Šindelář Jan, 2002

TJ Loko Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 2. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:38,75 - 00:37,98 - 00:37,980.03/0,1-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 46. 14/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 120.10 6 135.57 110 126.1039.89/46,3-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
K1M 21. 5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:54,15 - 00:53,37 - 00:53,375.35/11,119/84/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 24. 4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:48,39 - 00:50,57 - 00:50,576.61/15,021/140/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 33. 5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:49,92 - 00:50,36 - 00:50,366.88/15,814/123/0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1M 7. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 125.60 2 122.70 2 124.706.10/5,112
K1M 10. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 117.80 4 113.70 0 113.7013.30/13,260
C2X 2. 1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
2 Loko Plz
Loko Plz
145.80 54 142.00 2 144.0011.70/8,811
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1M 7. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 125.60 2 122.70 2 124.706.10/5,112
K1M 10. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 117.80 4 113.70 0 113.7013.30/13,260
C2X 2. 1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
2 Loko Plz
Loko Plz
145.80 54 142.00 2 144.0011.70/8,811
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
K1M 44. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 102.67 4 103.96 2 105.9617.80/20,2112
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
K1M 44. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 94.96 4 97.66 2 98.9615.51/18,6130
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 4. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 11:23,867.23/1,1-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 3. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 11:22,1714.73/2,295/0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 19. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 94.83 10 91.45 4 95.4514.12/17,4273
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 28. 5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 92.10 2 93.33 6 94.1017.39/22,7305
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 15. 4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 01:02,30 - 01:02,25 - 01:02,254.09/7,027/120/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 13. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,223.54/6,031/144/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56
K1M 5. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 96.20 0 98.70 2 96.205.80/6,452
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1M 2. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 12:39,0010.50/1,440
C2X 11. 2/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
Loko Plz
Loko Plz
- - - - 17:38,40202.90/23,70
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
K1M 6. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 102.50 2 98.00 2 100.009.30/10,347
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 9. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 16:52,7051.77/5,440/176/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 13. 4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 16:50,1361.03/6,431/147/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 14. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 19:00,24112.92/11,029/37/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 11. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 18:56,88103.61/10,035/62/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 4. 1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 17:33,7556.51/5,770
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 6. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 17:43,2475.13/7,658
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 4. 2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 17:26,0074.73/7,775
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 5. 3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 17:32,4270.23/7,259
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích
K1M 10. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 99.28 2 100.50 0 100.508.57/9,3203
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
K1M 18. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 109.12 4 109.39 0 109.3914.99/15,9174
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 14. 8/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 01:08,00 - 01:08,02 - 01:08,006.25/10,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 58. 24/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 135.32 6 116.62 12 128.6237.63/41,4-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 36. 7/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 14:41,09127.84/17,011/31/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 32. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 01:59,72 - 01:58,88 - 01:58,8814.70/14,114/56/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 28. 11/U18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:50,27 - 00:51,11 - 00:51,118.14/18,9-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 29. 12/U18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 00:47,622.34/5,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 33. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,085.45/11,921/122/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 32. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:51,31 - 00:50,37 - 00:50,375.19/11,517/104/0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 5. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 122.00 0 120.70 2 122.007.60/6,686
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 6. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 124.10 2 117.70 0 117.706.80/6,199
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 30. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 85.28 6 81.65 2 83.6512.33/17,3140
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 18. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 98.07 2 101.07 2 100.0714.21/16,6187
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 5. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 12:30,0337.69/5,3145
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 5. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 12:28,5546.64/6,6143
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 25. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 00:50,134.68/10,312/17/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 23. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:50,85 - 00:48,40 - 2050..4 14/19/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M 7. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 96.50 2 91.80 0 91.809.40/11,454
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
K1M 2. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 13:30,7027.30/3,532
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M 9. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 99.40 4 97.10 2 99.1010.70/12,145
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 26. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 09:30,3459.81/11,710/71/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 26. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 09:34,0763.78/12,5-
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 4. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 18:31,20136.90/14,152
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 5. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 18:32,00155.10/16,244
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 14. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 103.14 4 105.45 6 107.1421.93/25,795
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 27. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 112.59 6 110.62 6 116.6226.31/29,173
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 17. 6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:41,88 - 00:40,75 - 00:40,755.21/14,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 67. 28/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 124.06 12 114.14 8 122.1435.22/40,5-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - DNF 25/19/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 40. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 00:55,718.55/18,16/27/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 43. 6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 00:55,658.63/18,43/15/0
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 22. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 111.80 8 115.70 2 117.7014.20/13,757
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 16. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 118.90 2 117.60 6 120.9011.40/10,490
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 17. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 98.08 6 96.56 0 96.5613.48/16,2146
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 4. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 08:36,4050.40/10,842
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 15. 3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 117.25 6 114.16 2 116.1613.90/13,6154
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 42. 12/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 103.34 2 98.31 2 100.3121.13/26,7143
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 60. 15/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 110.52 6 102.53 6 108.5329.38/37,165
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 13. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 09:34,8765.64/12,90/37/81
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 13. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 17:27,36114.58/12,30/37/97
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
K1M 3. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 13:30,2046.60/6,118
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1M 8. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 111.30 2 110.60 2 112.6014.60/14,920
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1M 3. 1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 13:48,4077.80/10,413
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1M 13. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 127.80 6 131.00 4 133.8023.80/21,616
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 28. 5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:52,51 - 00:52,52 - 00:52,529.23/21,39/5/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 41. 9/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 00:55,25 - 00:56,59 - 00:56,5913.64/31,80/3/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 31. 4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 09:34,6368.30/13,55/30/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 33. 6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz 01:12,40 - 01:13,27 - 01:13,2710.36/16,53/10/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 7. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 15:16,1099.80/12,226
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 8. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 15:37,80117.80/14,422
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 10. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 15:12,10105.50/13,126
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 10. 2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz - - - - 14:55.80 26
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 8. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 18:33,50175.10/18,721
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 9. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 18:54,70208.70/22,520
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 23.  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 109.70 0 108.54 6 109.7024.52/28,842
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 28.  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 112.89 4 113.56 4 116.8926.63/29,545
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 38. 9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 01:18,5527.61/54,20/2/0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 5. 5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 00:54,41 - 00:55,25 - 00:54,414.74/9,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 5. 5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 06:14,74 - 00:00,00 - 06:14,7435.43/10,4-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 42. 9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,3011.13/21,80/0/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 36. 7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 123.30 0 120.70 0 120.7020.50/20,557
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 38. 6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 123.40 2 121.20 2 123.2023.30/23,361
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 23. 3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 114.30 4 116.40 4 118.3020.50/21,018
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 26. 3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 118.60 0 116.90 2 118.6019.30/19,424
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 38. 6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 126.47 4 128.37 6 130.4731.45/31,855
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 5. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 08:38,8078.10/17,721
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 40. 5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 129.79 2 139.09 4 131.7929.77/29,260
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 38. 27/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 122.68 2 116.38 50 124.6836.58/41,538
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 10. 7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 00:45,445.68/14,314
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 17. 6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 10:34,5189.42/16,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 17. 4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 18:24,60177.16/19,1-
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1M 52. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 111.26 0 109.77 2 111.2629.81/36,654
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1M 54. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 122.50 2 116.10 2 118.1031.94/37,154
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
K1M 6. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 09:26,00109.40/24,05
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
K1M 4. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 09:30,2069.80/13,95
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko
K1M 4. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 01:09,109.90/16,75
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 35. 5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 10:42.35 1/7/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 42. 7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 01:21,9616.26/24,70/5/0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 21.  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 17:01,03262.01/34,57
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 22.  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 17:21,06280.99/37,01
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 24. 4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 20:59,10292.40/30,29
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 25. 3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 21:01,70317.00/33,69
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 37. 8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 123.81 2 122.43 0 122.4325.93/26,927
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 43. 8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 136.45 6 135.89 2 137.8936.04/35,427
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 42. 6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 132.30 4 133.20 0 133.2029.70/28,727
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 51. 9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 141.60 0 140.10 0 140.1034.60/32,821
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 28. 4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 120.30 0 118.60 2 120.3025.20/26,514
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 27. 3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 119.40 2 115.30 2 117.3022.90/24,316
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 50. 10/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 129.74 2 127.54 0 127.5432.08/33,618
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 52. 8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 128.52 0 127.21 4 128.5241.40/47,521
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 10. 3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 10:11,10144.40/30,910
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 18. 16/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 04:00,9036.20/17,78
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 47. 34/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 125.75 0 123.06 2 125.0631.79/34,126
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 22. 18/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 00:38,97 - 00:41,32 - 00:38,977.40/23,47
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 39. 31/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 117.05 2 109.80 2 111.8027.18/32,137
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 35. 17/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 12:23,89191.28/34,6-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 33. 15/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 12:09,87189.12/35,0-
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 59. 8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 163.96 4 157.33 4 161.3363.02/64,111
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 40. 7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz - - - - 12:16,68217.26/41,80/1/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 44. 7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 01:30,63 - 01:33,16 - 01:30,6327.74/44,10/1/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 15. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz - - - - 23:04,10398.90/40,54
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1M 17. 2/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz - - - - 22:34,90384.80/39,73
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1M 20. 2/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz - - - - 19:25,60302.30/35,05
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 20. 1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz - - - - 22:33,60382.80/39,45
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 54. 7/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 137.37 2 131.66 52 139.3754.60/64,47
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 76.  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 160.30 4 159.70 8 164.3073.70/81,32
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M    ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 36. 4/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 133.81 2 133.12 4 135.8135.90/35,96
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 34. 2/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz 144.84 2 138.50 2 140.5036.85/35,66
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 53. 2/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 143.96 2 135.73 0 135.7337.86/38,711
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 13. 1/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz - - - - 13:26,20237.60/41,80
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 64. 4/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 145.27 0 144.52 2 145.2746.84/47,67
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 107. 15/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 134.92 4 127.10 0 127.1050.67/66,38
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 117. 21/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 126.86 10 134.56 6 136.8659.17/76,20
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 46. 7/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 151.50 2 146.40 2 148.4053.80/56,90
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 46. 6/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 152.20 4 146.50 4 150.5050.10/49,91
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 89. 11/ŽMŠindelář Jan 2002 0 Loko Plz 172.87 2 147.92 2 149.9270.54/88,90
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 100. 11/ŽMŠindelář Jan 2002 0 Loko Plz 153.58 8 151.19 0 151.1979.22/110,10
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 100. 18/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 129.17 304 125.70 206 331.70254.25/328,30
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 102. 16/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 189.99 252 184.85 102 286.85200.17/230,90
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 55. 5/PZŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 183.50 4 232.20 4 187.5090.30/92,90
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 58. 5/PZŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz 243.50 8 192.30 0 192.3095.60/98,90
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha
K1M 83. 13/PŽŠindelář Jan 2002 - Loko Plz 146.06 304 146.24 304 450.06374.27/493,80
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha
K1M 107. 13/PŽŠindelář Jan 2002 - Loko Plz 173.11 406 181.30 252 433.30354.42/449,30
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 154. 18/PZJan Šindelář 2002 Loko Plz 219.84 302 165.16 210 375.16278.73/289,00
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 157. 18/PZJan Šindelář 2002 Loko Plz 198.26 304 175.73 202 377.73289.09/326,10
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 132. 21/PŽŠindelář Jan 2002 - Loko Plz 240.80 356 197.20 358 555.20469.40/547,10
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M    Šindelář Jan 2002 - Loko Plz 0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.15 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.14 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.12 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 2/2 24
36.C2X
Mádrová Amálie
2/2 22
77.K1M 5/8 880
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 6/10 185
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Mádrová Amálie
1/1 0
8.K1M 5/16 730
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.K1M 5/8 803
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/7 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/10 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 628
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 7/10 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1M 5/19 212
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 5/10 178

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.K1M 5/12 287
Sjezd: Žebříček Český Pohár
61.K1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.K1M 5/12 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/11 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
316.K1M 5/9 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 5/6 1

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
72 2 2 80   1 157
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí46.58.67.60.
odstup % *)46,341,440,537,1
% poražených soupeřů *)52,148,242,653,5
pořadí201720182019celkem
průměr63.558.046.057.8
medián60584658
modus60584646
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)38,841,446,341,3
průměrné % poražených soupeřů *)48,148,252,149,1
počet jízd4228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šindelář Jansl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí7.7.
odstup %5,15,1
% poražených soupeřů70,070,0
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,15,1
průměrné % poražených soupeřů70,070,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šindelář Jansl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí2.2.
odstup %8,88,8
% poražených soupeřů85,785,7
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů85,785,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 73
18.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 39
09.05.15
sl 142
05.10.14
sl 113
17.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
pořadí10.10.44.44.19.28.5.6.10.18.5.6.30.18.7.9.14.27.22.16.17.15.42.60.8.13.23.28.36.38.23.26.38.40.38.52.54.37.43.42.51.28.27.50.52.47.39.59.54.76.36.34.53.64.107.117.46.46.89.100.100.102.55.58.83.107.154.157.132.
odstup %13,213,220,218,617,422,76,410,39,315,96,66,117,316,611,412,125,729,113,710,416,213,626,737,114,921,628,829,520,523,321,019,431,829,241,536,637,126,935,428,732,826,524,333,647,534,132,164,164,481,335,935,638,747,666,376,256,949,988,9110,1328,3230,992,998,9493,8449,3289,0326,1547,1
% poražených soupeřů82,482,475,476,985,982,288,286,193,687,992,692,180,988,885,780,585,975,270,480,087,589,366,753,577,461,375,373,366,066,748,852,870,270,553,266,065,862,959,655,948,541,344,746,746,943,956,328,429,37,422,223,335,029,228,418,910,011,814,610,86,69,05,35,03,53,62,51,91,5
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr106.680.567.643.236.023.412.920.845.6
medián107895443381691038
modus55463427388181010
počet závodů7681111108869
průměrný odstup od vítěze %328,2144,255,735,129,020,911,915,268,7
průměrné % poražených soupeřů3,310,524,248,664,474,787,882,452,6
počet jízd1412162222201616138
lepší 1. jízda2
28,6%
0
0,0%
5
62,5%
2
18,2%
8
72,7%
3
30,0%
2
25,0%
3
37,5%
25
36,2%
čistých jízd1
7,1%
1
8,3%
3
18,8%
8
36,4%
5
22,7%
1
5,0%
5
31,3%
3
18,8%
27
19,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí9.13.14.11.36.25.26.40.43.13.13.38.35.42.40.
odstup %5,46,411,010,017,010,311,718,118,412,912,354,20,024,741,8
% poražených soupeřů84,977,850,063,020,563,160,333,930,084,085,511,934,622,67,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr40.038.327.329.011.826.5
medián403813261126
modus40351325913
počet závodů1343415
průměrný odstup od vítěze %41,826,315,413,08,217,0
průměrné % poražených soupeřů7,123,058,448,068,948,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí29.5.5.25.26.40.17.17.35.33.
odstup %5,25,36,610,311,718,116,419,134,635,0
% poražených soupeřů37,895,295,263,160,333,972,973,329,231,9
pořadí2015201620172018celkem
průměr34.017.040.018.023.2
medián3317402525
modus33174055
počet závodů221510
průměrný odstup od vítěze %34,817,818,17,816,2
průměrné % poražených soupeřů30,673,133,970,359,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sj 91
09.07.16
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 92
11.07.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 75
28.06.14
pořadí3.2.9.13.14.11.4.6.5.4.36.5.5.25.2.26.5.4.40.43.4.13.13.3.3.31.8.7.10.10.8.9.38.5.6.4.4.35.42.22.21.25.24.10.18.40.15.17.20.20.13.
odstup %2,21,45,46,411,010,05,77,67,27,717,05,36,610,33,511,716,214,118,118,410,812,912,36,110,413,514,412,213,10,018,722,554,217,724,016,713,90,024,737,034,533,630,230,917,741,840,539,735,039,441,8
% poražených soupeřů97,892,984,977,850,063,085,075,081,888,020,595,295,263,195,060,387,590,633,930,090,384,085,585,781,846,461,166,757,165,479,476,511,983,358,370,070,034,622,64,525,940,042,562,541,47,136,430,432,134,5---
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr13.021.017.613.916.57.114.9
medián1320985510
modus132043544
počet závodů19111461051
průměrný odstup od vítěze %41,834,324,012,39,16,517,8
průměrné % poražených soupeřů0,036,348,869,071,679,659,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí3.9.13.14.11.36.25.26.40.43.13.13.31.38.35.42.40.
odstup %2,25,46,411,010,017,010,311,718,118,412,912,313,554,20,024,741,8
% poražených soupeřů97,884,977,850,063,020,563,160,333,930,084,085,546,411,934,622,67,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr40.038.328.029.010.025.4
medián403831261126
modus40351325313
počet závodů1353517
průměrný odstup od vítěze %41,826,315,013,07,015,9
průměrné % poražených soupeřů7,123,056,048,074,751,4

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sl 30
02.05.15
pořadí21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.5.5.42.44.
odstup %11,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,510,49,521,844,1
% poražených soupeřů54,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,384,684,6---2,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr44.017.334.030.021.226.5
medián44533322128
modus44528321333
počet závodů1334516
průměrný odstup od vítěze %44,113,923,29,411,015,5
průměrné % poražených soupeřů2,356,431,856,268,852,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí2.15.14.32.23.17.
odstup %0,17,010,111,50,014,7
% poražených soupeřů98,175,072,961,767,269,2
pořadí201720182019celkem
průměr17.023.08.517.2
medián1723215
modus171422
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %14,77,23,67,2
průměrné % poražených soupeřů69,267,386,674,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.42.10.22.44.
odstup %11,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,521,814,323,444,1
% poražených soupeřů54,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,3---65,440,02,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr33.026.034.030.021.227.9
medián221033322128
modus221028321333
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %33,818,023,29,411,016,6
průměrné % poražených soupeřů21,232,731,856,268,848,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sl 30
02.05.15
pořadí21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.42.44.
odstup %11,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,521,844,1
% poražených soupeřů54,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,3---2,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr44.042.034.030.021.229.6
medián444233322132
modus444228321333
počet závodů1134514
průměrný odstup od vítěze %44,121,823,29,411,016,3
průměrné % poražených soupeřů2,30,031,856,268,847,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále