4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

28.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:00,93
2K1M/2SATKE Adam 1994 MT KK Brno16:03,56
3K1M/3SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc16:04,56
4K1M/4ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:24,43
5K1M/5HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:31,84
6K1M/6ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha16:40,12
7K1M/7MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno16:46,30
8K1M/8ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:47,36
9K1M/9ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz16:52,70
10K1M/10NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:52,99
11K1M/11ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště16:57,93
12K1M/12JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:02,43
13K1M/13KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:03,52
14K1M/14POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:03,94
15K1M/15HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc17:07,83
16K1M/16IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí17:09,47
17K1M/17ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:10,18
18K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:14,87
19C2M/1ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
17:16,90
20K1M/18KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:23,97
21K1M/19PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc17:24,56
22C2M/2RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
17:26,32
23K1M/20KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:26,45
24K1W/2HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc17:29,44
25K1M/21MAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:31,66
26C2M/3KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
17:36,08
27C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.17:36,53
28K1W/3BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha17:40,46
29K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:47,21
30K1M/22ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:47,23
31K1W/5DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:48,72
32K1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:52,53
33K1M/23KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:53,31
34K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:58,42
35K1M/24VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:59,77
36C1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:59,79
37K1W/8KNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc18:03,82
38K1M/25NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:07,02
39K1M/26BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:08,33
40C1M/3RYGEL Marek 1989 MT KK Brno18:10,59
41K1M/27CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha18:12,57
42C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.18:15,81
43C1M/5KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc18:19,68
44K1M/28EISNER Tomáš 1987 Loko Plz18:23,07
45K1M/29RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:24,49
46K1M/30GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:28,62
47K1M/31HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:36,63
48K1W/9NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.18:37,22
49K1M/32KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.18:37,69
50K1M/33PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:38,75
51C1M/6RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm18:42,05
52K1W/10DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:44,31
53K1M/34BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:44,61
54K1M/35HALA Jiří 2002 2 Olomouc18:46,67
55C1M/7KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.18:49,55
56K1W/11KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:49,87
57K1M/36LACINA Jakub 2003 2 Semily18:50,05
58K1M/37BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk18:59,19
59C2M/4LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
19:06,13
60K1M/38ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc19:06,86
61K1M/39OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:08,90
62K1W/12RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc19:12,30
63K1M/40MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:12,45
64C2M/5VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
3 VS Tábor
Postřelm
19:13,34
65C2M/6HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:13,61
66C2M/7SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:18,56
67C1M/8SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:24,12
68C1M/9BEIER Matouš 2004 1 Trutnov19:24,82
69C2M/8SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
19:27,14
70K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor19:28,08
71K1M/41VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice19:30,35
72K1W/14HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:31,47
73C1M/10ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:33,97
74C1M/11SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.19:36,54
75C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:37,01
76C1M/12URBAN Daniel 2001 2 Šumperk19:38,35
77K1W/15BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:45,17
78C1M/13SALAJ František 2004 2 Litovel19:46,68
79K1M/42MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc19:51,23
80C2M/9ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
19:52,04
81C2M/10SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:52,26
82C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:52,56
83K1W/16DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc20:04,46
84K1M/43SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.20:07,31
85K1W/17RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:07,89
86C1M/14ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto20:08,71
87K1M/44FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.20:09,41
88C1W/3KNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc20:10,79
89K1W/18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí20:13,43
90K1W/19KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:13,57
91C1W/4PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:15,92
92C1M/15LISICKÝ David 1981 2 Olomouc20:16,46
93K1W/20DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel20:18,31
94K1M/45ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí20:21,28
95C1M/16KRATOCHVÍL Martin   2 Olomouc20:21,59
96C1M/17ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel20:24,17
97K1W/21JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc20:24,79
98K1W/22PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.20:26,05
99K1M/46ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:29,19
100K1W/23MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz20:30,35
101C1M/18VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.20:31,56
102C2M/11KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:33,70
103K1M/47VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště20:34,06
104C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc20:34,84
105C1M/19KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.20:47,61
106K1W/24HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:51,52
107C1M/20RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.20:53,65
108K1M/48PANZER Martin 2007 3 Loko Plz20:56,59
109K1W/25VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:57,52
110K1W/26ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz20:58,44
111K1W/27NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc20:58,64
112K1W/28NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:02,42
113K1M/49NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.21:07,92
114K1W/29LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily21:10,22
115K1W/30ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto21:11,70
116K1W/31DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK21:20,42
117K1M/50WALTER David 2001 2 Šumperk21:21,30
118C1M/21PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:31,03
119K1W/32DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:35,44
120C1M/22JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:36,53
121K1W/33BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:40,37
122K1W/34BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.21:41,27
123C1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:46,84
124C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:47,44
125C1M/23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc21:48,21
126K1W/35PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.21:49,50
127C1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.21:52,11
128K1M/51ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto21:54,21
129C1M/24ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.22:01,02
130K1M/52BERKA Štěpán   3 Litovel22:03,55
131K1W/36BROTÁNKOVÁ Petra 2001 2 Loko Plz22:03,80
132C1M/25VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.22:06,97
133C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí22:09,75
134K1W/37STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK22:11,78
135C1W/10PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.22:18,28
136K1W/38VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:37,92
137K1M/53DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí22:40,56
138C1M/26GEPRT David 2005 2 Litovel22:48,56
139K1W/39TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.23:04,74
140K1W/40DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc23:09,17
141C1M/27VODÁK Norbert 2004 2 Litovel23:10,12
142C2M/12BUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
23:20,18
143C1M/28VITOUL Tomáš   3 Litovel23:37,49
144C1W/11HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc23:39,33
145C1M/29KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc23:40,18
146K1M/54ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí27:31,78
Oddíl