Vysokomýtský slalom

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily133.20 2 130.70 2 132.70 0
2.2/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno134.50 2 133.70 4 136.503.80/2,90
3.3/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno148.70 2 148.50 6 150.7018.00/13,60
4.4/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto152.40 2 152.30 4 154.4021.70/16,40
5.5/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov166.20 14 166.70 12 178.7046.00/34,70
6.1/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno192.00 0 239.60 4 192.0059.30/44,70
7.2/PZZELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov216.10 20 197.70 14 211.7079.00/59,50
8.3/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.244.10 10 278.60 66 254.10121.40/91,50
9.4/PZZKUTÁ Lucie 2011 Litovel262.90 6 217.60 58 268.90136.20/102,60
10.6/PZMFLORIÁN Michal 2011 Trutnov191.50 216 195.20 122 317.20184.50/139,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.124.50 4 122.30 0 122.30 4
2.2/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka, 2005, KK Brno MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno123.00 2 123.70 2 125.002.70/2,23
3.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto128.80 2 126.50 0 126.504.20/3,42
4. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.138.90 0 146.00 0 138.9016.60/13,61
5.1/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha151.30 6 153.10 8 157.3035.00/28,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.104.00 0 103.80 2 104.00 35
2. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto105.10 0 107.40 4 105.101.10/1,131
3.1/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.106.20 2 105.80 0 105.801.80/1,727
4.2/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov106.50 0 107.70 0 106.502.50/2,423
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.107.30 0 105.50 2 107.303.30/3,219
6.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc110.50 4 109.00 0 109.005.00/4,818
7.3/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.110.70 0 109.40 0 109.405.40/5,217
8.1/DSLACINA Jakub 2003 3+ Semily110.00 8 108.20 2 110.206.20/6,016
9.2/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel110.70 2 113.70 0 112.708.70/8,415
10.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.113.80 0 113.90 0 113.809.80/9,414
11. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto117.40 2 115.60 0 115.6011.60/11,213
12.4/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel116.70 4 115.70 2 117.7013.70/13,212
13.5/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel116.20 2 121.00 4 118.2014.20/13,711
14. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto116.90 6 118.80 0 118.8014.80/14,210
15.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.122.00 0 122.60 2 122.0018.00/17,39
16.6/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno127.70 2 124.70 0 124.7020.70/19,98
17.1/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.127.60 4 123.50 2 125.5021.50/20,77
18.3/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha128.20 0 127.20 2 128.2024.20/23,36
19.7/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.130.00 6 130.40 4 134.4030.40/29,25
20.8/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno134.80 6 135.00 0 135.0031.00/29,84
21.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto135.50 8 137.00 12 143.5039.50/38,03
22.9/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto148.50 4 145.00 2 147.0043.00/41,32
23.3/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto157.30 2 149.80 0 149.8045.80/44,01
24.4/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.149.80 6 151.00 0 151.0047.00/45,20
25.5/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto158.00 2 154.90 0 154.9050.90/48,90
26.6/ZSZUNA Vilém 2007 Semily166.10 6 170.90 4 172.1068.10/65,50
27.10/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto198.40 4 189.60 4 193.6089.60/86,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
114.00 0 115.70 0 114.00 10
2.1/VZÁRUBA Martin
OUTRATA Jindřich
1974
1970
2 Dv.Král.
Pardub.
117.90 0 117.80 4 117.903.90/3,46
3. SUCHÁNEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
1993
2000
Vys.Mýto
Týniště
117.80 2 118.80 2 119.805.80/5,15
4.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
127.30 8 123.60 6 129.6015.60/13,74
5.1/VMKUTLVAŠR Pavel
KUTLVAŠR Petr
1977
1977
Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.50 2 132.40 6 137.5023.50/20,63
6.2/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
142.70 10 133.70 4 137.7023.70/20,82
7.1/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
Pardub.
Pardub.
