9. Český pohár ve sprintu na Lipně

24.08.2019   Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1BAROUH MAXENCE 1995 9 FRA France canoe00:48,24 00:48,02 00:48,02
2K1M/2SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:50,56 00:49,02 00:49,02
3K1M/3HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:50,18 00:49,30 00:49,30
4K1M/4SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:48,97 00:49,56 00:49,56
5C2M/1VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:50,81 00:50,23 00:50,23
6K1M/5ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:50,90 00:50,47 00:50,47
7K1M/6ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:50,60 00:50,53 00:50,53
8K1M/7ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:49,71 00:50,72 00:50,72
9C2M/2SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:50,04 00:51,27 00:51,27
10C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:52,56 00:51,34 00:51,34
11K1M/12MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:53,06 00:51,47 00:51,47
12K1M/8MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:50,72 00:51,80 00:51,80
13K1M/14CRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club00:53,25 00:51,99 00:51,99
14K1M/9NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:51,43 00:52,17 00:52,17
15K1M/10HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:51,15 00:52,38 00:52,38
16K1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:50,47 00:52,47 00:52,47
17C1M/2SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:53,94 00:52,50 00:52,50
18K1M/16LACINA Jakub 2003 2 Semily00:53,79 00:52,60 00:52,60
19C1M/3NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:52,28 00:52,61 00:52,61
20C2M/3NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,92 00:52,62 00:52,62
21K1M/17BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:53,72 00:52,82 00:52,82
22K1M/15IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:52,47 00:53,01 00:53,01
23C1M/4RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:53,87 00:53,07 00:53,07
24K1M/13KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:51,96 00:53,15 00:53,15
25C1M/5OBADIC LUKA 1996 9 CRO Koncar00:53,54 00:53,25 00:53,25
26K1M/21ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:54,15 00:53,37 00:53,37
27C2M/4SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:53,96 00:53,44 00:53,44
28C2M/5KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:53,68 00:53,46 00:53,46
29K1W/1DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:53,21 00:53,59 00:53,59
30K1M/26NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:54,30 00:53,88 00:53,88
31C2M/9HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:54,45 00:54,00 00:54,00
32C1M/6HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:54,20 00:54,02 00:54,02
33C1M/7SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,44 00:54,07 00:54,07
34C2M/10TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:55,48 00:54,09 00:54,09
35K1M/18VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:53,00 00:54,10 00:54,10
36K1M/22POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:53,40 00:54,10 00:54,10
37C2M/6MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,98 00:54,28 00:54,28
38K1M/19PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:53,06 00:54,40 00:54,40
39K1M/27SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:54,39 00:54,50 00:54,50
40K1M/25SHEPPY ALEX 1998 9 GBR Devizes Canoe Club00:53,74 00:54,51 00:54,51
41C2M/7ŠMOLDAS Michal
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
1 Litovel
Boh.Pha
00:53,16 00:54,60 00:54,60
42C2M/12SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:56,13 00:55,11 00:55,11
43K1M/28BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,54 00:55,14 00:55,14
44C2M/13SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,57 00:55,21 00:55,21
45K1M/20PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,17 00:55,27 00:55,27
46C2M/11HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:54,75 00:55,36 00:55,36
47K1M/30GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:55,37 00:55,63 00:55,63
48K1M/24KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:53,52 00:55,74 00:55,74
49C1M/10NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:55,07 00:55,79 00:55,79
50C1M/8KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:54,10 00:55,83 00:55,83
51K1W/2HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:56,51 00:55,84 00:55,84
52K1W/3VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:56,88 00:55,88 00:55,88
53K1M/31ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:57,31 00:55,97 00:55,97
54K1M/29KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:54,63 00:56,04 00:56,04
55K1W/4DUPRAS PHENICIA 1996 9 FRA France canoe00:55,82 00:56,09 00:56,09
56K1M/32CIVICO JACK 1997 9 GBR Pennine Canoe Club00:58,85 00:56,13 00:56,13
57C2M/8KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
00:54,25 00:56,13 00:56,13
58K1W/5RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,37 00:56,27 00:56,27
59K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:57,09 00:56,27 00:56,27
60C1M/11SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:17,06 00:56,42 00:56,42
61K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:56,60 00:56,46 00:56,46
62C2M/14SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:59,25 00:56,85 00:56,85
63K1M/33OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:58,67 00:56,93 00:56,93
64C1M/12RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:57,74 00:57,02 00:57,02
65K1M/34HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,72 00:57,16 00:57,16
66C1M/14PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:59,07 00:57,19 00:57,19
67K1M/35VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:58,61 00:57,62 00:57,62
68K1W/11DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:59,18 00:58,28 00:58,28
69C1M/15SALAJ František 2004 2 Litovel00:57,69 00:58,32 00:58,32
70C1W/1NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:58,84 00:58,64 00:58,64
71K1W/8KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:55,91 00:58,78 00:58,78
72C1M/17HOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO Koncar00:58,56 00:58,82 00:58,82
73K1M/23KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:53,47 00:58,82 00:58,82
74K1M/37MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:03,46 00:59,07 00:59,07
75K1W/12NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:02,28 00:59,26 00:59,26
76C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:58,94 00:59,53 00:59,53
77C1M/16JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:58,41 00:59,56 00:59,56
78K1M/38MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:59,53 00:59,60 00:59,60
79C1M/19ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:01,40 01:00,22 01:00,22
80K1M/40JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:01,91 01:00,92 01:00,92
81C1M/20VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:02,11 01:01,04 01:01,04
82K1W/13RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:03,42 01:01,08 01:01,08
83K1M/36ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:57,95 01:01,14 01:01,14
84K1W/16ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:03,17 01:01,49 01:01,49
85K1M/42FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa01:06,31 01:01,52 01:01,52
86K1M/43NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:02,17 01:02,30 01:02,30
87C1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:03,59 01:02,31 01:02,31
88C1M/13ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:57,03 01:02,64 01:02,64
89K1W/18KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:04,88 01:02,64 01:02,64
90C1M/22PAPULA Jan 2005 2 Litovel01:07,22 01:02,70 01:02,70
91K1M/39FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.01:00,75 01:03,15 01:03,15
92C1M/9JANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:53,55 01:03,18 01:03,18
93K1W/17HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:02,37 01:03,47 01:03,47
94K1W/14BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:01,31 01:03,55 01:03,55
95K1M/44BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:03,30 01:03,59 01:03,59
96K1W/15KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:01,34 01:04,22 01:04,22
97C1M/24VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:14,80 01:04,71 01:04,71
98C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:04,98 01:05,41 01:05,41
99C1M/21FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:02,28 01:05,64 01:05,64
100K1W/19MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:04,81 01:06,63 01:06,63
101C1M/25PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.01:17,35 01:07,56 01:07,56
102K1W/20TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:11,64 01:11,64
103C1M/18CRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club00:59,94 01:12,60 01:12,60
104K1W/9DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:55,71 01:14,51 01:14,51
105K1W/10COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS Australian Canoe00:55,89 01:23,80 01:23,80
106K1M/41ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:01,40 01:24,41 01:24,41
107C1W/5PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:07,04 01:52,94 01:52,94
108C1M/23ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:04,46 00:00,00 06:45,00
109C1M/26BEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 06:45,00
110C1M/27ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,00
111C1M/28SMADILO MAKS 2004 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,00
112C1M/29ZONJIC JADRAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,00
113C1M/30TOLIC IVAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,00
114K1W/21BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 06:45,00
115K1W/22SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 06:45,00
116K1W/23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 06:45,00
117K1W/24KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 06:45,00
118K1W/25BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 06:45,00
119K1W/26SEED ELLIE 1996 9 GBR Pinkston Panthers00:00,00 00:00,00 06:45,00
120K1W/27CHMIEL KASIA 2000 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,00
121K1W/28DURRANT ESME 2000 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,00
122K1W/29DILAI MAGDALEN 1986 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,00
123K1M/45KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 06:45,00
124C2M/15KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,47 00:00,00 06:45,00
125C2M/17OBADIC LUKA
TOLIC IVAN
1996
1996
9 CRO Koncar
CRO Koncar
00:00,00 00:00,00 06:45,00
126C2M/18JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 06:45,00
Oddíl