 9 6,2 5 3,4 21 14,4 146 7 4,6 9 5,8 5 3,3 21 13,6 154
271.Kubričan Lukáš
1984 TJ Dukla
6 5,6 14 13,0 9 8,3 29 26,9 108 3 10,3 6 20,7 2 6,9 11 37,9 29 9 56,3 5 31,3 2 12,5 16 100,0 16 18 11,8 25 16,3 13 8,5 56 36,6 153
 Habich Tomáš
1997 VS Tábor
                                  2         3 2,0 3 2,0 151         3 2,0 3 2,0 153
 Pavelková Markéta
2005 TJ Dukla
                1                 23 3 2,3 7 5,4 2 1,6 12 9,3 129 3 2,0 7 4,6 2 1,3 12 7,8 153
274.Horák David
1976 Frol
                                                    151                 151
 Bednárek Jan
1983 Zábřeh
                11                 26 7 6,1 10 8,8 17 14,9 34 29,8 114 7 4,6 10 6,6 17 11,3 34 22,5 151
 Hilgertová Amálie
1997 USK Pha
6 7,4 7 8,6 3 3,7 16 19,8 81 3 11,1 4 14,8 2 7,4 9 33,3 27 1 2,3 1 2,3 5 11,6 7 16,3 43 10 6,6 12 8,0 10 6,6 32 21,2 151
 Zeman Vojtěch
2000 USK Pha
                39 1 2,8 1 2,8     2 5,6 36     1 1,3     1 1,3 76 1 0,7 2 1,3     3 2,0 151
 Matějíčková Anežka
2005 KK Brno
                                  16 3 2,2 1 0,7 1 0,7 5 3,7 135 3 2,0 1 0,7 1 0,7 5 3,3 151
 Komárek Jakub
2005 SKVSČB
                5                 24         2 1,6 2 1,6 122         2 1,3 2 1,3 151
280.Malý Filip
2002 Ot.Strak
                1                 12     1 0,7 2 1,5 3 2,2 137     1 0,7 2 1,3 3 2,0 150
 Dodal Jan
1953 Boh.Pha
                                                    150                 150
 Hilgert Luboš
1986 TJ Dukla
9 8,3 13 12,0 16 14,8 38 35,2 108 6 31,6 4 21,1 1 5,3 11 57,9 19 17 73,9 3 13,0 1 4,4 21 91,3 23 32 21,3 20 13,3 18 12,0 70 46,7 150
 Kulhánek Jan
1978 Jablonec
                35                 28 6 6,9 4 4,6 5 5,8 15 17,2 87 6 4,0 4 2,7 5 3,3 15 10,0 150
 Kysela David
1977 Kralupy
                2                 30                 118                 150
 Vavrla Adam
2000 Ostrava
                2                 28 1 0,8 7 5,8 3 2,5 11 9,2 120 1 0,7 7 4,7 3 2,0 11 7,3 150
 Indruch Matěj
2006 KVS HK
                11                 22 11 9,4 5 4,3 5 4,3 21 18,0 117 11 7,3 5 3,3 5 3,3 21 14,0 150
287.Lepík Filip
1976 Hubertus
                28                 26 15 15,8 16 16,8 12 12,6 43 45,3 95 15 10,1 16 10,7 12 8,1 43 28,9 149
 Košárková Barbora
1996 KK Opava
                44                 42 1 1,6 4 6,4 4 6,4 9 14,3 63 1 0,7 4 2,7 4 2,7 9 6,0 149
 Horová Klára
1998 Olomouc
                                  14 7 5,2 7 5,2 6 4,4 20 14,8 135 7 4,7 7 4,7 6 4,0 20 13,4 149
 Jarolímek Otto
1961 Turnov
                                                    149                 149
 Pešek Michal
1992 Kralupy
                83                 42 1 4,2 2 8,3 2 8,3 5 20,8 24 1 0,7 2 1,3 2 1,3 5 3,4 149
 Matějíček Vojtěch
2002 KK Brno
                16                 26 10 9,4 8 7,5 6 5,6 24 22,4 107 10 6,7 8 5,4 6 4,0 24 16,1 149
 Kratochvílová Tereza
2003 Č.Kruml.
                                  16 11 8,3 10 7,5 5 3,8 26 19,6 133 11 7,4 10 6,7 5 3,4 26 17,5 149
 Hartl Jakub
2004 Horš.Týn
                2     1 4,4 1 4,4 2 8,7 23     6 4,8 3 2,4 9 7,3 124     7 4,7 4 2,7 11 7,4 149
295.Bílý Petr
1981 USK Pha
                95                 49     1 25,0     1 25,0 4     1 0,7     1 0,7 148
 Přindiš Vít
1989 USK Pha
20 15,5 21 16,3 16 12,4 57 44,2 129 1 11,1 1 11,1     2 22,2 9 2 20,0 3 30,0 3 30,0 8 80,0 10 23 15,5 25 16,9 19 12,8 67 45,3 148
 Voves Ladislav
1985 Kralupy
                60                 41 1 2,1 4 8,5 4 8,5 9 19,2 47 1 0,7 4 2,7 4 2,7 9 6,1 148
 Stanovský Jakub
2004 SKVSČB
                3                 26 1 0,8 4 3,4 7 5,9 12 10,1 119 1 0,7 4 2,7 7 4,7 12 8,1 148
 Horáková Julie
2006 Kralupy
                                  18     1 0,8     1 0,8 130     1 0,7     1 0,7 148
300.Fiala Jakub
2001 Olomouc
                18                 35 1 1,1 1 1,1 5 5,3 7 7,5 94 1 0,7 1 0,7 5 3,4 7 4,8 147
 Dvořáková Dominika
2002 Boh.Pha
                18                 28 7 6,9 14 13,9 15 14,9 36 35,6 101 7 4,8 14 9,5 15 10,2 36 24,5 147
302.Mrůzek Jakub
1995 KK Opava
                61 1 2,4         1 2,4 42 2 4,7 5 11,6 10 23,3 17 39,5 43 3 2,1 5 3,4 10 6,9 18 12,3 146
 Binčík Petr
1994 TJ Dukla
                69 2 4,4 1 2,2 1 2,2 4 8,9 45 4 12,5 3 9,4 7 21,9 14 43,8 32 6 4,1 4 2,7 8 5,5 18 12,3 146
 Gebas Vítězslav
1984 USK Pha
22 18,8 19 16,2 22 18,8 63 53,9 117 5 45,5 4 36,4     9 81,8 11 12 66,7 2 11,1 4 22,2 18 100,0 18 39 26,7 25 17,1 26 17,8 90 61,6 146
 Cuc Michal
1977 Tech.Pha
                57                 50 2 5,1 4 10,3 2 5,1 8 20,5 39 2 1,4 4 2,7 2 1,4 8 5,5 146
 Heger Jonáš
2006 KVS HK
                4                 10 7 5,3 6 4,6 2 1,5 15 11,4 132 7 4,8 6 4,1 2 1,4 15 10,3 146
 Kuneš Daniel
2003 Horš.Týn
                3     1 3,7 1 3,7 2 7,4 27     3 2,6 3 2,6 6 5,2 116     4 2,7 4 2,7 8 5,5 146
 Karlíková Barbora
2002 TJ Dukla
                33 2 5,7 1 2,9     3 8,6 35 5 6,4 7 9,0 6 7,7 18 23,1 78 7 4,8 8 5,5 6 4,1 21 14,4 146
 Venc Ondřej
2007 KK Brand
                                  16 1 0,8 3 2,3 4 3,1 8 6,2 130 1 0,7 3 2,1 4 2,7 8 5,5 146
310.Bednářová Anna
2002 Č.Lípa
                                    4 2,8 6 4,1     10 6,9 145 4 2,8 6 4,1     10 6,9 145
 Stanovský Vojtěch
2002 SKVSČB
                8                 26 4 3,6 3 2,7 3 2,7 10 9,0 111 4 2,8 3 2,1 3 2,1 10 6,9 145
 Pechač Jonáš
2004 USK Pha
                1                 22     2 1,6 1 0,8 3 2,5 122     2 1,4 1 0,7 3 2,1 145
313.Cepek Matěj
1998 SKVS ČB
                12                 20 2 1,8 1 0,9 5 4,5 8 7,1 112 2 1,4 1 0,7 5 3,5 8 5,6 144
 Valíková Barbora
1994 TJ Dukla
3 3,1 6 6,1 9 9,2 18 18,4 98 1 3,3 5 16,7 5 16,7 11 36,7 30 9 56,3 4 25,0 2 12,5 15 93,8 16 13 9,0 15 10,4 16 11,1 44 30,6 144
 Hojda Jakub
1993 Horš.Týn
                70         2 4,3 2 4,3 47 5 18,5 4 14,8 6 22,2 15 55,6 27 5 3,5 4 2,8 8 5,6 17 11,8 144
 Minařík Kudějová Kateřina
1990 USK Pha
30 25,2 28 23,5 10 8,4 68 57,1 119 10 50,0 4 20,0 1 5,0 15 75,0 20 3 60,0     1 20,0 4 80,0 5 43 29,9 32 22,2 12 8,3 87 60,4 144
 Rezek Tomáš
2001 SKVSČB
                4                 32 1 0,9 3 2,8 1 0,9 5 4,6 108 1 0,7 3 2,1 1 0,7 5 3,5 144
 Hala Jiří
2002 Olomouc
                21                 34 4 4,5 3 3,4 1 1,1 8 9,0 89 4 2,8 3 2,1 1 0,7 8 5,6 144
319.Žatecký Jiří
1969 Roztoky
                                                    143                 143
 Purgerová Šárka
1984 SKVSČB
                53                 32 2 3,5 5 8,6 4 6,9 11 19,0 58 2 1,4 5 3,5 4 2,8 11 7,7 143
 Indruch Tomáš
2008 KVS HK
                                  10 15 11,3 9 6,8 10 7,5 34 25,6 133 15 10,5 9 6,3 10 7,0 34 23,8 143
 Bergmannová Sandra
2008 KK Brno
                                  10     2 1,5 4 3,0 6 4,5 133     2 1,4 4 2,8 6 4,2 143
323.Kristek Václav
1996 Olomouc
                11                 14 21 18,0 17 14,5 12 10,3 50 42,7 117 21 14,8 17 12,0 12 8,5 50 35,2 142
 Hradilek Václav
1982 USK Pha
6 4,9 7 5,7 13 10,7 26 21,3 122 6 54,6 1 9,1     7 63,6 11 4 44,4     3 33,3 7 77,8 9 16 11,3 8 5,6 16 11,3 40 28,2 142
 Pechlát Adam
2007 Sušice
                                    1 0,7 1 0,7     2 1,4 142 1 0,7 1 0,7     2 1,4 142
 Švehlová Rozárie
2008 SKVSČB
                                  12 4 3,1 3 2,3 7 5,4 14 10,8 130 4 2,8 3 2,1 7 4,9 14 9,9 142
 Pinkava Matyáš
2009 USK Pha
                                  4 15 10,9 7 5,1 1 0,7 23 16,7 138 15 10,6 7 4,9 1 0,7 23 16,2 142
 Motlová Andrea
2006 KVS HK
                10 1 4,6 1 4,6 2 9,1 4 18,2 22 15 13,6 17 15,5 11 10,0 43 39,1 110 16 11,3 18 12,7 13 9,2 47 33,1 142
329.Strnad Jaroslav
1993 USK Pha
                90 2 4,4 1 2,2 3 6,5 6 13,0 46     3 60,0     3 60,0 5 2 1,4 4 2,8 3 2,1 9 6,4 141
 Karásek Petr
1986 USK Pha
        3 3,1 3 3,1 96     3 10,7 1 3,6 4 14,3 28 8 47,1 6 35,3     14 82,4 17 8 5,7 9 6,4 4 2,8 21 14,9 141
 Kubát Zdeněk
1991 Klatovy
                                  2     2 1,4 4 2,9 6 4,3 139     2 1,4 4 2,8 6 4,3 141
 Weisl Martin
2002 USK Pha
                4                 18                 119                 141
 Vejvoda Vojtěch
1999 Rakovník
                4                 20 1 0,9 1 0,9     2 1,7 117 1 0,7 1 0,7     2 1,4 141
 Heřmanský Jan
2005 Šumperk
                11         1 3,9 1 3,9 26 6 5,8 6 5,8 5 4,8 17 16,4 104 6 4,3 6 4,3 6 4,3 18 12,8 141
335.Pivoňka Zdeněk
1982 Horš.Týn
                66     1 3,9     1 3,9 26 4 8,3 8 16,7 8 16,7 20 41,7 48 4 2,9 9 6,4 8 5,7 21 15,0 140
 Peterka Adam
1996 Rakovník
                23                 41 2 2,6 4 5,3 4 5,3 10 13,2 76 2 1,4 4 2,9 4 2,9 10 7,1 140
 Švejd Jakub
2001 Sušice
                7                 16 5 4,3 6 5,1 7 6,0 18 15,4 117 5 3,6 6 4,3 7 5,0 18 12,9 140
 Jinek Hugo
2005 USK Pha
                5                 24 1 0,9 1 0,9 1 0,9 3 2,7 111 1 0,7 1 0,7 1 0,7 3 2,1 140
339.Ornst Zdeněk
1990 TJ Dukla
1 1,0 7 6,9 5 4,9 13 12,8 102 4 13,3 2 6,7 6 20,0 12 40,0 30     2 28,6     2 28,6 7 5 3,6 11 7,9 11 7,9 27 19,4 139
 Říha Jan
1996 Třebech.
                                  6     1 0,8 3 2,3 4 3,0 133     1 0,7