MČR žáků ve sprintu v Brandýse

06.09.2015   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:44,60 00:45,36 00:44,60
2K1M/1KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:45,77 00:44,61 00:44,61
3K1M/2MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:44,63 00:46,90 00:44,63
4K1M/3KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:45,84 00:44,94 00:44,94
5K1W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:45,02 00:46,35 00:45,02
6K1M/4KLEMENT Maxim 2001 Roudnice00:56,94 00:45,26 00:45,26
7K1M/5BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:46,01 00:45,84 00:45,84
8K1M/6ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:50,10 00:46,47 00:46,47
9K1M/7LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:47,20 00:46,79 00:46,79
10K1M/8FIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:47,39 00:49,02 00:47,39
11K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec00:51,28 00:47,81 00:47,81
12K1M/9WALTER David 2001 3 Šumperk00:58,47 00:48,28 00:48,28
13K1M/10HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:48,30 00:51,44 00:48,30
14K1M/11ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:49,15 00:52,44 00:49,15
15K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:49,25 00:49,76 00:49,25
16C1M/1BOHATÝ Karel 2001 Třebech.00:51,17 00:49,54 00:49,54
17K1M/12IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:52,12 00:49,59 00:49,59
18K1W/5BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava00:50,11 00:51,80 00:50,11
19K1M/13RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:50,21 00:50,44 00:50,21
20K1M/14VANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:50,38 00:54,85 00:50,38
21K1M/15HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:52,12 00:50,52 00:50,52
22K1M/16LERCH Eduard 2002 Klášter.00:52,22 00:50,62 00:50,62
23C2M/1HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,68 00:50,72 00:50,72
24K1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:56,42 00:50,88 00:50,88
25C2M/2ŠVARC Adam
LÁTAL Filip
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:54,47 00:51,01 00:51,01
26K1W/7TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:51,22 00:51,77 00:51,22
27K1M/17RAŠNER Karel 2004 Postřelm00:51,27 00:52,25 00:51,27
28C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:51,28 00:58,28 00:51,28
29C2M/3SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,35 00:52,54 00:51,35
30K1M/18JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:51,46 00:52,26 00:51,46
31K1M/19MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:52,28 00:51,55 00:51,55
32K1M/20PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:54,86 00:51,61 00:51,61
33C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:51,63 00:51,72 00:51,63
34K1W/8KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice00:53,57 00:51,75 00:51,75
35K1M/21SUK Jakub 2002 Trutnov00:51,86 00:56,53 00:51,86
36K1M/22HOPJAN Pavel 2001 Postřelm00:51,93 00:00,00 00:51,93
37C2M/4NOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
00:52,23 00:53,14 00:52,23
38K1M/23KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:52,44 00:52,93 00:52,44
39K1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:53,87 00:52,62 00:52,62
40K1W/10HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:53,50 00:53,00 00:53,00
41C2M/5KLEIN Pavel
KLÍMA Vojtěch
2001
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,46 00:53,25 00:53,25
42K1M/24URBAN Daniel 2001 Šumperk00:57,55 00:53,35 00:53,35
43C2M/6ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
KK Brand
KK Brand
00:55,03 00:53,44 00:53,44
44K1M/25SEMERÁD Adam 2004 Roudnice00:53,75 00:54,21 00:53,75
45C1M/3KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:55,45 00:53,85 00:53,85
46K1M/26BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno00:56,60 00:54,28 00:54,28
47K1M/27HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:54,44 00:55,48 00:54,44
48K1M/28KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm00:57,08 00:55,05 00:55,05
49K1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno00:55,37 00:57,28 00:55,37
50C1M/4FIALA Jakub 2001 Olomouc00:56,20 00:59,67 00:56,20
51C2M/7VENC Štěpán
MAREŠ Jakub
2004
2003
KK Brand
Č.Kruml.
00:56,30 01:02,80 00:56,30
52C1M/5NOVÁK Kuba 2001 Pardub.00:56,48 00:59,14 00:56,48
53K1M/29SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc00:56,65 00:58,79 00:56,65
54K1M/30HALA Jiří 2002 3 Olomouc00:56,79 01:01,33 00:56,79
55K1W/12BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa00:56,88 00:57,68 00:56,88
56C2M/8HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:57,46 00:57,23 00:57,23
57K1W/13KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava00:57,39 00:57,96 00:57,39
58K1M/31MAREK Matyáš 2003 Třebech.01:03,07 00:57,39 00:57,39
59K1W/14HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:08,83 00:57,66 00:57,66
60C1M/6MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:58,16 01:12,06 00:58,16
61K1M/32MANAS Adam 2004 Kadaň00:58,22 00:59,83 00:58,22
62C1M/7BEIER Matouš 2004 Trutnov01:02,41 00:58,66 00:58,66
63C1M/8JANŮ Filip 2002 Olomouc00:58,95 01:04,49 00:58,95
64C1W/2KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:58,95 01:04,64 00:58,95
65C1M/9RAŠNER Karel 2004 Postřelm00:59,02 01:01,74 00:59,02
66C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:59,20 01:01,66 00:59,20
67C1M/11LERCH Eduard 2002 Klášter.00:59,85 01:12,59 00:59,85
68C1W/3KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 01:00,20 01:00,20
69K1W/15PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.01:00,69 01:00,41 01:00,41
70K1M/33ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:00,87 01:00,46 01:00,46
71C1M/12KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand01:00,63 00:00,00 01:00,63
72K1M/34MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:00,85 01:01,96 01:00,85
73K1M/35BUDÁK David 2003 Kadaň01:01,39 01:01,07 01:01,07
74K1M/36HRIC Ondřej 2004 Olomouc01:01,16 00:00,00 01:01,16
75C2M/9NĚMEC Radek
BEIER Matouš
2004
2004
Pardub.
Trutnov
01:01,46 01:03,49 01:01,46
76K1M/37FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.01:02,95 01:01,82 01:01,82
77K1M/38NĚMEC Radek 2004 Pardub.01:19,28 01:02,26 01:02,26
78K1M/39KOSÍK Dan 2004 Olomouc01:03,40 01:34,00 01:03,40
79K1M/40MRÁKA Jan 2004 Olomouc01:03,51 01:06,78 01:03,51
80C1W/4DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc01:04,06 01:13,92 01:04,06
81C1W/5HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:07,82 01:05,49 01:05,49
82C1M/13URBAN Michal 2004 Šumperk01:06,89 01:06,13 01:06,13
83K1M/41SALAJ František 2004 Litovel01:06,93 00:00,00 01:06,93
84C1W/6KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand00:00,00 01:07,01 01:07,01
85C1W/7CAPALINI Nicola 2002 KK Brand00:00,00 01:07,28 01:07,28
86C1M/14VENC Štěpán 2004 KK Brand01:07,57 01:07,89 01:07,57
87K1M/42ULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 01:07,73 01:07,73
88K1M/43OTIEPKA Martin 2001 Kadaň01:11,52 01:08,28 01:08,28
89K1M/44GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:08,66 01:09,10 01:08,66
90C1M/15SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.01:10,12 00:00,00 01:10,12
91K1W/16STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:10,33 01:11,70 01:10,33
92C1M/16ŠOREL Martin 2001 KK Brand01:13,93 00:00,00 01:13,93
93C1W/8DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno01:33,99 01:14,75 01:14,75
94C1W/9KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand00:00,00 01:21,94 01:21,94
95K1M/45ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov00:00,00 01:22,48 01:22,48
96K1M/46ŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:24,79 00:00,00 01:24,79
97K1W/17ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.00:00,00 03:06,44 03:06,44
98C1M/17ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99
99K1M/47PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99
100K1M/48VODÁK Norbert 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,99
101C2M/10PROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl