Slalom v Kadani + ČP předžáků

03.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand84.60 2 83.90 6 86.60
2K1M/2PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.90 0 76.00 100 87.90
3K1M/3PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz89.90 2 88.60 0 88.60
4K1M/4PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.89.80 2 89.50 2 91.50
5K1M/5HEK Jan 1979 2 Roudnice92.60 2 91.80 0 91.80
6C1M/1KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.10 0 93.60 6 92.10
7K1M/6KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.60 0 93.50 0 93.50
8C1M/2VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy91.60 2 93.10 2 93.60
9K1M/7MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy91.70 2 90.60 52 93.70
10K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV95.80 0 94.40 0 94.40
11K1W/2KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.70 0 94.80 0 94.80
12K1M/8VESELÝ František 2000 3 Trutnov93.00 2 93.70 4 95.00
13K1M/9PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand100.80 0 96.60 0 96.60
14K1M/10CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand100.70 2 97.90 0 97.90
15C1M/3PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.30 2 98.20 0 98.20
16K1M/11PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.99.80 2 98.30 0 98.30
17K1M/12HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy99.20 0 99.00 0 99.00
18C1M/4ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja99.60 2 99.10 0 99.10
19K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor95.40 4 103.30 2 99.40
20K1M/13PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus115.60 2 99.60 0 99.60
21C1M/5KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor100.60 4 99.70 0 99.70
22C1M/6KOČÍ Martin 1991 Klášter.100.10 0 99.90 0 99.90
23K1M/14KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice99.90 2 99.90 0 99.90
24K1W/4GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice100.70 2 100.00 0 100.00
25C1M/7VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.98.60 2 98.10 2 100.10
26K1W/5POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň100.10 4 100.20 0 100.20
27K1M/15NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy100.50 0 97.80 4 100.50
28C1M/8POLLERT Jan 2005 3 USK Pha101.10 0 101.00 4 101.10
29C1M/9HÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.60 4 101.30 0 101.30
30K1M/16PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB106.90 52 99.90 2 101.90
31K1W/6ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy102.50 2 100.20 2 102.20
32K1M/17BENDA Libor 1966 3 Roudnice105.60 2 102.40 0 102.40
33C1M/10ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB109.70 0 103.30 0 103.30
34K1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK101.90 2 100.30 4 103.90
35C1M/11KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand102.20 2 98.00 8 104.20
36K1W/8KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand101.90 4 100.20 4 104.20
37K1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy106.00 6 104.20 0 104.20
38C1M/12JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek98.80 8 102.60 2 104.60
39K1M/18NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy108.40 6 104.90 0 104.90
40K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa103.80 2 104.50 2 105.80
41K1W/10HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa106.60 4 105.80 0 105.80
42C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV109.80 0 105.90 0 105.90
43K1W/12BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa105.40 2 106.10 0 106.10
44K1M/19ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB112.10 2 104.90 2 106.90
45C1M/13BEIER Matouš 2004 3 Trutnov107.80 4 107.00 0 107.00
46C2M/1KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
107.10 0 114.30 2 107.10
47K1M/20FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.107.40 0 103.10 4 107.10
48K1M/21ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand110.70 2 105.20 2 107.20
49C1M/14KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor107.50 4 103.30 4 107.30
50C1M/15KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.50 0 105.40 2 107.40
51K1M/22DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha112.00 2 107.90 0 107.90
52K1W/13BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha111.20 0 108.40 0 108.40
53K1M/23TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí108.00 2 108.40 0 108.40
54K1M/24GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice108.50 0 110.90 0 108.50
55K1M/25NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň106.30 4 106.80 2 108.80
56K1M/26HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy117.40 50 109.20 0 109.20
57PW/1GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice105.50 4 106.20 4 109.50
58K1W/14GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice105.50 4 106.20 4 109.50
59K1M/27ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB105.50 4 109.30 4 109.50
60C1M/16KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.90 2 107.60 2 109.60
61K1M/28ZACH Radovan 2005 3 KK Brand110.10 2 108.10 2 110.10
62PW/2HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand112.20 0 110.30 0 110.30
63K1M/29HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand112.20 0 110.30 0 110.30
64K1M/30ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz121.60 4 109.20 2 111.20
65K1M/31STOLÍN Adam 2005 Trutnov109.30 2 117.10 2 111.30
66K1W/15FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha107.00 6 107.80 4 111.80
67K1W/16ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.40 4 110.70 2 112.70
68K1M/32HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice108.80 4 109.10 4 112.80
69PW/3ŠVEJD Jáchym, 2007, Sušice ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice120.60 6 109.00 4 113.00
70K1W/17HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy107.00 6 110.60 6 113.00
71K1M/33KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky110.80 4 109.00 4 113.00
72K1M/33ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice120.60 6 109.00 4 113.00
73PW/4HEGER Jonáš 2006 KVS HK117.10 54 109.10 4 113.10
74K1M/35HEGER Jonáš 2006 KVS HK117.10 54 109.10 4 113.10
75K1M/36SUK Jakub 2002 3 Trutnov112.20 8 111.20 2 113.20
76K1W/18KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.121.90 2 114.00 0 114.00
77C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.00 6 112.50 2 114.50
78C1M/17JIRAS Filip 2005 3 USK Pha108.60 6 111.70 4 114.60
79C1M/18MÍL Pavel 1967 3 Trutnov114.90 0 115.80 0 114.90
80C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov114.20 2 110.90 4 114.90
81K1W/19HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.111.30 4 115.30 6 115.30
82K1M/37MÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.90 4 114.30 2 115.90
83K1W/20NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy117.10 4 112.10 4 116.10
84K1M/38ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek114.70 2 115.00 8 116.70
85PW/5PANZER Martin 2007 Loko Plz112.80 4 114.80 6 116.80
86C1M/19TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí115.20 2 112.80 4 116.80
87K1M/39PANZER Martin 2007 Loko Plz112.80 4 114.80 6 116.80
88PW/6VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.50 2 115.00 2 117.00
89C1M/20ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB150.10 2 115.00 2 117.00
90K1M/40VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.50 2 115.00 2 117.00
91K1W/21ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 2 115.30 4 117.20
92K1W/22KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.10 4 117.90 0 117.90
93K1M/41BEIER Alva 2005 Trutnov116.00 2 120.30 8 118.00
94C1M/21MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.118.40 6 118.10 0 118.10
95PW/7KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor112.30 6 119.60 0 118.30
96K1M/42KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor112.30 6 119.60 0 118.30
97PW/8VÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.70 100 114.60 4 118.60
98K1M/43VÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.70 100 114.60 4 118.60
99K1M/44POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha111.40 10 113.10 6 119.10
100K1M/45BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy124.20 4 117.20 2 119.20
101K1M/45MANAS Adam 2004 3 Kadaň127.60 2 119.20 0 119.20
102C2M/2KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
121.80 4 117.60 2 119.60
103C1W/4KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand115.90 4 117.30 4 119.90
104C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy134.70 4 120.10 0 120.10
105K1W/23TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.124.50 2 118.90 2 120.90
106C1M/22SUK Jakub 2002 Trutnov119.00 2 123.30 2 121.00
107K1M/47MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.115.30 6 103.60 52 121.30
108PW/9ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy121.40 6 116.40 6 122.40
109K1W/24ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy121.40 6 116.40 6 122.40
110C1M/23VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor127.90 4 123.40 0 123.40
111PW/10NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor119.90 4 125.00 52 123.90
112K1M/48NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor119.90 4 125.00 52 123.90
113C2M/3VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.20 8 120.90 4 124.90
114K1M/49OTIEPKA Martin 2001 Kadaň122.90 2 139.40 108 124.90
115K1M/50VRÁNEK Jan 2004 Blovice140.60 4 123.40 2 125.40
116K1M/51JIRAS Filip 2005 USK Pha122.70 4 127.30 4 126.70
117K1M/52BENDA Jan 2005 Roudnice129.00 8 121.60 6 127.60
118K1W/25PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň125.90 2 124.50 4 127.90
119K1M/53ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha126.90 2 128.50 6 128.90
120K1M/54MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor129.00 4 125.30 4 129.30
121C2M/4HRŇÁK Jáchym
MACHUTA Zdeněk
2004
1964
Kralupy
Kralupy
125.50 4 122.50 8 129.50
122C1M/24HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy133.60 2 128.00 2 130.00
123K1W/26PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice142.60 10 124.90 6 130.90
124C1M/25KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy143.20 2 130.50 2 132.50
125K1M/55KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand135.30 4 126.70 6 132.70
126PW/11HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice129.70 4 124.80 8 132.80
127K1W/27HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice129.70 4 124.80 8 132.80
128K1M/56HAMÁK Lukáš 1985 Sušice129.30 4 121.00 54 133.30
129C1W/6HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.50 4 150.20 6 133.50
130C2M/5CAPALINI Daniel
PROCHÁZKA Josef
2005
2002
3 KK Brand
KK Brand
146.20 8 128.90 6 134.90
131PW/12HEGER Jonáš 2006 KVS HK133.20 10 129.40 6 135.40
132C1M/26HEGER Jonáš 2006 KVS HK133.20 10 129.40 6 135.40
133C1M/27KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha134.90 2 137.70 2 136.90
134K1M/57BUDÁK David 2003 Kadaň133.50 8 131.10 6 137.10
135C1M/28JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň133.20 4 163.60 6 137.20
136PW/13SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.10 8 134.30 4 138.30
137K1M/58SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.10 8 134.30 4 138.30
138C2M/6HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
161.10 62 132.90 6 138.90
139K1M/59OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.135.60 4 142.40 6 139.60
140K1M/60SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy137.50 4 140.00 0 140.00
141PW/14VÁLEK Michal 2006 VS Tábor138.90 4 145.20 6 142.90
142C1M/29VÁLEK Michal 2006 VS Tábor138.90 4 145.20 6 142.90
143PW/15HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy152.50 10 142.00 2 144.00
144K1W/28HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy152.50 10 142.00 2 144.00
145C1M/30FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.140.10 4 150.20 4 144.10
146PW/16MAREK Kryštof 2006 Roudnice140.50 4 137.10 12 144.50
147K1M/61MAREK Kryštof 2006 Roudnice140.50 4 137.10 12 144.50
148C2M/7KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
157.40 4 139.10 6 145.10
149PW/17FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice143.70 2 150.10 4 145.70
150K1M/62FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice143.70 2 150.10 4 145.70
151PW/18ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha148.60 64 137.20 12 149.20
152K1M/63ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha148.60 64 137.20 12 149.20
153PW/19HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy143.70 58 146.90 6 152.90
154K1M/64HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy143.70 58 146.90 6 152.90
155C1W/7KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.152.60 6 151.20 6 157.20
156PW/20PECHLÁT Adam 2007 Sušice152.50 8 146.20 14 160.20
157K1M/65PECHLÁT Adam 2007 Sušice152.50 8 146.20 14 160.20
158C1W/8HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy151.70 10 143.50 54 161.70
159K1M/66NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice217.30 56 149.00 14 163.00
160PW/21ŠROGL Michal 2006 USK Pha155.80 12 176.30 102 167.80
161K1M/67ŠROGL Michal 2006 USK Pha155.80 12 176.30 102 167.80
162K1M/68HEZINA Jiří 2004 Roudnice141.00 66 148.80 20 168.80
163PW/22VONEŠ Jakub 2007 KK Brand131.40 52 126.70 56 182.70
164K1M/69VONEŠ Jakub 2007 KK Brand131.40 52 126.70 56 182.70
165PW/23HAUCK Marek 2007 KVS HK172.40 12 180.40 100 184.40
166K1M/70HAUCK Marek 2007 KVS HK172.40 12 180.40 100 184.40
167K1W/29KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha172.20 104 183.90 2 185.90
168PW/24VOLF Marek 2007 VS Tábor130.80 100 131.40 62 193.40
169K1M/71VOLF Marek 2007 VS Tábor130.80 100 131.40 62 193.40
170PW/25ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.30 108 193.20 8 201.20
171K1W/30ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.30 108 193.20 8 201.20
172K1W/31MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor158.00 56 184.40 158 214.00
173PW/26KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.30 58 216.90 104 220.30
174K1M/72KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.30 58 216.90 104 220.30
175K1W/32KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha168.60 52 192.30 50 220.60
176C1W/9NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy167.50 58 167.90 54 221.90
177PW/27BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice182.30 54 165.90 60 225.90
178K1W/33BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice182.30 54 165.90 60 225.90
179PW/28PECHLÁT Adam 2007 Sušice161.30 108 168.50 62 230.50
180C1M/31PECHLÁT Adam 2007 Sušice161.30 108 168.50 62 230.50
181K1M/73PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor275.70 54 192.10 56 248.10
182K1W/34ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor181.70 104 222.80 56 278.80
183K1M/74KINDL Ferdinand 2004 USK Pha143.00 212 157.00 216 355.00
184PW/29JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha311.80 166 193.60 304 477.80
185K1W/35JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha311.80 166 193.60 304 477.80
Oddíl