World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja

03.08.2019-04.08.2019   USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
ředitel: Lukáš Přinda   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:        

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PRSKAVEC Jiri 1993 MT Univerzitní sportovní klub Pra79.24 0 88.91 0 88.91 -
2.2/TUNKA Ondrej 1990 MT Univerzitní sportovní klub Pra81.09 0 90.72 0 90.721.81/2,0-
3.3/PRINDIS Vit 1989 MT Univerzitní sportovní klub Pra80.17 0 92.12 2 94.125.21/5,9-
4.4/RENIA Benjamin 1990 FRA80.90 0 93.84 4 97.848.93/10,0-
5.5/CVIKL Ondrej 1992 1 Univerzitní sportovní klub Pra80.68 0 94.15 4 98.159.24/10,4-
6.6/HALCIN Martin 1991 SVK83.14 0 94.25 4 98.259.34/10,5-
7.7/PRIGENT Yves 1993 KC Rennes84.60 2 95.24 4 99.2410.33/11,6-
8.8/BURGI Quentin 1992 Selestat81.58 4 91.29 54 145.2956.38/63,4-
9.1/U23CREPEAU Hugo 1999 FRA84.55 50 98.20 52 150.261.29/68,9-
10.9/HENGST Stefan 1994 GER79.83 0 94.29 150 244.29155.38/174,8-
10.2/U23JACON Benjamin 1996 FRA85.70 2 83.25 0 83.25 -
11.10/VASINA Jiri 1994 1 Univerzitní sportovní klub Pra83.88 0 83.28 0 83.28 -
11.3/U23DELAHAYE Vincent 2000 FRA84.35 0 94.51 2 96.517.60/8,5-
12.11/MUNSCH Manuel 1995 SUI83.75 0 95.00 2 978.09/9,1-
12.4/U23GHISETTI Davide 1999 IVREA CANOA CLUB84.89 6 83.45 0 83.45 -
13.12/BUCHTEL Michal 1986 1 Univerzitní sportovní klub Pra84.76 2 83.70 0 83.70 -
13.5/U23DURAND Thomas 1998 FRA82.47 0 93.17 4 97.178.26/9,3-
14.13/SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO CELJE81.79 50 81.91 2 83.91 -
14.14/MALEK Andrej 1995 DU LM82.78 0 95.27 2 97.278.36/9,4-
15.6/U23MADORE Mathurin 1996 Paris, FRA81.96 0 95.37 2 97.378.46/9,5-
15.7/U23VIANELLO Marco 1997 Canoa club verona, ITA84.06 2 83.94 0 83.94 -
16.15/HILGERT Lubos 1986 1 DUKLA Brandýs82.39 0 93.55 4 97.558.64/9,7-
16.8/U23REGNIER Hugo 2000 FRA84.36 2 84.04 0 84.04 -
17.16/DOUGOUD Martin 1991 SUI80.18 0 93.82 4 97.828.91/10,0-
17.9/U23BREMER Tim 2000 GER86.57 0 84.09 0 84.09 -
18.17/BOURLIAUD Pierre 1985 FRA84.22 0 84.22 0 84.22 -
18.10/U23ZIMA Tomas 2000 Loko Trutnov81.98 0 94.15 4 98.159.24/10,4-
19.11/U23GRIGAR Jakub 1997 SVK82.27 4 94.19 4 98.199.28/10,4-
19.12/U23ROCHER Sami 1997 CD2286.86 0 84.23 0 84.23 -
20.18/BIAZIZZO Mathieu 1991 GESN82.58 0 96.55 2 98.559.64/10,8-
20.13/U23MARX Dimitri 1998 SUI85.71 52 84.27 0 84.27 -
21.14/U23BOLG Leo 1996 KSA, GER84.37 0 96.62 2 98.629.71/10,9-
21.15/U23CAIL Olivier 1996 FRA87.63 10 84.40 0 84.40 -
22.1/DSMUTO Yusuke 2001 Canoe Club Mitake84.42 0 84.49 0 84.49 -
22.2/DSKREJCI Jakub 2002 1 DUKLA Brandýs81.31 0 93.65 6 99.6510.74/12,1-
23.3/DSPERREAU Noe 2002 FRA87.40 0 84.53 0 84.53 -
23.16/U23SAUSSEREAU Pierre Louis 1999 FRA81.74 0 96.36 4 100.3611.45/12,9-
24.17/U23SOUDI Mathis 1999 MAR83.11 4 96.45 4 100.4511.54/13,0-
24.18/U23BERTOIA Loic 1998 CK Saint Maurice de Gourdans86.68 0 84.58 0 84.58 -
25.19/U23STAHL Lukas 1999 GER85.11 0 84.59 0 84.59 -
25.20/U23BARTA Jan 2000 1 Univerzitní sportovní klub Pra83.28 0 96.83 4 100.8311.92/13,4-
26.19/OHRSTROM Isak 1990 SWE81.03 0 97.09 4 101.0912.18/13,7-
26.4/DSVUITTON Leo 2001 FRA84.87 4 82.88 2 84.88 -
27.20/SMOLEN Michal 1993 USA82.03 0 95.81 6 101.8112.90/14,5-
27.5/DSROELLER Tillmann 2001 GER88.12 0 84.94 0 84.94 -
28.21/HOLMER Erik 1995 SWE86.40 0 85.08 0 85.08 -
28.21/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 DUKLA Brandýs82.05 0 98.05 4 102.0513.14/14,8-
29.22/TSVIET Igor 1991 UKR81.96 0 99.04 4 103.0414.13/15,9-
29.22/U23MIZZI Arthur 2000 FRA90.79 0 85.15 0 85.15 -
30.23/DE DIONIGI Christian 1992 Canoa Club Milano83.94 4 83.17 2 85.17 -
30.23/U23ZIZALA Josef 1999 1 Univerzitní sportovní klub Pra83.47 0 97.29 6 103.2914.38/16,2-
31.24/U23GONSENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš86.78 0 83.18 2 85.18 -
31.25/U23HEGGE Noah 1999 KSA, GER82.36 0 97.78 6 103.7814.87/16,7-
32.24/MARTIN Gerome 1994 SUI85.40 0 85.20 0 85.20 -
32.25/POPE Benjamin 1994 AUS83.18 0 98.74 6 104.7415.83/17,8-
32.26/U23EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing, GBR85.00 50 85.20 0 85.20 -
33.27/U23KUDER MARUSIC Vid 1996 SLO83.82 0 106.07 2 108.0719.16/21,5-
34.26/HRADILEK Vavrinec 1987 1 Univerzitní sportovní klub Pra80.05 50 94.07 52 146.0757.16/64,3-
34.1/DMBURAN Ilja 2003 Bratislava88.05 50 85.30 0 85.30 -
35.27/DAILLE Etienne 1989 FRA82.09 0 94.71 52 146.7157.80/65,0-
35.28/U23ZEMAN Vojtech 2000 2+ Univerzitní sportovní klub Pra85.36 2 85.44 0 85.44 -
36.29/U23JAKSE Zan 1996 KKK Tacen81.80 4 95.48 54 149.4860.57/68,1-
36.6/DSBARZON Tommaso 2001 ITA87.45 4 85.81 0 85.81 -
37.30/U23CORNUT-CHAUVINC Paul 1998 FRA86.10 2 98.86 52 150.8661.95/69,7-
37.31/U23GIUDICELLI Pierre 1998 FRA84.98 0 86.09 0 86.09 -
38.28/WERRO Lukas 1991 SUI81.90 0 95.86 58 153.8664.95/73,1-
38.7/DSBLASCIK Matej 2002 KTK LM94.01 4 86.48 0 86.48 -
39.29/POTOCNY Marcel 1985 SVK85.11 0 0.00 0 85.11 -
39.32/U23HENE Simon 1999 FRA83.54 0 100.80 104 204.8115.89/130,3-
39.8/DSMESMOUDI Adrien 2002 FRA88.27 104 86.70 0 86.70 -
40.33/U23PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV, FRA82.92 0 96.83 110 206.83117.92/132,6-
40.2/DMLOCNIKAR Jan 2003 KKK NIVO CELJE89.07 0 86.85 0 86.85 -
41.9/DSROUCA Samuel 2002 2+ TJ Šumperk z.s.85.59 0 85.08 2 87.08 -
42.34/U23ROUSEK Tomas 1997 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s85.97 2 87.13 0 87.13 -
43.3/DMMRAZEK Jakub 2004 2+ KK Opava87.60 0 87.56 0 87.56 -
44.10/DSBUSSON Florian 2001 FRA88.35 0 85.69 2 87.69 -
45.35/U23TICHY Stepan 2000 Val.Mez.90.49 0 88.05 0 88.05 -
45.36/U23ROMANO Marco 2000 Canoa Club Brescia87.20 0 86.05 2 88.05 -
47.11/DSTOMINC Lan 2002 KKK NIVO CELJE88.64 0 86.26 2 88.26 -
48.30/HEGGE Samuel 1994 Kanu Schwaben85.60 0 86.30 2 88.30 -
49.12/DSSTAFFEN Matus 2002 ŽKV-Žilina, SVK84.28 0 85.04 4 89.040.13/0,1-
50.13/DSGALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava87.74 2 87.30 0 89.300.39/0,4-
51.14/DSBEZELJAK Rok 2002 Kajak klub Soške Elektrarne91.58 2 89.50 0 89.500.59/0,7-
52.15/DSLOUVEAU Alex 2001 FRA87.70 6 90.09 0 90.091.18/1,3-
53.16/DSDERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava88.88 0 88.10 2 90.101.19/1,3-
54.37/U23PETRIK Matous 1997 2+ Univerzitní sportovní klub Pra86.49 0 86.43 4 90.431.52/1,7-
55.17/DSLANDREAU Cedric 2002 FRA89.86 0 86.72 4 90.721.81/2,0-
56.4/DMCAIL Cyprien 2003 FRA90.37 4 88.85 4 90.851.94/2,2-
57.38/U23SARRAMEA Luc 1999 FRA86.43 4 86.87 4 90.871.96/2,2-
58.5/DMSTANKO Filip 2004 KTK LM94.60 8 90.91 0 90.912.00/2,2-
59.18/DSGROCOCK James 2002 GBR94.33 2 91.08 0 91.082.17/2,4-
60.39/U23DIETZ Joshua 2000 Team RLP91.38 52 89.13 2 91.132.22/2,5-
61.19/DSMONTALTO Joshua 2001 AUS90.79 54 89.15 2 91.152.24/2,5-
62.20/DSVEVERKA Lukas 2002 2+ SK VS Karbo Benátky89.58 4 89.19 2 91.192.28/2,6-
63.21/DSVERNON Reilly 2002 GBR92.39 56 89.27 2 91.272.36/2,7-
64.6/DMLEAVER Sam 2004 GBR90.03 2 87.49 4 91.492.58/2,9-
65.22/DSHARTL Vinzenz 2001 AKV, GER93.07 6 91.69 0 91.692.78/3,1-
66.40/U23GJOSHI Lorand 2000 ITA88.45 0 87.79 4 91.792.88/3,2-
67.31/CHMATAL Petr 1990 2+ Univerzitní sportovní klub Pra87.43 0 87.82 4 91.822.91/3,3-
68.32/GRADY Callan 1995 AUS93.10 2 89.86 2 91.862.95/3,3-
69.7/DMLERUSSE Raphael 2003 FRA92.61 2 91.88 0 91.882.97/3,3-
70.23/DSBRATT Frej 2002 SWE94.11 2 92.07 0 92.073.16/3,6-
71.8/DMESTANGUET Lukas 2004 FRA93.03 52 90.29 2 92.293.38/3,8-
72.24/DSFRENCL Josef 2002 2 Univerzitní sportovní klub Pra91.11 4 92.45 0 92.453.54/4,0-
73.25/DSPETROVAJ Matus 2002 Bratislava91.09 6 90.51 2 92.513.60/4,0-
74.41/U23FRIZLEN Jarl 2000 SUI95.57 2 90.52 2 92.523.61/4,1-
75.26/DSKUPLIN Julius 2002 GER LKV Sa-An.93.79 0 92.84 0 92.843.93/4,4-
76.33/SAEKI Yutaro 1994 JPN91.48 0 88.92 54 92.924.01/4,5-
77.42/U23STANOVSKY Samuel 1998 LAT93.10 0 92.95 0 92.954.04/4,5-
78.9/DMMAROLT Aljaz 2003 SLO106.78 0 93.47 0 93.474.56/5,1-
79.27/DSLIDSTROEM Yann 2002 SWE91.03 12 91.60 2 93.604.69/5,3-
80.10/DMGAJSEK Urban 2003 SLO90.75 2 90.04 4 94.045.13/5,8-
81.28/DSPROCHAZKA Josef 2002 2 DUKLA Brandýs91.36 6 86.66 8 94.665.75/6,5-
82.1/VMFORMELLA Christian 1982 GER94.57 2 93.59 2 95.596.68/7,5-
83.29/DSSCHWARZ Julian 2002 GER LKV Sa-An.100.03 2 95.97 0 95.977.06/7,9-
84.30/DSBAKO David 2002 Slovensko94.12 4 94.16 2 96.167.25/8,2-
85.31/DSGOBERT Paul 2002 FRA95.99 100 92.17 4 96.177.26/8,2-
86.11/DMTAYLOR Daniel 2003 GBR99.78 58 94.20 2 96.207.29/8,2-
87.12/DMMAYER Thomas 2003 GBR95.07 54 94.21 2 96.217.30/8,2-
88.32/DSLINDBERG Arvid 2002 SWE101.47 54 96.28 0 96.287.37/8,3-
89.33/DSBRANSKI Jacek 2002 POL93.26 2 92.32 4 96.327.41/8,3-
90.13/DMMACUS Ondrej 2004 ŽKV-Žilina, SVK92.56 2 92.39 4 96.397.48/8,4-
91.14/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Otava Strakonice95.62 10 94.45 2 96.457.54/8,5-
92.15/DMKUDRNA Josef 2004 2 DUKLA Brandýs96.91 4 92.93 4 96.938.02/9,0-
93.34/DSAIXNER Lucas 2002 AUT97.27 8 97.30 0 97.308.39/9,4-
94.16/DMVANEK Matej 2004 2 VS Tábor93.32 0 97.35 0 97.358.44/9,5-
95.35/DSMERRIFIELD Harvey 2001 GBR97.89 0 91.49 6 97.498.58/9,7-
96.43/U23KLOS Michael 1997 AKV Augsburg99.82 56 94.97 4 98.9710.06/11,3-
97.17/DMKEVANE Luke 2004 GBR98.88 6 97.28 2 99.2810.37/11,7-
98.18/DMDAVY Maxence 2004 FRA101.81 4 97.38 2 99.3810.47/11,8-
99.19/DMDERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava95.73 2 93.43 6 99.4310.52/11,8-
100.20/DMDERAME Max 2003 FRA94.01 2 95.67 4 99.6710.76/12,1-
101.21/DMDELEMOTTE Baptiste 2003 FRA93.66 6 96.62 6 100.6211.71/13,2-
102.44/U23DE MARE Koen 1997 NED106.34 54 98.73 2 100.7311.82/13,3-
103.36/DSHARRIS Taylor 2001 NZL98.58 4 96.87 4 100.8711.96/13,5-
104.45/U23BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr, GER97.81 54 97.29 4 101.2912.38/13,9-
105.37/DSSTEULER Benjamin 2001 AKV, GER101.71 2 99.38 2 101.3812.47/14,0-
106.22/DMHROMEK Matus 2004 SVK101.96 4 97.17 6 103.1714.26/16,0-
107.46/U23BROWN Jake 2000 GBR84.96 6 99.61 4 103.6114.70/16,5-
108.23/DMGALUSKA Zdenek 2004 2 Klub vodních sportů Sušice z.s108.84 52 100.73 4 104.7315.82/17,8-
109.24/DMVIDOU Matt 2003 FRA105.53 60 103.71 6 107.7118.80/21,1-
110.34/KOLTOVICH Andrei 1985 BLR102.97 2 103.40 8 111.4022.49/25,3-
111.25/DMSMITH Philip 2004 GBR105.04 2 110.97 4 114.9726.06/29,3-
112.26/DMWU Chun-Chieh 2004 TPE125.20 212 118.67 8 126.6737.76/42,5-
113.27/DMDIESKA Marek 2004 ŽKV Žilina108.43 2 129.16 4 133.1644.25/49,8-
114.47/U23POHANKA Vit 2000 1 Kanoistický klub Klatovy z.s.84.68 0 84.35 50 134.3545.44/51,1-
116.35/BAUDOIN Nicolas 1994 FRA87.39 2 84.95 50 134.9546.04/51,8-
117.38/DSTAKIGUCHI Masaya 2001 JPN89.72 6 86.03 50 136.0347.12/53,0-
118.48/U23QUEFFELEC Loan 2000 FRA88.16 50 86.77 50 136.7747.86/53,8-
119.49/U23CIZMAN Luka 1997 KKK Tacen86.57 2 86.68 52 138.6849.77/56,0-
120.50/U23MOSS Samuel 1997 GBR88.48 0 86.30 54 140.3051.39/57,8-
121.51/U23STANOVSKY Martin 1996 088.61 54 88.60 52 140.6051.69/58,1-
122.52/U23KORINEK Vilem 1999 2+ Univerzitní sportovní klub Pra88.42 0 89.06 52 141.0652.15/58,7-
123.39/DSGREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavvent94.00 56 87.20 54 141.2052.29/58,8-
124.40/DSSVEJD Jakub 2001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s91.03 2 89.40 54 141.4052.49/59,0-
125.41/DSSAITO Kosuke 2001 JPN92.26 6 87.44 54 141.4452.53/59,1-
126.42/DSBOZIC Stefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne88.85 50 90.07 52 142.0753.16/59,8-
127.28/DMDANDONNEAU Yon 2004 FRA94.48 0 93.85 50 143.8554.94/61,8-
128.43/DSMRAZ Peter 2002 SVK89.80 52 91.70 56 147.7058.79/66,1-
129.53/U23WUETHRICH Adrian 2000 SUI89.78 0 93.91 54 147.9159.00/66,4-
130.29/DMMERRIFIELD Thomas 2004 GBR96.28 54 94.87 54 148.8759.96/67,4-
131.30/DMVENC Stepan 2004 2 DUKLA Brandýs96.41 0 99.80 50 149.8060.89/68,5-
132.31/DMTURNER Karel 2004 2 Klub vodních sportů Sušice z.s98.80 8 98.23 52 150.2361.32/69,0-
133.32/DMBENNINI Gino 2003 FRA88.14 2 98.61 52 150.6161.70/69,4-
134.44/DSBOHATY Karel 2001 2 DUKLA Brandýs90.39 2 96.59 56 152.5963.68/71,6-
135.45/DSSAAL Stepan 2001 2 Delfín Jablonec108.52 58 99.44 56 153.4464.53/72,6-
136.33/DMHUGHES Ryan 2003 AUS114.79 6 101.49 52 153.4964.58/72,6-
137.46/DSYAKIMOVICH Yahor 2002 BLR183.20 10 150.35 6 156.3567.44/75,9-
138.34/DMGREGORELLI Carlo 2003 ITA125.00 104 105.10 54 159.1070.19/78,9-
139.35/DMSVEJD Jan 2004 2 Klub vodních sportů Sušice z.s116.70 2 113.90 52 165.9076.99/86,6-
140.47/DSFERNIE Robert 2001 GBR88.35 2 86.46 102 188.4699.55/112,0-
141.54/U23STANOVSKY Jakub 1997 085.28 0 83.72 106 189.72100.81/113,4-
142.36/DMHUGHES Ky 2004 AUS125.17 110 133.27 60 193.27104.36/117,4-
143.55/U23BERNARD Simone 2000 ITA91.69 8 89.31 104 193.31104.40/117,4-
144.48/DSSARRAMEA Marc 2001 FRA92.68 2 94.84 100 194.84105.93/119,1-
145.56/U23STRAUSS Thomas 1998 AKV, GER83.75 2 87.77 154 241.77152.86/171,9-
146.57/U23NEVIN Alexander 2000 AUS100.85 204 95.62 252 347.62258.71/291,0-
