Křivoklátský slalom

14.06.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.81.03 102 76.63 2 78.63
2K1M/2SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice81.74 2 79.25 0 79.25
3K1M/3FRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha80.97 50 79.50 0 79.50
4K1M/4PROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.84.72 54 80.08 0 80.08
5K1M/5HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk84.77 2 80.48 0 80.48
6K1M/6CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz80.74 0 84.38 8 80.74
7C1M/1RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.81.39 0 83.11 0 81.39
8K1M/7BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha80.33 2 77.23 50 82.33
9K1M/8PRELL Pavel 1976 2 Kralupy87.18 2 84.08 0 84.08
10K1M/9KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.82.82 2 85.26 0 84.82
11K1M/10ZVOLÁNEK Jan 1995 3+ SKVS ČB84.60 12 85.38 0 85.38
12K1M/11LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus87.16 0 85.59 0 85.59
13K1M/12KUTEK Michal 2006 2 Frol91.61 0 85.68 0 85.68
14C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk85.86 0 85.63 2 85.86
15K1M/13ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk80.33 52 82.54 4 86.54
16K1M/14JINEK Hugo 2005 2 USK Pha85.03 2 83.01 50 87.03
17K1M/15MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.21 2 85.20 2 87.20
18K1M/16PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha97.83 4 87.38 0 87.38
19K1M/17TURNER Karel 2004 2 Sušice87.65 0 4.00 999 87.65
20K1M/18ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy89.55 0 87.96 0 87.96
21K1M/19PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.53 2 82.00 6 88.00
22K1M/20TŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.74 4 88.12 0 88.12
23K1M/21DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha89.23 6 84.22 4 88.22
24K1M/22CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.88.31 0 93.90 54 88.31
25C1M/3ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha88.41 0 88.86 0 88.41
26C1M/4ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB92.55 4 88.73 0 88.73
27K1M/23NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.17 2 86.65 4 89.17
28K1M/23BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.17 0 89.17
29K1M/25BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.83.36 6 83.44 100 89.36
30K1M/26JANČAR Filip 1976 2 USK Pha89.71 0 87.53 2 89.53
31K1M/27KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand88.21 2 95.19 56 90.21
32K1M/28RENDÓN Enrique 2005 2 Frol89.95 8 86.31 4 90.31
33C1M/5DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK92.07 0 90.48 0 90.48
34K1M/29HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy84.52 6 82.43 52 90.52
35K1M/30NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy90.56 0 93.89 4 90.56
36C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha92.14 0 90.92 0 90.92
37K1W/1ČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha91.39 0 93.24 2 91.39
38C1M/7INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK91.60 0 97.13 8 91.60
39K1M/31SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec87.39 54 87.89 4 91.89
40C1M/8INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK91.91 0 92.26 6 91.91
41K1M/32ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.92.68 2 90.04 2 92.04
42K1W/2NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy90.20 2 92.87 6 92.20
43K1M/33MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB86.60 102 90.62 2 92.62
44C1M/9URBAN Michal 2004 2+ Šumperk101.32 8 86.64 6 92.64
45K1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK92.91 0 92.66 0 92.66
46K1M/34HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník90.70 2 91.41 2 92.70
47K1M/35ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.93.78 8 90.87 2 92.87
48K1M/36BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha91.27 2 92.73 6 93.27
49K1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB91.84 2 95.14 2 93.84
50K1M/37FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.100.27 4 93.99 0 93.99
51K1M/38JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand99.96 2 94.21 0 94.21
52K1M/39BÍZEK Zdeněk   KK Brand94.28 0 95.80 0 94.28
53K1M/40NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň98.19 8 94.29 0 94.29
54K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK92.47 2 95.00 0 94.47
55C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
97.10 2 94.82 0 94.82
56C2M/2SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
108.36 100 94.98 0 94.98
57K1M/41HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha93.22 2 96.20 2 95.22
58K1W/6SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK95.24 0 96.45 8 95.24
59K1M/42KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.90 4 95.31 0 95.31
60K1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy95.42 0 94.45 4 95.42
61K1M/43VENC Ondřej 2007 2 KK Brand103.67 8 93.44 2 95.44
62K1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn99.01 6 91.53 4 95.53
63K1M/44HEK Jan 1979 2 Roudnice96.07 6 95.55 0 95.55
64C1M/10KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec98.65 4 95.74 0 95.74
65C1M/11SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.93.81 2 93.96 4 95.81
66K1M/45SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec92.61 4 95.91 0 95.91
67K1M/46HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník96.29 8 95.98 0 95.98
68K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha94.28 2 97.34 2 96.28
69K1W/10PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.99.64 8 94.38 2 96.38
70C1M/12POLLERT Jan 2005 2 USK Pha96.46 0 104.58 4 96.46
71K1M/47ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha96.19 8 96.49 0 96.49
72C1M/13JIRAS Filip 2005 2 USK Pha105.31 4 92.55 4 96.55
73K1M/48ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha96.32 4 94.65 2 96.65
74K1M/49SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice104.46 10 94.67 2 96.67
75K1M/50KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand96.68 0 97.31 2 96.68
76K1M/51PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.36 0 94.80 2 96.80
77C1M/14ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB96.03 4 92.92 4 96.92
78K1W/11SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.94.95 2 101.07 4 96.95
79K1M/52BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy98.03 8 93.02 4 97.02
80K1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha98.03 2 95.17 2 97.17
81C1M/15POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha95.18 2 93.93 56 97.18
82C1M/16KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB97.33 0 4.00 999 97.33
83K1M/53DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy97.66 0 98.89 0 97.66
84K1M/54HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.68 8 90.91 8 97.68
85K1M/55SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy89.59 60 97.83 0 97.83
86K1M/56VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand100.03 8 95.84 2 97.84
87K1W/13HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.80 2 98.01 0 98.01
88K1M/57POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha96.28 2 97.72 6 98.28
89K1M/58HAUCK Marek 2007 2 KVS HK107.12 4 96.65 2 98.65
90K1M/59NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB94.66 4 4.00 999 98.66
91C1M/17KREMR Patrik 1972 2 USK Pha98.74 0 4.00 999 98.74
92K1M/60ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB92.80 6 93.44 8 98.80
93C1M/18HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn98.13 12 98.99 0 98.99
94K1M/61KYSELA David 1977 2 Kralupy111.59 56 99.06 0 99.06
95K1M/62HRON Robin 1979 2 Kralupy97.09 2 98.36 54 99.09
96K1M/63FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice95.35 6 97.11 2 99.11
97C1M/19SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol99.24 0 125.11 6 99.24
98K1W/14SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.25 2 100.04 0 99.25
99C1M/20CUC Michal 1977 Tech.Pha99.85 0 115.85 50 99.85
100C1M/21VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.92 0 101.18 4 99.92
101K1M/64HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice112.56 54 94.11 6 100.11
102C1W/1ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha100.41 0 104.12 6 100.41
103K1W/15KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV98.45 2 102.19 2 100.45
104C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha98.68 8 98.46 2 100.46
105K1W/16TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus103.20 2 98.51 2 100.51
106K1W/17POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha100.12 2 96.55 4 100.55
107K1M/65PETR Lukáš 2004 2 KK Brand102.98 2 98.55 2 100.55
108C1M/22KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn99.19 2 115.87 4 101.19
109K1M/66ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha91.21 10 100.36 2 101.21
110C1M/23KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV99.46 2 4.00 999 101.46
111K1M/67TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand97.66 4 106.12 0 101.66
112K1W/18HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy116.56 52 101.87 0 101.87
113C1M/24CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.101.91 0 119.03 4 101.91
114C1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.100.40 4 101.96 0 101.96
115K1M/68HADRABA Martin 2005 3+ Frol100.20 56 100.01 2 102.01
116C1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK102.09 0 101.53 2 102.09
117K1M/69KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava106.27 8 100.12 2 102.12
118K1M/70MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec105.02 8 102.29 0 102.29
119C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
102.50 0 4.00 999 102.50
120K1M/71KUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava100.38 12 102.93 0 102.93
121C1M/25VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.97 0 102.97 0 102.97
122K1M/72WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy99.36 4 102.35 10 103.36
123K1M/73NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor102.19 14 95.80 8 103.80
124K1W/19ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.105.46 0 102.06 2 104.06
125K1W/20HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice100.30 4 98.06 54 104.30
126K1M/74FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa102.93 6 102.30 2 104.30
127K1W/21NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand104.36 0 123.49 6 104.36
128K1M/75BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand100.49 4 100.68 6 104.49
129K1M/76JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.116.77 0 104.73 0 104.73
130K1M/77LOUN Matěj 2004 2 Šumperk111.31 4 98.83 6 104.83
131C1M/26HAUCK Marek 1977 2 KVS HK106.49 2 100.86 4 104.86
132K1M/78KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha103.39 8 98.96 6 104.96
133K1M/79DRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava103.54 4 102.99 2 104.99
134K1M/80PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha115.01 104 105.06 0 105.06
135K1M/81ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand99.27 6 102.30 6 105.27
136K1W/22MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK99.33 6 107.16 4 105.33
137K1W/23KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha98.94 54 97.60 8 105.60
138K1M/82HORÁK David 1976 2 Frol104.33 10 101.75 4 105.75
139K1M/83KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.103.87 2 105.34 4 105.87
140K1W/24ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha102.26 4 105.92 4 106.26
141C1M/27ŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.106.54 0 4.00 999 106.54
142C1M/28HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK98.88 8 104.32 6 106.88
143K1W/25HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy122.29 52 102.99 4 106.99
144C1M/29PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB98.02 154 99.56 8 107.56
145C2M/3PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 103.83 4 107.83
146K1W/26ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.70 56 100.38 8 108.38
147K1M/84KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec105.71 4 102.42 6 108.42
148K1M/85KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy146.54 12 109.18 0 109.18
149C1M/30ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.105.37 4 109.49 4 109.37
150K1M/86NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy108.17 4 107.63 2 109.63
151K1M/87PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója109.64 0 110.07 4 109.64
152K1M/88ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava118.29 60 103.66 6 109.66
153C1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn105.77 4 114.42 6 109.77
154K1M/89KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec112.09 54 103.99 6 109.99
155K1W/27POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.43 50 108.33 2 110.33
156K1W/28JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha114.94 2 104.68 6 110.68
157K1W/29ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB106.83 4 113.79 0 110.83
158K1M/90NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor115.03 4 104.84 6 110.84
159C1W/6JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha108.29 6 107.07 4 111.07
160K1W/30BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa113.95 6 107.44 4 111.44
161C1M/31VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.22 0 111.53 0 111.53
162C1M/32VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník110.34 6 109.71 2 111.71
163C1W/7NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand121.58 2 111.74 0 111.74
164K1W/31SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy109.89 2 116.74 2 111.89
165K1M/91KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha109.84 14 110.35 2 112.35
166K1M/92KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.53 6 106.36 6 112.36
167K1M/92ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.100.36 12 116.69 106 112.36
168K1M/94ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak116.63 54 102.59 10 112.59
169K1M/95VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník110.63 2 4.00 999 112.63
170C2M/4HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
108.88 4 108.49 6 112.88
171K1M/96HRŇÁK Šimon   3 Kralupy105.73 108 104.90 8 112.90
172K1M/97PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus108.97 4 117.78 50 112.97
173K1M/98CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk112.35 52 111.52 2 113.52
174C1M/33INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK110.94 54 111.68 2 113.68
175K1M/99BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.118.51 112 110.14 4 114.14
176K1W/32KRISTL Anouk   3+ USK Pha114.17 0 112.63 4 114.17
177K1M/100PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha110.46 10 112.33 2 114.33
178C1M/34VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand124.90 50 104.87 10 114.87
179C1W/8MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK109.04 6 113.16 2 115.04
180K1W/33SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.16 2 117.26 0 115.16
181K1W/34BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice118.61 4 112.28 4 116.28
182K1W/35ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň114.32 2 4.00 999 116.32
183K1M/101STROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava108.19 10 114.47 2 116.47
184C2X/2JINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
110.26 154 112.56 4 116.56
185K1W/36HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.65 6 4.00 999 116.65
186K1W/37TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy113.56 52 106.81 10 116.81
187K1M/102BOURA Samuel 2007 USK Pha1.00 999 104.88 12 116.88
188C1M/35FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice114.94 2 4.00 999 116.94
189K1W/38BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha102.00 100 114.97 2 116.97
190K1W/39HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa111.72 6 121.77 104 117.72
191K1W/40CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy118.08 54 117.98 0 117.98
192K1M/103SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec120.91 66 114.56 4 118.56
193C1M/36BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand112.24 8 133.24 0 120.24
194K1M/104PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.116.60 60 118.33 2 120.33
195K1M/105SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha113.10 108 116.51 4 120.51
196C1W/9PAVELKOVÁ Markéta 2005 Dukla B.139.88 8 116.58 4 120.58
197K1M/106PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník105.43 54 120.70 0 120.70
198K1M/107ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk107.67 206 116.92 4 120.92
199C1M/37FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa131.25 2 117.27 4 121.27
200C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.89 6 117.33 4 121.33
201K1M/108LANGER Filip 2009 USK Pha106.43 56 117.34 4 121.34
202FOR/1SEMERÁD Vít 2010 Roudnice118.86 8 113.78 8 121.78
203C1W/11ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha121.12 106 116.25 6 122.25
204K1W/41ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK125.82 8 116.34 6 122.34
205K1M/109ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník114.48 8 112.15 50 122.48
206C1M/38PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník118.65 4 126.67 2 122.65
207K1M/110CHŇOUPEK Jan 1975 Roztoky118.90 6 118.81 4 122.81
208K1M/111POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.95 6 130.59 4 122.95
209C1M/39BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.05 2 4.00 999 123.05
210K1M/112LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec104.33 106 119.31 4 123.31
211K1M/113ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak107.45 16 99.53 104 123.45
212K1W/42RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor130.74 6 120.09 4 124.09
213C1M/40HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.24 2 141.95 452 124.24
214K1M/114PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.112.12 104 122.48 2 124.48
215K1W/43RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor115.15 10 136.91 12 125.15
216K1M/115BALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava118.86 8 119.70 6 125.70
217C1M/41SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.56 6 108.54 108 126.56
218K1M/116BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha116.77 10 108.91 58 126.77
219K1W/44SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy119.31 8 126.42 4 127.31
220K1W/45ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK119.00 50 123.96 4 127.96
221K1M/117KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava122.51 60 125.32 4 129.32
222C2X/3MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
117.52 54 127.26 4 131.26
223K1M/118HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník137.41 4 127.57 4 131.57
224K1W/46BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol129.18 4 116.74 52 133.18
225K1M/119BAAR Dominik 2007 3 KK Opava125.36 8 134.21 6 133.36
226C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK125.60 8 135.91 102 133.60
227C1M/42ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov166.99 52 127.74 6 133.74
228C1M/43PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha129.98 4 126.17 54 133.98
229C2M/5PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
130.90 4 551.99 202 134.90
230C2M/6PROCHÁZKA Josef
KUDRNA Josef
2002
2004
Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 124.97 10 134.97
231FOR/2ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 129.31 6 135.31
232K1M/120KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha117.22 54 135.56 0 135.56
233C1M/44VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor126.31 10 4.00 999 136.31
234K1M/121ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava161.53 12 132.55 4 136.55
235C1W/13SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha147.81 102 132.58 4 136.58
236K1M/122INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK130.84 8 120.52 52 138.84
237C1M/45SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus131.02 8 123.06 206 139.02
238K1M/123KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn135.87 6 129.15 52 141.87
239K1M/124JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha132.17 10 118.70 56 142.17
240C2M/7HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
167.06 60 134.68 8 142.68
241C2M/8NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
154.65 62 136.86 6 142.86
242C1W/14HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy130.59 158 130.03 14 144.03
243C1M/46KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV188.41 52 130.98 14 144.98
244K1M/125KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB90.59 56 4.00 999 146.59
245C2X/4HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
106.98 54 135.32 14 149.32
246K1W/47ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk123.26 52 143.59 6 149.59
247C2X/5SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
143.03 10 4.00 999 153.03
248K1M/126DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB93.43 60 97.20 56 153.20
249K1W/48ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník124.03 102 140.59 14 154.59
250K1M/127HORÁK David 2009 Frol119.10 62 149.25 6 155.25
251K1M/128SAMEK Petr 2008 3 Třebech.107.32 56 105.55 50 155.55
252K1M/129ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak125.67 108 99.96 56 155.96
253K1M/130BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB104.44 56 4.00 999 160.44
254K1W/49JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha113.34 52 166.92 104 165.34
255K1W/50PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha113.72 52 159.97 12 165.72
256C1W/15KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha121.49 250 112.03 54 166.03
257K1M/131NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand140.07 64 112.27 56 168.27
258K1W/51VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand113.59 56 146.67 52 169.59
259C1M/47HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník113.80 58 118.03 58 171.80
260K1W/52KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak118.70 54 145.59 60 172.70
261K1M/132DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.135.21 208 116.70 56 172.70
262C2M/9HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
120.00 108 116.75 56 172.75
263K1M/133ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand138.16 106 170.00 4 174.00
264K1M/134RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor125.30 60 122.72 52 174.72
265C1M/48DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava1.00 999 117.47 58 175.47
266C2M/10SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
112.82 64 128.98 156 176.82
267C2M/11ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
154.11 210 119.12 58 177.12
268C2M/12TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
112.27 158 115.94 62 177.94
269C2M/13JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
4.00 999 124.75 54 178.75
270K1M/135PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB142.82 168 124.81 54 178.81
271K1M/136CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol118.10 62 147.74 52 180.10
272C1W/16SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand134.20 50 142.05 50 184.20
273K1W/53SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor139.86 54 174.60 10 184.60
274K1M/137VÍT Matyáš 2009 KVS HK1.00 999 124.71 60 184.71
275K1M/138JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník172.46 14 165.94 56 186.46
276C1M/49NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand133.61 58 1.00 999 191.61
277C1W/17ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor124.56 112 136.34 58 194.34
278K1W/54PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec153.78 58 142.38 52 194.38
279K1M/139HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB160.88 152 138.52 56 194.52
280C2X/6NEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
142.03 54 141.67 106 196.03
281C1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk145.19 52 4.00 999 197.19
282K1M/140PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice144.88 54 4.00 999 198.88
283K1M/141HRŇÁK Matouš   Kralupy135.31 64 129.16 100 199.31
284K1M/142DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha115.99 110 134.23 66 200.23
285C2X/7ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 143.99 58 201.99
286K1M/143CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol140.09 114 153.33 58 211.33
287C1M/50VÍT Matyáš 2009 KVS HK161.27 54 136.02 204 215.27
288K1W/55HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy165.59 108 159.56 58 217.56
289K1W/56BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa123.77 116 125.54 102 227.54
290K1M/144JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha123.19 106 4.00 999 229.19
291C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
123.60 108 1.00 999 231.60
292K1M/145BAAR Patrik 2007 3 KK Opava117.65 118 112.67 150 235.65
293K1W/57ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB139.74 108 124.63 112 236.63
294C2X/9CUC Michal
ZIMOVÁ Marie
1977
1992
Tech.Pha
Roudnice
163.88 112 128.00 110 238.00
295C2M/14ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
141.21 110 145.94 110 251.21
296C2M/15VÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
1.00 999 102.66 158 260.66
297C1M/51KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor161.25 102 4.00 999 263.25
298C2M/16JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
107.28 156 4.00 999 263.28
299C1M/52DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB118.72 150 4.00 999 268.72
300C2M/17BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
180.36 112 1.00 999 292.36
301K1M/146JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava1.00 999 139.45 156 295.45
302K1W/58HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.05 206 110.67 306 333.05
303K1M/147KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn143.00 258 159.91 204 363.91
304K1W/59HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň123.05 256 4.00 999 379.05
305K1W/60KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník132.14 260 1180.97 456 392.14
Oddíl

Historie procházení