9. Český pohár ve sprintu na Lipně

24.08.2019   Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:52,56 00:51,34 00:51,34 75/156/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:53,94 00:52,50 00:52,501.16/2,368/144/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:52,28 00:52,61 00:52,611.27/2,562/132/0
4. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:53,87 00:53,07 00:53,071.73/3,457/0/54
5. OBADIC LUKA 1996 9 CRO Koncar00:53,54 00:53,25 00:53,251.91/3,70/0/0
6. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:54,20 00:54,02 00:54,022.68/5,253/120/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,44 00:54,07 00:54,072.73/5,349/108/0
8.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:54,10 00:55,83 00:55,834.49/8,746/0/42
9.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:53,55 01:03,18 01:03,1811.84/23,143/0/30
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:55,07 00:55,79 00:55,794.45/8,740/96/0
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:17,06 00:56,42 00:56,425.08/9,937/84/0
12.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:57,74 00:57,02 00:57,025.68/11,135/72/0
13. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:57,03 01:02,64 01:02,6411.30/22,033/60/0
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:59,07 00:57,19 00:57,195.85/11,431/48/0
15.1/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:57,69 00:58,32 00:58,326.98/13,629/0/18
16. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:58,41 00:59,56 00:59,568.23/16,027/36/0
17.1/VHOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO Koncar00:58,56 00:58,82 00:58,827.48/14,60/0/0
18.2/VCRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club00:59,94 01:12,60 01:12,6021.26/41,40/0/0
19.2/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:01,40 01:00,22 01:00,228.88/17,325/0/12
20.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:02,11 01:01,04 01:01,049.70/18,923/30/0
21.3/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:02,28 01:05,64 01:05,6414.30/27,921/24/0
22.2/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:07,22 01:02,70 01:02,7011.36/22,119/0/6
23. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:04,46 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,917/18/0
24.4/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:14,80 01:04,71 01:04,7113.37/26,015/12/0
25.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.01:17,35 01:07,56 01:07,5616.22/31,614/6/0
26. BEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
27. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
28. SMADILO MAKS 2004 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
29. ZONJIC JADRAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
30. TOLIC IVAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:53,21 00:53,59 00:53,59 75/0/72
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:56,51 00:55,84 00:55,842.25/4,268/0/60
3.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:56,88 00:55,88 00:55,882.29/4,362/84/0
4. DUPRAS PHENICIA 1996 9 FRA France canoe00:55,82 00:56,09 00:56,092.50/4,70/0/0
5.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,37 00:56,27 00:56,272.68/5,057/0/48
5.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:57,09 00:56,27 00:56,272.68/5,053/72/0
7.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:56,60 00:56,46 00:56,462.87/5,449/0/36
8.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:55,91 00:58,78 00:58,785.19/9,746/60/0
9.2/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:55,71 01:14,51 01:14,5120.92/39,043/48/0
10. COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS Australian Canoe00:55,89 01:23,80 01:23,8030.21/56,40/0/0
11.5/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:59,18 00:58,28 00:58,284.69/8,840/0/24
12.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:02,28 00:59,26 00:59,265.67/10,637/36/0
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:03,42 01:01,08 01:01,087.49/14,035/0/18
14.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:01,31 01:03,55 01:03,559.96/18,633/0/12
15.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:01,34 01:04,22 01:04,2210.63/19,831/30/0
16.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:03,17 01:01,49 01:01,497.90/14,729/24/0
17.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:02,37 01:03,47 01:03,479.88/18,427/0/6
18.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:04,88 01:02,64 01:02,649.05/16,925/18/0
19.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:04,81 01:06,63 01:06,6313.04/24,323/12/0
20.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:11,64 01:11,6418.05/33,721/6/0
21. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
22. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
23. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
24. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
25. BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
26. SEED ELLIE 1996 9 GBR Pinkston Panthers00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
27. CHMIEL KASIA 2000 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
28. DURRANT ESME 2000 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0
29. DILAI MAGDALEN 1986 9 GBR Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:45,003951.41/7.373,40/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. BAROUH MAXENCE 1995 9 FRA France canoe00:48,24 00:48,02 00:48,02 0/0/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:50,56 00:49,02 00:49,021.00/2,175/0/132
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:50,18 00:49,30 00:49,301.28/2,768/0/120
4. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:48,97 00:49,56 00:49,561.54/3,262/0/108
5.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:50,90 00:50,47 00:50,472.45/5,157/198/0
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:50,60 00:50,53 00:50,532.51/5,253/186/0
7.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:49,71 00:50,72 00:50,722.70/5,649/174/0
8.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:50,72 00:51,80 00:51,803.78/7,946/0/96
9.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:51,43 00:52,17 00:52,174.15/8,643/162/0
10.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:51,15 00:52,38 00:52,384.36/9,140/0/84
11.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:50,47 00:52,47 00:52,474.45/9,337/150/0
12.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:53,06 00:51,47 00:51,473.45/7,235/138/0
13.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:51,96 00:53,15 00:53,155.13/10,733/126/0
14.1/VCRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club00:53,25 00:51,99 00:51,993.97/8,30/0/0
15.3/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:52,47 00:53,01 00:53,014.99/10,431/0/72
16.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:53,79 00:52,60 00:52,604.58/9,529/114/0
17.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:53,72 00:52,82 00:52,824.80/10,027/0/60
18.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:53,00 00:54,10 00:54,106.08/12,725/102/0
19.4/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:53,06 00:54,40 00:54,406.38/13,323/0/54
20.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,17 00:55,27 00:55,277.25/15,121/90/0
21.5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:54,15 00:53,37 00:53,375.35/11,119/84/0
22.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:53,40 00:54,10 00:54,106.08/12,717/78/0
23.6/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:53,47 00:58,82 00:58,8210.80/22,515/72/0
24. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:53,52 00:55,74 00:55,747.72/16,114/66/0
25. SHEPPY ALEX 1998 9 GBR Devizes Canoe Club00:53,74 00:54,51 00:54,516.49/13,50/0/0
26.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:54,30 00:53,88 00:53,885.86/12,213/60/0
27. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:54,39 00:54,50 00:54,506.48/13,512/54/0
28.6/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,54 00:55,14 00:55,147.12/14,811/0/48
29.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:54,63 00:56,04 00:56,048.02/16,710/0/42
30.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:55,37 00:55,63 00:55,637.61/15,89/0/36
31.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:57,31 00:55,97 00:55,977.95/16,68/48/0
32. CIVICO JACK 1997 9 GBR Pennine Canoe Club00:58,85 00:56,13 00:56,138.11/16,90/0/0
33.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:58,67 00:56,93 00:56,938.91/18,67/42/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,72 00:57,16 00:57,169.14/19,06/0/30
35.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:58,61 00:57,62 00:57,629.60/20,05/36/0
36.1/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:57,95 01:01,14 01:01,1413.12/27,34/0/24
37.7/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:03,46 00:59,07 00:59,0711.05/23,03/0/18
38.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:59,53 00:59,60 00:59,6011.58/24,12/30/0
39.8/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.01:00,75 01:03,15 01:03,1515.13/31,51/24/0
40.3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:01,91 01:00,92 01:00,9212.90/26,90/18/0
41.4/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:01,40 01:24,41 01:24,4136.39/75,80/0/12
42.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa01:06,31 01:01,52 01:01,5213.50/28,10/12/0
43.9/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:02,17 01:02,30 01:02,3014.28/29,70/6/0
44.10/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:03,30 01:03,59 01:03,5915.57/32,40/0/6
45. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 06:45,003956.98/8.240,30/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:50,81 00:50,23 00:50,23 75/0/78
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:50,04 00:51,27 00:51,271.04/2,168/108/0
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,92 00:52,62 00:52,622.39/4,862/96/0
4. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:53,96 00:53,44 00:53,443.21/6,457/84/0
5.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:53,68 00:53,46 00:53,463.23/6,453/72/66
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,98 00:54,28 00:54,284.06/8,149/60/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
1 Litovel
Boh.Pha
00:53,16 00:54,60 00:54,604.37/8,746/48/54
8.3/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
00:54,25 00:56,13 00:56,135.90/11,743/36/0
9.4/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:54,45 00:54,00 00:54,003.77/7,540/0/42
10. TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:55,48 00:54,09 00:54,093.86/7,737/24/0
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:54,75 00:55,36 00:55,365.13/10,235/0/30
12.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:56,13 00:55,11 00:55,114.88/9,733/0/18
13.5/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,57 00:55,21 00:55,214.98/9,931/12/0
14.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:59,25 00:56,85 00:56,856.62/13,229/0/6
15. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,47 00:00,00 06:45,003954.77/7.873,327/6/0
17. OBADIC LUKA
TOLIC IVAN
1996
1996
9 CRO Koncar
CRO Koncar
00:00,00 00:00,00 06:45,003954.77/7.873,30/0/0
18. JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 06:45,003954.77/7.873,30/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:58,84 00:58,64 00:58,64 75/0/24
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:58,94 00:59,53 00:59,530.89/1,568/0/12
3.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:03,59 01:02,31 01:02,313.67/6,362/36/0
4.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:04,98 01:05,41 01:05,416.77/11,557/24/0
5.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:07,04 01:52,94 01:52,9454.30/92,653/12/0
Oddíl