Křivoklátský slalom

14.06.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZSEMERÁD Vít 2010 Roudnice118.86 8 113.78 8 121.78 0
2.2/PZROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 129.31 6 135.3113.53/11,10
  LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava4.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha100.41 0 104.12 6 100.41 48
2.1/DSFREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha98.68 8 98.46 2 100.460.05/0,036
3.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.100.40 4 101.96 0 101.961.55/1,530
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK102.09 0 101.53 2 102.091.68/1,724
5.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn105.77 4 114.42 6 109.779.36/9,318
6.3/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha108.29 6 107.07 4 111.0710.66/10,612
7.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand121.58 2 111.74 0 111.7411.33/11,311
8.3/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK109.04 6 113.16 2 115.0414.63/14,610
9.4/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Dukla B.139.88 8 116.58 4 120.5820.17/20,19
10.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.89 6 117.33 4 121.3320.92/20,88
11.5/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha121.12 106 116.25 6 122.2521.84/21,87
12.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK125.60 8 135.91 102 133.6033.19/33,16
13.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha147.81 102 132.58 4 136.5836.17/36,05
14.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy130.59 158 130.03 14 144.0343.62/43,44
15.7/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha121.49 250 112.03 54 166.0365.62/65,43
16.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand134.20 50 142.05 50 184.2083.79/83,42
17.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor124.56 112 136.34 58 194.3493.93/93,51
18.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk145.19 52 4.00 999 197.1996.78/96,40
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.81.39 0 83.11 0 81.39 169
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk85.86 0 85.63 2 85.864.47/5,5157
3.1/DSŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha88.41 0 88.86 0 88.417.02/8,6151
4.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB92.55 4 88.73 0 88.737.34/9,0145
5.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK92.07 0 90.48 0 90.489.09/11,2139
6.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha92.14 0 90.92 0 90.929.53/11,7133
7.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK91.60 0 97.13 8 91.6010.21/12,5127
8.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK91.91 0 92.26 6 91.9110.52/12,9121
9.4/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk101.32 8 86.64 6 92.6411.25/13,8115
10. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec98.65 4 95.74 0 95.7414.35/17,6109
11. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.93.81 2 93.96 4 95.8114.42/17,7103
12.5/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha96.46 0 104.58 4 96.4615.07/18,597
13.6/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha105.31 4 92.55 4 96.5515.16/18,691
14.2/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB96.03 4 92.92 4 96.9215.53/19,185
15.7/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha95.18 2 93.93 56 97.1815.79/19,479
16.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB97.33 0 4.00 999 97.3315.94/19,673
17.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha98.74 0 4.00 999 98.7417.35/21,367
18.8/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn98.13 12 98.99 0 98.9917.60/21,661
19.9/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol99.24 0 125.11 6 99.2417.85/21,955
20.2/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha99.85 0 115.85 50 99.8518.46/22,749
21.2/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.92 0 101.18 4 99.9218.53/22,843
22.3/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn99.19 2 115.87 4 101.1919.80/24,337
23.3/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV99.46 2 4.00 999 101.4620.07/24,731
24.10/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.101.91 0 119.03 4 101.9120.52/25,225
25.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.97 0 102.97 0 102.9721.58/26,524
26.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK106.49 2 100.86 4 104.8623.47/28,823
27.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.106.54 0 4.00 999 106.5425.15/30,922
28.3/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK98.88 8 104.32 6 106.8825.49/31,321
29.4/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB98.02 154 99.56 8 107.5626.17/32,220
30.11/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.105.37 4 109.49 4 109.3727.98/34,419
31.5/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.22 0 111.53 0 111.5330.14/37,018
32.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník110.34 6 109.71 2 111.7130.32/37,317
33.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK110.94 54 111.68 2 113.6832.29/39,716
34.6/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand124.90 50 104.87 10 114.8733.48/41,115
35.7/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice114.94 2 4.00 999 116.9435.55/43,714
36.8/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand112.24 8 133.24 0 120.2438.85/47,713
37.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa131.25 2 117.27 4 121.2739.88/49,012
38.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník118.65 4 126.67 2 122.6541.26/50,711
39.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.05 2 4.00 999 123.0541.66/51,210
40.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.24 2 141.95 452 124.2442.85/52,69
41.9/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.56 6 108.54 108 126.5645.17/55,58
42.5/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov166.99 52 127.74 6 133.7452.35/64,37
43.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha129.98 4 126.17 54 133.9852.59/64,66
44.6/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor126.31 10 4.00 999 136.3154.92/67,55
