Sprint v Třebechovicích

27.07.2019   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:58,60 00:57,00 00:57,00 22
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:00,90 01:02,10 01:00,903.90/6,814
3.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:02,70 00:00,00 01:02,705.70/10,06
4.1/VLACINA Richard 1967 Semily01:06,90 01:06,50 01:06,509.50/16,75
5.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:11,40 01:12,70 01:11,4014.40/25,34
6.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:12,80 01:12,00 01:12,0015.00/26,33
7.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:13,40 01:15,50 01:13,4016.40/28,82
8.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:45,20 01:15,60 01:15,6018.60/32,61
9.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:19,20 01:18,70 01:18,7021.70/38,10
10.4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:24,60 01:25,30 01:24,6027.60/48,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,80 00:58,40 00:57,80 12
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:57,90 01:00,80 00:57,900.10/0,28
3.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:08,10 01:07,70 01:07,709.90/17,14
4.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:08,10 01:09,70 01:08,1010.30/17,83
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:13,60 01:12,10 01:12,1014.30/24,72
6.3/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:14,50 01:12,90 01:12,9015.10/26,11
7.2/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov01:20,10 01:19,70 01:19,7021.90/37,90
8. ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993542.19/6.128,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:47,10 00:46,20 00:46,20 56
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:50,40 00:49,50 00:49,503.30/7,148
3. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:49,60 00:50,20 00:49,603.40/7,444
4.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:51,30 00:51,30 00:51,305.10/11,040
5.1/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:51,60 00:53,10 00:51,605.40/11,736
6.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.00:51,90 00:52,30 00:51,905.70/12,332
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,60 00:51,90 00:51,905.70/12,328
8.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:54,20 00:53,60 00:53,607.40/16,024
8.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:53,60 00:55,20 00:53,607.40/16,020
10.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:53,80 00:00,00 00:53,807.60/16,516
11.4/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:54,20 00:57,40 00:54,208.00/17,315
12.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:55,00 00:00,00 00:55,008.80/19,014
13.5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov00:57,20 00:59,50 00:57,2011.00/23,813
14.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:58,90 01:00,00 00:58,9012.70/27,512
15.2/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště01:02,60 01:07,90 01:02,6016.40/35,511
16.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:02,70 01:05,20 01:02,7016.50/35,710
17.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.01:03,50 01:05,10 01:03,5017.30/37,49
18.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:04,40 01:04,00 01:04,0017.80/38,58
19.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:06,00 01:04,80 01:04,8018.60/40,37
20.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:06,40 01:04,90 01:04,9018.70/40,56
21.5/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:05,30 41:06,50 01:05,3019.10/41,35
22.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:08,70 01:08,00 01:08,0021.80/47,24
23.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,10 01:08,60 01:08,6022.40/48,53
24.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:20,40 01:10,00 01:10,0023.80/51,52
25.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:16,00 01:12,70 01:12,7026.50/57,41
26.6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:13,20 01:13,20 01:13,2027.00/58,40
27.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.01:21,70 01:16,80 01:16,8030.60/66,20
28.7/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:18,10 01:18,30 01:18,1031.90/69,00
28.2/PZZUNA Jáchym 2010 Semily01:19,50 01:18,10 01:18,1031.90/69,00
30.4/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.01:18,80 01:19,70 01:18,8032.60/70,60
31.5/ZMZUNA Viilém 2007 Semily01:22,80 01:24,50 01:22,8036.60/79,20
32.6/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:34,10 01:36,10 01:34,1047.90/103,70
33.3/PZFLORIÁN Michal 2011 Trutnov01:50,80 01:50,30 01:50,3064.10/138,70
34. MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.79/7.692,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
01:05,90 01:08,40 01:05,90 13
2. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
01:11,10 01:10,80 01:10,804.90/7,45
3.1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:14,30 01:13,70 01:13,707.80/11,81
4.1/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:20,80 01:19,30 01:19,3013.40/20,30
5. MÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 59:59,993534.09/5.362,80
6. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 00:00,00 59:59,993534.09/5.362,80
Oddíl

Historie procházení