Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.00 0 93.50 0 93.50
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.97.20 52 94.60 2 96.60
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.80 0 96.70 2 97.80
4K1M/4STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.30 0 98.30 0 98.30
5K1M/5POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK98.90 0 99.40 0 98.90
6K1M/6SAHULA Matěj 2003 2 Benátky101.80 2 99.30 0 99.30
7K1M/7PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.00 4 98.30 2 100.30
8K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.00 0 103.20 0 103.00
9K1M/9ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.103.80 0 103.20 0 103.20
10C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB103.40 0 104.30 0 103.40
11C1M/2VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha104.90 2 103.90 0 103.90
12K1M/10MÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.70 8 104.00 0 104.00
13K1M/11SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec102.80 4 102.20 2 104.20
14K1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB106.60 0 104.40 0 104.40
15K1M/13NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor104.60 0 103.00 2 104.60
16K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.00 2 104.60 0 104.60
17K1M/14LACINA Jakub 2003 2 Semily103.90 2 103.10 2 105.10
18K1M/14MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.105.10 0 108.10 0 105.10
19K1M/16ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště105.10 4 101.40 4 105.40
20C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK106.50 0 105.80 0 105.80
21K1M/17PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.30 0 107.50 0 106.30
22K1M/18VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště106.70 0 106.70 2 106.70
23K1M/19PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice107.70 0 104.80 2 106.80
24K1M/20SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK105.20 2 105.20 2 107.20
25K1M/21MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.50 0 4.00 999 107.50
26K1M/22KUTEK Michal 2006 3+ Frol107.60 2 107.70 0 107.70
27K1M/23ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha107.80 2 105.80 2 107.80
28K1M/24ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.109.00 2 108.00 0 108.00
29K1M/25DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.108.30 0 108.60 0 108.30
30K1M/25MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov109.80 0 108.30 0 108.30
31K1M/27ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice106.70 2 4.00 999 108.70
32C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov108.90 0 109.30 2 108.90
33K1M/28HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.107.30 2 106.60 4 109.30
34C1M/5BEIER Matouš 2004 2 Trutnov105.00 52 107.30 2 109.30
35K1M/29TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.109.90 0 109.60 0 109.60
36K1M/30MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy110.60 2 109.80 0 109.80
37K1M/30ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 107.80 2 109.80
38K1M/32PANZER Martin 2007 2 Loko Plz110.40 2 109.90 0 109.90
39K1M/32PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.90 0 112.10 2 109.90
40K1M/34VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily108.40 2 110.10 2 110.40
41K1M/35BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha110.50 0 112.30 4 110.50
42K1M/36BEIER Alva 2005 3+ Trutnov109.90 2 110.60 0 110.60
43K1W/2HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.90 0 110.70 0 110.70
44C1M/6TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.109.90 4 108.70 2 110.70
45K1M/37HORÁK David 1976 2 Frol111.00 2 110.80 0 110.80
46C1M/7HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn108.90 2 120.10 0 110.90
47K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.30 2 111.10 0 111.10
48K1M/38JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.111.30 0 112.70 2 111.30
49C1M/8DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK107.30 4 104.80 50 111.30
50K1M/39BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.108.90 8 109.40 2 111.40
51K1M/40JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.112.20 2 111.50 0 111.50
52K1M/41VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand112.70 2 111.70 0 111.70
53K1M/41DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK111.70 0 115.80 2 111.70
54K1M/43KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor107.20 54 109.80 2 111.80
55K1M/44DOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.110.00 2 112.00 4 112.00
56K1M/44SAJDL František 1970 2 L.Žatec110.00 2 4.00 999 112.00
57K1M/46HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník118.10 0 112.20 0 112.20
58K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.80 0 113.50 0 112.80
59K1M/47HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK113.70 0 113.20 0 113.20
60C1M/9MÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.30 2 113.40 0 113.40
61K1M/48HYNEK Pavel 2003 2 Semily121.00 4 113.50 0 113.50
