Slalom v Kadani + ČP předžáků

02.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus81.10 0 81.50 0 81.10
2K1M/1PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.81.10 0 86.40 0 81.10
3K1M/3TŮMA Martin 1972 2 Hubertus97.70 0 81.60 0 81.60
4K1M/4ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus82.80 0 82.50 2 82.80
5K1M/5MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy83.50 0 88.90 0 83.50
6K1M/6PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice81.90 2 85.60 0 83.90
7K1M/7PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz82.30 2 86.90 0 84.30
8K1M/8ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand83.80 2 87.50 0 85.80
9K1M/9MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.20 4 87.00 0 87.00
10K1M/10MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus91.30 0 87.30 0 87.30
11K1M/11HEK Jan 1979 2 Roudnice89.90 0 90.90 0 89.90
12C1M/1VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy93.50 4 90.70 0 90.70
13K1M/12KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.91.40 0 90.80 0 90.80
14C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.60 0 88.90 2 90.90
15K1W/1KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy92.60 0 91.30 2 92.60
16C1M/3KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand91.70 2 92.70 0 92.70
17K1M/13PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand94.10 0 92.90 0 92.90
18K1M/14NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy93.10 0 93.20 0 93.10
19K1W/2POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň91.80 100 93.80 0 93.80
20K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.10 2 94.00 0 94.00
21K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV94.40 0 94.10 0 94.10
22K1M/15VESELÝ František 2000 3 Trutnov91.60 4 96.30 2 95.60
23K1M/16KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice95.80 0 96.50 0 95.80
24C1M/4KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor97.30 0 96.80 0 96.80
25K1M/17PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.97.00 0 96.60 2 97.00
26K1M/18HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy95.10 2 96.60 4 97.10
27C1M/5ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja100.40 2 97.20 0 97.20
28K1M/19CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand97.30 0 96.60 2 97.30
29C1M/6POLLERT Jan 2005 3 USK Pha97.40 0 98.40 0 97.40
30K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK99.60 4 97.40 0 97.40
31K1M/20SUK Jakub 2002 3 Trutnov102.80 0 97.70 0 97.70
32C1M/7HÁK Jiří 1952 2 Trutnov100.00 0 97.80 0 97.80
33C1M/8JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek99.10 0 96.00 2 98.00
34C1M/8KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor99.60 0 98.00 0 98.00
35C1M/8PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice98.00 0 98.70 2 98.00
36K1M/21PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus97.00 4 96.10 2 98.10
37K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa102.50 0 98.20 0 98.20
38K1W/7GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice99.40 2 98.80 0 98.80
39K1W/8ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy98.90 0 99.90 2 98.90
40K1M/22BENDA Libor 1966 3 Roudnice105.30 0 99.60 0 99.60
41C1M/11KOČÍ Martin 1991 Klášter.102.30 0 99.80 0 99.80
42C1M/12KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor104.20 0 99.90 0 99.90
43K1M/23PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB101.70 0 100.10 0 100.10
44K1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand100.20 0 101.10 0 100.20
45K1M/24TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí100.70 0 103.10 0 100.70
46K1M/25ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.70 4 100.80 0 100.80
47K1M/26KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky100.90 0 100.60 2 100.90
48C1M/13BEIER Matouš 2004 3 Trutnov101.00 0 101.40 0 101.00
49K1W/10HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa102.60 2 101.30 0 101.30
50K1M/27HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice101.80 0 103.00 4 101.80
51C1M/14KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor101.60 2 101.90 0 101.90
52K1M/28LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus108.70 0 102.10 0 102.10
53K1W/11BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa102.20 0 102.50 2 102.20
54K1M/29ZACH Radovan 2005 3 KK Brand102.50 0 103.00 0 102.50
55K1M/30ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB100.70 2 101.90 2 102.70
56K1M/30DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus102.70 0 104.90 2 102.70
57K1M/32DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha103.40 0 102.80 0 102.80
58K1M/33HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy103.10 0 102.90 4 103.10
59PW/1ŠVEJD Jáchym, 2007, Sušice ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice105.10 0 103.20 0 103.20
60K1M/34ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice105.10 0 103.20 0 103.20
61K1W/12ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň103.50 0 105.00 0 103.50
62K1M/35NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň106.30 0 102.20 2 104.20
63K1M/36FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.104.60 0 104.30 0 104.30
64PW/2HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand104.40 0 107.40 0 104.40
65K1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy102.40 2 104.30 2 104.40
66K1M/37HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand104.40 0 107.40 0 104.40
67C1M/15ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.80 2 103.70 2 104.80
68K1M/38ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand104.50 2 103.10 2 105.10
69K1M/38NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy106.60 0 103.10 2 105.10
70C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV107.10 0 103.10 2 105.10
71K1W/14BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha117.90 0 105.70 0 105.70
72C1M/16MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus107.60 0 106.10 0 106.10
73K1M/40ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek102.10 4 108.10 4 106.10
74C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.70 0 106.50 4 106.70
75K1M/41MÍL Jakub 2003 3 Trutnov107.10 0 106.30 2 107.10
76PW/3VÁLEK Michal 2006 VS Tábor105.80 2 107.30 0 107.30
77K1M/42VÁLEK Michal 2006 VS Tábor105.80 2 107.30 0 107.30
78C1M/17TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí107.70 0 105.40 2 107.40
79PW/4KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.50 0 110.20 4 107.50
80K1M/43KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.50 0 110.20 4 107.50
81C1M/18JIRAS Filip 2005 3 USK Pha105.80 2 106.60 4 107.80
82PW/5HEGER Jonáš 2006 KVS HK106.10 2 105.90 6 108.10
83K1M/44HEGER Jonáš 2006 KVS HK106.10 2 105.90 6 108.10
84K1W/15FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha106.60 2 104.30 4 108.30
85K1M/45MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.108.30 0 112.60 4 108.30
86K1M/46ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz108.40 0 109.10 4 108.40
87K1M/47STOLÍN Adam 2005 Trutnov108.50 0 131.10 6 108.50
88PW/6PANZER Martin 2007 Loko Plz107.40 2 111.70 2 109.40
89K1M/48PANZER Martin 2007 Loko Plz107.40 2 111.70 2 109.40
90C1M/19MÍL Pavel 1967 3 Trutnov110.10 0 109.60 0 109.60
91C1M/20MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.111.10 0 109.70 0 109.70
92K1W/16HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.105.90 4 106.40 4 109.90
93C1M/21SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus112.00 0 110.10 0 110.10
94C1M/22VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor113.10 2 110.40 0 110.40
95C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov110.70 0 108.60 2 110.60
96PW/7ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy123.40 0 110.70 0 110.70
97K1W/17ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy123.40 0 110.70 0 110.70
98PW/8VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz110.80 0 111.50 6 110.80
99K1M/49VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz110.80 0 111.50 6 110.80
100K1M/50GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice113.90 0 108.90 2 110.90
101C1M/23ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus113.10 0 111.30 0 111.30
102K1W/18PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň117.40 2 111.30 0 111.30
103K1M/51MANAS Adam 2004 3 Kadaň111.30 0 111.50 2 111.30
104K1W/19HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy110.60 4 109.40 2 111.40
105PW/9GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice106.00 8 110.10 2 112.10
106K1W/20GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice106.00 8 110.10 2 112.10
107K1M/52POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha110.20 2 111.10 8 112.20
108C1M/24ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB112.90 0 114.70 2 112.90
109K1M/53OTIEPKA Martin 2001 Kadaň117.90 2 114.60 0 114.60
110C1M/25UHLÍK Jan 1978 L.Žatec114.70 0 120.20 4 114.70
111K1W/21NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy113.00 2 116.60 4 115.00
112C2M/1KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
112.70 4 112.10 4 116.10
113C2M/2BORSKÁ Alena
LULA Jiří
1976
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
122.00 6 114.70 2 116.70
114PW/10NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor116.40 8 116.80 0 116.80
115K1M/54NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor116.40 8 116.80 0 116.80
116K1W/22ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov113.70 4 114.70 4 117.70
117K1W/22TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.118.80 2 117.70 0 117.70
118K1W/24PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice118.20 0 115.40 4 118.20
119K1W/24KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.120.40 52 118.20 0 118.20
120C1M/26SUK Jakub 2002 Trutnov121.70 2 118.60 0 118.60
121C1W/4KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand119.20 4 117.30 2 119.30
122K1M/55BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy132.20 6 115.60 4 119.60
123K1M/56BEIER Alva 2005 Trutnov116.00 4 115.40 6 120.00
124C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.50 0 120.00 0 120.00
125C2M/3CAPALINI Daniel
PROCHÁZKA Josef, 2002, KK Brand PROCHÁZKA Josef
2005
2002
3 KK Brand
KK Brand
119.70 2 121.90 12 121.70
126C1W/6HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.118.80 4 118.60 8 122.80
127K1M/57KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand123.30 0 123.80 2 123.30
128C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 120.00 4 124.00
129C1M/27KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy127.50 2 124.60 0 124.60
130K1M/58BENDA Jan 2005 Roudnice136.70 4 123.10 2 125.10
131C1M/28HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy127.90 0 125.20 0 125.20
132K1M/59BUDÁK David 2003 Kadaň129.00 4 125.20 0 125.20
133C1M/29KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha121.90 4 125.80 4 125.90
134K1W/26KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.90 4 124.00 2 125.90
135K1M/60VRÁNEK Jan 2004 Blovice122.00 4 123.90 2 125.90
136PW/11FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice126.60 4 127.50 0 127.50
137K1M/61FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice126.60 4 127.50 0 127.50
138K1M/62MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor127.70 0 134.00 4 127.70
139K1M/63HAMÁK Lukáš 1985 Sušice120.40 8 133.60 8 128.40
140C2M/5HRŇÁK Jáchym
MACHUTA Zdeněk
2004
1964
Kralupy
Kralupy
4.00 999 120.60 8 128.60
141PW/12HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice127.00 2 131.40 52 129.00
142K1W/27HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice127.00 2 131.40 52 129.00
143K1M/64SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy129.00 0 137.90 50 129.00
144PW/13VÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.30 4 136.00 0 130.30
145C1M/30VÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.30 4 136.00 0 130.30
146K1M/65ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha132.10 52 128.30 2 130.30
147PW/14VONEŠ Jakub 2007 KK Brand127.20 4 126.50 4 130.50
148PW/14HEGER Jonáš 2006 KVS HK130.50 0 131.40 0 130.50
149PW/14VOLF Marek 2007 VS Tábor132.90 2 130.50 0 130.50
150C1M/31HEGER Jonáš 2006 KVS HK130.50 0 131.40 0 130.50
151K1M/66VONEŠ Jakub 2007 KK Brand127.20 4 126.50 4 130.50
152K1M/66VOLF Marek 2007 VS Tábor132.90 2 130.50 0 130.50
153C1M/32JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň125.00 6 121.90 54 131.00
154C2M/6KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
129.30 4 126.50 6 132.50
155PW/17MAREK Kryštof 2006 Roudnice130.80 2 139.80 10 132.80
156K1M/68MAREK Kryštof 2006 Roudnice130.80 2 139.80 10 132.80
157K1M/69OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.128.90 4 128.60 8 132.90
158C2M/7HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
132.10 2 137.90 10 134.10
159PW/18SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha145.80 50 130.40 4 134.40
160K1M/70SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha145.80 50 130.40 4 134.40
161C1M/33FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.134.60 4 136.40 0 136.40
162PW/19ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.10 6 136.80 0 136.80
163K1M/71ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.10 6 136.80 0 136.80
164PW/20HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy142.60 8 132.80 8 140.80
165K1M/72HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy142.60 8 132.80 8 140.80
166PW/21PECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 4 141.20 6 142.80
167K1M/73PECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 4 141.20 6 142.80
168PW/22HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy145.90 4 133.70 10 143.70
169K1W/28HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy145.90 4 133.70 10 143.70
170C1W/7HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy143.70 10 139.80 4 143.80
171PW/23ŠROGL Michal 2006 USK Pha142.60 58 139.80 6 145.80
172K1M/74ŠROGL Michal 2006 USK Pha142.60 58 139.80 6 145.80
173K1W/29KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha143.30 4 148.10 6 147.30
174PW/24BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.50 10 147.00 2 149.00
175K1W/30BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.50 10 147.00 2 149.00
176PW/25HAUCK Marek 2007 KVS HK145.90 6 157.60 6 151.90
177K1M/75HAUCK Marek 2007 KVS HK145.90 6 157.60 6 151.90
178K1W/31KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha160.70 58 148.90 4 152.90
179C1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.149.90 4 148.50 6 153.90
180K1M/76NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice150.30 4 146.50 8 154.30
181K1W/32ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor167.90 10 157.70 6 163.70
182K1M/77PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor165.10 6 179.70 10 171.10
183C1W/9NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy164.00 8 176.60 4 172.00
184PW/26KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.00 12 171.70 4 175.70
185K1M/78KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.00 12 171.70 4 175.70
186PW/27ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.00 54 173.80 4 177.80
187K1W/33ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.00 54 173.80 4 177.80
188PW/28PECHLÁT Adam 2007 Sušice193.60 8 173.10 6 179.10
189C1M/34PECHLÁT Adam 2007 Sušice193.60 8 173.10 6 179.10
190PW/29PAJMA Lukáš 2008 Kadaň184.10 8 4.00 999 192.10
191K1M/79PAJMA Lukáš 2008 Kadaň184.10 8 4.00 999 192.10
192K1M/80HEZINA Jiří 2004 Roudnice133.00 106 136.90 56 192.90
193PW/30JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha186.50 14 182.30 14 196.30
194K1W/34JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha186.50 14 182.30 14 196.30
195K1W/35MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor137.60 104 143.90 54 197.90
196K1M/81KINDL Ferdinand 2004 USK Pha132.20 210 139.40 154 293.40
Oddíl