Slalom na Paraplíčku

11.05.2019   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV134.90 8 129.60 6 135.60 0
2.2/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha136.10 10 138.70 8 146.1010.50/7,70
3.3/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice149.40 2 152.00 4 151.4015.80/11,70
4.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice150.70 4 152.30 0 152.3016.70/12,30
5.4/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor146.20 12 145.90 8 153.9018.30/13,50
6.5/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice178.60 50 167.10 6 173.1037.50/27,70
7.6/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice161.20 14 1.00 999 175.2039.60/29,20
8.7/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand135.30 262 161.00 110 271.00135.40/99,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC113.40 2 118.30 2 115.40 5
2.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand132.80 6 126.10 0 126.1010.70/9,34
3.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand158.50 4 135.80 2 137.8022.40/19,43
4.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK154.10 4 136.30 4 140.3024.90/21,62
5.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov143.90 2 140.60 4 144.6029.20/25,31
6.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand147.80 8 140.90 8 148.9033.50/29,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK89.50 2 87.30 0 87.30 36
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV93.70 2 88.80 0 88.801.50/1,732
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov90.80 2 90.20 0 90.202.90/3,328
4. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec98.20 0 92.90 0 92.905.60/6,424
5.1/U23MILLER Jan 1997 Turnov95.00 0 94.40 0 94.407.10/8,120
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.60 0 95.80 0 95.608.30/9,516
7.1/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov93.80 6 102.20 2 99.8012.50/14,315
8.2/VLACINA Richard 1967 3+ Semily101.80 0 101.80 0 101.8014.50/16,614
9.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.100.40 2 104.30 4 102.4015.10/17,313
10.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov105.10 2 104.70 0 104.7017.40/19,912
11.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand107.50 4 108.00 0 108.0020.70/23,711
12.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.108.30 2 113.60 4 110.3023.00/26,310
13.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov110.80 2 112.60 2 112.8025.50/29,29
14.2/DMSEMERÁD Adam 2004 Roudnice115.00 10 113.50 2 115.5028.20/32,38
15.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí119.90 0 112.00 6 118.0030.70/35,27
16.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa117.40 2 112.80 8 119.4032.10/36,86
17.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa134.20 0 120.80 0 120.8033.50/38,45
18.2/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand118.30 6 119.00 2 121.0033.70/38,64
19.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa126.90 0 124.60 2 126.6039.30/45,03
20.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov136.40 0 127.80 0 127.8040.50/46,42
21.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.00 0 132.50 0 132.5045.20/51,81
22.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV140.90 6 135.40 4 139.4052.10/59,70
23.8/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand140.90 8 148.80 54 148.9061.60/70,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
142.10 4 122.10 0 122.10 7
2.1/VMKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
1.00 999 126.80 6 132.8010.70/8,83
3.1/DSKOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
121.60 60 132.80 8 140.8018.70/15,32
4. BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
150.40 14 148.10 4 152.1030.00/24,61
5. ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
1973
2008
Štětí
Štětí
188.20 14 163.10 10 173.1051.00/41,80
  VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV92.80 0 96.90 0 92.80 48
2.1/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky96.50 2 95.60 0 95.602.80/3,044
3.2/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice102.80 2 100.70 0 100.707.90/8,540
4.1/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa116.80 2 103.50 0 103.5010.70/11,536
5.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice106.50 6 103.20 2 105.2012.40/13,432
6.1/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa104.30 2 103.30 2 105.3012.50/13,528
7.2/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky103.30 4 103.50 2 105.5012.70/13,724
8.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.40 2 104.70 2 106.7013.90/15,020
9.4/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC106.90 2 105.30 4 108.9016.10/17,316
10.5/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor112.70 4 111.40 0 111.4018.60/20,015
11.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor121.50 2 116.20 0 116.2023.40/25,214
12.6/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand114.70 2 119.90 0 116.7023.90/25,813
13.2/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC120.50 8 115.30 4 119.3026.50/28,612
14.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily118.40 2 118.80 2 120.4027.60/29,711
15.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand118.80 2 124.90 2 120.8028.00/30,210
16.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK104.70 56 115.80 6 121.8029.00/31,39
17.4/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand123.40 2 120.50 2 122.5029.70/32,08
18.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.122.80 0 126.40 0 122.8030.00/32,37
19.5/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice120.20 52 123.30 0 123.3030.50/32,96
20.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec132.20 4 131.20 2 133.2040.40/43,55
21.6/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec142.70 2 134.90 0 134.9042.10/45,44
22.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník171.80 12 146.90 2 148.9056.10/60,53
23.7/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.159.70 58 151.10 2 153.1060.30/65,02
24.8/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.149.40 4 172.00 6 153.4060.60/65,31
25.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor143.90 12 185.00 12 155.9063.10/68,00
26.8/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa226.30 62 204.20 66 270.20177.40/191,20
  ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.80.90 2 82.70 2 82.90 133
2.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.85.00 4 84.20 0 84.201.30/1,6129
3.1/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky85.30 0 85.10 0 85.102.20/2,7125
4.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec87.10 0 92.10 4 87.104.20/5,1121
5.2/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky90.70 4 85.70 2 87.704.80/5,8117
6.2/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec85.80 2 85.90 2 87.804.90/5,9113
7.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice87.20 2 87.90 0 87.905.00/6,0109
8.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec91.70 0 89.80 0 89.806.90/8,3105
9.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov88.80 2 86.70 4 90.707.80/9,4101
10.1/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa91.40 0 123.30 6 91.408.50/10,397
11.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec92.80 0 92.00 0 92.009.10/11,093
12.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.94.40 0 92.80 0 92.809.90/11,989
13.2/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec95.40 0 92.90 0 92.9010.00/12,185
14.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.95.70 2 93.00 0 93.0010.10/12,281
15.3/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice93.20 0 93.90 2 93.2010.30/12,477
16.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice93.80 0 96.30 0 93.8010.90/13,173
17.3/U23MILLER Jan 1997 Turnov92.00 2 94.30 2 94.0011.10/13,469
18.4/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand94.30 2 94.20 0 94.2011.30/13,665
19.3/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.95.80 6 92.30 2 94.3011.40/13,861
20.5/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand94.20 2 99.20 12 96.2013.30/16,057
21.6/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec96.70 0 98.20 4 96.7013.80/16,656
22.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.94.80 4 102.10 8 98.8015.90/19,255
23.5/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha95.30 4 96.40 6 99.3016.40/19,854
24.4/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.100.70 2 97.40 2 99.4016.50/19,953
25.6/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice100.60 0 98.70 4 100.6017.70/21,452
26.7/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice102.70 6 100.90 0 100.9018.00/21,751
27.8/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand100.90 10 99.30 2 101.3018.40/22,250
28.3/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec99.40 2 101.10 4 101.4018.50/22,349
28.7/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand97.30 10 95.40 6 101.4018.50/22,348
30.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.20 2 102.10 0 102.1019.20/23,247
31.9/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC99.40 14 98.40 4 102.4019.50/23,546
32.8/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily104.40 4 102.70 0 102.7019.80/23,945
33.1/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.40 4 101.20 2 103.2020.30/24,544
33.9/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand100.60 6 99.20 4 103.2020.30/24,543
35.10/DMZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec105.20 4 101.50 2 103.5020.60/24,842
36.10/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha98.50 8 97.90 6 103.9021.00/25,341
37.11/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec110.20 4 103.00 2 105.0022.10/26,740
38.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand104.40 4 101.30 4 105.3022.40/27,039
39.11/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand104.70 2 113.80 4 106.7023.80/28,738
40.12/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand110.70 8 103.80 6 109.8026.90/32,437
41.12/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand104.10 6 106.20 4 110.1027.20/32,836
42.13/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC103.30 8 102.20 8 110.2027.30/32,935
43.13/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily108.90 8 110.80 2 112.8029.90/36,134
44.14/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec106.90 10 107.10 6 113.1030.20/36,433
45.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec112.80 6 113.30 0 113.3030.40/36,732
46.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí120.10 0 112.40 2 114.4031.50/38,031
47.15/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand111.60 4 107.10 8 115.1032.20/38,830
48.14/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily114.30 8 111.50 4 115.5032.60/39,329
49.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec116.20 4 114.50 2 116.5033.60/40,528
50.16/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily128.30 10 116.60 0 116.6033.70/40,727
51.17/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand111.40 10 114.80 2 116.8033.90/40,926
52.4/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.116.00 8 116.00 2 118.0035.10/42,325
53.3/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec132.20 8 118.40 0 118.4035.50/42,824
54.18/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC106.80 12 4.00 999 118.8035.90/43,323
55.19/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov122.10 8 118.30 4 122.3039.40/47,522
56.4/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky120.50 4 118.40 4 122.4039.50/47,621
56.5/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha126.20 62 120.40 2 122.4039.50/47,620
58.6/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.129.50 10 117.80 6 123.8040.90/49,319
59.20/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec121.00 8 120.20 6 126.2043.30/52,218
60.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.60 0 127.30 0 126.6043.70/52,717
61.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.90 2 125.10 2 127.1044.20/53,316
62.7/ZMFUKS Jáchym 2008 KK Brand139.20 6 123.30 4 127.3044.40/53,615
63.5/VMWINTER Tomáš 1979 Jablonec131.40 0 125.50 2 127.5044.60/53,814
64.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.70 0 129.30 0 129.3046.40/56,013
65.6/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov140.00 4 134.00 0 134.0051.10/61,612
66.21/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa132.60 2 135.20 6 134.6051.70/62,411
67.22/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand130.70 10 137.80 4 140.7057.80/69,710
68.8/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand151.40 4 142.40 0 142.4059.50/71,89
69.23/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand135.20 8 133.70 10 143.2060.30/72,78
70.9/ZMDOČKAL Radek 2008 Dukla B.135.00 12 136.50 12 147.0064.10/77,37
71.24/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily141.00 10 142.80 6 148.8065.90/79,56
72.10/ZMPOKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec141.50 10 133.00 54 151.5068.60/82,85
73.25/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC151.20 2 146.60 6 152.6069.70/84,14
74.11/ZMPOHANKA František 2008 KK Brand142.20 14 148.40 10 156.2073.30/88,43
75.12/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec148.00 12 152.80 6 158.8075.90/91,62
76.13/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand164.10 10 153.60 8 161.6078.70/94,91
77.14/ZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand172.20 70 158.90 6 164.9082.00/98,90
78.15/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand161.70 10 145.80 104 171.7088.80/107,10
79.16/ZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa156.80 58 185.50 8 193.50110.60/133,40
80.17/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand186.00 56 189.50 12 201.50118.60/143,10
81.26/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.165.00 70 157.40 68 225.40142.50/171,90
82.18/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.178.60 56 168.40 70 234.60151.70/183,00
83.19/ZMPOKORNÝ Šimon 2007 Jablonec176.10 108 168.50 68 236.50153.60/185,30
84.20/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.165.10 214 1.00 999 379.10296.20/357,30
  HADRABA Michal 1976 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
131.30 4 131.10 2 133.10 12
2.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
154.20 2 141.20 8 149.2016.10/12,18
3.2/VMVOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
151.30 8 150.80 10 159.3026.20/19,74
Oddíl