62K1M/49VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand112.40 4 111.60 2 113.60
63C1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.113.80 0 114.00 0 113.80
64K1M/50SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky116.30 2 114.10 0 114.10
65K1M/51BEIER Matouš 2004 3 Trutnov112.20 2 112.40 4 114.20
66K1M/51VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.50 0 114.20 0 114.20
67K1M/53VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto116.00 0 112.30 2 114.30
68C1M/10HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn117.90 6 114.40 0 114.40
69K1M/54EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník114.50 0 115.00 2 114.50
70K1M/54JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha112.50 2 4.00 999 114.50
71K1W/5SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.70 2 114.70 0 114.70
72K1M/56KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.113.00 2 114.20 2 115.00
73C1M/11BEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.20 0 115.00 2 115.20
74K1M/57HRON Robin 1979 3+ Kralupy115.30 0 113.80 2 115.30
75C1M/12LACINA Jakub 2003 3+ Semily115.40 0 115.20 4 115.40
76K1M/58KYSELA David 1977 2 Kralupy117.10 2 115.70 0 115.70
77K1W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.80 0 120.30 10 115.80
78C1M/13ŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.117.40 2 115.90 0 115.90
79K1M/59KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec121.30 0 116.00 0 116.00
80K1M/59NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy4.00 999 116.00 0 116.00
81C1M/14VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav119.30 2 116.00 0 116.00
82C1M/15PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB116.10 0 116.30 2 116.10
83K1M/61PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.40 2 116.30 0 116.30
84K1M/62NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.116.40 0 115.60 100 116.40
85C1M/16MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy117.20 2 116.40 0 116.40
86C1M/16SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK118.10 2 116.40 0 116.40
87K1W/7HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.70 4 110.70 6 116.70
88C1M/18VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.117.40 2 116.80 0 116.80
89K1M/63HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz116.90 0 117.40 2 116.90
90K1M/64TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.118.20 4 117.30 0 117.30
91C1M/19HAUCK Marek 1977 2 KVS HK118.60 0 117.50 0 117.50
92K1M/65SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy117.60 0 119.10 4 117.60
93C1M/20BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov121.00 2 117.90 0 117.90
94C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
117.90 0 121.00 2 117.90
95K1M/66KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec115.40 4 116.20 2 118.20
96C1M/21PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB120.20 2 118.20 0 118.20
97C1M/22DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK118.30 0 119.80 2 118.30
98K1M/67FENCL Jáchym 2003 Pardub.117.70 2 118.40 0 118.40
99K1M/68HLOBIL Josef 2001 3 Turnov118.90 2 116.70 2 118.70
100C1M/23FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 2 118.70 0 118.70
101K1M/69OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.114.80 4 119.50 2 118.80
102K1M/69SUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.00 0 118.80 0 118.80
103C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn116.80 2 116.90 2 118.80
104K1M/71WESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy116.90 2 118.40 8 118.90
105K1W/8ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.90 0 121.80 2 118.90
106C2M/1JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
120.50 2 119.00 0 119.00
107K1W/9BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa118.30 2 117.10 2 119.10
108C1M/24SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm118.70 2 119.20 0 119.20
109K1M/72NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor117.30 2 120.50 0 119.30
110K1W/10MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK119.30 0 118.30 2 119.30
111C1M/25VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.80 2 117.30 2 119.30
112K1M/73PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha121.40 2 119.40 0 119.40
113C1M/26RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.118.10 2 117.50 2 119.50
114C1M/26PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.50 0 120.40 0 119.50
115C1M/28ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.119.60 0 126.40 0 119.60
116C1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3+ KVS HK119.70 0 125.10 0 119.70
117C1M/29ŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB124.20 2 117.80 2 119.80
118K1M/74NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy122.00 0 119.90 0 119.90
119K1M/75RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor120.00 0 119.10 2 120.00
120K1M/76PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha121.30 2 120.10 0 120.10
121C1M/30SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.10 0 121.10 0 120.10
