Statistiky Slalom World

Statistika medailových umístění ve slalomu

Statistika prezentuje počet medailových umístění po jednotlivých typech soutěží, celkovou sumu a % podíly z celkového počtu výsledků. Vysvětlivky k záhlavím sloupců pod tabulkou
lodní kategorie
 závodníkČeský pohárNKZveřejné závodycelkem
1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v. 1. 1.
[%]
2. 2.
[%]
3. 3.
[%]
c. c.
[%]
v.
1.Boček Zdeněk
1975 SKVS ČB
                25                 59 14 4,0 17 4,9 29 8,3 60 17,1 350 14 3,2 17 3,9 29 6,7 60 13,8 434
2.Pospíšilová Jitka
1989 VS Tábor
                6                 25 43 11,8 43 11,8 43 11,8 129 35,3 365 43 10,9 43 10,9 43 10,9 129 32,6 396
3.Pechlát Hynek
1971 Sušice
                4                 28 10 2,8 22 6,2 28 7,9 60 16,9 355 10 2,6 22 5,7 28 7,2 60 15,5 387
4.Nedvídek František
1944 Dv.Král.
                                    9 2,6 11 3,2 21 6,1 41 11,9 345 9 2,6 11 3,2 21 6,1 41 11,9 345
5.Košík Michal
1995 SKVeselí
                77                 56 15 7,2 35 16,8 28 13,5 78 37,5 208 15 4,4 35 10,3 28 8,2 78 22,9 341
6.Pohanka Vít
2000 Klatovy
1 1,7 4 6,8     5 8,5 59 2 3,7 4 7,4 1 1,9 7 13,0 54 23 10,1 19 8,4 8 3,5 50 22,0 227 26 7,7 27 7,9 9 2,7 62 18,2 340
7.Heger Tomáš
1998 Dukla B.
1 1,1 2 2,2 3 3,3 6 6,6 91 4 5,6     2 2,8 6 8,3 72 16 9,2 11 6,3 7 4,0 34 19,5 174 21 6,2 13 3,9 12 3,6 46 13,7 337
8.Růžičková Kateřina
2003 USK Pha
                21                 47 15 6,0 17 6,8 25 9,9 57 22,6 252 15 4,7 17 5,3 25 7,8 57 17,8 320
9.Satková Martina
1998 Dukla B.
6 4,8 13 10,5 12 9,7 31 25,0 124 13 22,4 8 13,8 6 10,3 27 46,6 58 57 43,5 20 15,3 8 6,1 85 64,9 131 76 24,3 41 13,1 26 8,3 143 45,7 313
10.Filipi Robert
1964 Č.Lípa
                5                 55 2 0,8 1 0,4 10 4,0 13 5,2 251 2 0,6 1 0,3 10 3,2 13 4,2 311
 Říhová Eva
2000 USK Pha
1 0,9 6 5,6 7 6,5 14 13,0 108 3 4,8 5 7,9 12 19,1 20 31,8 63 41 29,3 25 17,9 12 8,6 78 55,7 140 45 14,5 36 11,6 31 10,0 112 36,0 311
12.Pšenička Luděk
1960 Rakovník
                4                 40                 262                 306
13.Wendl Denis
2000 Horš.Týn
1 1,5 4 5,8     5 7,3 69 2 3,1 2 3,1 2 3,1 6 9,2 65 8 4,7 6 3,5 7 4,1 21 12,4 170 11 3,6 12 4,0 9 3,0 32 10,5 304
14.Buchtel Martin
1982 Hubertus
        1 0,8 1 0,8 125 2 2,8 5 7,0 6 8,5 13 18,3 71 27 25,2 25 23,4 20 18,7 72 67,3 107 29 9,6 30 9,9 27 8,9 86 28,4 303
15.Lhota Matyáš
1999 USK Pha
4 5,4 2 2,7 3 4,1 9 12,2 74 5 10,6 3 6,4 2 4,3 10 21,3 47 11 6,1 9 5,0 11 6,1 31 17,2 180 20 6,6 14 4,7 16 5,3 50 16,6 301
16.Kvapilová Gabriela
1978 Sláv.KV
                70                 52 39 22,4 23 13,2 25 14,4 87 50,0 174 39 13,2 23 7,8 25 8,5 87 29,4 296
17.Heger Vojtěch
2000 Dukla B.
3 3,9 10 12,8 4 5,1 17 21,8 78 2 2,9 2 2,9 4 5,7 8 11,4 70 21 14,3 11 7,5 6 4,1 38 25,9 147 26 8,8 23 7,8 14 4,8 63 21,4 295
 Vaněk Matěj
2004 VS Tábor
                4                 44 9 3,6 6 2,4 3 1,2 18 7,3 247 9 3,1 6 2,0 3 1,0 18 6,1 295
19.Šrámek Michal
1982 Dukla B.
                62     5 7,9 2 3,2 7 11,1 63 26 15,4 25 14,8 21 12,4 72 42,6 169 26 8,8 30 10,2 23 7,8 79 26,9 294
20.Matějka Michael
1997 USK Pha
1 1,0 2 1,9 2 1,9 5 4,8 105 5 7,4 6 8,8 4 5,9 15 22,1 68 6 5,0 6 5,0 3 2,5 15 12,5 120 12 4,1 14 4,8 9 3,1 35 12,0 293
21.Mrázek Jan
1998 KK Opava
6 6,1     1 1,0 7 7,1 99 5 5,9 3 3,5 6 7,1 14 16,5 85 5 4,9 7 6,8 7 6,8 19 18,5 103 16 5,6 10 3,5 14 4,9 40 13,9 287
22.Šedivý Vít
2004 SKVS ČB
                7     1 4,2 2 8,3 3 12,5 24 19 7,6 19 7,6 22 8,8 60 23,9 251 19 6,7 20 7,1 24 8,5 63 22,3 282
23.Weber Oldřich
1987 SKVS ČB
1 1,0     1 1,0 2 2,0 98 1 1,6 1 1,6 1 1,6 3 4,8 63 26 21,7 10 8,3 9 7,5 45 37,5 120 28 10,0 11 3,9 11 3,9 50 17,8 281
 Pospíchal Radek
1994 SKVS ČB
1 1,0     1 1,0 2 2,0 102 1 1,6 4 6,6 1 1,6 6 9,8 61 29 24,6 12 10,2 4 3,4 45 38,1 118 31 11,0 16 5,7 6 2,1 53 18,9 281
25.Bohatý Karel
2001 Dukla B.
                25 2 3,7 1 1,9     3 5,6 54 21 10,5 16 8,0 12 6,0 49 24,4 201 23 8,2 17 6,1 12 4,3 52 18,6 280
 Zapletal Vojtěch
1998 Boh.Pha
                62 1 1,6 1 1,6 1 1,6 3 4,8 63 8 5,2 11 7,1 6 3,9 25 16,1 155 9 3,2 12 4,3 7 2,5 28 10,0 280
27.Fišerová Tereza
1998 Dukla B.
30 24,2 13 10,5 10 8,1 53 42,7 124 11 24,4 7 15,6 5 11,1 23 51,1 45 40 37,0 17 15,7 9 8,3 66 61,1 108 81 29,2 37 13,4 24 8,7 142 51,3 277
28.Stránský Dominik
1999 Benátky
                41                 43 12 6,3 13 6,8 11 5,7 36 18,8 192 12 4,4 13 4,7 11 4,0 36 13,0 276
29.Kratochvíl Martin
2003 Olomouc
                46 9 14,5 5 8,1 1 1,6 15 24,2 62 17 10,5 15 9,3 14 8,6 46 28,4 162 26 9,6 20 7,4 15 5,6 61 22,6 270
30.Kuna Václav
1998 Dukla B.
                54     1 2,2     1 2,2 45 17 10,0 8 4,7 6 3,5 31 18,2 170 17 6,3 9 3,4 6 2,2 32 11,9 269
31.Válek Michal
2006 VS Tábor
                1                 10     1 0,4 6 2,3 7 2,7 257     1 0,4 6 2,2 7 2,6 268
32.Pechlát Hynek
1995 USK Pha
                74         2 3,2 2 3,2 63 14 10,8 11 8,5 14 10,8 39 30,0 130 14 5,2 11 4,1 16 6,0 41 15,4 267
33.Košíková Denisa
2002 SKVeselí
                23                 42 23 11,6 21 10,6 33 16,7 77 38,9 198 23 8,8 21 8,0 33 12,6 77 29,3 263
34.Zvolánek Jan
1995 SKVS ČB
                60                 59 9 6,3 16 11,2 11 7,7 36 25,2 143 9 3,4 16 6,1 11 4,2 36 13,7 262
35.Šrámek Jiří
1966 Rakovník
                                    5 1,9 4 1,5 7 2,7 16 6,1 261 5 1,9 4 1,5 7 2,7 16 6,1 261
36.Rousek Tomáš
1997 KK Opava
6 6,6     1 1,1 7 7,7 91 3 3,8 3 3,8 5 6,3 11 13,9 79 5 5,8 8 9,3 6 7,0 19 22,1 86 14 5,5 11 4,3 12 4,7 37 14,5 256
 Koblencová Anna
1997 Kralupy
1 1,0 5 4,9 6 5,8 12 11,7 103 3 4,1     10 13,5 13 17,6 74 11 13,9 8 10,1 2 2,5 21 26,6 79 15 5,9 13 5,1 18 7,0 46 18,0 256
 Kneblová Tereza
2003 Olomouc
1 1,5 2 2,9 3 4,4 6 8,7 69 13 19,7 13 19,7 3 4,6 29 43,9 66 33 27,3 16 13,2 11 9,1 60 49,6 121 47 18,4 31 12,1 17 6,6 95 37,1 256
 Krofta Zdeněk
1959 VS Tábor
                                    4 1,6 9 3,5 8 3,1 21 8,2 256 4 1,6 9 3,5 8 3,1 21 8,2 256
40.Hák Jiří
1952 Trutnov
                                    5 2,0 4 1,6 15 5,9 24 9,5 253 5 2,0 4 1,6 15 5,9 24 9,5 253
 Lerch Adam
1998 Dukla B.
                56         2 4,1 2 4,1 49 6 4,1 7 4,7 7 4,7 20 13,5 148 6 2,4 7 2,8 9 3,6 22 8,7 253
42.Rohan Lukáš
1995 USK Pha
13 11,6 8 7,1 11 9,8 32 28,6 112 9 14,8 5 8,2 8 13,1 22 36,1 61 8 10,1 8 10,1 4 5,1 20 25,3 79 30 11,9 21 8,3 23 9,1 74 29,4 252
43.Kubeš Vladimír
1961 VS Tábor
                                    1 0,4 6 2,4 10 4,0 17 6,8 251 1 0,4 6 2,4 10 4,0 17 6,8 251
44.Macášek Tomáš
1992 Dukla B.
1 0,7 1 0,7 2 1,5 4 2,9 136 2 2,9 2 2,9 2 2,9 6 8,7 69 8 18,2 6 13,6 6 13,6 20 45,5 44 11 4,4 9 3,6 10 4,0 30 12,1 249
 Větrovský Jan
1997 USK Pha
1 0,8 2 1,6 5 4,1 8 6,6 122 4 6,7 6 10,0 4 6,7 14 23,3 60 3 4,5 6 9,0     9 13,4 67 8 3,2 14 5,6 9 3,6 31 12,5 249
46.Abraham Tomáš
1992 Benátky
                65                 64 14 11,8 16 13,5 11 9,2 41 34,5 119 14 5,7 16 6,5 11 4,4 41 16,5 248
47.Říha Martin
1992 USK Pha
2 1,4 1 0,7 4 2,8 7 4,9 143 5 7,7 9 13,9 9 13,9 23 35,4 65 12 30,8 11 28,2 5 12,8 28 71,8 39 19 7,7 21 8,5 18 7,3 58 23,5 247
 Černá Lucie
1977 Kadaň
                                  14 11 4,7 15 6,4 14 6,0 40 17,2 233 11 4,5 15 6,1 14 5,7 40 16,2 247
49.Král Adam
2003 USK Pha
                33     1 2,5 2 5,0 3 7,5 40 7 4,1 6 3,5 7 4,1 20 11,6 173 7 2,9 7 2,9 9 3,7 23 9,4 246
50.Novotný Petr
2000 Dukla B.
                70 1 1,7 2 3,4 2 3,4 5 8,5 59 10 8,6 4 3,5 8 6,9 22 19,0 116 11 4,5 6 2,5 10 4,1 27 11,0 245
 Kořínek Vilém
1999 USK Pha
                56     1 1,9 1 1,9 2 3,7 54 3 2,2 5 3,7 11 8,2 19 14,1 135 3 1,2 6 2,5 12 4,9 21 8,6 245
 Němcová Marie
2000 KK Brno
                53         1 1,9 1 1,9 53 9 6,5 27 19,4 12 8,6 48 34,5 139 9 3,7 27 11,0 13 5,3 49 20,0 245
53.Kašpar Martin
1967 SKŽižkov
1 0,8 3 2,3 4 3,0 8 6,0 133     3 6,3     3 6,3 48 3 4,8 12 19,4 6 9,7 21 33,9 62 4 1,7 18 7,4 10 4,1 32 13,2 243
 Matulková Jana
1996 Dukla B.
6 5,5 8 7,3 16 14,7 30 27,5 109 5 8,2 8 13,1 4 6,6 17 27,9 61 6 8,2 13 17,8 4 5,5 23 31,5 73 17 7,0 29 11,9 24 9,9 70 28,8 243
 Doležalová Lucie
2003 Olomouc
                55     1 1,7 6 10,3 7 12,1 58 10 7,7 15 11,5 15 11,5 40 30,8 130 10 4,1 16 6,6 21 8,6 47 19,3 243
56.Fusek Radomír
1990 Val.Mez.
        1 1,0 1 1,0 99 2 3,9 1 1,9 2 3,9 5 9,6 52 36 39,6 22 24,2 13 14,3 71 78,0 91 38 15,7 23 9,5 16 6,6 77 31,8 242
57.Satková Gabriela
2001 USK Pha
3 3,8 6 7,5 9 11,3 18 22,5 80 8 12,9 5 8,1 7 11,3 20 32,3 62 21 21,4 18 18,4 7 7,1 46 46,9 98 32 13,3 29 12,1 23 9,6 84 35,0 240
 Žížala Josef
1999 USK Pha
                53                 41 2 1,4 3 2,1 9 6,2 14 9,6 146 2 0,8 3 1,3 9 3,8 14 5,8 240
 Příhoda Matouš
1998 USK Pha
                62     1 2,5 3 7,5 4 10,0 40 3 2,2 8 5,8 9 6,5 20 14,5 138 3 1,3 9 3,8 12 5,0 24 10,0 240
60.Gotvald Robert
1990 Č.Lípa
        1 1,1 1 1,1 94 3 4,6 6 9,1 9 13,6 18 27,3 66 10 12,8 3 3,9 4 5,1 17 21,8 78 13 5,5 9 3,8 14 5,9 36 15,1 238
 Kašparová Anna
1985 Sláv.HK
3 3,1 9 9,2 3 3,1 15 15,3 98 9 17,0 2 3,8 5 9,4 16 30,2 53 26 29,9 16 18,4 11 12,6 53 60,9 87 38 16,0 27 11,3 19 8,0 84 35,3 238
62.Pavlík Pavel
1998 Třebech.
                2                 23 2 1,0 1 0,5 5 2,4 8 3,8 210 2 0,9 1 0,4 5 2,1 8 3,4 235
63.Suchý Matěj
1986 Dukla B.
1 0,9     2 1,7 3 2,6 117 9 16,1 6 10,7 6 10,7 21 37,5 56 22 36,1 15 24,6 4 6,6 41 67,2 61 32 13,7 21 9,0 12 5,1 65 27,8 234
64.Kloboučková Ivana
2003 KK Opava
                50     2 3,5 2 3,5 4 6,9 58 2 1,6 11 8,9 12 9,8 25 20,3 123 2 0,9 13 5,6 14 6,1 29 12,6 231
65.Kvapil Martin
1976 Sláv.KV
                80                 49 11 11,0 19 19,0 14 14,0 44 44,0 100 11 4,8 19 8,3 14 6,1 44 19,2 229
 Bačáková Radka
1983 USK Pha
                2                 20 15 7,3 18 8,7 24 11,6 57 27,5 207 15 6,6 18 7,9 24 10,5 57 24,9 229
 Vaňková Klára
2001 VS Tábor
                29                 45 12 7,7 14 9,0 11 7,1 37 23,9 155 12 5,2 14 6,1 11 4,8 37 16,2 229
68.Špalek Matěj
2000 Benátky
                28                 38 6 3,7 6 3,7 14 8,6 26 16,1 162 6 2,6 6 2,6 14 6,1 26 11,4 228
69.Suchý Ondřej
1979 Dukla B.
1 1,0     2 1,9 3 2,9 105 9 15,3 5 8,5 6 10,2 20 33,9 59 17 27,4 11 17,7 3 4,8 31 50,0 62 27 12,0 16 7,1 11 4,9 54 23,9 226
 Dušková Kateřina
1998 USK Pha
1 1,8     1 1,8 2 3,6 55 2 5,3 1 2,6     3 7,9 38 24 18,1 14 10,5 16 12,0 54 40,6 133 27 12,0 15 6,6 17 7,5 59 26,1 226
71.Kuna Alois
1960 SKVS ČB
                                        1 0,5     1 0,5 224     1 0,5     1 0,5 224
72.Krofta Dominik
1993 VS Tábor
                                    4 1,8 9 4,0 9 4,0 22 9,9 223 4 1,8 9 4,0 9 4,0 22 9,9 223
73.Kaminský Jan
1999 USK Pha
                45     1 2,8     1 2,8 36 12 8,5 5 3,6 5 3,6 22 15,6 141 12 5,4 6 2,7 5 2,3 23 10,4 222
74.Foltysová Sabina
1996 USK Pha
1 1,3     6 7,7 7 9,0 78 4 7,3 4 7,3 6 10,9 14 25,5 55 20 22,7 14 15,9 15 17,1 49 55,7 88 25 11,3 18 8,1 27 12,2 70 31,7 221
 Zima Tomáš
2000 USK Pha
        2 3,6 2 3,6 55 2 4,4 5 10,9 4 8,7 11 23,9 46 7 5,8 7 5,8 3 2,5 17 14,2 120 9 4,1 12 5,4 9 4,1 30 13,6 221
 Doležalová Bára
2005 Olomouc
                38                 38 5 3,5 9 6,2 10 6,9 24 16,6 145 5 2,3 9 4,1 10 4,5 24 10,9 221
77.Galušková Antonie
2001 Sušice
    4 9,1 4 9,1 8 18,2 44 5 13,9 6 16,7 5 13,9 16 44,4 36 17 12,2 19 13,7 11 7,9 47 33,8 139 22 10,1 29 13,2 20 9,1 71 32,4 219
 Míka Viktor
1977 SKŽižkov
                117                 80                 22                 219
 Pšenička Václav
2001 Rakovník
                                  4                 215                 219
 Volák Jaroslav
1990 Klášter.
    3 3,2 1 1,1 4 4,3 94         6 10,0 6 10,0 60 12 18,5 6 9,2 6 9,2 24 36,9 65 12 5,5 9 4,1 13 5,9 34 15,5 219
81.Kočí Martin
1991 Klášter.
    3 3,2 1 1,1 4 4,2 95         6 9,2 6 9,2 65 9 15,5 4 6,9 6 10,3 19 32,8 58 9 4,1 7 3,2 13 6,0 29 13,3 218
82.Vrbová Alexandra
2000 Horš.Týn
                66     1 1,6 1 1,6 2 3,2 63 8 9,1 9 10,2 7 8,0 24 27,3 88 8 3,7 10 4,6 8 3,7 26 12,0 217
83.Příhoda Lukáš
2001 USK Pha
    1 3,6 2 7,1 3 10,7 28                 35 5 3,3 1 0,7 4 2,6 10 6,6 152 5 2,3 2 0,9 6 2,8 13 6,1 215
84.Mrůzek Vojta
1998 Dukla B.
4 6,3 2 3,1 6 9,4 12 18,8 64 6 12,0 5 10,0 1 2,0 12 24,0 50 6 6,0 7 7,0 4 4,0 17 17,0 100 16 7,5 14 6,5 11 5,1 41 19,2 214
 Šedivý Jan
2003 SKVS ČB
                                  10         1 0,5 1 0,5 204         1 0,5 1 0,5 214
86.Wendl Samuel
2003 Horš.Týn
                6     1 2,4 5 12,2 6 14,6 41 6 3,6 15 9,0 7 4,2 28 16,9 166 6 2,8 16 7,5 12 5,6 34 16,0 213
 Kratochvíl Lukáš
2005 Olomouc
                17                 28 7 4,2 27 16,1 18 10,7 52 31,0 168 7 3,3 27 12,7 18 8,5 52 24,4 213
 Urban Michal
2004 Šumperk
                18         1 2,5 1 2,5 40 18 11,6 5 3,2 12 7,7 35 22,6 155 18 8,5 5 2,4 13 6,1 36 16,9 213
89.Šupolík Luboš
1992 Kralupy
                66     1 1,4 4 5,4 5 6,8 74 10 13,9 10 13,9 6 8,3 26 36,1 72 10 4,7 11 5,2 10 4,7 31 14,6 212
 Zapletal Mikuláš
2000 Boh.Pha
                50 1 1,9 1 1,9 1 1,9 3 5,6 54 10 9,3 10 9,3 5 4,6 25 23,2 108 11 5,2 11 5,2 6 2,8 28 13,2 212
91.Neugebauer Roman
1965 Kralupy
                65                 59 4 4,6 4 4,6 3 3,5 11 12,6 87 4 1,9 4 1,9 3 1,4 11 5,2 211
 Vaňková Kristýna
1991 Kralupy
                8                 26 21 11,9 33 18,6 33 18,6 87 49,2 177 21 10,0 33 15,6 33 15,6 87 41,2 211
 Rudorfer Martin
2003 Olomouc
                21     2 5,1 4 10,3 6 15,4 39 2 1,3 10 6,6 10 6,6 22 14,6 151 2 1,0 12 5,7 14 6,6 28 13,3 211
94.Petřík Matouš
1997 USK Pha
                55                 50     4 3,9 2 1,9 6 5,8 104     4 1,9 2 1,0 6 2,9 209
 Machutová Iva
2003 Kralupy
                7                 19 4 2,2 4 2,2 8 4,4 16 8,7 183 4 1,9 4 1,9 8 3,8 16 7,7 209
96.Mulač Viktor
1975 SKVS ČB
                26                 52 1 0,8 3 2,3 11 8,6 15 11,7 128 1 0,5 3 1,5 11 5,3 15 7,3 206
 Holý Jiří
1957 Rakovník
                                  12 6 3,1 13 6,7 17 8,8 36 18,6 194 6 2,9 13 6,3 17 8,3 36 17,5 206
 Prell Pavel
1976 Kralupy
                78                 60 2 2,9     6 8,8 8 11,8 68 2 1,0     6 2,9 8 3,9 206
99.Jáně Jakub
1990 Dukla B.
39 25,8 15 9,9 8 5,3 62 41,1 151 8 23,5 6 17,7 4 11,8 18 52,9 34 7 35,0 9 45,0     16 80,0 20 54 26,3 30 14,6 12 5,9 96 46,8 205
 Zárubová Michaela
1986 Dv.Král.
                21                 41 12 8,4 12 8,4 17 11,9 41 28,7 143 12 5,9 12 5,9 17 8,3 41 20,0 205
 Dušková Michala
2000 USK Pha
                41         3 7,3 3 7,3 41 4 3,3 10 8,1 16 13,0 30 24,4 123 4 2,0 10 4,9 19 9,3 33 16,1 205
 Tichý Štěpán
2000 Dukla B.
                31                 42 12 9,1 10 7,6 10 7,6 32 24,2 132 12 5,9 10 4,9 10 4,9 32 15,6 205
103.Havlíčková Kateřina
1985 USK Pha
39 23,5 16 9,6 16 9,6 71 42,8 166 1 12,5 3 37,5     4 50,0 8 28 93,3 1 3,3     29 96,7 30 68 33,3 20 9,8 16 7,8 104 51,0 204
104.Kašpar Albert
1998 Dukla B.
    2 3,3 4 6,6 6 9,8 61 6 15,0 5 12,5 1 2,5 12 30,0 40 8 7,8 6 5,9 4 3,9 18 17,7 102 14 6,9 13 6,4 9 4,4 36 17,7 203
 Chmátal Petr
1990 USK Pha
                115                 56 6 18,8 1 3,1 5 15,6 12 37,5 32 6 3,0 1 0,5 5 2,5 12 5,9 203
 Říha Matyáš
2003 USK Pha
    1 3,2 1 3,2 2 6,5 31     1 3,1 1 3,1 2 6,3 32 7 5,0 2 1,4 6 4,3 15 10,7 140 7 3,5 4 2,0 8 3,9 19 9,4 203
 Pípal Zbyněk
2003 SKVS ČB
                9                 16 5 2,8     4 2,3 9 5,1 178 5 2,5     4 2,0 9 4,4 203
108.Čekalová Bára
1998 SKVS ČB
        3 7,3 3 7,3 41     2 5,7 1 2,9 3 8,6 35 24 19,1 15 11,9 17 13,5 56 44,4 126 24 11,9 17 8,4 21 10,4 62 30,7 202
109.Beková Kateřina
2002 Dukla B.
                52     6 17,7 5 14,7 11 32,4 34 17 14,8 21 18,3 14 12,2 52 45,2 115 17 8,5 27 13,4 19 9,5 63 31,3 201
 Kučera Tomáš
1970 RK Troja
                63     1 2,0     1 2,0 49 4 4,5 10 11,2 15 16,9 29 32,6 89 4 2,0 11 5,5 15 7,5 30 14,9 201
111.Svoboda Adam
1994 USK Pha
    2 2,0 3 3,0 5 5,0 101 4 7,6 1 1,9 4 7,6 9 17,0 53 6 13,0 2 4,4 2 4,4 10 21,7 46 10 5,0 5 2,5 9 4,5 24 12,0 200
 Sahula Matěj
2003 Benátky
                1                 28 8 4,7 4 2,3 3 1,8 15 8,8 171 8 4,0 4 2,0 3 1,5 15 7,5 200
 Houska Jan
2001 USK Pha
                8                 39     3 2,0 5 3,3 8 5,2 153     3 1,5 5 2,5 8 4,0 200
114.Mráka Jan
2004 Olomouc
                3         2 6,3 2 6,3 32 23 14,1 7 4,3 1 0,6 31 19,0 163 23 11,6 7 3,5 3 1,5 33 16,7 198
 Janů Veronika
2005 Olomouc
                13                 36 7 4,7 6 4,0 11 7,4 24 16,1 149 7 3,5 6 3,0 11 5,6 24 12,1 198
116.Šeba Patrik
1992 Kralupy
                69     1 1,5 4 6,0 5 7,5 67 10 16,7 12 20,0 6 10,0 28 46,7 60 10 5,1 13 6,6 10 5,1 33 16,8 196
 Přikryl Matěj
1999 VSKRájec
    1 7,1 1 7,1 2 14,3 14                 26 26 16,7 10 6,4 12 7,7 48 30,8 156 26 13,3 11 5,6 13 6,6 50 25,5 196
 Rouča Samuel
2002 Šumperk
                23                 31 6 4,2 11 7,8 14 9,9 31 21,8 142 6 3,1 11 5,6 14 7,1 31 15,8 196
119.Mílová Terezie
1998 Trutnov
                                  10 8 4,3 11 6,0 13 7,0 32 17,3 185 8 4,1 11 5,6 13 6,7 32 16,4 195
 Jordán František
1991 Dukla B.
    1 0,9 2 1,8 3 2,7 113 7 14,6 4 8,3 1 2,1 12 25,0 48 18 52,9 7 20,6 3 8,8 28 82,4 34 25 12,8 12 6,2 6 3,1 43 22,1 195
121.Míl Jakub
2003 Trutnov
                2                 34     4 2,5 1 0,6 5 3,2 158     4 2,1 1 0,5 5 2,6 194
 Novák Matyáš
2005 Olomouc
                15                 31 15 10,1 16 10,8 15 10,1 46 31,1 148 15 7,7 16 8,3 15 7,7 46 23,7 194
 Dziadková Zuzana
2002 KK Brno
                21                 45 21 16,4 15 11,7 9 7,0 45 35,2 128 21 10,8 15 7,7 9 4,6 45 23,2 194
 Šindelářová Tereza
2004 VS Tábor
                1                 8     2 1,1 3 1,6 5 2,7 185     2 1,0 3 1,6 5 2,6 194
125.Táborský Jan
2003 Horš.Týn
                7         1 3,9 1 3,9 26     16 10,0 7 4,4 23 14,4 160     16 8,3 8 4,2 24 12,4 193
 Jančová Monika
1992 Dukla B.
12 9,8 13 10,6 7 5,7 32 26,0 123 3 8,8 4 11,8 2 5,9 9 26,5 34 8 22,2 8 22,2 6 16,7 22 61,1 36 23 11,9 25 13,0 15 7,8 63 32,6 193
 Hojdová Eliška
2005 Horš.Týn
                1                 17 3 1,7 14 8,0 11 6,3 28 16,0 175 3 1,6 14 7,3 11 5,7 28 14,5 193
 Samková Olga
2005 Třebech.
3 17,7         3 17,7 17     5 13,2 1 2,6 6 15,8 38 30 21,7 13 9,4 15 10,9 58 42,0 138 33 17,1 18 9,3 16 8,3 67 34,7 193
129.Vorel Zdeněk
1974 Pardub.
                                    22 11,5 19 9,9 23 12,0 64 33,3 192 22 11,5 19 9,9 23 12,0 64 33,3 192
 Vaněk Jiří
1987 Kralupy
                32                 20 11 7,9 8 5,7 13 9,3 32 22,9 140 11 5,7 8 4,2 13 6,8 32 16,7 192
131.Raška Jan
1995 USK Pha
                62                 70 3 5,1 4 6,8     7 11,9 59 3 1,6 4 2,1     7 3,7 191
 Jiras Filip
2005 USK Pha
                3                 10 3 1,7 4 2,3 7 3,9 14 7,9 178 3 1,6 4 2,1 7 3,7 14 7,3 191
133.Záruba Martin
1974 Dv.Král.
                                    21 11,1 17 9,0 11 5,8 49 25,8 190 21 11,1 17 9,0 11 5,8 49 25,8 190
134.Ivánek Roman
2002 SKVeselí
                10                 22 6 3,8 6 3,8 11 7,0 23 14,7 157 6 3,2 6 3,2 11 5,8 23 12,2 189
 Stránský Daniel
2002 Benátky
                3                 28         3 1,9 3 1,9 158         3 1,6 3 1,6 189
 Frencl Josef
2002 USK Pha
                19                 36 3 2,2 4 3,0 5 3,7 12 9,0 134 3 1,6 4 2,1 5 2,7 12 6,4 189
137.Pavlík Jiří
1964 Třebech.
                                                    188                 188
 Hošek Ondřej
1995 KK Brno
                58         1 2,9 1 2,9 34 16 16,7 15 15,6 14 14,6 45 46,9 96 16 8,5 15 8,0 15 8,0 46 24,5 188
 Šedivý Jakub
1994 Č.Lípa
                48     1 2,5     1 2,5 40 13 13,0 14 14,0 9 9,0 36 36,0 100 13 6,9 15 8,0 9 4,8 37 19,7 188
 Kneblová Klára
2005 Olomouc
                32     2 5,6 1 2,8 3 8,3 36 37 30,8 13 10,8 16 13,3 66 55,0 120 37 19,7 15 8,0 17 9,0 69 36,7 188
 Duřt Vojtěch
2003 USK Pha
                3                 30         1 0,7 1 0,7 155         1 0,5 1 0,5 188
142.Karlovský Ondřej
1991 Dukla B.
28 21,9 14 10,9 8 6,3 50 39,1 128 6 19,4 4 12,9 2 6,5 12 38,7 31 10 35,7 4 14,3 7 25,0 21 75,0 28 44 23,5 22 11,8 17 9,1 83 44,4 187
 Králová Adéla
2001 USK Pha
                29 1 2,9 1 2,9 1 2,9 3 8,8 34 12 9,7 20 16,1 10 8,1 42 33,9 124 13 7,0 21 11,2 11 5,9 45 24,1 187
144.Foukal Pavel
1987 Dukla B.
    4 4,5 1 1,1 5 5,6 89 7 13,7 4 7,8 10 19,6 21 41,2 51 29 63,0 4 8,7 9 19,6 42 91,3 46 36 19,4 12 6,5 20 10,8 68 36,6 186
 Švehlová Kateřina
2005 SKVS ČB
                13         1 5,3 1 5,3 19 9 5,8 14 9,1 13 8,4 36 23,4 154 9 4,8 14 7,5 14 7,5 37 19,9 186
146.Chaloupka Václav
1998 USK Pha
4 6,4 4 6,4 1 1,6 9 14,3 63 5 11,1 3 6,7 3 6,7 11 24,4 45 5 6,5 4 5,2 6 7,8 15 19,5 77 14 7,6 11 6,0 10 5,4 35 18,9 185
147.Wendl Miloslav
1978 Horš.Týn
                4                 33 6 4,1 12 8,2 15 10,2 33 22,5 147 6 3,3 12 6,5 15 8,2 33 17,9 184
148.Vlček Jan
1990 USK Pha
4 2,9 3 2,2 8 5,8 15 11,0 137 3 7,7     8 20,5 11 28,2 39 1 16,7 1 16,7 2 33,3 4 66,7 6 8 4,4 4 2,2 18 9,9 30 16,5 182
 Mrázek Jakub
2004 KK Opava
                23                 28 8 6,1 4 3,1 8 6,1 20 15,3 131 8 4,4 4 2,2 8 4,4 20 11,0 182
150.Bárta Jan
2000 USK Pha
        1 2,7 1 2,7 37         3 7,5 3 7,5 40 5 4,8 5 4,8 3 2,9 13 12,5 104 5 2,8 5 2,8 7 3,9 17 9,4 181
 Cubr Filip
2000 ČSAD Plz
                29                 28 6 4,8 14 11,3 6 4,8 26 21,0 124 6 3,3 14 7,7 6 3,3 26 14,4 181
 Ondruš Mikuláš
2003 USK Pha
                                  19     2 1,2 5 3,1 7 4,3 162     2 1,1 5 2,8 7 3,9 181
 Čihovský Šimon
2003 SKVS ČB
                7                 22 1 0,7 4 2,6 5 3,3 10 6,6 152 1 0,6 4 2,2 5 2,8 10 5,5 181
154.Malý Vojtěch
2006 Olomouc
                1                 10 4 2,4 11 6,5 9 5,3 24 14,2 169 4 2,2 11 6,1 9 5,0 24 13,3 180
155.Lhota Kryštof
2002 USK Pha
                29     1 2,6 1 2,6 2 5,3 38 4 3,6 5 4,5 2 1,8 11 9,8 112 4 2,2 6 3,4 3 1,7 13 7,3 179
 Beier Matouš
2004 Trutnov
                15                 27 3 2,2 7 5,1 9 6,6 19 13,9 137 3 1,7 7 3,9 9 5,0 19 10,6 179
157.Vrublovský Jan
1999 Olomouc
                37 1 2,6 2 5,1 1 2,6 4 10,3 39 4 3,9 3 2,9 4 3,9 11 10,8 102 5 2,8 5 2,8 5 2,8 15 8,4 178
 Novotný Jan
1998 Olomouc
                42                 39 1 1,0 3 3,1 2 2,1 6 6,2 97 1 0,6 3 1,7 2 1,1 6 3,4 178
159.Busta Jan
1989 USK Pha
1 1,1     3 3,2 4 4,2 95 1 3,1 4 12,5 5 15,6 10 31,3 32 25 50,0 8 16,0 7 14,0 40 80,0 50 27 15,3 12 6,8 15 8,5 54 30,5 177
160.Miller Jan
1997 Turnov
                                  15 1 0,6     15 9,3 16 9,9 161 1 0,6     15 8,5 16 9,1 176
 Nesnídalová Lucie
2002 L.Žatec
                35 4 11,8 2 5,9 4 11,8 10 29,4 34 16 15,0 9 8,4 10 9,4 35 32,7 107 20 11,4 11 6,3 14 8,0 45 25,6 176
162.Beranová Hana
2003 USK Pha
    1 5,6 1 5,6 2 11,1 18     1 3,3 1 3,3 2 6,7 30 7 5,6 6 4,8 7 5,6 20 15,9 126 7 4,0 8 4,6 9 5,2 24 13,8 174
163.Franek Jakub
1997 Val.Mez.
                45         1 2,0 1 2,0 50 12 15,6 7 9,1 8 10,4 27 35,1 77 12 7,0 7 4,1 9 5,2 28 16,3 172
164.Cepek Marek
1994 USK Pha
    1 1,4     1 1,4 70     4 9,8     4 9,8 41 9 15,0 15 25,0 5 8,3 29 48,3 60 9 5,3 20 11,7 5 2,9 34 19,9 171
 Kabrhel Václav
1983 Olomouc
        1 1,0 1 1,0 97 1 5,9         1 5,9 17 35 61,4 9 15,8 5 8,8 49 86,0 57 36 21,1 9 5,3 6 3,5 51 29,8 171
 Lhota Zbyšek
1984 Žel.Brod
                63     2 5,9 1 2,9 3 8,8 34 17 23,0 25 33,8 9 12,2 51 68,9 74 17 9,9 27 15,8 10 5,9 54 31,6 171
 Tunka Ondřej
1990 USK Pha
9 8,5 9 8,5 12 11,3 30 28,3 106 7 23,3 6 20,0 1 3,3 14 46,7 30 16 45,7 8 22,9 4 11,4 28 80,0 35 32 18,7 23 13,5 17 9,9 72 42,1 171
 Prüher Jakub
1968 SKVS ČB
                25                 26 7 5,8 11 9,2 13 10,8 31 25,8 120 7 4,1 11 6,4 13 7,6 31 18,1 171
 Pospíchalová Simona
1997 Kadaň
                27                 28 1 0,9 10 8,6 15 12,9 26 22,4 116 1 0,6 10 5,9 15 8,8 26 15,2 171
170.Outrata Jindřich
1970 Pardub.
                                    8 4,7 8 4,7 4 2,4 20 11,8 170 8 4,7 8 4,7 4 2,4 20 11,8 170
 Medřický Ludvík
1992 USK Pha
1 1,1 1 1,1 2 2,2 4 4,4 92 1 2,6 2 5,3     3 7,9 38 4 10,0 3 7,5 4 10,0 11 27,5 40 6 3,5 6 3,5 6 3,5 18 10,6 170
 Zajíc Ondřej
1990 Roudnice
                104 2 5,0 3 7,5 3 7,5 8 20,0 40 9 34,6 4 15,4 4 15,4 17 65,4 26 11 6,5 7 4,1 7 4,1 25 14,7 170
 Urban Daniel
2001 Šumperk
                29     2 5,6 2 5,6 4 11,1 36 6 5,7 18 17,1 13 12,4 37 35,2 105 6 3,5 20 11,8 15 8,8 41 24,1 170
174.Hricová Klára
1999 Olomouc
        1 2,6 1 2,6 38                 31 10 10,0 4 4,0 15 15,0 29 29,0 100 10 5,9 4 2,4 16 9,5 30 17,8 169
175.Galušková Karolína
1995 USK Pha
11 11,8 15 16,1 10 10,8 36 38,7 93 10 29,4 10 29,4 6 17,7 26 76,5 34 33 80,5 6 14,6 2 4,9 41 100,0 41 54 32,1 31 18,5 18 10,7 103 61,3 168
 Retková Anna
2005 Olomouc
                20                 36 13 11,6 14 12,5 12 10,7 39 34,8 112 13 7,7 14 8,3 12 7,1 39 23,2 168
177.Rak Tomáš
1989 Dukla B.
3 2,5 10 8,5 14 11,9 27 22,9 118 3 12,5 7 29,2 2 8,3 12 50,0 24 15 60,0 5 20,0 1 4,0 21 84,0 25 21 12,6 22 13,2 17 10,2 60 35,9 167
 Jindrák Petr
1969 Tech.Pha
1 3,6         1 3,6 28 2 9,1     2 9,1 4 18,2 22 14 12,0 15 12,8 14 12,0 43 36,8 117 17 10,2 15 9,0 16 9,6 48 28,7 167
 Zýková Barbora
1990 Kralupy
                58                 46     2 3,2 4 6,4 6 9,5 63     2 1,2 4 2,4 6 3,6 167
 Zimová Marie
1992 Roudnice
                82                 51 2 5,9 8 23,5 2 5,9 12 35,3 34 2 1,2 8 4,8 2 1,2 12 7,2 167
 Pollert Jáchym
2004 USK Pha
                1                 12     3 2,0 2 1,3 5 3,3 154     3 1,8 2 1,2 5 3,0 167
 Erlová Natálie
2006 USK Pha
                6                 14 6 4,1 13 8,8 11 7,5 30 20,4 147 6 3,6 13 7,8 11 6,6 30 18,0 167
183.Řejha Jiří
1981 Kralupy
        1 1,4 1 1,4 74                 53     1 2,6 2 5,1 3 7,7 39     1 0,6 3 1,8 4 2,4 166
 Lerch Eduard
2002 Dukla B.
                16                 32 2 1,7 7 5,9 8 6,8 17 14,4 118 2 1,2 7 4,2 8 4,8 17 10,2 166
 Beier Alva
2005 Trutnov
                1                 21     3 2,1 6 4,2 9 6,3 144     3 1,8 6 3,6 9 5,4 166
 Veverka Lukáš
2002 Benátky
                14                 30 7 5,7 6 4,9 7 5,7 20 16,4 122 7 4,2 6 3,6 7 4,2 20 12,1 166
 Střílková Jana
2004 Olomouc
                1                 24     4 2,8 3 2,1 7 5,0 141     4 2,4 3 1,8 7 4,2 166
188.Mrázková Mária
1996 KK Opava
                49 1 2,3         1 2,3 43 11 15,3 5 6,9 9 12,5 25 34,7 72 12 7,3 5 3,1 9 5,5 26 15,9 164
 Urbánek Matyáš
2002 USK Pha
                2                 19                 143                 164
190.Prüher Vojtěch
2006 SKVS ČB
                      1 8,3 1 8,3 2 16,7 12 8 5,3 10 6,6 10 6,6 28 18,5 151 8 4,9 11 6,8 11 6,8 30 18,4 163
 Slavík Vojtěch
2005 Frol
                1                 10                 152                 163
192.Indruch Tomáš
1976 KVS HK
13 13,8 16 17,0 10 10,6 39 41,5 94         1 5,6 1 5,6 18 11 22,0 9 18,0 10 20,0 30 60,0 50 24 14,8 25 15,4 21 13,0 70 43,2 162
 Majer Kryštof
2001 USK Pha
                5                 16 1 0,7 1 0,7 4 2,8 6 4,3 141 1 0,6 1 0,6 4 2,5 6 3,7 162
194.Haucková Gabriela
2002 KVS HK
                3                 24 2 1,5 5 3,7 10 7,5 17 12,7 134 2 1,2 5 3,1 10 6,2 17 10,6 161
 Capalini Daniel
2005 Dukla B.
                4                 26 5 3,8 5 3,8 8 6,1 18 13,7 131 5 3,1 5 3,1 8 5,0 18 11,2 161
196.Satke Adam
1994 KK Brno
                11                 18 11 8,4 17 13,0 17 13,0 45 34,4 131 11 6,9 17 10,6 17 10,6 45 28,1 160
 Retek Toman
2007 Olomouc
                1                 12 8 5,4 14 9,5 18 12,2 40 27,2 147 8 5,0 14 8,8 18 11,3 40 25,0 160
198.Bouzek Filip
1992 Sušice
                16                 45 9 9,2 8 8,2 10 10,2 27 27,6 98 9 5,7 8 5,0 10 6,3 27 17,0 159
 Potužák Jan
1988 Sušice
                32                 45     2 2,4 6 7,3 8 9,8 82     2 1,3 6 3,8 8 5,0 159
 Klimuškin Pavel
1964 Kotva B.
1 0,9 3 2,8 4 3,8 8 7,6 106     3 11,5     3 11,5 26 3 11,1 10 37,0 3 11,1 16 59,3 27 4 2,5 16 10,1 7 4,4 27 17,0 159
 Hrdličková Sára
2003 Kralupy
                1                 22         2 1,5 2 1,5 136         2 1,3 2 1,3 159
 Střílka Richard
2006 Olomouc
                                  12 8 5,4 7 4,8 3 2,0 18 12,2 147 8 5,0 7 4,4 3 1,9 18 11,3 159
203.Vojtová Veronika
1990 USK Pha
16 14,4 16 14,4 18 16,2 50 45,1 111 10 45,5 4 18,2 2 9,1 16 72,7 22 19 79,2 2 8,3 3 12,5 24 100,0 24 45 28,7 22 14,0 23 14,7 90 57,3 157
 Keller Miloslav
1962 VS Tábor
                                    22 14,0 13 8,3 8 5,1 43 27,4 157 22 14,0 13 8,3 8 5,1 43 27,4 157
 Gabrlík Jakub
2004 Olomouc
                2         2 7,1 2 7,1 28 22 17,3 6 4,7 2 1,6 30 23,6 127 22 14,0 6 3,8 4 2,6 32 20,4 157
206.Malý Vojtěch
1986 USK Pha
        2 1,7 2 1,7 118         2 8,7 2 8,7 23 5 33,3 1 6,7 2 13,3 8 53,3 15 5 3,2 1 0,6 6 3,9 12 7,7 156
 Cvikl Ondřej
1992 USK Pha
3 3,1 5 5,1 3 3,1 11 11,2 98 4 9,5 2 4,8 3 7,1 9 21,4 42 1 6,3     3 18,8 4 25,0 16 8 5,1 7 4,5 9 5,8 24 15,4 156
 Pollert Jan
2005 USK Pha
                13                 15 10 7,8 3 2,3 3 2,3 16 12,5 128 10 6,4 3 1,9 3 1,9 16 10,3 156
209.Větrovský Jiří
1966 Zbraslav
                6                 7 5 3,5 13 9,2 15 10,6 33 23,2 142 5 3,2 13 8,4 15 9,7 33 21,3 155
 Mašek Jan
1978 USK Pha
10 8,3 22 18,2 19 15,7 51 42,2 121 1 10,0 2 20,0 1 10,0 4 40,0 10 4 16,7 8 33,3 6 25,0 18 75,0 24 15 9,7 32 20,7 26 16,8 73 47,1 155
 Válek Michal
1974 VS Tábor
                                        1 0,7 7 4,5 8 5,2 155     1 0,7 7 4,5 8 5,2 155
 Šupolík Pavel
1997 Kralupy
                52                 35         1 1,5 1 1,5 68         1 0,7 1 0,7 155
 Krejčí Antonín
1955 Kralupy
                                            2 1,3 2 1,3 155         2 1,3 2 1,3 155
 Krejčí Jakub
2002 Dukla B.
        1 2,9 1 2,9 34 7 18,4 4 10,5 2 5,3 13 34,2 38 21 25,3 8 9,6 4 4,8 33 39,8 83 28 18,1 12 7,7 7 4,5 47 30,3 155
 Přikrylová Ema
2003 VSKRájec
    1 8,3 1 8,3 2 16,7 12                 22 29 24,0 16 13,2 15 12,4 60 49,6 121 29 18,7 17 11,0 16 10,3 62 40,0 155
 Hajduch Jaroslav
2004 Ot.Strak
                1                 18 4 2,9 1 0,7 5 3,7 10 7,4 136 4 2,6 1 0,7 5 3,2 10 6,5 155
 Kratochvílová Adéla
2007 Olomouc
                1                 10 5 3,5 6 4,2 9 6,3 20 13,9 144 5 3,2 6 3,9 9 5,8 20 12,9 155
218.Semerád Adam
2004 Roudnice
                11                 30 3 2,7 3 2,7 3 2,7 9 8,0 113 3 2,0 3 2,0 3 2,0 9 5,8 154
219.Taišl Filip
1976 Sušice
                75                 31 1 2,2 2 4,4 2 4,4 5 10,9 46 1 0,7 2 1,3 2 1,3 5 3,3 152
 Venc Štěpán
2004 Dukla B.
                17                 28 5 4,7 4 3,7 5 4,7 14 13,1 107 5 3,3 4 2,6 5 3,3 14 9,2 152
 Ondruš Mario
2005 USK Pha
                                  21 4 3,1 7 5,3 1 0,8 12 9,2 131 4 2,6 7 4,6 1 0,7 12 7,9 152
 Panzer Martin
2007 Loko Plz
                1                 8 1 0,7 5 3,5 6 4,2 12 8,4 143 1 0,7 5 3,3 6 4,0 12 7,9 152
223.Tůma Martin
1972 Hubertus
                46                 26 5 6,3 6 7,6 14 17,7 25 31,7 79 5 3,3 6 4,0 14 9,3 25 16,6 151
 Mrůzek David
1976 Dukla B.
    7 10,6 3 4,6 10 15,2 66 1 1,9 1 1,9 2 3,9 4 7,7 52 10 30,3 3 9,1 1 3,0 14 42,4 33 11 7,3 11 7,3 6 4,0 28 18,5 151
 Tesařová Hana
2004 SKVS ČB
                7     1 4,2 4 16,7 5 20,8 24 5 4,2 14 11,7 5 4,2 24 20,0 120 5 3,3 15 9,9 9 6,0 29 19,2 151
226.Malý Filip
2002 Ot.Strak
                1                 12     1 0,7 2 1,5 3 2,2 137     1 0,7 2 1,3 3 2,0 150
 Hilgert Luboš
1986 Dukla B.
9 8,3 13 12,0 16 14,8 38 35,2 108 6 31,6 4 21,1 1 5,3 11 57,9 19 17 73,9 3 13,0 1 4,4 21 91,3 23 32 21,3 20 13,3 18 12,0 70 46,7 150
 Havlíček Jan
1982 USK Pha
4 3,3 6 5,0 11 9,2 21 17,5 120     1 9,1     1 9,1 11 7 36,8 4 21,1 3 15,8 14 73,7 19 11 7,3 11 7,3 14 9,3 36 24,0 150
 Kofroňová Zuzana
2002 Benátky
                7                 26 2 1,7 6 5,1 3 2,6 11 9,4 117 2 1,3 6 4,0 3 2,0 11 7,3 150
230.Košárková Barbora
1996 KK Opava
                44                 42 1 1,6 4 6,4 4 6,4 9 14,3 63 1 0,7 4 2,7 4 2,7 9 6,0 149
 Kubričan Lukáš
1984 Dukla B.
6 5,7 14 13,2 9 8,5 29 27,4 106 3 11,1 6 22,2 2 7,4 11 40,7 27 9 56,3 5 31,3 2 12,5 16 100,0 16 18 12,1 25 16,8 13 8,7 56 37,6 149
 Pešek Michal
1992 Kralupy
                83                 42 1 4,2 2 8,3 2 8,3 5 20,8 24 1 0,7 2 1,3 2 1,3 5 3,4 149
 Matějíček Vojtěch
2002 KK Brno
                16                 26 10 9,4 8 7,5 6 5,6 24 22,4 107 10 6,7 8 5,4 6 4,0 24 16,1 149
 Hric Ondřej
2004 Olomouc
                                  10     4 2,9 2 1,4 6 4,3 139     4 2,7 2 1,3 6 4,0 149
 Matějíčková Anežka
2005 KK Brno
                                  16 3 2,3 1 0,8 1 0,8 5 3,8 133 3 2,0 1 0,7 1 0,7 5 3,4 149
236.Horová Klára
1998 Olomouc
                                  14 7 5,2 7 5,2 6 4,5 20 14,9 134 7 4,7 7 4,7 6 4,1 20 13,5 148
 Bílý Petr
1981 USK Pha
                95                 49     1 25,0     1 25,0 4     1 0,7     1 0,7 148
 Habich Tomáš
1997 VS Tábor
                                  2         3 2,1 3 2,1 146         3 2,0 3 2,0 148
 Marek Matyáš
2003 Třebech.
                                  6     5 3,5 5 3,5 10 7,0 142     5 3,4 5 3,4 10 6,8 148
240.Zátopek Vladimír
1995 Val.Mez.
                54         1 2,3 1 2,3 44 7 14,3 8 16,3 3 6,1 18 36,7 49 7 4,8 8 5,4 4 2,7 19 12,9 147
 Bednárek Jan
1983 Zábřeh
                11                 26 7 6,4 10 9,1 17 15,5 34 30,9 110 7 4,8 10 6,8 17 11,6 34 23,1 147
 Fiala Jakub
2001 Olomouc
                18                 35 1 1,1 1 1,1 5 5,3 7 7,5 94 1 0,7 1 0,7 5 3,4 7 4,8 147
 Dvořáková Dominika
2002 Boh.Pha
                18                 28 7 6,9 14 13,9 15 14,9 36 35,6 101 7 4,8 14 9,5 15 10,2 36 24,5 147
244.Mrůzek Jakub
1995 KK Opava
                61 1 2,4         1 2,4 42 2 4,7 5 11,6 10 23,3 17 39,5 43 3 2,1 5 3,4 10 6,9 18 12,3 146
 Binčík Petr
1994 Dukla B.
                69 2 4,4 1 2,2 1 2,2 4 8,9 45 4 12,5 3 9,4 7 21,9 14 43,8 32 6 4,1 4 2,7 8 5,5 18 12,3 146
 Rašek Michal
1977 Dukla B.
                116                 25 1 20,0     2 40,0 3 60,0 5 1 0,7     2 1,4 3 2,1 146
 Gebas Vítězslav
1984 USK Pha
22 18,8 19 16,2 22 18,8 63 53,9 117 5 45,5 4 36,4     9 81,8 11 12 66,7 2 11,1 4 22,2 18 100,0 18 39 26,7 25 17,1 26 17,8 90 61,6 146
 Červenková Amélie
2005 USK Pha
                1                 18 2 1,6 2 1,6 3 2,4 7 5,5 127 2 1,4 2 1,4 3 2,1 7 4,8 146
249.Stanovský Vojtěch
2002 SKVS ČB
                8                 26 4 3,6 3 2,7 3 2,7 10 9,0 111 4 2,8 3 2,1 3 2,1 10 6,9 145
 Turner Karel
2004 Sušice
                1         1 5,9 1 5,9 17 2 1,6     3 2,4 5 3,9 127 2 1,4     4 2,8 6 4,1 145
 Mrázková Klára
2006 KK Opava
                7                 16 16 13,1 10 8,2 8 6,6 34 27,9 122 16 11,0 10 6,9 8 5,5 34 23,5 145
 Kremrová Adéla
2005 USK Pha
                1                 14     2 1,5 4 3,1 6 4,6 130     2 1,4 4 2,8 6 4,1 145
253.Cepek Matěj
1998 SKVS ČB
                12                 20 2 1,8 1 0,9 5 4,5 8 7,1 112 2 1,4 1 0,7 5 3,5 8 5,6 144
 Jáně Michal
1986 Dukla B.
10 8,6 8 6,8 12 10,3 30 25,6 117 5 20,8 9 37,5 1 4,2 15 62,5 24 3 100,0         3 100,0 3 18 12,5 17 11,8 13 9,0 48 33,3 144
 Kysela David
1977 Kralupy
                2                 30                 112                 144
 Rezek Tomáš
2001 SKVS ČB
                4                 32 1 0,9 3 2,8 1 0,9 5 4,6 108 1 0,7 3 2,1 1 0,7 5 3,5 144
 Hojdová Markéta
2007 Horš.Týn
                1                 12 4 3,1 5 3,8 5 3,8 14 10,7 131 4 2,8 5 3,5 5 3,5 14 9,7 144
258.Lepík Filip
1976 Hubertus
                28                 26 15 16,9 15 16,9 12 13,5 42 47,2 89 15 10,5 15 10,5 12 8,4 42 29,4 143
 Hojda Jakub
1993 Horš.Týn
                70         2 4,3 2 4,3 47 5 19,2 4 15,4 6 23,1 15 57,7 26 5 3,5 4 2,8 8 5,6 17 11,9 143
 Kratochvílová Tereza
2003 Č.Kruml.
                                  16 10 7,9 8 6,3 4 3,2 22 17,3 127 10 7,0 8 5,6 4 2,8 22 15,4 143
 Freislebenová Patricia
2003 USK Pha
                17                 28 6 6,1 8 8,2 7 7,1 21 21,4 98 6 4,2 8 5,6 7 4,9 21 14,7 143
 Kosík Dan
2004 Olomouc
                1                 14 2 1,6 9 7,0 4 3,1 15 11,7 128 2 1,4 9 6,3 4 2,8 15 10,5 143
 Retek Václav
2007 Olomouc
                2                 13 13 10,2 12 9,4 12 9,4 37 28,9 128 13 9,1 12 8,4 12 8,4 37 25,9 143
264.Kulhánek Jan
1978 Jablonec
                35                 28 6 7,6 4 5,1 5 6,3 15 19,0 79 6 4,2 4 2,8 5 3,5 15 10,6 142
 Hradilek Václav
1982 USK Pha
6 4,9 7 5,7 13 10,7 26 21,3 122 6 54,6 1 9,1     7 63,6 11 4 44,4     3 33,3 7 77,8 9 16 11,3 8 5,6 16 11,3 40 28,2 142
 Cuc Michal
1977 Tech.Pha
                57                 50 2 5,7 4 11,4 2 5,7 8 22,9 35 2 1,4 4 2,8 2 1,4 8 5,6 142
 Pechlát Adam
2007 Sušice
                                    1 0,7 1 0,7     2 1,4 142 1 0,7 1 0,7     2 1,4 142
 Fröhlich Jáchym
2007 Roudnice
                                  10 2 1,5 3 2,3 4 3,0 9 6,8 132 2 1,4 3 2,1 4 2,8 9 6,3 142
269.Míl Pavel
1967 Trutnov
                                            1 0,7 1 0,7 141         1 0,7 1 0,7 141
 Strnad Jaroslav
1993 USK Pha
                90 2 4,4 1 2,2 3 6,5 6 13,0 46     3 60,0     3 60,0 5 2 1,4 4 2,8 3 2,1 9 6,4 141
 Hilgertová Amálie
1997 USK Pha
5 7,0 5 7,0 1 1,4 11 15,5 71 3 11,1 4 14,8 2 7,4 9 33,3 27 1 2,3 1 2,3 5 11,6 7 16,3 43 9 6,4 10 7,1 8 5,7 27 19,2 141
 Weisl Martin
2002 USK Pha
                4                 18                 119                 141
 Vejvoda Vojtěch
1999 Rakovník
                4                 20 1 0,9 1 0,9     2 1,7 117 1 0,7 1 0,7     2 1,4 141
 Zeman Vojtěch
2000 USK Pha
                29 1 2,8 1 2,8     2 5,6 36     1 1,3     1 1,3 76 1 0,7 2 1,4     3 2,1 141
275.Peterka Adam
1996 Rakovník
                23                 41 2 2,6 4 5,3 4 5,3 10 13,2 76 2 1,4 4 2,9 4 2,9 10 7,1 140
 Stanovský Jakub
2004 SKVS ČB
                3                 22 1 0,9 4 3,5 7 6,1 12 10,4 115 1 0,7 4 2,9 7 5,0 12 8,6 140
 Hartl Jakub
2004 Horš.Týn
                2     1 4,4 1 4,4 2 8,7 23     6 5,2 2 1,7 8 7,0 115     7 5,0 3 2,1 10 7,1 140
 Černík Štěpán
2006 USK Pha
                1                 7 3 2,3     5 3,8 8 6,1 132 3 2,1     5 3,6 8 5,7 140
279.Maslaňák Tomáš
1990 Dukla B.
2 2,1 1 1,0 4 4,2 7 7,3 96 7 18,9 1 2,7 3 8,1 11 29,7 37 3 50,0 2 33,3     5 83,3 6 12 8,6 4 2,9 7 5,0 23 16,6 139
 Kristek Václav
1996 Olomouc
                11                 14 21 18,4 17 14,9 12 10,5 50 43,9 114 21 15,1 17 12,2 12 8,6 50 36,0 139
 Purgerová Šárka
1984 SKVS ČB
                53                 32 2 3,7 5 9,3 4 7,4 11 20,4 54 2 1,4 5 3,6 4 2,9 11 7,9 139
 Voves Ladislav
1985 Kralupy
                60                 39 1 2,5 4 10,0 4 10,0 9 22,5 40 1 0,7 4 2,9 4 2,9 9 6,5 139
 Bohatý Oto
2007 KK Brand
                1                 6     10 7,6 2 1,5 12 9,1 132     10 7,2 2 1,4 12 8,6 139
 Kopeček Michal
2007 VS Tábor
                1                 17 8 6,6 7 5,8 4 3,3 19 15,7 121 8 5,8 7 5,0 4 2,9 19 13,7 139
285.Rubín Daniel
1975 Dukla B.
                54                 54 2 6,7     1 3,3 3 10,0 30 2 1,5     1 0,7 3 2,2 138
 Říha Jan
1996 Třebech.
                                  6     1 0,8 3 2,3 4 3,0 132     1 0,7 3 2,2 4 2,9 138
 Přindiš Vít
1989 USK Pha
18 15,1 19 16,0 15 12,6 52 43,7 119 1 11,1 1 11,1     2 22,2 9 2 20,0 3 30,0 3 30,0 8 80,0 10 21 15,2 23 16,7 18 13,0 62 44,9 138
 Janů Filip
2002 Olomouc
                12                 14 1 0,9 2 1,8 4 3,6 7 6,3 112 1 0,7 2 1,5 4 2,9 7 5,1 138
289.Dodal Jan
1953 Boh.Pha
                                                    137                 137
 Ježek Stanislav
1976 USK Pha
38 36,9 19 18,5 13 12,6 70 68,0 103 11 84,6 1 7,7 1 7,7 13 100,0 13 10 47,6 3 14,3 3 14,3 16 76,2 21 59 43,1 23 16,8 17 12,4 99 72,3 137
 Bízek Marek
2005 Dukla B.
                7                 20     3 2,7 2 1,8 5 4,6 110     3 2,2 2 1,5 5 3,7 137
 Pavelková Markéta
2005 Dukla B.
                1                 13 3 2,4 7 5,7 2 1,6 12 9,8 123 3 2,2 7 5,1 2 1,5 12 8,8 137
293.Kudějová Kateřina
1990 USK Pha
26 23,4 26 23,4 10 9,0 62 55,9 111 10 50,0 4 20,0 1 5,0 15 75,0 20 3 60,0     1 20,0 4 80,0 5 39 28,7 30 22,1 12 8,8 81 59,6 136
 Grossmannová Zdenka
1965 Boh.Pha
        1 1,9 1 1,9 52                 18 19 28,8 19 28,8 12 18,2 50 75,8 66 19 14,0 19 14,0 13 9,6 51 37,5 136
 Matula Roman
1996 Roudnice
                45                 31 2 3,3     3 5,0 5 8,3 60 2 1,5     3 2,2 5 3,7 136
 Pechlátová Nikola
2004 Sušice
                                            4 2,9 4 2,9 136         4 2,9 4 2,9 136
 Hala Jiří
2002 Olomouc
                21                 30 4 4,7 3 3,5 1 1,2 8 9,4 85 4 2,9 3 2,2 1 0,7 8 5,9 136
 Neugebauerová Anna Marie
2002 Kralupy
                39     1 2,9     1 2,9 34 7 11,1 10 15,9 6 9,5 23 36,5 63 7 5,2 11 8,1 6 4,4 24 17,7 136
299.Panzer Aleš
1974 Loko Plz
                                  6         2 1,6 2 1,6 129         2 1,5 2 1,5 135
 Kubát Zdeněk
1991 Klatovy
                                  2     2 1,5 4 3,0 6 4,5 133     2 1,5 4 3,0 6 4,4 135
 Kadlec Filip
2003 USK Pha
                                  10         2 1,6 2 1,6 125         2 1,5 2 1,5 135
302.Šindlerová Denisa
1993 KK Opava
    1 2,2 7 15,2 8 17,4 46 3 6,8 3 6,8 4 9,1 10 22,7 44 13 29,6 10 22,7 4 9,1 27 61,4 44 16 11,9 14 10,5 15 11,2 45 33,6 134
 Paloudová Anežka
1999 Č.Kruml.
                5                 10 22 18,5 18 15,1 11 9,2 51 42,9 119 22 16,4 18 13,4 11 8,2 51 38,1 134
 Vránek Jan
2004 Blovice
                                  2                 132                 134
305.Horák David
1976 Frol
                                                    133                 133
 Kyzlík Milan
1999 Roudnice
                6                 28     1 1,0 1 1,0 2 2,0 99     1 0,8 1 0,8 2 1,5 133
 Švejd Jakub
2001 Sušice
                7                 16 5 4,6 6 5,5 6 5,5 17 15,5 110 5 3,8 6 4,5 6 4,5 17 12,8 133
 Malá Magdaléna
2007 Olomouc
                                  4 3 2,3 5 3,9 2 1,6 10 7,8 129 3 2,3 5 3,8 2 1,5 10 7,5 133
309.Valíková Barbora
1994 Dukla B.
2 2,3 6 6,8 6 6,8 14 15,9 88 1 3,3 5 16,7 5 16,7 11 36,7 30 8 57,1 4 28,6 2 14,3 14 100,0 14 11 8,3 15 11,4 13 9,9 39 29,6 132
 Pivoňka Zdeněk
1982 Horš.Týn
                66     1 3,9     1 3,9 26 4 10,0 6 15,0 7 17,5 17 42,5 40 4 3,0 7 5,3 7 5,3 18 13,6 132
 Milyan David
2001 L.Žatec
                2                 20 3 2,7 2 1,8 2 1,8 7 6,4 110 3 2,3 2 1,5 2 1,5 7 5,3 132
 Kuneš Daniel
2003 Horš.Týn
                3     1 4,0 1 4,0 2 8,0 25     3 2,9 2 1,9 5 4,8 104     4 3,0 3 2,3 7 5,3 132
 Větrovský Tomáš
2005 USK Pha
                13                 16 2 1,9 8 7,8 6 5,8 16 15,5 103 2 1,5 8 6,1 6 4,6 16 12,1 132
 Svoboda Adam
2006 USK Pha
                                  2     1 0,8 1 0,8 2 1,5 130     1 0,8 1 0,8 2 1,5 132
315.Žatecký Jiří
1969 Roztoky
                                                    131                 131
 Horal Vojtěch
2002 Jablonec
                2                 15     1 0,9 1 0,9 2 1,8 114     1 0,8 1 0,8 2 1,5 131
 Zach Radovan
2005 KK Brand
                1                 12     2 1,7     2 1,7 118     2 1,5     2 1,5 131
 Štěpánková Petra
2001 Olomouc
                11                 25 8 8,4 6 6,3 12 12,6 26 27,4 95 8 6,1 6 4,6 12 9,2 26 19,9 131
 Fabianová Anna
2007 Ostrava
                1                 14 7 6,0 11 9,5 9 7,8 27 23,3 116 7 5,3 11 8,4 9 6,9 27 20,6 131
320.Jiras Marek
1976 USK Pha
13 18,1 13 18,1 5 6,9 31 43,1 72 4 80,0 1 20,0     5 100,0 5 30 56,6 8 15,1 5 9,4 43 81,1 53 47 36,2 22 16,9 10 7,7 79 60,8 130
 Blažková Tereza
2000 USK Pha
                16                 24 3 3,3 2 2,2 8 8,9 13 14,4 90 3 2,3 2 1,5 8 6,2 13 10,0 130
 Novák Matouš
2006 VS Tábor
                                  1         1 0,8 1 0,8 129         1 0,8 1 0,8 130
 Červenková Vanessa
2003 USK Pha
                7                 18     3 2,9 9 8,6 12 11,4 105     3 2,3 9 6,9 12 9,2 130
 Hansgutová Monika
2005 Olomouc
                1         1 5,0 1 5,0 20 7 6,4 5 4,6 7 6,4 19 17,4 109 7 5,4 5 3,9 8 6,2 20 15,4 130
325.Pomajbíková Kristýna
1999 Olomouc
                11                 22 3 3,1 6 6,3 4 4,2 13 13,5 96 3 2,3 6 4,7 4 3,1 13 10,1 129
 Ornst Zdeněk
1990 Dukla B.
1 1,1 7 7,6 5 5,4 13 14,1 92 4 13,3 2 6,7 6 20,0 12 40,0 30     2 28,6     2 28,6 7 5 3,9 11 8,5 11 8,5 27 20,9 129
 Háša Michal
1981 Bechyně
                                    33 25,6 9 7,0 8 6,2 50 38,8 129 33 25,6 9 7,0 8 6,2 50 38,8 129
 Štercl Vít
1999 Dukla B.
                4                 32         5 5,4 5 5,4 93         5 3,9 5 3,9 129
 Drábek Matyáš
2005 KVS HK
3 100,0         3 100,0 3     5 22,7 1 4,6 6 27,3 22 10 9,6 4 3,9 5 4,8 19 18,3 104 13 10,1 9 7,0 6 4,7 28 21,7 129
 Karlíková Barbora
2002 Dukla B.
                23 2 6,9 1 3,5     3 10,3 29 5 6,5 7 9,1 6 7,8 18 23,4 77 7 5,4 8 6,2 6 4,7 21 16,3 129
331.Šodek Petr
1998 USK Pha
                34                 32 1 1,6 3 4,8 1 1,6 5 8,1 62 1 0,8 3 2,3 1 0,8 5 3,9 128
 Hradec Matěj
2003 Olomouc
                                  6 3 2,5 5 4,1 5 4,1 13 10,7 122 3 2,3 5 3,9 5 3,9 13 10,2 128
 Vavrla Adam
2000 KK Opava
                2                 22     5 4,8 3 2,9 8 7,7 104     5 3,9 3 2,3 8 6,3 128
 Dziadek Marek
2005 KK Brno
                                  5         4 3,3 4 3,3 123         4 3,1 4 3,1 128
 Rutarová Kateřina
2005 VS Desná
                1                 16 1 0,9     2 1,8 3 2,7 111 1 0,8     2 1,6 3 2,3 128
 Vrbová Marie
2007 Olomouc
                6                 8 3 2,6 7 6,1 11 9,7 21 18,4 114 3 2,3 7 5,5 11 8,6 21 16,4 128
 Kočířová Valentýna
2008 Olomouc
                                  8 10 8,3 10 8,3 13 10,8 33 27,5 120 10 7,8 10 7,8 13 10,2 33 25,8 128
338.Pexa Jakub
1994 USK Pha
                66                 42     1 5,3 1 5,3 2 10,5 19     1 0,8 1 0,8 2 1,6 127
 Pollert Jaroslav
1971 USK Pha
1 1,6 6 9,7 5 8,1 12 19,4 62 3 60,0         3 60,0 5 31 51,7 8 13,3 5 8,3 44 73,3 60 35 27,6 14 11,0 10 7,9 59 46,5 127
 Pechač Jonáš
2004 USK Pha
                1                 12     1 0,9 1 0,9 2 1,8 114     1 0,8 1 0,8 2 1,6 127
 Furiš Eduard
2004 Č.Kruml.