148.80 6 151.10 8 154.8040.80/35,81
8. KUTÝ Tomáš
KUTÝ Lukáš
1979
2014
Litovel
Litovel
175.70 4 170.90 2 172.9058.90/51,70
9.2/ZSKOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
177.30 4 169.30 6 175.3061.30/53,80
10.3/ZSSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
Vys.Mýto
Týniště
167.70 16 162.30 20 182.3068.30/59,90
11.4/ZSKVAPIL Ondřej
SEDLÁK Václav
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
165.00 66 162.80 72 231.00117.00/102,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.60 0 111.50 0 108.60 21
2.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.111.10 0 109.90 2 111.102.50/2,317
3.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto111.90 0 113.10 0 111.903.30/3,016
4.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.116.40 2 113.30 2 115.306.70/6,215
5.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno121.60 2 122.60 0 122.6014.00/12,914
6.3/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.10 2 124.80 0 124.1015.50/14,313
7.1/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.131.30 2 127.80 0 127.8019.20/17,712
8.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.70 6 136.50 4 133.7025.10/23,111
9.2/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha138.90 0 134.60 2 136.6028.00/25,810
10.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov137.20 2 137.60 0 137.6029.00/26,79
11.5/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha140.50 4 139.80 0 139.8031.20/28,78
12.2/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.141.70 4 139.90 0 139.9031.30/28,87
13.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.00 56 157.80 0 157.8049.20/45,36
14.3/ZSVAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel163.30 2 159.50 0 159.5050.90/46,95
15.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov167.50 2 163.20 4 167.2058.60/54,04
16.2/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov160.10 8 181.90 4 168.1059.50/54,83
17.4/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov180.20 10 164.40 4 168.4059.80/55,12
18.3/ZMSALAJOVÁ Alžběta 2009 Litovel187.20 58 176.20 0 176.2067.60/62,21
19.4/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž175.30 6 181.30 6 181.3072.70/66,90
20.5/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto185.90 2 185.30 0 185.3076.70/70,60
21.5/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž204.20 12 205.20 12 216.20107.60/99,10
22.6/ZMZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov229.20 18 228.70 12 240.70132.10/121,60
23.6/DMHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.213.10 62 211.20 64 275.10166.50/153,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily96.20 0 92.10 4 96.10 94
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto98.30 0 98.20 0 98.202.10/2,290
3.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.20 0 102.80 6 103.207.10/7,486
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.00 54 103.70 0 103.707.60/7,982
5. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto104.30 2 101.80 2 103.807.70/8,078
6.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.00 2 104.20 0 104.208.10/8,474
7.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.30 2 104.50 0 104.508.40/8,770
8.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.102.50 4 103.10 2 105.109.00/9,466
8.3/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno106.70 0 105.10 0 105.109.00/9,462
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště103.20 2 104.00 2 105.209.10/9,558
11.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov106.20 0 104.80 2 106.2010.10/10,554
12.2/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto109.40 2 106.70 0 106.7010.60/11,050
13.4/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.20 4 106.90 0 106.9010.80/11,246
14.2/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.30 2 107.20 0 107.2011.10/11,642
15.2/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily110.50 0 105.30 2 107.3011.20/11,741
16.5/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno107.10 4 107.50 0 107.5011.40/11,940
16.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.109.20 6 107.50 0 107.5011.40/11,939
18. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto109.10 0 107.90 0 107.9011.80/12,338
19.1/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.40 4 108.50 0 108.5012.40/12,937
20.2/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž111.40 0 110.00 0 110.0013.90/14,536
21.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště104.80 6 104.10 6 110.1014.00/14,635
22.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily109.00 2 110.40 0 110.4014.30/14,934
23.7/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto112.10 0 114.60 2 112.1016.00/16,633
24.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště117.90 2 114.10 0 114.1018.00/18,732
24.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov110.10 4 108.30 100 114.1018.00/18,731
26.4/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.117.40 8 115.40 0 115.4019.30/20,130
27.8/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha111.70 4 113.50 2 115.5019.40/20,229
