Slalom v Třebechovicích

25.09.2021   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKUTEK Michal, 2006, TJ Dukla KUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla103.58 0 101.70 0 101.70 257
2.2/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha104.20 0 101.97 0 101.970.27/0,3253
3.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.54 0 105.27 0 104.542.84/2,8249
4.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.105.22 0 107.76 2 105.223.52/3,5245
5.1/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm106.76 0 106.67 2 106.765.06/5,0241
6. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.106.88 0 106.35 2 106.885.18/5,1237
7. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa109.89 0 108.55 0 108.556.85/6,7233
8.1/VMPOLÍVKA Radek   Sláv.HK111.85 0 109.55 0 109.557.85/7,7229
9.3/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec111.32 0 109.92 0 109.928.22/8,1225
10.2/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.114.61 2 110.61 0 110.618.91/8,8221
11.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand111.44 0 110.72 0 110.729.02/8,9217
12.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand111.01 0 109.51 2 111.019.31/9,2213
13.6/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK114.08 2 111.06 0 111.069.36/9,2209
14.4/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav110.60 6 111.22 0 111.229.52/9,4205
15.2/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.54 0 112.02 0 112.0210.32/10,1201
16.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz113.10 0 113.77 0 113.1011.40/11,2197
17.4/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha113.16 0 117.90 2 113.1611.46/11,3193
18.2/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.17 4 111.49 2 113.4911.79/11,6189
19.5/DMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK113.95 0 113.61 0 113.6111.91/11,7185
20.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.114.07 0 4.00 999 114.0712.37/12,2181
21.6/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.114.10 0 114.73 0 114.1012.40/12,2177
22.3/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště112.27 2 112.59 10 114.2712.57/12,4173
23.5/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha114.68 2 114.50 0 114.5012.80/12,6169
24.7/DMLEGUTKO Josef   3+ L.Žatec122.47 2 114.79 0 114.7913.09/12,9165
25.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava114.88 0 114.67 2 114.8813.18/13,0161
26.3/VMKULHÁNEK Jan   Jablonec117.36 2 115.02 0 115.0213.32/13,1157
27.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.115.13 0 115.70 2 115.1313.43/13,2153
28.4/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.120.24 0 115.25 0 115.2513.55/13,3149
29.8/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha123.37 2 116.58 0 116.5814.88/14,6145
30.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB120.25 6 116.75 0 116.7515.05/14,8141
31.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz115.72 2 115.06 2 117.0615.36/15,1137
32.8/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec117.44 0 124.22 0 117.4415.74/15,5133
33.4/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov120.67 4 117.60 0 117.6015.90/15,6129
34.9/DMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 115.76 2 117.7616.06/15,8125
35. ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.119.71 0 117.95 0 117.9516.25/16,0121
36.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily121.43 2 115.98 2 117.9816.28/16,0117
36.9/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava116.55 54 115.98 2 117.9816.28/16,0113
38.3/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha118.11 0 115.58 4 118.1116.41/16,1112
39.10/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto127.70 4 116.16 2 118.1616.46/16,2111
40.11/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand118.26 0 120.77 4 118.2616.56/16,3110
41.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha116.37 2 117.40 2 118.3716.67/16,4109
42.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.15 2 118.42 0 118.4216.72/16,4108
43.6/DSHYNEK Pavel 2003 3+ Semily123.60 0 119.08 0 119.0817.38/17,1107
44.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha119.13 0 119.58 0 119.1317.43/17,1106
45.13/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak120.08 0 117.77 2 119.7718.07/17,8105
46.10/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol115.81 4 124.63 6 119.8118.11/17,8104
47.11/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava118.00 2 121.04 2 120.0018.30/18,0103
48. KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.123.34 8 118.10 2 120.1018.40/18,1102
49.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand127.58 0 120.11 0 120.1118.41/18,1101
50.14/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha118.62 4 118.14 2 120.1418.44/18,1100
51.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy126.92 0 118.40 2 120.4018.70/18,499
52.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha120.79 0 119.44 2 120.7919.09/18,898
53.12/DMSLAVÍK Daniel 2006 3+ Semily130.86 8 120.85 0 120.8519.15/18,897
54.13/DMJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.123.36 4 118.89 2 120.8919.19/18,996
55.5/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha121.22 0 123.60 4 121.2219.52/19,295
56.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.64 0 121.24 0 121.2419.54/19,294
57.5/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec121.63 0 4.00 999 121.6319.93/19,693
58.6/VVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha121.65 0 120.45 2 121.6519.95/19,692
59.15/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice113.82 50 119.79 2 121.7920.09/19,891
60.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha123.62 0 122.09 0 122.0920.39/20,090
61.5/U23HANUŠ Jiří   3 Třebech.120.58 2 122.86 52 122.5820.88/20,589
62.16/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná123.35 4 123.24 0 123.2421.54/21,288
63.7/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice125.98 2 121.44 2 123.4421.74/21,487
64.14/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak120.13 4 121.94 2 123.9422.24/21,986
65.15/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak120.00 4 127.38 2 124.0022.30/21,985
66.17/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto128.26 6 124.10 0 124.1022.40/22,084
67.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.124.30 0 124.85 0 124.3022.60/22,283
68.16/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3+ Semily129.00 8 124.71 0 124.7123.01/22,682
69.6/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.124.90 0 122.66 4 124.9023.20/22,881
69.18/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.120.90 4 127.11 2 124.9023.20/22,880
71.6/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa125.18 0 126.23 6 125.1823.48/23,179
72.6/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha127.14 6 125.38 0 125.3823.68/23,378
73.17/DMADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.121.48 4 119.34 52 125.4823.78/23,477
74.18/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.123.93 2 123.59 2 125.5923.89/23,576
75.19/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha123.81 2 122.26 8 125.8124.11/23,775
76.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha123.91 2 4.00 999 125.9124.21/23,874
77.4/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.33 2 125.99 0 125.9924.29/23,973
78.19/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.122.84 4 124.33 4 126.8425.14/24,772
79.20/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto133.83 6 127.19 0 127.1925.49/25,171
80.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.129.39 2 127.28 0 127.2825.58/25,270
81.20/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky125.35 2 125.80 2 127.3525.65/25,269
82.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha125.63 2 125.90 2 127.6325.93/25,568
83.7/VMTRDLIČKA David   Kotva B.128.79 4 125.64 2 127.6425.94/25,567
83.21/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.133.50 4 125.64 2 127.6425.94/25,566
85.22/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec129.42 6 125.81 2 127.8126.11/25,765
86.23/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha132.97 10 125.92 2 127.9226.22/25,864
87.8/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava128.55 0 127.96 0 127.9626.26/25,863
88.8/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.131.70 0 128.73 0 128.7327.03/26,662
89.5/VSPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK126.94 2 127.65 4 128.9427.24/26,861
90.21/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa131.25 2 128.97 0 128.9727.27/26,860
91.22/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště127.10 2 126.19 6 129.1027.40/26,959
92.9/ZMHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha128.20 4 129.34 0 129.3427.64/27,258
93.10/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.130.30 0 131.44 0 130.3028.60/28,157
94.24/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand132.36 0 130.66 0 130.6628.96/28,556
95.9/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója132.72 2 130.74 0 130.7429.04/28,655
96.10/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.132.65 0 128.94 2 130.9429.24/28,854
97.11/ZMKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand131.04 0 131.15 6 131.0429.34/28,853
98.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.131.52 0 124.44 52 131.5229.82/29,352
99.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol125.96 6 132.58 2 131.9630.26/29,851
100.11/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec139.87 2 132.34 0 132.3430.64/30,150
101. JAVŮREK Jan   Třebech.136.72 8 132.39 0 132.3930.69/30,249
102.25/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha131.18 8 129.68 4 133.6831.98/31,448
103.26/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand132.89 10 127.99 6 133.9932.29/31,847
104.12/VŠTEFAN Marek 1974 Frol130.02 4 125.39 50 134.0232.32/31,846
105.12/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha135.69 4 132.85 2 134.8533.15/32,645
106.13/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz133.20 2 137.89 8 135.2033.50/32,944
107.7/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto139.88 2 135.51 0 135.5133.81/33,243
108.7/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec140.61 0 135.59 0 135.5933.89/33,342
109.8/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec140.33 0 135.62 0 135.6233.92/33,441
110.14/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha131.08 6 129.99 6 135.9934.29/33,740
111.15/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha136.18 0 141.68 0 136.1834.48/33,939
112.16/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.135.15 2 136.29 2 137.1535.45/34,938
113.9/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník137.17 0 137.43 0 137.1735.47/34,937
114.27/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily136.67 2 131.34 6 137.3435.64/35,036
115.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha137.79 6 133.37 4 137.3735.67/35,135
116.23/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 3 Benátky133.54 4 135.55 2 137.5435.84/35,234
117.29/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily143.55 58 135.66 2 137.6635.96/35,433
118.17/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily140.34 6 136.65 2 138.6536.95/36,332
119.18/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand136.54 4 137.43 2 139.4337.73/37,131
120.13/VVENIGER Jiří   3 Vys.Mýto4.00 999 139.87 0 139.8738.17/37,530
121.30/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.142.99 2 138.06 2 140.0638.36/37,729
122.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky145.60 6 140.13 0 140.1338.43/37,828
123.24/DMŠIŠKA Jakub 2005 3 Rakovník161.75 12 134.24 6 140.2438.54/37,927
124.31/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa149.63 56 140.30 0 140.3038.60/38,026
125.32/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto136.65 4 137.88 6 140.6538.95/38,325
126.33/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.135.14 6 128.17 54 141.1439.44/38,824
127.34/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto136.22 52 137.23 4 141.2339.53/38,923
128.35/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha140.26 4 139.57 2 141.5739.87/39,222
129.19/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand144.55 8 141.67 0 141.6739.97/39,321
130.20/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand148.32 0 139.32 4 143.3241.62/40,920
131.21/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand143.51 0 144.71 2 143.5141.81/41,119
132. PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.131.48 54 134.31 10 144.3142.61/41,918
133.10/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov148.15 0 144.67 0 144.6742.97/42,317
134.25/DMPOKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov141.17 4 144.11 54 145.1743.47/42,716
135.11/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha147.28 0 146.09 0 146.0944.39/43,615
136.36/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov163.78 4 146.77 2 148.7747.07/46,314
137.37/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov147.77 10 146.94 2 148.9447.24/46,513
138.22/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha145.62 8 145.93 6 151.9350.23/49,412
139.23/ZMSTEHNO Max 2010 Pardub.144.99 8 147.22 6 152.9951.29/50,411
140.15/VHADRABA Michal 1976 3 Frol159.19 10 154.43 0 154.4352.73/51,810
141.24/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov157.10 2 151.43 4 155.4353.73/52,89
142.12/VSPOLÍVKA Karel   3 Sláv.HK156.70 2 155.87 0 155.8754.17/53,38
143.25/ZMJAROLÍMEK David 2009 3 Turnov156.92 2 156.59 0 156.5954.89/54,07
144.16/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy158.49 4 155.92 2 157.9256.22/55,36
145.17/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov153.32 6 160.71 2 159.3257.62/56,75
146.38/ZSPETRŮ Vojtěch   Trutnov165.80 62 151.72 8 159.7258.02/57,14
147.26/ZMŠTEFAN Tomáš 2009 Frol152.61 8 161.43 10 160.6158.91/57,93
148.39/ZSŠTĚRBA Václav   Rakovník158.60 12 156.70 4 160.7059.00/58,02
149.27/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto166.16 54 158.93 2 160.9359.23/58,21
150.40/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto161.85 2 172.05 52 163.8562.15/61,10
151.41/ZSBÖNSCH Pavel 2008 Dv.Král.164.85 2 166.71 4 166.8565.15/64,10
152.8/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily4.00 999 111.29 56 167.2965.59/64,50
153. JAROLÍMEK Otto 1991 Turnov165.40 6 174.20 0 171.4069.70/68,50
154.42/ZSMATĚJEC Ondřej   Trutnov173.78 8 162.31 10 172.3170.61/69,40
155.43/ZSVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 Dv.Král.164.93 8 167.15 8 172.9371.23/70,00
156.44/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto194.89 2 172.65 2 174.6572.95/71,70
157.26/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto168.48 54 175.02 0 175.0273.32/72,10
158.28/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky167.75 8 175.75 4 175.7574.05/72,80
159.45/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak179.36 0 174.94 2 176.9475.24/74,00
160.46/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí184.52 2 198.57 4 186.5284.82/83,40
161.29/ZMHOVORKA Dominik   Pardub.181.84 8 172.52 62 189.8488.14/86,70
162.47/ZSOUTRATA Jan   Pardub.233.88 70 205.08 0 205.08103.38/101,70
163.30/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.212.13 8 179.47 106 220.13118.43/116,50
164.48/ZSVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.223.65 14 4.00 999 237.65135.95/133,70
  ČERNÝ Matyáš   Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Jan   Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAPLICKÝ Daniel 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTA Jan 2009 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš   3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha132.43 2 134.68 2 134.43 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.81 2 139.76 2 138.814.38/3,30
3.1/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.138.11 2 139.17 6 140.115.68/4,20
4.3/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha145.87 4 138.29 4 142.297.86/5,80
5.2/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.89 6 143.39 0 143.398.96/6,70
6.4/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha157.77 6 143.57 2 145.5711.14/8,30
7.5/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov147.42 8 145.77 0 145.7711.34/8,40
8.3/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy155.86 4 148.18 0 148.1813.75/10,20
9.6/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa143.65 6 142.95 6 148.9514.52/10,80
10.7/PZMPECHAČ Vavřinec   USK Pha151.36 0 147.18 2 149.1814.75/11,00
11.8/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy157.82 4 145.84 6 151.8417.41/13,00
12.4/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK153.66 6 152.12 0 152.1217.69/13,20
13.9/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha154.69 0 149.74 4 153.7419.31/14,40
14.10/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha148.11 6 147.95 6 153.9519.52/14,50
15.11/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec151.11 4 156.90 4 155.1120.68/15,40
16.12/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand153.24 6 151.26 4 155.2620.83/15,50
17.13/PZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz155.71 0 165.04 8 155.7121.28/15,80
18.14/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily153.23 4 152.78 4 156.7822.35/16,60
19.5/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy154.92 2 152.12 6 156.9222.49/16,70
20.6/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava152.72 6 4.00 999 158.7224.29/18,10
21.15/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec160.69 8 156.65 4 160.6526.22/19,50
22.7/PZZMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand239.22 12 174.23 0 174.2339.80/29,60
23.8/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.204.81 8 174.19 4 178.1943.76/32,60
24.16/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec183.01 12 174.90 6 180.9046.47/34,60
25.17/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy174.03 8 178.05 4 182.0347.60/35,40
26.9/PZZŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy201.56 4 184.38 6 190.3855.95/41,60
27.18/PZMŠKOP Josef 2011 Ot.Strak184.42 6 191.48 18 190.4255.99/41,60
28.19/PZMKOLMAN Jakub   SKŽižkov208.87 4 187.70 4 191.7057.27/42,60
29.20/PZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov184.26 12 198.36 8 196.2661.83/46,00
30.21/PZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto192.02 14 276.87 18 206.0271.59/53,30
31.10/PZZZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy186.62 22 184.66 60 208.6274.19/55,20
32.11/PZZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand232.45 8 207.77 4 211.7777.34/57,50
33.12/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy234.95 10 207.18 6 213.1878.75/58,60
34.22/PZMKETTNER Jiří 2013 Č.Lípa244.31 60 228.71 14 242.71108.28/80,50
35.23/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov240.72 72 224.86 18 242.86108.43/80,70
36.24/PZMVYHNÁNEK Jiří   Tech.Pha233.79 12 243.79 14 245.79111.36/82,80
37.13/PZZHYŠPLEROVÁ Antonie   Štětí1.00 999 268.52 312 580.52446.09/331,80
  MRŮZEK Matouš 2013 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK149.42 4 141.87 0 141.87 0
2.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV150.12 0 150.60 2 150.128.25/5,80
3.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.149.47 4 149.02 4 153.0211.15/7,90
4.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy185.39 0 175.84 0 175.8433.97/23,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.129.53 50 118.29 0 118.29 59
2.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK124.08 2 120.47 0 120.472.18/1,851
3.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK122.94 2 121.27 0 121.272.98/2,547
4.3/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK124.99 2 122.29 0 122.294.00/3,443
5.1/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.68 0 125.00 2 123.685.39/4,639
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn125.98 0 124.54 0 124.546.25/5,335
7.4/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand128.34 0 123.32 2 125.327.03/5,931
8.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.22 2 129.02 4 127.228.93/7,527
9.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand131.39 4 129.22 0 129.2210.93/9,223
10.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha128.57 8 126.31 4 130.3112.02/10,219
11.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand131.96 4 127.52 4 131.5213.23/11,215
12.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV129.67 2 129.37 4 131.6713.38/11,314
13.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.137.51 4 136.10 2 138.1019.81/16,713
14.4/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Ostrava137.72 2 138.49 2 139.7221.43/18,112
15.4/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov140.41 0 141.35 2 140.4122.12/18,711
16.1/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK141.89 0 140.81 2 141.8923.60/20,010
17.6/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava147.07 2 139.41 4 143.4125.12/21,29
18.7/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava146.28 2 144.32 0 144.3226.03/22,08
19.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha146.54 4 142.71 4 146.7128.42/24,07
20.2/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand160.15 4 146.73 0 146.7328.44/24,06
21.5/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa150.08 4 147.46 2 149.4631.17/26,45
22.3/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand150.47 2 156.10 0 152.4734.18/28,94
23.6/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz155.10 2 150.58 2 152.5834.29/29,03
24.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand158.01 2 152.15 6 158.1539.86/33,72
25.5/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand174.26 2 159.52 0 159.5241.23/34,91
26.6/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha162.87 4 162.09 0 162.0943.80/37,00
27.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 164.79 0 164.7946.50/39,30
28.6/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov178.58 4 190.16 6 182.5864.29/54,30
  MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK113.88 2 110.89 2 112.89 141
2.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha114.30 2 113.33 0 113.330.44/0,4137
3.3/DMINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK114.54 6 114.29 0 114.291.40/1,2133
4.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK114.35 0 115.23 0 114.351.46/1,3129
5.4/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK117.48 2 115.06 0 115.062.17/1,9125
6.1/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha115.36 0 117.38 2 115.362.47/2,2121
7.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.20 0 118.49 2 116.203.31/2,9117
8.5/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov113.74 4 117.04 0 117.044.15/3,7113
9.6/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha115.35 2 117.97 4 117.354.46/4,0109
10.2/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov116.13 4 117.69 0 117.694.80/4,3105
11.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK117.03 2 118.41 2 119.036.14/5,4101
12.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.26 2 4.00 999 119.266.37/5,697
13.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.120.67 0 122.02 2 120.677.78/6,993
14.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov122.72 0 121.22 0 121.228.33/7,489
15.3/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV122.09 2 119.58 2 121.588.69/7,785
16.3/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.79 0 119.75 4 121.798.90/7,981
17.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha123.74 0 122.41 0 122.419.52/8,477
18.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.122.49 0 119.46 4 122.499.60/8,573
19. MILLER Jan 1997 2 Turnov120.50 2 121.97 2 122.509.61/8,569
20.5/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn123.87 0 127.16 0 123.8710.98/9,765
21.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz122.67 4 124.13 0 124.1311.24/10,061
22.2/VMDAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK124.46 0 124.94 0 124.4611.57/10,257
23.7/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.122.52 2 130.26 8 124.5211.63/10,353
24.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB124.77 0 125.41 0 124.7711.88/10,549
25.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav126.95 0 125.54 0 125.5412.65/11,245
26. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto122.44 6 127.71 2 128.4415.55/13,841
27.3/VMHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK128.91 0 133.51 2 128.9116.02/14,240
28. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy126.95 2 127.65 2 128.9516.06/14,239
29.4/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha129.00 0 131.96 2 129.0016.11/14,338
30.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.130.58 2 130.43 0 130.4317.54/15,537
31.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha126.89 4 126.75 4 130.7517.86/15,836
32.5/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand137.56 0 131.42 0 131.4218.53/16,435
33.6/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz130.73 6 125.46 6 131.4618.57/16,434
34.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV129.09 4 130.10 2 132.1019.21/17,033
35.7/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice129.46 8 130.31 2 132.3119.42/17,232
36.4/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK133.03 0 132.89 2 133.0320.14/17,831
37.5/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand133.18 2 133.35 0 133.3520.46/18,130
38.8/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand127.70 6 139.11 6 133.7020.81/18,429
39.9/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.132.44 8 129.77 4 133.7720.88/18,528
40.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha137.38 2 134.08 0 134.0821.19/18,827
41.8/DMBURGER Jáchym 2006 USK Pha136.65 10 126.34 8 134.3421.45/19,026
42.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov136.18 0 132.58 2 134.5821.69/19,225
43.3/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec134.92 0 134.82 0 134.8221.93/19,424
44.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí133.43 4 135.82 0 135.8222.93/20,323
45.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.22 0 136.01 0 136.0123.12/20,522
46.10/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov137.33 2 134.60 2 136.6023.71/21,021
47.6/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov141.21 2 137.67 0 137.6724.78/22,020
48.9/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.138.87 6 135.87 2 137.8724.98/22,119
49.5/VSCHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha135.97 2 138.66 2 137.9725.08/22,218
50.6/VSKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK136.15 2 137.99 0 137.9925.10/22,217
51.10/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.118.33 50 137.72 2 139.7226.83/23,816
52.7/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov139.75 0 137.87 2 139.7526.86/23,815
53.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha137.74 14 135.30 6 141.3028.41/25,214
54.12/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK149.06 0 140.48 2 142.4829.59/26,213
55.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha141.24 2 140.29 4 143.2430.35/26,912
56.13/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily147.96 58 143.53 2 145.5332.64/28,911
57.11/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.143.58 2 145.69 2 145.5832.69/29,010
58.12/DMBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.149.35 2 144.23 2 146.2333.34/29,59
59.14/ZSKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava146.60 6 141.14 6 147.1434.25/30,38
60.15/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto148.74 2 134.91 56 150.7437.85/33,57
61.16/ZSKOLMAN Vojtěch   SKŽižkov148.78 2 154.84 2 150.7837.89/33,66
62.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.56 2 151.71 0 151.5638.67/34,35
63.17/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.63 6 154.02 4 151.6338.74/34,34
64.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy161.82 2 152.60 0 152.6039.71/35,23
65.9/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí155.50 2 154.26 0 154.2641.37/36,62
66. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.152.69 58 158.20 0 158.2045.31/40,11
67.18/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha156.93 4 165.64 2 160.9348.04/42,60
68.19/ZSKRÁL Ondřej 2008 USK Pha176.61 6 159.59 8 167.5954.70/48,50
69.8/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov168.76 0 179.19 2 168.7655.87/49,50
70.9/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava178.24 2 166.83 4 170.8357.94/51,30
71.8/VSKAŠPAR Jaroslav   Sláv.HK180.89 0 169.98 4 173.9861.09/54,10
72.10/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand190.50 2 177.21 2 179.2166.32/58,70
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTA Jan 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
  2 USK Pha
USK Pha
123.06 4 120.55 0 120.55 36
2.1/DSJIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip
POLLERT Jáchym, 2004, USK Pha POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
123.74 0 123.39 2 123.743.19/2,632
3.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
125.28 4 125.73 0 125.735.18/4,328
4.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
132.87 2 131.08 0 131.0810.53/8,724
5.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
133.14 4 130.06 2 132.0611.51/9,520
6. MRŮZEK David
MRŮZEK David
2010
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
132.84 2 131.71 4 134.8414.29/11,916
7.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
129.22 6 131.70 10 135.2214.67/12,212
8.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
136.25 2 138.78 0 138.2517.70/14,711
9.3/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
144.77 4 145.26 2 147.2626.71/22,210
10.2/ZSMALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
KK Brand
KK Brand
145.08 4 141.73 8 149.0828.53/23,79
11.2/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
169.45 4 150.06 2 152.0631.51/26,18
12.3/ZSKEPŠTA Martin
VANĚK Daniel
2009
2008
3 KK Brand
KK Brand
160.63 2 154.28 0 154.2833.73/28,07
13.3/VČERMÁK Vlastimil
PISKÁČEK Pavel
1973
1970
3 Štětí
Štětí
155.33 0 151.96 8 155.3334.78/28,96
14.2/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
154.11 8 152.39 4 156.3935.84/29,75
15.4/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
163.54 14 152.48 6 158.4837.93/31,54
16.5/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
155.83 6 153.91 6 159.9139.36/32,73
17. HANUŠ Jakub
SYNEK Přemysl
2007
2007
USK Pha
L.Žatec
155.12 10 158.36 14 165.1244.57/37,02
18.6/ZSHLADÍK Šimon
ŠTOCHL Vojtěch
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
164.52 6 161.73 6 167.7347.18/39,11
19.1/DMSTEHNO Max
SLEZÁK Adam
2010
2006
3 Pardub.
Pardub.
184.12 6 159.29 12 171.2950.74/42,10
20.7/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
174.90 12 167.59 4 171.5951.04/42,30
21.2/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
Ostrava
Ostrava
164.82 10 168.88 16 174.8254.27/45,00
  KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
 
2010
SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.73 0 115.35 0 109.73 150
2.2/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus115.91 2 110.96 0 110.961.23/1,1146
3.3/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice112.30 4 112.92 0 112.923.19/2,9142
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK116.26 0 113.79 0 113.794.06/3,7138
5.1/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha114.16 0 116.16 0 114.164.43/4,0134
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn117.03 2 115.11 0 115.115.38/4,9130
7.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK116.27 0 114.07 2 116.076.34/5,8126
8.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn116.44 0 117.15 0 116.446.71/6,1122
9.2/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky118.18 0 117.23 0 117.237.50/6,8118
10.5/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand118.70 0 118.97 0 118.708.97/8,2114
11.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK115.08 4 120.61 2 119.089.35/8,5110
12.3/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy117.21 2 117.13 2 119.139.40/8,6106
13.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand118.15 4 119.28 0 119.289.55/8,7102
14.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.87 2 119.82 0 119.8210.09/9,298
15.6/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK129.51 6 121.49 2 123.4913.76/12,594
16.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.13 0 124.58 0 124.1314.40/13,190
17.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand121.67 4 123.57 4 125.6715.94/14,586
18.4/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha128.26 0 124.29 2 126.2916.56/15,182
19.5/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.124.54 2 127.41 2 126.5416.81/15,378
20.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha123.85 4 122.91 4 126.9117.18/15,774
21.5/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec130.17 0 127.88 0 127.8818.15/16,570
22.7/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava129.35 4 127.42 2 129.4219.69/17,966
23.4/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava123.66 6 129.14 4 129.6619.93/18,262
24. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.87 0 130.49 0 129.8720.14/18,458
25.1/VPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky132.97 0 130.22 0 130.2220.49/18,754
26.1/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand131.43 2 130.47 0 130.4720.74/18,950
27.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand133.29 4 129.35 2 131.3521.62/19,746
28.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 3+ Sušice137.12 2 131.45 0 131.4521.72/19,845
29.8/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK131.79 2 129.47 2 131.4721.74/19,844
30.3/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha131.66 4 129.55 2 131.5521.82/19,943
31.9/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto130.85 4 129.84 2 131.8422.11/20,142
32.6/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná132.12 2 132.01 0 132.0122.28/20,341
33.5/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa130.21 4 132.14 0 132.1422.41/20,440
34.7/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha132.35 0 137.74 52 132.3522.62/20,639
35.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand134.96 4 132.41 0 132.4122.68/20,738
36.3/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa130.69 2 131.88 2 132.6922.96/20,937
37.10/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.131.04 2 133.13 2 133.0423.31/21,236
38.11/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.134.52 0 133.56 2 134.5224.79/22,635
39.8/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná135.92 0 132.96 2 134.9625.23/23,034
40.5/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand133.13 2 137.06 2 135.1325.40/23,133
41.6/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz139.04 4 133.73 2 135.7326.00/23,732
42.6/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov136.32 0 136.95 2 136.3226.59/24,231
43.9/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov135.10 2 134.64 2 136.6426.91/24,530
44.7/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha136.73 0 134.89 2 136.7327.00/24,629
45.7/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.133.07 4 143.78 4 137.0727.34/24,928
46.12/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 Ostrava135.15 6 131.59 6 137.5927.86/25,427
47.8/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava138.89 6 135.97 2 137.9728.24/25,726
48.10/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa141.36 2 138.33 0 138.3328.60/26,125
49.9/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK134.52 4 134.88 4 138.5228.79/26,224
50.3/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník140.71 0 139.97 0 139.9730.24/27,623
51.11/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov143.24 2 141.47 0 141.4731.74/28,922
52.6/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov142.05 0 142.34 2 142.0532.32/29,521
53.10/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha146.82 8 136.71 8 144.7134.98/31,920
54.13/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha143.00 2 145.63 2 145.0035.27/32,119
55.12/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha147.87 6 143.07 2 145.0735.34/32,218
56.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.148.98 4 145.17 0 145.1735.44/32,317
57.13/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec153.64 2 145.41 2 147.4137.68/34,316
58.14/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha146.13 2 157.38 8 148.1338.40/35,015
59.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec151.70 2 148.99 0 148.9939.26/35,814
60.15/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky147.42 2 152.13 2 149.4239.69/36,213
61.11/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand143.58 8 130.55 52 151.5841.85/38,112
62.12/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand155.96 4 150.11 2 152.1142.38/38,611
63.16/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto149.59 4 161.65 6 153.5943.86/40,010
64.4/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.72 0 155.16 4 153.7243.99/40,19
65.8/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava152.98 2 150.11 50 154.9845.25/41,28
66.5/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója155.49 0 153.47 4 155.4945.76/41,77
67.5/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 Ostrava151.92 4 153.57 54 155.9246.19/42,16
68.17/ZSJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto158.78 4 158.25 0 158.2548.52/44,25
69.13/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha156.64 4 153.51 10 160.6450.91/46,44
70.14/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník160.61 2 159.11 6 162.6152.88/48,23
71.14/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov166.81 4 158.44 10 168.4458.71/53,52
72.7/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.187.76 4 170.85 4 174.8565.12/59,31
73.15/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.176.39 8 172.54 6 178.5468.81/62,70
74.15/ZMŠEJVLOVÁ Kateřina 2010 Rakovník193.20 10 226.84 16 203.2093.47/85,20
75.8/VMZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy258.51 58 211.65 10 221.65111.92/102,00
  HOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁČKOVÁ Iveta 1992 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
127.47 4 129.60 2 131.47 40
2. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
130.60 4 4.00 999 134.603.13/2,40
3.1/DMMOTLOVÁ Andrea
SAIFRTOVÁ Magdaléna
2006
2008
2 KVS HK
KK Brand
137.19 4 134.10 2 136.104.63/3,536
4. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŠILAR Jakub
2005
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.21 2 135.84 6 139.217.74/5,932
5.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
3 Dv.Král.
USK Pha
142.94 2 148.76 6 144.9413.47/10,228
6. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
141.76 6 142.32 6 147.7616.29/12,424
7.3/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
148.19 0 143.36 6 148.1916.72/12,720
8.2/DMHOJDOVÁ Eliška
HOJDOVÁ Markéta
2005
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
152.41 6 140.61 8 148.6117.14/13,016
9.4/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
2 Pardub.
Pardub.
149.67 0 148.32 2 149.6718.20/13,812
10.3/DMVACULOVÁ Lucie
NEKOLNÁ Žofie
2008
2006
2 KK Brand
KK Brand
145.52 6 147.11 6 151.5220.05/15,311
11.1/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
148.18 4 150.93 6 152.1820.71/15,810
12.1/U23KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
 
2003
3 Třebech.
Třebech.
152.15 2 151.71 4 154.1522.68/17,39
13.2/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŽĎÁRSKÁ Laura
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
160.00 16 154.52 0 154.5223.05/17,58
14.1/VSBENHÁK Jiří
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
2 Jablonec
Jablonec
4.00 999 157.93 6 163.9332.46/24,77
15.2/ZSRENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
171.40 6 162.41 2 164.4132.94/25,16
16.1/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
166.07 4 163.04 4 167.0435.57/27,15
17.3/ZSKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
166.20 6 162.81 12 172.2040.73/31,04
18.2/ZMZAŤKOVÁ Eliška
RŮŽIČKA Jan
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
173.95 8 174.80 2 176.8045.33/34,53
19.4/ZSHOLUBOVÁ Nela
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
170.92 6 197.76 6 176.9245.45/34,62
20.2/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
196.89 6 179.73 0 179.7348.26/36,71
21.5/ZSJASANSKÁ Anna
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
171.82 14 173.79 56 185.8254.35/41,30
22.6/ZSPETŘÍČEK Adam
SYNKOVÁ Valentýna
 
2007
L.Žatec
L.Žatec
215.84 62 176.71 16 192.7161.24/46,60
23.3/ZMPOKORNÁ Emílie
MRÁZOVÁ Ema
2010
2009
USK Pha
Boh.Pha
191.05 14 204.21 14 205.0573.58/56,00
24.1/PZHRONOVÁ Ludmila
MACHUTOVÁ Hana
2011
2011
Kralupy
Kralupy
227.36 8 209.34 16 225.3493.87/71,40
Oddíl