45.7/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus131.02 8 123.06 206 139.0257.63/70,84
46.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV188.41 52 130.98 14 144.9863.59/78,13
47.10/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník113.80 58 118.03 58 171.8090.41/111,12
48.11/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava1.00 999 117.47 58 175.4794.08/115,61
49.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand133.61 58 1.00 999 191.61110.22/135,40
50.5/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK161.27 54 136.02 204 215.27133.88/164,50
51.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor161.25 102 4.00 999 263.25181.86/223,40
52.12/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB118.72 150 4.00 999 268.72187.33/230,20
  KUČERA Tomáš 1970 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít 1969 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Pavel 1966 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav   3+ Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
97.10 2 94.82 0 94.82 72
2. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
108.36 100 94.98 0 94.980.16/0,266
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 103.83 4 107.8313.01/13,760
4.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
108.88 4 108.49 6 112.8818.06/19,054
5.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
130.90 4 551.99 202 134.9040.08/42,348
6.1/DSPROCHÁZKA Josef
KUDRNA Josef
2002
2004
Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 124.97 10 134.9740.15/42,342
7. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
167.06 60 134.68 8 142.6847.86/50,536
8.2/DMNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
154.65 62 136.86 6 142.8648.04/50,730
9.2/DSHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
120.00 108 116.75 56 172.7577.93/82,224
10.1/U23SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
112.82 64 128.98 156 176.8282.00/86,518
11.2/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
154.11 210 119.12 58 177.1282.30/86,812
12.3/DSTARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
112.27 158 115.94 62 177.9483.12/87,76
13.3/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
4.00 999 124.75 54 178.7583.93/88,55
14.2/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
141.21 110 145.94 110 251.21156.39/164,94
15.1/ZMVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
1.00 999 102.66 158 260.66165.84/174,93
16.3/DMJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
107.28 156 4.00 999 263.28168.46/177,72
17.2/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
180.36 112 1.00 999 292.36197.54/208,31
  VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik
WEBER Oldřich
2005
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška
KOPEČEK Michal
2005
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004 3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha91.39 0 93.24 2 91.39 215
2.1/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy90.20 2 92.87 6 92.200.81/0,9203
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK92.91 0 92.66 0 92.661.27/1,4197
4.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB91.84 2 95.14 2 93.842.45/2,7191
5.2/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK92.47 2 95.00 0 94.473.08/3,4185
6.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK95.24 0 96.45 8 95.243.85/4,2179
7.3/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy95.42 0 94.45 4 95.424.03/4,4173
8.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn99.01 6 91.53 4 95.534.14/4,5167
9.4/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha94.28 2 97.34 2 96.284.89/5,4161
10.5/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.99.64 8 94.38 2 96.384.99/5,5155
11.6/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.94.95 2 101.07 4 96.955.56/6,1149
12.5/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha98.03 2 95.17 2 97.175.78/6,3143
13.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.80 2 98.01 0 98.016.62/7,2137
14.7/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.25 2 100.04 0 99.257.86/8,6131
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV98.45 2 102.19 2 100.459.06/9,9125
16.2/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus103.20 2 98.51 2 100.519.12/10,0119
17.6/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha100.12 2 96.55 4 100.559.16/10,0113
18.3/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy116.56 52 101.87 0 101.8710.48/11,5107
19. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.105.46 0 102.06 2 104.0612.67/13,9101
20.4/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice100.30 4 98.06 54 104.3012.91/14,195
21.5/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand104.36 0 123.49 6 104.3612.97/14,289
22.6/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK99.33 6 107.16 4 105.3313.94/15,383
23.8/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha98.94 54 97.60 8 105.6014.21/15,577
24.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha102.26 4 105.92 4 106.2614.87/16,371
25.7/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy122.29 52 102.99 4 106.9915.60/17,165
26.9/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.70 56 100.38 8 108.3816.99/18,659
27. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.43 50 108.33 2 110.3318.94/20,753
28.10/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha114.94 2 104.68 6 110.6819.29/21,147
29.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB106.83 4 113.79 0 110.8319.44/21,341
30.8/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa113.95 6 107.44 4 111.4420.05/21,935
31.8/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy109.89 2 116.74 2 111.8920.50/22,429
32.9/DSKRISTL Anouk   3+ USK Pha114.17 0 112.63 4 114.1722.78/24,928
33.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.16 2 117.26 0 115.1623.77/26,027
34.9/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice118.61 4 112.28 4 116.2824.89/27,226
35.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň114.32 2 4.00 999 116.3224.93/27,325
36.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.65 6 4.00 999 116.6525.26/27,624
37.11/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy113.56 52 106.81 10 116.8125.42/27,823
38.5/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha102.00 100 114.97 2 116.9725.58/28,022
39.10/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa111.72 6 121.77 104 117.7226.33/28,821
40.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy118.08 54 117.98 0 117.9826.59/29,120
41.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK125.82 8 116.34 6 122.3430.95/33,919
42.3/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor130.74 6 120.09 4 124.0932.70/35,818
43.12/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor115.15 10 136.91 12 125.1533.76/36,917
44.13/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy119.31 8 126.42 4 127.3135.92/39,316
45.14/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK119.00 50 123.96 4 127.9636.57/40,015
46.12/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol129.18 4 116.74 52 133.1841.79/45,714
47.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk123.26 52 143.59 6 149.5958.20/63,713
48.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník124.03 102 140.59 14 154.5963.20/69,212
49.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha113.34 52 166.92 104 165.3473.95/80,911
50.6/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha113.72 52 159.97 12 165.7274.33/81,310
51.7/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand113.59 56 146.67 52 169.5978.20/85,69
52.15/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak118.70 54 145.59 60 172.7081.31/89,08
53.11/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor139.86 54 174.60 10 184.6093.21/102,07
54.8/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec153.78 58 142.38 52 194.38102.99/112,76
55.9/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy165.59 108 159.56 58 217.56126.17/138,15
56.16/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa123.77 116 125.54 102 227.54136.15/149,04
57.10/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB139.74 108 124.63 112 236.63145.24/158,93
58.13/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.05 206 110.67 306 333.05241.66/264,42
59.11/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň123.05 256 4.00 999 379.05287.66/314,81
60.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník132.14 260 1180.97 456 392.14300.75/329,10
  BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUHNOVÁ Anežka   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Štěpánka   Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Kateřina   2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie   2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
102.50 0 4.00 999 102.50 33
2.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
110.26 154 112.56 4 116.5614.06/13,727
3.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
117.52 54 127.26 4 131.2628.76/28,121
4.2/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
106.98 54 135.32 14 149.3246.82/45,715
5.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
143.03 10 4.00 999 153.0350.53/49,39
6.2/DMNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
142.03 54 141.67 106 196.0393.53/91,23
7.4/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 143.99 58 201.9999.49/97,12
8. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
123.60 108 1.00 999 231.60129.10/126,01
9. CUC Michal
ZIMOVÁ Marie
1977
1992
Tech.Pha
Roudnice
163.88 112 128.00 110 238.00135.50/132,20
  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin
KOTOVSKÁ Karolina
1967 1 SKŽižkov
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.81.03 102 76.63 2 78.63 540
2.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice81.74 2 79.25 0 79.250.62/0,8528
3.2/DSFRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha80.97 50 79.50 0 79.500.87/1,1516
4.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.84.72 54 80.08 0 80.081.45/1,8510
5.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk84.77 2 80.48 0 80.481.85/2,4504
6.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz80.74 0 84.38 8 80.742.11/2,7498
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha80.33 2 77.23 50 82.333.70/4,7492
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy87.18 2 84.08 0 84.085.45/6,9486
9.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.82.82 2 85.26 0 84.826.19/7,9480
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 3+ SKVS ČB84.60 12 85.38 0 85.386.75/8,6474
11.2/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus87.16 0 85.59 0 85.596.96/8,9468
12.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol91.61 0 85.68 0 85.687.05/9,0462
13.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk80.33 52 82.54 4 86.547.91/10,1456
14.4/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha85.03 2 83.01 50 87.038.40/10,7450
15. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.21 2 85.20 2 87.208.57/10,9444
16.5/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha97.83 4 87.38 0 87.388.75/11,1438
17.6/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice87.65 0 4.00 999 87.659.02/11,5432
18.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy89.55 0 87.96 0 87.969.33/11,9426
19.5/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.53 2 82.00 6 88.009.37/11,9420
20.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.74 4 88.12 0 88.129.49/12,1414
21.6/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha89.23 6 84.22 4 88.229.59/12,2408
22.7/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.88.31 0 93.90 54 88.319.68/12,3402
23.8/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.17 2 86.65 4 89.1710.54/13,4396
23.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.17 0 89.1710.54/13,4390
25.9/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.83.36 6 83.44 100 89.3610.73/13,6384
26.4/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha89.71 0 87.53 2 89.5310.90/13,9378
27.7/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand88.21 2 95.19 56 90.2111.58/14,7372
28.10/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol89.95 8 86.31 4 90.3111.68/14,9366
29.11/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy84.52 6 82.43 52 90.5211.89/15,1360
30.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy90.56 0 93.89 4 90.5611.93/15,2354
31.12/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec87.39 54 87.89 4 91.8913.26/16,9348
32.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.92.68 2 90.04 2 92.0413.41/17,1342
33.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB86.60 102 90.62 2 92.6213.99/17,8336
34. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník90.70 2 91.41 2 92.7014.07/17,9330
35.2/U23ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.93.78 8 90.87 2 92.8714.24/18,1324
36.2/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha91.27 2 92.73 6 93.2714.64/18,6318
37.13/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.100.27 4 93.99 0 93.9915.36/19,5312
38.14/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand99.96 2 94.21 0 94.2115.58/19,8306
39.4/VBÍZEK Zdeněk   KK Brand94.28 0 95.80 0 94.2815.65/19,9300
40.6/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň98.19 8 94.29 0 94.2915.66/19,9294
41.3/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha93.22 2 96.20 2 95.2216.59/21,1288
42.3/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.90 4 95.31 0 95.3116.68/21,2282
43.4/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand103.67 8 93.44 2 95.4416.81/21,4276
44.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice96.07 6 95.55 0 95.5516.92/21,5270
45.4/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec92.61 4 95.91 0 95.9117.28/22,0264
46.5/ZSHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník96.29 8 95.98 0 95.9817.35/22,1258
47.6/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha96.19 8 96.49 0 96.4917.86/22,7252
48.7/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha96.32 4 94.65 2 96.6518.02/22,9246
49.8/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice104.46 10 94.67 2 96.6718.04/22,9240
50.15/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand96.68 0 97.31 2 96.6818.05/23,0234
51.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.36 0 94.80 2 96.8018.17/23,1228
52.16/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy98.03 8 93.02 4 97.0218.39/23,4222
53. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy97.66 0 98.89 0 97.6619.03/24,2216
54.17/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.68 8 90.91 8 97.6819.05/24,2210
55.18/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy89.59 60 97.83 0 97.8319.20/24,4204
56.9/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand100.03 8 95.84 2 97.8419.21/24,4198
57.10/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha96.28 2 97.72 6 98.2819.65/25,0192
58.11/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK107.12 4 96.65 2 98.6520.02/25,5186
59.19/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB94.66 4 4.00 999 98.6620.03/25,5180
60.20/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB92.80 6 93.44 8 98.8020.17/25,7174
61.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.59 56 99.06 0 99.0620.43/26,0168
62.9/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy97.09 2 98.36 54 99.0920.46/26,0162
63.12/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice95.35 6 97.11 2 99.1120.48/26,0156
64.8/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice112.56 54 94.11 6 100.1121.48/27,3150
65.21/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand102.98 2 98.55 2 100.5521.92/27,9144
66.22/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha91.21 10 100.36 2 101.2122.58/28,7138
67.23/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand97.66 4 106.12 0 101.6623.03/29,3132
68.24/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol100.20 56 100.01 2 102.0123.38/29,7126
69.13/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava106.27 8 100.12 2 102.1223.49/29,9120
70.14/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec105.02 8 102.29 0 102.2923.66/30,1114
71.1/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava100.38 12 102.93 0 102.9324.30/30,9108
72.25/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy99.36 4 102.35 10 103.3624.73/31,5102
73.26/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor102.19 14 95.80 8 103.8025.17/32,096
74.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa102.93 6 102.30 2 104.3025.67/32,690
75.15/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand100.49 4 100.68 6 104.4925.86/32,984
76.10/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.116.77 0 104.73 0 104.7326.10/33,278
77.27/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk111.31 4 98.83 6 104.8326.20/33,372
78.16/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha103.39 8 98.96 6 104.9626.33/33,566
79.17/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava103.54 4 102.99 2 104.9926.36/33,565
80.2/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha115.01 104 105.06 0 105.0626.43/33,664
81.5/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand99.27 6 102.30 6 105.2726.64/33,963
82.11/VMHORÁK David 1976 2 Frol104.33 10 101.75 4 105.7527.12/34,562
83.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.103.87 2 105.34 4 105.8727.24/34,661
84.28/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec105.71 4 102.42 6 108.4229.79/37,960
85.18/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy146.54 12 109.18 0 109.1830.55/38,959
86.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy108.17 4 107.63 2 109.6331.00/39,458
87.12/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója109.64 0 110.07 4 109.6431.01/39,457
88.3/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava118.29 60 103.66 6 109.6631.03/39,556
89.13/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec112.09 54 103.99 6 109.9931.36/39,955
90.19/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor115.03 4 104.84 6 110.8432.21/41,054
91.4/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha109.84 14 110.35 2 112.3533.72/42,953
92.5/ZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.53 6 106.36 6 112.3633.73/42,952
92.6/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.100.36 12 116.69 106 112.3633.73/42,951
94.29/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak116.63 54 102.59 10 112.5933.96/43,250
95.14/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník110.63 2 4.00 999 112.6334.00/43,249
96.20/ZSHRŇÁK Šimon   3 Kralupy105.73 108 104.90 8 112.9034.27/43,648
97.5/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus108.97 4 117.78 50 112.9734.34/43,747
98.21/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk112.35 52 111.52 2 113.5234.89/44,446
99.22/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.118.51 112 110.14 4 114.1435.51/45,245
100.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha110.46 10 112.33 2 114.3335.70/45,444
101.23/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava108.19 10 114.47 2 116.4737.84/48,143
102.24/ZSBOURA Samuel 2007 USK Pha1.00 999 104.88 12 116.8838.25/48,642
103.25/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec120.91 66 114.56 4 118.5639.93/50,841
104.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.116.60 60 118.33 2 120.3341.70/53,040
105.26/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha113.10 108 116.51 4 120.5141.88/53,339
106.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník105.43 54 120.70 0 120.7042.07/53,538
107.7/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk107.67 206 116.92 4 120.9242.29/53,837
108.7/ZMLANGER Filip 2009 USK Pha106.43 56 117.34 4 121.3442.71/54,336
109.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník114.48 8 112.15 50 122.4843.85/55,835
110.9/VCHŇOUPEK Jan 1975 Roztoky118.90 6 118.81 4 122.8144.18/56,234
111.27/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.95 6 130.59 4 122.9544.32/56,433
112.28/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec104.33 106 119.31 4 123.3144.68/56,832
113.29/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak107.45 16 99.53 104 123.4544.82/57,031
114.8/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.112.12 104 122.48 2 124.4845.85/58,330
115.8/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava118.86 8 119.70 6 125.7047.07/59,929
116.9/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha116.77 10 108.91 58 126.7748.14/61,228
117.10/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava122.51 60 125.32 4 129.3250.69/64,527
118.9/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník137.41 4 127.57 4 131.5752.94/67,326
119.30/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava125.36 8 134.21 6 133.3654.73/69,625
120.11/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha117.22 54 135.56 0 135.5656.93/72,424
121.12/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava161.53 12 132.55 4 136.5557.92/73,723
122.13/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK130.84 8 120.52 52 138.8460.21/76,622
123.14/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn135.87 6 129.15 52 141.8763.24/80,421
124.31/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha132.17 10 118.70 56 142.1763.54/80,820
125.30/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB90.59 56 4.00 999 146.5967.96/86,419
126.32/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB93.43 60 97.20 56 153.2074.57/94,818
127.15/ZMHORÁK David 2009 Frol119.10 62 149.25 6 155.2576.62/97,417
128.16/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.107.32 56 105.55 50 155.5576.92/97,816
129.33/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak125.67 108 99.96 56 155.9677.33/98,315
130.31/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB104.44 56 4.00 999 160.4481.81/104,014
131.17/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand140.07 64 112.27 56 168.2789.64/114,013
132.18/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.135.21 208 116.70 56 172.7094.07/119,612
133.32/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand138.16 106 170.00 4 174.0095.37/121,311
134.15/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor125.30 60 122.72 52 174.7296.09/122,210
135.19/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB142.82 168 124.81 54 178.81100.18/127,49
136.33/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol118.10 62 147.74 52 180.10101.47/129,08
137.20/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK1.00 999 124.71 60 184.71106.08/134,97
138.10/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník172.46 14 165.94 56 186.46107.83/137,16
139.34/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB160.88 152 138.52 56 194.52115.89/147,45
140.35/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice144.88 54 4.00 999 198.88120.25/152,94
141.21/ZMHRŇÁK Matouš   Kralupy135.31 64 129.16 100 199.31120.68/153,53
142.22/ZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha115.99 110 134.23 66 200.23121.60/154,62
143.16/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol140.09 114 153.33 58 211.33132.70/168,81
144.11/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha123.19 106 4.00 999 229.19150.56/191,50
145.36/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava117.65 118 112.67 150 235.65157.02/199,70
146.23/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava1.00 999 139.45 156 295.45216.82/275,70
147.24/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn143.00 258 159.91 204 363.91285.28/362,80
  HADRABA Michal 1976 Frol1.00 999 1.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.2.00 999 2.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB1.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIHALIK Tomáš 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey   3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav   3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav   2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin   2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš   2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení