Gabrlík Tomáš, 2000

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 13. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 82.20 0 91.40 2 82.209.30/12,8139
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 19. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 94.80 6 89.20 0 89.2015.80/21,5125
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 11. 6/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:07,13 - 01:08,27 - 01:07,135.38/8,7-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 53. 20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 133.74 6 121.44 2 123.4432.45/35,7-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 32. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,765.13/11,223/0/85
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 39. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:52,67 - 00:51,94 - 00:51,946.76/15,010/0/55
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 23. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 14:05,23132.89/18,765
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 24. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 14:20,85158.94/22,659
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 28. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:50,895.44/12,09/0/43
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 34. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:53,92 - 00:51,27 - 34:11,273.60/0,23/0/19
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1M 9. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 108.90 2 108.90 2 110.9016.40/17,464
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 32. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:49,9679.43/15,64/0/60
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 35. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:57,6787.38/17,1-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 15. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:33,10172.50/18,337
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 16. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:09,50168.10/21,028
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 14. 4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:32,00126.10/24,929
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 13:37,80165.40/25,429
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 21. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 13:35,20168.70/26,122
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 21. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:27,50131.10/26,40
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 14. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 102.80 2 104.40 0 104.4013.10/14,3105
C2X 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.80 8 157.60 2 159.6039.30/32,70
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 16. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 101.80 2 100.10 2 102.1010.00/10,997
C2X 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.40 6 154.20 2 156.2038.10/32,30
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 3. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:38,37 - 00:37,21 - 00:37,211.67/4,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 45. 20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 110.13 2 110.45 6 112.1325.21/29,0-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 10/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:54,927.76/16,513/0/57
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 26. 6/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:50,753.73/7,921/0/58
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 1. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:44,73 - 00:44,63 - 00:44,63 37
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 6. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 82.47 2 82.10 0 82.1013.83/20,368
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 2. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:46,84 - 00:44,95 - 00:44,951.14/2,635
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 6. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 86.88 6 83.66 2 85.6613.42/18,669
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 17. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:48,1778.94/15,50/29/65
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 17. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:58,79146.01/15,70/31/81
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 62. 18/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 135.22 16 128.31 10 138.3139.37/39,80
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 52. 17/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 148.30 6 123.96 0 123.9633.13/36,50
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 22. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:47,54 - 00:49,25 - 00:49,255.96/13,815/0/64
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 15. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:05,12 - 00:47,56 - 00:47,564.62/10,829/0/70
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 1. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:39,30 - 59:59,99 - 00:39,30 36
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 5. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 101.40 0 98.30 2 100.3013.20/15,250
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 30. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:33,5967.26/13,36/0/36
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:08,71 - 01:08,49 - 01:08,495.58/8,915/0/48
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 22. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:25,40175.40/20,214/0/15
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:07,40129.00/13,536
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:33,10132.00/16,537
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 14:52,60109.90/14,041
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:21,60115.90/12,540
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 10.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:32,90139.10/17,543
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:23,80142.80/18,327
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 15.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:30,30144.80/18,424
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 14. 4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:42,20156.60/19,924
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 19. 2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
164.60 4 164.70 2 166.7038.50/30,07
K1M 16. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 111.90 0 112.60 0 111.9015.80/16,4104
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 36. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 170.30 6 166.90 6 172.9052.80/44,00
C2M 22. 2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 179.40 12 191.4054.30/39,66
K1M 19. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 122.40 2 121.50 2 123.5016.00/14,9106
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 68. 12/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 124.70 0 139.16 54 124.7035.36/39,60/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 68. 14/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 131.25 8 134.84 4 138.8440.54/41,20/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 6. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:53,59 - 00:54,56 - 00:53,595.87/12,3-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 40. 17/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 130.33 2 127.20 8 132.3338.44/40,9-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 7. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:52,601.66/3,346/0/57
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 15. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,734.56/8,927/0/45
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 1. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,00 45
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 10. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 89.20 0 91.00 2 89.2011.40/14,762
