Vysokomýtský sjezd

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště07:39,10
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto08:01,20
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:05,00
4K1M/4KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto08:11,60
5K1M/5VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště08:12,40
6C1M/1SALAJ František 2004 1 Litovel08:20,40
7C1M/2ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto08:23,40
8C1M/3ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel08:27,90
9K1M/6BEK Matyáš 2006 3 Týniště08:28,10
10K1W/1ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto08:29,70
11C1M/4RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.08:30,30
12C1M/5VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.08:31,20
13K1M/7NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily08:32,10
14C1M/6BEIER Alva 2005 3 Trutnov08:35,30
15K1M/8OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.08:37,80
16K1M/9SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily08:38,60
17K1M/10VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto08:41,10
18K1M/11NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.08:43,10
19K1W/2ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.08:46,00
20K1M/12JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.08:46,00
21K1M/13ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto08:53,30
22K1M/14SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto08:56,20
23C1M/7ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.08:57,00
24C1M/8PAPULA Jan 2005 3 Litovel09:00,20
25C1M/9KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:03,90
26C1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.09:24,30
27K1W/3ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.09:31,70
28C1M/10RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.09:32,00
29K1M/15SEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto09:35,70
30K1M/16STOLÍN Adam 2005 Trutnov09:43,10
31C1M/11PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.09:43,20
32C1M/12STRATIL Filip 2006 3 Litovel09:45,80
33K1M/17VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto09:52,90
34K1M/18KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.09:54,10
35K1M/19KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto09:59,10
36C1M/13ČERNÍK Jan 2005 Pardub.10:04,00
37K1M/20TRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel10:04,30
38K1M/21KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.10:06,40
39K1M/22JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov10:07,30
40K1M/23HYNEK Pavel 2003 3 Semily10:08,30
41C1M/14ČAMEK David 2006 3 Litovel10:13,10
42K1W/4VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.10:14,90
43K1M/24SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto10:15,10
44K1M/25ŠRÁMEK David 2007 Pardub.10:27,10
45K1M/26LUSTIG Šimon 2003 Pardub.10:29,50
46K1M/27SLEZÁK Adam 2006 Pardub.10:42,30
47K1M/28BAŽANT Jan 2005 3 Pardub.10:52,30
48K1M/29ČAMEK Petr 2009 Litovel11:12,80
49K1M/30LUSTIG Josef 2003 Pardub.11:14,60
50K1M/31PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.11:23,90
51K1M/32PROTIVÁNEK Jan   3 Litovel11:25,80
52K1M/33LEV Ondřej 2008 Trutnov11:33,70
53K1W/5KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.11:35,00
54K1W/6LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov11:42,00
55K1W/7MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov11:44,50
56C1M/15BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.11:46,40
57K1M/34KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.11:56,20
58K1M/35VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto14:37,50
Oddíl

Historie procházení