122C1M/30BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.120.10 0 124.00 2 120.10
123K1W/11HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK120.40 0 121.50 2 120.40
124K1W/12ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto118.50 2 118.50 2 120.50
125K1M/77RUFFER Matěj 1999 Pardub.119.30 2 118.70 2 120.70
126K1M/78KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy122.10 2 121.00 0 121.00
127K1M/79BEK Matyáš 2006 3 Týniště125.10 8 121.10 0 121.10
128K1M/79NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.20 54 121.10 0 121.10
129K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK121.20 0 126.50 2 121.20
130C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.20 0 121.30 0 121.30
131K1W/14PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.122.60 8 121.40 0 121.40
132K1W/15LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.20 0 121.70 0 121.70
133C1M/32KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor121.70 0 123.40 0 121.70
134K1M/81SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha123.20 0 121.90 0 121.90
135K1M/81BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště123.70 8 121.90 0 121.90
136K1M/83NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily122.00 0 120.50 2 122.00
137K1M/83CINKO Radek 1993 3+ Pardub.120.90 2 120.00 2 122.00
138K1M/85ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa122.10 0 121.90 2 122.10
139K1W/16NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand131.00 0 122.10 0 122.10
140C1M/33SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.10 0 122.00 2 122.10
141K1M/86JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.121.20 10 120.30 2 122.30
142K1M/87KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha123.10 2 122.40 0 122.40
143K1M/87MÜLLER Ondřej 2002 Turnov120.40 2 124.20 2 122.40
144K1M/87JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha123.40 6 120.40 2 122.40
145PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha123.60 0 122.40 0 122.40
146C2X/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
122.40 0 123.00 4 122.40
147K1M/90LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec120.50 2 121.00 4 122.50
148K1M/91SAMEK Petr 2008 3 Třebech.123.00 0 124.60 2 123.00
149K1M/92ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB121.10 2 4.00 999 123.10
150K1W/17BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB127.10 0 123.10 0 123.10
151K1M/93SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky121.40 2 122.30 2 123.40
152C1M/34VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.40 0 125.30 2 123.40
153C1M/35EGERT Luděk 1971 3 Rakovník124.60 2 123.80 0 123.80
154K1M/94KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn121.90 2 123.20 4 123.90
155C1M/36BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec122.00 2 124.20 0 124.00
156K1M/95BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.70 4 124.10 0 124.10
157C1M/37KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor124.40 0 123.20 4 124.40
158K1M/96VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor126.90 2 122.60 2 124.60
159PWK/2HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak122.50 6 124.60 0 124.60
160K1M/97ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily125.60 2 124.70 0 124.70
161K1W/18SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.90 4 122.70 2 124.70
162K1W/19VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand123.20 4 122.80 2 124.80
163PWK/3LANGER Filip 2009 USK Pha121.20 4 126.00 2 125.20
164C1M/38KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor125.20 0 125.60 0 125.20
165C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.70 2 125.30 0 125.30
166K1W/20RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor123.60 6 123.30 2 125.30
167K1M/98ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.122.10 4 121.60 4 125.60
168K1M/99PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója125.70 0 129.80 4 125.70
169K1W/21SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand125.00 2 125.80 0 125.80
170K1M/100PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník130.60 4 125.90 0 125.90
171K1W/22RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor125.90 0 127.30 0 125.90
172K1W/22ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.123.90 2 124.90 4 125.90
173K1M/101PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník124.00 2 122.20 4 126.00
174K1M/101FUKS Jáchym 2008 3 KK Brand131.40 2 126.00 0 126.00
175C1M/39KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK126.30 0 126.00 0 126.00
176K1W/24ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.10 0 124.50 2 126.10
177K1M/103INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK126.60 0 124.90 2 126.60
178C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
129.90 2 126.70 0 126.70
179K1W/25LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily126.70 0 125.90 2 126.70
180K1W/25SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy125.60 6 126.70 0 126.70