27.5/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto112.00 6 113.50 2 115.5019.40/20,228
29.9/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno113.60 2 109.60 6 115.6019.50/20,327
29.10/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov112.10 10 113.60 2 115.6019.50/20,326
31.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.120.70 0 115.70 0 115.7019.60/20,425
31.4/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto113.70 2 117.00 4 115.7019.60/20,424
33. PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.116.18 4 113.60 4 117.6021.50/22,423
34.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto118.80 4 119.50 0 119.5023.40/24,322
35.6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.117.80 2 118.80 6 119.8023.70/24,721
36.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.124.30 4 121.10 0 121.1025.00/26,020
37.11/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.119.10 4 118.20 4 122.2026.10/27,219
38.7/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel118.20 6 123.20 6 124.2028.10/29,218
39.8/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily135.60 4 123.80 2 125.8029.70/30,917
40.9/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel123.20 4 129.30 2 127.2031.10/32,416
41.10/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel130.90 6 128.70 0 128.7032.60/33,915
42.11/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.128.60 2 132.80 0 130.6034.50/35,914
43.12/DMTRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.130.70 0 129.50 2 130.7034.60/36,013
44.12/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto127.30 4 129.50 2 131.3035.20/36,612
45.2/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.131.40 0 130.00 6 131.4035.30/36,711
46.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK132.10 0 134.30 0 132.1036.00/37,510
47.4/VPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí133.40 2 129.50 4 133.5037.40/38,99
47.5/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.50 0 133.50 0 133.5037.40/38,98
49.13/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto126.30 10 128.50 8 136.3040.20/41,87
50.14/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.144.10 6 137.20 0 137.2041.10/42,86
51.15/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily138.10 54 137.70 4 141.7045.60/47,55
52.16/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto138.20 4 129.90 52 142.2046.10/48,04
53.3/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel143.00 6 144.30 0 144.3048.20/50,23
53.13/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto144.30 0 153.60 4 144.3048.20/50,22
55.4/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel159.00 16 147.80 0 147.8051.70/53,81
56.14/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.143.10 100 148.00 2 150.0053.90/56,10
57.15/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno144.10 6 152.70 10 150.1054.00/56,20
58.5/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov147.10 6 149.80 6 153.1057.00/59,30
59.3/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.149.30 6 152.90 6 155.3059.20/61,60
60.17/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.179.50 2 147.40 8 155.4059.30/61,70
61.4/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.155.70 4 148.70 8 156.7060.60/63,10
62. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.10 8 156.80 0 156.8060.70/63,20
63.16/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel166.20 8 151.90 8 159.9063.80/66,40
64.6/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto166.80 10 163.20 10 173.2077.10/80,20
65.18/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno1.00 999 179.50 4 183.5087.40/90,90
66.7/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov230.20 10 234.70 68 240.20144.10/149,90
67.19/ZSPISKÁČEK Tomáš 2007 Štětí261.70 104 251.90 8 259.90163.80/170,40
68.5/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.232.70 114 194.70 170 346.70250.60/260,80

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
130.80 2 133.20 2 132.80 16
2. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
132.20 2 133.60 0 133.600.80/0,612
3. ŠILAR Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1987
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.10 8 130.60 6 136.103.30/2,58
4.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
141.40 2 137.20 0 137.204.40/3,37
5.2/DMBUNDOVÁ Simona
ŠŤASTNÝ Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
137.30 12 136.40 4 140.407.60/5,76
6. HOLUBOVÁ Nela
SUCHÁNEK Daniel
2007
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
141.10 4 142.50 4 145.1012.30/9,35
7.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
143.30 12 139.90 8 147.9015.10/11,44
8. KREJZA Filip
NOVÁKOVÁ Andrea
1989
1986
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
178.40 6 151.70 0 151.7018.90/14,23
9.2/VMJANDÍKOVÁ Martina
TATÍČEK Miroslav
1983
1985
3 Pardub.
Pardub.
156.50 6 147.00 6 153.0020.20/15,22
10.3/DMHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
145.80 12 151.50 4 155.5022.70/17,11
11.1/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
Turnov
Turnov
169.10 4 160.80 0 160.8028.00/21,10
Oddíl

Historie procházení