Slalom v Třebechovicích

25.09.2021   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KUTEK Michal, 2006, TJ Dukla KUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla103.58 0 101.70 0 101.70
2K1M/2BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha104.20 0 101.97 0 101.97
3K1M/3PANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.54 0 105.27 0 104.54
4K1M/4BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.105.22 0 107.76 2 105.22
5K1M/5BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm106.76 0 106.67 2 106.76
6K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.106.88 0 106.35 2 106.88
7K1M/7PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa109.89 0 108.55 0 108.55
8K1M/8POLÍVKA Radek   Sláv.HK111.85 0 109.55 0 109.55
9K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.73 0 115.35 0 109.73
10K1M/9SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec111.32 0 109.92 0 109.92
11K1M/10NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.114.61 2 110.61 0 110.61
12K1M/11UHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand111.44 0 110.72 0 110.72
13K1W/2TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus115.91 2 110.96 0 110.96
14K1M/12VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand111.01 0 109.51 2 111.01
15K1M/13HAUCK Marek 2007 2 KVS HK114.08 2 111.06 0 111.06
16K1M/14MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav110.60 6 111.22 0 111.22
17K1M/15ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.54 0 112.02 0 112.02
18C1M/1HEGER Jonáš 2006 2 KVS HK113.88 2 110.89 2 112.89
19K1W/3GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice112.30 4 112.92 0 112.92
20K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz113.10 0 113.77 0 113.10
21K1M/17HANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha113.16 0 117.90 2 113.16
22C1M/2VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha114.30 2 113.33 0 113.33
23K1M/18STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.17 4 111.49 2 113.49
24K1M/19DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK113.95 0 113.61 0 113.61
25K1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK116.26 0 113.79 0 113.79
26K1M/20MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.114.07 0 4.00 999 114.07
27K1M/21BERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.114.10 0 114.73 0 114.10
28K1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha114.16 0 116.16 0 114.16
29K1M/22VIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště112.27 2 112.59 10 114.27
30C1M/3INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK114.54 6 114.29 0 114.29
31C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK114.35 0 115.23 0 114.35
32K1M/23PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha114.68 2 114.50 0 114.50
33K1M/24LEGUTKO Josef   3+ L.Žatec122.47 2 114.79 0 114.79
34K1M/25VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava114.88 0 114.67 2 114.88
35K1M/26KULHÁNEK Jan   Jablonec117.36 2 115.02 0 115.02
36C1M/5DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK117.48 2 115.06 0 115.06
37K1W/6HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn117.03 2 115.11 0 115.11
38K1M/27PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.115.13 0 115.70 2 115.13
39K1M/28MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.120.24 0 115.25 0 115.25
40C1M/6POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha115.36 0 117.38 2 115.36
41K1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK116.27 0 114.07 2 116.07
42C1M/7VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.20 0 118.49 2 116.20
43K1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn116.44 0 117.15 0 116.44
44K1M/29PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha123.37 2 116.58 0 116.58
45K1M/30PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB120.25 6 116.75 0 116.75
46C1M/8BEIER Alva 2005 2 Trutnov113.74 4 117.04 0 117.04
47K1M/31HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz115.72 2 115.06 2 117.06
48K1W/9KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky118.18 0 117.23 0 117.23
49C1M/9JIRAS Filip 2005 2 USK Pha115.35 2 117.97 4 117.35
50K1M/32SYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec117.44 0 124.22 0 117.44
51K1M/33MAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov120.67 4 117.60 0 117.60
52C1M/10BEIER Matouš 2004 2 Trutnov116.13 4 117.69 0 117.69
53K1M/34HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 115.76 2 117.76
54K1M/35ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.119.71 0 117.95 0 117.95
55K1M/36VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily121.43 2 115.98 2 117.98
56K1M/36KÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava116.55 54 115.98 2 117.98
57K1M/38JANČAR Filip 1976 2 USK Pha118.11 0 115.58 4 118.11
58K1M/39KVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto127.70 4 116.16 2 118.16
59K1M/40MALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand118.26 0 120.77 4 118.26
60C1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.129.53 50 118.29 0 118.29
61K1M/41JANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha116.37 2 117.40 2 118.37
62K1M/42ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.15 2 118.42 0 118.42
63K1W/10NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand118.70 0 118.97 0 118.70
64C1M/11INDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK117.03 2 118.41 2 119.03
65K1M/43HYNEK Pavel 2003 3+ Semily123.60 0 119.08 0 119.08
66K1W/11SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK115.08 4 120.61 2 119.08
67K1M/44ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha119.13 0 119.58 0 119.13
68K1W/12MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy117.21 2 117.13 2 119.13
69C1M/12BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.26 2 4.00 999 119.26
70K1W/13VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand118.15 4 119.28 0 119.28
71K1M/45ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak120.08 0 117.77 2 119.77
72K1M/46HADRABA Martin 2005 3+ Frol115.81 4 124.63 6 119.81
73K1W/14BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.87 2 119.82 0 119.82
74K1M/47AMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava118.00 2 121.04 2 120.00
75K1M/48KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.123.34 8 118.10 2 120.10
76K1M/49NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand127.58 0 120.11 0 120.11
77K1M/50PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha118.62 4 118.14 2 120.14
78K1M/51MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy126.92 0 118.40 2 120.40
79C1W/2KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK124.08 2 120.47 0 120.47
80C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
  2 USK Pha
USK Pha
123.06 4 120.55 0 120.55
81C1M/13TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.120.67 0 122.02 2 120.67
82K1M/52PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha120.79 0 119.44 2 120.79
83K1M/53SLAVÍK Daniel 2006 3+ Semily130.86 8 120.85 0 120.85
84K1M/54JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.123.36 4 118.89 2 120.89
85K1M/55KRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha121.22 0 123.60 4 121.22
86C1M/14MILLER Jan 1968 2 Turnov122.72 0 121.22 0 121.22
87K1M/56KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.64 0 121.24 0 121.24
88C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK122.94 2 121.27 0 121.27
89C1M/15KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV122.09 2 119.58 2 121.58
90K1M/57SAJDL František 1970 3+ L.Žatec121.63 0 4.00 999 121.63
91K1M/58VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha121.65 0 120.45 2 121.65
92K1M/59FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice113.82 50 119.79 2 121.79
93C1M/16MÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.79 0 119.75 4 121.79
94K1M/60DVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha123.62 0 122.09 0 122.09
95C1W/4MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK124.99 2 122.29 0 122.29
96C1M/17ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha123.74 0 122.41 0 122.41
97C1M/18VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.122.49 0 119.46 4 122.49
98C1M/19MILLER Jan 1997 2 Turnov120.50 2 121.97 2 122.50
99K1M/61HANUŠ Jiří   3 Třebech.120.58 2 122.86 52 122.58
100K1M/62SEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná123.35 4 123.24 0 123.24
101K1M/63VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice125.98 2 121.44 2 123.44
102K1W/15MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK129.51 6 121.49 2 123.49
103C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.68 0 125.00 2 123.68
104C2M/2JIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip
POLLERT Jáchym, 2004, USK Pha POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
123.74 0 123.39 2 123.74
105C1M/20HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn123.87 0 127.16 0 123.87
106K1M/64ŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak120.13 4 121.94 2 123.94
107K1M/65ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak120.00 4 127.38 2 124.00
108K1M/66SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto128.26 6 124.10 0 124.10
109C1M/21PANZER Martin 2007 2 Loko Plz122.67 4 124.13 0 124.13
110K1W/16KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.13 0 124.58 0 124.13
111K1M/67KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.124.30 0 124.85 0 124.30
112C1M/22DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK124.46 0 124.94 0 124.46
113C1M/23SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.122.52 2 130.26 8 124.52
114C1W/6HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn125.98 0 124.54 0 124.54
115K1M/68NOVOTNÝ Štěpán 2006 3+ Semily129.00 8 124.71 0 124.71
116C1M/24PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB124.77 0 125.41 0 124.77
117K1M/69KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.124.90 0 122.66 4 124.90
118K1M/69SAMEK Petr 2008 3+ Třebech.120.90 4 127.11 2 124.90
119K1M/71ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa125.18 0 126.23 6 125.18
120C1W/7NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand128.34 0 123.32 2 125.32
121K1M/72POKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha127.14 6 125.38 0 125.38
122K1M/73ADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.121.48 4 119.34 52 125.48
123C1M/25VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav126.95 0 125.54 0 125.54
124K1M/74SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.123.93 2 123.59 2 125.59
125K1W/17SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand121.67 4 123.57 4 125.67
126C2M/3TATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
125.28 4 125.73 0 125.73
127K1M/75KRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha123.81 2 122.26 8 125.81
128K1M/76JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha123.91 2 4.00 999 125.91
129K1M/77FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.33 2 125.99 0 125.99
130K1W/18VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha128.26 0 124.29 2 126.29
131K1W/19ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.124.54 2 127.41 2 126.54
132K1M/78HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.122.84 4 124.33 4 126.84
133K1W/20JIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha123.85 4 122.91 4 126.91
134K1M/79ZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto133.83 6 127.19 0 127.19
135C1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.22 2 129.02 4 127.22
136K1M/80OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.129.39 2 127.28 0 127.28
137K1M/81SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky125.35 2 125.80 2 127.35
138K1M/82PELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha125.63 2 125.90 2 127.63
139K1M/83TRDLIČKA David   Kotva B.128.79 4 125.64 2 127.64
140K1M/83KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.133.50 4 125.64 2 127.64
141K1M/85PETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec129.42 6 125.81 2 127.81
142K1W/21PETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec130.17 0 127.88 0 127.88
143K1M/86POLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha132.97 10 125.92 2 127.92
144K1M/87KÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava128.55 0 127.96 0 127.96
145C1M/26ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto122.44 6 127.71 2 128.44
146K1M/88JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.131.70 0 128.73 0 128.73
147C1M/27HAUCK Marek 1977 3+ KVS HK128.91 0 133.51 2 128.91
148K1M/89PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK126.94 2 127.65 4 128.94
149C1M/28VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy126.95 2 127.65 2 128.95
150K1M/90BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa131.25 2 128.97 0 128.97
151C1M/29JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha129.00 0 131.96 2 129.00
152K1M/91BEK Matyáš 2006 3 Týniště127.10 2 126.19 6 129.10
153C1W/9SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand131.39 4 129.22 0 129.22
154K1M/92HLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha128.20 4 129.34 0 129.34
155K1W/22SRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava129.35 4 127.42 2 129.42
156K1W/23KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava123.66 6 129.14 4 129.66
157K1W/24VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.87 0 130.49 0 129.87
158K1W/25PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky132.97 0 130.22 0 130.22
159K1M/93KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.130.30 0 131.44 0 130.30
160C1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha128.57 8 126.31 4 130.31
161C1M/30RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.130.58 2 130.43 0 130.43
162K1W/26PÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand131.43 2 130.47 0 130.47
163K1M/94VANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand132.36 0 130.66 0 130.66
164K1M/95PODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója132.72 2 130.74 0 130.74
165C1M/31PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha126.89 4 126.75 4 130.75
166K1M/96JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.132.65 0 128.94 2 130.94
167K1M/97KEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand131.04 0 131.15 6 131.04