181K1M/104DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.124.90 2 126.30 2 126.90
182C1W/5ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor128.50 0 125.10 2 127.10
183C1W/5NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand132.10 0 125.10 2 127.10
184K1M/105KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto125.40 4 127.20 0 127.20
185K1M/106NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand127.90 10 127.40 0 127.40
186K1M/107HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.128.60 2 127.50 0 127.50
187C1W/7MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK127.60 0 126.70 2 127.60
188K1M/108KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov125.50 4 125.80 2 127.80
189K1W/27ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily127.90 0 4.00 999 127.90
190K1M/109POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha128.10 0 128.60 0 128.10
191K1M/110ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak122.30 6 126.90 4 128.30
192PWK/4HORÁK David 2009 USK Pha128.30 0 128.20 6 128.30
193K1M/111TROCH Jan 2003 3 Dv.Král.128.40 0 129.50 0 128.40
194K1M/112POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.50 0 129.80 0 128.50
195K1M/113SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily128.60 10 128.60 0 128.60
196C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.90 6 126.90 2 128.90
197C1M/40JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha127.00 2 4.00 999 129.00
198C1M/41EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.90 10 125.20 4 129.20
199K1M/114ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.30 2 130.90 2 129.30
200C1M/42ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov130.50 2 127.70 2 129.70
201K1M/115JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.125.80 4 126.40 4 129.80
202K1W/28ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.20 0 128.00 2 130.00
203C1M/43VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor130.50 4 130.00 0 130.00
204K1M/116HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy128.50 2 132.00 2 130.50
205K1M/117NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.60 4 126.80 4 130.60
206K1M/117VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor130.60 0 132.10 4 130.60
207PWK/5PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha128.70 2 126.50 8 130.70
208K1W/29HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.132.10 0 130.80 0 130.80
209C1M/44INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK128.80 2 129.30 2 130.80
210K1M/119VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto131.30 0 133.80 4 131.30
211K1M/119PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice131.30 0 129.70 52 131.30
212K1M/121POHANKA František 2008 3 KK Brand129.80 4 131.50 0 131.50
213K1M/121SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec125.50 6 127.90 6 131.50
214C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
131.50 0 135.80 6 131.50
215K1W/30PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus133.60 0 131.50 0 131.50
216K1W/30PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec132.40 4 129.50 2 131.50
217C1M/45KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov131.80 2 131.50 0 131.50
218K1M/123DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha129.80 4 129.60 2 131.60
219C1M/46BEIER Artur 1970 2 Trutnov130.00 2 4.00 999 132.00
220C1M/47OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.143.50 4 132.10 0 132.10
221K1W/32PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.30 52 130.20 2 132.20
222K1W/33VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand133.40 0 130.30 2 132.30
223K1M/124TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz132.50 0 143.10 4 132.50
224K1W/34JANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.130.90 2 130.50 2 132.50
225C1M/48NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.40 50 132.50 0 132.50
226C1M/48ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB124.50 8 4.00 999 132.50
227K1M/125MAREK Pavel 1972 3 Třebech.129.30 4 130.70 2 132.70
228C1M/50HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz130.70 2 132.70 0 132.70
229C1M/50BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa131.20 6 128.70 4 132.70
230K1W/35JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.50 2 128.80 4 132.80
231C1W/8SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha142.00 4 133.00 0 133.00
232K1M/126MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor133.30 0 151.20 8 133.30
233K1W/36KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.133.40 0 136.10 2 133.40
234C2M/5HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
130.80 6 131.60 2 133.60
235K1W/37DOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.00 54 129.70 4 133.70
236PWK/6NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand140.60 0 133.80 0 133.80
237K1M/127JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.60 0 137.30 0 134.60
238K1W/38SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz137.80 0 132.90 2 134.90