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 2. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,800.80/1,539
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 15. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 97.30 0 99.10 0 97.3015.10/18,451
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 13. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:08,6963.60/11,7-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 13. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:21,85114.41/12,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 73. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 123.17 6 140.30 56 129.1737.60/41,10
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 59. 11/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 116.15 6 117.07 6 122.1532.91/36,90
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 59. 16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 118.97 54 102.84 6 108.8426.78/32,60
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 44. 10/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 99.24 0 101.82 12 99.2416.84/20,40
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 17. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,695.78/13,223/0/65
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:48,34 - 00:49,75 - B 15/0/53
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 8. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc - - - - 01:07,2517.41/34,90
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 17. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 171.30 0 161.60 6 167.6064.00/61,80
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:40,134.12/11,427
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 7. 2/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
176.10 0 177.60 4 176.1060.20/51,93
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 115.20 2 117.10 2 117.2022.30/23,531
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 59:59.99 0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 18. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 01:11,215.51/8,421/0/56
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 7. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 99.40 2 98.10 2 100.106.70/7,243
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 5. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 103.30 2 99.70 0 99.707.50/8,155
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:40,20128.90/13,838
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:25,00132.80/16,834
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:49,70137.10/14,742
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:19,20114.80/14,342
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:24,09165.07/21,726
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:04,06203.99/26,89
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 20.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 20:12,09219.00/22,127
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 16. 4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.30 6 149.20 8 157.2036.90/30,74
K1M 22. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 115.70 0 113.90 2 115.7020.60/21,785
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C2M 16. 4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.10 4 177.50 2 167.1033.00/24,64
K1M 29. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 120.10 2 123.80 4 122.1023.80/24,270
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 81. 21/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 147.13 50 126.25 56 182.2590.81/99,30
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 71. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 149.75 2 171.03 52 151.7555.46/57,60
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 8. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:47,65 - 00:46,25 - 00:46,255.46/13,4-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 44. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 119.71 8 120.75 6 126.7539.37/45,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 23. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:56,93 - 00:58,76 - 00:56,938.67/18,013/0/40
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 25. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:57,97 - 00:57,77 - 00:57,7710.90/23,311/0/46
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 22.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 02:06,40 - 02:04,10 - 02:04,1017.62/16,514/0/18
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 18.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:14,31222.46/29,621/0/12
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 66. 19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 117.54 0 140.65 10 117.5438.26/48,30
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 59. 16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 128.92 6 108.22 6 114.2231.62/38,30
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 12. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:42,4589.84/16,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 13. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:38,4897.73/18,1-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 103. 23/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 146.31 56 194.65 4 198.65104.98/112,10
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 83. 19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 1.00 999 133.30 10 143.3046.59/48,20
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:43,30 - 00:45,50 - 00:43,304.30/11,027
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 5. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 113.10 6 112.00 2 114.0022.80/25,020
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:17,6198.19/18,912/0/30
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:12,45 - 01:13,54 - 01:12,459.56/15,212/0/42
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 22. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 13:31,60152.00/23,014/0/9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:04,60185.80/20,730
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 16. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:38,40167.60/21,718
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 16. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:44,30200.20/21,726
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:25,50191.10/24,117
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 16. 3/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
176.12 8 169.73 10 179.7365.19/56,92
K1M 21. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 120.77 0 116.60 0 116.6025.92/28,644
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 15. 2/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
201.57 14 177.60 12 189.6070.99/59,95
K1M 22. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 115.12 2 114.94 0 114.9424.59/27,257
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 70.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 195.13 58 135.78 6 141.7857.65/68,50
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
K1M 74.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 139.98 210 136.40 58 194.40104.64/116,60
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 18.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:56,56 - 00:58,93 - 00:56,568.64/18,0-
C2M 14.  FIALA Jakub
GABRLÍK Tomáš
1 Olomouc
Olomouc
01:29,24 - 01:10,27 - 01:10,2716.56/30,8-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 56.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 147.94 8 126.66 10 136.6637.25/37,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 6. 6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:34,66 - 00:35,81 - 00:34,660.83/2,5-
C2M 5. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
00:43,92 - 00:45,11 - 00:43,925.70/14,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 13.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 105.75 4 103.48 0 103.4815.07/17,0-
C2M    GABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
 
1
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 35. 16/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 107.73 8 107.61 8 115.6130.07/35,270
C2M 7. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
207.89 158 159.66 18 177.6636.16/25,65
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 40. 15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 106.40 4 100.85 8 108.8525.38/30,463
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 5. 5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 08:42,3051.30/10,925
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 10. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
163.87 16 154.22 58 179.8755.73/44,92
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 4. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
- - - - 10:38,0081.30/14,63
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 22. 11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 136.11 4 132.35 6 138.3555.45/66,90
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 8. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:05,60 - 01:10,60 - 01:05,608.60/15,11
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M    GABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:51,00 - 00:49,60 - 00:49,603.40/7,437
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 21. 13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 95.09 2 101.36 2 97.0919.73/25,550
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 24. 12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 157.06 12 189.26 10 169.0682.56/95,40
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 8. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:04,80 - 01:07,16 - 01:04,806.65/11,41
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 10. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 999 999.00 0
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:48,28 - 00:48,63 - 00:48,283.25/7,238
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 16. 12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 90.52 2 99.74 52 92.5214.05/17,955
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 98. 13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 165.70 12 131.44 14 145.4459.45/69,10
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 110. 18/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 130.39 108 158.34 62 220.34133.27/153,10
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 20. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:56,70203.60/27,014
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 22. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 16:16,20218.80/28,917
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 89.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 139.76 54 146.08 6 152.0869.97/85,20
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 94.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 125.39 210 166.87 14 180.8795.81/112,60
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:50,20 - 01:47,60 - 01:47,603.30/3,217
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 12. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 114.80 4 108.20 2 110.2028.20/34,424
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 4. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:30,80 - 01:30,80 - 01:30,806.00/7,113
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 10. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 81.10 0 77.20 0 77.2022.60/41,428
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 4. 1/ZSMRÁKA Tomáš
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
3 Olomouc
Olomouc
175.50 14 170.20 8 178.2052.40/41,72
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 5. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:46,60 - 00:00,00 - 00:46,608.20/21,411
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 7. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 118.60 4 118.60 4 122.6030.40/33,013
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 41.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:34,14 - 01:35,13 - 01:34,1423.16/32,60/0/5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 39. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 20:54,88318.87/34,10/0/9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 21.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:05,10245.80/37,314
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 21. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 22:36,30358.80/36,014
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 26. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 22:38,80386.60/39,812
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 25. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:21,50262.60/39,913
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 12. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
236.90 0 186.70 62 236.90136.20/135,34
K1M 46. 8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 277.90 2 119.10 0 119.1034.60/40,924
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 15. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
182.20 12 191.00 4 194.2084.90/77,73
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1M 13. 11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 08:03,3085.40/21,5-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 81. 15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 120.80 52 133.60 56 172.8082.60/91,64
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:55,91 - 00:55,41 - 00:55,4110.78/24,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 37.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 136.55 4 139.10 4 140.5531.69/29,1-
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M 36. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 121.20 2 119.70 2 121.7041.40/51,69
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M 31. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 117.30 6 112.70 0 112.7033.20/41,813
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 22. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:02,40 - 01:04,10 - 01:02,4019.20/44,43
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 24. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 0.00 0 0.00 0 01:03.60 4
K1M 28. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 111.40 0 106.40 2 108.4033.40/44,58
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 24. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:03,60 - 01:04,90 - 01:03,6020.80/48,64
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 27. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 117.20 2 101.50 0 101.5028.70/39,415
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 28. 7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 11:28,60142.30/26,07
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 39. 8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 11:11,60152.90/29,56
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 25. 5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 156.20 6 143.20 0 143.2058.10/68,38
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 13. 6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:00,00 - 01:02,07 - 01:02,0716.61/36,51
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M   27/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 14. 7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:20,45 - 01:09,16 - 01:09,1622.45/48,11
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1M 67.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 186.68 62 0.00 999 248.68157.93/174,06
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 13. 1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
183.60 6 0.00 999 189.6088.00/86,60
K1M 53. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 136.30 2 132.80 4 136.8053.00/63,25
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 16. 1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
164.20 8 161.80 4 165.8063.00/61,30
K1M 56. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 127.30 0 128.20 4 127.3044.00/52,83
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 26.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 01:58,47 - 02:02,50 - 04:00,97123.32/104,8-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 57.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 153.00 158 139.96 212 311.00219.34/239,3-
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 30. 5/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 163.40 2 166.50 0 165.4048.50/41,50
C2M 15. 2/ZMSOUČEK Tomáš   GABRLÍK Tomáš 2003 Olomouc 237.70 56 222.20 2 224.2086.90/63,30
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 29. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 166.20 2 164.20 0 164.2046.00/38,90
C2M 16. 2/ZMFIALA Tomáš
GABRLÍK Jakub
2001
2000
Olomouc
Olomouc
233.20 58 239.60 10 249.60114.50/84,80
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 137. 24/ZMTomáš Gabrlík 2000 0 Olomouc 172.18 6 174.43 2 176.4380.00/83,00
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 131. 21/ZMTomáš Gabrlík 2000 0 Olomouc 139.75 6 136.38 0 136.3847.74/53,93
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 34. 7/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:48,69 - 00:47,10 - 01:35,7933.08/52,83
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1M 20. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:58,80 - 00:59,50 - 01:58,3038.00/47,34
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 45. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 156.60 0 156.80 52 156.6065.80/72,51
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1M 20. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:01,30 - 01:01,90 - 02:03,2041.30/50,45
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 43. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 133.30 2 150.00 6 135.3055.30/69,12
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 6. 2/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
234.80 104 232.60 52 284.60142.90/100,80
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 16. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 01:03,90 - 01:04,00 - 02:07,9048.80/61,70
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 18. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 164.60 4 161.30 0 161.3067.20/71,42
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 26. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 02:25,00 - 02:28,70 - 04:53,70103.77/54,63
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 28. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc - - - - 23:38,10363.70/34,50
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 30. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc - - - - 25:08,20468.40/45,00
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 28. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 02:29,50 - 02:27,10 - 04:56,60105.90/55,54
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 100.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 194.38 212 213.18 258 406.38321.19/377,00
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 104.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 148.13 506 149.14 264 413.14319.15/339,60
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 75. 10/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 182.00 50 172.80 52 224.80127.40/130,80
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 85. 14/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 187.70 104 173.20 50 223.20127.20/132,50
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 66.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 161.73 460 156.71 508 621.73527.66/560,9-
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1M 36. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 194.60 0 199.70 0 194.6089.40/85,00
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 35. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 196.20 0 191.10 4 195.1091.90/89,10
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 45. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 195.80 52 183.20 52 235.20147.70/168,80
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 49. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 241.40 158 184.80 206 390.80311.00/389,70
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 32. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 203.00 6 201.10 4 205.1086.40/72,80
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 33. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 211.00 2 214.60 52 213.0096.90/83,50
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 27. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 183.80 150 174.50 100 274.50178.20/185,00
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Gabrlík TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.07.13 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Gabrlík TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 3/3 328
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1M 5/5 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/7 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/13 280

