Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.

01.09.2019   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:51,04 00:49,88 00:49,88 -
2.2/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.00:50,55 00:49,97 00:49,970.09/0,2-
3.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:56,95 00:52,25 00:52,252.37/4,8-
4.4/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel00:53,87 00:53,42 00:53,423.54/7,1-
5.5/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov00:53,60 00:54,44 00:53,603.72/7,5-
6.6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.00:54,27 01:00,61 00:54,274.39/8,8-
7.7/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:55,73 00:54,30 00:54,304.42/8,9-
8.8/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:55,49 00:54,54 00:54,544.66/9,3-
9.9/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc00:55,20 00:55,16 00:55,165.28/10,6-
10.10/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:57,04 00:57,34 00:57,047.16/14,4-
11.1/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,11 01:06,46 00:57,117.23/14,5-
12.11/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:57,80 00:57,85 00:57,807.92/15,9-
13.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:59,46 00:58,04 00:58,048.16/16,4-
14.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:00,62 00:59,27 00:59,279.39/18,8-
15.13/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:02,11 01:00,43 01:00,4310.55/21,2-
16.14/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav00:00,00 01:01,87 01:01,8711.99/24,0-
17.3/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc01:01,94 01:38,56 01:01,9412.06/24,2-
18.15/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.01:02,90 01:03,96 01:02,9013.02/26,1-
19.4/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand01:04,54 01:03,07 01:03,0713.19/26,4-
20.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand01:05,09 01:04,66 01:04,6614.78/29,6-
21.6/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:10,87 01:07,80 01:07,8017.92/35,9-
22.7/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.00:00,00 01:14,93 01:14,9325.05/50,2-
23.8/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:00,00 01:44,01 01:44,0154.13/108,5-
24. HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993550.11/7.117,3-
25. BANDAS Matěj 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993550.11/7.117,3-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:46,85 00:49,24 00:46,85 -
2.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:50,08 00:48,06 00:48,061.21/2,6-
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:49,04 00:51,83 00:49,042.19/4,7-
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:49,45 00:50,47 00:49,452.60/5,5-
5.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:50,08 01:10,08 00:50,083.23/6,9-
6.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:51,90 00:52,53 00:51,905.05/10,8-
7.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy00:58,82 00:53,24 00:53,246.39/13,6-
8.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava00:53,26 00:55,26 00:53,266.41/13,7-
9.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:55,12 00:53,42 00:53,426.57/14,0-
10.10/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc00:53,43 00:54,25 00:53,436.58/14,0-
11.11/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:58,87 00:53,83 00:53,836.98/14,9-
12.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:55,01 00:56,27 00:55,018.16/17,4-
13.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:55,55 00:55,48 00:55,488.63/18,4-
14.12/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor00:56,62 00:59,31 00:56,629.77/20,9-
15.13/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:56,99 01:00,83 00:56,9910.14/21,6-
16.3/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:58,57 00:57,57 00:57,5710.73/22,9-
17.4/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:01,99 00:57,87 00:57,8711.02/23,5-
18.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:03,45 00:57,92 00:57,9211.07/23,6-
19.6/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:58,28 00:58,33 00:58,2811.44/24,4-
20.7/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc00:59,21 00:58,31 00:58,3111.46/24,5-
21.14/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:58,47 01:00,97 00:58,4711.62/24,8-
22.15/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy01:00,40 00:59,26 00:59,2612.41/26,5-
23.8/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk01:00,69 01:00,05 01:00,0513.20/28,2-
24.9/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand01:03,19 01:00,73 01:00,7313.88/29,6-
25.10/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná01:07,35 01:01,07 01:01,0714.22/30,4-
26.11/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand01:02,72 01:01,23 01:01,2314.38/30,7-
27.16/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.01:01,73 01:06,25 01:01,7314.88/31,8-
28.12/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand01:01,74 01:05,10 01:01,7414.89/31,8-
29.13/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná01:01,99 01:10,73 01:01,9915.14/32,3-
30.14/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor01:05,35 01:02,59 01:02,5915.74/33,6-
31.15/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná01:05,44 01:04,39 01:04,3917.54/37,4-
32.16/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.00:00,00 01:27,25 01:27,2540.40/86,2-
33. PETROVÁ Klára 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993553.14/7.584,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:43,15 00:42,16 00:42,16 -
2.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:46,38 00:45,20 00:45,203.04/7,2-
3.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,40 00:46,62 00:46,624.46/10,6-
4.4/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:46,76 00:51,80 00:46,764.60/10,9-
5.5/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:47,49 00:48,30 00:47,495.33/12,6-
6.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:48,14 00:47,65 00:47,655.49/13,0-
7.7/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:47,99 00:47,73 00:47,735.57/13,2-
8.8/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk00:48,15 01:16,22 00:48,155.99/14,2-
9.9/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:49,15 00:48,95 00:48,956.79/16,1-
10.10/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:49,04 00:49,61 00:49,046.88/16,3-
10.11/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:50,95 00:49,04 00:49,046.88/16,3-
12.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,20 00:49,46 00:49,467.30/17,3-
13.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:51,68 00:49,96 00:49,967.80/18,5-
14.12/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:52,62 00:50,30 00:50,308.14/19,3-
15.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:50,37 00:52,05 00:50,378.21/19,5-
16.13/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:52,04 00:50,57 00:50,578.42/20,0-
17.14/ZSBÍZEK Marek 2005 Dukla B.00:51,30 00:55,59 00:51,309.14/21,7-
18.15/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov01:00,06 00:51,43 00:51,439.27/22,0-
19.16/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:51,49 01:03,00 00:51,499.33/22,1-
20.4/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:52,70 00:51,72 00:51,729.56/22,7-
21.17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:52,33 00:51,91 00:51,919.75/23,1-
22.18/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:52,42 00:52,72 00:52,4210.26/24,3-
23.19/ZSVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor00:52,60 00:55,83 00:52,6010.44/24,8-
24.20/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:52,89 00:57,00 00:52,8910.73/25,5-
25.21/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:52,97 00:55,52 00:52,9710.81/25,6-
26.5/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:53,32 00:53,00 00:53,0010.84/25,7-
27.22/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.00:53,06 00:57,24 00:53,0610.90/25,9-
28.6/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:53,42 00:55,22 00:53,4211.26/26,7-
29.23/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy00:53,50 00:55,39 00:53,5011.34/26,9-
30.24/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,63 00:54,55 00:53,6311.47/27,2-
31.7/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:55,36 00:53,86 00:53,8611.70/27,8-
32.25/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí01:08,49 00:54,27 00:54,2712.11/28,7-
33.26/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.00:54,31 00:54,77 00:54,3112.15/28,8-
34.27/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí01:15,71 00:54,70 00:54,7012.54/29,7-
35.28/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:55,80 00:54,86 00:54,8612.70/30,1-
36.8/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:54,98 00:58,23 00:54,9812.82/30,4-
37.29/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand00:55,40 00:55,79 00:55,4013.24/31,4-
38.9/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.00:55,51 00:57,80 00:55,5113.35/31,7-
39.30/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy00:55,60 00:59,26 00:55,6013.44/31,9-
40.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.00:56,65 01:07,33 00:56,6514.49/34,4-
41.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:57,90 00:56,98 00:56,9814.82/35,2-
42.31/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:57,32 00:58,54 00:57,3215.16/36,0-
43.32/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.01:06,74 00:57,39 00:57,3915.23/36,1-
44.33/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand00:57,48 00:58,45 00:57,4815.32/36,3-
45.12/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:57,52 00:58,17 00:57,5215.36/36,4-
46.13/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:01,10 00:58,13 00:58,1315.97/37,9-
47.34/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:58,22 00:58,19 00:58,1916.03/38,0-
