Mádrová Amálie, 2003

TJ Loko Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 16. 8/DS 5.8514,2
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 21. 7/DS 7.7916,1
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 27. 7/DS 9.8520,1
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 10. 3/DS 83.2512,0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 7. 2/DS 4.097,1
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 46. 9/DS 42.3447,9
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 45. 9/DS 37.0333,8
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 16. 5/DS 68.9610,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 13. 5/DS 51.488,0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 9/DS 6.5913,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 15. 7/DS 6.6013,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 11. 4/DS 157.8812,0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 10. 4/DS 136.3510,3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 3/DS 17.0716,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
5. 1/DS 23.0817,1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22. 4/DS 15.6314,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
5. 1/DS 21.8915,9
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 21. 2/DS 26.1629,1
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
11. 2/DS 41.2035,6
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 17. 2/DS 26.1127,4
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
12. 2/DS 70.2758,2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 20. 8/DS 15.7223,5
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 46. 17/DS 55.6550,5
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 16. 4/DS 11.3620,2
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 27. 7/DS 20.0220,5
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 21. 5/DS 16.7717,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 47. 8/DS 23.9548,4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 43. 7/DS 26.2351,9
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 9. 1/DS 8.808,0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
8. 1/DS 14.8011,9
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom    
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
   
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 5/DS 75.6110,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 15. 5/DS 108.6815,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23. 7/DS 8.1116,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23. 7/DS 10.0420,7
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1W sjezd 6. 3/DS 122.9011,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 32.   3558.288.531,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 19. 5/DM 13.0424,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 35. 8/DM 32.0767,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 37. 8/DM 11.4923,2
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 3. 1/DM 21.3016,7
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/DM 10.909,5
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŠINDELÁŘ Jan
2. 1/DS 11.708,8
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 3. 1/DM 21.3016,7
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/DM 10.909,5
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŠINDELÁŘ Jan
2. 1/DS 11.708,8
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 24. 6/DM 25.6928,6
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
6. 1/DM 23.3619,0
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 28. 7/DM 26.1731,8
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
7. 1/DM 33.1731,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 11. 5/DM 86.8211,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 11. 5/DM 97.5313,1
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 25. 6/DM 16.8717,1
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 44. 14/DM 41.3042,5
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1W slalom 7. 5/DM 16.8015,1
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 7. 3/DM 119.7014,9
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 4. 3/DM 9.709,2
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
ŠINDELÁŘ Jan
11. 2/DS 202.9023,7
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 20. 8/DM 17.9918,2
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 27. 10/DM 17.6718,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 23. 6/DM 195.4818,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 6/DM 183.0818,0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 4. 2/DM 174.8715,8
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 4. 2/DM 169.2615,1
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 7. 4/DM 180.9316,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 10. 6/DM 212.8619,7
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 7. 3/DM 116.0010,1
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 8. 4/DM 132.2011,7
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom 15. 4/DM 12.3811,7
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 22. 4/DM 26.1926,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 13. 6/DM 14.9011,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
9. 1/DM 15.6010,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 24. 7/DM 22.3516,8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
13. 2/DM 29.0119,4
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 12. 1/DM 13.0010,5
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
4. 1/DM 13.409,6
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 14. 1/DM 13.2010,8
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
4. 1/DM 12.409,1
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 23. 2/DM 22.2024,4
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
3. 1/DM 29.9027,5
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 14. 2/DM 14.9016,9
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
4. 1/DM 26.0024,1
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 38. 6/DM 18.7123,0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
9. 3/DM 27.1527,4
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 39. 6/DM 30.8131,0
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
10. 4/DM 53.9944,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 17. 9/DM 163.3520,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 21. 9/DM 187.7724,0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 38. 8/DM 41.2453,1
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 40. 8/DM 36.2544,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 36. 10/DM 156.2428,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 35. 10/DM 157.3728,8
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 2/DM 142.2011,5
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 10. 4/DM 127.0010,1
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 2/DM 153.7012,3
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 2/DM 142.2011,5
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 13. 5/DM 273.7030,8
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 13. 5/DM 255.2029,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 12. 5/DM 265.3031,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 13. 5/DM 281.6033,2
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 3/ZS 77.906,1
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 4/ZS 108.908,7
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 28. 12/ZS 30.9029,2
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 28. 12/ZS 30.6427,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 10/ZS 28.8024,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 10/ZS 28.4023,8
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom    
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom    
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 44. 11/ZS 36.2837,6
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W sjezd 11. 5/ZS 78.7013,4
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 40. 10/ZS 37.1632,4
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1W slalom 15. 2/ZS 22.1027,1
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 26. 3/ZS 41.2045,7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 28. 10/ZS 173.9631,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 32. 9/ZS 326.7733,0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 49. 12/ZS 50.1059,5
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 55. 15/ZS 58.5492,9
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 37. 13/ZS 93.6793,8
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 42. 14/ZS 142.48142,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 29. 6/ZS 171.3831,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 27. 6/ZS 27.0940,0
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1W sjezd    
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1W sjezd    
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 17. 8/ZS 327.0029,6
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 18. 9/ZS 381.6034,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.17 updated from RVP
Mádrová AmálieTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.10.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5667|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.K1W 2/2 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 8/9 226
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/10 171
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Šampalíková Klára
2/2 0
41.C2X
Šampalíková Klára
4/4 12
49.K1W 5/8 179
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/5 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 5/8 99
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C1W 2/2 2
38.C2X
Šampalíková Klára
2/2 24
42.C2X
Šindelář Jan
2/2 22
59.K1W 5/10 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Šindelář Jan
1/1 0
11.K1W 5/12 162
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C2X
Šampalíková Klára
5/8 31
66.K1W 5/12 148
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.K1W 5/13 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.K1W 5/14 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 4/4 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/9 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 4/4 19

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1W1325265031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1W15149596699
C2W-10---
C2X-414213-
C1W--50--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
K1W101311182989
C2X--11---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1W4347505245
Fotky nenalezeny.
0|5667|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.K1W 2/2 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 8/9 226
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/10 171
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Šampalíková Klára
2/2 0
41.C2X
Šampalíková Klára
4/4 12
49.K1W 5/8 179
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/5 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 5/8 99
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C1W 2/2 2
38.C2X
Šampalíková Klára
2/2 24
42.C2X
Šindelář Jan
2/2 22
59.K1W 5/10 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Šindelář Jan
1/1 0
11.K1W 5/12 162
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C2X
Šampalíková Klára
5/8 31
66.K1W 5/12 148
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.K1W 5/13 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.K1W 5/14 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 4/4 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/9 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 4/4 19

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1W1325265031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1W15149596699
C2W-10---
C2X-414213-
C1W--50--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
K1W101311182989
C2X--11---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1W4347505245

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
44 2 17 56   1 120
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.317.0462
K1W26.525.02843
C2X6.97.0415
C1W3.03.032
C2W5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,023,234,858,162
K1W00,000,000,000,043
C2X00,0213,316,7320,015
C1W00,000,02100,02100,02
C2W00,000,000,000,02
Celkem00,023,234,858,162
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody124104882721,8
K1W8669482326,7
C2X303281126,7
C1W441250,0
C2W422600,0
Celkem124104882721,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Mádrová Amáliesl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí3.3.
odstup %16,716,7
% poražených soupeřů33,333,3
pořadí2019celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,716,7
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie C2W

Mádrová Amáliesl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí5.5.
odstup %17,115,9
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2020celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,516,5
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Mádrová Amáliesl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 103
02.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
pořadí11.12.8.2.2.6.7.9.13.4.4.3.4.9.10.
odstup %35,658,211,98,88,819,031,510,319,49,69,127,524,127,444,8
% poražených soupeřů37,531,330,085,785,761,550,061,947,862,562,550,050,020,018,2
pořadí201820192020celkem
průměr7.04.310.36.9
medián42117
modus4284
počet závodů84315
průměrný odstup od vítěze %21,517,035,223,1
průměrné % poražených soupeřů46,670,732,950,3
počet jízd168630
lepší 1. jízda4
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
5
33,3%
čistých jízd1
6,3%
0
0,0%
1
16,7%
2
6,7%

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
pořadí46.45.20.22.21.17.27.21.9.5.5.24.28.25.44.7.4.20.27.15.22.13.24.12.14.23.14.38.39.38.40.28.28.32.33.44.40.15.26.49.55.37.42.
odstup %47,933,816,014,529,127,420,517,18,09,59,528,631,817,142,515,19,218,218,211,726,411,616,810,510,824,416,923,031,053,144,329,227,724,323,837,632,427,145,759,592,993,8142,9
% poražených soupeřů16,718,564,863,256,565,255,264,979,582,682,667,663,550,020,445,578,662,057,465,956,378,258,959,356,746,366,743,944,146,446,635,735,726,230,428,331,660,030,627,326,016,310,9
pořadí20172018201920202021celkem
průměr35.824.318.919.645.526.5
medián332220214525
modus28145214528
počet závodů1212107243
průměrný odstup od vítěze %53,123,420,018,940,931,0
průměrné % poražených soupeřů29,955,861,064,217,649,4
počet jízd24242014486
lepší 1. jízda6
50,0%
5
41,7%
3
30,0%
4
57,1%
1
50,0%
19
44,2%
čistých jízd6
25,0%
12
50,0%
1
5,0%
4
28,6%
0
0,0%
23
26,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.16.13.10.23.23.23.21.36.28.32.
odstup %12,010,38,010,316,620,718,918,028,531,433,0
% poražených soupeřů---67,472,175,745,045,043,648,710,334,132,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr30.036.022.023.012.321.4
medián283621231023
modus283621231023
počet závodů2122411
průměrný odstup od vítěze %32,228,518,518,710,218,9
průměrné % poražených soupeřů33,410,346,245,053,843,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí16.10.11.17.21.36.
odstup %10,310,310,420,824,028,5
% poražených soupeřů67,475,781,160,052,410,3
pořadí201820202021celkem
průměr24.711.013.018.5
medián21111016
modus17111010
počet závodů3126
průměrný odstup od vítěze %24,410,410,317,4
průměrné % poražených soupeřů40,981,171,657,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 19
07.04.18
sj 18
07.04.18/2
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
pořadí10.16.13.10.11.15.23.23.6.11.7.23.21.4.4.7.10.7.8.17.21.36.8.10.6.8.13.13.12.13.5.6.11.28.32.29.17.18.
odstup %12,010,38,010,310,415,516,620,711,313,114,918,918,015,115,816,519,710,111,720,824,028,511,510,112,311,529,130,831,433,26,18,713,431,433,031,429,634,8
% poražených soupeřů---67,472,175,781,173,645,045,050,073,740,043,648,757,157,150,030,870,065,060,052,410,341,725,044,441,7------15,414,363,658,347,434,132,6---11,15,6
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr17.518.513.210.915.612.314.0
medián1711127151011
modus17584231010
počet závodů261385438
průměrný odstup od vítěze %32,220,720,416,514,910,218,4
průměrné % poražených soupeřů8,439,333,950,158,953,842,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
pořadí10.16.13.10.11.15.23.23.11.23.21.36.28.32.29.
odstup %12,010,38,010,310,415,516,620,713,118,918,028,531,433,031,4
% poražených soupeřů---67,472,175,781,173,645,045,073,743,648,710,334,132,6---
pořadí20172018201920202021celkem
průměr29.736.018.318.012.320.1
medián293621151021
modus283611231023
počet závodů3134415
průměrný odstup od vítěze %31,928,516,715,810,218,5
průměrné % poražených soupeřů22,210,355,361,253,846,9

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
pořadí21.27.20.15.16.43.19.35.37.27.
odstup %16,120,113,113,420,251,924,367,223,240,0
% poražených soupeřů52,438,147,261,121,114,335,734,630,83,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr27.030.329.520.826.0
medián2735162021
modus2719161527
počet závodů132410
průměrný odstup od vítěze %40,038,236,015,728,9
průměrné % poražených soupeřů3,733,717,749,733,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
pořadí16.20.16.32.
odstup %14,223,520,28.531,0
% poražených soupeřů55,932,121,1---
pořadí201920202021celkem
průměr32.018.016.021.0
medián32161616
modus32161616
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %8.531,021,914,22.147,2
průměrné % poražených soupeřů0,026,655,927,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
pořadí21.27.7.20.15.16.47.43.19.35.37.27.
odstup %16,120,17,113,113,420,248,451,924,367,223,240,0
% poražených soupeřů52,438,153,847,261,121,16,114,335,734,630,83,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr27.030.335.318.026.2
medián2735432021
modus271916727
počet závodů133512
průměrný odstup od vítěze %40,038,240,114,028,7
průměrné % poražených soupeřů3,733,713,850,533,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Mádrová Amáliesj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
pořadí21.27.20.15.16.47.43.19.35.37.27.
odstup %16,120,113,113,420,248,451,924,367,223,240,0
% poražených soupeřů52,438,147,261,121,16,114,335,734,630,83,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr27.030.335.320.827.9
medián2735432027
modus2719161527
počet závodů133411
průměrný odstup od vítěze %40,038,240,115,730,7
průměrné % poražených soupeřů3,733,713,849,731,4