Sjezd v Hanušovicích

23.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:49,20
2K1M/2SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:59,50
3K1M/3MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.15:10,20
4K1M/4HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:15,00
5K1M/5ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:21,10
6K1M/6IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:39,90
7K1M/7KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov15:41,10
8K1M/8MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:48,80
9K1M/9HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc15:54,20
10K1M/10ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště15:54,50
11K1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha15:56,20
12K1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.16:00,10
13C2M/1SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
16:09,00
14K1M/12KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha16:13,70
15K1M/13NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:14,00
16K1M/14BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:22,20
17K1M/15KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:27,20
18K1M/16LACINA Jakub 2003 2 Semily16:30,01
19C2M/2KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
16:30,10
20C2M/3RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:33,20
21K1M/17PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:40,60
22K1M/18MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž16:41,80
23K1W/2HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc16:44,10
24C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:44,70
25K1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:52,60
26K1M/19VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:00,90
27K1W/4PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:01,10
28K1W/5DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:04,80
29K1M/20HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:05,70
30K1M/21KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:07,70
31C1M/2KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc17:10,70
32C2M/4ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
17:12,30
33C1M/3RYGEL Marek 1989 MT KK Brno17:16,20
34K1M/22BERKA Štěpán 2002 Litovel17:18,80
35C1M/4VESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:30,10
36C1M/5SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:33,20
37K1M/23BROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk17:37,10
38K1W/6KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav17:45,00
39C2M/5ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:47,00
40C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:55,70
41C1M/7RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm18:03,30
42K1M/24GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:03,30
43K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor18:09,20
44K1M/25ŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc18:15,40
45K1M/26JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.18:16,50
46K1M/27SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc18:23,40
47C2M/6ŠMAKAL Petr
SALAJ František
2003
2004
2 Litovel
Litovel
18:25,50
48K1W/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí18:30,00
49K1M/28TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí18:30,50
50K1M/29ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí18:36,70
51C1M/8SALAJ František 2004 2 Litovel18:38,20
52C2M/7SKÁKALA Juraj
GEWISSLER Matůš
1995
1995
SVK
SVK
18:44,30
53C1M/9ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto18:44,60
54K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:44,70
55C2M/8HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:47,70
56C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc18:49,60
57K1W/10VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel18:52,20
58K1W/11RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc18:55,30
59K1M/30MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:57,00
60K1M/31RUTAR Martin 2003 3 VS Desná19:02,40
61C1W/1ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc19:02,40
62K1M/32KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná19:03,70
63C2M/9KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:07,40
64K1W/12DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel19:10,40
65K1M/33ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc19:11,90
66K1M/34BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno19:13,00
67C1W/2KOPÚNOVÁ Katarína 1994 SVK19:15,20
68K1M/35VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště19:16,50
69K1M/36HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk19:22,00
70C1M/11SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.19:22,30
71C2M/10WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Olomouc
Pardub.
19:23,50
72C1M/12ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel19:25,00
73K1M/37WALTER David 2001 2 Šumperk19:25,30
74K1W/13NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc19:27,00
75K1W/14RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc19:32,90
76K1W/15ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto19:33,00
77K1W/16HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc19:35,90
78C1M/13ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:36,70
79K1M/38KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž19:36,90
80K1M/39DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno19:38,70
81K1M/40DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí19:39,40
82K1M/41JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc19:41,20
83K1M/42SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:51,30
84K1W/17DAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk19:52,90
85K1M/43ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto19:57,30
86K1M/44HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc20:00,30
87K1W/18RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná20:02,10
88C1M/14BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:02,80
89K1M/45URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc20:05,50
90K1M/46DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí20:05,70
91C1W/3DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno20:06,50
92C1M/15JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto20:08,00
93K1M/47POLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí20:08,50
94C1M/16KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc20:11,30
95K1W/19NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc20:15,30
96C1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí20:19,30
97K1M/48STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná20:20,60
98K1M/49NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:22,10
99K1M/50ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí20:23,60
100K1M/51STRATIL Filip 2006 3 Litovel20:27,70
101K1W/20DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc20:31,50
102K1M/52PAVELKA Marek 2004 VS Desná20:32,60
103C1M/17VODÁK Norbert 2004 2 Litovel20:36,90
104K1M/53KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí20:46,10
105C1W/5SCHOLZOVÁ Viktoria 2000 SVK20:46,30
106C1M/18GEPRT David 2005 2 Litovel20:50,80
107K1W/21PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.20:53,60
108C1W/6HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc20:54,30
109C1W/7STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc20:54,70
110K1M/54LOUN Matěj 2004 Šumperk20:57,00
111K1W/22MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno20:57,30
112K1M/55POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:00,10
113C1M/19VITOUL Tomáš 2003 Litovel21:04,80
114K1W/23KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc21:10,10
115K1M/56SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc21:10,90
116C1M/20MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc21:39,70
117C1W/8MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno21:42,10
118C1M/21STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc21:44,80
119K1M/57SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto21:46,20
120C1M/22ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.21:48,80
121K1M/58ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí21:53,40
122K1W/24JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná22:02,40
123K1W/25JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná22:35,30
124K1W/26ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk22:43,00
125K1M/59KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto23:13,20
126K1W/27PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná23:42,60
127K1M/60SEKANINA Matěj 2008 VS Desná24:35,40
Oddíl

Historie procházení