  MASLANAK Tomas 1990 1 DUKLA Brandýs0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sącz, POL0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MIKO Radoslav 1998 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TANAKA Yuuki 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  REUTIMANN Matthias 1999 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RIGHETTI Noe 2002 ITA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ANDEREGG Noe 2002 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HUBER Noah 2002 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WIDMER Calvin 2002 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATTI Livio 2004 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CAIL Hippolyte 1998 FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PANICO Tommaso 2002 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MEYER Laurel 2003 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CUTTS Lorenzo 2000 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HANK Kenneth 2000 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROYLE Luc 2003 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/LAFONT Marie-Zelia 1987 FRA90.97 2 99.38 0 99.38 -
2.2/JONES Luuka 1988 NZL87.71 0 104.65 0 104.655.27/5,3-
3.3/VALIKOVA Barbora 1994 MT DUKLA Brandýs93.24 2 103.80 4 107.88.42/8,5-
4.1/U23PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA92.52 2 103.91 4 107.918.53/8,6-
5.2/U23FABER Anna 1996 GER93.07 0 106.42 2 108.429.04/9,1-
6.1/DSGALUSKOVA Antonie 2001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s92.84 2 106.63 2 108.639.25/9,3-
7.3/U23HILGERTOVA Amalie 1997 1 Univerzitní sportovní klub Pra88.35 2 104.94 4 108.949.56/9,6-
8.4/GALUSKOVA Karolina 1995 1 Univerzitní sportovní klub Pra92.65 0 106.02 4 110.0210.64/10,7-
9.4/U23MINTALOVA Eliska 1999 TSM Žilina89.02 4 105.53 8 113.5314.15/14,2-
10.5/KUDEJOVA Katerina 1990 MT Univerzitní sportovní klub Pra90.96 0 106.16 8 114.1614.78/14,9-
11.5/U23JONES Selina 1997 GER93.07 2 109.10 2 111.111.72/11,8-
11.1/DMVUITTON Emma 2003 FRA98.53 6 97.57 0 97.57 -
12.6/BAUDU Lucie 1993 FRA92.90 0 107.70 4 111.712.32/12,4-
12.6/U23PRIGENT Romane 1999 CUPPEV, FRA95.99 0 95.87 2 97.87 -
13.7/KOLENC Berenice 1992 2 Klub vodních sportů Sušice z.s91.30 4 106.51 6 112.5113.13/13,2-
13.7/U23JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing, GBR97.83 2 96.25 2 98.25 -
14.8/US Viktoriia 1993 UKR92.40 0 107.07 6 113.0713.69/13,8-
14.8/U23MEHLHORN Stella 1999 LKV Sachsen-Anhalt97.20 2 98.53 0 98.53 -
15.9/MAXEINER Fee 1990 GER98.53 4 98.58 0 98.58 -
15.9/U23ECKHARDT Kate 1997 AUS93.54 0 107.83 6 113.8314.45/14,5-
16.2/DSBEKOVA Katerina 2002 1 DUKLA Brandýs92.38 2 110.08 4 114.0814.70/14,8-
16.3/DSNEUGEBAUEROVA Anna Marie 2002 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky97.50 0 94.65 4 98.65 -
17.10/U23HASSOVA Michaela 1998 SVK95.11 2 95.29 4 99.29 -
17.4/DSKARLIKOVA Barbora 2002 2+ DUKLA Brandýs96.43 0 108.24 6 114.2414.86/15,0-
18.10/GUIET Pauline 1990 Francie91.48 2 107.09 8 115.0915.71/15,8-
18.11/U23FAGERLUND Amanda 1998 Sweden, SWE96.47 2 97.48 2 99.480.10/0,1-
19.11/WEGMAN Martina 1989 NZL91.85 2 108.78 10 118.7819.40/19,5-
19.12/U23OGILVIE Rebecca 1999 GBR98.00 4 97.51 2 99.510.13/0,1-
20.12/MASLEN Amber 1993 Scottish Canoe Association93.37 0 113.26 8 121.2621.88/22,0-
20.13/U23WILLIAMS Courtney 1997 Kiwis99.13 52 98.35 2 100.350.97/1,0-
21.14/U23FISEROVA Tereza 1998 2 Klub vodních sportů Sušice z.s91.88 0 118.76 12 130.7631.38/31,6-
21.15/U23HANKE Franziska 2000 AKV, GER99.27 2 98.81 2 100.811.43/1,4-
22.13/HUVELIN Flora 1995 Paris103.08 4 101.22 0 101.221.84/1,9-
22.5/DSGOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER95.92 0 125.36 8 133.3633.98/34,2-
23.16/U23OTTEN Maartje 1996 NED106.19 4 100.35 2 102.352.97/3,0-
23.1/VKALISKA Elena 1972 SVK94.88 0 109.72 52 161.7262.34/62,7-
24.14/POESCHEL Cindy 1989 GER95.65 0 97.81 6 103.814.43/4,5-
24.17/U23SATKOVA Martina 1998 2 Klub vodních sportů Sušice z.s96.34 0 113.04 50 163.0463.66/64,1-
25.18/U23HUG Angele 2000 FRA98.89 4 114.70 54 168.769.32/69,8-
25.6/DSLACROIX Carla 2001 FRA113.03 2 104.38 0 104.385.00/5,0-
26.15/BOUZIDI Carole 1985 FRA96.46 0 102.69 2 104.695.31/5,3-
26.7/DSNESNIDALOVA Lucie 2002 1 TJ Loko Žatec93.56 0 116.94 54 170.9471.56/72,0-
27.16/TROMPETER Caroline 1994 GER95.44 0 117.10 58 175.175.72/76,2-
27.8/DSSZILLAT Maren 2001 GER104.12 2 101.10 4 105.105.72/5,8-
28.19/U23DUSKOVA Katerina 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra94.19 2 115.59 108 223.59124.21/125,0-
28.9/DSZANOSKAR Zala 2002 SLO108.92 52 103.15 2 105.155.77/5,8-
29.17/LEENDERS Claudia 1994 NED95.03 0 119.26 106 225.26125.88/126,7-
29.20/U23DAILLE Viviana 1998 FRA107.66 4 101.50 4 105.506.12/6,2-
30.21/U23DEGREMONT Alix 2000 FRA95.02 2 148.73 106 254.73155.35/156,3-
30.18/MITASIKOVA Monika 1994 DU LM101.51 0 103.52 2 105.526.14/6,2-
31.10/DSVANKOVA Klara 2001 2+ VS Tábor110.99 2 105.56 0 105.566.18/6,2-
32.22/U23OKAZAKI Haruka 1998 JPN105.36 0 101.74 4 105.746.36/6,4-
33.23/U23BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER106.50 54 102.06 4 106.066.68/6,7-
34.24/U23KALETKA Fiona 2000 VfL Bad Kreuznach103.46 2 102.62 4 106.627.24/7,3-
36.11/DSDURECOVA Kristina 2002 Bratislava100.64 2 99.58 8 107.588.20/8,3-
37.12/DSLEAVER Lois 2002 GBR96.16 10 103.92 4 107.928.54/8,6-
38.13/DSCOOIL Daisy 2001 GBR104.78 0 106.74 2 108.749.36/9,4-
39.19/ISMAILOVA Sevinch 1986 BLR109.10 2 107.22 2 109.229.84/9,9-
40.2/DMOVINGTON Eve 2003 GBR109.60 0 103.46 6 109.4610.08/10,1-
41.14/DSBERGER MARTIN Charline 2001 FRA107.26 6 108.35 2 110.3510.97/11,0-
42.25/U23BROOME Alexandra 1996 AUS120.23 10 106.44 4 110.4411.06/11,1-
43.26/U23EATOCK Kirsten 1998 GBR115.30 6 111.69 0 111.6912.31/12,4-
44.20/KASPAROVA Anna 1985 2 Sk VS Slávia Hradec Králové107.24 0 108.78 4 112.7813.40/13,5-
45.3/DMFERNIE Louise 2003 GBR104.35 4 109.55 4 113.5514.17/14,3-
46.4/DMBUERNER Luisa 2003 GER101.59 4 105.65 8 113.6514.27/14,4-
47.5/DMSIMONIDESOVA Lucia 2004 SVK112.07 6 109.91 4 113.9114.53/14,6-
48.15/DSHAUCKOVA Gabriela 2002 2 KVS Hradec Králové113.77 106 112.29 4 116.2916.91/17,0-
49.6/DMCERVENKOVA Vanessa 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra105.45 56 108.60 10 118.6019.22/19,3-
50.7/DMSHATTOCK Katherine 2004 GBR113.50 4 116.82 2 118.8219.44/19,6-
51.27/U23GRANZOW Franziska 2000 GER119.60 8 116.88 4 120.8821.50/21,6-
52.16/DSJUDGE Shannon 2002 GBR139.13 2 114.99 6 120.9921.61/21,7-
53.17/DSITO Kurumi 2001 JPN108.84 4 120.51 6 126.5127.13/27,3-
54.8/DMBLACK Grace 2003 GBR141.35 8 119.29 8 127.2927.91/28,1-
55.21/POSPISILOVA Jitka 1989 2 VS Tábor128.71 106 118.58 10 128.5829.20/29,4-
56.9/DMSALESSE Laurine 2003 FRA101.69 2 127.66 8 135.6636.28/36,5-
57.22/FRITSCHE Lisa 1993 LKV Sachsen-Anhalt93.87 2 96.21 52 148.2148.83/49,1-
58.18/DSBRAENDLE Naemi 2001 SUI98.55 0 96.79 52 148.7949.41/49,7-
59.19/DSSRIBAR Ria 2002 USA98.91 2 97.45 54 151.4552.07/52,4-
60.23/IFARRAGUERRI Anna Maria 1994 USA100.31 52 99.56 52 151.5652.18/52,5-
61.10/DMKLOBOUCKOVA Ivana 2003 2+ KK Opava103.03 0 100.55 54 154.5555.17/55,5-
62.28/U23DUSKOVA Michala 2000 2+ Univerzitní sportovní klub Pra98.12 2 98.66 56 154.6655.28/55,6-
63.11/DMALTMAN Marcella 2004 Raft klub Trója103.37 4 104.67 52 156.6757.29/57,6-
64.29/U23MALCHERS Paula 1999 Augsburg103.05 8 106.32 52 158.3258.94/59,3-
65.12/DMBELINGAR Sara 2003 SLO103.91 4 111.92 56 167.9268.54/69,0-
66.20/DSPAGEL Anastasia 2002 GER116.51 104 115.56 62 177.5678.18/78,7-
67.30/U23MARTIN Maeve 2000 IRL118.99 50 118.68 60 178.6879.30/79,8-
68.31/U23FLEPP Milena 1999 SUI108.41 2 107.61 108 215.61116.23/117,0-
69.13/DMESTANGUET Youlia 2003 FRA107.84 4 118.79 104 222.79123.41/124,2-
70.14/DMVAJSOVA Barbora 2003 SVK120.82 64 122.97 110 232.97133.59/134,4-
71.15/DMCUNDELL Lucy 2003 GBR118.66 54 131.25 104 235.25135.87/136,7-
72.21/DSBALDONI Lea 2001 CAN115.49 6 154.81 104 258.81159.43/160,4-
73.32/U23LAU Zoe 2000 AUS118.41 8 141.23 162 303.23203.85/205,1-
75.16/DMPOLLERTOVA Ema 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 115.04 60 175.0475.66/76,1-
76.17/DMSINDELAROVA Tereza 2004 2 VS Tábor0.00 0 161.59 60 221.59122.21/123,0-
88.33/U23WILSON Madison 1999 AUS114.75 52 0.00 0 166.7567.37/67,8-