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Kolářová Marika
2/2 0
13.K1M 5/5 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 7/12 113
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.K1M 5/12 60
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/23 338

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
29.C2M
Kolářová Marika
2/2 13
48.C2M
Pomajbíková Kristýna
1/1 3
11.K1M 5/7 378
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 6/6 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1M 5/9 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
7.K1M 5/13 276

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Pomajbíková Kristýna
2/2 8
29.K1M 3/3 175
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 7/7 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 188

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C2M
Mráka Tomáš
2/2 7
221.K1M 2/2 133
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
23.C2M
Fiala Jakub
4/4 7
35.C2M
Mráka Tomáš
1/1 2
13.K1M 5/7 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C2M
Fiala Jakub
1/1 3
46.K1M 5/5 56
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C2M
Fiala Jakub
2/2 2
22.K1M 5/11 120

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C2M
Fiala Jakub
2/2 7
84.K1M 5/11 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 5/6 21

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
344.K1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Loník Matěj
3/3 0
 C2M
Fiala Jakub
1/1 0
 C2M 1/1 0
130.K1M 5/7 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
62.K1M 5/7 16

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí68.68.
odstup % *)39,641,2
% poražených soupeřů *)33,733,0
pořadí2016celkem
průměr68.068.0
medián6868
modus6868
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)40,440,4
průměrné % poražených soupeřů *)33,433,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí53.45.40.44.56.13.37.57.66.
odstup % *)35,729,040,945,137,517,029,1239,3560,9
% poražených soupeřů *)52,761,754,746,334,587,156,611,11,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr66.057.037.034.544.040.045.053.045.7
medián665737134440455345
modus665737134440455313
počet závodů111211119
průměrný odstup od vítěze % *)560,9239,329,127,345,140,929,035,7114,9
průměrné % poražených soupeřů *)1,511,156,660,846,354,761,752,745,1
počet jízd2224222218
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
5
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,6%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí62.52.68.68.73.59.59.44.81.71.66.59.103.83.70.74.98.110.89.94.
odstup %39,836,539,641,241,136,932,620,499,357,648,338,3112,148,268,5116,669,1153,185,2112,6
% poražených soupeřů43,554,533,733,033,346,851,364,524,535,837,545,813,632,813,86,414,26,014,67,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr89.277.261.857.074.2
medián8971595270
modus7059595259
počet závodů666220
průměrný odstup od vítěze %100,967,335,338,164,8
průměrné % poražených soupeřů10,531,743,849,030,7
počet jízd121112439
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
4
66,7%
0
0,0%
6
30,0%
čistých jízd0
0,0%
1
9,1%
2
16,7%
1
25,0%
4
10,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Gabrlík Tomášsl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí7.10.
odstup %25,644,9
% poražených soupeřů40,010,0
pořadí2014celkem
průměr8.58.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,235,2
průměrné % poražených soupeřů25,025,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
pořadí35.40.137.131.100.104.
odstup %35,230,483,053,9377,0339,6
% poražených soupeřů69,665,513,418,24,81,0
pořadí20122014celkem
průměr118.037.591.2
medián10435100
modus1003535
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %213,432,8153,2
průměrné % poražených soupeřů9,467,628,8
počet jízd8412
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
8,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Gabrlík Tomášsl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí36.17.22.24.
odstup %44,061,866,995,4
% poražených soupeřů7,911,116,08,0
pořadí20142016celkem
průměr23.026.524.8
medián221722
modus221717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %81,252,967,0
průměrné % poražených soupeřů12,09,510,8
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Gabrlík Tomášsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí19.22.7.16.16.16.15.10.4.12.15.13.16.15.16.6.
odstup %30,039,651,930,724,656,959,90,041,7135,377,786,661,363,384,8100,8
% poražených soupeřů41,930,040,031,831,821,133,325,050,026,722,214,36,3---------
pořadí20122013201420152016celkem
průměr13.213.511.316.016.013.6
medián151210161915
modus1612416716
počet závodů5242316
průměrný odstup od vítěze %79,4106,539,627,640,559,1
průměrné % poražených soupeřů4,124,532,431,837,323,4
počet jízd9474529
lepší 1. jízda1
20,0%
2
100,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
33,3%
6
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
14,3%
0
0,0%
1
20,0%
3
10,3%

Kategorie C2X

Gabrlík Tomášsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí9.9.
odstup %32,732,3
% poražených soupeřů11,111,1
pořadí2017celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %32,532,5
průměrné % poražených soupeřů11,111,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí2
23.06.13/2
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí13.19.9.14.16.6.6.5.16.19.10.15.4.7.5.22.29.5.21.22.21.16.12.10.7.46.81.36.31.28.24.27.25.67.53.56.30.29.45.43.18.75.85.36.35.45.49.32.33.27.
odstup %12,821,517,414,310,920,318,615,216,414,914,718,423,57,28,121,724,225,028,627,225,517,934,441,433,040,991,651,641,844,50,039,468,3174,063,252,841,538,972,569,171,4130,8132,585,089,1168,8389,772,883,5185,0
% poražených soupeřů88,283,883,784,181,988,988,990,584,081,683,677,890,386,791,175,069,284,671,473,177,083,975,679,176,051,122,331,440,037,228,150,040,04,324,620,314,722,217,019,245,25,14,514,612,84,34,011,45,916,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr46.339.140.615.618.710.99.413.727.7
medián36433116221061322
modus2718242154695
počet závodů9797375350
průměrný odstup od vítěze %148,658,561,329,723,614,715,817,256,2
průměrné % poražených soupeřů8,723,333,876,676,385,086,985,251,9
počet jízd1814171461410699
lepší 1. jízda2
22,2%
4
57,1%
3
33,3%
3
42,9%
2
66,7%
4
57,1%
0
0,0%
2
66,7%
20
40,0%
čistých jízd3
16,7%
5
35,7%
7
41,2%
5
35,7%
1
16,7%
6
42,9%
3
30,0%
2
33,3%
32
32,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí28.32.33.26.17.17.22.7.18.18.24.22.39.
odstup %12,015,616,57,915,515,720,23,38,429,618,923,034,1
% poražených soupeřů58,550,845,858,378,780,712,585,767,95,645,212,522,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr39.021.312.523.030.023.3
medián39227222822
modus39187172817
počet závodů1325213
průměrný odstup od vítěze %34,123,85,815,113,817,0
průměrné % poražených soupeřů22,421,176,855,254,748,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí23.24.28.32.33.13.13.12.13.5.22.13.39.
odstup %18,722,612,015,616,511,712,316,318,110,928,921,529,5
% poražených soupeřů73,572,658,550,845,879,780,077,174,588,652,368,422,4
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr26.013.512.513.033.026.820.8
medián1351213332422
modus1351213332313
počet závodů22221413
průměrný odstup od vítěze %25,519,917,212,016,517,218,0
průměrné % poražených soupeřů45,470,575,879,945,863,964,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí23.24.28.32.33.26.17.17.30.22.7.18.14.14.20.24.22.5.20.22.39.
odstup %18,722,612,015,616,57,915,515,713,320,23,38,426,821,722,118,923,010,927,028,934,1
% poražených soupeřů73,572,658,550,845,858,378,780,748,212,585,767,940,951,944,145,212,588,648,652,322,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr21.523.014.624.226.821.8
medián202214222422
modus52214172322
počet závodů4256421
průměrný odstup od vítěze %25,221,016,514,817,218,2
průměrné % poražených soupeřů53,028,958,154,063,954,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
pořadí28.32.15.16.14.20.21.21.33.26.17.17.30.22.9.9.9.9.14.10.14.15.7.4.18.9.8.9.9.24.22.16.13.20.16.39.21.21.26.25.28.39.28.30.
odstup %12,015,618,321,024,925,426,426,116,57,915,515,713,320,216,513,512,514,018,317,519,918,43,311,48,416,813,814,314,718,923,021,720,724,121,734,136,037,339,839,926,029,534,545,0
% poražených soupeřů58,550,868,263,458,150,048,748,745,858,378,780,748,212,577,876,580,080,560,670,055,251,785,788,567,973,376,778,478,445,212,557,165,751,359,522,451,251,241,945,528,922,420,614,7
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr29.033.526.418.59.116.720.918.9
medián282825169142017
modus2828211699219
počet závodů2256714844
průměrný odstup od vítěze %39,827,837,421,711,815,721,221,0
průměrné % poražených soupeřů17,725,742,448,678,462,655,856,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí32.39.34.22.15.21.15.17.23.25.22.24.41.
odstup %11,215,00,213,810,88,98,913,218,023,316,515,232,6
% poražených soupeřů59,253,150,754,370,860,865,959,040,535,116,047,724,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr41.023.516.019.335.025.4
medián412315213423
modus412215153215
počet závodů1423313
průměrný odstup od vítěze %32,618,211,011,18,814,4
průměrné % poražených soupeřů24,534,862,562,054,349,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Tomášsl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
pořadí14.5.
odstup %30,814,9
% poražených soupeřů13,363,6
pořadí2014celkem
průměr9.59.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,922,9
průměrné % poražených soupeřů38,538,5

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí11.39.34.3.6.17.8.18.6.14.26.
odstup %8,715,00,24,712,313,213,418,02,524,2104,8
% poražených soupeřů79,253,150,796,285,759,081,656,487,870,5---
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr26.014.012.08.011.53.028.016.5
medián261468633414
modus26146863116
počet závodů112121311
průměrný odstup od vítěze %104,824,210,213,412,74,78,019,7
průměrné % poražených soupeřů0,070,572,181,672,496,261,065,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí32.39.34.22.15.21.15.17.23.25.22.24.41.34.
odstup %11,215,00,213,810,88,98,913,218,023,316,515,232,652,8
% poražených soupeřů59,253,150,754,370,860,865,959,040,535,116,047,724,519,5
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr34.041.023.516.019.335.026.0
medián34412315213423
modus34412215153215
počet závodů11423314
průměrný odstup od vítěze %52,832,618,211,011,18,817,2
průměrné % poražených soupeřů19,524,534,862,562,054,346,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Tomášsj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí8.8.
odstup %15,111,4
% poražených soupeřů30,030,0
pořadí2014celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,313,3
průměrné % poražených soupeřů30,030,0

Kategorie K1M

Gabrlík Tomášsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí32.39.34.1.2.22.15.1.21.15.1.2.17.23.25.22.4.24.2.2.2.4.5.41.22.24.13.14.20.20.16.26.28.
odstup %11,215,00,20,02,613,810,80,08,98,90,01,513,218,023,316,511,015,27,47,23,27,121,432,644,448,636,548,147,350,461,754,655,5
% poražených soupeřů59,253,150,7100,096,054,370,8100,060,865,9100,096,359,040,535,116,088,947,797,797,896,487,580,024,525,028,114,37,124,024,025,026,525,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr22.018.39.319.68.810.335.016.3
medián2014223223417
modus20132411322
počet závodů546546333
průměrný odstup od vítěze %53,944,413,116,85,96,08,821,1
průměrné % poražených soupeřů24,918,680,745,680,380,354,356,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále