Vysokomýtský sjezd

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSALAJ František 2004 1 Litovel08:20,40 40
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto08:23,403.00/0,632
3.1/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel08:27,907.50/1,524
4.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.08:30,309.90/2,020
5.2/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.08:31,2010.80/2,216
6.3/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov08:35,3014.90/3,012
7.4/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.08:57,0036.60/7,38
8.5/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel09:00,2039.80/8,07
9.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:03,9043.50/8,76
10.2/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.09:32,0071.60/14,35
11.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.09:43,2082.80/16,54
12.4/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel09:45,8085.40/17,13
13.6/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.10:04,00103.60/20,72
14.5/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel10:13,10112.70/22,51
15.6/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.11:46,40206.00/41,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto08:29,70 9
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.08:46,0016.30/3,25
3.1/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.09:31,7062.00/12,24
4.2/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.10:14,90105.20/20,63
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.11:35,00185.30/36,42
6.2/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov11:42,00192.30/37,71
7.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov11:44,50194.80/38,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště07:39,10 61
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto08:01,2022.10/4,853
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:05,0025.90/5,645
4. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto08:11,6032.50/7,141
5.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště08:12,4033.30/7,337
6.1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště08:28,1049.00/10,733
7.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily08:32,1053.00/11,529
8.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.08:37,8058.70/12,825
9.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily08:38,6059.50/13,021
10.3/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto08:41,1062.00/13,520
11.2/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.08:43,1064.00/13,919
12.3/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.08:46,0066.90/14,618
13.4/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto08:53,3074.20/16,217
14.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto08:56,2077.10/16,816
15.5/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto09:35,70116.60/25,415
16.5/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov09:43,10124.00/27,014
17.6/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto09:52,90133.80/29,113
18.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.09:54,10135.00/29,412
19.7/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto09:59,10140.00/30,511
20.8/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel10:04,30145.20/31,610
21.9/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.10:06,40147.30/32,19
22.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov10:07,30148.20/32,38
23.1/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily10:08,30149.20/32,57
24.6/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto10:15,10156.00/34,06
25.10/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.10:27,10168.00/36,65
26.2/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.10:29,50170.40/37,14
27.11/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.10:42,30183.20/39,93
28.7/DMBAŽANT Jan 2005 3 Pardub.10:52,30193.20/42,12
29.2/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel11:12,80213.70/46,51
30.3/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.11:14,60215.50/46,90
31.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.11:23,90224.80/49,00
32.8/DMPROTIVÁNEK Jan   3 Litovel11:25,80226.70/49,40
33.3/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov11:33,70234.60/51,10
34.4/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.11:56,20257.10/56,00
35.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto14:37,50418.40/91,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.09:24,30 0
Oddíl

Historie procházení