239C2M/6NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
131.00 4 133.00 6 135.00
240C2X/4DOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
131.10 4 131.50 4 135.10
241C2M/7NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
130.90 8 131.20 4 135.20
242PWK/7KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.135.20 6 133.20 2 135.20
243K1M/128KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand140.40 0 135.30 0 135.30
244C1M/52PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha131.30 4 136.80 4 135.30
245K1M/129UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand131.70 4 133.60 4 135.70
246K1M/130POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec139.20 6 133.80 2 135.80
247PWK/8HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy133.90 4 129.90 6 135.90
248C1W/9SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand136.10 0 139.30 2 136.10
249K1M/131VRANÝ Matěj 2006 3 Frol134.20 2 140.30 4 136.20
250C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK136.30 0 138.40 2 136.30
251C2X/5BENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
136.50 0 135.40 2 136.50
252K1W/39PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.00 4 136.60 0 136.60
253PWC/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.80 0 134.60 2 136.60
254C1W/11ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto143.60 0 136.70 0 136.70
255PWK/9DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha132.80 4 139.60 4 136.80
256K1W/40BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov137.00 8 137.20 0 137.20
257K1M/132DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec137.40 0 137.50 4 137.40
258K1W/41MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor135.60 6 135.60 2 137.60
259C1M/53HANUŠ Jakub 2007 Rakovník139.60 2 135.70 2 137.70
260K1M/133KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav145.90 14 133.90 4 137.90
261K1M/134KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn140.20 2 136.10 2 138.10
262C2M/8VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
134.20 4 137.50 4 138.20
263K1M/135TICHÝ Tomáš 2004 3 Semily130.30 8 133.50 56 138.30
264PWK/10KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.133.10 6 134.30 4 138.30
265C1W/12VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand143.60 0 136.60 2 138.60
266PWK/11HILAR Mikoláš 2009 USK Pha140.70 2 138.60 0 138.60
267PWK/11VÍT Matyáš 2009 KVS HK137.30 8 136.60 2 138.60
268C2X/6ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
132.40 8 134.80 4 138.80
269K1M/136JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov140.40 0 138.90 0 138.90
270C2X/7KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
136.10 6 135.20 4 139.20
271C2M/9SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
135.30 4 137.20 8 139.30
272K1M/137RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.151.10 8 135.50 4 139.50
273C1M/54HADARIČ Ctibor 1973 Benátky137.50 2 4.00 999 139.50
274C2M/10VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
141.30 4 135.60 4 139.60
275K1W/42MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov138.00 2 137.90 2 139.90
276K1M/138KUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky138.60 4 138.10 2 140.10
277PWK/13BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov140.20 0 141.90 0 140.20
278C1M/55ČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha136.30 4 136.60 4 140.30
279K1M/139SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto136.40 4 150.30 10 140.40
280K1M/140SLAVÍK Matěj 2008 Benátky141.10 6 138.80 2 140.80
281C2X/8NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
138.80 2 139.40 2 140.80
282K1M/141PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha135.00 6 136.50 6 141.00
283C2X/9SEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
138.10 12 135.50 6 141.50
284C1M/56VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor140.20 2 140.30 2 142.20
285K1W/43VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.138.40 4 145.70 4 142.40
286C1M/57MÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 2 142.40 0 142.40
287K1M/142TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov146.10 2 138.80 4 142.80
288C1M/58KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy144.60 2 142.80 0 142.80
289C1M/59BURGER Jáchym 2006 USK Pha154.80 4 141.30 2 143.30
290K1M/143VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand141.90 2 141.40 2 143.40
291K1M/144WAIS Jakub 2007 3 KK Brand144.40 2 142.20 2 144.20
292PWK/14DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy140.50 4 139.40 6 144.50
293K1W/44TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.138.50 6 146.10 6 144.50
294C2X/10ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
142.90 2 140.60 4 144.60
295K1W/45SADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.141.60 8 140.80 4 144.80
296C1M/60HAUCK Marek 2007 KVS HK145.80 2 143.30 2 145.30
297C1M/61HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.143.40 2 4.00 999 145.40
298C2X/11JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.40 4 4.00 999 145.40