48.14/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand00:58,72 00:58,27 00:58,2716.11/38,2-
49.35/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:58,67 01:13,03 00:58,6716.51/39,2-
50.15/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK00:59,08 01:01,88 00:59,0816.92/40,1-
51.16/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:01,39 00:59,74 00:59,7417.58/41,7-
52.17/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy01:00,04 01:35,46 01:00,0417.88/42,4-
53.18/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand01:00,24 01:03,08 01:00,2418.08/42,9-
54.19/ZMFUKS Jáchym 2008 KK Brand01:02,55 01:03,47 01:02,5520.39/48,4-
55.20/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand01:03,55 01:02,91 01:02,9120.75/49,2-
56.21/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand01:03,22 01:03,88 01:03,2221.06/50,0-
57.22/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand01:03,42 01:04,16 01:03,4221.26/50,4-
58.23/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí01:06,87 01:03,89 01:03,8921.73/51,5-
59.36/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy01:04,06 01:15,22 01:04,0621.90/51,9-
60.24/ZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand01:07,56 01:07,17 01:07,1725.01/59,3-
61.25/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand01:09,35 01:08,25 01:08,2526.09/61,9-
62.26/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto01:26,09 01:09,56 01:09,5627.40/65,0-
63.27/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:09,65 01:13,40 01:09,6527.49/65,2-
64.28/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:11,72 01:12,91 01:11,7229.56/70,1-
65.29/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.00:00,00 01:12,47 01:12,4730.31/71,9-
66. POHANKA František 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
67. PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
68. NAHODIL Václav 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
69. FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
70. VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
71. HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
72. BANDAS Matěj 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
73. POPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
74. HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:54,28 00:53,53 00:53,53 -
2.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:58,25 00:56,84 00:56,843.31/6,2-
3.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto00:57,79 00:59,55 00:57,794.26/8,0-
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:59,90 00:59,09 00:59,095.56/10,4-
5.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:59,89 01:02,84 00:59,896.36/11,9-
6.5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:02,02 01:15,18 01:02,028.49/15,9-
7.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:04,16 01:04,04 01:04,0410.51/19,6-
8.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:04,40 00:00,00 01:04,4010.87/20,3-
9.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno01:07,25 01:05,08 01:05,0811.55/21,6-
10.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc01:05,09 01:05,30 01:05,0911.56/21,6-
11.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:19,12 01:05,38 01:05,3811.85/22,1-
12.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand01:06,73 01:06,38 01:06,3812.85/24,0-
13.6/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:08,30 01:08,81 01:08,3014.77/27,6-
14.7/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand01:10,16 01:14,04 01:10,1616.63/31,1-
15.8/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand01:11,88 01:13,02 01:11,8818.35/34,3-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
00:52,56 00:50,17 00:50,17 -
2.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
00:50,57 00:51,75 00:50,570.41/0,8-
3.3/ZSVEJNAR Samuel
NOVOTNÝ Petr
2005
2006
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,40 00:52,22 00:51,401.23/2,5-
4.4/ZSŠOTEK Adam
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
00:52,84 00:54,72 00:52,842.67/5,3-
5.5/ZSSTRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
00:53,28 00:53,46 00:53,283.11/6,2-
6.6/ZSJIŘÍK Matěj
ČERNÍK Jan
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:57,54 00:54,44 00:54,444.27/8,5-
7.1/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,84 00:56,74 00:56,746.57/13,1-
8.7/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:58,24 01:04,53 00:58,248.07/16,1-
9.2/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,01 00:58,74 00:58,748.57/17,1-
10.3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
01:05,23 01:11,75 01:05,2315.06/30,0-

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:54,37 00:54,66 00:54,37 -
2.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2005
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,73 00:57,31 00:57,312.94/5,4-
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
00:59,16 00:58,97 00:58,974.60/8,5-
Oddíl