  DUKATOVA Jana 1983 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOJTOVA Veronika 1990 MT Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STANOVSKA Sona 2000 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  COLLIN Georgina 1997 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MURZOVA Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MARX Alena 2000 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN Nele 2000 GER0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MALAGUTI Francesca 2001 ITA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23WERATSCHNIG Nadine 1998 Austria, AUT94.60 4 0.00 0 98.6 -
1.2/U23FISEROVA Tereza 1998 Klub vodních sportů Sušice z.s96.96 6 109.13 0 109.13 -
2.3/U23PRIOUX Lucie 1997 CK Uzerche101.65 4 111.79 4 115.7917.19/17,4-
3.1/DSLUKNAROVA Emanuela 2002 TSM Bratislava99.41 10 116.35 0 116.3517.75/18,0-
4.1/US Viktoriia 1993 UKR100.70 0 114.67 2 116.6718.07/18,3-
5.4/U23SATKOVA Martina 1998 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s100.64 2 110.89 6 116.8918.29/18,5-
6.2/HAVLICKOVA Katerina 1985 MT Univerzitní sportovní klub Pra102.54 0 117.03 0 117.0318.43/18,7-
7.3/BAUDU Lucie 1993 FRA101.12 56 115.08 6 121.0822.48/22,8-
8.5/U23MATULKOVA Jana 1996 1 DUKLA Brandýs106.32 50 116.49 6 122.4923.89/24,2-
9.6/U23GLEJTEKOVA Simona 1999 TSM Žilina109.93 0 117.77 6 123.7725.17/25,5-
10.7/U23MACEKOVA Simona 1998 TSM Žilina102.85 2 126.83 60 186.8388.23/89,5-
11.2/DSKRALOVA Adela 2001 1 Univerzitní sportovní klub Pra103.85 2 116.21 8 124.2125.61/26,0-
11.1/DMFERNIE Louise 2003 GBR111.01 12 115.69 8 123.6925.09/25,4-
12.2/DMKLOBOUCKOVA Ivana 2003 2+ KK Opava112.55 2 123.53 4 127.5328.93/29,3-
12.8/U23ECKHARDT Kate 1997 AUS101.80 56 116.64 8 124.6426.04/26,4-
13.10/U23BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER112.88 4 125.04 8 133.0434.44/34,9-
13.9/U23SKACHOVA Monika 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš101.58 4 120.77 4 124.7726.17/26,5-
14.4/JANCOVA Monika 1992 1 DUKLA Brandýs105.94 4 125.78 0 125.7827.18/27,6-
14.3/DMSALESSE Laurine 2003 FRA121.39 2 120.27 14 134.2735.67/36,2-
15.3/DSSATKOVA Gabriela 2001 1 Kanoe Klub Spoj Brno98.47 4 118.19 8 126.1927.59/28,0-
15.4/DSBAYN Emma 2001 GER122.48 8 124.65 12 136.6538.05/38,6-
16.5/TIXIER Cecile 1994 FRA105.79 2 122.30 4 126.327.70/28,1-
16.11/U23OKAZAKI Haruka 1998 JPN167.10 4 144.86 8 152.8654.26/55,0-
17.12/U23BREGAZZI Ella 1996 FRA105.47 6 121.18 6 127.1828.58/29,0-
17.13/U23BERNERT Anne 1999 KSA, GER106.85 108 104.43 56 160.4361.83/62,7-
18.4/DMCHLEBOVA Ivana 2003 KTK LM106.89 2 126.36 4 130.3631.76/32,2-
18.5/DSCOOIL Daisy 2001 GBR123.18 56 112.36 52 164.3665.76/66,7-
19.5/DMMORENOVA Adriana 2004 2+ Univerzitní sportovní klub Pra105.75 0 128.75 4 132.7534.15/34,6-
19.6/DSHARLAK Claire 2002 GER122.46 56 163.03 2 165.0366.43/67,4-
20.14/U23BROOME Alexandra 1996 AUS110.84 50 129.24 8 137.2438.64/39,2-
20.15/U23DUBOC Tiphaine 1999 FRA113.36 2 112.63 54 166.6368.03/69,0-
21.6/JONES Luuka 1988 NZL102.72 2 131.35 6 137.3538.75/39,3-
21.7/DSPAGEL Anastasia 2002 GER224.79 108 165.47 14 229.47130.87/132,7-
22.8/DSDURECOVA Mahuliena 2002 Bratislava104.57 56 134.32 6 140.3241.72/42,3-
23.6/DMFREISLEBENOVA Patricie 2003 CZE109.49 4 128.40 14 142.443.80/44,4-
24.7/KASPAROVA Anna 1985 2 Sk VS Slávia Hradec Králové130.85 8 149.76 4 153.7655.16/55,9-
25.16/U23HUG Angele 2000 FRA100.82 4 118.22 54 172.2273.62/74,7-
26.17/U23BAYN Nele 2000 GER103.34 2 124.60 54 178.680.00/81,1-
27.8/YAGI Airi 1994 JPN111.66 4 131.15 58 189.1590.55/91,8-
28.9/JACQUET Claire 1988 FRA100.54 0 117.65 104 221.65123.05/124,8-
29.18/U23STANOVSKA Sona 2000 SVK100.85 2 120.29 202 322.29223.69/226,9-
  CHOATE Alexandria 2001 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MARX Alena 2000 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MARTIN Maeve 2000 IRL0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GOURLAY Ailsa 2001 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BUERNER Luisa 2003 GER0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/BENUS Matej 1987 ŠKP Bratilava88.44 0 94.85 2 96.85 -
2.2/RAK Tomas 1989 1 DUKLA Brandýs88.43 0 99.07 0 99.072.22/2,3-
3.1/U23MIRGORODSKY Marko 1998 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s86.73 0 97.35 2 99.352.50/2,6-
4.1/VMSLAFKOVSKY Alexander 1983 Dukla L.Mik.84.28 0 97.91 2 99.913.06/3,2-
5.2/U23HEGER Vojtech 2000 1 DUKLA Brandýs88.82 0 98.17 2 100.173.32/3,4-
6.3/U23CHALOUPKA Vaclav 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra85.97 0 98.37 2 100.373.52/3,6-
7.3/ROHAN Lukas 1995 MT Univerzitní sportovní klub Pra86.30 0 98.60 2 100.63.75/3,9-
8.4/KOECHLIN Thomas 1991 SUI87.06 0 98.77 2 100.773.92/4,0-
9.5/JANE Michal 1986 MT DUKLA Brandýs87.71 0 98.34 54 152.3455.49/57,3-
10.4/U23VETROVSKY Jan 1997 1 Univerzitní sportovní klub Pra86.27 0 109.37 56 165.3768.52/70,7-
11.6/LENARCIC Jure 1990 SLO89.73 0 102.43 0 102.435.58/5,8-
11.1/DSLHOTA Krystof 2002 2+ Univerzitní sportovní klub Pra94.38 2 91.26 0 91.26 -
12.5/U23TRUMMER Timo 1996 BSV Halle89.40 2 87.66 4 91.66 -
12.6/U23TUCHSCHERER Lennard 1999 Loko Trutnov91.07 0 100.80 2 102.85.95/6,1-
13.7/BERCIC Anze 1990 SLO86.53 2 99.53 4 103.536.68/6,9-
13.2/DSDIESKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin, SVK91.17 0 89.93 2 91.93 -
14.8/TILLARD Pierre-Antoine 1986 France87.05 2 98.41 6 104.417.56/7,8-
14.3/DSMRAZ Juraj 2002 KTK Lipt. Mikuláš94.27 6 92.47 0 92.47 -
15.7/U23BASSETT Kaylen 1997 AUS91.88 4 90.48 2 92.48 -
15.2/VMGEBAS Vitezslav 1984 MT Univerzitní sportovní klub Pra86.02 2 99.00 6 1058.15/8,4-
16.9/THOMAS Martin 1989 FRA88.75 2 101.44 4 105.448.59/8,9-
16.8/U23HOSSIN Nathan 1997 FRA92.74 0 90.58 2 92.58 -
17.9/U23NOVOTNY Petr 2000 Loko Trutnov92.34 2 90.71 2 92.71 -
17.10/U23BERNARDET Jules 2000 FRA86.43 0 101.60 4 105.68.75/9,0-
18.10/LE RUYET Edern 1987 France89.27 0 104.27 2 106.279.42/9,7-
18.11/U23HANIKA Leon 1997 GER91.54 2 90.79 2 92.79 -
19.3/VMMASEK Jan 1978 1 Univerzitní sportovní klub Pra93.34 4 92.86 0 92.86 -
19.12/U23CARTER Tristan 1998 AUS89.37 2 98.31 10 108.3111.46/11,8-
20.11/BOURHIS Jean Pierre 1995 SEN88.59 0 109.05 0 109.0512.20/12,6-
20.13/U23CRAWFORD Brodie 1996 Ascot Kayak Club, AUS87.26 50 89.07 4 93.07 -
21.12/RIHA Martin 1992 1 Univerzitní sportovní klub Pra92.56 0 106.01 6 112.0115.16/15,7-
21.4/VMHROBSKY Milan 1983 SVK92.54 0 93.84 0 93.84 -
22.14/U23HEGER Tomas 1998 Klub vodních sportů Sušice z.s88.59 0 110.94 2 112.9416.09/16,6-
22.4/DSGURTLER Adam 2001 2 Univerzitní sportovní klub Pra96.88 4 92.07 2 94.07 -
23.15/U23PRIHODA Matous 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra89.97 0 111.55 2 113.5516.70/17,2-
23.5/DSSARRAMEA Marc 2001 FRA97.24 4 92.33 2 94.33 -
24.16/U23DODOK Martin 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš87.87 0 105.09 12 117.0920.24/20,9-
24.6/DSDANDONNEAU Tomy 2002 FRA95.47 2 93.01 2 95.01 -
25.17/U23BOBON Alexis 2000 FRA87.97 0 119.28 6 125.2828.43/29,4-
25.18/U23PERRIO Gaspard 2000 FRA97.31 4 93.47 2 95.47 -
26.13/JANE Jakub 1990 1 DUKLA Brandýs86.63 0 101.75 52 153.7556.90/58,8-
26.14/HODSON Ethan 1990 AUS91.53 54 91.57 4 95.57 -
27.15/WIERCIOCH Michal 1993 POL94.42 2 94.05 2 96.05 -
27.16/KUNA Vaclav 1987 1 DUKLA Brandýs87.73 0 98.97 56 154.9758.12/60,0-
28.19/U23GAILLARD Antoine 1997 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.92.92 2 90.17 6 96.17 -
28.20/U23TURNSEK Urh 2000 KKK NIVO CELJE94.47 4 108.20 52 160.263.35/65,4-
29.21/U23BRAUNE Willi 1996 BÖllberger SV Halle102.77 54 96.28 0 96.28 -
29.1/DMKRAL Adam 2003 2+ Univerzitní sportovní klub Pra89.44 0 118.00 54 17275.15/77,6-
30.22/U23LHOTA Matyas 1999 1 Univerzitní sportovní klub Pra86.75 0 105.70 160 265.7168.85/174,3-
30.23/U23SARRAMEA Luc 1999 FRA91.95 6 92.32 4 96.32 -
31.24/U23BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt, GER94.98 0 92.44 4 96.44 -
32.7/DSCORNU Timothee 2001 FRA95.90 0 95.09 2 97.090.24/0,2-
33.8/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava95.14 6 95.64 2 97.640.79/0,8-
34.25/U23SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt, GER97.08 2 93.73 4 97.730.88/0,9-
35.26/U23ZIETLOW Milan 1998 GER97.70 2 93.93 4 97.931.08/1,1-
36.9/DSPEZZAIOLI Vittorio 2002 GBR94.21 0 93.99 4 97.991.14/1,2-
37.27/U23SEUMEL Hannes 2000 LKV Sachsen-Anhalt, GER91.38 2 92.07 6 98.071.22/1,3-
38.10/DSEGAN Jack 2001 NZL92.80 0 94.30 4 98.301.45/1,5-
39.17/CAMPORESI Pietro 1986 ITA90.56 4 94.70 4 98.701.85/1,9-
40.11/DSFERNIE Robert 2001 GBR98.21 0 94.82 4 98.821.97/2,0-
41.18/TRATSIAK Viktar 1987 BLR91.01 0 92.94 6 98.942.09/2,2-
42.12/DSPOLENCIC Nejc 2001 Kajak klub Soške elektrarne, S91.65 52 91.35 8 99.352.50/2,6-
43.13/DSPRIHODA Lukas 2001 2 Univerzitní sportovní klub Pra99.10 4 97.76 2 99.762.91/3,0-
44.28/U23CHAKIR Issam 1998 MAR100.21 2 96.08 4 100.083.23/3,3-
45.29/U23WENDL Denis 2000 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn99.71 0 98.21 2 100.213.36/3,5-
46.2/DMRIHA Matyas 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra100.48 2 96.48 4 100.483.63/3,7-
47.30/U23SEMENZA Marcello 2000 ITA97.19 54 94.61 6 100.613.76/3,9-
48.3/DMRASNER Karel 2004 2 KK Postřelmov101.55 2 98.66 2 100.663.81/3,9-
49.4/DMBARZON Martino 2003 ITA95.35 4 96.38 6 102.385.53/5,7-
50.5/DMURBAN Michal 2004 2 TJ Šumperk z.s.96.40 0 96.41 6 102.415.56/5,7-
51.31/U23KAMINSKY Jan 1999 1 Univerzitní sportovní klub Pra91.43 0 92.52 10 102.525.67/5,9-
52.32/U23GHISETTI Davide 1999 IVREA CANOA CLUB97.65 156 96.92 6 102.926.07/6,3-
53.33/U23OTTEN Joris 1997 the Netherlands, NED92.19 0 95.41 8 103.416.56/6,8-
54.6/DMBEIER Matous 2004 2 Loko Trutnov104.60 6 102.37 4 106.379.52/9,8-
55.7/DMKEEN Gabriel 2003 GBR109.86 4 102.69 4 106.699.84/10,2-
56.8/DMROYLE Luc 2003 GBR103.82 2 99.07 8 107.0710.22/10,6-
57.14/DSBELL Charlie 2001 NZL99.54 2 100.27 8 108.2711.42/11,8-
58.5/VMGOLOVACHENKO Denis 1980 BLR103.32 8 100.50 8 108.5011.65/12,0-
59.19/HETSMAN Anton 1992 BLR133.91 2 106.08 4 110.0813.23/13,7-
60.9/DMHASLMAIER Timo 2004 AUT96.17 8 100.10 10 110.1013.25/13,7-
61.15/DSKELLETT Jack 2002 GBR109.74 4 112.56 4 116.5619.71/20,4-
62.16/DSLIDSTROEM Yann 2002 SWE109.31 12 110.56 8 118.5621.71/22,4-
63.10/DMSAITO Shota 2004 JPN106.89 2 107.70 12 119.7022.85/23,6-
64.11/DMPOLENCIC Vid 2004 SLO147.33 10 109.79 10 119.7922.94/23,7-
65.20/BURGESS Adam 1992 GBR89.25 0 87.03 52 139.0342.18/43,6-
66.21/KOLOMANSKI Michal 1994 POL96.21 2 92.56 50 142.5645.71/47,2-
67.34/U23VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen, SLO90.95 2 92.16 54 146.1649.31/50,9-
68.17/DSURBAN Daniel 2001 2+ TJ Šumperk z.s.93.38 0 94.25 52 146.2549.40/51,0-
69.35/U23MARRIOTT Patrick 1997 GBR91.35 0 94.58 52 146.5849.73/51,3-
70.36/U23BASSETT Lachlan 1999 AUS92.70 0 93.62 54 147.6250.77/52,4-
71.37/U23OULHEN Corentin 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA91.21 0 93.69 54 147.6950.84/52,5-
72.22/FOUKAL Pavel 1987 2+ DUKLA Brandýs91.38 2 98.80 52 148.8051.95/53,6-
73.12/DMRIEGEL Marek 2003 SVK100.98 4 103.21 56 159.2162.36/64,4-
74.13/DMWU Jung-Cheng 2003 TPE98.58 54 104.26 58 160.2663.41/65,5-
75.38/U23BLANCHET Jerome 1997 FRA103.41 0 100.48 60 160.4863.63/65,7-
76.14/DMSMITH Philip 2004 GBR109.97 8 111.48 62 173.4876.63/79,1-
77.18/DSPEARSON Zach 2001 GBR110.32 2 95.31 106 201.31104.46/107,9-
  MARTIKAN Michal 1979 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STASTNY Jan 1970 2 TJ Syntesia Pardubice0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TALJAT Ziga 1995 KK Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LOWTHER Steven 1996 Ascot Kayak Club, AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SARAMANDIF Terence 2002 VICK, FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROHRER Pitt 2002 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SOSKA Samo 2003 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DAILLE Etienne
BOUZIDI Carole
1989
1985
FRA
FRA
120.20 8 130.42 2 132.42 -
2.2/JANCOVA Monika
FOUKAL Pavel
1992
1987
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
125.05 8 150.27 16 166.2733.85/25,6-
3.3/ISMAILOVA Sevinch
TRATSIAK Viktar
1986
1987
BLR
BLR
127.08 52 162.82 8 170.8238.40/29,0-
4.1/U23WENDL Denis
TESAROVA Hana
2000
2004
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
127.75 110 163.37 14 177.3744.95/33,9-
  YERENGAIPOV Kuanysh
SAFINA Kamilla
1998
2000
KAZ
Kzaxtan, KAZ
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZDRAHAL Jan
VLCEK Ladislav
1985
1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
109.49 8 126.98 4 130.98 -
2.1/U23WENDL Denis
POHANKA Vit
2000
2000
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
104.82 2 124.02 12 136.025.04/3,8-
3.1/VKASPAR Martin
KLIMUSKIN Pavel
1967
1964
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
122.13 6 134.45 2 136.455.47/4,2-
4.1/DSMERRIFIELD Harvey
MERRIFIELD Thomas
2001
2004
GBR
GBR
141.27 58 142.04 110 252.04121.06/92,4-
4.2/HETSMAN Anton
KOLTOVICH Andrei
1992
1985
BLR
BLR
138.23 16 0.00 0 154.2323.25/17,8-
Oddíl