168C2M/4BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
132.87 2 131.08 0 131.08
169K1W/27VENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand133.29 4 129.35 2 131.35
170C1M/32MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand137.56 0 131.42 0 131.42
171K1W/28GALUŠKOVÁ Anna 1970 3+ Sušice137.12 2 131.45 0 131.45
172C1M/33HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz130.73 6 125.46 6 131.46
173K1W/29ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK131.79 2 129.47 2 131.47
174C2X/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
127.47 4 129.60 2 131.47
175K1M/98PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.131.52 0 124.44 52 131.52
176C1W/11VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand131.96 4 127.52 4 131.52
177K1W/30ADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha131.66 4 129.55 2 131.55
178C1W/12KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV129.67 2 129.37 4 131.67
179K1W/31ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto130.85 4 129.84 2 131.84
180K1M/99CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol125.96 6 132.58 2 131.96
181K1W/32JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná132.12 2 132.01 0 132.01
182C2M/5JINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
133.14 4 130.06 2 132.06
183C1M/34KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV129.09 4 130.10 2 132.10
184K1W/33HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa130.21 4 132.14 0 132.14
185C1M/35FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice129.46 8 130.31 2 132.31
186K1M/100BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec139.87 2 132.34 0 132.34
187K1W/34KOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha132.35 0 137.74 52 132.35
188K1M/101JAVŮREK Jan   Třebech.136.72 8 132.39 0 132.39
189K1W/35VACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand134.96 4 132.41 0 132.41
190K1W/36BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa130.69 2 131.88 2 132.69
191C1M/36VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK133.03 0 132.89 2 133.03
192K1W/37HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.131.04 2 133.13 2 133.04
193C1M/37NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand133.18 2 133.35 0 133.35
194K1M/102RENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha131.18 8 129.68 4 133.68
195C1M/38UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand127.70 6 139.11 6 133.70
196C1M/39RUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.132.44 8 129.77 4 133.77
197K1M/103KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand132.89 10 127.99 6 133.99
198K1M/104ŠTEFAN Marek 1974 Frol130.02 4 125.39 50 134.02
199C1M/40DVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha137.38 2 134.08 0 134.08
200C1M/41BURGER Jáchym 2006 USK Pha136.65 10 126.34 8 134.34
201PWK/1ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha132.43 2 134.68 2 134.43
202K1W/38ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.134.52 0 133.56 2 134.52
203C1M/42HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov136.18 0 132.58 2 134.58
204C2X/2MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
130.60 4 4.00 999 134.60
205C1M/43BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec134.92 0 134.82 0 134.82
206C2M/6MRŮZEK David
MRŮZEK David
2010
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
132.84 2 131.71 4 134.84
207K1M/105HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha135.69 4 132.85 2 134.85
208K1W/39JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná135.92 0 132.96 2 134.96
209K1W/40VATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand133.13 2 137.06 2 135.13
210K1M/106SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz133.20 2 137.89 8 135.20
211C2M/7NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
129.22 6 131.70 10 135.22
212K1M/107VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto139.88 2 135.51 0 135.51
213K1M/108BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec140.61 0 135.59 0 135.59
214K1M/109KULHÁNEK Josef   3 Jablonec140.33 0 135.62 0 135.62
215K1W/41SLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz139.04 4 133.73 2 135.73
216C1M/44ČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí133.43 4 135.82 0 135.82
217K1M/110VLNAS Ota 2010 3 USK Pha131.08 6 129.99 6 135.99
218C1M/45FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.22 0 136.01 0 136.01
219C2X/3MOTLOVÁ Andrea
SAIFRTOVÁ Magdaléna
2006
2008
2 KVS HK
KK Brand
137.19 4 134.10 2 136.10
220K1M/111KOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha136.18 0 141.68 0 136.18
221K1W/42MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov136.32 0 136.95 2 136.32
222C1M/46STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov137.33 2 134.60 2 136.60
223K1W/43BEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov135.10 2 134.64 2 136.64
224K1W/44PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha136.73 0 134.89 2 136.73
225K1W/45BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.133.07 4 143.78 4 137.07
226K1M/112KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.135.15 2 136.29 2 137.15
227K1M/113ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník137.17 0 137.43 0 137.17
228K1M/114PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily136.67 2 131.34 6 137.34
229K1M/115KRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha137.79 6 133.37 4 137.37
230K1M/116KUTÍLEK Ondřej 2005 3 Benátky133.54 4 135.55 2 137.54
231K1W/46SRPOVÁ Lada 2006 2 Ostrava135.15 6 131.59 6 137.59
232K1M/117ZUNA Vilém 2007 3 Semily143.55 58 135.66 2 137.66
233C1M/47KOLMAN Filip   3 SKŽižkov141.21 2 137.67 0 137.67
234C1M/48ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.138.87 6 135.87 2 137.87
235C1M/49CHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha135.97 2 138.66 2 137.97
236K1W/47MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava138.89 6 135.97 2 137.97
237C1M/50KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK136.15 2 137.99 0 137.99
238C1W/13BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.137.51 4 136.10 2 138.10
239C2M/8INDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
136.25 2 138.78 0 138.25
240K1W/48BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa141.36 2 138.33 0 138.33
241K1W/49DAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK134.52 4 134.88 4 138.52
242K1M/118ZUNA Jáchym 2010 3 Semily140.34 6 136.65 2 138.65
243PWK/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.81 2 139.76 2 138.81
244C2X/4ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŠILAR Jakub
2005
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.21 2 135.84 6 139.21
245K1M/119RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand136.54 4 137.43 2 139.43
246C1W/14KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Ostrava137.72 2 138.49 2 139.72
247C1M/51ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.118.33 50 137.72 2 139.72
248C1M/52ŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov139.75 0 137.87 2 139.75
249K1M/120VENIGER Jiří   3 Vys.Mýto4.00 999 139.87 0 139.87
250K1W/50ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník140.71 0 139.97 0 139.97
251K1M/121PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.142.99 2 138.06 2 140.06
252PWK/3SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.138.11 2 139.17 6 140.11
253K1M/122ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky145.60 6 140.13 0 140.13
254K1M/123ŠIŠKA Jakub 2005 3 Rakovník161.75 12 134.24 6 140.24
255K1M/124BAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa149.63 56 140.30 0 140.30
256C1W/15BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov140.41 0 141.35 2 140.41
257K1M/125KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto136.65 4 137.88 6 140.65
258K1M/126ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.135.14 6 128.17 54 141.14
259K1M/127VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto136.22 52 137.23 4 141.23
260C1M/53HANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha137.74 14 135.30 6 141.30
261K1W/51VIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov143.24 2 141.47 0 141.47
262K1M/128ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha140.26 4 139.57 2 141.57
263K1M/129ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand144.55 8 141.67 0 141.67
264PWC/1INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK149.42 4 141.87 0 141.87
265C1W/16DAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK141.89 0 140.81 2 141.89
266K1W/52MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov142.05 0 142.34 2 142.05
267PWK/4KOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha145.87 4 138.29 4 142.29
268C1M/54HAUCK Marek 2007 3 KVS HK149.06 0 140.48 2 142.48
269C1M/55HLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha141.24 2 140.29 4 143.24
270K1M/130FOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand148.32 0 139.32 4 143.32
271PWK/5VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.89 6 143.39 0 143.39
272C1W/17SRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava147.07 2 139.41 4 143.41
273K1M/131MRŮZEK David 2010 3 KK Brand143.51 0 144.71 2 143.51
274K1M/132PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.131.48 54 134.31 10 144.31
275C1W/18SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava146.28 2 144.32 0 144.32
276K1M/133JAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov148.15 0 144.67 0 144.67
277K1W/53MRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha146.82 8 136.71 8 144.71
278C2X/5ZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
3 Dv.Král.
USK Pha
142.94 2 148.76 6 144.94
279K1W/54JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha143.00 2 145.63 2 145.00
280K1W/55JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha147.87 6 143.07 2 145.07
281K1M/134POKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov141.17 4 144.11 54 145.17
282K1W/56KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.148.98 4 145.17 0 145.17
283C1M/56ZUNA Vilém 2007 3 Semily147.96 58 143.53 2 145.53
284PWK/6BURGER Jonatan 2011 USK Pha157.77 6 143.57 2 145.57
285C1M/57HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.143.58 2 145.69 2 145.58
286PWK/7KUDĚJ Jan 2011 Trutnov147.42 8 145.77 0 145.77
287K1M/135DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha147.28 0 146.09 0 146.09
288C1M/58BERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.149.35 2 144.23 2 146.23
289C1W/19JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha146.54 4 142.71 4 146.71
290C1W/20PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand160.15 4 146.73 0 146.73
291C1M/59KÁPKA Kryštof 2007 Ostrava146.60 6 141.14 6 147.14
292C2M/9ZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
144.77 4 145.26 2 147.26
293K1W/57SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec153.64 2 145.41 2 147.41
294C2X/6MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
141.76 6 142.32 6 147.76
295K1W/58FIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha146.13 2 157.38 8 148.13
296PWK/8MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy155.86 4 148.18 0 148.18
297C2X/7MERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
148.19 0 143.36 6 148.19
298C2X/8HOJDOVÁ Eliška
HOJDOVÁ Markéta
2005
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
152.41 6 140.61 8 148.61
299K1M/136PORTYCH Matyáš 2008 Trutnov163.78 4 146.77 2 148.77
300K1M/137LEV Ondřej 2008 3 Trutnov147.77 10 146.94 2 148.94
301PWK/9MERENUS Jan 2012 Č.Lípa143.65 6 142.95 6 148.95
302K1W/59SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec151.70 2 148.99 0 148.99
303C2M/10MALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
KK Brand
KK Brand
145.08 4 141.73 8 149.08
304PWK/10PECHAČ Vavřinec   USK Pha151.36 0 147.18 2 149.18
305K1W/60ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky147.42 2 152.13 2 149.42
306C1W/21HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa150.08 4 147.46 2 149.46
307C2X/9OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
2 Pardub.
Pardub.
149.67 0 148.32 2 149.67
308PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV150.12 0 150.60 2 150.12
309C1M/60KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto148.74 2 134.91 56 150.74
310C1M/61KOLMAN Vojtěch   SKŽižkov148.78 2 154.84 2 150.78
311C2X/10VACULOVÁ Lucie
NEKOLNÁ Žofie
2008
2006
2 KK Brand
KK Brand
145.52 6 147.11 6 151.52
312C1M/62MÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.56 2 151.71 0 151.56
313K1W/61ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand143.58 8 130.55 52 151.58
314C1M/63SAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.63 6 154.02 4 151.63
315PWK/11ADAMEC Jáchym 2011 Kralupy157.82 4 145.84 6 151.84
316K1M/138KRÁL Jakub   3 USK Pha145.62 8 145.93 6 151.93
317C2M/11ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
169.45 4 150.06 2 152.06
318K1W/62MALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand155.96 4 150.11 2 152.11
319PWK/12INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK153.66 6 152.12 0 152.12
320C2X/11JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
148.18 4 150.93 6 152.18
321C1W/22VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand150.47 2 156.10 0 152.47
322C1W/23SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz155.10 2 150.58 2 152.58
323C1M/64KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy161.82 2 152.60 0 152.60
324K1M/139STEHNO Max 2010 Pardub.144.99 8 147.22 6 152.99
325PWC/3SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.149.47 4 149.02 4 153.02
326K1W/63HOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto149.59 4 161.65 6 153.59
327K1W/64MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.72 0 155.16 4 153.72
328PWK/13PODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha154.69 0 149.74 4 153.74
329PWK/14KRÁL Vít 2012 USK Pha148.11 6 147.95 6 153.95
330C2X/12KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
 
2003
3 Třebech.
Třebech.
152.15 2 151.71 4 154.15
331C1M/65PISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí155.50 2 154.26 0 154.26
332C2M/12KEPŠTA Martin
VANĚK Daniel
2009
2008
3 KK Brand
KK Brand
160.63 2 154.28 0 154.28
333K1M/140HADRABA Michal 1976 3 Frol159.19 10 154.43 0 154.43
334C2X/13KOBLÍŽEK Daniel
ŽĎÁRSKÁ Laura
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
160.00 16 154.52 0 154.52
335K1W/65PEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava152.98 2 150.11 50 154.98
336PWK/15BECK Hynek 2012 L.Žatec151.11 4 156.90 4 155.11
337PWK/16JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand153.24 6 151.26 4 155.26
338C2M/13ČERMÁK Vlastimil
PISKÁČEK Pavel
1973
1970
3 Štětí
Štětí
155.33 0 151.96 8 155.33
339K1M/141KOLMAN Vít 2010 SKŽižkov157.10 2 151.43 4 155.43
340K1W/66PODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója155.49 0 153.47 4 155.49
341PWK/17KOMIŠ Jan 2011 Loko Plz155.71 0 165.04 8 155.71
342K1M/142POLÍVKA Karel   3 Sláv.HK156.70 2 155.87 0 155.87
343K1W/67KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 Ostrava151.92 4 153.57 54 155.92
344C2M/14FOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
154.11 8 152.39 4 156.39
345K1M/143JAROLÍMEK David 2009 3 Turnov156.92 2 156.59 0 156.59
346PWK/18MRŮZEK Šimon 2011 Semily153.23 4 152.78 4 156.78
347PWK/19HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy154.92 2 152.12 6 156.92
348K1M/144VYBULKA Jan 1969 3 Kralupy158.49 4 155.92 2 157.92
349C1W/24VACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand158.01 2 152.15 6 158.15
350C1M/66ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.152.69 58 158.20 0 158.20
351K1W/68JASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto158.78 4 158.25 0 158.25
352C2M/15ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
163.54 14 152.48 6 158.48
353PWK/20MICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava152.72 6 4.00 999 158.72
354K1M/145BOŘEK Michal 1968 Trutnov153.32 6 160.71 2 159.32
355C1W/25VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand174.26 2 159.52 0 159.52
356K1M/146PETRŮ Vojtěch   Trutnov165.80 62 151.72 8 159.72
357C2M/16KRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
155.83 6 153.91 6 159.91
358K1M/147ŠTEFAN Tomáš 2009 Frol152.61 8 161.43 10 160.61
359K1W/69POKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha156.64 4 153.51 10 160.64
360PWK/21MILYAN Štěpán 2012 L.Žatec160.69 8 156.65 4 160.65
361K1M/148ŠTĚRBA Václav   Rakovník158.60 12 156.70 4 160.70
362K1M/149JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto166.16 54 158.93 2 160.93
363C1M/67ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha156.93 4 165.64 2 160.93
364C1W/26JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha162.87 4 162.09 0 162.09
365K1W/70VANČOVÁ Linda 2009 Rakovník160.61 2 159.11 6 162.61
366K1M/150VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto161.85 2 172.05 52 163.85
367C2X/14BENHÁK Jiří
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
2 Jablonec
Jablonec
4.00 999 157.93 6 163.93
368C2X/15RENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
171.40 6 162.41 2 164.41
369C1W/27MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 164.79 0 164.79
370C2M/17HANUŠ Jakub
SYNEK Přemysl
2007
2007
USK Pha
L.Žatec
155.12 10 158.36 14 165.12
371K1M/151BÖNSCH Pavel 2008 Dv.Král.164.85 2 166.71 4 166.85
372C2X/16VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
166.07 4 163.04 4 167.04
373K1M/152LACINA Jakub 2003 2 Semily4.00 999 111.29 56 167.29
374C1M/68KRÁL Ondřej 2008 USK Pha176.61 6 159.59 8 167.59
375C2M/18HLADÍK Šimon
ŠTOCHL Vojtěch
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
164.52 6 161.73 6 167.73
376K1W/71LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov166.81 4 158.44 10 168.44
377C1M/69KOLMAN Vít 2010 SKŽižkov168.76 0 179.19 2 168.76
378C1M/70KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava178.24 2 166.83 4 170.83
379C2M/19STEHNO Max
SLEZÁK Adam
2010
2006
3 Pardub.
Pardub.
184.12 6 159.29 12 171.29
380K1M/153JAROLÍMEK Otto 1991 Turnov165.40 6 174.20 0 171.40
381C2M/20PAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
174.90 12 167.59 4 171.59
382C2X/17KOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
166.20 6 162.81 12 172.20
383K1M/154MATĚJEC Ondřej   Trutnov173.78 8 162.31 10 172.31
384K1M/155VÍDEŇSKÝ Antonín 2008 Dv.Král.164.93 8 167.15 8 172.93
385C1M/71KAŠPAR Jaroslav   Sláv.HK180.89 0 169.98 4 173.98
386PWK/22MRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand239.22 12 174.23 0 174.23
387K1M/156LANG Sebastián 2008 Vys.Mýto194.89 2 172.65 2 174.65
388C2M/21AMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
Ostrava
Ostrava
164.82 10 168.88 16 174.82
389K1W/72KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.187.76 4 170.85 4 174.85
390K1M/157VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto168.48 54 175.02 0 175.02
391K1M/158KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky167.75 8 175.75 4 175.75
392PWC/4VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy185.39 0 175.84 0 175.84
393C2X/18ZAŤKOVÁ Eliška
RŮŽIČKA Jan
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
173.95 8 174.80 2 176.80
394C2X/19HOLUBOVÁ Nela
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
170.92 6 197.76 6 176.92
395K1M/159KOCUM Šimon 2008 Ot.Strak179.36 0 174.94 2 176.94
396PWK/23TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.204.81 8 174.19 4 178.19
397K1W/73ZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.176.39 8 172.54 6 178.54
398C1M/72FOLTÍN Radim 2010 KK Brand190.50 2 177.21 2 179.21
399C2X/20JAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
196.89 6 179.73 0 179.73
400PWK/24DRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec183.01 12 174.90 6 180.90
401PWK/25VYBULKA Matěj 2012 Kralupy174.03 8 178.05 4 182.03
402C1W/28MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov178.58 4 190.16 6 182.58
403C2X/21JASANSKÁ Anna
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
171.82 14 173.79 56 185.82
404K1M/160ČERMÁK Daniel 2008 Štětí184.52 2 198.57 4 186.52
405K1M/161HOVORKA Dominik   Pardub.181.84 8 172.52 62 189.84
406PWK/26ŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy201.56 4 184.38 6 190.38
407PWK/27ŠKOP Josef 2011 Ot.Strak184.42 6 191.48 18 190.42
408PWK/28KOLMAN Jakub   SKŽižkov208.87 4 187.70 4 191.70
409C2X/22PETŘÍČEK Adam
SYNKOVÁ Valentýna
 
2007
L.Žatec
L.Žatec
215.84 62 176.71 16 192.71
410PWK/29PORTYCH Ondřej 2011 Trutnov184.26 12 198.36 8 196.26
411K1W/74ŠEJVLOVÁ Kateřina 2010 Rakovník193.20 10 226.84 16 203.20
412C2X/23POKORNÁ Emílie
MRÁZOVÁ Ema
2010
2009
USK Pha
Boh.Pha
191.05 14 204.21 14 205.05
413K1M/162OUTRATA Jan   Pardub.233.88 70 205.08 0 205.08
414PWK/30JANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto192.02 14 276.87 18 206.02
415PWK/31ZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy186.62 22 184.66 60 208.62
416PWK/32ŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand232.45 8 207.77 4 211.77
417PWK/33HRONOVÁ Hana 2013 Kralupy234.95 10 207.18 6 213.18
418K1M/163KOMÁREK Michal 2010 Pardub.212.13 8 179.47 106 220.13
419K1W/75ZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy258.51 58 211.65 10 221.65
420C2X/24HRONOVÁ Ludmila
MACHUTOVÁ Hana
2011
2011
Kralupy
Kralupy
227.36 8 209.34 16 225.34
421K1M/164VAVŘÍN Jan 2007 Pardub.223.65 14 4.00 999 237.65
422PWK/34KETTNER Jiří 2013 Č.Lípa244.31 60 228.71 14 242.71
423PWK/35MAREK Vojtěch 2013 Trutnov240.72 72 224.86 18 242.86
424PWK/36VYHNÁNEK Jiří   Tech.Pha233.79 12 243.79 14 245.79
425PWK/37HYŠPLEROVÁ Antonie   Štětí1.00 999 268.52 312 580.52
Oddíl

Historie procházení