Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.

01.09.2019   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:43,15 00:42,16 00:42,16
2K1M/2CARDOSELLI Tomáš, 2005, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:46,38 00:45,20 00:45,20
3K1M/3ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,40 00:46,62 00:46,62
4K1M/4SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:46,76 00:51,80 00:46,76
5K1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:46,85 00:49,24 00:46,85
6K1M/5MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:47,49 00:48,30 00:47,49
7K1M/6JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:48,14 00:47,65 00:47,65
8K1M/7ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:47,99 00:47,73 00:47,73
9K1W/2KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:50,08 00:48,06 00:48,06
10K1M/8HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk00:48,15 01:16,22 00:48,15
11K1M/9KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:49,15 00:48,95 00:48,95
12K1W/3HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:49,04 00:51,83 00:49,04
13K1M/10JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:49,04 00:49,61 00:49,04
14K1M/10BEIER Alva 2005 2 Trutnov00:50,95 00:49,04 00:49,04
15K1W/4DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:49,45 00:50,47 00:49,45
16K1M/12PANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,20 00:49,46 00:49,46
17C1M/1NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:51,04 00:49,88 00:49,88
18K1M/13KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:51,68 00:49,96 00:49,96
19C1M/2VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.00:50,55 00:49,97 00:49,97
20K1W/5STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:50,08 01:10,08 00:50,08
21C2M/1BEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
00:52,56 00:50,17 00:50,17
22K1M/14DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:52,62 00:50,30 00:50,30
23K1M/15TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:50,37 00:52,05 00:50,37
24K1M/16SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:52,04 00:50,57 00:50,57
25C2M/2ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
00:50,57 00:51,75 00:50,57
26K1M/17BÍZEK Marek 2005 Dukla B.00:51,30 00:55,59 00:51,30
27C2M/3VEJNAR Samuel
NOVOTNÝ Petr
2005
2006
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,40 00:52,22 00:51,40
28K1M/18FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov01:00,06 00:51,43 00:51,43
29K1M/19NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:51,49 01:03,00 00:51,49
30K1M/20KOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:52,70 00:51,72 00:51,72
31K1W/6JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:51,90 00:52,53 00:51,90
32K1M/21ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:52,33 00:51,91 00:51,91
33C1M/3ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:56,95 00:52,25 00:52,25
34K1M/22SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:52,42 00:52,72 00:52,42
35K1M/23VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor00:52,60 00:55,83 00:52,60
36C2M/4ŠOTEK Adam
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
00:52,84 00:54,72 00:52,84
37K1M/24PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:52,89 00:57,00 00:52,89
38K1M/25BEK Matyáš 2006 3 Týniště00:52,97 00:55,52 00:52,97
39K1M/26RETEK Václav 2007 3 Olomouc00:53,32 00:53,00 00:53,00
40K1M/27CAPALINI Daniel 2005 Dukla B.00:53,06 00:57,24 00:53,06
41K1W/7TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy00:58,82 00:53,24 00:53,24
42K1W/8MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava00:53,26 00:55,26 00:53,26
43C2M/5STRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
00:53,28 00:53,46 00:53,28
44C1M/4GEPRT David 2005 2 Litovel00:53,87 00:53,42 00:53,42
45K1W/9RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:55,12 00:53,42 00:53,42
46K1M/28UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:53,42 00:55,22 00:53,42
47K1W/10NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc00:53,43 00:54,25 00:53,43
48K1M/29BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy00:53,50 00:55,39 00:53,50
49C1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:54,28 00:53,53 00:53,53
50C1M/5BEIER Alva 2005 3 Trutnov00:53,60 00:54,44 00:53,60
51K1M/30POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,63 00:54,55 00:53,63
52K1W/11MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:58,87 00:53,83 00:53,83
53K1M/31RETEK Toman 2007 3 Olomouc00:55,36 00:53,86 00:53,86
54C1M/6PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.00:54,27 01:00,61 00:54,27
55K1M/32POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí01:08,49 00:54,27 00:54,27
56C1M/7MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:55,73 00:54,30 00:54,30
57K1M/33NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.00:54,31 00:54,77 00:54,31
58C2W/1ŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:54,37 00:54,66 00:54,37
59C2M/6JIŘÍK Matěj
ČERNÍK Jan
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:57,54 00:54,44 00:54,44
60C1M/8PAPULA Jan 2005 2 Litovel00:55,49 00:54,54 00:54,54
61K1M/34KADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí01:15,71 00:54,70 00:54,70
62K1M/35STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:55,80 00:54,86 00:54,86
63K1M/36SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:54,98 00:58,23 00:54,98
64K1W/12KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:55,01 00:56,27 00:55,01
65C1M/9KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc00:55,20 00:55,16 00:55,16
66K1M/37ZACH Radovan 2005 KK Brand00:55,40 00:55,79 00:55,40
67K1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:55,55 00:55,48 00:55,48
68K1M/38PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.00:55,51 00:57,80 00:55,51
69K1M/39SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy00:55,60 00:59,26 00:55,60
70K1W/14RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor00:56,62 00:59,31 00:56,62
71K1M/40ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.00:56,65 01:07,33 00:56,65
72C2M/7KASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,84 00:56,74 00:56,74
73C1W/2JANŮ Veronika, 2005, Olomouc JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:58,25 00:56,84 00:56,84
74K1M/41NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:57,90 00:56,98 00:56,98
75K1W/15ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:56,99 01:00,83 00:56,99
76C1M/10STRATIL Filip 2006 3 Litovel00:57,04 00:57,34 00:57,04
77C1M/11RETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,11 01:06,46 00:57,11
78C2W/2KLEINOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2005
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,73 00:57,31 00:57,31
79K1M/42SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:57,32 00:58,54 00:57,32
80K1M/43ČERNÍK Jan 2005 Pardub.01:06,74 00:57,39 00:57,39
81K1M/44KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand00:57,48 00:58,45 00:57,48
82K1M/45VONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:57,52 00:58,17 00:57,52
83K1W/16VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:58,57 00:57,57 00:57,57
84C1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto00:57,79 00:59,55 00:57,79
85C1M/12MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:57,80 00:57,85 00:57,80
86K1W/17MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:01,99 00:57,87 00:57,87
87K1W/18STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:03,45 00:57,92 00:57,92
88C1M/13KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:59,46 00:58,04 00:58,04
89K1M/46KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:01,10 00:58,13 00:58,13
90K1M/47BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:58,22 00:58,19 00:58,19
91C2M/8MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:58,24 01:04,53 00:58,24
92K1M/48VENC Ondřej 2007 KK Brand00:58,72 00:58,27 00:58,27
93K1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:58,28 00:58,33 00:58,28
94K1W/20MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc00:59,21 00:58,31 00:58,31
95K1W/21NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:58,47 01:00,97 00:58,47
96K1M/49PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:58,67 01:13,03 00:58,67
97C2M/9KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,01 00:58,74 00:58,74
98C2W/3HANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
00:59,16 00:58,97 00:58,97
99K1M/50VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK00:59,08 01:01,88 00:59,08
100C1W/4DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:59,90 00:59,09 00:59,09
101K1W/22HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy01:00,40 00:59,26 00:59,26
102C1M/14ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:00,62 00:59,27 00:59,27
103K1M/51ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:01,39 00:59,74 00:59,74
104C1W/5VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:59,89 01:02,84 00:59,89
105K1M/52KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy01:00,04 01:35,46 01:00,04
106K1W/23ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk01:00,69 01:00,05 01:00,05
107K1M/53WAIS Jakub 2007 KK Brand01:00,24 01:03,08 01:00,24
108C1M/15STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:02,11 01:00,43 01:00,43
109K1W/24SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand01:03,19 01:00,73 01:00,73
110K1W/25JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná01:07,35 01:01,07 01:01,07
111K1W/26VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand01:02,72 01:01,23 01:01,23
112K1W/27ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.01:01,73 01:06,25 01:01,73
113K1W/28VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand01:01,74 01:05,10 01:01,74
114C1M/16SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav00:00,00 01:01,87 01:01,87
115C1M/17RETEK Toman 2007 Olomouc01:01,94 01:38,56 01:01,94
116K1W/29PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná01:01,99 01:10,73 01:01,99
117C1W/6MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:02,02 01:15,18 01:02,02
118K1M/54FUKS Jáchym 2008 KK Brand01:02,55 01:03,47 01:02,55
119K1W/30RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor01:05,35 01:02,59 01:02,59
120C1M/18BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.01:02,90 01:03,96 01:02,90
121K1M/55VANĚK Daniel 2008 KK Brand01:03,55 01:02,91 01:02,91
122C1M/19VENC Ondřej 2007 KK Brand01:04,54 01:03,07 01:03,07
123K1M/56UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand01:03,22 01:03,88 01:03,22
124K1M/57ŠENK Alexandr 2008 KK Brand01:03,42 01:04,16 01:03,42
125K1M/58MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí01:06,87 01:03,89 01:03,89
126C1W/7MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:04,16 01:04,04 01:04,04
127K1M/59ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy01:04,06 01:15,22 01:04,06
128K1W/31JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná01:05,44 01:04,39 01:04,39
129C1W/8STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:04,40 00:00,00 01:04,40
130C1M/20VONEŠ Jakub 2007 KK Brand01:05,09 01:04,66 01:04,66
131C1W/9BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno01:07,25 01:05,08 01:05,08
132C1W/10KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc01:05,09 01:05,30 01:05,09
133C2M/10PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
01:05,23 01:11,75 01:05,23
134C1W/11STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:19,12 01:05,38 01:05,38
135C1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand01:06,73 01:06,38 01:06,38
136K1M/60MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand01:07,56 01:07,17 01:07,17
137C1M/21KUTÍN Filip 2007 Olomouc01:10,87 01:07,80 01:07,80
138K1M/61LÍBAL Tomáš 2008 KK Brand01:09,35 01:08,25 01:08,25
139C1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:08,30 01:08,81 01:08,30
140K1M/62KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto01:26,09 01:09,56 01:09,56
141K1M/63VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:09,65 01:13,40 01:09,65
142C1W/14SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand01:10,16 01:14,04 01:10,16
143K1M/64TRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:11,72 01:12,91 01:11,72
144C1W/15VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand01:11,88 01:13,02 01:11,88
145K1M/65PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.00:00,00 01:12,47 01:12,47
146C1M/22RUFFER Jakub 2007 Pardub.00:00,00 01:14,93 01:14,93
147K1W/32TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.00:00,00 01:27,25 01:27,25
148C1M/23NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:00,00 01:44,01 01:44,01
149C1M/24HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
150C1M/25BANDAS Matěj 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
151K1W/33PETROVÁ Klára 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
152K1M/66POHANKA František 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
153K1M/67PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
154K1M/68NAHODIL Václav 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
155K1M/69FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
156K1M/70VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
157K1M/71HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
158K1M/72BANDAS Matěj 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
159K1M/73POPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
160K1M/74HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl