Sprint v Třebechovicích

27.07.2019   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily00:47,10 00:46,20 00:46,20
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:50,40 00:49,50 00:49,50
3K1M/3KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:49,60 00:50,20 00:49,60
4K1M/4VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:51,30 00:51,30 00:51,30
5K1M/5VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:51,60 00:53,10 00:51,60
6K1M/6BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.00:51,90 00:52,30 00:51,90
7K1M/6OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,60 00:51,90 00:51,90
8K1M/8VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:54,20 00:53,60 00:53,60
9K1M/8FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:53,60 00:55,20 00:53,60
10K1M/10DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:53,80 00:00,00 00:53,80
11K1M/11HYNEK Pavel 2003 2 Semily00:54,20 00:57,40 00:54,20
12K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:55,00 00:00,00 00:55,00
13C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:58,60 00:57,00 00:57,00
14K1M/13FLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov00:57,20 00:59,50 00:57,20
15K1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,80 00:58,40 00:57,80
16K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:57,90 01:00,80 00:57,90
17K1M/14HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:58,90 01:00,00 00:58,90
18C1M/2ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:00,90 01:02,10 01:00,90
19K1M/15BEK Matyáš 2006 3 Týniště01:02,60 01:07,90 01:02,60
20C1M/3MÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:02,70 00:00,00 01:02,70
21K1M/16PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:02,70 01:05,20 01:02,70
22K1M/17KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.01:03,50 01:05,10 01:03,50
23K1M/18NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:04,40 01:04,00 01:04,00
24K1M/19BOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:06,00 01:04,80 01:04,80
25K1M/20SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:06,40 01:04,90 01:04,90
26K1M/21ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:05,30 41:06,50 01:05,30
27C2M/1BEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
01:05,90 01:08,40 01:05,90
28C1M/4LACINA Richard 1967 Semily01:06,90 01:06,50 01:06,50
29K1W/3LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:08,10 01:07,70 01:07,70
30K1M/22JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:08,70 01:08,00 01:08,00
31K1W/4KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:08,10 01:09,70 01:08,10
32K1M/23NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,10 01:08,60 01:08,60
33K1M/24KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:20,40 01:10,00 01:10,00
34C2M/2ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
01:11,10 01:10,80 01:10,80
35C1M/5BEIER Alva 2005 3 Trutnov01:11,40 01:12,70 01:11,40
36C1M/6ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:12,80 01:12,00 01:12,00
37K1W/5KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:13,60 01:12,10 01:12,10
38K1M/25VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:16,00 01:12,70 01:12,70
39K1W/6HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:14,50 01:12,90 01:12,90
40K1M/26BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:13,20 01:13,20 01:13,20
41C1M/7ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:13,40 01:15,50 01:13,40
42C2M/3BEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:14,30 01:13,70 01:13,70
43C1M/8KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:45,20 01:15,60 01:15,60
44K1M/27KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.01:21,70 01:16,80 01:16,80
45K1M/28HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:18,10 01:18,30 01:18,10
46K1M/28ZUNA Jáchym 2010 Semily01:19,50 01:18,10 01:18,10
47C1M/9NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:19,20 01:18,70 01:18,70
48K1M/30SAMEK Petr 2008 Třebech.01:18,80 01:19,70 01:18,80
49C2M/4VOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:20,80 01:19,30 01:19,30
50K1W/7HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov01:20,10 01:19,70 01:19,70
51K1M/31ZUNA Viilém 2007 Semily01:22,80 01:24,50 01:22,80
52C1M/10BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:24,60 01:25,30 01:24,60
53K1M/32KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:34,10 01:36,10 01:34,10
54K1M/33FLORIÁN Michal 2011 Trutnov01:50,80 01:50,30 01:50,30
55K1W/8ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99
56K1M/34MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
57C2M/5MÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 59:59,99
58C2M/6ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení