Slalom v Kadani + ČP předžáků

06.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky81.50 0 84.30 2 81.50
2K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.40 0 0.00 999 83.40
3C1M/1POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB86.10 0 84.60 4 86.10
4C1M/2LERCH Adam 1998 2+ Klášter.89.60 0 86.70 0 86.70
5K1M/3ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.30 0 94.70 8 87.30
6K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.20 2 90.10 4 88.20
7K1M/5BÁČA Milan 1973 2 KK Brand88.50 0 89.20 0 88.50
8C1M/3ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa89.80 0 89.60 0 89.60
9C1M/4CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB90.80 0 90.30 0 90.30
10C1M/5VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy93.40 0 91.10 0 91.10
11K1M/6KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice90.00 2 91.00 4 92.00
12K1M/7MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.70 2 92.00 0 92.00
13C1M/6WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.20 2 90.70 2 92.70
14K1M/8KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.90 0 94.00 0 94.00
15K1W/1KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.10 0 94.10 0 94.10
16K1M/9KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand94.10 0 93.00 2 94.10
17C1M/7JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek99.50 2 94.20 0 94.20
18K1M/10FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.20 2 93.10 2 94.20
19K1M/11ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky95.10 0 97.30 2 95.10
20C1M/8ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.70 8 93.20 2 95.20
21K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha97.20 6 95.60 0 95.60
22K1M/12PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice96.10 0 98.00 2 96.10
23C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 96.40 0 96.40
24K1W/3POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň100.60 2 96.70 0 96.70
25C1M/9POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB95.20 2 0.00 999 97.20
26K1M/13PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus98.60 0 97.90 0 97.90
27C1M/10FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa101.30 2 98.80 0 98.80
28K1M/14ŠENK Marek 1974 3 KK Brand101.80 0 98.80 0 98.80
29K1M/15KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice99.50 0 99.40 2 99.50
30K1W/4ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.30 2 100.00 0 100.00
31K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.00 0 100.50 2 100.00
32K1M/16LERCH Eduard 2002 3 Klášter.99.40 6 100.10 0 100.10
33C1M/11KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor99.20 2 100.20 0 100.20
34K1W/6DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.100.20 0 104.30 2 100.20
35C1M/12KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.96.60 4 100.10 4 100.60
36K1M/17BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand101.10 0 101.60 2 101.10
37K1W/7ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy101.40 0 103.10 0 101.40
38K1W/8PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.101.80 2 102.20 0 102.20
39K1M/18SAHULA Matěj 2003 3 Benátky102.40 0 105.60 0 102.40
40K1M/19BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí101.60 2 102.90 4 103.60
41K1W/9ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa104.80 0 103.80 0 103.80
42K1M/20STEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand102.00 2 109.90 2 104.00
43K1M/21KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa107.30 6 102.10 2 104.10
44C1M/13KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor107.70 2 104.50 0 104.50
45K1M/22NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy107.10 0 104.80 0 104.80
46K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand103.20 4 103.70 2 105.70
47K1M/23PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.40 0 104.00 2 106.00
48K1W/11VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.20 0 110.90 0 106.20
49C1M/14PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.00 0 106.60 0 106.60
50C1M/15KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor108.40 0 106.70 0 106.70
51K1W/12FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa103.80 6 106.70 0 106.70
52C1M/16KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor105.60 2 107.10 0 107.10
53K1M/24KADLEC Filip 2003 3 USK Pha117.50 0 107.10 0 107.10
54C1M/17LERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.80 4 107.90 0 107.90
55K1M/25PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.60 2 106.30 2 108.30
56K1W/13ALTMAN Marcella 2004 0 USA112.50 0 108.60 0 108.60
57K1M/26HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha108.20 4 107.30 2 109.30
58K1M/27PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.109.70 6 107.60 2 109.60
59C2M/2STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
108.00 2 108.10 2 110.00
60C1M/18KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.110.70 2 110.10 0 110.10
61K1M/28ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand110.10 0 112.20 0 110.10
62K1M/29SAHULA Martin 1968 3 Benátky108.40 2 105.50 6 110.40
63K1M/30KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky107.20 6 106.50 4 110.50
64C2M/3PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.60 0 110.90 8 110.60
65K1M/31STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.20 2 107.20 4 111.20
66C1M/19LERCH David 1972 3 Klášter.111.50 0 111.30 0 111.30
67K1M/32KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.109.50 2 108.10 4 111.50
68K1M/33VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor112.70 0 110.00 2 112.00
69K1M/34VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor115.00 2 112.20 0 112.20
70C1M/20ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy119.00 0 112.30 0 112.30
71K1M/35KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.112.90 0 109.70 4 112.90
72C1W/1KREJČOVÁ Kristýna 1991 3 Kralupy117.20 0 113.60 0 113.60
73C2M/4HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
113.90 0 113.30 2 113.90
74K1M/36KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.109.30 6 114.20 0 114.20
75C2M/5KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
115.20 4 112.70 2 114.70
76C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor112.00 4 111.10 4 115.10
77C2M/6VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
117.20 0 113.30 2 115.30
78C1M/21KYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice119.70 8 113.40 2 115.40
79C2M/7LERCH Eduard
LERCH Adam
2002
1998
Klášter.
Klášter.
111.50 4 112.60 6 115.50
80C1W/3ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.10 4 113.80 2 115.80
81C1M/22HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor116.20 2 111.90 4 115.90
82K1M/37MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha116.60 0 115.10 2 116.60
83C1M/23POLLERT Jan 2005 0 USK Pha117.90 2 115.10 2 117.10
84K1W/14BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa117.20 0 124.00 0 117.20
85K1M/38HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak117.30 2 113.20 4 117.20
86C1M/24JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň118.70 0 115.40 2 117.40
87K1W/15DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak116.10 4 113.80 4 117.80
88K1M/39PISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí116.00 2 114.10 4 118.00
89C1M/25HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník119.50 2 118.30 0 118.30
90C1M/26MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor115.00 4 118.20 2 119.00
91K1M/40FRENCL Josef 2002 0 USK Pha114.80 10 115.40 4 119.40
92K1W/16KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand131.50 10 118.10 2 120.10
93C1M/27PISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí123.50 4 120.70 0 120.70
94C1W/4FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa126.90 2 121.50 0 121.50
95K1W/17VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy129.80 50 119.60 2 121.60
96K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.40 2 124.20 2 122.40
97K1M/41ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB128.10 0 120.90 2 122.90
98K1M/42NOVÁK Michal 2003 0 Kralupy127.80 6 121.40 2 123.40
99K1M/43ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek117.60 6 119.60 6 123.60
100K1M/44HRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy126.50 6 117.70 6 123.70
101K1W/19PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň125.00 0 126.50 0 125.00
102K1M/45ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB125.00 0 140.20 8 125.00
103K1M/46VENC Štěpán 2004 0 KK Brand123.70 58 121.70 4 125.70
104K1M/47DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha115.90 54 124.30 2 126.30
105K1M/48PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.10 4 125.00 4 127.10
106K1W/20MACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy127.60 2 139.20 50 129.60
107K1M/49VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa121.90 8 120.50 10 129.90
108K1M/50PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník131.10 12 131.20 0 131.20
109K1M/51FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand133.70 6 129.40 2 131.40
110K1W/21KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.129.40 4 136.10 6 133.40
111K1W/22VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň128.30 6 134.90 0 134.30
112C1M/28KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy141.50 100 130.30 6 136.30
113K1W/23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky135.50 2 133.30 4 137.30
114K1M/52HRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy140.70 4 159.50 4 144.70
115K1W/24KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand138.70 8 141.50 6 146.70
116K1M/53KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.146.10 8 134.80 14 148.80
117K1W/25BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa146.90 2 143.50 6 148.90
118K1W/26HRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy135.60 14 160.50 16 149.60
119C1W/5ŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy151.90 0 144.50 52 151.90
120K1W/27NOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy150.80 4 156.10 8 154.80
121K1W/28PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky150.10 8 154.80 10 158.10
122C1M/29PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník164.40 2 160.30 54 166.40
123K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice195.50 14 184.60 58 209.50
124K1M/54JIRAS Filip 2005 0 USK Pha139.30 212 143.60 108 251.60
Oddíl