299K1M/145KRÁL Ondřej 2008 USK Pha139.50 6 143.40 4 145.50
300C2X/12PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
135.60 10 134.60 12 145.60
301PWC/2VÍT Matyáš 2009 KVS HK143.60 2 146.20 2 145.60
302K1W/46NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.40 4 145.70 0 145.70
303K1W/47KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak149.00 2 141.80 4 145.80
304PWK/15VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand141.90 4 140.60 6 145.90
305K1M/146POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec143.20 8 142.00 4 146.00
306PWK/16HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy204.40 4 146.10 0 146.10
307C2X/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.60 4 144.10 2 146.10
308K1M/147TUREČEK Jiří 1976 Trutnov146.90 4 142.50 4 146.50
309C2X/14MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
140.60 6 144.40 6 146.60
310K1M/148BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.144.70 2 144.70 2 146.70
311C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK144.70 2 499.30 2 146.70
312K1W/48PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz144.80 2 144.60 4 146.80
313K1W/49KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník148.40 6 142.90 4 146.90
314C1M/62ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.162.50 8 146.90 0 146.90
315C2X/15JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 142.90 4 146.90
316K1M/149ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.141.80 6 145.70 6 147.80
317K1W/50BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa141.80 6 144.90 4 147.80
318PWK/17KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha148.30 2 142.10 6 148.10
319PWK/18ZUNA Jáchym 2010 Semily150.50 6 144.20 4 148.20
320K1M/150MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand148.10 4 142.50 6 148.50
321K1M/151BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa151.30 0 144.90 4 148.90
322C2M/11SEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
144.70 8 143.00 6 149.00
323C1W/14MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov149.20 0 149.90 0 149.20
324PWK/19VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand151.00 2 147.60 2 149.60
325PWK/20PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand149.90 0 149.50 2 149.90
326C2M/12SAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
147.30 8 148.30 2 150.30
327C1M/63KRÁL Matěj 2008 USK Pha146.60 4 154.20 2 150.60
328K1M/152KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.143.00 8 148.80 6 151.00
329C2M/13ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
148.00 4 157.80 8 152.00
330C2M/14EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
145.00 12 150.70 2 152.70
331C1W/15BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov149.00 4 152.80 6 153.00
332C2M/15ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
147.30 8 149.00 4 153.00
333PWK/21KEPŠTA Martin 2009 KK Brand153.70 4 151.40 2 153.40
334K1W/51KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.149.10 6 150.00 4 154.00
335C2X/16HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
146.40 12 148.10 6 154.10
336K1M/153ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.150.30 4 147.30 8 154.30
337PWK/22SEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.30 2 153.90 8 154.30
338C1M/64KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto146.40 8 151.30 8 154.40
339C1M/65ŘEHÁK Jiří 2003 Semily146.50 8 4.00 999 154.50
340C2X/17KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
153.90 6 150.50 4 154.50
341C1M/66JANČAR Štěpán 2007 USK Pha152.60 2 151.20 4 154.60
342K1W/52JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha146.80 8 151.80 6 154.80
343C2M/16HLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
151.20 4 151.70 8 155.20
344C1M/67BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.153.30 2 155.10 2 155.30
345K1M/154JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov177.10 4 151.60 4 155.60
346PWK/23PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha154.10 4 151.80 4 155.80
347PWK/24ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand157.80 4 152.10 4 156.10
348C2X/18HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
4.00 999 154.10 2 156.10
349K1W/53ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.148.30 102 154.70 2 156.70
350C2X/19JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
152.90 4 153.00 6 156.90
351C1M/68RUFFER Jakub 2007 Pardub.153.30 4 161.40 8 157.30
352C1M/69KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn174.20 2 153.50 4 157.50
353K1W/54MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.00 2 159.10 2 158.00
354C1M/70VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor163.80 8 156.30 2 158.30
355PWK/25KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor152.70 6 154.80 4 158.70
356C1M/71ZACH Radovan 2005 KK Brand157.30 10 154.70 4 158.70
357PWC/3BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov155.00 4 165.60 6 159.00
358C2X/20PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
155.10 4 155.90 10 159.10
359PWK/26MRŮZEK David 2010 KK Brand166.10 6 159.40 0 159.40
360PWK/27FOLTÍN Radim 2010 KK Brand151.50 8 150.20 10 159.50
361PWK/28JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto157.70 2 163.20 8 159.70
362C2M/17NEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
156.70 4 163.90 2 160.70
363K1W/55JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha156.40 6 165.60 2 162.40
364K1M/155ZUNA Viilém 2007 3 Semily165.30 10 152.60 10 162.60
365PWK/29RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand159.00 4 162.20 2 163.00
366C1W/16JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha162.30 2 167.50 0 164.30
367K1W/56ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha162.30 2 162.40 6 164.30
368K1M/156SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto158.70 6 182.00 4 164.70
369PWK/30PÁCA Jan 2009 Kralupy157.10 8 157.30 8 165.10
370C2M/18HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
160.50 14 157.90 8 165.90
371PWK/31SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.168.90 2 164.00 2 166.00
372PWK/32HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha161.30 6 175.30 8 167.30
373PWK/33SKALKA Matěj 2009 USK Pha176.40 8 165.90 2 167.90
374PWK/34NOVOTNÁ Nikola 2011 KVS HK169.00 2 166.10 2 168.10
375C1M/72SAMEK Petr 2008 Třebech.168.70 10 164.10 4 168.10
376C2M/19BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
164.20 4 169.00 6 168.20
377C2M/20SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
167.50 8 164.60 4 168.60
378C2M/21CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 10 169.10
379C2M/22DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
167.20 14 163.60 6 169.60
380PWK/35KUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec161.60 8 161.30 14 169.60
381C1M/73VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto164.20 6 165.10 6 170.20
382C1M/74CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.60 4 194.90 0 170.60
383PWK/36INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK178.60 10 166.90 4 170.90
384C2X/21JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
168.90 2 168.90 4 170.90
385C2M/23KONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
167.10 4 196.20 18 171.10
386PWK/37ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha168.90 6 163.30 8 171.30
387C1M/75ZUNA Viilém 2007 Semily164.20 10 174.20 2 174.20
388PWC/4LANGER Filip 2009 USK Pha168.70 6 174.10 6 174.70
389C1W/17HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.4.00 999 171.30 4 175.30
390PWK/38MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy176.00 14 170.30 6 176.30
391C2X/22PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
173.40 10 168.80 8 176.80
392PWK/39MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov209.20 10 171.70 6 177.70
393K1M/157LÍBAL Tomáš 2008 KK Brand180.70 60 167.90 10 177.90
394PWK/40KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy184.30 8 164.50 14 178.50
395PWK/41JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand177.20 106 174.40 6 180.40
396C2M/24VANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
192.10 14 179.70 4 183.70
397PWK/42KUDĚJ Jan 2011 Trutnov184.70 16 174.10 10 184.10
398C2X/23KEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
175.70 10 207.80 8 185.70
399K1W/57LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov182.80 6 202.30 58 188.80
400PWC/5INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK186.60 4 186.90 6 190.60
401K1M/158LEV Ondřej 2008 Trutnov177.60 14 179.80 14 191.60
402PWK/43HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand208.60 2 189.50 4 193.50
403K1M/159VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto186.70 8 184.50 16 194.70
404K1W/58VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov176.20 112 184.40 12 196.40
405K1W/59HOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.183.70 58 183.80 14 197.80
406PWK/44ZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov181.90 16 207.10 6 197.90
407PWK/45PAVELKOVÁ Michaela 2010 Benátky194.00 10 185.00 14 199.00
408C1M/76KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov234.60 2 199.50 0 199.50
409PWK/46KLÍMA Mikuláš 2009 USK Pha192.30 62 188.70 14 202.70
410K1M/160KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto152.50 54 150.30 58 206.50
411PWC/6KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha213.70 0 202.60 4 206.60
412K1M/161MUK Matěj 2007 Turnov201.00 10 200.70 10 210.70
413PWK/47KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky206.50 110 191.00 20 211.00
414C2M/25VELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
199.00 24 160.60 68 223.00
415PWK/48HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy220.30 4 230.80 2 224.30
416PWK/49VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor242.20 14 221.90 18 239.90
417PWK/50VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy227.40 112 229.50 16 245.50
418PWK/51MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy211.50 66 203.80 62 265.80
Oddíl